7 geriausi svetainės stebėjimo įrankiai ir paslaugos (nemokama ir mokama)

svetainės veikimo stebėjimasAr norite stebėti savo svetainės našumą??


Galbūt norite sužinoti, ar tikrai naudojate tą 99,99%, kaip pažadėjo jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas?

O galbūt nerimaujate, kad jūsų svetainė nėra pakankamai greita?

Na, laikykitės – mes turime jums sprendimą. Čia gali būti naudingos svetainių stebėjimo paslaugos. Naudodamiesi šiais įrankiais galite pamatyti, kur yra stipriosios ir silpnosios jūsų svetainės pusės, o tai padeda pagerinti jūsų svetainę ir padidinti konversijų rodiklius. Nuostabu, ne?

Žemiau apžvelgiame geriausias nemokamas ir mokamas svetainių stebėjimo paslaugas, kuriomis galite pradėti naudotis iškart. Mes paėmėme poilsio dieną ir nusprendėme išbandyti juos visus.

Leiskite kasti.

7 geriausios svetainės stebėjimo paslaugos

1. „StatusCake“ (galima naudoti nemokamą versiją)

„StatusCake“ sąsaja* „StatusCake“ vartotojo sąsaja

 • Kaina: 0 USD / mėn (įskaitant 10 monitorių, 5 minučių stebėjimo intervalus)
 • „Premium“: 66,66 USD / mėn. Per metus (įskaitant 300 monitorių, 30 sekundžių stebėjimo intervalus)

„StatusCake“ taip pat turi „aukštesnį planą“ už 20,41 USD / mėn., Jame yra 100 monitorių su 15 minučių tikrinimo intervalais. Jei kasmet prisiregistruojate prie jų mokamų planų, du mėnesius nemokamai gausite (visam gyvenimui!).

„StatusCake“ yra paprastas naudoti stebėjimo įrankis ir jame yra daug puikių funkcijų, tokių kaip:

 • Puslapio greičio testas (nemokamas planas apima 1 testą per 24 valandas)
 • Visuotinės bandymų vietos (jie turi 48 vietas 28 šalyse)
 • Domenų stebėjimas (tik su mokamais planais)
 • Serverio stebėjimas (tik su mokamais planais)
 • SSL sertifikato stebėjimas (tik su mokamais planais)

Galite prisiregistruoti naudodamiesi nemokamu planu (nereikia kreditinės kortelės) ir nedelsdami pradėti tikrinti savo svetainės veikimo laiką ir greitį.

„StatusCake“ tikrins jūsų svetainę kas 5 minutes ir įspės, ar nėra prastovų el. Paštu ar integruotose su trečiosios šalies programomis, tokiomis kaip „Zapier“. „StatusCake“ taip pat padeda analizuoti pagrindines priežastis, todėl žinosite, kodėl problema kilo. Be to, turėdami nemokamą planą, galėsite išbandyti svetainės puslapio įkėlimo laiką (1 testas kas 24 valandas).

Apskritai mokamuose „StatusCake“ planuose yra daugiau gėrybių, tačiau jų nemokamą versiją tikrai verta išbandyti. Ir jei norite patobulinti savo planą, jų apmokamuose planuose yra 7 dienų bandomoji versija.

2. „DotCom-Monitor“ (nemokama 30 dienų bandomoji versija)

„DotCom-Monitor“ našumo prietaisų skydelis* „DotCom-Monitor“ vartotojo sąsaja

 • Kaina: 1,99 USD / mėn. Už taikinį (mažiausiai 10 taikinių, 30 stebėjimo vietų, 5 minučių tikrinimo dažnis)
 • Priemoka: 19,99 USD / mėn (10 užduočių, 5 minučių tikrinimo dažnis)

„DotCom-Monitor“ turi keturias platformas ir kiekvienoje jų yra paketai su skirtingų stebėjimo užduočių deriniais. Paketai yra suskirstyti į dvi dalis: stebėjimo dažnumą ir užduočių skaičių. Taigi, pavyzdžiui, jų interneto paslaugų platforma, turinti mažiausiai 10 taikinių, įskaitant 5 minučių bandymo dažnį, jums kainuos 19,99 USD / mėn. („Premium“ paketas), o 1 minutės bandymo dažnis su 10 užduočių – 39,98 USD / mėn. („Platinum“ paketas) ).

Galite išbandyti visą platformą 30 dienų nemokamai, kad sužinotumėte, kurios funkcijos ir sprendimai geriausiai atitinka jūsų poreikius. Po 30 dienų visi planai yra visiškai pritaikomi ir jūs mokate tik už tai, ką naudojate.

„DotCom-Monitor“ buvo įkurta 1998 m. Ir šiuo metu savo paslaugomis naudojasi daugiau nei 25 000 klientų. Jie buvo pirmoji įmonė, kuri pristatė 1 minutės stebėjimą.

„DotCom-Monitor“ svetainės stebėjimo tarnyba apima visas pagrindines funkcijas (operacijų, FTP, pašto serverio stebėjimą, veikimo laiko ataskaitas, realaus laiko prietaisų skydelius ir kt.), Būtinas tinklalapio našumo analizei. Našumo patikrinimui jie naudoja tikras debesies naršykles ir praneša jums, jei kokių nors problemų aptinkama el. Paštu, SMS ir telefonu.

Tai lengva naudoti stebėjimo įrankis, ir jūs tikrai gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

3. „Montastic“ (yra nemokama versija)

Monastinio stebėjimo tarnyba* Montastic vartotojo sąsaja

 • Kaina: 0 USD (įskaitant 9 monitorius, 30 minučių stebėjimo intervalus)
 • Priemoka: 49 USD / mėn (įskaitant 500 monitorių, 5 minučių stebėjimo intervalus)

Taip pat yra daugybė skirtingų planų tarp nemokamos ir 49 USD / mėn. Sąskaitos. Funkcijas galite pasirinkti priklausomai nuo jūsų įmonės dydžio ir poreikių.

„Montastic“ yra dar viena priemonė, populiari tarp svetainių valdytojų, ieškančių nemokamo sprendimo. Nors tai gana paprasta, ji naudinga asmenims ir mažesnėms įmonėms, kurios tiesiog nori būti įspėtos, kai jų svetainė užges. Skirtingai nuo kitų sąraše esančių teikėjų, „Monastic“ neturi tiksliai prietaisų skydelio – jie jį laiko labai paprastu ir paprastu, turėdami tik pranešimus, kai kažkas negerai.

„Montastic“ tikrins jūsų svetainę kas 30 minučių, o tai nebūtinai yra puiku, palyginti su penkių minučių intervalais, kuriuos siūlo kitos nemokamos paslaugos, tačiau galite atnaujinti, kad gautumėte dažnesnius intervalus ir URL, kuriuos reikia stebėti.

„Montastic“ jums atsiųs el. Laišką tiek tada, kai jūsų svetainė pradės veikti, tiek ir vėl. Taip pat galėsite pamatyti raktinių žodžių buvimo ar nebuvimo patvirtinimą tinklalapyje; tai palaiko bet kurį uosto numerį; jame yra valdikliai, skirti „Mac“, „Windows“ ir „Android“.

Nors „Montastic“ nėra toks galingas kaip kai kurie kiti svetainių stebėjimo įrankiai, jame yra pakankamai funkcijų, kad nemokamos paslaugos būtų vertos mažų svetainių, kurioms galbūt nereikia papildomų parinkčių.

Pingdomo stebėjimo paslauga* „Pingdom“ vartotojo sąsaja

4. „Pingdom“ (14 dienų nemokamas bandymas)

 • Kaina: 42,12 USD / mėn (įskaitant 50 monitorių, 1 minutės stebėjimo intervalus, viešos būklės puslapį)
 • Priemoka: 228,25 USD / mėn (įskaitant 250 monitorių, neribotų mėnesių žurnalus, 1 minutės stebėjimo intervalus, kelių vartotojų prieigą ir viešos būklės puslapį)

Tarp „Standard“ ir „Premium“ (Professional) paskyrų yra dar vienas planas. Išplėstinio plano kaina yra 82,45 USD / mėn., Jame yra 80 monitorių. „Pingdom“ taip pat siūlo įmonės planą, kuriame siūloma nuo 500 000 iki 5 milijonų puslapių peržiūros per mėnesį.

Jei žmonės negali pasiekti jūsų svetainės tam tikru metu per dieną, prarandate pardavimus ir paieškos variklių reitingą. Deja, bet kuriuo metu negalite rankiniu būdu stebėti savo svetainės veikimo laiko. Štai čia naudingi „Pingdom“ įrankiai..

Nors „Pingdom“ siūlo keletą nemokamų įrankių, pavyzdžiui, interneto greičio testą, kur jis tikrai šviečia, yra jo aukščiausios kokybės savybės. „Pingdom“ gali padėti analizuoti svetainės veikimo laiką ir našumą, išbandydami svetainę iš serverių visame pasaulyje ir įspėdami apie iškilusią problemą..

„Pingdom“ taip pat padeda pagerinti naudotojų patirtį teikiant realių vartotojų atsiliepimus ir analizuojant našumo faktorius, tokius kaip svetainės greitis. Jie taip pat padės išsiaiškinti bet kokias problemų priežastis ir padės jas greitai išspręsti.

Apskritai, tai yra galingas ir patikimas įrankis mažesnėms įmonėms, turintiems biudžetą, tačiau kai kurie vartotojai skundžiasi, kad jame mažai akcentuojamas mobiliojo ryšio srautas, yra nepatikimos SMS galimybės ir trūksta stebėjimo serverių Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose. Mes taip pat naudojame „Pingdom“, kad stebėtume geriausius prieglobos paslaugų teikėjus.

5. Nauja relikvija (nemokama 14 dienų bandomoji versija)

Naujas „Relic“ sąrankos puslapis* Naujas „Relic“ sąrankos puslapis

 • Kaina: 12,50 USD / mėn (įmonėms, turinčioms daugiau pagrindinių stebėjimo poreikių)
 • Premija: 25 USD / mėn (įmonėms, turinčioms sudėtingesnius stebėjimo poreikius)

Monitoriams nėra apribojimų, o kainų nustatymas priklauso nuo priimančiųjų skaičiaus arba aplinkos dydžio.

„New Relic“ yra debesų programinė įranga, padedanti vartotojams sekti savo svetainių ir programų veikimą. Jų technologija pristatoma kaip programinės įrangos kaip paslaugų (SaaS) modelis. Bendrovė dažniausiai žinoma dėl savo programų veikimo stebėjimo (APM) sugebėjimų, tačiau taip pat siūlo ir kitas paslaugas, tokias kaip infrastruktūros, naršyklės ir sintetikos stebėjimas, kurias galite derinti kartu su APM.

Naujasis „Relic“ palaiko 8 kalbas: „Ruby“, PHP, „Java“, „Microsoft.NET“, „Python“, „Node.js“, „C SDK“ ir „Go“. Norėdami pradėti stebėti programą viena iš šių kalbų, turėsite įdiegti vieną iš aukščiau paminėtų agentų.

Jų APM stebėjimas analizuos jūsų programos našumą, pvz., Veikimo laiką ir greitį, ir atsiųs klaidų ataskaitas, jei kiltų kokių nors problemų. Naujasis „Relic“ apima metrikos duomenų bazių stebėjimą, filtruojamą klaidų analizę ir pėdsakus. Jie taip pat aprėpia reagavimo laiką, pralaidumą (užklausų per minutę per programą) ir klaidų procentą (klaidų procentas per nustatytą programos laiką).

Naujasis „Relic“ yra neabejotinai stipri stebėjimo priemonė, tačiau gali būti sudėtinga naršyti tarp skirtingų paslaugų ir kaip jos veikia kartu, ypač palyginti su kitomis stebėjimo įmonėmis, tokiomis kaip „StatusCake“ ar „Montastic“. Tačiau jūs galite nemokamai pasižiūrėti ir išbandyti jų paslaugas 14 dienų be jokių įsipareigojimų.

6. Uptime robotas (yra nemokama versija)

uptime_robot* Uptime Robot vartotojo sąsaja

 • Kaina: 0 USD (įskaitant 50 monitorių, 2 mėnesių žurnalą, 5 minučių stebėjimo intervalus)
 • Priemoka: 129 USD / mėn (įskaitant 1000 monitorių, 24 mėnesių žurnalus, 1 minutės stebėjimo intervalus ir 160 SMS kreditų)

Galite pasirinkti „Premium Plan“, kurį rasite nuo 50 iki 20 000 monitorių. Kiekviename plane taip pat yra didesnis SMS skaičius. Kuo didesnis monitorių skaičius, tuo didesnė kaina.

Jei ieškote visiškai nemokamo sprendimo, „Uptime Robot“ yra gera vieta pradėti. Ji buvo pradėta kurti 2010 m., Kai jos kūrėjai nusprendė sukurti nemokamą įrankį visiems. Jie žada, kad ji ir toliau bus nemokama, o kainos bus pridedamos tik už bet kurias tobulinamas jų savybes ateityje.

Šis įrankis kas penkias minutes kreipsis į jūsų svetainę ir įspės apie prastovas. Nors jis veikia gerai, jam trūksta didesnių operacijų, kurias matysite naudodami „premium“ parinktis. Pavyzdžiui, „Uptime Robot“ pagrindinė stebėsena yra Dalase, JAV, keletas kitų yra išsibarstę visame pasaulyje, tačiau „premium“ stebėjimo įrankiai paprastai turi 40–50 serverių vietų, kad galėtų stebėti ir patikrinti jūsų svetainės prastovas..

Kai prisiregistruojate gauti nemokamą sąskaitą, taip pat gausite dviejų mėnesių žurnalus, kad galėtumėte stebėti, kaip laikui bėgant pasikeitė jūsų svetainė. Taip pat nemokamai galite stebėti iki 50 svetainių.

„Uptime Robot“ yra geras įrankis, kurį galite nemokamai nemokamai gauti, nors kai kurie vartotojai skundžiasi dėl ribotų funkcijų, pavyzdžiui, jokio rankinio įspėjimo tikrinimo. Taip pat negausite įžvalgų apie puslapio greitį, kaip naudodami kai kuriuos mokamus svetainių stebėjimo įrankius.

7. Monitas (15 dienų nemokamas bandymas)

Monitis.com vartotojo sąsaja* Monitis.com vartotojo sąsaja

 • Kaina: 1,20 USD (įskaitant 1 monitorių, 24 valandų žurnalą, 1 minutės stebėjimo intervalus)
 • Priemoka: 120 USD / mėn (įskaitant 100 monitorių, 3 stebėjimo vietas, 1 minutės stebėjimo intervalus)

Jei užsiregistruosite pagal jų metinį planą, gausite 20% nuolaidą.

Galite tinkinti savo planą pasirinkdami vieną iš toliau pateiktų funkcijų. Todėl planai gali svyruoti nuo centų iki šimtų $ $ $ per mėnesį. Tai tikrai priklauso nuo jūsų poreikių, to, ko norite pasiekti, ir nuo jūsų žinių bei įgūdžių.

Monitis.com yra „viskas viename“ IT sprendimas, pagrįstas debesimi, kuris kas penkias minutes tikrins jūsų svetainę. Tai gali pasigirti geriausia lankytojų patirtimi ir siūlo daugybę svetainių stebėjimo įrankių, kuriuos galima rasti viename prietaisų skydelyje. Šiame įrankyje yra daugybė funkcijų, leidžiančių lengvai numatyti problemas dar prieš jas įvykstant ir nesunkiai jas išspręsti. Su juo galite stebėti:

 • Svetainės veikimo laikas: Stebėkite darbo laiką, reagavimo laiką ir našumą iš įvairių vietų visame pasaulyje.
 • Serverio būklė: Aptikite silpnąsias vietas, kol jos neatsiranda.
 • Tinklo našumas: Stebėkite kelių svetainių tinklus ir gaukite pranešimus apie gedimus.
 • Tinkinta metrika: Tinkinkite savo unikalius stebėjimo poreikius.

Monitis.com reklamuoja, kad naudodamiesi jos paslauga galite pagerinti veiksnumą, panaikinti rūpesčius, optimizuoti vartotojo patirtį ir išplėsti savo klientų bazę. Be to, jis galimas anglų, portugalų, ispanų ir vokiečių kalbomis.

Apskritai, tai puikus įrankis, turintis daugybę funkcijų.

Koks yra verdiktas? Kurį turėtume pasirinkti??

Tikrai nėra galimybės pasakyti, kuri svetainės stebėjimo paslauga yra geresnė už kitas, nes viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų svetainės tikslai.

Remdamiesi mūsų patirtimi, geriausios nemokamos galimybės greičiausiai būtų „StatusCake“ ir „Uptime Robot“. Jie turi pakankamai lankstumo / funkcijų ir gali stebėti jūsų svetainę kas 5 minutes. Taigi, jei tik išbandote vandenis ir nesate tikri, ar jums to tikrai reikia, eikite į priekį ir išbandykite.

Labiausiai jaudinatės už užmokestį, kurį tikriausiai gavote iš „DotCom-Monitor“, tačiau mes labiau mėgstame „Pingdom“ vartotojo sąsają, taigi tai visiškai priklauso nuo jūsų.

Aišku viena – „Premium“ svetainės stebėjimo įrankiai pasiūlys daugiau funkcijų ir patikimų duomenų, kurie padės patobulinti jūsų svetainę. Jei rimtai domitės svetainių stebėjimu, nustatykite biudžetą, kad galėtumėte pasinaudoti šiomis priemonėmis.

Vis dėlto nesakome, kad nemokami įrankiai yra blogi. Tiesą sakant, jie yra puikūs, jei jums nereikia visų varpų ir švilpukų. Galite pradėti nuo vieno iš čia paminėtų nemokamų įrankių ir, jei manote, kad jums reikia pažvelgti į „didesnį vaizdą“, apsvarstykite priemokos planą savo svetainės našumui stebėti..

Ar naudojote bet kurį iš aukščiau nurodytų įrankių? Praneškite mums palikdami komentarą ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map