Geriausi domenų vardų generatoriai

domenų vardų generatoriusArtėja su tinkamas domeno vardas gali būti šiek tiek iššūkis, nes negalite tiksliai sukti domeno likimo rato, kad užtikrintumėte domeno pasiekiamumą … ?


Jūsų domeno vardą reikia lengvai atsiminti (ir iš tikrųjų ką nors reikšti), tuo pačiu aprašant, ką prekės ženklas daro ar parduoda.

Deja, net tada, kai verslo savininkai sugalvoja patrauklų vardą, atspindintį jų prekės ženklą, jau gali būti naudojamas tobulas domenas, kuris jus nukreipia atgal į piešimo lentą. Tai, kas prasidėjo kaip įdomus projektas, greitai gali virsti kažkuo žlugdančiu ir sukeliančiu stresą.

?Laimei, yra prieinamų įrankių, kurie padės pasirinkti geriausias domeno vardas. Šie įrankiai sutrumpina laiką, per kurį reikia pasirinkti vardą, ir jie padeda sugeneruoti domeno vardą, kurio dar nesinaudojote.

Dar neturite domeno vardo? Paimkite vieną pigiau:

 • „HostGator.com“ (domeno kaina: 0,01 USD už 1 metus)
 • „Bluehost.com“ (domeno kaina: NEMOKAMA 1 metams)
 • Čia rasite daugiau domenų registratorių.

Iš visų puikių domenų vardų generatoriai internete, tai yra mūsų mėgstamiausi:

1. Lean domeno paieška

leandomainsearch logotipas„Lean“ domenų paieška padeda pasirinkti domeno vardą įvesdami vieną raktinį žodį, susijusį su jūsų produktais ar paslaugomis. Įvedę pasirinktą raktinį žodį, galėsite ieškoti susijusių galimų domeno parinkčių.

Rezultatai grąžinami kaip .com adresai.

Be to, jūs galite:

 • Filtruokite paiešką pagal ilgį, populiarumą ar abėcėlę
 • Išsaugokite vardus, kurie jums labiausiai patinka
 • Stebėkite savo paieškos istoriją
 • Dalykitės rezultatais su kitais žmonėmis
 • Nedelsdami ieškokite konkrečių vardų, kad sužinotumėte, ar jie yra prieinami

Šis paieškos įrankis yra geriausias turimas, jei turite omenyje kelis raktinius žodžius, kuriuos norite įtraukti, tačiau ieškote naujų idėjų dėl viso domeno vardo..

2. Bust a name

„bustaname“ logotipas„Bust a name“ teikia daugybę filtravimo įrankių, leidžiančių lengvai rasti geriausią jūsų poreikius atitinkantį vardą.

Galite pradėti paiešką filtruodami raktinius žodžius ir pasirinkdami tokias parinktis, kaip „prasideda“ arba „baigiasi“ raktiniu žodžiu. Tada galite toliau filtruoti rezultatus, nustatydami, koks natūralus norite būti domeno vardas ir ar jame yra simbolių apribojimas.

Taip pat galima parodyti jau paimtus domenų vardus ir filtruoti vardus pagal .com, .org ir .net vardus. Svetainėje taip pat bus pateikiami papildomi raktinių žodžių pasiūlymai.

Tai puikus domenų vardų generatorius, jei dar neturite omenyje raktinio žodžio. Galite pasirinkti „Sukurkite atsitiktinį domeną“, kuris padės generuoti idėjas. Taip pat galite išsaugoti raktinius žodžius vėliau, jei dar nesate pasirengę pirkti arba galite susieti tiesiogiai su domenų registratoriais, tokiais kaip „GoDaddy“ ir „Namecheap“, jei esate pasirengęs pirkti.

Pagaliau šioje svetainėje taip pat galima ieškoti konkretaus domeno vardo, jei norite sužinoti, ar jau pasirinktas vardas yra prieinamas.

3. „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

parduotuvių verslo logotipas„Shopify“ verslo vardų generatorius padės rasti galimus domenų pavadinimus, net jei nenaudojate jų verslui.

Jūs pradedate paiešką pasirinkdami raktinį žodį, susijusį su tema, kurią norite įtraukti, arba susijusia su jūsų verslo produktais ar paslaugomis. Įveskite jį į svetainės paieškos funkciją ir ji sugeneruos šimtus galimų domenų vardų pasiūlymų.

Svetainė tikrai skatina kurti „Shopify“ parduotuvę pasirinktu domeno pavadinimu, bet to nereikia. Galite apsilankyti kur nors kitur ir nusipirkti žiniatinklio adresą.

Visi pasiūlymai grąžinami naudojant .com plėtinį.

4. Vardas berniukas

vardo berniuko logotipas„Nameboy“ yra geras įrankis ieškant galimų domenų vardų pagal jūsų pasirinktus raktinius žodžius. Galėsite įvesti ne daugiau kaip du raktinius žodžius įvestoje paieškoje ir svetainė iškart pateikia siūlomų vardų sąrašą.

Jie siūlo diagramą, pagal kurią lengviau išsiaiškinti, kurie plėtiniai jau naudojami, o kurie yra. Pvz., Gali būti paimtas domeno vardas donuts.com, tačiau gali būti prieinamas donuts.net arba donuts.org.

Taip pat galima pamatyti, kuriuos domenų vardus galima perparduoti, net jei jie jau buvo panaudoti. Kartais įmonės ir asmenys pagal domenų vardus galvoja, kad ateityje juos naudos, bet tada nusprendžia juos perparduoti.

Tai puikus domenų vardų generatorius, jei jau turite omenyje kelis raktinius žodžius, tačiau tiksliai nežinote, kaip juos paversti domeno vardu.

5. „NameStall“

pavadinimo diegimo logotipas„NameStall“ yra keletas skirtingų įrankių, palengvinančių domeno vardo paiešką. Galite pradėti paiešką naudodami jų vardų generavimo įrankį, kuris leidžia ieškoti naudojant:

 • Kalbos dalys
 • Populiarūs raktiniai žodžiai
 • Pramonės kategorijos
 • Pagrindiniai angliški žodžiai

Šis įrankis leidžia jums nustatyti, ar norite, kad raktinis žodis būtų jūsų domeno vardo pabaigoje ar pradžioje, ar norite įtraukti brūkšnelį į interneto adresą. Taip pat galima filtruoti pagal plėtinį.

Įrankis pateikia turimus rezultatus, taip pat pavadinimus, kurie buvo paimti, bet dar nebuvo įregistruoti.

Taip pat galite naudoti „NameStall“, kad sugeneruotumėte domeno vardą ir atliktumėte paiešką, ar jūsų turimas vardas galimas. Taip pat galima ieškoti gerai mokamų raktinių žodžių.

6. Domeno mįslė

„Domain Puzzler“ logotipas„Domain Puzzler“ yra viena iš paprasčiausių įrankių mūsų domenų vardų generatorių sąraše.

Įterpiate idealius raktinius žodžius, pasirenkate domeno plėtinį ir ieškote pavadinimo idėjų. Mums tai patinka, nes jūs galite įtraukti kelis skirtingus raktinius žodžius, o ne vieną ar du, kaip tai daroma iki šiol pateiktuose pasiūlymuose. Įrankis sujungs įvestus raktinius žodžius į skirtingas kombinacijas, kad padėtų jums sukurti tobulą vardą.

Savo mėgstamus vardus galite pridėti prie mėgstamiausių sąrašo.

Šis įrankis taip pat turi išplėstinę paieškos parinktį. Taip pat galima palyginti įvairių domenų vardų puslapių reitingą, todėl žinosite, ar jūsų vardas tinka SEO.

7. Vardas Mesh

Pavadinkite „Mesh“ logotipąVardas „Mesh“ yra dar vienas įrankis, leidžiantis ieškoti pagal daugiau nei vieną ar du raktinius žodžius, ir yra puikus pasirinkimas, jei turite omenyje kelis raktinius žodžius. Įveskite 2–3 į paieškos laukelį ir sukurkite sąrašą.

Rezultatai bus suskirstyti į tokias kategorijas kaip:

 • SEO
 • Panašus
 • Nauja
 • Dažnas
 • Trumpas

Atlikę raktinių žodžių paiešką, galėsite filtruoti rezultatus pagal plėtinį, maksimalų ilgį ir tai, ar domenas dar neįregistruotas. Vardas Meshas taip pat gali pasiūlyti papildomų raktinių žodžių, į kuriuos galbūt reikėtų atsižvelgti.

8. Domenai Bot

Domenų „Bot“ logotipasDomenai „Bot“ gali padėti jums ieškoti vardo ir nustatyti, ar jis jau naudojamas. Jūs pradedate paiešką su raktiniu žodžiu, kuris pateikia siūlomų pavadinimų sąrašą pagal šį raktinį žodį, kombinuotus raktinius žodžius ir kitus susijusius raktinius žodžius.

Taip pat galite ieškoti norimo domeno vardo, kad nustatytumėte, ar jis yra, ir, jei yra, galite jį nusipirkti ir užregistruoti spustelėję nuorodą. Ši svetainė taip pat siūlo panašius domenų pavadinimus ir leidžia filtruoti pagal plėtinį ir kalbą. Taip pat galite pridėti savo priešdėlius, priesagas ir sinonimus.

9. Panabee

„Panabee“ logotipas„Panabee“ leidžia ieškoti domeno vardo, sugeneruoti naują vardą ir sugeneruoti įmonės pavadinimą.

Tai leidžia pradėti paiešką naudojant ne daugiau kaip du raktinius žodžius ir pateikia pasiūlymus, pagrįstus tais raktiniais žodžiais. Jei pasirinksite pasirinktą domeno vardą, galite apsilankyti „GoDaddy“ ir pamatyti kitus galimus plėtinius.

„Panabee“ taip pat gali pateikti pasiūlymų, pagrįstų susijusiais paieškos terminais, ir parodys, ar socialiniame tinkle naudojamas jūsų idealus domeno vardas, ar ne, to daugelis verslo savininkų nesvarsto, kol dar nevėlu.

10. Vardo stotis

vardų stoties logotipas„Name Station“ siūlo nemokamą abonementą, kurį galima susieti su jūsų el. Pašto arba „Facebook“ paskyra. Kai būsite užsiregistravę, galėsite

 • Generuokite domenų vardus
 • Patikrinkite, ar vardas yra
 • Dalyvaukite viešuose vardų konkursuose
 • Naršykite raktinių žodžių pasiūlymus

Vardų stotis leidžia filtruoti rezultatus pagal plėtinį, vardo ilgį ar daugybę kitų variantų. Jei pasiklydote dėl raktinių žodžių idėjų, tai padės jums jas sugeneruoti įvedant savo pramonės šaką. Svetainėje buvo rodomi „SEOMoz“, „TechCrunch“, „Mashable“ ir kiti gerbiami verslo žaidėjai, todėl jie yra gerai žinomi ir juos verta patikrinti..

11. Neįmanomumas!

Neįmanoma! logotipasNeįmanomumas domenų vardų generavimo požiūriu yra unikalus. Pradedate nuo raktinio žodžio, tada pasirenkate būdvardžius, daiktavardžius ir veiksmažodžius, kuriuos galima pridėti prie raktinio žodžio pradžios ar pabaigos. Tada jūs nustatote, ar norite keturių, penkių ar šešių raidžių parinkties, ar norite, kad kas nors būtų sumaišyta su jūsų raktiniu žodžiu.

Ši svetainė yra puiki generuoti įdomias idėjas. Jei kuris nors iš jūsų vardų jums patinka, galite jį nusipirkti iš „GoDaddy“ ar „Namecheap“ naudodami pateiktą nuorodą.

12. Momentinė domenų paieška

Momentinės domenų paieškos logotipasPaieškos įrankis yra puikus, jei jau turite omenyje konkretų domeno vardą.

Įveskite tai svetainėje ir sužinosite, ar ji jau naudojama. Jei jo nėra, svetainė siūlys panašias galimas alternatyvas. Tai taip pat įspės jus, ar aukcione numatytas jūsų pirminis vardas.

Suradę tinkamą vardą arba nusprendę siūlyti kainą dėl jau naudojamo vardo, galite prisijungti tiesiai prie „GoDaddy“ naudodami momentinę domeno paiešką, kad galėtumėte nusipirkti ar pasiūlyti. Taip pat galite sužinoti, kam priklauso svetainė, jei ji naudojama, ir sužinoti, kaip pateikti pasiūlymą ją nusipirkti, jei norite.

13. Aš noriu savo vardo

Noriu savo vardo logotipo„Noriu, kad mano vardas“ siūlo funkcijas, panašias į domenų paiešką. Tai geriausiai tinka tiems, kurie jau turi omenyje domeno vardą.

Įvedate domeno adresą, kurį tikitės naudoti, ir svetainė praneš jums, jei jis yra prieinamas. Kai norimas domeno vardas jau naudojamas, noriu, kad mano vardas pateiktų alternatyvas ir jų išlaidas. Taip pat galima filtruoti paslėpdami neprieinamus domenų vardus, todėl galėsite išnagrinėti galimų vardų sąrašą nepatirdami vilčių dėl to, ko negalite naudoti.

14. Dot-o-Mator

Dot-o-Mator logotipasJei neturite idėjos, nuo ko pradėti kuriant domeno vardą, „Dot-o-Mator“ yra puikus įrankis išbandyti.

Yra dvi kategorijos, leidžiančios pasirinkti domeno vardo pradžią ir pabaigą. Tada svetainė pateikia ilgą atsitiktinių variantų sąrašą. Tai taip pat leidžia įvesti savo žodžius, susijusius su jūsų tema.

Jei tarp rezultatų rasite ką nors, kas labiausiai domina, galite juos įtraukti į „Scratchbox“, kuris padeda sekti mėgstamus vardus. Svetainėje taip pat siūlomas „Web 2.0“ vardų generatorius, kuris padeda generuoti atsitiktinius verslo ir domenų pavadinimus net neįvedant raktinių žodžių.

Ši svetainė suteikia jums daug informacijos ir gali būti sunku sugriauti ilgą vardų sąrašą, tačiau tai puiki vieta pradėti, jei norite generuoti naujas idėjas..

15. Šaunios vardo idėjos

šaunių vardų idėjų logotipas„Cool Name Ideas“ yra įmonės pavadinimas, sukuriantis įrankį, kuris taip pat gali pasakyti, ar yra kokių nors susijusių domenų vardų. Šis įrankis yra unikalus, nes leidžia filtruoti rezultatus pagal įmonės dydį ar klientų bazę. Tai leidžia lengviau surasti puikius verslo pavadinimus, kurie jau patinka auditorijai.

Svetainėje yra išplėstinės parinktys, leidžiančios pasirinkti savo vardo simbolio ilgį, taip pat pasirinktų raktinių žodžių vietą. Galite pamatyti, ar domenas yra prieinamas, ir galite patikrinti „Twitter“, kad sužinotumėte, ar vardas naudojamas kaip kažkas, kurį tvarko kažkas.

16. „DomainWheel“

„DomainWheel“ logotipas„DomainWheel“ yra naujausias tarp mūsų išvardytų įrankių. Dėl paprasto dizaino jis yra vienas geriausių variantų sąraše. Jame taip pat yra galingas paieškos įrankis, galintis pasiūlyti domenus, kuriuos galima įsigyti.

Gavę rezultatus gausite naudodami +15 aukščiausio lygio domenų plėtinius, įskaitant .com, .net, .org, .info ir .biz). Taip pat galima ieškoti naujų originalių pavadinimų. Jei stengiatės išsirinkti vardą, įrankyje pateikiami rimavimo pasiūlymų ir raktinių žodžių, kurie turėtų padaryti jūsų svetainę patrauklia paieškos sistemoms ir žmonėms, sąrašas..

Čia pateikėme daugiau nei dešimtį domenų vardų generatorių, kurie, tikėkimės, padės sukurti vardą, kuris puikiai tinka jūsų verslui ir kurį taip pat galima įsigyti.

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • Fly.biz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector