Geriausias „Java“ priegloba

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Tai yra geriausi mūsų „Java“ prieglobos paslaugų teikėjai. Atminkite, kad pigesniuose planuose „Java“ nėra plačiai palaikoma, norint įgalinti visas „Java“ funkcijas, paprastai reikia VPS arba atskiro serverio. Mes labai rekomenduojame patikrinti šeimininkų pagalbos centrus, kad įsitikintumėte, jog esate teisingame plane!


Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesWeb svetainė
„A2HostingLogo“ 9,2 / 10 5 USD Neribota Neribota vieta diske!
hostgatorius 8.7 / 10 118,99 USD Neribota Pigi + neribota vieta diske!
siteground2 8,5 / 10 269 ​​USD 10 GB Galingas, greitas, epinis palaikymas ir + 30 dienų pinigų grąžinimo garantija! = Laimėk!
inmusacija 8,3 / 10 29,19 USD Neribota Patyręs, patikimas, šiek tiek brangesnis.
Svajonių dvasia 8/10 149 USD Neribota Puikus pasirodymas & palaikymas

Geriausios „Java Hosting 2020“ apžvalgos

1. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com

Mes galvojame geriausia „Java“ prieglobos įmonė yra „A2 Hosting“. „A2“ priegloba nuėjo ilgą kelią nuo 2003 m. – dabar ji yra viena iš geriausių prieglobos paslaugų teikėjų. Bet, žinoma, turėsite palyginti ją su kitomis prieglobos įmonėmis, kad tiksliai nustatytumėte jums tinkamiausią (nes vartotojų poreikiai skiriasi).

Naudodamiesi A2 priegloba, pasirenkant planą, jums bus suteiktos trys galimybės. Tai yra šie:

 • Lite
 • Greitas
 • Turbo

Jei ketinate ieškoti pigiausio plano („Lite“), žinokite, kad jame yra mažiau funkcijų nei brangesniuose. Nors jis aprūpintas neribota saugykla ir neribotu pralaidumu, jį galite naudoti tik vienai svetainei. Tai taip pat daug lėčiau nei kiti du planai.

Dabar, jei norite turėti neribotas svetaines, bet turėti ribotą biudžetą, galite tiesiog gauti „Swift“ planą. Jis ateina su visomis „Lite“ plano funkcijomis ir greičiau. Bet, žinoma, jei norite, kad „A2 Hosting“ būtų geriausias bendro naudojimo hostingo planas, „Turbo“ planas yra pats akivaizdžiausias pasirinkimas. Vėlgi, jis turi visas funkcijas, įtrauktas į pirmuosius du planus, ir dar daugiau (tai taip pat yra greičiausias planas).

Prenumeruodami bet kurį „A2 Hosting“ planą, jūs taip pat galėsite mėgautis jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai tapo įprastu grąžinimo periodu daugumai hostingo įmonių ir mes patariame jums jį gerai naudoti.

Argumentai už

 • 24/7 stebėjimas, ar nėra kenkėjiškų programų
 • Priimami daugybė mokėjimo metodų („Paypal“, kreditinės kortelės ir kt.)
 • „Cloudfare“ integracija (kad būtų galima greitai įkelti puslapius)

Minusai

 • Atnaujindami planą, tikėkitės aukšto atnaujinimo lygio
 • Yra pranešimų apie veiksnumo slydimus
 • Per daug apribojimų jų pigiausiam planui

2. „HostGator“

„HostGator“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostgator.com

HostGator yra viena iš prieglobos pramonės lyderių daugiausia dėl didžiulės klientų bazės. Daug žmonių savo svetaines patiki „HostGator“ dėl šių priežasčių:

 • Įperkamos kainos – pigiausias „HostGator“ planas iš tiesų yra labai prieinamas. Ir jei tikrai norite sutaupyti daugiau pinigų, galite sumokėti už 36 mėnesius, kai pirmą kartą užsiregistruosite.
 • Klientų palaikymas visą parą – visą parą galite gauti el. Paštu, telefonu ir tiesioginiais pokalbiais. Jie taip pat turi naudingų straipsnių žinių bazę.
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija – „HostGator“ grąžinimo laikotarpis yra gausus (kiti prieglobos paslaugų teikėjai turi tik 30 dienų).

Tačiau norint, kad „Java“ veiktų jų sistemose, jums reikės „Linux“ arba „Windows“ skirto serverio … negalite to padaryti pagal pigius bendrus planus, deja.

Argumentai už

 • Patikimas klientų aptarnavimas
 • Gausus grąžinimo laikotarpis

Minusai

 • Jie siūlo neišmatuotą pralaidumą, tačiau vis tiek yra ribotų
 • Jokiame iš jų planų negaunate nemokamo domeno (kiti prieglobos paslaugų teikėjai tai turi)

3. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Interneto svetainė: www.siteground.com

Žmonės dažniausiai sako gerus dalykus apie „SiteGround“ dėl jo bendro veikimo ir savybių. Tačiau „Java“ jums reikės ieškoti dedikuoto serverio su prieiga prie šaknies, kiti pigesni planai to nepalaiko ….

Argumentai už

 • Jų 99,99% galiojimo garantija yra labai patikima
 • Puikus klientų aptarnavimas (tiesioginiai pokalbiai, el. Paštas, telefonas ir kt.)

4. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ logotipas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com

„InMotion Hosting“ turi du duomenų centrus, esančius Los Andžele ir Virdžinijos paplūdimyje. Jie turi greitą serverio spartą, kad visą laiką būtų galima greitai įkelti tinklalapius. Vidutinis jų darbo laikas yra 99,95%, o tai yra tikrai gerai.

Jei jums įdomu apie jų kainų planus, žinokite, kad šiuo metu jie vartotojams siūlo tris planus, iš kurių jie gali rinktis – jie vadinami „Launch“, „Power“ ir „Pro“.

Kaip rodo jo pavadinimas, paleidimo planas yra geras atspirties taškas norint atidaryti savo pirmąją svetainę. Tai jau yra nemokamas domenas, ir jums leidžiama priglobti dvi svetaines. Atminkite, kad tai yra viena geriausių „InMotion“ funkcijų, nes kiti prieglobos paslaugų teikėjai leidžia pigiausiai planuoti tik vieną svetainę.

Jų galios planas iš tiesų yra galingesnis nei paleidimo planas. Pradedantiesiems, įsigydami šį planą, galite turėti iki 6 svetainių.

Vis dėlto, jei jūs esate greičiausias ir išsamiausias „InMotion“ planas, įsigykite „Pro“ planą. Tai yra didžiausias verslo svetainių planas ir pats galingiausias iš visų jų planų.

Atminkite, kad „InMotion“ priegloboje yra patogus naudoti „cPanel“ – lengvai jį užkabinsite, net jei pirmą kartą kuriate svetainę. Jei jums reikia klientų palaikymo, jie taip pat juos turi (tiesioginiai pokalbiai, el. Paštas, telefonas ir kt.).

Argumentai už

 • Pilnai pakrautas paleidimo planas
 • Patikimas veikimo laikas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Naujų klientų gali reikėti pateikti patvirtinimo dokumentus (pvz., I.D.)
 • Kai kurie žmonės nurodo prastovas migracijos proceso metu
 • Yra skundų dėl masinio pašto nesėkmių

5. „DreamHost“

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com

Nuspręsdami, kurį prieglobos paslaugų teikėją pasirinkti, įsitikinkite, kad taip pat atsižvelkite į „DreamHost“. Tai viena geriausių šių dienų prieglobos kompanijų ir gyvuoja jau daugiau nei 20 metų. Nors jis taip pat pateikiamas su VPS, „Dedicated“ ir „Cloud“ priegloba, populiariausi planai pateikiami bendro prieglobos forma..

Skirtingai nuo kitų prieglobos paslaugų teikėjų, „DreamHost“ turi tik du bendro naudojimo prieglobos planus, kuriuos gali pasirinkti: „Starter“ ir „Unlimited“. Deja, čia nėra jokio vidurio kelio – taigi, jūs galite gauti jų pagrindinį planą arba galutinį planą. Nereikia nė sakyti, kad galite pastebėti, kad jų pradedančiųjų planas yra per daug ribojantis – dėl to jų neribotas planas yra geresnis pasirinkimas ilgainiui..

„DreamHost“ ateina su kitomis privilegijomis – ir mums ypač patinka jų 97 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai iš tikrųjų labai dosni pinigų grąžinimo politika, nes dauguma priimančiųjų kompanijų suteikia tik 30 dienų. Vienintelė šios garantijos išimtis yra ta, kad grąžinimas netaikomas čekiams ir pinigų pervedimams.

Kalbėdamas apie mokėjimo metodus, „DreamHost“ taip pat turi vieną iš priimtiniausių mokėjimo būdų – galite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, „Paypal“, pervesti pinigus ir patikrinti (kaip minėta anksčiau)..

Argumentai už

 • Geras klientų aptarnavimas
 • Tik keli perpardavimai prisijungimo metu
 • Atnaujinimo kainos nei dvigubai, nei trigubai padidės

Minusai

 • Ribotas pasirinkimas planuose
 • Nemokamą domeną gausite tik gavę metinį planą
 • Ilgas registracijos procesas

„Java“ priegloba: kaip rasti geriausią!

Paleisti „Java“ svetainę nėra taip paprasta – štai kodėl jums tikrai reikia sutelkti dėmesį į ją. Tai galite padaryti efektyviai, jei turite patikimą prieglobos įmonę, nes bus mažiau spręstinų su priegloba susijusių problemų (prastovos, serverio problemos, nulaužtos svetainės ir kt.). Šiame įraše parodysime jums svarbiausias „Java“ kompiuterio savybes, į kurias reikia atkreipti dėmesį. Įsitikinkite, kad turite visus čia išvardintus dalykus (arba bent jau pirmenybę teikite svarbiausiems savo poreikiams)..

Serverio vieta

Jei jus domina tam tikros „Java“ prieglobos paslaugos, pirmiausia patikrinkite, kur yra jo serveriai. Idealiu atveju jūs norėtumėte, kad jo serveriai būtų toje pačioje srityje kaip jūs (jūsų šalis). Be kitų dalykų, tai turi įtakos jūsų svetainės greičiui.

Vis dėlto, jei svarstote apie įmonę, kurios serveriai yra kitose vietose (arba šalyse), tiesiog įsitikinkite, kad ji naudoja CDN (turinio paskirstymo tinklą). Kaip rodo jo pavadinimas, CDN bus atsakingas už jūsų svetainės turinio platinimą visame pasaulyje. Taigi visiškai nesvarbu, kur esate ar kur yra jūsų lankytojai, nes CDN tinklo serveriai yra visame pasaulyje. Todėl panašu, kad jūsų serveriai yra toje pačioje vietoje kaip jūs ir jūsų auditorija.

Dabar įprasta, kad prieglobos paslaugų teikėjai naudojasi CDN – taigi tiesiog ieškokite jų produktų aprašyme. Jei matote kažką panašaus į „CloudFlare“, tai yra vieno tipo CDN ir jis yra geras. Tai viena iš tų paslaugų, kurios „Java“ prieglobos paketuose paprastai teikiamos nemokamai.

Serverio Uptime

Visada ieškokite 99,9% serverio veikimo laiko ar kažko iš šio procento. Jei ne, būkite pasirengę dėl dažnų prastovų. Galite sužinoti „Google“, kad sužinotumėte, kurios „Java“ prieglobos įmonės veikia šioje srityje. Peržiūrėkite faktinius veiksnių skaičius ir palyginkite juos visus prieš nuspręsdami, kurį pasirinkti. Tikrai tai yra labai svarbu.

SSL sertifikatai

SSL sertifikataiSSL sertifikatai yra saugumo internete įrodymas. Norite šios funkcijos, jei norite sukurti saugią ir patikimą „Java“ svetainę. Turėti SSL sertifikatus „Google“ netgi tapo taip svarbu, kad įtraukė jį kaip svetainių reitingavimo veiksnį (SEO).

SSL, kuris reiškia „Secure Sockets Layer“, leidžia šifruoti duomenis tarp serverio ir vartotojo. Priešingu atveju gali kilti pavojus, kad įsilaužėliai pateks į jūsų svetainę konfidencialią žmonių informaciją.

Ieškodami prieglobos paslaugų teikėjo, suraskite tokį, kuris siūlo nemokamą SSL sertifikatą. Kai kurios įmonės nemokamai teikia pagrindinius SSL sertifikatus naudodamos integruotą „Let’s Encrypt“ įrankį. Vis dėlto, jei jie nesiūlo SSL sertifikatų, galite tiesiog nusipirkti šią paslaugą už maždaug 10 USD per metus.

Svetainės, turinčios SSL sertifikatus, atrodo maždaug taip: https://www.yourwebsite.com. O tie, kurie neturi SSL sertifikatų, atrodo maždaug taip: http://www.yourwebsite.com. Pastebimi „s“ labai skiriasi tuo, kaip interneto vartotojai mato jūsų svetainę (ar ji saugu, ar ne) ir kaip „Google“ mato ir jūsų saugos parametrus.

Greitis

Kai anksčiau kalbėjome apie serverio vietą ir CDN, tai jau yra jūsų svetainės pagreitinimas. Tačiau atminkite, kad yra žiniatinklio prieglobos, suteikiančios vartotojams kitų funkcijų, siekiant maksimaliai padidinti jūsų svetainės greitį. Tai apima papildomus procesoriaus išteklius ir pasirinktinių scenarijų, kurie yra specialiai sukurti „Java“, kūrimą.

Disko talpa

Disko vieta yra svarbi, tačiau ji gali būti ne tokia svarbi. Jei tiesiog planuojate kurti tinklaraštį ar verslo svetainę, jums gali pakakti maždaug 1 GB talpos vietos (tačiau jums reikės naudoti trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Gmail“, el. Laiškus, kad sumažintumėte naudojimąsi paskirta erdvė).

Neribotos vietos diske tikrai reikalingos tik tuo atveju, jei kuriate didžiules narystės ir el. Prekybos svetaines. Matote, kad didelėms įmonėms ir tinklaraščiams nereikia per daug vietos diske.

Jūs iš tikrųjų turėtumėte būti atsargūs prieglobos įmonėms, kurios siūlo neribotą kiekį visko už labai mažas kainas. Paprastai jie teikia paslaugas iškilusiais klausimais (kitais prieglobos aspektais). Mes nesakome, kad jie nėra geri – tiesiog norime, kad būtumėte labai atsargūs ir patikrintumėte visas jų pakuotėse esančias funkcijas.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Norint perduoti duomenis per tinklą, reikia pakankamai daug pralaidumo. Ir jums reikia tikrai didelio pralaidumo, jei ketinate sukurti svetainę, kurioje būtų galima atsisiųsti failus, tokius kaip PDF ir vaizdo įrašai. Tokie failai yra labai dideli ir, norint tinkamai (ir greitai) atsisiųsti, reikia daug duomenų. Taigi tokiam nustatymui turėsite gauti apie 20–30 GB pralaidumo (arba neribotą).

Pagalba klientams

Būkite tikri, kad rasite daug straipsnių ir vaizdo įrašų, kaip išspręsti tam tikras jūsų prieglobos paskyros problemas. Tačiau nėra nieko panašaus į tai, kad palaikote telefoną ir tiesioginį pokalbį visą parą ištisą parą. Gali būti tikrai nelinksma susidurti su „Java“ pagrindinio kompiuterio svetainių problemomis, nes niekas ten nepadės jums padėti. Taigi, prašau, rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą, atkreipkite didelę šios funkcijos reikšmę.

Kas yra Java?

„Java“ prieglobos tyrimai

„Java“ yra plačiai naudojama programavimo kalba ir skaičiavimo platforma, skirta kurti programas kompiuteriams, programoms ir svetainėms. Ši aukšto lygio kalba puikiai tinka integruotoms programoms realiuoju laiku ir naudojama tarp visų rūšių įrenginių, o veikia daugelyje platformų, tokių kaip „Windows“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Mac OSX“ ir net mobiliųjų telefonų įrenginiai. Greita ir lengva išsirinkti geriausią „Java“ prieglobą.

„Java“ logotipasŠi lengvai mokoma programavimo kalba, kurią 1995 m. Išleido „Sun Microsystems“, yra prieinama visų lygių specialistams. Per du jos egzistavimo dešimtmečius ji pasirodė esanti prieinama, funkcionali ir efektyvi. Šiandien „Java“ priklauso „Oracle Corporation“ ir yra viena iš pirmaujančių programavimo kalbų rinkoje. Tačiau „Java“ susiduria su tam tikra HTML5 konkurencija. Kadangi yra daugybė svetainių, kurios jau naudoja „Java“ ir priklauso nuo jų, žiniatinklio kūrėjai ir programuotojai projektuoja „Java“ labai ilgą laiką.

Už ir prieš

Suprasti „Java“ naudojimo ir darbo privalumus ir trūkumus padės išsiaiškinti, ar tai jums tinka. Jos plačios savybės yra idealios daugeliui vartotojų, jos labai vertinamos pagal populiarumą, tačiau prieš nusprendžiant, ar tai tinkamas pasirinkimas jūsų ir jūsų poreikiams, vis tiek reikėtų atsižvelgti į visus veiksnius..

Kaip ir bet kuri kita scenarijų kalba, „Java“ plėtra netenkina.

 • „Java“ turi funkcinius prieglobos planus, kurie gali kainuoti brangiau, palyginti su kitų scenarijų kalbų, pavyzdžiui, PHP, priegloba.
 • „Java“ ne visada pasiekiama bendro naudojimo hostingo planuose.
 • „Java“ išsiskiria iš kitų scenarijų kalbų, reikalaudama, kad vartotojai išmoktų visiškai naują programavimo kalbą.
 • Jei norite, kad būtų atliktos tik nedidelės ir paprastos užduotys, „Java“ gali būti per daug pažengusi. Alternatyva gali būti PHP.

„Java“ 1991 m. Sukūrė nedidelė aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda ir po to išleido ketverius metus. Nuo to laiko buvo padaryta įvairių patobulinimų, todėl tai tapo dar populiaresniu ir galingesniu įrankiu. Keletas funkcijų, kurios daro „Java“ tokią puikią, yra šios:

 • „Java“ yra gerai žinoma ir plačiai naudojama kompiuterių programavimo kalba. Labai tikėtina, kad vartotojai jau susidūrė su „Java“ paleisdami programas ar svetaines dėl jos įprastos kalbos, populiarumo ir galimybės atlikti beveik viską.
 • „Java“ yra prieinamas visų rūšių įrenginiams ir gali veikti daugelyje platformų, tokių kaip „Windows“, „Mac OSX“, „Linux“, „iOS“ ir kt..
 • Gana lengva išmokti „Java“ pagrindus ir skirti visų lygių žinioms. Vartotojams ir kūrėjams, norintiems papildyti savo žinias apie „Java“ ir jos veikimą, yra daug mokymų, knygų, internetinių seminarų ir vadovėlių..
 • Toliau gaminamos naujos „Java“ versijos, patobulinančios ir toliau tobulinančios jos savybes, todėl tai yra geriausia programavimo kalba, kokia ji gali būti. „Java“ patenkina vartotojų poreikius ir nuo pirmojo išleidimo žymiai pagerėja.

Rekomenduojamas „Java“ pagrindinis kompiuteris

Nesunku išsirinkti geriausią „Java“ prieglobą, kad galėtumėte toliau plėtoti savo poreikius, nes „Java“ sukuria gerą svetainės pagrindą. „Java“ ne tik pakankamai ilgai veikė, kad galėtų įrodyti, kad yra saugi, greita ir patikima, bet ir suderinama su dauguma kompiuterių. Geriausias „Java“ prieglobos būdas, kurį rado interneto svetainių kūrėjai, yra „SiteGround“.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra Java?

„Java“ yra bendrosios paskirties kompiuterių programavimo kalba, skirta kurti programas, suderinamas su bet kuria kompiuterio sistema. Tai yra plačiai naudojama programavimo kalba ir skaičiavimo platforma, skirta kurti programas kompiuteriams, programoms ir svetainėms. Ši aukšto lygio kalba puikiai tinka realiuoju laiku, įterptoms programoms ir naudojama visų rūšių įrenginiams, tuo pat metu veikiant daugelyje platformų, tokių kaip „Windows“, „Linux“, „Android“, „iOS“ ar „Mac OSX“..

Ar „Java“ yra tas pats kaip „JavaScript“?

Ne, vienintelis dalykas, kurį „Java“ ir „JavaScript“ gali turėti tiktai bendras, yra vardas. Išskyrus tai, tarp šių dviejų santykių yra labai mažai.

Kam naudojama Java?

„Java“ daugiausia naudojama programinės įrangos programoms ir paslaugoms kurti, tačiau ją galima naudoti kuriant programos modulius ar programėles tinklalapyje. „Java Runtime Environment“ arba JRE leidžia programoms ar svetainėms, parašytoms „Java“ programavimo kalba, veikti įvairiose naršyklėse, kurti dinaminius tinklalapius ir turinį..

Ar „Java“ vis dar plačiai naudojama?

Taip. „Java“ gyvuoja nuo 1995 m. Ir tebėra plačiai žinoma ir plačiai naudojama. Toliau gaminamos naujesnės „Java“ versijos, atnešančios naujų ir patobulintų programavimo funkcijų, todėl „Java“ gali išlikti ilgus metus.

Ar „Java“ yra atvirojo kodo programinė įranga?

„Java“ kalba nėra visiškai atvirojo kodo programinė įranga, nes bet kuris vartotojas gali sukurti savo kompiliatorių, kad paleistų „Java“ kodą. Yra galimybė naudoti „Java“ atvirojo kodo įgyvendinimą, pvz., „OpenJDK“ arba „Open Java Development Kit“.

Kokiose operacinėse sistemose veikia „Java“?

„Java“ platformos nepriklausomybė leidžia „Java“ programas paleisti skirtinguose kompiuteriuose. Taip pat yra galimybė įdiegti JRE arba „Java Runtime Environment“, kurią galima naudoti kompiuteriuose, kuriuose veikia „Windows“, „Macintosh“, „Mac OSX“, „Unix“ ar „Linux“ kompiuteriai, ir net mobiliuosiuose telefonuose. „Java“ sukurta veikti beveik visose operacinėse sistemose.

Kaip veikia „Java“?

Atsisiuntus „Java“ programinę įrangą, įtraukiama „Java Runtime Environment“ (JRE). JRE sudaro „Java Virtual Machine“ (JVM). JRE yra „Java“ programinės įrangos dalis, kuriai viskas reikalinga, kad ją paleistumėte savo interneto naršyklėje, o JVM leidžia kompiuteriui paleisti „Java“ programas. „Java“ kodą rekomenduojama kompiliuoti į JVM baitinį kodą, užtikrinant suderinamumą su bet kuria kompiuterine sistema, turinčia JVM, kuri yra dauguma kompiuterinių sistemų..

Ar galiu naudoti „Java“ tinklalapiui kurti?

Absoliučiai. Yra įvairių „Java“ schemų, priklausomai nuo turinio, kurį bandote sukurti. „Java“ yra panaši į PHP, „Ruby“ ar bet kurią kitą programavimo kalbą ta prasme, kad ją galima naudoti kuriant dinamiškas svetaines ir programas.

Kokios yra „Java“ alternatyvos kliento programavimui?

Kliento pusės „Java“ reikalingas naršyklės papildinys. Atsižvelgiant į tai, „JavaScript“ gali būti naudojamas kaip alternatyva „Java“, daugiausia todėl, kad „Java“ yra naršyklių gimtoji dalis ir jose turi veikti greičiau nei „Java“..

Ar yra laiko naudoti „Java“ kliento pusės programavimui?

Dėl „Java“ kelių platformų pobūdžio, tai yra vienas iš geriausių galimų variantų, jei kuriate kliento programą, atskirą nuo naršyklės..

Ar yra gerų „Java“ alternatyvų, skirtų serverio tinklo žiniatinklio programavimui?

Serverio pusės interneto programavime populiariausios parinktys yra PHP, po to seka „Ruby on Rails“. Pavyzdžiui, PHP turi daug paprastesnę programos programos sąsają ir daugeliu atvejų gali būti intuityvesnis nei „Java“.

Kaip „Java“ palyginti su .NET sistema?

„Microsoft .NET“ sistema kuria ir vykdo programas „Windows“ kliento ir serverio operacinėse sistemose. „Microsoft .NET“ geriausiai veikia, jei naudojamas tarp kitų „Microsoft“ įrankių ir paslaugų, o „Java“ yra plačiau žinoma ir turi didesnę bendruomenę, įkūnijančią didelės klasės biblioteką su daugkartinio naudojimo kodais..

Kaip „Java“ lygina „Ruby on Rails“?

„Java“ ir „Ruby on Rails“ yra saugi, efektyvi ir į objektus orientuota programinė įranga. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad jums nereikia kaupti savo kodo „Ruby“, nes Ruby turi būti aiškinamas. Dėl šios priežasties „Java“ yra daug greitesnė nei „Ruby“. Tačiau kuriant programas, „Ruby on Rails“ yra viršesnė. Paprastai jie būna daug greitesni.

Kaip kliento „Java“ palyginti su „Flash“?

„Java“ yra brandus, stabilus, geriau palaikomas produktas, turintis tvirtas, veiksmingas struktūras. Kita vertus, „Flash“ turi nuostabių animacijų, tačiau yra labiau populiari tarp nepatyrusių ar pradedančių vartotojų. Gali būti, kad vieną dieną abi programinės įrangos nereikės dėl patobulinimų ir HTML5 papildymų. Kadangi „Java“ naudojama taip dažnai ir daugelis svetainių bei programų jau priklauso nuo jos, prognozuojama, kad ji veiks dar du dešimtmečius.

Kaip „Java“ kliento pusėje palyginti su „Silverlight“?

„Java“ yra geresnis pasirinkimas, palyginti su „Silverlight“, nes jis prieinamas daugelyje sistemų, o „Silverlight“ – ne. Nors „Silverlight“ turi keletą funkcijų, kurių „Java“ neturi (pvz., „Giluminis priartinimas“), jai reikia naršyklės plėtinių, ne visi gali ją paleisti ir daug kartų sunku sukurti besiūlę patirtį..

Kas yra JSP?

JSP („Java Server Pages“) yra ankstyva „Java“ technologija, sukurta dinaminiams tinklalapiams generuoti, naudojant HTML. Jis panašus į PHP, išskyrus tai, kad jame naudojama „Java“ kalba.

Kaip JSP palyginti su PHP?

PHP yra bendrosios skriptų kalba, sukurta interneto svetainėms kurti, labai panaši į JSP. Tai puikus visų lygių ekspertas, užtikrinantis lengvai naudojamas funkcijas. JSP paprastai yra galingesnis ir bauginantis, nes naudoja „Java“, nes scenarijų kalba turi prieigą prie „Javas“ bibliotekų. Nors abi technologijos yra plačiai naudojamos, JSP yra galingesnė.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector