6 geriausi CDN teikėjai (2020 m. Palyginimas)

Geriausi turinio pristatymo tinklo (CDN) teikėjai


Turinio pateikimo tinklo paslaugos, arba trumpai, CDN, yra skirtos greičiau pristatyti jūsų turinį jūsų svetainės lankytojams. Tai veikia sukuriant failų kopijas CDN teikėjo serverių tinkle (dar žinomu kaip „kraštas“). Duomenų centrai yra arčiau lankytojų, todėl greitesnis atsakymas ir trumpesnis įkėlimo laikas tarp svetainės ir naršyklės.

Pagrindiniai CDN pranašumai yra šie:

  • Greitesnis turinio pristatymas
  • Mažesnė jūsų serverių apkrova
  • Didelis patikimumas ir veikimo laikas
  • Mažesnės pralaidumo išlaidos
  • Lengvai keičiamas

Tyrimo metu mes nustatėme, kad vidutinis greitis ir veikimo laikas tarp tiekėjų yra gana panašūs, teigia CDNPerf. Todėl pagrindiniai skirtumai yra bruožai, regioninė aprėptis ir planų kaina.

Pažvelkime į geriausius CDN teikėjus.

6 geriausi turinio pristatymo tinklo teikėjai

1. „StackPath CDN“ – geriausias bendras įvertinimas

„StackPath CDN“ pagrindinis puslapisPlanai prasideda nuo 10,00 USD / mėn

„StackPath“ privalumai:
+ Pigios ir skaidrios kainos
+ Neribotas svetainių skaičius ir užklausos
+ Padorus paskirstymas naudojant 45 PoP
+ „GZip“ suspaudimas
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & nemokama privati ​​SSL
+ Greito valymo galimybė
+ 24/7 pokalbių, telefono ir bilietų palaikymas
+ Pirmas mėnuo nemokamas
„StackPath“ trūkumai:
– ribotas pralaidumas (1 TB per mėnesį)
– Nėra jokių Rusijoje ar Afrikoje esančių PoP

„StackPath“ yra kompaktinis diskas, skirtas pradedantiesiems ir profesionaliems kūrėjams. Dėl skaidrios kainų struktūros, paprasto nustatymo ir daugybės funkcijų jie tampa svarbiu kandidatu į jūsų CDN paslaugą.

„StackPath“ siūlo visą debesų platformą su įmontuota sauga, įskaitant DDoS švelninimą, visuose savo produktuose ir paslaugose. Galite pasirinkti iš a Tik CDN pakuotė arba keli „Edge Delivery Bundles“ Su žiniatinklio programos ugniasiene (WAF), domenų vardų sistema (DNS) ir stebėjimu.

Jie turi 45 duomenų centrai visame pasaulyje, išskyrus Rusiją ir Afrikos žemyną. Visos jų buvimo vietos (PoP) vietos yra pridedamos prie kiekvienos pakuotės be jokio papildomo mokesčio, jas taip pat galima susiaurinti iki konkretaus regiono.

Nustatymas yra gana intuityvus ir aiškus, taip pat yra galimybė patobulinti valdiklius. CDN galite greitai sukurti ir paleisti, o vėliau patikslinkite nustatymus.

Pagrindinės „StackPath“ tik CDN plano savybės yra 1 TB per mėnesį pralaidumo, neribotas svetainių ir užklausų skaičius, nemokamas privatus SSL sertifikatas kiekvienai svetainei, HTTP / 2 palaikymas, „iPv6“ ir DDoS apsauga.

Taip pat turėsite prieigą prie momentinių valymo parinkčių, pritaikytų talpyklos išsaugojimo ir 301 peradresavimo taisyklių, realaus laiko analizės, „GZip“ glaudinimo glaudžiai ir „WebSocket“ palaikymo..

Jų palaikymas yra jums 24/7 per pokalbį, telefoną ir bilietų palaikymą Nemokamas.

Kainų apžvalga:

Pigiausias jų prenumeratos planas prasideda nuo 10 USD / mėn. Tai apima visas plano, skirto tik CDN, funkcijas, tačiau vis tiek esate apribotas pralaidumo 1 TB per mėnesį pralaidumu.

Tačiau nuo 20 USD / mėn. Galite gauti „StackPath’s Edge“ paketą su CDN ir papildoma apsauga (WAF, DNS ir stebėjimu). Atsižvelgiant į papildomą naudą, tai tikrai verta investuoti.

Jie iš jūsų kreditinės kortelės ar „PayPal“ sąskaitos ims mėnesinį mokestį iš anksto, tačiau gausite nemokamą pirmąjį mėnesį, kad galėtumėte juos išbandyti..

2. „Google Cloud CDN“ – patikimas ir patikimas dalyvavimas pasaulyje

„Google Cloud CDN“ pagrindinis puslapisKainos nustatomos atsižvelgiant į naudojimą

„Google Cloud CDN“ privalumai:
+ Visuotinis buvimas su 140 PoP
+ Patikima „Google Cloud Platform“
+ Mokėk, kaip eisi
+ Bet koks IP
+ IPv6 & HTTP / 2 & QUIC
+ DDoS & „Google“ valdoma SSL
+ Pasirašyti slapukai ir URL
+ 300 USD nemokamas kreditas
„Google Cloud CDN“ trūkumai:
– Valymas kainuoja papildomai
– Papildomos išlaidos techninei pagalbai

„Google Cloud CDN“ turi puikų našumą ir daug naudingų funkcijų. Jų CDN galima lengvai integruoti su kitais debesies produktais, o tai suteikia galimybę gauti visą jums reikalingų paslaugų spektrą. Tačiau nepamirškite išlaidų.

„Google Cloud CDN“ yra „Google Cloud“ produktų šeimos dalis. Jų platforma siūlo platų debesies produktų pasirinkimą, įskaitant žiniatinklio prieglobos, saugojimo ir netgi PG bei mašininio mokymosi galimybes. „Google Cloud“ yra populiarus tarp pramonės lyderių, tokių kaip „PayPal“, „Twitter“, „Spotify“ ir „FedEx“..

Jų infrastruktūra apima didžiąją dalį pasaulio su 140 PoP, 67 zonų ir 200 ir daugiau šalių ir teritorijų. Jų didžiulis serverių parkas taip pat suteikia gerą apkrovos balansavimo patirtį.

Pagrindinės „Google Cloud CDN“ funkcijos yra: „Anycast“ IP, IPv6 palaikymas, HTTP / 2 ir QUIC, DDoS apsauga, „Google“ valdoma SSL, pasirašyti slapukai ir URL bei integruotas stebėjimas ir registravimas.

Be to, „Google Cloud CDN“ leidžia šaltinį naudoti iš kelių vietų, įskaitant pasirinktinę kilmę, o tai suteikia reikiamą lankstumą.

„Google Cloud“ palaikymas yra didelis jų neigiamas pranašumas nemokama parama skirta tik atsiskaitymo problemoms spręsti. Norėdami gauti tolesnį techninį palaikymą, klientų aptarnavimo paketai prasideda nuo 100 USD / mėn. Vienam vartotojui. Kita galimybė yra įsigyti „G Suite“ prenumeratą, į kurią įeina nemokamas palaikymas telefonu ir el. Paštu visą parą.

Kainų apžvalga:

„Google“ apmokestina talpyklos išėjimo pralaidumas (0,02–0,20 USD už GB atsižvelgiant į paskirties vietą ir mėnesinį naudojimą), talpyklos užpildymo pralaidumas (0,04 USD – 0,15 USD už GB atsižvelgiant į šaltinį ir tikslą) ir HTTP / HTTPS užklausos (0,0075 USD už 10 000 užklausų). Bet koks jūsų pradėtas talpyklos negaliojimas taip pat kainuos papildomas 0,005 USD už pripažinimą negaliojančiu. Todėl mėnesinės išlaidos padidės arba sumažės atsižvelgiant į naudojimo ir talpyklos kaupimo taisykles.

Rašydami šią apžvalgą, jie siūlo: 300 USD nemokamas kreditas, kurį galite naudoti kurdami „Google Cloud“ iki 12 mėnesių. Po to galėsite nustatyti mokėjimo metodą naudodami kredito kortelę, debeto kortelę ar banko sąskaitą.

Taip pat galite įvertinti galimas mėnesines išlaidas su jų kainų skaičiuoklė.

3. „Imperva“ – stiprus saugumas naudojant CDN

„Imperva CDN“ pagrindinis puslapisKainą galima nustatyti tik paprašius kainos

„Imperva“ privalumai:
+ Eismo stebėjimas realiu laiku
+ Visuotinis buvimas su 44 PoP
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS apsauga
+ Greito valymo galimybė
+ 24/7 palaikymas el. Paštu ir telefonu
+ Nemokama demonstracinė versija
„Imperva“ trūkumai:
– Nėra nemokamo SSL
– CDN nėra atskira parinktis
– Planus sunku atnaujinti

„Imperva“ yra patikimas sprendimas, kai ieškote svetainės saugos paketo su papildymu visuotine CDN paslauga. Jie gali tvarkyti ir statinį (vaizdus, ​​„JavaScript“, CSS failus ir kt.), Ir dinaminį turinį (slapukus, vartotojo parinktis, rodymo antraštes ir kt.), Kad patenkintų jūsų lankytojų poreikius. Tačiau jų pakuotės nėra labai pigios.

„Imperva“ yra įmonė, kurios pagrindinė veikla yra programų ir duomenų saugumas. Jų saugos CDN paslauga pridedama kaip papildoma funkcija. Be CDN, jų paketai apima išpuolių analizę, žiniatinklio aplikacijų ugniasienę (WAF), vykdomųjų programų savigyną, API apsaugą ir robotų valdymą..

Jų buvimas pasaulyje pasiekia 44 DDoS atsparūs duomenų centrai, kurie apima kiekvieną pagrindinį žemyną.

Pagrindinės „Imperva“ CDN savybės yra HTTP / 2 ir IPv6 palaikymas, realaus laiko srauto stebėjimas, DDoS apsauga, greito išvalymo galimybė, debesų pagrindu sukurto 7 sluoksnio apkrovos balansavimas ir pasirinktinės talpyklos taisyklės. Taip pat gausite prieigą prie „Imperva“ „Cloud Security Console“, kad apžvelgtumėte savo svetainės išpuolius ir saugos įvykius, įskaitant paskyros ir WAF nustatymų valdymą..

Svarbus trūkumas yra tas, kad negausite SSL su jų planais. Be to, negalite pridėti papildomų funkcijų ar greitai perjungti paketo. Turite atsisakyti dabartinio paketo prenumeratos ir per 30 dienų iš naujo prenumeruoti naują planą.

Jų aptarnaujantis personalas yra prieinamas 24/7 el. Paštu, telefonu arba per savitarnos portalą.

Kainų apžvalga:

„Imperva“ nesiūlo CDN kaip atskiros paslaugos. CDN yra įtrauktas į jų „FlexProtect“ saugos paketus. Jų planų nėra oficialaus atsiskaitymų sąrašo, o konkrečią kainą galite gauti per jų pardavimo komandą. Tačiau atlikdami tyrimus sužinojome, kad jie naudojasi 5 pakopų kainų nustatymo sistema ir jų planai kainuoja bent kelis tūkstančius dolerių per metus.

Šiomis dienomis interneto versle nėra jokių standartinių garantijų, tačiau jūs galite paprašyti nemokama demonstracinė versija jų paslaugų.

4. „Rackspace CDN“ – platus tinklas mažoms ir vidutinėms įmonėms

„Rackspace“ CDN pagrindinis puslapisKainos nustatomos atsižvelgiant į naudojimą

„Rackspace“ profesionalai:
+ „Akamai“ tinklas su daugiau nei 200 „PoP“
+ Mokėk, kaip eisi
+ Turinio gyvavimo laiko palaikymas (TTL)
+ IPv6 palaikymas
+ DDoS & nemokamas bendrinamas SSL
+ Valymo galimybės
+ Telefono ir el. Pašto palaikymas visą parą
„Rackspace Cons“:
– Nėra HTTP / 2 protokolo
– 10 domenų apribojimas
– ne daugiau kaip 8 KB užklausai

„Rackspace“ siūlo universalią CDN patirtį. Jų partnerystė su „Akamai“ suteikia prieigą prie plataus serverių tinklo visame pasaulyje. Jie taip pat yra labai lankstūs ir gali pateikti bet kokį jums reikalingą turinį, nesvarbu, ar tai vaizdai, vaizdo įrašai, ar interaktyvios programos.

„Rackspace“ kompaktinis diskas gali pateikti lankytojams tiek statinį, tiek dinaminį turinį. Jų portfelį sudaro elektroninės komercijos įmonės, svetainės ir žiniatinklio programos. Be to, jie netgi gali jums pasiūlyti interneto prieglobos paslaugą, jei jos ieškote.

Jie naudoja „Akamai“ tinklą, norėdami perduoti duomenis ir turinį daugiau nei 200 kraštų vietų aplink pasauli. Kadangi „Akamai“ yra labiau orientuota į didelių korporacijų aptarnavimą, „Rackspace“ yra lankstesnė ir tenkina vidutinių įmonių poreikius.

CDN diegimas vyksta labai greitai per „Rackspace Cloud Control Panel“. Pats valdymo pultas yra gana lengvai apeinamas ir intuityvus. Taip pat gausite parinktį ją nustatyti naudodami REST API ir kalbų susiejimus.

Pagrindinės „Rackspace“ CDN savybės yra: daugialypės kilmės lankstumas, IPv6, DDoS švelninimas, bendras SSL, tinkintos talpyklos taisyklės ir ataskaitos bei išvalymo parinktys.

Taip pat gausite vieną bendrą galutinį tašką, kad galėtumėte pasiekti API. Be to, „Rackspace“ palaiko turinio gyvavimo laiką arba TTL, kuris leidžia nustatyti konkretų laiką, per kurį turinys talpinamas.

Tačiau jų tarnybai yra keletas apribojimų. Jie leidžia ne daugiau kaip 10 domenų vienam paslaugų planui ir maksimalų 8 KB užklausos kūno dydį API. Šie apribojimai neturėtų kelti problemų paprastam vartotojui, norinčiam padidinti savo svetainės greitį.

Yra „Rackspace“ palaikymas 24/7 telefonu ir el. Paštu, ir jų archyvuose pilna naudingų patarimų straipsnių.

Kainų apžvalga:

„CDS“ rinkliavos pralaidumas kas mėnesį (0,02–0,27 USD už GB atsižvelgiant į naudojimą) ir reikalauti mokesčių kiekvieną dieną (0,0075–0,022 USD už 10 000 užklausų, atsižvelgiant į vietą). Panašiai kaip „Google Cloud CDN“, mėnesio išlaidos padidės arba sumažės atsižvelgiant į naudojimą ir pritaikytas talpyklos kaupimo taisykles.

5. „Akamai“ – geriausia didelėms korporacijoms

„Akamai“ CDN pagrindinis puslapisKainą galima nustatyti tik paprašius kainos

„Akamai“ privalumai:
+ Visuotinis buvimas (~ 1700 tinklų)
+ Dėmesys aukštos klasės vaizdo turiniui
+ „GZip“ suspaudimas
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & nemokamas bendrinamas SSL
+ Greito valymo galimybė
+ 24/7 tiesioginiai pokalbiai ir palaikymas telefonu
+ Nemokamas bandymas pagal prašymą
„Akamai Cons“:
– Labai brangus
– Neįtrauktas stebėjimas realiuoju laiku
– Sunku nustatyti

„Akamai“ siūlo labai aukštos kokybės CDN paslaugą. Jie labiau orientuoti į aukštos kokybės vaizdo įrašų teikimą ir didelėms korporacijoms teikimą visame pasaulyje.

„Akamai“ buvo viena iš pirmųjų kompanijų, sukūrusių CDN paslaugą. Šiandien jie yra vieni iš labiausiai paplitusių CDN, aptarnaujantys maždaug 30% viso interneto srauto. Be CDN paslaugų, jie klientams taip pat siūlo kibernetinio saugumo ir debesų paslaugas.

Jų yra daugiau nei 130 šalių, kuriose priimami a milžiniškas ~ 1700 tinklų. Jie gali pasiūlyti greitesnę turinio pristatymo sistemą bet kuriame pasaulio regione.

Visas tas potencialas susijęs su tam tikrais sunkumais. Kadangi jų yra daugiau orientuota į didesnes įmones, nesitikėkite, kad viską susitvarkysite lengvai. Neabejotinai jums reikės IT eksperto iš jūsų pusės arba visos jų komandos.

„Akamai“ taip pat turi ilgą sąrašą įvairių funkcijų su jų aukščiausios kokybės paslaugomis. Keletas labiau pastebimų bruožų yra palaikomų vaizdo ir tiesioginių vaizdo įrašų palaikymas, momentinis valymas, GZip glaudinimas tiesioginiu būdu, HTTP / 2 ir IPv6 palaikymas, nemokama bendrai naudojama SSL, DDoS apsauga ir pasirinktinės taisyklės. Taip pat turėsite galimybę papildomai sumokėti už pasirinktinį SSL sertifikatą.

Tačiau jie nepateikia realaus laiko statistikos su savo planais ir tikisi, kad pastatysite stebėjimo sistemą namuose. Šviesioje pusėje jie turi 24/7 telefono ir tiesioginių pokalbių palaikymas kad padėčiau.

Kainų apžvalga:

Šis paslaugų teikėjas taip pat nėra oficialus kainoraštis. „Akamai“ siūlo individualų kiekvieno kliento poreikiams pritaikytą sprendimą su kainomis. Tyrimo metu mes nustatėme, kad jų baziniai CDN paslaugų planai prasideda nuo 1–1,5 tūkst. per mėnesį. Norėdami gauti tikslesnę kainą, susisiekite tiesiogiai su jų pardavimo komanda.

Tu taip pat gali paprašykite nemokamos bandomosios versijos išbandyti jų tarnybą mastu.

6. „Sucuri“ – puikus sauga ir CDN vienai svetainei

„Sucuri“ CDN pagrindinis puslapisPlanai prasideda nuo 199,99 USD per metus

Sucuri privalumai:
+ Neribotas pralaidumas
+ Aktyvus saugumo stebėjimas
+ „Anycast“ tinklas
+ „GZip“ suspaudimas
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & Užšifruokime SSL
+ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Sucuri trūkumai:
– 12 PoP
– Viename plane yra tik viena svetainė
– Palaikykite tik pagal bilietą

„Sucuri“ siūlo lanksčią CDN parinktį įmonėms, turinčioms vieną svetainę. Visuose jų planuose yra saugumo stebėjimas ir kenkėjiškų programų pašalinimas, kad jūsų svetainė būtų saugi. Taip pat galite pasirinkti iš kelių plano pakopų, atsižvelgiant į jūsų verslo dydį.

Pirmiausia „Sucuri“ yra svetainių saugos ir CDN įmonė. Be CDN ir saugos paketų, jie siūlo ištaisyti užpultą svetainę ir konsultacijas saugumo klausimais.

Jų serveriai apima JAV, Europą, Aziją, Australiją ir Braziliją su Iš viso 12 PoP. Tai yra mažiausias „PoP“ skaičius mūsų apžvalgų sąraše, tačiau vis dar stiprus buvimas aktyviausiuose interneto centruose.

„Sucuri“ kompaktinio disko nustatymas yra gana paprastas ir tam nereikia profesionalo. Tačiau vis tiek galite paprašyti pagalbos, jei patys negalite susitvarkyti dalykų, ir jie mielai padeda.

Vienas reikšmingiausių jų paslaugų aukštyn kojų yra aktyvus saugos stebėjimas ir kenkėjiškų programų pašalinimas, kuris pateikiamas kartu su kiekvienu planu. Kai kurie kiti pastebimi bruožai yra neribotas pralaidumas, „Anycast“ tinklas, DDoS apsauga, šifruokime SSL, HTTP / 2 ir IPv6 palaikymą ir GZip glaudinimą.

Reikšmingas neigiamas aspektas yra a vienos svetainės apribojimas vienam planui, tačiau jūs nesate ribojamas tik toje svetainėje esančių tinklalapių skaičiumi. Kita neigiama pusė, palyginti su kai kuriais jų konkurentais, yra trūksta pokalbių ir palaikymo el. paštu, kuris ateina tik su pasirinktiniu planu. Jie turi 24/7 bilietų sistema palaikymą visuose paketuose.

Kainų apžvalga:

Sucuri CDN prenumeratos planai prasideda nuo 199,99 USD per metus, kas nėra pigu. Tačiau manydami, kad į šią kainą įeis saugos stebėjimas ir kova su kenkėjiška programine įranga, mes pasakytume, kad tai vis dar yra gera jūsų pinigų vertė.

Be kitų CDN teikėjų, kuriuos apžvelgėme šiame sąraše, „Sucuri“ yra vienintelis, siūlantis a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išvada

Remiantis mūsų tyrimais, visi CDN tiekėjai pasižymi dideliu našumu ir patikimumu. Vis dėlto yra įvairių sprendimų, pradedant tik kompaktiniais diskais ir baigiant pilnais svetainės saugos paketais. Kalbant apie kainodarą, atrodo, kad einamojo įnašo variantai yra lanksčiausi, tačiau fiksuoti planai suteikia didesnį išlaidų nuspėjamumą..

Tikimės, kad mūsų apžvalga paskatino jus galvoti teisinga linkme renkantis jums tinkamiausią CDN paslaugą.

Įdiekite CDN savo svetainėje

Čia yra keletas papildomų šaltinių, kaip pridėti CDN prie savo svetainės:

„StackPath CDN“ sąrankos vadovas 

„Google Cloud CDN“ sąrankos vadovas

„Imperva Cloud Application Security“ sąrankos vadovas 

„Rackspace“ CDN nustatymo vadovas 

„Sucuri“ svetainės ugniasienės sąrankos vadovas

* „Akamai“ nėra oficialaus sąrankos vadovo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector