Geriausia kelionių kreditinė kortelė Kanadoje

kelionės tikslas


Koks yra geriausias būdas žiemą praleisti Kanadoje?

Atsitraukdamas nuo jo.

Kelionė į atogrąžų vietą, tokią kaip Kuba ar Meksika, yra praeities laiko Kanados atostogų laiko testas. ��

Riu rūmų pusiasalyje Kankune rezervuota per „Air Miles �� ��“

Mano vardas yra Gary, o per pastaruosius 4 metus manau, kad pritaikiau ir panaudojau kiekvieną Kanados kredito kortelę. Aš turėjau puikių ir blogų išgyvenimų.

Aš taip pat galėjau keliauti į daugiau nei 20 šalių, naudodamas taškus, sukauptus per įvairias korteles. Nors šiame vadove paprastai rašau apie niūrias medžiagas, pvz., Žiniatinklio prieglobą, paslaugas ir mažus biz įrankius, pasidalinsiu su jumis savo geriausiomis kortelėmis ir paaiškinsiu kai kuriuos privalumus kiekvienam iš jų..

Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti turint daugumą kelionių kortelių, yra daug puikių atspaudų. Popieriuje pasiūlymai gali atrodyti taip pat, tačiau pradėję leisti pinigus pastebėsite, kad mokesčiai ir įkainiai iš esmės atšauks visas jūsų gaunamas nuolaidas ar atlygį..

Kaip aš padariau savo geriausius pasirinkimus

Tai, kaip aš sukūriau šį vadovą, yra gana paprasta. Aš atrinkau geriausias kiekvienos kategorijos kelionių korteles. Turiu kortelių viešbučio nameliams, jei tai tavo reikalas, geriausia pinigų grąžinimas ar „Air Miles“.

Didelis skirtumas tarp mano vadovo / rekomendacijų ir to, ką gausite didesnėse finansinėse svetainėse, yra tai, kad iš tikrųjų išbandžiau šias korteles. Kai kurie iš didesnių svetainių rinkinių turi baisų naudą prisiregistravusiems, bet didelės premijos produkto reklamuotojams.

⚠️ Jei ieškote greito ir nešvaraus to suskirstymo, aš būsiu sąžiningas, jei galėtumėte kaip kanadietis gauti amerikietišką kreditinę kortelę. Vidutiniškai amerikietiškos kortelės suteikia 1,5–2X premijos taškus kaip Kanados programas. Už tai galite padėkoti kapitalizmui ir labai konkurencingai finansinei ekonomikai. Kanada tiesiog nėra ta pati. 

Nepaisant to, mano geriausias pasirinkimas yra „TD Aeroplan“ kortelė (apsilankykite jų svetainėje čia). „Aeroplan“ turi aukščiausius registracijos taškus „už vartų“, 2X atlygio programą perkant internetu per jų daugiau nei 2000 partnerių, kelionių draudimą + nemokamą prieigą prie poilsio vietos.

Šiaip ar taip, pakankamai skundžiuosi. Leiskite patekti į vadovą! ��

Jei kas nors turi papildomų pasiūlymų, spustelėkite viršuje esančią kontaktinę formą ir praneškite man. Paprastai peržiūriu šį įrašą kartą ar du per metus, atsižvelgiant į tai, kokias korteles bandau.

Kelionių kreditinių kortelių supratimas

Daugybė kelionių kortelių leidžia surinkti taškus ir mylios kiekvienos dienos daiktus, tokiu būdu suteikiant galimybę kaupti daugybę apdovanojimų, net jei dažnai neskraidote..

Kelionių kortelių gausa ir daugybė jų apdovanojimų programų įvairovės tiek daug klientų palieka tamsoje. Kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis, pažiūrėsime į geriausias kreditines korteles iš septynių plačių kelionių apdovanojimų kategorijų. Šios kategorijos yra kelionės taškai, oro mylios, pinigų grąžinimas už pirkinius užsienio valiuta, apdovanojimai viešbučiams, registracijos premijos, oro uostų nameliai, dažni skraidytojai ir bendras nugalėtojas.

Šis vadovas yra skirtas naudoti kaip vertingas šaltinis, kai turite pasirinkti kelionių premijų kreditinę kortelę. Norėdami suteikti jums naudą iš visų geriausių žinių, mūsų pasirinktos kortelės yra pagrindiniai žaidėjai savo kategorijoje.

Keliautojų patarimas: Ar kada pametėte savo krepšį keliaudami? Ar žinojai, kad išsirinkę tinkamą kortelę galite gauti 500–1000 USD už kiekvieną atidėto lagamino dieną. Taip pat galite susigrąžinti pinigus už atidėtus skrydžius ar kitus oro uosto patikrinimus.

Mūsų metodika

Mano metodika buvo paprasta, tačiau išsami. Atsižvelgiau į svarbius veiksnius, tokius kaip premijų kategorijų asortimentas, turimi pasveikinimo pasiūlymai, kelionių draudimo privilegijos, lojalumo programų lankstumas, metinių mokesčių atsisakymas ir daug daugiau. Atlygio taškus skaičiavau pagal asmenines ar verslo išlaidas.

Tai darydami, mes sujungėme skirtingus mėnesio išlaidų ir pirkinių, susijusių su prekėmis, tokiomis kaip maisto produktai, sąskaitos apmokėjimas, dujos, pramogos, kelionės, restoranų valgymas, vaistinė ir kt., Aspektus..

Žemiau yra geriausių kelionių kortelių Kanadoje santrauka. Tai yra tik vaizdas, tačiau kiekvienos kortelės informacija yra žemiau.

�� SVARBI PASTABA – Šios kortelės dažnai keičia tarifus, taigi, jei čia matote ką nors, kas nėra visiškai tas pats, kaip tinklalapyje, atminkite, kad įmonės siūlys skirtingus tarifus ir sandorius, atsižvelgiant į IP vietą, iš kurios lankotės svetainėje. Aš darau viską, kad tai būtų kuo atnaujinta. ��

Geriausia kreditinė kortelė kelionių taškams

1. Geriausia bendra kelionių kreditinė kortelė – „TD Aeroplan“ (40K registracijos premija)

 • Nugalėtojas: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Metinis mokestis: 120 USD, tačiau už tai grąžinama pirmiesiems metams. (Taigi… .0 USD mokestis)
 • Pajamų tinkamumas: Turėkite arba 60 000 USD asmeninių pajamų, arba 100 000 USD bendrų namų ūkio metinių pajamų.
 • Dalis jos privilegijų: sveikinimo premija – 40 000 aeroplanų mylių

Kreditinių kortelių kelionių apdovanojimų kategorijoje yra tiek daug gerų pasiūlymų, todėl buvo sunku juos pasirinkti. Bet atlikęs kruopščią analizę galiausiai nusprendžiau, kad Kanados rinkoje geriausios kelionių apdovanojimų kortelės karūna priklauso TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Chriso Lawtono nuotrauka „Unsplash“

Šiuo metu tai yra pati populiariausia apdovanojimų programa Kanadoje. Dėl savo populiarumo kanadiečiai stengiasi nuolat rinkti „Aeroplan“ taškus. Kortelių turėtojai gali užsidirbti mylių, kurias jie gali išpirkti viešbučiams, skrydžiams, automobilių nuomai, atostogų paketams, asortimento prekems ir renginių bilietams.

Geriausias aspektas yra tai, kad kortelių turėtojai gali uždirbti dvigubai daugiau taškų, pirkdami daiktus pas „Aeroplan“ partnerius. Todėl, jei esate 5 milijonų „Aeroplan“ bendruomenės narys, verta įsigyti „Aeroplan“ kortelę.

Norėdami paaiškinti, kodėl ši kortelė laikoma geriausia veisle, pateikiame kai kurių jos privalumų santrauką:

 • Jis iškočioja raudoną kilimą, suteikdamas didžiulę pasveikinimo premiją – 40 000 „Aeroplan“ mylių.
 • Tai apima išsamų kelionių draudimo paketą.
 • Tai suteikia prioritetinis registravimasis ir įlaipinimas kai keliaujate AirCanada.com naudodamiesi „Aeroplan“ skrydžio apdovanojimais.
 • Kortelių savininkams kiekvienais metais suteikiamas vienas nemokamas svečių leidimas „Air Canada Maple Leaf“ poilsio kambaryje.
 • Dvigubai daugiau mylių, gautų už pirkinius, įsigytus dalyvaujant „Aeroplan“ partneriams ir internetiniams mažmenininkams per „Aeroplan eStore“.
 • Suteikia 1,5 taško už kiekvieną 1 USD, išleistą dujoms, maisto gaminiams, vaistinei ir pirkiniams, įsigytiems „AirCanada.com“
 • Kitiems pirkiniams jis yra vienas taškas už kiekvieną išleistą 1 USD.
 • Kol esate „TD Aeroplan“ kreditinės kortelės savininkas, jūsų „Aeroplan“ mylių galiojimas nesibaigs.
 • Čia galite pamatyti didžiulį „Aeroplan“ partnerių sąrašą. kiek lėktuvo mylių uždirbsiu skrydžio metu
Kiek „Aeroplan“ mylių uždirbsiu skrydžio metu?

Mūsų pasirinkta geriausia kelionių apdovanojimo kortelė pateikiama su daugybe privilegijų. Jis supakuotas su keliomis ypatybėmis, kurios išsiskiria iš pakuotės, pavyzdžiui, jos nenugalima pasveikinimo premija – 40 000 „Aeroplan“ mylių. Žvelgiant į perspektyvą, šis atlygis yra maždaug palyginamas su 2 „premium“ klasės ekonominiais trumpaisiais ir atgaliniais maršrutais.

Be to, kad šis paketas yra gana pelningas, jis suteikia galimybę uždirbti „Aeroplan“ mylių už kiekvieną išleistą dolerį. Kiekvienas. Dolerių. Išleido. Uždirbtų mylių ir išleistų dolerių santykis yra toks: 1,5 „Aeroplan“ mylios už kiekvieną 1 USD už dujas, bakalėjos produktus, vaistinę ir „AirCanada.com“; tada jis suteikia 1 Aeroplan mylią už kiekvieną dolerį, išleistą visoms kitoms lėšoms.

Dėl šios priežasties ji užima aukščiausią vietą kaip geriausia turima kredito kortelė.

Kaip išpirkti „Aeroplan“ mylios?

Šios kortelės išpirkimo procesas priklauso nuo to, ką bandote išpirkti. Daiktų, pavyzdžiui, prekių ar renginių bilietų, procesas yra toks pat paprastas, kaip perkant per internetinį el. Parduotuvę. Be to, pirkdami „Aeroplan“ partnerių salonuose kortelių savininkai gauna dvigubą naudą, leidžiančią jiems greitai ir lengvai surinkti „Aeroplan“ mylių.

Kiti išskirtiniai pranašumai ir privalumai yra 24 val. Visą parą veikianti durininko paslauga.

Aprašydamas savo kelionių ir auto draudimą, kai kurie epizodai gali užkliūti už borto, tačiau jis gali būti ne per toli. Kelionių draudimo medicininė apsauga per pirmąsias 21 dienas kortelių turėtojams, kuriems yra mažiau nei 65 metai, yra iki 1 mln. USD. Tai taip pat apima kitas svarbių kelionių draudimo rūšis, tokias kaip vėluojantis / pamestas bagažas, kelionė / atšaukimas, skrydžio / kelionės atidėjimas ir automobilio nuomos draudimas.

Galiausiai, tai suteikia jums prieigą prie visų šių nuostabių priemokų už nedidelį metinį 0 USD mokestį (po nuolaidos).

Paskutinis dalykas – „Aeroplan“ draudimas

Kaip jau minėjau patarime aukščiau, „Aeroplan“ turi keletą puikių paskatų, skatinančių klientus rezervuoti skrydžius ir atostogas, į kurias įeina atšaukimo draudimas, pinigai pametus lagaminą ir krūva kitų mažesnių paskatų..

Patarimas, kaip gauti geriausią rezultatą: Ieškokite programų su partneriais ir sutarčių, leidžiančių perduoti taškus. Todėl, jei jums trūksta, tarkime, 500 taškų už nemokamą viešnagę viešbutyje, vis tiek galite pasiimti taškų iš papildomų, kuriuos turite savo oro linijų programoje. Užuomina užuomina … žemiau esanti kortelė tai daro. ��

2. Geriausias kelionių taškams – „Scotiabank American Express“

 • Laimėtojas: „Scotiabank Gold American Express®“ kortelė
 • Metinis mokestis: 120 USD
 • Pajamų tinkamumas: uždirbkite bent 12 000 USD metinių pajamų.
 • Dalis jos privilegijų: galimybė per pirmus metus uždirbti net 30 000 „Scotia Rewards“ taškų.

Yra tiek daug kreditinių kortelių produktų, o dėl gausos sunku nuspręsti, kuri kredito kortelė yra geriausia. Nors jie gali apriboti tai, kam galite skirti savo taškus, dauguma jų suteikia galimybę perkelti taškus iš vienos programos į kitą.

„Scotiabank Gold American Express®“ kortelė pasižymi svarbiu veiksniu, kuris verčia kortelių turėtojus pasirinkti tam tikrą kelionės kortelę. Taškų ir dolerio santykis parodo taškų vertą doleriais.

„Scotiabank Gold American Express® Card“ siūlo tris pakopas savo „Scotia Rewards“ taškų programoje. Kiekviena pinigų suma, naudojama tokiose tinkamose įstaigose kaip maisto prekių parduotuvės, restoranai, gėrimai ir greito maisto parduotuvėse, uždirbs jums neįtikėtinus 5 Scotia Rewards taškus.

Puiki registracijos premija + 25 000 premijos taškų

Ši kelionių apdovanojimo kortelė leidžia vartotojams greitai ir patogiai surinkti iki 300 USD premijos taškų „Scotia Rewards“ taškuose, net ir pirmaisiais metais. Jei per pirmus tris sąskaitos atidarymo mėnesius išleisite 1 000 USD tinkamam kasdieniam pirkimui, automatiškai uždirbsite 25 000 „Scotia Rewards“ taškų..

Tačiau neseniai „Scotiabank Gold“ padidino metinį kortelės mokestį nuo 99 USD iki 120 USD. Šis pastebimas žygis gali sušvelninti kortelės patrauklumą. Nepaisant šio padidėjimo, kaina vis dar yra pagrįsta, palyginti su panašiais mokesčiais, kuriuos nustato kitos kelionių kortelės.

Nepaisant to, ji vis dar teikia jums didelę naudą, tokią kaip nėra užsienio operacijų mokesčių su „Amex Front Of Line“ prieiga ir visapusišku kelionių draudimu.

Lankstūs perkeliami taškai

Kita įspūdinga šios kortelės savybė yra jos atpirkimo programos lankstumas. Procesas yra lengvas ir supaprastintas – viskas, ko jums reikia, yra prisijungimas prie sistemos ir tada pereikite prie parinkties „Taikyti taškus kelionei“. Vėliau galite naudoti sukauptus Scotia Rewards taškus, kad kompensuotumėte visas su kelione susijusias išlaidas, apmokestinamas jūsų kredito kortelėje. Tai gali apimti tokius dalykus kaip skrydžiai, viešbučiai, automobilių nuoma ir pan.

Patogumas yra gaivaus oro gurkšnis: jis neapkrauna jus varginančiais apribojimais ar užtemimo periodais. Dėl šių priežasčių „Scotiabank Gold American Express®“ kortelė dažnai laikoma geriausia kelionių kredito kortele Kanadoje.

3. Geriausias „Air Miles“ – „BMO Air Miles World Elite“

 • Nugalėtojas: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Metinis mokestis: 120 USD, nors pirmais metais tai atleidžiama.
 • Pajamų tinkamumas: 80 000 USD metinių pajamų arba 150 000 USD namų ūkiui.
 • Dalis jos privilegijų: 3000 AIR MILES pasveikinimo premija.

„BMO® AIR MILES®“ † „World Elite®“ * „Mastercard®“ yra tiesiog vienas geriausių būdų užsidirbti apdovanojimų Kanadoje. „Air Miles“ programa paverčia kasdienius maisto prekių ir dujų pirkimus tokiomis lengvatomis kaip nemokami bilietai į renginius, viešnagės viešbutyje, skrydžiai, automobilių nuoma ir net elektronika..

Didelė premija ir aukštas uždarbio lygis yra tik keletas dalykų, kurie „BMO® AIR MILES®“ † „World Elite®“ * „Mastercard®“ kelionių kortelę daro jaudinančią. Tai suteiks jums 1000 oro mylių iškart po pirmojo pirkimo ir tarsi to nepakaktų suteiks jums papildomų 2000 mylių, kai per pirmus tris narystės mėnesius iš savo kredito kortelės nuskaičiuosite iki 3000 USD.

Be to, kortelės uždirba vieną „AIR MILE“ už kiekvieną 10 USD pirkimą – tai yra didžiausia „AIR MILES“ kredito kortelės grąžos norma. „Mastercard Airport Experience“, kurią sudaro du nemokami metiniai leidimai, teikiami per „LoungeKey“ oro uosto poilsio programą.

Kortelių turėtojai taip pat gali gauti 15% nuolaidų iš savo „AIR MILES“ skrydžių Šiaurės Amerikoje, su sąlyga, kad skrydžiai turi būti užsakomi naudojant „AIR MILES“. Kartu pateikiamas išsamus kelionių draudimo paketas, kurį sudaro 15 dienų kelionės draudimas.

⚠️ Tiesą sakant, nesu didžiulis šios kortelės gerbėjas. Manau, kad tai yra nemaža priemoka, nes kompanija BMO aiškiai atsisako savo kreditinių kortelių klientų. Jei apdovanojimo taškų + privilegijų yra tai, ko jums, po šios kortelės tikrai trūksta. ⚠️

4. Geriausias grynųjų pinigų grąžinimas perkant užsienio valiutą – „Roger’s Wireless“

 • Nugalėtojas: „Rogers ™ World Elite Mastercard®“
 • Metinis mokestis: 0 USD
 • Pajamų tinkamumas: Turėkite arba 80 000 USD asmeninių pajamų, arba 150 000 USD bendrų namų ūkio metinių pajamų.
 • Dalis jos privilegijų: Jūs gaunate 4% grynųjų pinigų už visus pirkimus užsienio valiuta.

Pinigai, sakoma, yra karalius. Panašiai, kalbant apie atlygį, grynųjų pinigų kreditinės kortelės leidžia jums susigrąžinti nedidelę procentą sumos, kurią išleidote pirkdami. Tačiau „Rogers ™ World Elite Mastercard®“ įveikia papildomą mylią, nes jūsų kelionės išlaidos užsienio valiuta kaupiasi grynaisiais pinigais kaip jokia kita kortelė..

„Pina messina“ nuotrauka „Unsplash“

„Rogers ™ World Elite Mastercard®“ uždirbo aukščiausią vietą suteikdama kortelių turėtojams galimybę užsidirbti didžiulis 4% grynųjų pinigų grąžinimas už visus leidžiamus pirkimus užsienio valiuta. Bet prieš tai per daug nesijaudink, atminkite, kad jis yra su 2,5% užsienio sandorio mokesčiu. Tačiau tai kompensuoja didžiulis 4% grynųjų pinigų grąžinimas, paliekant nemažą grynąjį pelną – 1,5% grynųjų pinigų.

Kortelių turėtojai gauna 2% grynųjų pinigų „Rogers“ gaminiams ir paslaugoms, tuo tarpu jie gauna 1,75% pinigų grąžinimo už visus kitus. Jie taip pat turi teisę gauti nemokamą papildomą kortelę, kuri leidžia kiekvienais metais uždirbti dar daugiau grynųjų pinigų.

Naudodami „Mastercard® Pay“ kartu su „Rewards ™“ programa, galite nedelsdami pritaikyti pinigų grąžinimo premijas už leistinus bent 20 USD pirkimus, kuriuos atlikote per pastarąsias 90 dienų naudodamiesi kreditine kortele..

Patarimas grynuosius pinigus mėgstančioms įmonėms – Nors 1,5 proc. Yra gana blogai, jei esate vienas verslo įkūrėjų, visas vėlesnes verslo išlaidas galite padengti naudodamiesi kortele ir gražiai grąžinti kliento išlaidas reklamai ar kitas išlaidas. Tai taikoma tik tuo atveju, jei jūs per metus dirbate 1–2 mln.

5. Geriausia prisijungimo premija – „Scotiabank Passport Infinite“ (35 k. Taškas)

 • Nugalėtojas: „Scotiabank Passport ™ Visa Infinite“ * kortelė
 • Metinis mokestis: 139 USD
 • Pajamų tinkamumas: Turėkite arba 60 000 USD asmeninių pajamų, arba 100 000 USD bendrų namų ūkio metinių pajamų, arba bent 250 000 USD valdomo turto.
 • Dalis jos privilegijų: Suteikia iki 35 000 premijos taškų vien per pirmus metus

Nesvarbu, ar pirmenybė teikiate kortelėms, kuriose siūlomos didelės premijos, gaunamos didžiausios uždarbio normos, ar trokštate patikimų kelionių kompanionų, „Scotiabank Passport ™ Visa Infinite“ * kortelę turite.

Didelė registracijos premija yra vienas iš patikrintų būdų, kaip kreditinių kortelių įmonės naudojasi kortelių turėtojams, ir jūs turėtumėte pasinaudoti šia strategija, kad jūsų kelionių premijos būtų labai padidintos. Tačiau atrodo, kad iš visų strategijų, kuriomis siekiama privilioti kortelių turėtojus prisijungti prie atlygio už kelionę programų, „Scotiabank Passport“ įvaldė Šv..

Kai tik prisiregistruojate, „Scotiabank“ nusimeta pasveikinimo kilimėlį, leidžiantį jums uždirbti vien pirmaisiais metais iki 35 000 „Scotia Rewards“ taškų. Šie apdovanojimo taškai reiškia maždaug 350 USD vien kelionei.

Taip veikia uždirbimo metodika: pirmi 3 mėnesiai, būdami kortelės turėtojais, suteikia galimybę uždirbti iki 25 000 „Scotia Rewards“ taškų su pradiniais 1000 USD kasdieniais pirkiniais..

Uždirbkite papildomus 10 000 taškų

Be to, leidžiama visiems kortelių turėtojams kasmet uždirbkite 10 000 taškų premiją, kai išleis mažiausiai 40 000 USD kasmet įsigyjant tinkamus, kasdienius pirkimus. Prie kitų privalumų priskiriama galimybė uždirbti 2 Scotia apdovanojimų taškus už kiekvieną dolerį, išleistą tinkamoms maitinimo įstaigoms, maisto prekių parduotuvėms, pramogų prekėms ir kasdieniam tranzito pirkimui, pavyzdžiui, autobusams, metro žetonams ir taksi.

„Scotiabank Passport ™ Visa Infinite“ * kortelė taip pat buvo sukurta sutelkiant dėmesį į keliautojus. Todėl „Scotiabank Passport ™ Visa Infinite *“ kortelėje yra tik mažas kelionių bagažas arba jo visai nėra, todėl ji yra verta kelionių partnerė, kuriai taikoma nuostabi politika apmokestinti nulinius užsienio operacijų mokesčius..

Dėl to, kad nėra mokesčių, keliautojai taupo pinigus kaskart naudodamiesi savo kortele. Tiek namuose, tiek užsienyje kortelių turėtojai nepatiria jokių užsienio valiutos keitimo mokesčių ant pirkinių užsienio valiuta. Su kelionėmis susijusios privilegijos apima kelionių draudimą, šešis nemokamus metinius leidimus oro uoste, kartu su registracijos premija, kurios vertė šiuo metu yra 250 USD.

Ši kortelė yra ideali tiems, kurie nori kortelę, kuria jie gali naudotis tiek vietoje, tiek užsienyje, be jokių rūpesčių ar rūpesčių. Be to, „Scotiabank“ yra „Visa“ kortelė, todėl ji paprastai priimama bet kurioje pasaulio vietoje.

Tai taip pat yra nemokama „Priority Premier Pass“ narystė šeši nemokami apsilankymai oro uostų holuose per metus.

6. Geriausio viešbučio apdovanojimai – „Best Western Mastercard“

 • Nugalėtojas: „Best Western Mastercard®“
 • Metinis mokestis: 0 USD
 • Tinkamumas pajamoms: nereikalaujama, kad būtų reikalaujama minimalių pajamų.
 • Dalis jos privilegijų: sveikinimo premija – 20 000 „Best Western Mastercard®“

Jūsų pasirinktas apgyvendinimas viešbutyje priklauso nuo tokių faktorių kaip įperkamumas, asmeninės galimybės ir pasirinkimas. Kitaip tariant, tai nėra visiems tinkamas pasiūlymas. „Best Western Mastercard®“ atsižvelgia į šią filosofiją ir daro jos atlygį kuo lankstesnį.

Jie suteikia galimybę kortelių turėtojams išpirkti premijas net 100 „Best Western“ viešbučių visame pasaulyje, pvz., Viešnagės viešbutyje, dovanų kortelės, valgymas ir dar daugiau. Todėl, kai kanadiečiams tenka keliauti vietoje ar užsienyje, „Best Western Mastercard®“ dažnai yra praktiškas ir protingas pasirinkimas.

Po to, kai įsigijote pirmąjį reikalavimus atitinkantį pirkinį, pakanka jo premijos už 20 000 „Best Western Rewards®“ taškų pasirašymą, kad gautumėte visiškai nemokamą vienos nakties viešnagę. Viešbučių gausa ir įvairių variantų dėka kortelių turėtojams lengva surinkti šiuos taškus.

Be savo lankstumo, jis yra be metinio mokesčio. Daugybė „Best Western“ viešbučių visame pasaulyje suteikia galimybę kortelių turėtojams susirasti viešbutį, kuris atitiktų jų skonį ir biudžetą. Tai taip pat palengvina taškų naudojimąsi nemokama viešnage viešbutyje.

7. Geriausi oro uosto nameliai – „Scotiabank Platinum“

 • Laimėtojas: „Scotiabank Platinum American Express®“ kortelė
 • Metinis mokestis: 399 USD
 • Pajamų tinkamumas: uždirbkite bent 12 000 USD metinių pajamų.
 • Dalis jos privilegijų: 30 000 „Scotia Rewards“ taškų su pirmu tinkamu pirkiniu.

Man patinka atostogauti oro uoste – sakė visiškai niekas. Laimei, kad visur apvogti keliautojai, kreditinių kortelių kompanijos pagaliau išgyvena savo nusivylimą ir prideda vis labiau ieškomą patogumą. Galimybė naudotis visame pasaulyje esančiais oro uostų holais yra populiari kelionių priemonė, kurią „Scotiabank Platinum American Express®“ kortelė išnaudojo savo pranašumui ir savo kortelių savininkų malonumui..

„Scotiabank Platinum“ turi nemokamą „Priority Pass“ narystę, kartu su neįtikėtinu dešimt nemokamų poilsio vietų apsilankymu kiekvienais metais. Kadangi dauguma žmonių nekeliauja taip dažnai kiekvienais metais, šie nemokami apsilankymai salone yra tinkami daugumai kortelių turėtojų.

Kelionės draudimas kartu su 30 000 premijos taškų „Scotia Rewards“ taškais iškart po pirminio įsigijimo turėtų jį tinkamai įvertinti. Taip pat nereikia vertinti 4 „Scotia Rewards“ taškų už kiekvieną dolerį, išleistą tinkamoms maisto prekių parduotuvėms, degalinėms, pramogoms ir vakarienei pirkti..

Tačiau už jį mokamas gana didelis 399 USD metinis mokestis.

Santrauka

Apmokėjimas taškais ar myliais žmonėms už kasdienius pirkinius yra būdas, kuriuo kreditinių kortelių įmonės skatina klientus naudotis savo kortelėmis. Kelionių dovanų kreditinė kortelė teikia didžiulę naudą kortelės turėtojui teikiant skrydžius, apgyvendinimą viešbutyje ir transportavimo paslaugas.

Kai kurie apdovanojimai yra sudėtingesni, o už papildomas privilegijas yra priegloba, pvz., Galimybė patekti į prabangius oro uostų namelius ir visiškas kelionių draudimas jų pakete. Kelionės kortelės yra būtinos keliautojams, nes jos yra patogios, greitos ir padeda sutaupyti pinigų su kelionėmis susijusioms išlaidoms padengti.

Tikiuosi, kad šis vadovas buvo naudingas! Jei turite kokių patarimų ir patarimų, kuriuos norite įtraukti į šį puslapį, nedvejodami nurašykite man žinutę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector