Geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos 2020 m.: 10 geriausių palyginimų ir apžvalgų

el. pašto rinkodaros paslaugos


Nelengva rasti jūsų poreikius ir reikalavimus atitinkančią el. Pašto rinkodaros paslaugą.

El. Pašto rinkodaros paslaugos dažniausiai yra tos pačios – savybės ir kainos. Tai apima nemokamus bandymus, platų el. Pašto šablonų pasirinkimą, socialinės žiniasklaidos integravimą ir el. Pašto planavimą.

Naudodami el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, galėsite automatizuoti rinkodaros procesą, sekti statistiką, siųsti daugiau ir geresnių el. Laiškų ir užmegzti glaudesnius ryšius su lankytojais.

Tačiau, kai reikia pasirinkti geriausią el. Pašto rinkodaros paslaugą, teigti, kad turi daug galimybių, būtų per mažai. Tiesą sakant, kai paskutinį kartą atlikome tyrimą, nustatėme, kad yra daugiau nei 30 el. Pašto rinkodaros paslaugų (tiek nemokamų, tiek mokamų).

Pateikiame 10 geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, skirtų mažosioms įmonėms, sąrašą, kurie turėtų palengvinti jūsų apsisprendimą.

1. Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra geriausia el. Pašto rinkodaros paslauga mažoms įmonėms. Jų el. Pašto automatizavimo programinė įranga tiekiama su 60 dienų nemokamu bandomuoju periodu ir siūlo vartotojams daugybę pritaikymo ir integravimo parinkčių, kartu užtikrinant, kad ji būtų paprasta ir patogi vartotojui..

nuolatinė kontaktų peržiūra

1995 m. Įkurta „Constant Contact“ tapo viena didžiausių el. Pašto rinkodaros paslaugų pasaulyje. Jie ir toliau tobulina savo pasiūlymus ir plečiasi į naujas erdves, kurių kiti paslaugų teikėjai neapima.

Pvz., Gausite prieigą prie įvykių tvarkymo įrankio ir naujoviškos socialinės medijos priemonės, leidžiančios kurti kuponus ir atsisiųsti failus, kuriuos galėsite bendrinti socialinėje žiniasklaidoje. Taip pat rasite šimtus skirtingų integracijų, todėl galite integruoti visas kitas šiuo metu naudojamas programas ir paslaugas.

Be aukščiau esančių unikalių funkcijų, taip pat gausite platų naudojamų nišai skirtų šablonų pasirinkimą ir prietaisų skydelį, kuriame pateikiama svarbiausia jūsų el. Pašto metrika..

Jie siūlo daugybę naudingų vadovų ir paslaugų, labai naudingų tiems, kurie neturi jokios el. Pašto rinkodaros patirties. Be to, gausite prieigą prie tiesioginių pokalbių, el. Pašto ir telefono palaikymo.

Vis dėlto yra vienas akivaizdus trūkumas. Automatizavimo priemonių iš tikrųjų nėra, ir jūs turite mokėti už kainą, kurią jūs mokate.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

Pastovus kontaktas yra puikus pasirinkimas smulkaus verslo savininkams, kuriems reikalingas įrankis, kuris daro ne tik el. Pašto rinkodarą.

Kiek tai kainuoja?

Yra du planai. Kiekvienas iš šių planų yra suskirstytas į kainodaros lygį, pagrįstą daugybe kontaktų.

El. Pašto planas:

 • 0–500 prenumeratorių: 20 USD per mėnesį
 • 501–2 500 abonentų: 45 USD per mėnesį
 • 2 501–5 000 abonentų: 65 USD per mėnesį
 • 5 001–10 000 abonentų: 95 USD per mėnesį

Plius el. Pašto planas:

 • 0–500 prenumeratorių: 45 USD per mėnesį
 • 501–2 500 abonentų: 70 USD per mėnesį
 • 2 501–5 000 abonentų: 95 USD per mėnesį

Abiejų tipų planams gausite 10% nuolaidą, jei iš anksto mokėsite už 6 mėnesius, arba 15%, jei iš anksto mokėsite už 12 mėnesių..

Taip pat yra 60 dienų bandomasis laikotarpis be rizikos (nereikia pateikti kreditinės kortelės informacijos), todėl galite išbandyti įrankį, naudodami iki 100 kontaktų. Taip pat rasite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Gaunate 100% grąžinamosios išmokos, jei įkėlėte kontaktus į tarnybą ir išsiųsti bent vieną el. Laišką.

Pradėkite nuo nuolatinio kontakto čia (60 dienų nemokamas bandymas)

2. „SendInBlue“

„SendInBlue“ yra galingas el. Pašto rinkodaros sprendimas turintiems mažą biudžetą, nes jis pateikiamas su nemokamu planu (kuris, deja, yra šiek tiek ribotas).

„SendInBlue“ peržiūra

„SendInBlue“ yra dar viena jauna el. Pašto rinkodaros platforma. Iš pradžių jie buvo sukurti tam, kad būtų galima siųsti operacijomis pagrįstus el. Laiškus, tačiau dabar el. Pašto ir SMS kampanijų galią jie sujungė į vieną unikalią platformą..

Apskritai ja naudotis yra labai lengva ir joje yra didelis nemokamas planas, nes planai grindžiami siunčiamų el. Laiškų skaičiumi, o ne kontaktų skaičiumi. Įtrauktos tipiškos funkcijos, tokios kaip sąrašo tvarkymas, kampanijos ataskaitų teikimas ir el. Pašto išdėstymo optimizavimas.

Taip pat rasite įvairių trečiųjų šalių integracijų.

Tačiau jei norite gauti prieigą prie pažangiausių funkcijų, turėsite naujovinti į vieną pažangiausių planų.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

„SendInBlue“ puikiai tinka įmonėms ar asmenims, kurie siunčia daugybę el. Laiškų. Kadangi kainos nustatomos tik atsižvelgiant į el. Pašto apimtį, o ne į adresatų sąrašo dydį.

Kiek tai kainuoja?

„SendInBlue“ turi unikalų kainų modelį, pagrįstą el. Pašto kiekiu.

Štai kaip tai veikia:

Ribotas nemokamas planas:

 • Siųskite iki 300 el. Laiškų per dieną
 • Mėnesio riba – 9000 el. Laiškų per mėnesį
 • Neribotas kontaktų skaičius

Paprastas planas: 25 USD per mėnesį

 • Siųskite iki 40 000 el. Laiškų per mėnesį
 • Dienos el. Laiškų skaičius neribojamas
 • Neribotas kontaktų skaičius

Esminis planas: 39 USD per mėnesį

 • Siųskite iki 60 000 el. Laiškų per mėnesį
 • Nėra kasdienio el. Pašto siuntimo limito
 • El. Laiškuose nėra logotipo
 • Neribotas kontaktų skaičius

„Premium“ planas: 66 USD per mėnesį

 • Siųskite iki 120 000 per mėnesį
 • Nėra kasdienio el. Pašto siuntimo limito
 • Prieiga prie pažangių automatikos funkcijų
 • Neribotas kontaktų skaičius

Apskritai planai yra gana lankstūs. Negalima grąžinti pinigų, tačiau amžinai nemokamas planas turėtų jums pasakyti, kad reikia judėti pirmyn. Taip pat yra išankstinio apmokėjimo kreditų, todėl galite nusipirkti tam tikrą kiekį el. Laiškų, kad galėtumėte siųsti be mėnesio įsipareigojimo.

Pradėkite nuo „SendInBlue“ čia

3. „GetResponse“

„GetResponse“ yra daugiau nei internetinės rinkodaros platforma el. Pašto rinkodarai. Kartu su tokiais papildymais kaip nukreipimo puslapio kūrėjas ir internetinių seminarų sprendimas.

„GetResponse“ apžvalga

„GetResponse“ turi daugiau nei 350 000 vartotojų bazę ir veikia kaip „viskas viename“ rinkodaros platforma.

Jame yra keletas unikalių funkcijų, tokių kaip galimybė kurti nukreipimo puslapius ir internetinius seminarus. Vien tik tai nėra labai naudinga, tačiau derinant juos su el. Pašto rinkodara, galite padėti išplėsti savo el. Pašto adresus kaip pašėlusiems.

Norėdami sukurti el. Laiškus, turėsite naudoti intuityvų „drag and drop“ kūrimo įrankį.

Jis taip pat turi visas pažangiausias funkcijas, kurių tikėjotės, pavyzdžiui, sąrašų segmentavimą, A / B testavimą, automatinius atsakiklius ir programinės įrangos integraciją. Yra net puiki funkcija, vadinama „Tobulas laikas“, kuri padės numatyti geriausią dienos laiką, kai norite išsiųsti el. Laiškus, kad padidintumėte atvirų kursų skaičių..

Jei kyla problemų naudojantis šia paslauga, rasite išsamių patarimų, kuriuos galite naudoti, biblioteką. Arba galite susisiekti su palaikymu el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais ir telefonu.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

Ši paslauga puikiai tinka vidutinio dydžio įmonėms, norinčioms naudotis daugybe rinkodaros galimybių. Nereikia jokių esamų įgūdžių, nes tai labai intuityvu, netgi įgyvendinant sudėtingesnes funkcijas.

Kiek tai kainuoja?

Pagrindinis planas:

 • Iki 1000 abonentų: 15 USD per mėnesį
 • Iki 2500 abonentų: 25 USD per mėnesį
 • Iki 5000 abonentų: 45 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 65 USD per mėnesį

Plius planas:

 • Iki 1000 prenumeratorių: 49 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 75 USD per mėnesį

Profesinis planas:

 • Iki 10 000 abonentų: 165 USD per mėnesį
 • Iki 25 000 abonentų: 255 USD per mėnesį

Įmonės planas:

 • Iki 100 000 abonentų: 199 USD per mėnesį

Jei norite išbandyti paslaugą, galite naudotis 30 dienų nemokamu bandomuoju periodu, kuriame galėsite pasiekti visas funkcijas. Pinigai nėra grąžinami, nes tai yra mokama paslauga.

Jei norite sutaupyti pinigų, mokėkite už metus vienu metu ir gaukite 18% nuolaidą arba sumokėkite už dvejus metus ir gaukite 30% nuolaidą.

Pradėkite naudotis „GetResponse“ čia

4. „HubSpot“ (nemokamas planas)

„HubSpot“ yra el. Pašto rinkodaros ir CRM priemonių teikėjas, pateikiamas kartu su nemokama funkcijų paketu, kartu su kai kuriais papildomais mokamais planais..

„Hubspot“ apžvalga

„HubSpot“ siūlo patikimas paslaugas daugiau nei 70 000 vartotojų, daugiausia dėmesio skiriant augančiam verslui. Sąranka yra gana nesudėtinga, o „HubSpot CRM“ lengvai jungiasi su „Gmail“, „G Suite“ ir keliomis „Outlook“ versijomis..

Viduje gausite vilkimo ir el. Pašto kūrimo programą, norėdami tinkinti maketus, pridėti CTA, vaizdus ir pritaikyti savo turinį. Taip pat galite naudoti suasmenintą turinį, kad priartintumėte prie auditorijos.

Rasite pažangių el. Pašto rinkodaros funkcijų, tokių kaip el. Pašto automatizavimo įrankiai, sąrašų segmentacija, paruošti naudoti šablonai, el. Pašto stebėjimas ir išsami analizė; viskas įtraukta į nemokamą versiją.

Reikšmingas trūkumas yra tai, kad trūksta A / B bandymų, naudojant nemokamus ir pigiausius planus. Be to, žemesnės pakopos planuose yra tik forumo palaikymo funkcija. Tačiau jie turi daugybę išteklių, kuriuos galite naršyti ir rasti jums reikalingus atsakymus.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

„HubSpot“ puikiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios pradeda veiklą ar nori išplėsti savo el. Pašto rinkodarą. „HubSpot“ taip pat siūlo lanksčias atnaujinimo parinktis, jei poreikiai auga laikui bėgant.

Kiek tai kainuoja?

„HubSpot“ turi ir nemokamus, ir mokamus prenumeratos planus. Visi planai apima platų asortimentą papildomų CRM funkcijų, kurios pritaikomos aukštesnės pakopos planams.

Nemokamas planas: nemokamas amžinai

 • Nemokami el. Pašto įrankiai ir CRM
 • Per mėnesį siunčiama 2 000 el. Laiškų

Marketingo centro pradžios planas: nuo 50 USD / mėn

 • 5X kontaktinės pakopos el. Laiškų siuntimo limitas. (pvz., 1000 kontaktų = 5000 el. laiškų per mėnesį
 • Apima 1 000 kontaktų
 • +50 USD / mėn. Už 1000 papildomų kontaktų

Profesionalaus rinkodaros centro planas: nuo 800 USD / mėn

 • 10x kontaktinės pakopos el. Pašto siuntimo limitas (pvz., 1 000 kontaktų = 10 000 el. Laiškų per mėnesį)
 • Apima 1 000 kontaktų
 • +50 USD / mėn. Už papildomus 1 000 kontaktų

Naudokite „HubSpot“ kainos skaičiuoklę, kad gautumėte tikslią kainą pagal jūsų poreikius.

Jei galvojate gauti „HubSpot“ pradžios planą, turėsite galimybę mokėti kasmet ir sutaupyti -20% nuo savo prenumeratos.

Pradėkite naudotis „HubSpot“ čia (nemokamas planas)

5. „ConvertKit“

slapto rinkinio peržiūra

„ConvertKit“ dar 2013 m. Įkūrė Nathanas Barry. Jie nukreipti į tą rinkos dalį, kuri meiliai vadinama kūrėjais. Taigi žmonėms patinka vloggeriai, tinklaraštininkai, autoriai, „Instagram“ žvaigždės, kursų kūrėjai ir dar daugiau.

Vienas didžiausių pardavimo taškų yra tai, kaip lengva sukurti el. Pašto automatizavimo darbo eigas. Tai priklauso nuo vizualinio kūrimo priemonės, taigi iš tikrųjų galite pamatyti, kaip bus paleistos jūsų el. Pašto adresai.

Taip pat yra įmontuotas nukreipimo puslapio redaktorius, kuris yra labai naudingas, galite pradėti prekiauti el. Paštu ir net nereikia svetainės. Tiesiog srauto šaltinis (pvz., „YouTube“ kanalas ar socialinės žiniasklaidos paskyra).

Čia rasite išsamų abonentų valdymą, žymėjimą ir išplėstines el. Pašto segmentų funkcijas.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą:

Šis įrankis yra geriausias tiems, kurie neprieštarauja, kad išleis šiek tiek daugiau lėšų (pavieniai asmenys ar nedidelės komandos) ir nori siųsti paprasto teksto el. Laiškus.

Kiek tai kainuoja?

 • 0-1K prenumeratoriai: 29 USD per mėnesį
 • „1K-3K“ abonentai: 49 USD per mėnesį
 • 3–5 tūkst. Abonentų: 79 USD per mėnesį
 • 5 tūkst. Prenumeratorių: individuali kainodara

Nesvarbu, kuriuos planus pasirinksite, turėsite prieigą prie tų pačių tikslų funkcijų. Jei norėtumėte išbandyti prieš pirkdami, yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, apimantis visas funkcijas.

Jei jums nepatinka ši paslauga, taikoma 30 dienų grąžinimo politika. Paprastai grąžinimas jūsų sąskaitoje užtruks 3–5 dienas.

6. „MailChimp“

„MailChimp“ yra paprastas naudoti el. Pašto rinkodaros įrankis tinklaraštininkams ir mažesnėms svetainėms, nes jis pateikiamas kartu su nemokamu planu.

„mailchimp“ apžvalga

„MailChimp“ ne tik turi mielą įmonės talismaną, bet ir yra viena iš pirmaujančių el. Pašto rinkodaros tiekėjų, per dieną per savo tarnybą išsiunčiama daugiau nei 1 milijardas el. Laiškų.

„MailChimp“ nuolat tobulėja. Visada rasite naujų funkcijų. Yra netgi socialinės žiniasklaidos integracija. Šablonų pasirinkimas yra tinkamo dydžio ir juos labai lengva tinkinti.

Taip pat rasite ir pažangių el. Pašto rinkodaros funkcijų, tokių kaip kontaktų segmentai, automatiniai atsakikliai, paslaugų ir programų integracija, siuntimas pagal laiko juostą, A / B testavimas ir daug daugiau.

Jų palaikymo komanda taip pat labai reaguoja per tiesioginius pokalbius ar el. Paštą. Be to, yra įvairių švietimo šaltinių.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą:

Daugelis žmonių naudojasi „MailChimp“ vien tik dėl nemokamo pasiūlymo. Be turimų biudžetų, „MailChimp“ puikiai tinka tinklaraštininkams ir verslo savininkams, norintiems lengvai naudojamo įrankio, kuriame yra papildomų funkcijų..

Kiek tai kainuoja?

Nemokamas planas leidžia turėti iki 2000 prenumeratorių ir per mėnesį siųsti iki 10 000 el. Laiškų. Viršiję šiuos skaičius, norėsite atnaujinti „Essentials“, „Standard“ ar „Premium“ planą.

Nemokamas planas: amžinai nemokamas

 • Siųsti per mėnesį iki 10 000 el. Laiškų
 • Padidinkite savo sąrašą iki 2000 prenumeratorių
 • Palaikymas el. Paštu 30 dienų

Esminių dalykų planas: planai prasideda nuo 9,99 USD per mėnesį

 • Iki 5000 prenumeratorių: 49,99 USD per mėnesį
 • Iki 10000 prenumeratorių: 74,99 USD per mėnesį
 • Iki 25 000 abonentų: 189 USD per mėnesį
 • Iki 50 000 abonentų: 259 USD per mėnesį

Standartinis planas: planai prasideda nuo 14,99 USD per mėnesį

 • Iki 5000 prenumeratorių: 74,99 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 99 USD per mėnesį

„Premium“ planas: planai prasideda nuo 299 USD per mėnesį

 • Iki 20 000 abonentų: 399 USD per mėnesį
 • Iki 50 000 abonentų: 599 USD per mėnesį

Norėdami nustatyti mėnesinį įkainį ir pamatyti priemokų planų ypatybes, naudokitės kainų skaičiuokle kainų nustatymo puslapio apačioje.

Kadangi nemokamas planas yra toks platus, nerasite jokių lėšų grąžinimo ar pinigų grąžinimo garantijų. Vienintelis būdas grąžinti lėšas yra dėl techninės klaidos „MailChimp“ vardu arba jūsų paskyra buvo nutraukta be priežasties.

7. Lašelis

„Drip“ yra palyginti naujas el. Pašto rinkodaros teikėjas. Pagrindiniai jų demografiniai rodikliai yra tinklaraštininkai, rinkodaros specialistai ir el. Prekybos svetainių savininkai.

lašelių peržiūra

Šis įrankis yra ne tik labai patogus pradedantiesiems, bet ir intelektualūs rinkodaros automatizavimo įrankiai iš tikrųjų užgožia tai, kas dar yra rinkoje..

Jei esate el. Prekybos parduotuvės savininkas arba parduodate kelis skirtingus skaitmeninius produktus, „Drip“ yra tvirtas pasirinkimas. Galėsite gerai suprasti klientų ketinimus ir pirkimo elgseną, taip pat galėsite sekti tokius rodiklius:

Pvz., Jei valdote el. Prekybos parduotuvę, galėsite kurti pranešimus, pagrįstus metrika, pvz .:

 • Grįžtantys lankytojai ir nauji lankytojai
 • Lankytojai, kurie atsisakė savo krepšelio
 • Žmonės, kurie spustelėjo el. Pašto nuorodą, palyginti su tais, kurie to nepadarė

Bet tai nesibaigia ir jūs rasite „WordPress“, „WooCommerce“ integracijas ir galimybę siųsti tolesnius tekstinius pranešimus, „Facebook“ skelbimų integraciją ir dar daugiau.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą:

Iš esmės, jei parduodate daug produktų (skaitmeninių ar fizinių) ir norite sukurti sudėtingas rinkodaros sekas, neištraukdami plaukų, tada ši priemonė gali būti jums.

Kiek tai kainuoja?

Pradinis planas: amžinai nemokamas

 • Iki 100 prenumeratorių
 • Neribotas el. Laiškų siuntimas

Pagrindinis planas: 49 USD per mėnesį

 • Iki 2500 abonentų
 • Neribotas el. Laiškų siuntimas

Pro planas: 122 USD per mėnesį

 • Iki 5000 abonentų
 • Neribotas el. Laiškų siuntimas

Įmonės planas: gaukite pasirinktinę kainą

 • Nieko daugiau nei 5000 abonentų

„Drip“ siūlo labai mažą amžinai nemokamą planą kartu su dviejų savaičių nemokamu bandymu, skirtu „Basic“ ir „Pro“ narystės lygiams. Jei nuspręsite tęsti tarnybą po tų dviejų savaičių, jūsų kortelė bus apmokestinta. Nuo tada, kai pradėsite teikti savo paslaugas, yra 30 dienų grąžinimo laikotarpis, tačiau „Drip“ nuožiūra nusprendžia, ar gausite visą grąžinamąją išmoką..

8. „AWeber“

„Aweber“ yra neįtikėtinai populiarus įrankis, kuris gyvuoja jau 18 metų ir galbūt net sugalvojo patį el. Pašto automatinį atsakiklį..

„AWeber“ apžvalga

Funkcijų yra beveik tiek, kiek galite tikėtis iš aukštos kokybės el. Pašto rinkodaros paslaugos. Gausite prieigą prie „drag and drop“ el. Pašto kūrimo priemonės, plataus iš anksto sukurtų šablonų pasirinkimo ir daugybės integracijų, kad galėtumėte pridėti likusią rinkodaros krūvą..

Galite sukurti automatines el. Pašto sekas, pagrįstas paleidikliais, ir sukurti el. Pašto sekimo sekas. Visa tai atlikę turėsite prieigą prie atviro kurso duomenų, pristatymo procentų ir turėsite galimybę atlikti A / B testą, kurį siunčiate el..

Be to, galite lengvai ir greitai sukurti prisijungimo el. Paštu formas, kurias norite įterpti į savo svetainę.

Nesijaudinkite dėl rinkodaros žargono, nesijaudinkite, čia yra gana naudinga išteklių biblioteka, kuri padės jums kiekviename žingsnyje. Taip pat yra tiesioginių pokalbių ir palaikymo el. Paštu palaikymas, taip pat palaikymas telefonu telefonu nuo 8 iki 20 val. EST ir savaitgaliais 9–5 EST.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

„Aweber“ teikia patikimas paslaugas per ir per. Tai geriausia mažoms komandoms, norinčioms supaprastinti savo el. Pašto rinkodaros pastangas.

Kiek tai kainuoja?

 • 0–500 prenumeratorių: 19 USD per mėnesį
 • 501–2 500 abonentų: 29 USD per mėnesį
 • 2 501–5 000 abonentų: 49 USD per mėnesį
 • 5 001–10 000 abonentų: 69 USD per mėnesį
 • 10 001–25 000 abonentų: 149 USD per mėnesį
 • Daugiau nei 25 001 prenumeratorių: gaukite pasirinktinę kainą

Jei norite išbandyti prieš pirkdami, yra 30 dienų nemokama bandomoji versija, suteikianti prieigą prie kiekvienos funkcijos. Be mėnesinio mokėjimo galimybių, taip pat galite mokėti kas ketvirtį, kad sutaupytumėte 14%, arba mokėti kasmet, kad sutaupytumėte 14,9%. Grąžinimo politika netaikoma, tačiau turėdami ilgą nemokamą bandymą turėtumėte žinoti, ar šis įrankis jums tinka, ar ne.

9. Keapas

„Keap“ (anksčiau – „Infusionsoft“) yra labai tvirta el. Pašto rinkodaros teikėja. Šis „viskas viename“ rinkodaros įrankis sujungia CRM, el. Pašto rinkodarą ir dar daugiau. Galėsite sukurti išsamius klientų profilius, kurie padės sukurti tikslingesnes rinkodaros kampanijas.

Keap apžvalga

Naudodamiesi šiuo įrankiu, el. Pašto rinkodara yra tik bendro funkcijų rinkinio dalis. Pavyzdžiui, prietaisų skydelyje bus rodomi duomenys, pagrįsti jūsų el. Pašto kampanijomis, pardavimo informacija ir kliento finansine istorija.

„InfusionSoft“ („Keap“) buvo viena iš pirmųjų el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų, sukūrusių „nuvilkite“ automatikos kūrimo priemonę. Tiesiog nustatykite tikslą, kurį norite pasiekti, tada sukurkite automatizavimo seką, kuri atitiks tą tikslą.

Be to, yra išplėstiniai segmentavimo ir abonentų žymėjimo įrankiai.

Nors šis įrankis sujungia CRM ir el. Pašto rinkodarą, vis tiek yra viena funkcija, kurios ji neturi. Padalijimo bandymai. Neturint šios funkcijos, labai sunku išbandyti įvairias kampanijas, siekiant pagerinti atidaromos kainos ir bendrą pardavimą.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

Vidutinės įmonės, norinčios naudoti vieną įrankį savo CRM ir el. Pašto rinkodarai, ir, žinoma, turi didesnį biudžetą.

Kiek tai kainuoja?

„Keap“ siūlo tris planus:

 • „Keap Grow“ nuo 49 USD per mėnesį: tinka mažesnėms įmonėms, apima 500 kontaktų, 1 vartotoją ir yra nemokamas bandymas
 • „Keap Pro“ nuo 99 USD per mėnesį: Tinka augančioms įmonėms, apima 500 kontaktų, 1 vartotoją ir yra nemokamas bandymas
 • „Infusionsoft“ nuo 199 USD per mėnesį: tinkamas įsitvirtinusiems verslams ir apėmė 2500 kontaktų ir 1 vartotoją

Atminkite, kad jei norite pridėti kontaktų, tai kainuos papildomai. Pavyzdžiui, 1 000 papildomų kontaktų jums kainuos 30 USD per mėnesį, o 5000 papildomų kontaktų – 130 USD per mėnesį.

Jei norite išbandyti programinę įrangą, yra 14 dienų bandomasis laikotarpis, nerizikingas ir nereikia jokios kreditinės kortelės informacijos. Tačiau už periodines prenumeratas grąžinamosios išmokos nėra mokamos, o visi atšaukimai turi būti pradėti per 10 dienų nuo kito atsiskaitymo ciklo.

10. „ActiveCampaign“

„ActiveCampaign“ pateikia sąskaitą už viską vienoje rinkodaros platformoje. Tai yra svarbiausias tikslas padėti išsiųsti mažiau el. Laiškų, bet pasiekti geresnių rezultatų.

aktyvios kampanijos peržiūra

Jei norite sukurti logika pagrįstus kanalus, jums bus sunku prispausti ieškant geresnio įrankio. Didžioji jūsų automatikos dalis bus sukurta naudojant abonento elgseną atitinkančią logiką if / then. Štai keli skirtingi būdai, kaip patobulinti rinkodaros pastangas naudojant šį įrankį:

 • Vartotojo segmentavimas pagal veiksmus, elgesį, vietą ir socialinius duomenis
 • Siųskite SMS žinutes savo kontaktams
 • Pasiekite vartotojus keliaudami, integruodami SMS
 • Švinas ir kontaktiniai taškai, todėl jūs žinote, kam teikti pirmenybę.

Kadangi aktyvi kampanija veikia labiau kaip „viskas viename“ rinkodaros platforma, yra daugybė įrankių ir funkcijų, ir jas įvaldyti gali būti šiek tiek per daug. Laimei, yra išsamūs vadovai, kurie parodys, kaip išnaudoti visas galimybes. Taip pat galite susisiekti su palaikymu per el. Paštą ar tiesioginius pokalbius.

Sukurti el. Pašto kampanijas naudojant šablonų rengyklę yra gana paprasta. Jūs netgi galite sukurti mobiliesiems pritaikytas registracijos formas, kad galėtumėte jas įterpti į savo svetainę.

Kas turėtų naudoti šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą?

Šis sprendimas yra geriausias tiems vartotojams, kurie reikalauja ir reikalauja sudėtingų automatizavimo įrankių kartu su pažangiomis CRM funkcijomis.

Kiek tai kainuoja?

Paprastas planas:

 • Iki 500 abonentų: 15 USD per mėnesį
 • Iki 1000 abonentų: 29 USD per mėnesį
 • Iki 2500 abonentų: 49 USD per mėnesį
 • Iki 5000 abonentų: 89 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 139 USD per mėnesį

Plius planas:

 • Iki 1000 abonentų: 70 USD per mėnesį
 • Iki 2500 abonentų: 125 USD per mėnesį
 • Iki 5000 abonentų: 169 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 249 USD per mėnesį
 • Iki 25 000 abonentų: 399 USD per mėnesį
 • Iki 50 000 abonentų: gaukite pasirinktinę kainą

Profesinis planas:

 • Iki 2500 abonentų: 159 USD per mėnesį
 • Iki 5000 abonentų: 239 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 349 USD per mėnesį

Įmonės planas:

 • Iki 2500 prenumeratorių: 279 USD per mėnesį
 • Iki 5000 abonentų: 449 USD per mėnesį
 • Iki 10 000 abonentų: 499 USD per mėnesį

Jei mokate kasmet, gausite plačias nuolaidas. Taip pat yra 14 dienų nemokama bandomoji versija, leidžianti išbandyti paslaugą iki 100 adresatų ir 100 išsiųstų el. Laiškų. Tačiau jie yra švelnūs atsižvelgiant į terminą ir galbūt galėsite gauti pratęsimą. Kadangi nėra grąžinamųjų išmokų, prieš pirkdami būtinai išbandykite programinę įrangą.

Baigiamieji žodžiai

Daugelis el. Pašto rinkodaros teikėjų siūlo panašias paslaugas. Kai ateis laikas pasirinkti geriausią jūsų verslo el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, turėsite atsižvelgti į savo biudžetą ir rinkodaros poreikius.

Jei norite kažko, kurį galima pakeisti ir kurį lengva pradėti, prisiregistruokite naudodami nemokamą „Constant Contact“ bandomąją versiją.

Tegul aukščiau pateiktas sąrašas padeda priimti teisingą sprendimą jūsų verslui. Ir atminkite, kad niekada nesate prisijungę prie el. Pašto rinkodaros paslaugos. Dauguma teikėjų leidžia eksportuoti ir importuoti potencialius klientus ir, jei reikia, pereiti prie kito teikėjo.

Svarbu pasirinkti tiekėją ir pradėti dirbti! Kuo ilgiau laukiate, tuo daugiau pinigų paliksite ant stalo.

Dabar tau! Kokia yra jūsų mėgstamiausia el. Pašto rinkodaros paslauga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map