Geriausias „WordPress“ hostingas Kanadoje

Kaip skaitmeninė agentūra, turinti daug aktyvių hostingo paskyrų (turime daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti su skirtingais kompiuteriais), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina gerą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos jūsų galimai sėkmei.


Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas priimančioji gyvybiškai svarbi!

Tai yra mūsų geriausios „WordPress“ prieglobos įmonės Kanadoje, tikros kokybės WP priegloba, kuri neapmokestina jūsų iš viso pasaulio.

Paraštės užrašas: Mūsų Nr. 1 veikia laikina nuolaida, įsigykite ją tol, kol ji truks!

Keletas prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:

Pateikiama svetainėse

Mes žinome savo daiktus, nedidelį daugelio atsiliepimų pavyzdį:

Tomas yra aistringas ir greitai supranta savo klientų poreikius. Aš tikrai įvertinau jo norą pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais, kaip naudoti savo naują svetainę. Ačiū Tomui!

Sally Mac
Turinio lentelės

„MangoMatter“ leido taip lengvai susikurti dabartinę mūsų svetainę. Tomas buvo asmeniškai įtrauktas nuo pirmosios konsultacijos iki pabaigos, ir jis vis dar yra lengvai pasiekiamas atliekant bet kokius pataisymus, kurių gali prireikti!

Demitrios Lecatsas
Švieži plaukai

Mes pasirinkome Tomą kurti mūsų svetainę, nes mums patiko kitų jo suprojektuotų svetainių stilius. Visas procesas buvo be streso. Tomas buvo toks paslaugus ir nė vienam iš mūsų daugybės prašymų nebuvo per daug rūpesčių. Tomui malonu dirbti. Mums patinka svetainė, kurią jis mums sukūrė, ja lengva naudotis ir ji atrodo fantastiškai.

Carlas Olive’as
Pavasaris!

Mūsų patirtis su „Mango Matter“ buvo fantastiška! Tomu labai lengva dirbti, jis yra pozityvus, efektyvus ir akivaizdžiai puikus to, ką daro. Labai rekomenduojama.

Lucy Reeves
Priemonės, kuriomis

Mes pasamdėme Tomą kurti savo naujos įmonės interneto svetainę ir džiaugėmės rezultatais. Jis sugebėjo ne tik pristatyti mūsų trumpą pranešimą, bet ir pateikti puikių idėjų, apie kurias niekada nebūtume pagalvoję. Geriausia, kad Tomas dosniai leidžia laiką ir toliau teikia patarimus bei palaikymą.

Neilas Mackenzie
Pramoginis

Koks lengvas ir sklandus darbo su „MangoMatter“ patirtis! Tomas tiksliai suprato, kokie mes buvome po to, ir mes esame nepaprastai sužavėti galutinio produkto. Niekada nesiryžčiau ateityje vėl pasirinkti „MangoMatter“.

Tysonas Karalius
„Plumbrite Solutions“ direktorius

Tomas iš „MangoMatter“ buvo nepaprastai naudingas, profesionalus ir puikus palaikymas kuriant mano svetainę. Jis yra daugybė žinių ir labai efektyvus. Aš nesiryžtu rekomenduoti „MangoMatter“ ir tai jau padariau.

Michelle Watson
„iFix“

„Manome, kad rasti tinkamą„ WordPress “pagrindinį kompiuterį gali būti sudėtinga, nes visos skirtingos funkcijos, prieglobos tipai ir (kartais neaiškios) kainodaros struktūros, kurias prieglobos paslaugų teikėjai gali pamesti į jus.

Taigi, norėdami palengvinti paiešką ir sutaupyti šiek tiek laiko, mes išanalizavome ir įvertinome pagrindinius kompiuterius, su kuriais dirbame (ar dirbome), ir gavome geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius. Stengiamės ją nuolat atnaujinti, nes keičiasi prieglobos funkcijos ir kainos. Jei radote klaidą, nedvejodami susisiekite su mumis. “

Matthew RogersasMatthew Rogersas
Hostingo redaktorius

Contents

Geriausias „WordPress“ priegloba Kanadoje – apžvalgos 2020 m. Gegužės mėn

1. WHC.ca

Interneto svetainė: whc.ca
Kaina:
3,89 USD (CAD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Turėdami duomenų centrus rytinėje ir vakarinėje pakrantėse, jie yra skirti vietinei „WordPress“ prieglobai. WHC veikia nuo 2003 m. Ir yra nepaprastai patikimos.

Be prieglobos ir domenų, WHC siūlo SEO ir el. Pašto rinkodaros planus, kuriuos galite išbandyti nemokamai išbandydami.

Jie siūlo palaikymą dviem kalbomis visą parą (!!) el. Paštu, telefonu ir bendraudami & įtraukti neribotą vietą diske. + Jie iš tikrųjų imami CAD, yay!

Pigiausias jų planas prasideda tik tada 3,89 CAD / mėn. (Mažesnė nei 5,99 USD).

Argumentai už:

 • „HQ +“ serveriai Kanadoje
 • Neribota vieta diske
 • Puikus greitis!
 • Dvikalbė parama visą parą

2. „SiteGround“

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina:
3,95 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ logotipas

„SiteGround“ yra mamutas pasaulinėje „WordPress“ scenoje. Jie yra vieni iš nedaugelio kompiuterių, kuriuos „WordPress“ oficialiai rekomenduoja naudoti „WordPress“. Nors jų serveriai yra aukščiausio lygio (ir globalūs), Kanadoje jų nėra (nors jūs galite tiesiog naudoti kompaktinį diską, pvz., „CloudFlare“, kad išspręstumėte šią problemą). Kas jiems labai patinka, yra jų pritaikytos greičio ir saugumo sistemos. Dėl greičio jie net turi pasirinktinį „WordPress“ papildinį, vadinamą „SuperCacher“, kad padidintų našumą.

Jų fonus yra gana lengva naudoti, be to, jie turi daugybę palaikymo galimybių, jei jums prireikia pagalbos (pvz., Žinių bazė, vadovėliai, tiesioginiai pokalbiai, telefonas ir bilietų palaikymas)..

Jie taip pat yra „WordPress“ rekomenduojami „WordPress“ (tai yra gana reta atvejis! Jie, be abejo, gali pašalinti bet kurią CMS, kurią įmesite į juos).

„SiteGround“ turi 3 prieglobos planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)!

Argumentai už:

 • Nemokamas SSL
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Didelio našumo serveriai
 • Lengvai keičiamas

3. „GreenGeeks“

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ logotipas

„GreenGeeks“ yra dar vienas mūsų knygų laureatas. Ne tik jų pasirodymas Kanadoje yra geras, nes čia yra duomenų centras. Jie taip pat yra labai ekologiški, nes, naudodamiesi vėjo energija, jie tris kartus grąžina į tinklą!

Jie taip pat siūlo palaikymą visą parą, neribotą vietą diske ir netgi turi specialius „WordPress“ prieglobos planus. Mums taip pat labai patinka visos nemokamos programos, pateikiamos su kiekvienu paketu, pvz., Nemokamas domeno vardas, svetainės perkėlimas, SSL sertifikatai ir dar daugiau.

Kalbant apie greitį, be pasaulinių duomenų centrų, jie taip pat naudoja SSD kartu su „LiteSpeed“ ir jų pritaikyta technologija, vadinama „PowerCacher“, kad padidintų našumą. Tai gana įspūdinga.

Prie to pridėkite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti.

Pigiausias jų planas prasideda tik tada 2,95 USD per mėnesį (mažesnė nei 9,95 USD).

Argumentai už:

 • Super žalia!
 • Neribota vieta diske
 • 24/7 palaikymas

4. „HostUpon“

Interneto svetainė: hostupon.ca
Kaina:
2,96 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostUpon“ logotipas

„HostUpon“ yra kiek įmanoma daugiau kanadiečių. Turėdamas gerai optimizuotą duomenų centrą Toronte, vietinius pardavimus + palaikymą, jų įsipareigojimas patenkinti klientus yra įspūdingas.

Jie taip pat turi specialius „WordPress“ prieglobos planus su neribota vieta diske, nemokamais „WordPress“ perdavimais iš senų kompiuterių, nemokamu domeno vardu ir 24/7 WP palaikymu. Jei jūsų tikslinė rinka yra JAV, jie ten taip pat turi 3 serverius.

Jie siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 2,96 USD / mėn. (Buvo 7,95 USD / mėn.).

Argumentai už:

 • Neribota vieta diske
 • Kanadoje įsikūrusi palaikymo ir pardavimo komanda
 • Nemokamas domeno vardas

5. WP variklis

Interneto svetainė: wpengine.com
Kaina:
35 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„WP Engine“ logotipas

„WP Engine“ yra rinkos lyderis valdomo „WordPress“ prieglobos srityje (nereikia painioti su pasidalijamuoju priegloba, palaikančia „WordPress“, apie ką mes jau kalbėjome). Valdomi prieglobos paprastai yra brangesni, nes, kaip rodo pavadinimas, valdyti reikia daug daugiau, nei tik priglobti savo svetainę. Viskas jų serverių krūvoje yra optimizuota tik „WordPress“ ir tik „WordPress“.

Jų palaikymas 24 valandas per parą, be abejo, specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Be to, jie taip pat rūpinasi visais „WordPress“ pagrindiniais atnaujinimais, kad jums nereikėtų jaudintis. Ir kai tai yra pagrindinis atnaujinimas, jie iš tikrųjų išbando svetainę prieš atnaujindami, kad įsitikintų, jog niekas nepažeidžia aukščiausios klasės paslaugos. Jie taip pat turi tiesioginį realaus laiko grėsmės aptikimą, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir net nemokamai taisys jūsų svetainę, jei ji bus nulaužta …

Visa tai aukščiau nei pateisina kainų etiketę! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD / mėn.

Argumentai už:

 • Didelio našumo serveriai
 • Labai specializuota pagalba
 • Aukštas našumas

Minusai:

 • Brangus

6. „HostGator“

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina:
5,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostGator“ logotipas

„HostGator“ yra labai senas, prieglobos srityje veteranas. Jie iš tikrųjų priklauso įmonei, vadinamai EIG, kuriai taip pat priklauso daugybė kitų prieglobos prekių ženklų, tokių kaip „BlueHost“. Jiems viskas gerai, jei gyvenate JAV, tikriausiai nelabai tinka, jei gyvenate Kanadoje, bet jei norite, galite gauti darbą, jei norite (galbūt naudodamiesi kažkokiu CDN, pavyzdžiui, „CloudFlare“).

Jie turi specialius WP prieglobos planus, kurie leidžia 100 000 lankytojų pagal pigiausią planą. Šie paketai yra visiškai optimizuoti „WordPress“ ir tai daro skirtumą. Vienas iš „HostGator“ teigiamų aspektų yra jų palaikymo galimybių įvairovė. Jie turi viską, nuo įprastų tiesioginių pokalbių, telefono ir palaikymo bilietų, vaizdo įrašų vadovėlių ir žinių bazės..

Argumentai už:

 • Pigiai
 • Geras kainos ir vertės balansas

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių
 • Apskritai prastesnės kokybės paslaugos

7. „InMotion“ talpinimas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina:
7,26 USD (USD)
Disko talpa: 40 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„InMotion Hostingas“ logotipas

„InMotion Hostingas“ yra žinomas dėl verslo prieglobos sprendimų. Pagalbos ir kokybės prasme jie yra aukščiau įprastos žiniatinklio prieglobos. Jie taip pat turi specialius „WordPress“ prieglobos planus, kurie yra šiek tiek brangesni, tačiau siūlo 40 GB ir iki 20 000 lankytojų per mėnesį.

Tačiau, kaip ir „HostGator“, Kanadoje nėra serverių, taigi, jei norite pasinaudoti jų planais, būtinai rekomenduojame įgalinti CDN, kad padidintumėte greitį iš Kanados. Mums tai patinka, be įprastų palaikymo variantų, jie taip pat turi bendruomenės forumo tipo skyrių, kuriame nariai gali atsakyti į vienas kito klausimus. Vis dėlto palaikymas visada buvo vienas iš jų stiprių pavyzdžių, todėl jums to greičiausiai neprireiks.

Argumentai už:

 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Puikus palaikymas

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių

8. Debesys

Interneto svetainė: www.cloudways.com
Kaina:
10 USD (USD)
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Cloudways“ logotipas

„Cloudways“, kaip rodo pavadinimas, yra visa informacija apie debesų prieglobą. Jie naudojasi kitų teikėjų duomenų centrais ir suteikia galimybę diegti bei valdyti programas jose. Jų partneriai yra „Linode“, „Amazon AWS“, „Vultr“, „Digital Ocean“, „Stackpatch“ ir „Google Cloud Platform“.

Nors „CloudWays“ nėra specifinės „WordPress“ funkcijos, jos siūlo keletą išskirtinių WP funkcijų, tokių kaip tinkintas talpyklos papildinys ir labai gerai optimizuotos serverių grupės. Vienas iš jų partnerių taip pat turi serverį Kanadoje, todėl greitis nebus problema.

Nuostabus „Cloudways“ dalykas yra jų mastelio keitimas, jis yra labai sklandus. Jie daro dalykus šiek tiek kitaip, palyginti su jūsų įprastu prieglobos paslaugų teikėju, taigi ten yra maža mokymosi kreivė … bet tai verta. Be to, jų palaikymas yra aukščiausias ir labai atsakingas.

Argumentai už:

 • Labai keičiamas
 • Keli teikėjai

Minusai:

 • Tad brangesnis

9. Svajonių dvasia

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina:
2,59 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„DreamHost“ logotipas

„DreamHost“ būtų dar vienas puikus pasirinkimas, jei gyventumėte JAV (tačiau vėl galite įgalinti CDN ir vis tiek juos naudoti, jei norite). Jie gyvuoja per amžius ir turi gerą reputaciją tiek dėl paslaugų kokybės, tiek dėl palaikymo (kurių jie neperduoda)..

Jie turi kelis konkrečius „WordPress“ planus, pradedant nuo bendro prieglobos planų ir baigiant valdomais WP planais, kuriuos jie vadina „DreamPress“. Abi rūšys veikia, tačiau „DreamPress“ pyragas pasiima keletą papildomų WP funkcijų. Į jų pagrindinį „WordPress“ planą įeina neribota vieta diske, SSD talpinimas ir net 97 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Argumentai už:

 • Kokybiškos paslaugos
 • Vidaus palaikymas

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių

10. „Bluehost“

Interneto svetainė: www.bluehost.com
Kaina:
3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ logotipas

Nors „BlueHost“ nebuvo labai sėkmingas nuo tada, kai EIG juos įsigijo, jie pamažu pasinaudojo geresne pagalba ir tinkamais „WordPress“ orientuotais planais, siūlančiais didesnį našumą.

Jų WP planuose yra automatiniai „WordPress“ atnaujinimai, patogi sustojimo aplinka ir momentinis „WordPress“ diegimas, kai jūs prisiregistruojate prie vieno iš jų planų. Jie taip pat siūlo palaikymą visą parą ir visą parą su įvairiomis galimybėmis. Jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis

Argumentai už:

 • Konkurencingos kainos
 • Padorus „WordPress“ svetainėms

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių

Kaip rasti gerą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Kanados žiniatinklio prieglobos telefonas

Kai tik pradedate veiklą, o galbūt norėsite sukurti svetainę nuo nulio, daugybė žmonių ieško Kanados žiniatinklio prieglobos, kuri yra nebrangi ir kuria darbas atliekamas, tačiau nėra per daug sudėtingas, kad galėtų valdyti ją be papildoma pagalba. Jei neketinate paleisti labai tinkintos ir sudėtingos žiniatinklio programos ar platformos, o naudojatės įprasta verslo svetaine, tinklaraščiu, el. Prekybos parduotuve ir pan., Kalbant apie CMS, „WordPress“ yra kelias.

Paleisti yra paprasta ir ja naudotis galima nemokamai, nors daugelis žmonių gali nežinoti, ar svetainė, kurią jie bando sukurti, pateisina valdomų „WordPress“ prieglobos (brangios rūšies) ar bendresnio bendro naudojimo, palaikančio „WordPress“, naudojimą. (ką mes paprastai rekomenduojame). Taigi šiame straipsnyje mes siekiame paaiškinti „WordPress“ ir „WordPress Hostingas“ ir parodyti, ko reikia ieškoti geriausiuose „WordPress“ renginiuose, kuriuos Kanada siūlo. Nepaisant to, jei esate kitoje šalyje, mes taip pat turime šiuos geriausius WP prieglobos palyginimus. geriausi „WordPress“ rengėjai – Australija ir geriausias JK „WordPress“ priegloba.

„WordPress“ paaiškinta

„WordPress“ yra CMS (šiuo metu naudojanti daugiau nei 25% viso interneto), kurią galite įdiegti daugumoje interneto prieglobos programų. Daugelis „WordPress“ pagrindinių kompiuterių siūlo programinės įrangos diegimą vienu spustelėjimu. „WordPress“, kaip ir dauguma atvirojo kodo programinės įrangos, yra nemokama visiems gyventojams. Paprastai tai mažų ir vidutinių įmonių svetainių, tinklaraščių, elektroninės prekybos parduotuvių ir net forumų internetinė svetainė, nes taip lengva naudotis ir kurti ar kurti svetaines naudojant.

Kas yra „WordPress“ priegloba?

„WordPress“ priegloba yra terminas, naudojamas apibūdinti bet kurį interneto prieglobos paslaugų teikėją, palaikantį „WordPress“. Skirtingi žiniatinklio prieglobos gali pasiūlyti skirtingus prieglobos tipus, be abejo, nuo bendro naudojimo iki vps, dedikuoto prieglobos ir debesies prieglobos. Viskas priklauso nuo kompetencijos lygio ir konkrečių poreikių, kuriuos asmuo turi kurdamas savo svetainę.

Renkantis „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, dažniausiai naudojamas bendrasis priegloba (arba pigus „WordPress“ priegloba :)). Šis prieglobos būdas leidžia skirtingoms svetainėms dalytis vienu serveriu, kuris labai sumažina sąnaudas. Nors yra keletas tokio pobūdžio prieglobos trūkumų, vis tiek kalbama apie tai, kaip „WordPress“ vartotojai saugo savo svetainės informaciją..

Pigus „WordPress“ hostingas – už ir prieš

Argumentai už:

 • Lengva įdiegti ir patogi naudoti
 • Nebrangus
 • Daugelis kompiuterių siūlo neribotus domenus, el. Pašto adresus, svetainės lankomumą ir saugyklą
 • Labiau pritaikomas

Minusai:

 • Gali būti neribotų „WordPress“ hostingo funkcijų viršutinė riba
 • Šaltiniai dalijami su kitomis svetainėmis
 • Kitos serverio svetainės gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą

Funkcijos, kurių reikia ieškoti Kanados „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose

interneto svetainių kūrimasDabar, kai suprantame, kas yra „WordPress“ ir kaip tai veikia, galime pamatyti, kas daro kai kuriuos „WordPress“ pagrindinius kompiuterius išsiskiriančius iš kitų.

Žiniatinklyje yra daugybė „WordPress“ prieglobos įmonių. Daugelyje jų siūlomos funkcijos, kurių jums gali prireikti ir kurių jums gali prireikti, kai kurios – jums nereikalingos, o kai kurios – tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainę ir tai, kaip jūs galite ją sukurti..

Svarbu susiaurinti sąrašą iki kelių svarbių funkcijų, kad būtų lengva pastebėti, kurie šeimininkai yra geri, o kurie – neverta jūsų laiko. Taigi, čia yra keletas funkcijų, kurių norite ieškoti geriausiuose „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose:

Domenų priegloba

Paprastai, kai pasirenkate „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, jūs norite rasti tokį, kuriame taip pat galima registruoti domenų vardus. Tokiu būdu jūsų priegloba + domenas yra toje pačioje įmonėje, todėl palaikymas yra daug lengvesnis.

Tinklaraščių priegloba

Daugelis žmonių, žiūrinčių į „WordPress“ pagrindinius kompiuterius, kreipiasi į tai dėl savo tinklaraščio funkcijų, todėl savaime suprantama, kad geriausi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai turės funkcijas, kurios palengvina tinklaraštininkų galimybę nedelsiant atsisiųsti ir pradėti naudoti „WordPress“..

Taigi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai tikrai turėtų turėti „WordPress“ diegimo parinktį 1 paspaudimu.

El. Pašto paskyros

Naudojant tinkintą domeną, reikia asmeninio el. Pašto. Aukščiausi „WordPress“ el. Pašto serveriai leis neribotą kiekį el. Pašto abonementų, kad jūs ir visa jūsų komanda galėtumėte bendrauti naudodami tinkintus domenų pavadinimus.

Šias el. Pašto abonementus galite nustatyti naudodami kompiuterio valdymo skydelį ir susieti juos su verslo programomis.

Pralaidumas ir vieta diske

Kita funkcija, kurios reikia ieškoti „WordPress“ pagrindiniame kompiuteryje, yra neribotos funkcijos, tokios kaip el. Paštas, saugykla, domenai, pralaidumas ir pan. Nors kai kurie kompiuteriai gali pasigirti šiomis neribotomis funkcijomis, iš tikrųjų šioms funkcijoms gali būti nustatyta viršutinė riba, kuri gali turėti įtakos jūsų svetainės veikimui.

Taigi, patikimiausi šeimininkai įspės jus, kai pasieksite savo ribas, ir atvers dialogą dėl mastelio keitimo galimybių. Tai ypač pasakytina apie jūsų svetainės saugojimo ir pralaidumo sąlygas, kurias galima gana lengvai sunaudoti, nebent jūs suprantate savo galimybes ir savo ribas.

„WordPress“ hostingo sauga

SSL sertifikataiKai kuriate svetainę, norite, kad ji būtų saugi, todėl būtent todėl norite pagrindinio kompiuterio, kuris galėtų suteikti jums ramybės, kurios tikitės paleisdami savo svetainę, kad žinotumėte, kad niekas negali pakeisti jūsų turinio ar paveikti jūsų bet kokiu būdu be jūsų leidimo.

Taigi, jūs norėsite pagrindinio kompiuterio, kuris, be kitų pagrindinių saugumo taktikų, siūlo keletą bendrų vertybinių popierių, tokių kaip programinės įrangos atnaujinimai, stebėjimas, nemokami SSL sertifikatai, DDoS apsauga. Bet bent jau kompiuteris turėtų sugebėti nuolat atnaujinti jūsų „WordPress“ programinę įrangą.

Hostingo greitis

Greičiausias „WordPress“ prieglobos įmones naudoja CDN (kaip ir tas, kurios siūlo valdomą „WordPress“ prieglobą), kurios dėka jūsų svetainės turinys gali būti pristatytas į svetainės lankytojų kompiuterį iš artimiausio serverio į jų vietą.

Dėl to sutrumpėja krovimo laikas ir lankytojas gauna daugiau patirties. Tai ypač svarbi savybė, ypač jei naudojate el. Prekybos svetainę.

Tai neleis jūsų potencialiems klientams palikti nusivylimo ir gali net padidinti pajamas.

Serverio vieta

Nors serverio vieta yra svarbi, ji nėra tokia svarbi kaip anksčiau. Jei naudojate kompaktinį diską, pvz., „CloudFlare“, duomenų centro vieta nebūtinai turi būti didelis faktorius. Vis dėlto vis dar idealu, jei Kanadoje yra duomenų centras, jei ten yra jūsų tikslinė rinka.

Serverio Uptime

Kartais serveris eis į laiką. Tai tik technologijos pobūdis. Tačiau to, ko norite išvengti, yra pagrindinis kompiuteris, kurio serverio veikimo laikas yra žemas, nes jūsų svetainės lankytojams gali būti sunku bendrauti su jūsų svetaine, kai jos nėra.

Taigi to, ko norite ieškoti „WordPress“ pagrindiniame kompiuteryje, yra 99,9%, todėl bet kurio lankytojo tikimybė rasti jūsų svetainę yra menka.

Pagalba klientams

palaikymo galimybėsTai nėra kažkas, kas yra svarbiausias sąraše renkantis pagrindinį kompiuterį, tačiau tai gali reikšti visą skirtumą, jei nesate įgudęs kurti svetaines ir staiga susiduriate su savo svetainės problema.

Galimybė susisiekti su kuo nors dėl to gali padėti suprasti, kas vyksta su serveriu, kurio pagrindu jūsų svetainė, arba padėti išspręsti problemą, kuri atsiranda jūsų pabaigoje.

Sistemos atsarginės kopijos

Kadangi serveriai gali sudužti ir įvykti nelaimingi atsitikimai, svarbu žinoti, ar jūsų kompiuteris gali sukurti jūsų el. Pašto, duomenų bazės ir svetainės atsargines kopijas. Nes jei įvyks tragedija, galėsite susikurti savo svetainę greičiau ir ją paleisti, jei įvyks blogiausia.

Taigi, jūs norite patikrinti, ar jūsų kompiuteris turi automatines atsargines kopijas kas mėnesį, savaitę ar kiekvieną dieną.

Dažnai užduodami klausimai

Kuris priegloba yra geriausia „WordPress Linux“ ar „Windows“?

Nors „WordPress“ paleisti „Windows“ priegloboje yra techniškai įmanoma, mes to nerekomenduotume. Neabejotinai geriausia „WordPress“ paleidimo aplinka yra „Linux“, o didžioji dauguma „WordPress“ diegimų veikia „Linux“ priegloba (ir tai yra daug pigiau, palyginti su „Windows“ priegloba)..

Ar galiu sukurti „WordPress“ svetainę be prieglobos??

Taip, jūs galite naudoti WordPress.com kurdami savo svetainę, jie rūpinasi jūsų priegloba. Ir jūs netgi galite tai padaryti nemokamai, nors jame yra apribojimų, susijusių su dizainu ir prekės ženklu (pvz., Jei nėra profesionalių URL, jūs turėtumėte padomenio URL, pvz., Yoursite.wordpress.com). Apmokėti planai suteikia daugiau lankstumo. Kitas būdas sukurti „WordPress“ svetainę be prieglobos yra faktiškai priglobti ją savo kompiuteryje naudojant WAMP, tačiau tam reikia išsamesnio vadovo.

Ar galiu nemokamai naudotis „WordPress“??

Nors pati „WordPress“ iš tikrųjų yra nemokama, vis tiek turėtumėte mokėti už domeno vardą ir prieglobą. Jei norite sukurti „WordPress“ svetainę nemokamai, turėtumėte naudotis „WordPress.com“ (nepainioti su „WordPress.org“, kuri yra pilna WP versija, skirta naudoti su trečiųjų šalių prieglobos paslaugomis), kurioje yra nemokama planas.

Kas yra greičiausias „WordPress“ priegloba?

Mūsų nuomone, greičiausias „WordPress“ prieglobos paslaugas paprastai valdo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „Kinsta“ ar „Pressidium“. Jie yra nepaprastai greiti ir koncentruojasi tik į „WordPress“ svetainių prieglobą, tačiau jie kainuoja daugiau.

Kiek kainuoja „WordPress“ svetainės priegloba?

Kiek kainuos jūsų „WordPress“ svetainės priegloba, priklausys nuo jūsų poreikių, tiksliau – nuo jūsų svetainių poreikių. Jei norite priglobti nedidelio verslo svetainę ar tinklaraštį, galite naudotis bendrai naudojama priegloba, kuri vidutiniškai kainuoja apie 5 USD / mėn. Jei jums reikia priglobti el. Prekybos svetainę ar forumą, gali reikėti ieškoti valdomo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo, kurio kaina prasideda nuo maždaug 30 USD / mėn..

Ar „WordPress“ lengva naudoti pradedantiesiems?

„WordPress“ labai lengva naudoti kaip pradedantiesiems. Dėl rimtos priežasties daugiau nei 30% interneto teikia „WordPress“. Tai yra vienas iš lengviausių svetainių kūrimo įrankių, be to, jame yra didžiulė bendruomenė, kuri padės išeiti įstrigus. Taip pat internete galima rasti daugybę vadovėlių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map