Geriausias elektroninės prekybos hostingas JK

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų internetinės parduotuvės sėkmei.


Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas priimančioji gyvybiškai svarbi!

Tai yra geriausi JK elektroninės prekybos paslaugų teikėjai, tikros kokybės priegloba nesulaužant banko.

Paraštės užrašas: Mūsų Nr. 1 veikia laikina 69% nuolaida! Griebk tol, kol truks!

Keletas geriau žinomų prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:

Mes žinome savo daiktus, nedidelį daugelio atsiliepimų pavyzdį:

Tomas yra aistringas ir greitai supranta savo klientų poreikius. Aš tikrai įvertinau jo norą pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais, kaip naudoti savo naują svetainę. Ačiū Tomui!

Sally Mac
Turinio lentelės

„MangoMatter“ leido taip lengvai susikurti dabartinę mūsų svetainę. Tomas buvo asmeniškai įtrauktas nuo pirmosios konsultacijos iki pabaigos, ir jis vis dar yra lengvai pasiekiamas atliekant bet kokius pataisymus, kurių gali prireikti!

Demitrios Lecatsas
Švieži plaukai

Mes pasirinkome Tomą kurti mūsų svetainę, nes mums patiko kitų jo suprojektuotų svetainių stilius. Visas procesas buvo be streso. Tomas buvo toks paslaugus ir nė vienam iš mūsų daugybės prašymų nebuvo per daug rūpesčių. Tomui malonu dirbti. Mums patinka svetainė, kurią jis mums sukūrė, ja lengva naudotis ir ji atrodo fantastiškai.

Carlas Olive’as
Pavasaris!

Mūsų patirtis su „Mango Matter“ buvo fantastiška! Tomu labai lengva dirbti, jis yra pozityvus, efektyvus ir akivaizdžiai puikus to, ką daro. Labai rekomenduojama.

Lucy Reeves
Priemonės, kuriomis

Mes pasamdėme Tomą kurti savo naujos įmonės interneto svetainę ir džiaugėmės rezultatais. Jis sugebėjo ne tik pristatyti mūsų trumpą pranešimą, bet ir pateikti puikių idėjų, apie kurias niekada nebūtume pagalvoję. Geriausia, kad Tomas dosniai leidžia laiką ir toliau teikia patarimus bei palaikymą.

Neilas Mackenzie
Pramoginis

Koks lengvas ir sklandus darbo su „MangoMatter“ patirtis! Tomas tiksliai suprato, kokie mes buvome po to, ir mes esame nepaprastai sužavėti galutinio produkto. Niekada nesiryžčiau ateityje vėl pasirinkti „MangoMatter“.

Tysonas Karalius
„Plumbrite Solutions“ direktorius

Tomas iš „MangoMatter“ buvo nepaprastai naudingas, profesionalus ir puikus palaikymas kuriant mano svetainę. Jis yra daugybė žinių ir labai efektyvus. Aš nesiryžtu rekomenduoti „MangoMatter“ ir tai jau padariau.

Michelle Watson
„iFix“

Atlikome analizę, žiniatinklio prieglobos apžvalgas & palyginimų, kurių jums nereikia, ir pateikiamas geriausių JK elektroninės komercijos žiniatinklio prieglobos įmonių sąrašas. Žemiau esančioje lentelėje pateikiama aukščiausio lygio, mūsų nuomone, 5 populiariausių el. Prekybos pagrindų apžvalga, surūšiuota pagal reitingą, nurodant kainą / mėn., & kiek disko vietos jie siūlo. Mes taip pat paėmėme 3 geriausius ir peržiūrėjome juos atskirai, tiesiai po stalu.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Serveriai visame pasaulyjeSavybėsAtsiliepimaiŽiniatinklio svetainė
siteground22,95 svaro (Laikina 67% nuolaida, nuo 8,95 £)
 • JK serveriai + globalus tinklas
 • Žaibiškai greitai
 • Įperkama (mokesčiai GBP)
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!
 • Greita ekspertų pagalba
 • Oficialiai rekomenduoja „WordPress“ = nugalėtojas!
„SiteGround“ apžvalga
„GreengeeksLogo“USD 2,95
 • Ekologiškas priegloba
 • serverių Europoje
 • Neribota vieta diske
„GreenGeeks“ apžvalga
„A2HostingLogo“3,92 USD
 • Pigiai
 • Neribota vieta diske!
A2 prieglobos apžvalga
„eukhost“ logotipas3,33 svaro
 • Aukštas našumas
 • JK
TSOhost apžvalga
kinsta30 USD
 • Tobulintas „WordPress“ priegloba
 • Puikus pasirodymas
 • Naudoja „Google Cloud Platform“
 • Aukštesnė kaina
„Kinsta“ apžvalga

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Geriausias elektroninės komercijos priegloba JK 2020 – apžvalgos

1. „SiteGround“

Tai yra mūsų visų laikų mėgstamiausia el. Prekybos svetainių prieglobos įmonė. Jie yra įperkami, Londone turi žaibiškus serverius, o svarbiausia, kad palaikymas yra labai atsakingas (vidutinė reakcijos trukmė yra apie 10 minučių)..

„SiteGround“ taip pat labai rekomenduoja „WordPress“ (Labai nedaug hostingo kompanijų gali tai tvirtinti! Jie, be abejo, gali kovoti su bet kuria CMS, kurią jūs į juos nukreipiate), tai yra absoliutus nesąmonė! Oi, + jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„SiteGrounds“ planuose taip pat yra daugybė puikių funkcijų, tokių kaip neįtikėtinai efektyvi saugos sistema, automatinės atsarginės kopijos ir nemokama SSL (labai svarbi el. Prekybos svetainėms).

Jie turi 3 hostingo planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 2 svarų sterlingų.75 / mėn. (69% nuo įprastos kainos)! 

siteground2

  Nugalėtojas

Lengvas naudojimas

97%

Palaikymas

95%

Našumas / galia

95%

2. „GreenGeeks“

Kaina: 2,95 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ yra viena iš bendrovių, kurias jūs tiesiog žinote, kad viskas daroma teisingai. Nuo tada, kai jos pradėjo veikti 2008 m., Jos pastebimai išaugo. Jų sėkmės priežastys yra gana aiškios, kai tik pradedate dirbti su jomis, tai yra visuotinio pasiekiamumo derinys (keli duomenų centrai visame pasaulyje), nuostabus našumas, puikus ir gana greitas palaikymas, ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, per vėjo energiją jie tris kartus grąžina savo energijos sąnaudas į tinklą, kuri yra gana nuostabi!

Kalbant apie specifines funkcijas, jose siūloma neribota vieta diske net pagal pagrindinį planą, jos palaiko 24 valandas per parą ir, kaip ir „SiteGround“, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nesate patenkintas! Tvirtas # 2 mūsų sąraše!

Pigiausias jų planas prasideda tik tada USD 2,95 per mėnesį (išskirtinė „MangoMatter“ nuolaida – nuo 9,95 USD)

„GreenGeeks“ logotipas

Lengvas naudojimas

94%

Palaikymas

95%

Našumas / galia

90%

3. A2 talpinimas

„A2“ priegloba yra labai panaši į „SiteGround“ tiek savo našumu, tiek savybėmis (tik šiek tiek brangesni). Jie taip pat turi daugybę gana drąsių ir greitų serverių visame pasaulyje (įskaitant Londoną). El. Komercijai jie mums patinka, nes jie siūlo didesnio greičio serverius su turbokompresoriais ir yra gana lankstūs naudodamiesi savo serverio ištekliais, leidžiančiais padoraus dydžio parduotuvėms veikti švelniai ir sklandžiai..

Jie taip pat siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų USD 3,92 USD / mėn. (Iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

Lengvas naudojimas

87%

Palaikymas

94%

Našumas / galia

93%

e. prekybos JK tyrimai

JK elektroninės komercijos priegloba: kaip rasti tinkamą

El. Prekybos priegloba – tai interneto prieglobos rūšis, kuri yra specialiai skirta prižiūrėti el. Prekybos svetaines įmonėms ar verslininkams. Tai yra, internetinės parduotuvės, veikiančios kaip internetinės parduotuvės, įrengtos palengvinti internetines prekių ir paslaugų operacijas. Mes taip pat sukūrėme pagrindinės e-komercijos prieglobos Australijoje ir el. Prekybos prieglobos Kanadoje palyginimus.

Dėl neskelbtinų duomenų, kuriais dalijamasi atliekant šias operacijas, pobūdžio, yra keletas funkcijų ir funkcijų, susijusių su šio tipo JK žiniatinklio prieglobos platforma, kuri ją išskiria iš kitų žiniatinklio prieglobos tipų..

Kuo elektroninės komercijos priegloba skiriasi nuo įprastos interneto prieglobos JK

Palyginti su prieglobos plano tipu, reikalingu bendrajai svetainei ar tinklaraščiui, el. Prekybos priegloba skiriasi nuo „įprasto“ žiniatinklio prieglobos keliais būdais..

funkcijos

Visų pirma, el. Prekybos priegloba apima įvairias funkcijas ir įrankius, reikalingus įmonėms, siekiant palengvinti internetines operacijas.

Nors elektroninės komercijos priegloboje vis dar atsižvelgiama į bendruosius svetainių kūrimo aspektus, tokius kaip pagrindinės žiniatinklio dizaino ypatybės, šiai prieglobos platformai būdingos funkcijos:

● Internetiniai katalogai

● atsargų valdymas

● Mokėjimo apdorojimo galimybės

● Pirkinių krepšelio funkcijos

● ir saugaus lizdo sluoksnio (SSL) sertifikatą

E-komercijos prieglobos planuose siūlomos funkcijos leidžia svetainių savininkams tinkamai susikurti savo el. Prekybos svetainę ir vėliau valdyti bei vykdyti savo verslo operacijų procesą..

Nors įprastose svetainėse nereikia tokių funkcijų, kaip mokėjimų apdorojimas, jos yra būtinos įmonėms ir verslininkams, ketinantiems surengti internetinę parduotuvę..

Kaina

El. Prekybos hostingo kaina gali skirtis priklausomai nuo konkretaus teikėjo, kurį pasirinkote savo prieglobos planui, taip pat nuo jų siūlomų funkcijų.

Paprastai geros kokybės el. Prekybos prieglobos planas bus nuo 20 USD iki 250 USD plius per mėnesį. Priimančios el. Prekybos sistemos priegloba gali kainuoti dar brangiau, pradedant nuo 300 USD su galimybe pakilti.

Kita vertus, žiniatinklio prieglobos planus be elektroninės komercijos galimybių galima įsigyti tik už 4 USD per mėnesį ir iš ten eiti atsižvelgiant į žiniatinklio prieglobos platformos tipą (pvz., VPS, dalijama, skirta ir pan.). Nors yra ir keletas nemokamų žiniatinklio prieglobos galimybių, įmonėms tai dažniausiai nerekomenduojama.

Į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjo

Yra keli veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, ieškodami elektroninės komercijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo. Svarbiausi svarstymai turėtų būti susiję su specifiniais jūsų verslo poreikiais, nes kai kurios paslaugų teikėjų siūlomos funkcijos gali būti reikalingos arba nebūtinai reikalingos jūsų tikslui įgyvendinti..

Žemiau pateikiami trumpi įvairių žiniatinklio prieglobos tipų paaiškinimai, taip pat pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naršant el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjus..

Prieglobos tipai

Bendras priegloba

Bendrinamasis priegloba yra žiniatinklio prieglobos rūšis, kuri yra populiari įmonėms, ypač turinčioms biudžetą, nes šie planai yra labiau linkę į biudžetą.

Taikant bendrojo prieglobos planą, jūsų svetainė priglobiama serveryje, kuris yra bendrinamas su kitomis svetainėmis. Faktinis svetainių, kuriomis dalijatės savo serveriu, skaičius ir tai, ko galite tikėtis iš svetainės našumo, priklauso nuo teikėjo. Svetainėse, esančiose bendrame serveryje, gali būti atvira saugumo grėsmė, o interneto našumas taip pat gali priklausyti nuo to, kiek išteklių reikalauja ar naudoja kitos jūsų to paties serverio svetainės.

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ apima serverio dalijimąsi su kitomis svetainėmis, panašiai kaip VPS priegloba, ir veikia keliuose sujungtuose interneto serveriuose. Yra trys pagrindinės debesijos prieglobos kategorijos: „Programinė įranga kaip paslauga“ („SaaS“), „Infrastruktūra kaip paslauga“ („IaaS“) ir „Platforma kaip paslauga“ („Paas“)..

Debesies prieglobos pranašumai apima galimybę naudoti „Linux“ arba „Windows“ operacinę sistemą (OS), taip pat lankstumą, kurį suteikia debesų prieglobos masteliai. T. y., Debesų sprendimų kaina nustatoma atsižvelgiant į naudojimą, tik reikalaujama, kad įmonės sumokėtų už iš tikrųjų naudojamus išteklius.

VPS talpinimas

„Virtual Private Server“ (VPS) priegloba yra panaši į tiek dedikuotą, tiek bendrai naudojamą prieglobą, nes siūlo tam tikrą valdymą ir išteklius, siūlomus dedikuotuose prieglobos planuose, tačiau bendrojo prieglobos aplinkoje. Tai yra, VPS priegloba veikia per kelias skirtingas virtualias operacines sistemas viename fiziniame serveryje.

Turėdami VPS prieglobos planą, jūs vis tiek dalijatės kai kuriais ištekliais su kitomis svetainėmis, tačiau turite pranašumą, jei turite savo operacinę sistemą (OS). Teikėjai gali pasiūlyti du skirtingus VPS planų tipus: savarankiškai valdomi VPS ir valdomi VPS. Pirmasis suteikia svetainės savininkui galimybę kontroliuoti serverį, taip pat atsakomybę už visų techninių aspektų valdymą. Turėdama valdomą VPS planą, prieglobos įmonė tvarko techninius aspektus.

Dedikuotas priegloba

Dedikuotas priegloba yra vienas iš brangesnių hostingo tipų. Turėdami specialųjį prieglobą, interneto kompiuterių nuomotojai gali visiškai valdyti savo serverį. Dedikuoti prieglobos planai pasižymi dideliu svetainės našumu, pritaikymo valdymu ir praktiškai 100 proc.

„WordPress“ talpinimas

„WordPress“ priegloba yra žiniatinklio prieglobos rūšis, optimizuota specialiai palaikyti svetaines, kurios veikia per pasirinktinio valdymo sistemą (CMS), „WordPress“..

Serverio vieta ir greitis

Serverio vieta yra svarbi, ypač el. Prekybos svetainėse. Apsvarstykite, kuo toliau jūs ar jūsų tikslinė rinka nuo geografinės serverio vietos, tuo lėčiau jūsų svetainė veiks. Kalbant apie el. Prekybą, krovimo laiko vilkinimas gali būti labai žalingas, todėl jūsų verslas gali prarasti pardavimus.

Norint, kad jūsų svetainės funkcija būtų tinkama įkėlimo trukmė ir sumažėtų delsimas, geriausia laikyti savo serverius geografiškai arti jūsų numatytos tikslinės auditorijos..

Palaikymas

Idealu pasirinkti pagrindinį teikėją, kuris siūlo lengvą prieigą prie palaikymo komandos. Jei jūsų svetainė sugenda ar kai kuri kita funkcija veikia netinkamai, svarbu budėti budint palaikymo komandai, kad galėtumėte greitai išspręsti ir pašalinti problemą.

Disko talpa

Tinkamas disko vietos paskirstymas yra dar vienas svarbus dalykas renkantis prieglobos planą.

Nors tai gali skirtis atsižvelgiant į verslą, el. Prekybos svetainei reikės pakankamai vietos diske individualiems gaminio puslapiams. Produktų puslapiai, kuriuose ypač aukštos kokybės grafika, užima daugiau vietos nei svetainės, tokios kaip tinklaraščiai, kurios dažniausiai būna sunkesnės teksto ir turi mažiau vietos grafikai ir kitoms laikmenoms.

Paskirstymas diske, kurį gaunate per savo prieglobos planą, taip pat atsižvelgia į vaizdo ir garso failus, duomenų bazes, el. Pašto abonementus ir visus įdiegtus scenarijus ir programas.

Kai kuriuose planuose siūloma neribota vieta diske, o tai gali būti geriausias pasirinkimas didesnėms svetainėms. Tačiau įmonėms, planuojančioms eksploatuoti mažesnes elektroninės komercijos svetaines, turinčias mažiau tinklalapių ir turinio, nebūtinai reikės pritraukti dolerių už neribotą paketą.

SSL

Saugus lizdas (SSL) yra technologija, užtikrinanti saugų, užšifruotą interneto ryšį tarp serverio ir interneto naršyklių – t. Y. Jūsų klientų. Tai įgalina asmeniškai perduoti neskelbtinus duomenis, tokius kaip mokėjimų apdorojimo informacija.

SSL saugomose svetainėse bus žalioji adreso juosta arba užrakto simbolis, esantis adreso juostos kairėje. URL adresas taip pat prasidės https: //, o ne standartiniu http: //

Duomenų apsauga yra esminis elektroninės komercijos svetainės sėkmei ir reputacijai, todėl SSL šiais laikais plačiai laikoma būtina funkcija, o ne pasirenkama. Dėl šifruotos technologijos rafinuotumo turint SSL sertifikatą jūsų svetainė gali sukurti pasitikėjimą savo klientais..

Uptime

Paskutinis dalykas yra apsvarstyti galimybę pasirinkti hostingo planą, kuris pasižymėtų optimaliu veikimo laiku. Beveik kiekvienas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas savo klientams siūlo 99–100 proc. tačiau net ir tas 1% gali būti lemiamas.

Nebent jūsų svetainė būtų planingai prižiūrima, turėtumėte siekti plano, kuris leis jūsų svetainei pasiekti beveik 100% laiko.

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų JK specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map