Geriausias PHP hostingas: palyginimas ir apžvalgos

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes gavome gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Tai yra geriausi mūsų PHP prieglobos paslaugų teikėjai, tikros kokybės žiniatinklio priegloba nesulaužant banko.


Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesWeb svetainė
siteground29,3 / 103,95 USD (laikina 67% nuolaida)10 GBGalingas, greitas, epinis palaikymas ir + 30 dienų pinigų grąžinimo garantija! = Laimėk!
hostgatorius8.7 / 102,78 USDNeribotaPigi + neribota vieta diske!
„A2HostingLogo“8,5 / 103,92 USD (mažiau nei 7,99 USD)NeribotaNeribota vieta diske!
inmusacija8,3 / 104,19 USD (40% nuolaida)NeribotaPatyręs, patikimas, šiek tiek brangesnis.
Svajonių dvasia8/107,95 USDNeribotaPuikus pasirodymas & palaikymas

Geriausios „PHP Hosting 2020“ apžvalgos

1. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina: 3,95 USD
Disko talpa: 10 GB

Mes galvojame geriausias PHP prieglobos paslaugų teikėjas yra „SiteGround“. Svetainių prieglobos srityje „SiteGround“ yra pasaulinė lyderė. Jis siūlo „Cloud hostingas“, „Dedicated hosting“, „WordPress“ ir „Shared hosting“ (populiariausia paslauga). Taigi, jei jūs ieškote geriausio savo svetainės prieglobos paslaugų teikėjo, siūlome pažvelgti į „SiteGround“ ir palyginti jo funkcijas su kitais ten esančiais prieglobos paslaugų teikėjais..

„SiteGround“ suteikia jums tris jų bendro hostingo planų parinktis – „Startup“ (jų pagrindinis planas), „GrowBig“ (jų vidutinio plano planas) ir „GoGeek“ (jų labiausiai užpildytas planas). Mes siūlome ieškoti jų „GrowBig“ plano (ypač jei vis tiek planuojate atnaujinti), nes jis pateikia praktiškiausias funkcijas. Nors „StartUp“ planas taip pat suteikia daug galimybių išplėsti savo verslą, esate apsiriboję tik viena svetaine. Bet nesijaudinkite – jei pasirinksite pasirinkti pagrindinį jų planą, bet kokiu atveju galite atnaujinti.

Be lanksčių „SiteGround“ planų, mums patinka ir jų klientų palaikymas. Jie palaiko 24 valandas per parą, naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, el. Paštu ir telefonu – žinote, kad visada yra žmonių, kurie jums padės (bet kuriuo paros metu).

Jūs tikrai neturėtumėte bijoti patikrinti „SiteGround“, nes jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jei nuspręsite atšaukti savo planą. 30 dienų pakanka, kad jaustumėtės jų paslaugomis – taigi, jūs tikrai neturite ko prarasti.

Argumentai už

 • Lankstūs prieglobos planai
 • Prieinamos kainos
 • Nemokamas SSL sertifikatas

2. „HostGator“

„HostGator“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina: 2,75 USD
Disko talpa: Neribota

Jei ieškote savo poreikiams tinkamo bendro hostingo plano, peržiūrėkite „HostGator“ planus. Jų „Hatchling“ planas leidžia naudoti tik vieną svetainę, tačiau jame yra neribota saugykla ir neišmatuotas pralaidumas. Jei manote, kad tai jus per daug riboja, tada vykdykite jų kūdikių planą (tai iš tikrųjų yra populiariausias jų planas). Kūdikio planas leidžia turėti neribotą kiekį svetainių – tai didelis pliusas. Tačiau mes labai rekomenduojame gauti jų verslo planą, jei jau turite vykdomą verslą (ir tai taip pat yra geriausias elektroninės komercijos planas)..

Ar ketinate perkelti savo svetainę į „HostGator“? Jei esate, žinokite, kad jie siūlo nemokamą migracijos pagalbą, tačiau ji skirta tik vienai svetainei. Jei turite daug svetainių, turėsite mokėti už jų paslaugas (už kitas).

Jei vis dar abejojate, ar „HostGator“ yra skirtas jums, galite pasinaudoti jų 45 dienų grąžinimo politika. Tai suteikia jums galimybę atšaukti savo planą, jei jis yra per minėtą lengvatinį laikotarpį.

Viena iš priežasčių, kodėl „HostGator“ yra populiari savo vartotojams, yra tai, kad ja naudotis labai lengva. Taigi, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalus žiniatinklio kūrėjas, tikrai įvertinsite patogią „cPanel“ naudą.

Argumentai už

 • Paprasta naudoti
 • Geras klientų aptarnavimas (telefonas visą parą, tiesioginis pokalbis, el. Paštas)
 • Patikimas veikimo laikas

Minusai

 • Jums neleidžiama pasirinkti duomenų serverių vietos
 • Nemokamas perkėlimas galioja tik vienoje svetainėje
 • Kai kuriems žmonėms sunku naršyti savo žinių bazę

3. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: 3,92 USD
Disko talpa: Neribota

Palyginę interneto prieglobos įmones, būtinai patikrinkite ir „A2 Hostingas“. Tai vienas geriausių ten esančių variantų ir gali būti jums tinkamiausias prieglobos paslaugų teikėjas.

Skirtingai nuo kitų žiniatinklio prieglobos, „A2 Hosting“ savo vartotojams siūlo neribotą saugyklą ir neribotą pralaidumą net pagal pigiausią planą. Taigi, jei viskas, ko jums reikia, yra pagrindinė svetainė, jų „Lite“ planas greičiausiai gali jums tikti (vienintelis tikras apribojimas yra tai, kad ji pateikiama tik su viena svetaine).

Dabar, jei norite turėti daugiau nei vieną svetainę, jų vidutinės klasės planas iš tikrųjų siūlo neribotą skaičių svetainių. Tačiau jei važiuojate greičiu, mes siūlytume patikrinti jų „Turbo“ planą. Tai yra jų bendrasis bendrojo prieglobos planas ir jame yra visos funkcijos, rastos jų pigesnių planų planuose, ir dar daugiau.

Be to, kad savo planuose turite tris pasirinkimo parinktis, taip pat turite daug pasirinkimo būdų, kaip atsiskaityti. Galite mokėti kas mėnesį, 12 mėnesių, 24 mėnesius arba 36 mėnesius iš anksto. Jei turite nuolaidų, pabandykite važiuoti 36 mėnesius, nes tai leidžia sutaupyti daugiausiai lėšų.

Jei nerimaujate dėl „A2“ klientų palaikymo, jų iš tikrųjų yra daug. Su jais galite susisiekti telefonu ir tiesioginiais pokalbiais. Jie taip pat turi bilietų pardavimo sistemą el. Paštu.

Argumentai už

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokama svetainės migracija
 • Daug saugumo funkcijų

Minusai

 • Kai kurie žmonės skundžiasi prastu klientų aptarnavimu
 • Gali būti gana sunku atšaukti planą (griežtai reikalaujama, kad atšaukimo prašymą pateiktumėte likus 15 dienų iki atnaujinimo datos)
 • Yra paslėpti mokesčiai, kuriuos turite būti atsargūs prisiregistruodami

4. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ logotipas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina: 6,39 USD
Disko talpa: Neribota

„InMotion Hosting“ yra vienas iš padoriausių hostingo planų teikėjų šiandien. Jie iš tikrųjų yra viena iš nedaugelio prieglobos įmonių, suteikiančių savo klientams neribotą saugojimo vietą ir neribotą pralaidumą net pagal pigiausią planą.

„InMotion“ paleidimo planas yra pagrindinis ir pigiausias planas, ir jums leidžiama jame priglobti dvi svetaines. Jų vidutinės trukmės planas, vadinamas galia, yra galingesnis, o pasirinkę šį planą galite turėti daugiau nei dvi svetaines (iki šešių svetainių). Jei domitės leidžiamų svetainių skaičiumi ir esate neribotas svetainių skaičius, jie taip pat turi planą, vadinamą „Pro“ (tai taip pat greičiausia).

Čia yra keletas dalykų, kurių galima tikėtis iš „InMotion Hosting“:

 • Pinigų grąžinimo garantija – jų bendro hostingo planuose yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jų verslo, VPS ir perpardavėjų prieglobos planai iš tikrųjų sudaromi su 90 dienų grąžinimo politika.
 • „Google“ programų vedlys – jei planuojate naudoti „Google“ programas, jų integruotas vedlys užduotį atliks daug lengviau ir greičiau..
 • Garantuojamas 99,95% veikimo laikas – tai tinkamas veikimo laikas.
 • Apsaugos sistema – „InMotion Hostingas“ naudoja Grėsmių apsaugos sistemą (TDS), kuri yra labai įspūdinga saugumo funkcija.
 • Pagalba klientams – žinių bazėje yra daugybė naudingų straipsnių. Tačiau, jei jums reikia su kuo nors pasikalbėti, tai galite padaryti ir telefonu, el. Paštu bei tiesioginiais pokalbiais.

Argumentai už

 • Patikimas veikimo laikas
 • Integracija su populiariomis programomis
 • Nemokamas perkėlimas į svetainę

Minusai

 • Gauta pranešimų apie greičio mažėjimą iš vartotojų
 • Jūs negausite neriboto skaičiaus svetainių, net jei atnaujinsite jų vidutinio plano planus
 • Jei norite maksimaliai sutaupyti, turėsite sumokėti iš anksto už 24 mėnesius.

5. „DreamHost“

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina: 2,95 USD
Disko talpa: Neribota

Patartina apsvarstyti „DreamHost“ ieškant gero prieglobos paslaugų teikėjo. Tai yra gerbiama įmonė, teikianti bendro naudojimo, VPS, „Cloud“, „Dedicated“ ir „WordPress“ prieglobas..

Kai kalbama apie jų bendrą prieglobą, jums suteikiami tik 2 pasirinkimai – galite pasirinkti jų pradedančiųjų planą (pagrindinį) arba pasirinkti jų neribotą planą (visą funkciją). Mes rekomenduojame atidžiai pažvelgti į šiuos du planus, tačiau žinokite, kad pagrindinis jų skirtumas yra leidžiamas svetainių skaičius viename plane. Matote, jų pradedančiųjų plane yra ne daugiau kaip viena svetainė, o jų neribotame plane leidžiama naudoti neribotą skaičių svetainių.

„DreamHost“ planuose mums patinka tai, kad jie abu turi nemokamą domeną, neribotą pralaidumą ir nemokamą SSL – visi jie yra svarbios savybės. Ne visi prieglobos paslaugų teikėjai siūlo juos (ypač pagal pigiausius planus).

Kitas įspūdingas „DreamHost“ bruožas yra tas, kad jie siūlo savo klientams labai dosnią grąžinimo politiką – per 97 dienas. Kiek mes žinome, jie yra vienintelė prieglobos įmonė, kuriai suteikiama 97 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ar jums svarbu klientų aptarnavimas? Tai turėtų būti, nes jums tikrai reikės šiek tiek pagalbos kelyje. Na, turite daugybę būdų susisiekti su „DreamHost“ palaikymo komanda (telefonu ir el. Paštu), be to, jų duomenų bazėje yra daug naudingų straipsnių..

Argumentai už

 • Geras greitis
 • Patikimas veikimo laikas
 • Didelė pinigų grąžinimo politika

Minusai

 • Nemokamą domeną gaunate tik tada, kai kasmet mokate už pirmus tarnybos metus
 • Registracijos procesas gali užtrukti labai ilgai
 • Jų informacijos suvestinė nėra patogi vartotojui

PHP talpinimas: kaip rasti geriausią!

Gali būti gana sunku pasirinkti gerą PHP pagrindinį kompiuterį, jei nesate tikri, ko ieškoti. Na, mes čia papasakosime apie visas svarbias savybes, kurias turėtumėte patikrinti prieš priimdami galutinį sprendimą. Galų gale jums reikės palyginti savybes, apie kurias kalbame toliau, su visais jūsų svarstomais prieglobos paslaugų teikėjais.

Serverio vieta

serverio vietos žemėlapisJūsų PHP pagrindinio serverio vieta yra svarbi greičiui. Todėl svarbiausias jūsų prioritetas būtų susirasti prieglobos įmonę su jūsų apylinkėse esančiais serveriais. Pvz., Jei gyvenate Australijoje, pabandykite susirasti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją Australijoje, o jei gyvenate Kanadoje – ieškokite Kanados žiniatinklio prieglobos. Jei ne, jie turėtų bent jau turėti integruotą CDN paslaugą.

CDN reiškia turinio paskirstymo tinklą – ir būtent tai jis daro – platina talpyklos turinio versijas jų tinkluose, kad greitai pasiektų galutinius vartotojus.

Yra daugybė CDN ir jūsų pasirinktas PHP prieglobos paslaugų teikėjas gali naudoti bet kurį iš jų. Vienas labai populiarus CDN šiandien vadinamas „CloudFlare“ – ir dažniausiai jis pateikiamas prieglobos planuose. Taigi, atkreipkite dėmesį į šią paslaugą, kai peržiūrite svarstomas PHP prieglobos įmonių funkcijas.

Serverio Uptime

Geriausios yra hostingo kompanijos, kurios gali pateikti 99,9% uptimes. Ieškodami „Google“ galite lengvai palyginti skirtingus žiniatinklio prieglobos veiksnumo faktinius duomenis.

Mes nerekomenduojame naudotis tokiomis prieglobos paslaugomis, kurios nežada (ir neteikia) tokiu greičiu, nes tai gali pasirodyti problematiška. Per daug prastovų gali paveikti jūsų verslą, ypač jei tai yra el. Prekybos svetainė.

SSL sertifikatai

Saugi svetainė naudinga visiems – jums ir jūsų svetainės lankytojams. Turėdami SSL sertifikatą (SSL reiškia „Secure Sockets Layer“), galite būti tikri, kad duomenų perdavimas tarp pagrindinio kompiuterio serverių ir svetainės lankytojų yra šifruotas. Piratai negalės pavogti informacijos, jei jie užšifruoti.

Tikriausiai matėte svetaines, turinčias SSL sertifikatus, bet tiesiog apie jas nežinote. Jei svetainės URL pradžioje matote „s“ (pavyzdys: https: //), tai reiškia, kad svetainė atitinka SSL sertifikatą. Jei svetainės URL adresas yra tik „http“, tai reiškia, kad ji neturi SSL sertifikato ir nėra tokia saugi.

Šiomis dienomis saugumas tapo pagrindine interneto problema, todėl vis daugiau žmonių pasitiki tik svetainėmis, kurių adresai yra tokie. Tiesą sakant, pati „Google“ skatina svetaines turėti SSL sertifikatus ir mano, kad tai yra reitingo signalas SEO.

Atsižvelgiant į aukščiau pateiktus teiginius, mes rekomenduojame pasirinkti PHP prieglobos paslaugų teikėją, kuris savo prieglobos planuose siūlo SSL sertifikatus. Pagrindiniai SSL sertifikatai taip pat pateikiami kartu su paketais, kuriuose yra „Let’s Encrypt“ paslauga.

Jei paaiškėtų, kad jūsų priimtame prieglobos plane nėra nemokamo SSL sertifikato, tiesiog įsitikinkite, kad jį turite (taip, tai yra labai svarbu). Galite nusipirkti ją iš bet kurios prieglobos įmonės, sumokėdami už papildomą funkciją (ji kainuoja apie 10 USD per metus).

Greitis

Apskritai, jūsų svetainės greičiu jau pasirūpinta, jei laikysitės mūsų patarimų dėl serverių vietų ir (arba) CDN. Tačiau, jei jūsų pasirinkta prieglobos įmonė siūlo jums daugiau, jūs neturite ko prarasti (ir visko, ko reikia).

Daugiau procesoriaus išteklių visada yra geras dalykas. Pasirinktiniai scenarijai, skirti specialiai PHP, taip pat padidins jūsų svetainės greitį. Jie visi yra geri ir turėtų būti laikomi premijomis, kai galų gale juos gausite kaip papildomas funkcijas.

Disko talpa

Jei kuriate elektroninės prekybos verslą ar narystės svetainę, vietos diske yra labai LABAI svarbu. Mes rekomenduojame tokiose situacijose apie 20–30 GB vietos diske ir net neribotą kiekį (jei jūsų svetainė didžiulė).

Tačiau kitų tipų įmonėms (įskaitant tinklaraščius) galime pasakyti, kad labai didelės vietos diske tikrai nėra tokios būtinos. Jei negalite sau leisti gauti planų su neribotomis saugyklų vietomis, žinokite, kad 1 GB paprastai pakanka tipinėms įmonėms ir tinklaraščiams. Mes tik raginame šiuo atveju naudoti atskirą el. Paštą, kad neužtikrintumėte sunkumų jūsų ribotoje disko vietoje.

Todėl ne tik nedelsdami įsigykite planą vien dėl jo neribotos saugyklos vietos funkcijos. Atminkite, kad yra daugybė kitų funkcijų, kurias reikia apsvarstyti norint tapti geriausiu jūsų svetainės PHP žiniatinklio priegloba.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Pralaidumas ir duomenų perdavimas jūsų PHP prieglobos paslaugų teikėjui yra labai svarbus, ypač jei vietoje siūlote atsisiųsti tikrai didelius failus (pvz., Paveikslėlius, vaizdo įrašus ir PDF failus). Tokiu atveju patariame gauti planą su neribotu pralaidumu ir duomenų perdavimu, nes tokie veiksmai tikrai gali užtrukti už duomenų naudą.

Pagalba klientams

Dėl didelės svarbos (ypač iškilus problemoms) galime pasiūlyti tik prieglobos paslaugų teikėjus, teikiančius klientų aptarnavimą visą parą. Be to, pirmenybę teikite tiesioginių pokalbių ir palaikymo telefonu galimybėms.

PHP: išsami informacija

PHP hostingo tyrimai

Senosiomis dienomis interneto svetainių kūrėjai kūrė neskaidrius, nejudančius tinklalapius ir turinį, nes neturėjo prieigos prie scenarijų kalbos, kurią turime dabar. Kadangi visiškai nebuvo galimybės sukurti dinamiškos svetainės, tinklalapiuose buvo neapdoroto HTML turinio, todėl kūrėjams liko labai mažai ką veikti. Tik 1995 m., Kai programuotojas Rasmusas Lerdorfas nusprendė sukurti scenarijų kalbą, kad galėtų stebėti savo internetinį atnaujinimą ir susieti asmeninę informaciją. Jis pavadino šią scenarijų kalbą, PHP arba „Personal Home Page“. Tai tapo pirmuoju PHP ir visų jo stebuklų žvilgsniu.

Kas yra PHP?

PHP logotipasPHP yra programavimo kalba, būtina kuriant dinaminius tinklalapius ir turinį. Iš pradžių tai reiškė „Asmeninis pagrindinis puslapis“, o šiandien šis sutrumpinimas reiškia „PHP: Hiperteksto pirminis procesorius“. Vardo keitimo priežastis yra ta, kad pradinė šios scenarijų kalbos paskirtis buvo skirta „Lerfords“ asmeniniam naudojimui. Galų gale PHP tapo kažkuo didesniu, nei Lerford greičiausiai įsivaizdavo, todėl tapo viena populiariausių, dažniausiai vartojamų, programavimo kalbų pasaulyje.

PHP paskatino pokyčius internetinių kūrėjų pasaulyje, leidžiančius jiems kurti dinamiškas svetaines su nuostabiu, animuotu turiniu. Tai leido sukurti lengvai naudojamą sistemą su reikalingomis priemonėmis, kad būtų sukurtos gyvos, įdomesnės svetainės. Prieš PHP valdomas svetaines buvo naudojamas kietas HTML kodas, todėl svetainės buvo labai nuobodžios. PHP išsprendė šią problemą naudodamas nestatinį scenarijų.

Puikus pavyzdys, kaip PHP veikia HTML atžvilgiu, yra prisijungimo formato svetainės, tokios kaip „Facebook“. Kad vartotojai galėtų prisijungti prie savo „Facebook“ puslapio, jie turi įvesti savo prisijungimo informaciją, pvz., Vartotojo vardą ir slaptažodį, į dvi mažas dėžutes. Dėžutės, kuriose vartotojai įveda prisijungimo informaciją, naudojamos kaip formos. Tada PHP imasi formos formos informacijos ir imasi reikiamų veiksmų.

Kokios yra PHP savybės?

Nepakanka vietos išvardyti visas PHP siūlomas funkcijas ir privalumus. Nuo pat įkūrimo buvo daugybė šios kalbos versijų, o programuotojai vis dar stengiasi patobulinti ir patobulinti šią scenarijų kalbą. Dėl šios PHP gali būti bet koks dalykas, nesvarbu, ar tai būtų formos duomenų rinkimas, dinaminio puslapio turinio generavimas, ar slapukų siuntimas ir gavimas. Ši scenarijų kalba gali būti naudojama kuriant internetą arba įterpiant į HTML. Jis taip pat gali būti naudojamas kartu su įvairiomis žiniatinklio šablonų sistemomis, žiniatinklio turinio valdymo sistemomis ir žiniatinklio sistemomis.

PHP pirmiausia pasiekiamas naudojant „Linux“ prieglobos planus, tačiau taip pat suderinamas su kitomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, įskaitant „Windows“, „Mac OS X“, „RISC OS“ ir kitas. Dėl savo universalumo ir ypač stipraus palaikymo įvairioms duomenų bazėms lengva rasti geriausią jūsų turimą PHP prieglobą..

Kodėl verta naudoti PHP??

PHP viršija lūkesčius, nes lengva naudoti programinę įrangą, kurią sudaro nuostabios funkcijos ir saugios technologijos. PHP gali naudoti bet kurio lygio specialistai, todėl nesunku sukurti ar pridėti dinaminį turinį į tinklalapį. Jis yra patikimas, už jo yra nuostabi programuotojų palaikymo komanda ir nemokama. PHP yra ideali programavimo kalba, kurią labai mėgsta naudoti kūrėjai ir programuotojai.

Kūrėjai turi tiek daug naudos iš šio lengvo ištekliaus, todėl tinklalapiai tampa lengvi ir veiksmingi, kartu suteikiant galimybę pridėti duomenų bazės turinį, kad būtų linksma visose prieglobos paskyrose. Ši programavimo kalba yra nuosekli ir gerai suprojektuota, todėl interaktyvaus turinio kūrimo procesas yra sklandus ir paprastas. Be begalinių funkcijų, kurias siūlo PHP, ji gali sąveikauti su daugeliu skirtingų duomenų bazių kalbų. PHP ir toliau teikia naujas, nuostabias savybes. Naujo PHP projekto pradžia yra puiki pradžia rašyti puikų kodą, užtikrinti gerą našumą, galiausiai sukurti puikią PHP sąranką / svetainę.

Daugelis populiarių svetainių, tokių kaip „Facebook“, „Etsy“ ar „WordPress“, naudojasi PHP, nes ji yra gerai patikrinta ir veikia visu pajėgumu. PHP palaiko beveik visas interneto priegloba nuo pigiausio iki brangiausio. Jis sukurtas lengvai naudojant sistemą, leidžiančią padaryti klaidų. Be svetainių, PHP taip pat galite naudoti kurdami pdf failus, tam tikras „Flash“ formas ir dar daugiau.

Rekomenduojamas pagrindinis kompiuteris PHP

Išrinkti geriausią PHP prieglobą jūsų poreikiams patenkinti yra nesunku, nes PHP suderinamas su dauguma interneto prieglobų. Tai ne tik sukuria gerą pagrindą, puikiai tinkantį visų lygių žinioms, bet ir atgaivina svetaines (priešingai nei sunkiai užkoduotos HTML svetainės). Žiniatinklio kūrėjai nustatė, kad geriausias PHP priegloba yra „SiteGround“. Šis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas išsiskiria iš savo konkurencijos siūlydamas puikias savybes už labai mažą kainą.

PHP hostingas – dažnai užduodami klausimai

Kas yra dinamiška žiniatinklio programa?

Prieš PHP tinklalapiai labai rėmėsi HTML, todėl buvo kuriamos statinės, nesikeičiančios svetainės. PHP kuria interaktyvius, linksmus tinklalapius, pašalindamas turinį iš nuobodžių ir nuobodžių pusių, kokie jie būtų buvę kitaip.

Dinaminė žiniatinklio programa žiūrovams teikia estetiškai malonų turinį ir funkcijas. Pvz., „Facebook“ yra pirmaujanti vartotojų socialinės žiniasklaidos svetainė, kurią sudaro PHP programavimo kalba. Dalis „Facebook“ populiarumo yra dinamiškas žiniatinklio programų turinys.

Ar PHP yra populiarus?

Taip. Nuo 1995 m. PHP atvėrė naujas duris interneto svetainių kūrėjams, pristatydamas pirmąjį scenarijaus kalbos ir jos ypatybių žvilgsnį. Šiandien ja naudojasi daugelis kūrėjų dėl to, kaip lengva mokytis, ir numatoma, kad ji išliks daugelį metų (pagalvok, pavyzdžiui, „WordPress“). PHP viršija vartotojo lūkesčius, susidedantis iš daugybės nuostabių funkcijų, leidžiančių lengvai sukurti ar pridėti dinaminį turinį į tinklalapį. Jis yra patikimas, už jo yra nuostabi programuotojų palaikymo komanda ir nemokama. PHP yra ideali programavimo kalba, kurią labai mėgsta naudoti kūrėjai ir programuotojai.

Kas turėtų išmokti PHP?

Kūrėjai, programuotojai ar bet kas, kas įdomiai kuria interaktyvias svetaines ir turinį, turėtų išmokti PHP. Ją lengva išmokti, ji tinkama bet kokio lygio kompetencijai, ir numatoma, kad ji išliks rinkoje ilgus metus.

Kaip rodyti statinį HTLM naudojant PHP scenarijų?

Priešingai nei kitos programavimo kalbos, PHP yra sukurtas veikti kartu su HTML. Naudodamiesi PHP scenarijumi, galite dirbti tarp dviejų, lengvai pateikdami šaltinius įdomių interneto programų kūrimui, palyginti su kitomis scenarijų kalbomis.

Kodėl PHP 6 niekada nebuvo išleistas?

PHP 6 niekada nebuvo paleistas, nes projektas žlugo siekdamas savo galutinio tikslo. Kadangi ji niekada nebuvo įvykdyta, šioje versijoje padaryta pažanga buvo sugrąžinta į mažesnės formos PHP 5 išleidimą. Kad būtų išvengta painiavos, naujos kartos vardas buvo PHP 7.

Ar PHP yra saugus?

PHP gali teikti saugias ir saugias interneto programas. Nepatyrę kūrėjai turi skirti laiko, kad suprastų šią kalbą, kitaip jie gali susidurti su savo interneto svetainių ar programų saugumo spragomis, jei jie nėra atsargūs. Paskelbtų vadovėlių, kursų ir mokymų pagalba vartotojai greitai ir efektyviai įgys PHP supratimą. Be to, išleidus naujesnes PHP versijas, vartotojai skatinami atnaujinti savo svetaines, kad užtikrintų dar saugesnius tinklalapius ar programas..

Ar vis dar galiu naudoti ankstesnes PHP versijas?

Taip, vis dar yra ankstesnių PHP versijų. 4 versijos atveju ji nebepalaikoma oficialiai ir rekomenduojama senesnes svetaines perkelti į naujesnę 5 ar naujesnę versiją.

Kas naujo „PHP 7“?

PHP 7 yra naujausias vystymasis, suteikiantis dar didesnį greitį nei ankstesnė versija, taip pat geresnis būdas pagerinti klaidų tvarkymą, ribotas „Unicode“ palaikymas ir kitos funkcijos. Vartotojai raginami pereiti prie PHP 7, kad galėtų mėgautis naujomis ir patobulintomis jo teikiamomis funkcijomis.

Kaip gauti PHP?

Diegimo instrukcijos šiek tiek skiriasi priklausomai nuo to, ar PHP diegiamas „Unix“, „Mac OS X“ ar „Windows“ sistemose. PHP diegimą ir konfigūraciją paprastai galima rasti svetainės valdymo skydelio programoje, kurią teikia jūsų kompiuteris, be jokių papildomų mokesčių už jūsų hostingo mokesčius; renkantis planą rekomenduojama tai patvirtinti kartu su šeimininku.

PHP istorija

Mes visi žinome PHP kaip vieną iš daugelio pirminių kalbų, kurias naudojame kurdami žiniatinklį ir rengdami bendrosios paskirties programas. Tai viena iš kodavimo kalbų, suteikianti galimybę įterpti kodą į HTML ar HTML 5 žymėjimą, kad būtų lengviau rašyti skirtingas funkcijas, programas ir užduotis..

Kaip ir kada buvo sukurtas PHP

Panagrinėkime tam tikrą PHP istoriją ir kaip ji atsirado. Ankstyviausias PHP kalbos vystymas prasidėjo nuo Rasmuso Lerdorfo 1995 m. Lerdorfas jau buvo parašęs saujelę „Common Gateway“ sąsajos programų C dalyje, kurios iki to laiko jis tiesiog naudojo jas asmeniniam savo tinklalapio tvarkymui. Galiausiai jis nusprendė jas išplėsti, kad galėtų dirbti ir naudotis sąsaja su internetinėmis formomis, taip pat sujungti su duomenų bazėmis. Jis ketino užsiminti apie šį naują padargą, kurį turėjo kaip asmeninį pagrindinį puslapį / Formų vertėją arba PHP / FI.

PHP pradėjo būti nepaprastai naudingas kuriant paprastas ir dinamiškas interneto programas, kurios galėtų būti naudojamos daugybėje skirtingų scenarijų. Tada Lerdorfas pasiryžo patobulinti kodą ir pagreitinti pranešimų apie klaidas procesą, todėl jis paskelbė, kad „PHP / FI“ yra asmeninių pagrindinio puslapio įrankių 1.0 versija „Usenet“ diskusijų grupėje. Jis pasidalijo tuo, kad 1995 m. Birželio mėn. Neįtikėtina tai, kad 2013 m. PHP vis dar turėjo tuos pačius pagrindinius sugebėjimus, kaip ir buvo sukurta 1995 m..

Dar įdomiau yra tai, kad Lerdorfas dar nereiškė, kad PHP taps šia masine, nauja programavimo kalba. Jis tiesiog įdėjo į visatą tai, ką panaudojo ten, kad galėtų tai išbandyti ir patobulinti. Tada jis toliau ėmėsi kitų loginių žingsnių, kad pagerintų PHP procesus ir funkcionalumą. Prieš tai nežinodamas, aplink jį buvo suburta kūrimo komanda, o kuklus vyras, kuris teigė net neįsivaizdavęs, kaip sudaryti kodavimo kalbą, dirbo kurdamas savo.

Lerdorf ir plėtros komanda paleido PHP / FI 2, praėjus dvejiems metams vėliau, 1997 m. Lapkričio mėn. PHP išskiria iš daugelio kodavimo kalbų tuo, kad iš pradžių ji nebuvo sukurta kodavimo kalba. Tai buvo įrankis, kuris natūraliai vystosi dalijantis kažkuo naudingu, kuris lengvai galėtų dirbti su HTML ir įterpti į ją..

Deja, kadangi jis buvo sukurtas organiškai, skaičiuojant pagal galimybes, funkcijų įvardijimas ir tų funkcijų parametrų išdėstymas buvo daug neatitikimų ir neatitikimų..

PHP pokyčiai bėgant metams

1) 3 ir 4 versijos

1997 m. Andy Gutmans ir Zeev Suraski, bendradarbiaudami su Zerdorf, perrašė analizatorių, kad sukurtų bazę to, kas būtų vadinama PHP 3. Atlikę keletą darbų su PHP, 1998 m. Jie nusprendė paleisti PHP 3. Du iš jų taip pat pradėjo perrašyti ir perprojektuoti PHP branduolį, iš kurio „Zend Engine“ buvo sukurtas 1999 m.

Netrukus 2000 m. Buvo atnaujinta PHP versija ir „Zend Engine“, kad būtų sukurtas PHP 4, kurį maitina „Zend Engine 1.0“. Komanda galėjo dirbti su šia PHP versija nuo 2000 iki 2008 m., Kai jie pasiekė 4.4.9 versiją, prieš nusprendę sustabdyti šios versijos kūrimą ir nustojo leisti bet kokius jos saugos naujinius..

2) 5 versija

Tuo metu, kai PHP 4 vis dar buvo atnaujinami ir tobulinami, PHP 5 buvo išleistas 2004 m., Tada jį maitino „Zend Engine II“. Ši PHP versija turėjo keletą vertingų atnaujinimų, įskaitant patobulintą programavimo palaikymą, būdingą objekto orientavimui. Kartu su PHP duomenų objektų plėtiniu, vadinamu SKVN, ir kitomis našumo modifikacijomis, kurios padėjo patobulinti kalbos funkciją. 2008 m., Kai daugelis PHP kūrėjų pradėjo skatinti perėjimą ir perkėlimą iš PHP 4 į PHP 5.

3) 6 versija

Anksčiau PHP buvo daug ekspertų dėmesio ir kritikos objektas, nes jiems trūko gimtosios „Unicode“ palaikymo pagrindinės kalbos lygiu. Todėl 2005 m. Andrejaus Zmievskio iniciatyva buvo pristatyta Unicode gimtoji parama visomis PHP kalbomis. Jis pasiryžo tai padaryti pirmiausia įdėdamas ICU biblioteką, o tada teksto eilutes pavaizdavo kaip UTF-16 vidiniame lygmenyje..

Deja, komandoje trūko kūrėjų, kurie suprastų, kaip atlikti šias modifikacijas, ir sukūrė vis dar ne „Unicode“ atnaujintą PHP 6.

4) 7 versija

Tada mes pagaliau pasiekiame naujausią PHP kalbą, kurią šiandien naudojame (kurią dabar palaiko dauguma hostingo kompanijų – daugiau informacijos rasite mūsų geriausiuose PHP hostingo puslapiuose). 7 versija buvo Dmitrijaus Stogovo, Nikitos Popovo ir Xincheno Hui pastangų rezultatas. Jie pasirinko „Zend Engine“ reaktorių, kad galėtų naudoti žymiai kompaktiškesnes duomenų struktūras patobulindami talpyklos vietą. Tai darydami jie taip pat sugebėjo išlaikyti beveik visišką kalbos suderinamumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map