Geriausiai valdoma WP priegloba

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug hostingo paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes žinome, kad hostingas vyksta iš vidaus. Vienas iš mūsų prašomiausių palyginimų yra su valdomais „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjais, todėl mes suapvalinome & peržiūrėjo mūsų mėgstamiausius. Mėgautis!


Geriausiai valdomas „WordPress“ priegloba: 5 populiariausi – 2020 m. Gegužės mėn

„WordPress“ prieglobos įmonėBendra reitinga kaina / mėn. (pigiausia) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Kinsta30 USD3 GBNemokamas SSL ir CDN, naudojant „Google Cloud Platform“Skaityti daugiau
Wpengine29 USD10 GB„WordPress“ prieglobos rinkos lyderė! (jei turite biudžetą)Skaityti daugiau
pressidiumUSD 21 USD5 GBNemokama SSL, nemokama migracija, labai keičiama = šis sparčiai populiarėja.Skaityti daugiau
smagratis15 USD5 GBNemokamas SSL + lengvai keičiamas (papildomos funkcijos interneto dizaineriams / agentūroms)!Skaityti daugiau
siteground23,95 USD (67% nuolaida)10 GBGalingas, greitas, oficialiai rekomenduojamas „WordPress“! + Labai įperkama = Laimėk!Skaityti daugiau

Nelengva rasti tinkamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, kuris iš tikrųjų yra nebrangus, ir, nebent esate „Excel“ vedlys, palyginti su visomis skirtingomis prieglobos funkcijomis (pvz., Kaina ir pralaidumas, disko vieta, pritaikomumas, palaikymas, apžvalgos, ir tt).

Apskritai valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai yra tikrai brangesni nei įprasti bendrinami pagrindiniai kompiuteriai (išskyrus „SiteGround“), tačiau mainais gaunamas palaikymo ir našumo lygis yra gana nuostabus.! 

Šie 5 yra mūsų asmeniniai mėgstamiausi. Aukščiausio lygio valdomų WP prieglobų rūšiavimui mes naudojome šiuos kriterijus: Lengvas naudoti, prieinamumas ir našumas / galia. Mėgautis!

Matthew Rogersas
Hostingo redaktorius

Tvarkomas WP prieglobos palyginimas: mūsų 5 populiariausi

1. „SiteGround“

Tai yra mūsų visų laikų mėgstamiausia prieglobos įmonė, jie yra pigūs, turi labai galingus serverius (visame pasaulyje), o svarbiausia, kad palaikymas yra aukščiausio lygio.

Kalbant apie „WordPress“ funkcijas, jų „GrowBig“ planas pateikiamas kartu su „SuperCacher“ – „SiteGround“ vidine talpyklų kaupimo sistema, kuri žymiai pagreitina bet kurios „WordPress“ svetainės veikimą. Jie taip pat turi WP automatinius atnaujinimus, nemokamą SSL, nemokamą „WordPress“ migraciją ir kt.

„SiteGround“ taip pat labai rekomenduoja „WordPress“ (labai nedaug hostingo kompanijų gali to reikalauti!), tai yra absoliutus nesąmoningumas! Oi, + jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją!

Jie turi 3 hostingo planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 3,95 USD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)! 

siteground2

  Nugalėtojas – 9,6 / 10

Lengvas naudojimas

95%

Prieinamumas

92%

Našumas / galia

90%

2. Smagratis

Smagratis – mūsų nuomone – geriausias pasirinkimas interneto agentūroms ir perpardavėjams! Jūs tikrai turite patikrinti jų funkcijų rinkinį jų svetainėje, tačiau čia yra keletas mūsų mėgstamiausių akcentų.

Jie daug dėmesio skiria jūsų prieglobos klientų darbo eigos tobulinimui, todėl jie apima tokius dalykus kaip „brėžiniai“ (bendrų temų ir papildinių supakuojimas kaip pradinių rinkinių būsimiems projektams.), Inscenizavimas (svetainių pakeitimai) & išbandyti prieš pradedant pakeitimus tiesiogiai), svetainių klonavimą, atsiskaitymų perkėlimą klientams, bendradarbiavimą be slaptažodžių ir dar daug daugiau.

Jie siūlo įvairius hostingo paketus asmenims ir agentūroms, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 14 USD / mėn

Lengvas naudojimas

95%

Prieinamumas

85%

Našumas / galia

93%

3. „Pressidium“

Nelabai žinomas, bet labai labai geras! Ši svetainė dabar iš tikrųjų veikia „Pressidium“. Nors jie yra brangesni nei kiti, tačiau jie susigrąžina pinigus iš savo neprotingų serverio nustatymų.

Funkcijos apima automatinį mastelio keitimą (pvz., Srauto padidėjimas nėra problema, atitinkamai keičiasi architektūra), atsarginės kopijos už objekto vietos ribų (patinka šis), svetainių išdėstymas, automatiniai atnaujinimai, dinamiškas apkrovos balansavimas, labai agresyvus talpyklos kaupimas, nuostabus CDN, sąrašas tęsiasi & apie. Rimtai, jei turite biudžetą, prisiregistruokite!

Pigiausias jų planas prasideda nuo 21 USD / mėn

Lengvas naudojimas

95%

Prieinamumas

80%

Našumas / galia

93%

4. WP variklis

„WP Engine“ vis dar yra dabartinis rinkos lyderis, kai kalbama apie pagrindinius valdomus „wp“ pagrindinius kompiuterius ir dėl rimtos priežasties. Jie turi įmontuotą įmontuotą talpyklų kaupimo sistemą, skirtą greitai aptarnauti puslapius (vadinamą „EverCache“), ir kartu su savo CDN jie yra viena greičiausių WP prieglobos kompanijų.!

Jie turi visus pagrindus, pvz., Automatinius atnaujinimus, specializuotą 24/7 WP palaikymą, inscenizaciją ir tt …, bet jie taip pat turi realaus laiko grėsmių aptikimą, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir netgi pataisys jūsų svetainę nemokamai, jei jis tikrai nulaužtas … gana tvarkingas.

Visa tai aukščiau nei pateisina kainų etiketę! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 29 USD / mėn

Lengvas naudojimas

95%

Prieinamumas

75%

Našumas / galia

93%

5. Kinsta

„Kinsta“ neseniai pakeitė savo planus, jie turi visas funkcijas, kurias turi bet kuris kitas WP pagrindinis kompiuteris, ir siūlo nemokamą SSL ir nemokamą CDN per KeyCDN!

Pigiausias jų planas prasideda nuo 30 USD / mėn

Lengvas naudojimas

92%

Prieinamumas

75%

Našumas / galia

95%

Tvarko „WordPress“ priegloba: išsami informacija

Dėl augančio „WordPress“ populiarumo padidėjo „WordPress“ specializacija. Neseniai daugybė skirtingų pagrindinio kompiuterio paslaugų teikėjų nusprendė sutelkti dėmesį į „WordPress“. Tai reiškia, kad šie teikėjai sukūrė optimaliausias „WordPress“ svetainių platformas. Šios platformos padeda valdyti daugiau „WordPress“ techninių aspektų ir funkcijų, kad galėtumėte pakrauti krovinį iš savo plokštelės. Jie palengvina jūsų svetainės nustatymą!

Kasdieninės atsarginės kopijos, „WordPress“ naujiniai, mastelio keitimas ir sauga yra visos funkcijos, kurias valdo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai. Nors jie veikia kaip konsistorija techniniam niekiškam darbui, jūs galite laisviau tęsti tai, ką darote geriausiai; dalijimasis ir fantastinio turinio kūrimas. Priklausomai nuo (paprastai JAV įsikūrusios) įmonės, jie taip pat gali pasiūlyti bendrojo prieglobos, dedikuoto prieglobos, debesų prieglobos ir galbūt net perpardavėjų prieglobos parinktis..

Valdomi kompiuteriai taip pat skirti tvarkyti svetainės laiką ir greitį. Daugelis šių kompanijų pasinaudoja talpyklos išsaugojimu serverio lygiu ir lengvai naudoja CDN. Tai reiškia, kad jums nereikės pasikliauti talpyklos papildiniais. Tokios platformos leidžia tiems, kurie turi per mažai laiko arba neturi techninio išsilavinimo, vis tiek be rūpesčių gali tvarkyti savo svetainę taip, kaip nori.

Kodėl jums reikalinga Tvarkoji „WordPress“ priegloba?

Vykdyti dieninę, aktyvią „WordPress“ svetainę ar tinklaraštį nėra lengvas darbas. Tai reikalauja daug laiko ir reikalauja daug dėmesio. Tai pakankama apkrova tvarkyti socialinę mediją, svetainių dizainą, turinį ir rinkodarą, bandyti prisiimti techninius svetainės veikimo aspektus gali būti tiesiog per daug. Galbūt jau pradėjote jaudintis, nes jūsų svetainė pradėjo kaupti daugiau srauto.

Kaip verslo savininkas, jūs turite tik du pasirinkimus, kai reikia neatsilikti nuo augančios svetainės. Arba ieškokite savarankiškai valdomo sprendimo, arba pasamdykite kitą komandos narį, kuris valdytų jūsų techninius aspektus. Ieškodami sprendimų, galbūt jūsų tyrimai privedė jus prie valdomo prieglobos. Paprastai rekomenduojama tokio tipo žiniatinklio priegloba, nes dėl papildomos priežiūros pašalinamas didelis galimas galvos skausmas, susijęs su atsarginėmis kopijomis, atnaujinimais ir saugumu.

Šiais laikais daugumą šių svetainių talpinimo kompanijų galima įsigyti gana prieinamomis kainomis, nors jos gali skirtis atsižvelgiant į kiekvienos svetainės ypatybes, priežiūrą ir neapdorotus serverio išteklius. Tas pats pasakytina apie samdytą ranką, ir šie ekspertai visada kainuos daugiau nei jūsų vidutinis žiniatinklio priegloba. Jei kaina yra vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų, galbūt norėsite apsvarstyti bendro naudojimo hostingo sąskaitą, o ne valdomą prieglobą.

Kaip ir daugelis kitų, jūs tikriausiai jau apsvarstėte visa tai, kas išdėstyta pirmiau, ir uždavėte sau daug šių klausimų; ar man to tikrai reikia? Kodėl kai kurios svetainės yra tokios brangios, o kitos yra tokios pigios? Ar verta vargti registruojantis? Šios platformos yra geri sprendimai naujiems savininkams ar asmenims, kurie jau valdo didelį ar vidutinį verslą. Kai jūsų svetainė pradės kaupti daugiau srauto, gali būti sunku suspėti.

Jei kyla problemų nusprendžiant, ar jums reikia šios paslaugos, peržiūrėkite ir pasinaudokite mūsų išsamiais tyrimais apie „WordPress“ prieglobos pranašumus ir trūkumus bei tai, ko galima tikėtis iš gero „WordPress“ pagrindinio kompiuterio.

Tvarkomo „WordPress“ prieglobos pliusai ir minusai

Nors valdomas priegloba atrodo tobulas susitarimas, tikrai ne visiems. Tarp bendrovių jos skiriasi, tačiau pagrindiniu lygmeniu pagrindinis kompiuteris turėtų suteikti lengvą naudojimą, galią, prieinamumą ir našumą. Pagrindinė valdomo prieglobos idėja yra ta, kad svetainės savininkas gali sutelkti dėmesį į rinkodarą ir turinio kūrimą, o ne į kitus laiko reikalaujančius aspektus. Palanku susipažinti su kiekvienos iš šių šeimininkų siūlomų paketų skirtumais.

Privalumai

Neįtikėtinas greitis

Svetainės greitis vaidina didelę reikšmę sėkmei ir svetainių reitingavimui. Jei jūsų greitis lėtas, galite atlikti daugybę skirtingų dalykų, kuriuos galite padėti pagerinti greitį, pvz., Įdiegdami talpyklos papildinį arba naudodami pristatymo tinklą tokiam turiniui kaip „MaxCDN“. Net sumažinti vaizdo failo dydį yra perspektyvu. Bet tiems, kurie neturi laiko atlikti šių pakeitimų, valdomi WP prieglobos įrankiai pasirūpina visu greičio optimizavimu, o tai yra labai patogu, jei vykdote sunkias temas, tokias kaip nekilnojamojo turto „WordPress“ tema arba WP tema. fotografams, kuriuose saugoma daug nuotraukų.

Jie įgalina talpyklos kaupimą tiesiai serverio lygyje, kad jums nereikėtų priklausyti nuo trečiųjų šalių įskiepių, skirtų kaupimui talpykloje. Jų serveriai taip pat yra specialiai sukonfigūruoti „WordPress“. Tai leidžia jūsų svetainei neatsilikti nuo funkcionalumo, nepaisant to, koks pašėlęs srautas. Taigi, nesvarbu, ar srautas ateina iš Niujorko, Hiustono ar Čikagos, pakrovimo greitis nebus svarbus.

Saugumas

Žmonės, pradedantys tvarkyti svetaines, dažnai pamiršta, kad reikia saugoti savo turtą. Šiais laikais saugumas yra viskas. Jei tvarkote savo svetainę vienas ir neturite jokios saugumo patirties, jūsų svetainė ir jūsų informacija gali būti apsaugoti nuo atakų. „WordPress“ svetaines dažnai taiko įsilaužėliai ir robotai (dėl to, kiek svetainių naudojasi platforma). Šis pavojus gali būti bet kokia forma, pavyzdžiui, kenkėjiška programinė įranga, virusai ir bandymai įsilaužti.

Šis pavojus paveikia jus kaip savininką, bet taip pat turi įtakos jūsų svetainės lankytojams. Dėl šių išpuolių sistema ar svetainė gali būti visiškai pažeista. Didelis darbo su „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu pranašumas reiškia, kad esate apsaugoti nuo šių galimybių. Jūs netgi esate apsaugoti nuo paslaugų atsisakymo ar DDoS atakų. Šios svetainės garantuoja neįtikėtinai griežtą saugumo lygį, kuris liks aktyvus ir aktyvus, kiekvieną dieną aktyviai nuskaitydamas, ar svetainėje nėra modifikuotų failų..

Automatiniai atnaujinimai

Bandymas neatsilikti nuo rinkodaros ir valdymo gali būti nemalonus dalykas. Kai nenaudojate valdomo pagrindinio kompiuterio, jūs esate atsakingi už savo svetainės atnaujinimą. Atnaujinimai yra būtini norint išlaikyti greitą svetainę ir užtikrinti visišką saugumą. Valdomi žiniatinklio prieglobos aprėpia jus, jie atnaujina visus pagrindinius papildinius ir patį „WordPress“, kai išleidžiama nauja (stabili) versija..

Be to, „WordPress“ pagrindinis kompiuteris taip pat automatiškai atnaujina pagrindinius failus į naujausią versiją. Tai yra nepaprastai naudinga, nes laukimo laikas yra pašalintas. Failai atnaujinami tiksliu išleidimo momentu. Tai padeda pašalinti trečiųjų šalių atnaujinimus ir visas papildomas išlaidas.

Nėra prastovų

Paprastai valdomuose pagrindiniuose kompiuteriuose yra geresnė infrastruktūra, jei JAV serveris netenka darbo (atsarginės kopijos paprasčiausiai perima), tai reiškia, kad jų reklama yra 99,9%..

Techninė pagalba

Kai viskas vyksta ne taip, tai yra varginanti patirtis. Jei tvarkote savo svetainę vienas, o svetainė nyksta, per ilgai trunka buferis arba ji pradeda veikti netinkamai kitais būdais, jūs esate vienintelis jūsų turimas šaltinis. Bent jau dėl šios problemos jūsų svetainė gali patirti prastovas, prarasti informaciją ar net prarasti reitingą. Svetainės lankytojai tikisi tam tikro kokybės naršydami. Jie mažiau linkę grįžti, jei patiria techninių sunkumų.

Dirbant su valdomu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu pranašumas yra įmontuota techninė pagalba, teikiama kartu su dauguma paketų (aukštesnės klasės kompiuteriams siūlantys JAV palaikymo personalą). Jie dažnai dirba visą parą, visą parą, kad bet kokias problemas būtų galima išspręsti greitai ir atsargiai. Į visus klausimus, susijusius su plėtra, patarimais, greičiu ar atnaujinimais, galima atsakyti taip pat, kaip ir į klausimus.

Dienos atsarginės kopijos

Kaip ir atnaujinimai, atsarginėms kopijoms kurti gali prireikti tiek daug laiko. Bandymas neatsilikti nuo kiekvieno techninio aspekto yra sudėtingas žaidimas, todėl atsarginės kopijos yra labai svarbios norint išvengti visiško praradimo svetainėje. Kaip ir telefono atsarginių kopijų kūrimas, atsarginės kopijos užtikrina, kad jei kas nors nutiks, yra tinkamas atspirties taškas atsarginėms atsarginėms kopijoms kurti.

Turėdami valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, jums niekada nereikės kelti piršto, kad galėtumėte jaudintis. Kasdien priglobiamos atsarginės svetainės, kad visi duomenys būtų saugūs ir visada. Naudojant tikrai gerus pagrindinius kompiuterius, dažnai būna nustatymas lengvai atkurti ankstesnės dienos „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją, kad ji būtų neįtikėtinai patogi vartotojui..

Plėtros arba „dev“ priemonės

Sukūrę svetainę, daugumos svetainių savininkų tikslas yra pasiekti kuo aukštesnę kokybę ir funkcionalumą. Labiausiai mąsto ir gerai suplanuotos patogaus ir nukreipto turinio svetainės. Tinkamais plėtros įrankiais lengva pasiekti jūsų svetainę tokiu sėkmės lygiu.

Plėtros įrankiai yra būtini norint tinkamai sukurti ir patobulinti svetainę. Šie įrankiai padeda kurti ir derinti svetainę. Derinimas yra svarbus svetainės veikimo aspektas, nes jei lankytojai patiria nesklandumų, jie mažiau linkę grąžinti ar pasitikėti jūsų svetaine. Su „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu visi įrankiai yra jūsų rankose, kad būtų lengviau juos pasiekti.

Scenos įrankiai

Šis įrankis, kaip ir kūrimo įrankiai, pirmiausia padeda išbandyti svetainę prieš įkeliant tiesioginį turinį. Inscenizacijos įrankiai padeda išvengti netinkamo įkėlimo, nes galite pamatyti, kaip realiame gyvenime veikia nauji pokyčiai, dizainas ar funkcijos. Bet kuriuo metu norėdami išbandyti visiškai naują papildinį, temą ar dizainą, galite lengvai jį panaudoti prieš nustatydami akmenyje..

Scenografijos įrankiai taip pat naudingi norint greitai ir lengvai atlikti pakeitimus. Šios funkcijos taip pat suteikia saugų ištrynimą ir padeda išvengti atsitiktinio įkėlimo. Visa tai palaiko geresnį jūsų svetainės reitingą ir srautą.

Trūkumai

Kainodara  

Tvarkomų interneto prieglobos paslaugų teikėjų kaina neabejotinai labai skiriasi: nuo pigiausių JAV „SiteGround“ iki „Kinsta“ kainuoja 100 USD / mėn.

Kai kurios prieglobos įmonės iš tikrųjų gali išmušti perforatorių maždaug 80–120 USD / mėn. Tai gali būti neigiama priežastis dirbant su šeimininku. Tačiau pasirinkimas visada priklauso nuo jūsų poreikių. Tai gali būti visiškai verta investavimo.

Ribos

Nors manoma, kad „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai yra beribiai, įskiepių naudojimui yra tam tikrų apribojimų. Dauguma kompiuterių neleidžia įskiepių, kurie sunaudoja daug išteklių. Tai įskiepiai, tokie kaip „W3 Total Cache“ arba „WP Super Cache“. Tai laikoma problema daugeliui vartotojų, kurie nori naudoti tuos papildinius.

Sąsajų skirtumai

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra problemos, kurios gali kilti keičiant pagrindinio kompiuterio tipus.

Kartais, kai keičiama iš valdomo prieglobos į bendrą prieglobą arba atvirkščiai, kai kurie vartotojų portalai neveikia taip pat. Lankytojams ir svetainių savininkams tai gali būti sudėtinga ir nepageidaujama problema. 

Funkcijos, kurias reikia patikrinti ieškant geriausiai valdomo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio

Žiniatinklio priegloba priima daugybę svarbių sprendimų. Atnaujindami savo svetainę ar kurdami ją pirmą kartą, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Norėdami jį pradėti naudoti, reikia apgalvoti kiekvieną techninę atsakomybę ir nepalikti nė vieno akmens. Kai jau visiškai išsiaiškinote, ką norite įtraukti į savo svetainę, taip pat kaip žiniatinklio prieglobos būdą, turite susiaurinti tinkamą teikėją. Tai turėtų būti įmonės, kuriomis galite visiškai pasitikėti savo svetaine ir jos gerove. Štai keletas veiksnių, į kuriuos gali reikėti atsižvelgti prieš priimant galutinį sprendimą:

Serverio vieta

Fizinės serverio vietos gali tiesiogiai paveikti jūsų svetainių įkėlimo laiką. Jei serveris yra JAV ir jūs esate lankytojai, tikėtina, kad jie galės greičiau pasiekti svetainę. Kai serveris yra labai toli, lankytojai gali patirti sunkumų įkeldami, dėl ko gali sumažėti reitingai ir įsitraukimas. Įsitikinkite, kad įmonė, prie kurios prisijungiate, turi pagrįstus serverius (pvz., Pasirinkite tą, kuris yra arčiausiai jūsų tikslinės rinkos), ir idealiu atveju – CDN, kuris išspręstų šią problemą paskirstant jūsų svetainę pasaulinių mazgų tinkle, iš kurio yra svetainė gali būti aptarnaujama.

Sandėliavimo apribojimai

Tinklalapių šeimininkai kartais bando jus suklaidinti mažiau vietos, nei žadėta. Vietos yra tinkamos jūsų svetainės prieglobai, jei nepakanka vietos, svetainė nebus tinkamai priglobta. Prieš pradėdami sudaryti sutartis, būtinai patikrinkite, ar paskirta saugykla tinka jūsų svetainei pagal jūsų pasirinktą planą.

Paramos mastas

Nors jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas gali pasigirti savo techniniu klientų aptarnavimu JAV, jų darbo laikas ar reikalavimai gali būti riboti. Kai kuriais atvejais norint gauti palaikymą reikia papildomų mokesčių. Geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai turi palaikymą visą parą, todėl galite bet kuriuo metu pasiekti pagalbą. Būtinai stebėkite teikėjus, kurie visą parą gali padėti.

Investuokite į valdomą „WordPress“ prieglobą šiandien!

Galite atlikti tyrimą patys, naudodami aukščiau pateiktus kriterijus, arba sutaupyti laiko ir pasirinkti vieną iš mūsų !

Valdomo „WordPress“ prieglobos pagrindas ir raida

2000-ųjų pabaigoje ir 2010-ųjų pradžioje ekonomika buvo įpusėjus krizei, „WordPress“ atsidūrė ant internetinės supervalstybės slenksčio, o įmonės bandė išsiaiškinti, kaip atsiriboti nuo klientų ir tęsti pajamų augimą. . Tuomet, 2009 m., Į sceną įsijungė valdomas „WordPress“ priegloba ir sukūrė vieno milijardo dolerių dalį iš 10–15 milijardų dolerių pramonės. Norėdami patenkinti minios pateiktus, kartais būtinus „WordPress“ papildinius, prieglobos įmonės pradėjo naudoti kodą, kad automatizuotų atnaujinimus, užtikrintų svetainės saugumą ir modernizuotų svetainės priežiūros funkcijas. Neilgai trukus daugelis prieglobos paslaugų teikėjų pasiūlė savo tipo „WordPress“ valdymo sistemą su savo unikaliomis savybėmis ir kainomis..

Nauja valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų kaina buvo didesnė nei senų standartinių bendrojo prieglobos planų. Iš pat pradžių buvo tikimasi, kad visos prieglobos įmonės pasiūlys standartinį funkcijų rinkinį: padidintą greitį svetainėms, saugumą visą parą, pralaidumo didinimą didesnio srauto svetainėms, klientų palaikymą ir kasdienius atnaujinimus. Kadangi šios paslaugos buvo keliolika dolerių, tai atsirado daugybė kopijas gaminančių kompanijų ir klientams buvo sunku nustatyti, kuris prekės ženklas buvo geriausias. Prieglobos įmonės turėjo pradėti įtraukti savybes, paslaugas ir nišas, kurios jas išskirtinai skyrė viena nuo kitos.

Keletas didžiųjų valdomų WP prieglobos paslaugų teikėjų:

„Pagely“ yra tikrasis tvarkomų „WordPress“ prieglobos iniciatorių. Jie parašė automatinį kodą, kuris automatiškai atnaujins „WordPress“ papildinius ir veiks „WordPress“ branduolyje. Jie taip pat sukūrė svetainių apsaugos nuo kibernetinių išpuolių sistemą ir nubrėžė nustatymus, kaip padidinti interneto greitį. Šiandien „Pagely“ stengiasi toliau gerinti savo saugumą pagal „WordPress“ augimo principus. Jie siekia konsoliduoti savo paslaugas, neatsilikti nuo įprastų rinkų skonio ir aptarnauti aukščiausios klasės įmones. Iki šiol Pagely dirbo su tokiomis didelėmis kompanijomis kaip „Disney“ ir „Facebook“. Jų tikslas – visada išlikti orientuotais į klientą.

„WP Engine“ yra labai vertinamas kaip vienas geriausių „WordPress“ valdymo pagrindinių kompiuterių dėl jų puikių klientų aptarnavimo, greito įkrovimo greičio, atsarginių kopijų ir talpyklos galimybių bei patogumo vartotojams interneto svetainių kūrėjams. „WP Engine“ paslaugos gali valdyti didelį srautą į svetainę, o jų dėmesys prasideda nuo rūpinimosi asmeninių svetainių savininkų poreikiais ir visapusiško verslo. Jų pradinė kaina yra pigesnė – 29 USD per mėnesį, tačiau jie siūlo daug daugiau nei bendro naudojimo prieglobos platformą.

Nors tai yra populiarus pasirinkimas ir dažnai grupuojamas kartu su kitomis valdomomis „WordPress“ prieglobos įmonėmis, „SiteGround“ iš tikrųjų nėra tas pats dalykas. Techniškai ji yra žinoma kaip aukštos klasės bendrojo prieglobos įmonė. Nuo pat pradžių jie pasiūlė gerą greitį ir našumą, atsarginę kopiją talpykloje, prieigą prie CDN, visą „cPanel“ ir el. Pašto tvarkymą. Viena iš problemų, kurios jie nesiūlo, yra stiprus jūsų svetainės saugumas. Taigi, jei gresia įsilaužimas, turėsite kreiptis į trečiąją šalį, kad užtikrintumėte savo svetainės saugumą. „SiteGround“ kainodara prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį ir neviršija 20 USD per mėnesį už didelę saugyklos vietą ir stiprų palaikymą didelio srauto svetainėms.

„Smagratis“ užkariavo savo rinkos nišą, nukreipdamas interneto svetainių dizainerius ir tinklalapių kūrėjus su perpardavinėtojų prieglobos paketais. Kai kurios funkcijos, į kurias jie įtraukia specialiai tai, yra: paprastas bendradarbiavimas, kad skirtingi žmonės galėtų nustatyti savo vartotojo vardą ir slaptažodį konkretiems projektams, brėžiniai, kurie leidžia savo klientams sukurti daugiau nei vieną „WordPress“ svetainę su konkrečiomis temomis, papildiniais ir parametrais bei klientą perkėlimai leidžia „smagračio“ kūrėjams ir dizaineriams kurti nemokamas svetaines, kurias galėtų pateikti savo klientams. Smagračio kainos svyruoja nuo 15 USD per mėnesį iki 250 USD ir gali apimti iki 600000 lankytojų per mėnesį pagal didžiausią planą.

„Kinsta“ yra naujesnė „WordPress“ valdymo platforma, įkurta 2013 m. Jų specializuotos paslaugos yra skirtos įmonėms. Savo interneto greičiu ir mastelio didinimu jie pasitiki „Google Cloud“. Jie siūlo kitas standartų valdomas „WordPress“ funkcijas; kaip puikus klientų aptarnavimas, saugumo garantija ir CDN tinklo palaikymas. „Kinsta“ yra labai vertinama, nes joje yra visa „WordPress“ foninė infrastruktūra, paliekanti laisvę tvarkyti savo svetainės dizainą ir jos pojūtį. Jų kainos prasideda nuo 100 USD per mėnesį ir su kiekvienu planu padidėja 100 USD.

Tvarko „WordPress“ priegloba nuėjo ilgą kelią nuo tada, kai ji įsivėlė į 2009 m. Pramonę. Kiekviena įmonė padarė savo darbą siekdama užtikrinti, kad jų pėdsakai prieglobos scenoje būtų unikalūs. Funkcijos, kurias siūlo kiekviena įmonė, yra sukurtos taip, kad atitiktų skirtingas pramonės šakas ir klientų skonį. Žinodami, iš kur atsirado šios įmonės, kaip jos vystėsi, kad atitiktų vis didėjančią ir nuolat besikeičiančią „WordPress“ įtaką, o unikalūs pasiūlymai, kurių specializacija yra, padės jums nustatyti geriausią jūsų poreikiams pritaikytą prieglobos programą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map