3 geriausios kanadiečių perpardavinėtojų kompanijos 2020 m

Ar vadovaujate svetainių kūrimo ar dizaino agentūrai?


Ar norėtumėte uždirbti papildomus 1 000 USD per mėnesį, dirbdami beveik (beveik) jokio darbo?

Jei taip, tuomet norėsite klausytis.

Ne, aš nekalbu apie kažkokią beprotišką MLM schemą, kuriai reikės 2 000 USD išankstinių investicijų ir dėl kurios neišvengiamai susvetimės visi, kurie jums brangūs (bent jau… visi, kurie nenori pirkti jūsų šūdo).

Aš kalbu apie perpardavinėtojo priegloba.

Tai gali būti tiesiog pats šauniausias dalykas nuo supjaustytos duonos (nors aš vis dar susipainiojau, kodėl tai turėtų būti šaunu … tai tik duona?)

Kas yra perpardavinėtojų priegloba ir kodėl man tai turėtų rūpėti??

Perpardavinėtojo priegloba yra gana paprasta koncepcija, kuri, naudodama nominalias pastangas, gali sugeneruoti nemažas pajamas jūsų skaitmeninei agentūrai.

Štai kaip tai veikia:

Tarkime, kad šiuo metu turite 100 mažų svetainių klientų, kurie visi nori greitų, patikimų ir lengvai naudojamų žiniatinklio prieglobos paslaugų. Kadangi jie jau žino, patinka ir pasitiki jumis, nes jūs (tikiuosi) padėjote jiems sukurti pritrenkiančią ir intuityvią svetainę, jie, žinoma, bus labiau linkę pirkti savo prieglobą naudodamiesi ne pagrindiniu pagrindiniu kompiuteriu..

Taigi, jūs einate pas vieną iš perpardavėjų, kuriuos ketiname rekomenduoti, ir perkate perpardavėjų prieglobos paketą, suteikiantį prieigą prie 600 GB pralaidumo ir neribotą skaičių domenų tik už 20 USD / mėn..

Tada galite nueiti ir pasiūlyti prieglobos paslaugų už priimtiną kainą, tarkime, 10 USD / mėn. (Darant prielaidą, kad aptariama svetainė naudoja tik 6 GB pralaidumo), iš viso uždirbdami grynasis pelnas – 980 USD / mėn už darbą … beveik nieko.

Gana šaunu, tiesa?

Mes taip manome.

Norėdami padėti jums pradėti pažvelgti į pasyvių pajamų generavimą perpardavinėtojų priegloba, mes sukūrėme šį trumpą vadovą, kuris padės jums tiksliai nustatyti, ko turėtumėte ieškoti perpardavinėtojo tiekėju, taip pat mūsų 4 populiariausias rekomendacijas didžiausiam perpardavėjui. šeimininkai.

Pasinerkime.

TL; DR. Jei norite pradėti naudoti pačią prieinamiausią pakuotę, kuri vis tiek užtikrins patikimą veikimo laiką ir įkėlimo greitį (ir daugybę papildomų gėrybių), tuomet norėsite naudoti A2 talpinimas.

Kalbant apie perpardavinėtojų prieglobą, „A2“ siūlo neprilygstamą 80 GB vietos diske, 800 GB pralaidumo ir skirtą IP tik už 13,99 USD per mėnesį (įvadinio pasiūlymo laikotarpiu)..

Jei norite pateikti visas sultingas detales už šią rekomendaciją ar norite naudoti kitokią prieglobos paslaugą … Tada tiesiog skaitykite (ką dar ketinate daryti? Pažvelkite į katės gifus)

Šiaip ar taip … Grįžk į verslą.

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti??

Na …

Mes perpardavome prieglobos paslaugas savo klientams (daugiau nei 900 iš jų) daugiau nei dešimtmetį ir turime labai domėjosi, kaip surasti rinkoje prieinamiausius ir patikimiausius perpardavėjus.

Bet tai dar ne viskas.

Per dešimtmetį, kai būdavome aukščiausio lygio svetainių kūrėjai, turėjome unikalią prieigą prie daugybės duomenų, kurie paprasčiausiai nėra prieinami plačiajai visuomenei. Tiesioginį stebėjimą galite pamatyti čia. Daugiau apie mūsų 4 žingsnių tyrimo procesą skaitykite čia.

Geresnę nei 9 metų dalį mes įrašėme neveikimo laiką, įkėlimo greitį, klientų aptarnavimo sąveiką ir dar daugiau. Turėjome savo #geniuses, kurie čia kaupia ir dalijasi tais duomenimis, kad galėtume jums pateikti nešališkiausius ir tiksliausius duomenis. galima informacija.

Be to, mes esame kanadiečiai. ��

Ko reikia ieškoti perpardavinėtojo žiniatinklio priegloboje

Visi perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjai nėra sukurti vienodai, o greičiausias būdas neatšaukiamai sugadinkite esamą klientų bazę ir praraskite jų pasitikėjimą amžiams yra pasirinkti pigiausią perpardavėją, kurį galite rasti, kad padidintumėte savo pelną.

Perpardavinėtojo ir bendro žiniatinklio prieglobos pasaulyje žodžiai „pigus“ ir „šūdas“ yra beveik sinonimai … todėl turėtumėte vengti savęs apibūdintų „nemokamų“ prieglobos svetainių bet kokia kaina. Nors norite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas yra įperkamas, taip pat norėsite įsitikinti, kad jie atitinka šiuos kriterijus.

Patikimi Uptimes

Nėra prasmės valdyti svetainę, jei aptariama svetainė nėra pakankamai ilgai prisijungusi, kad potencialūs klientai galėtų iš tikrųjų pasiekti bet kurį jūsų turinį.

Norėsite būti tikri, kad bet kuris jūsų pasirinktas perpardavėjas siūlo ne mažiau kaip 99% ne mažiau kaip 100 kartų, kad nesulauktumėte 127 telefono skambučių 2 valandą ryto iš nepatenkintų klientų, kurių svetainės nebeveikia..

Greitas krovimo laikas

Atsižvelgiant į tai, kad paprastas vartotojas palauks tik 3 sekundes, kol svetainė bus įkelta, prieš atsisakydama paieškos ir naudodama kitokius išteklius, jūsų svetainės (ir jūsų kliento svetainių) greitis yra svarbus. Ir tai labai svarbu.

Gera nykščio taisyklė yra ta, kad norite bet kokių perpardavinėtojų prieglobos paslaugų pateikti krovimo laiką mažiau nei 1 000 Ms (nors mūsų siūlomos paslaugos yra daug greitesnės).

Puikus klientų aptarnavimas

Jei naudojatės viena svetaine, tikimybė, kad susidursite su problema ar žagsuliu, dėl kurio reikalinga klientų aptarnavimo atstovo pagalba, išlieka maždaug 100% (arčiau 114,2%, jei tiksliai kalbėsime ��). Jei perparduodate dešimtis ar net šimtus prieglobos paketų, šie koeficientai didėja eksponentiškai.

Prieš investuodami į bet kokį perpardavinėtojų prieglobos paketą, įsitikinkite, kad jie veiksmingi 24/7 tiesioginis klientų aptarnavimas padėti jums neišvengiamu atveju, kai kažkas negerai.

Pritaikomumas

Kiekvienas klientas ir klientas, kurį šiuo metu aptarnaujate, turės unikalius žiniatinklio prieglobos poreikius. Kai kuriems iš jų reikės daugiau pralaidumo nei kitiems ir kai kuriems reikės specialių funkcijų ir saugumo protokolų kurie nėra standartiniai daugeliui prieglobos paslaugų.

Iš esmės taip yra labai svarbu, kad jūsų pasirinktas perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjas būtų lengvai pritaikomas kad galėtumėte pritaikyti kiekvieno kliento prieglobos paketą pagal jo konkrečius poreikius.

Dabar, kai žinote, ko ieškoti pas aukštos kokybės perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėją, pasinerkite į mūsų asmenines rekomendacijas. (Tačiau nesijaudinkite, kiekvienas iš šių žiniatinklio prieglobų atitinka arba viršija visus aukščiau pateiktus kriterijus.)

3 populiariausi hostingo perpardavėjai Kanadoje

# 1. A2 talpinimas

Turtingas interneto / el. Pašto kompiuteris (su šiek tiek aukštesne kaina)

A2 talpinimasĮkrovimo laikas: 601 metai
Uptime: 99,99%
Kaina: 13,19 USD / mėn
Sandėliavimas: 30 GB
Palaikymas: 245/7 365 tiesioginis pokalbis
Pinigų gražinimo garantija: Taip

Garsiaisiais Charleso Darwino žodžiais tariant, „ne pats greičiausias ar patikimiausias perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjas išgyvena, bet tas, kuris teikia didžiausią kainą.“ (Perfrazuojant čia …)

Mūsų patirtis rodo, kad „A2 Hosting“ nesiūlo greičiausio įkrovimo laiko ar patikimiausio mūsų rekomenduojamų kompiuterių veikimo laiko, be abejo, jie yra geriausia kainos, kurią mokate, vertė. Kai manote, kad A2 priegloba jums sutaupys maždaug 5 USD / mėn., Palyginti su „SiteGround“ ar „Hostgator“ paketais, nedidelis jų veikimo neatitikimas tampa nominaliu.

Įkrovimas tik 13,19 USD / mėn. naujiems klientams, „A2“ perpardavinėtojo prieglobos paketas yra absoliutus vogimas, kuris padės jūsų klientams būti patenkintiems, o jūsų piniginė bus pilna.

Jie siūlo aukštas pritaikymo laipsnis ir galimybė naudotis klientų aptarnavimo 24/7/365 pagalba kuris (nepaisant mūsų visų pastangų) per daugelį metų pasirodė esąs visiškai nepakenčiamas. Jei nesate visiškai sužavėtas A2 perpardavinėtojo priegloba, jus saugo jų „Bet kada teikiama pinigų grąžinimo garantija“.

# 2. „SiteGround“

Runner Up ir asmeninė mėgstamiausia

svetainės logotipasĮkrovimo laikas: 475s
Uptime: 99,99%
Kaina: 45 USD / kreditas (galimos nuolaidos)
Sandėliavimas: 10 GB / sąskaita
Palaikymas: 245/7 365 tiesioginis pokalbis
Pinigų gražinimo garantija: Taip

Skirtingai nuo A2 ir HostGator (daugiau apie juos per sekundę), Atrodo, kad „SiteGround“ teikia perdėtą malonumą pernelyg sudėtingai kitaip paprastas sandoris…

Užuot sumokėję iš anksto už nustatytą saugyklos kiekį ir pralaidumą neribotam skaičiui sąskaitų, „SiteGround“ veikia kredito sistemoje, kur kiekvienas jūsų įsigytas kreditas leidžia nustatyti naują prieglobos sąskaitą su 10 GB internetinės erdvės..

Kreditai prasideda nuo 45 USD per metus (arba 3,75 USD per mėnesį), tačiau, atsižvelgiant į perkamų kreditų apimtį, jie siekia 42 USD per metus. Nepaisant šios suplanuotos kainų struktūros, „SiteGround“ teikia išskirtinai aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą.

Kiekviena nauja jūsų perkama prieglobos sąskaita / kreditas aprūpintas nepamatuotu duomenų perdavimu, neribotos FTP sąskaitos, nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos (tikras gelbėjimo būdas), nemokamos el. pašto paskyros, ir a nemokamas „Cloudflare“ CDN.

Be visų jų siūlomų papildomų gėrybių, „SiteGround“ yra greičiausias ir patikimiausias perpardavėjas šiame sąraše su nepaprastai greitu 475 ms įkėlimo laiku ir garantuotu 99,99% veikimo laiku (tai leidžia mums atleisti jų painiavą kaip pragarą) ).

Mes ilgą laiką buvome dideli „SiteGround“ gerbėjai, o jų perpardavinėtojų prieglobos paslaugos išlaiko nepaprastą reputaciją, kurią jie sukūrė per pastarąjį dešimtmetį..

# 3: „HostGator“

Išskirtinės savybės, gaila kainos žymos

hostgatorius

Įkrovimo laikas: 657 metai
Uptime: 99,99%
Kaina: 19,95 USD / mėn
Sandėliavimas: 60 GB
Palaikymas: 245/7 365 tiesioginis pokalbis
Pinigų gražinimo garantija: Taip

Nors jie yra brangiausi perpardavėjai šiame sąraše, mes tvirtintume, kad „HostGator“ teikia didžiausią sprogimą už jūsų kainą ir siūlo aukštos kokybės paslaugas, kurios jus ir jūsų klientus liks patenkintomis kaip kumpis ateinančius metus (aš niekada nesupratau tokios analogijos) ). ����

Nors „HostGator“ suteikia 99,99% neveiklumo garantiją (kaip ir visiems kitiems šiame sąraše) ir 657 ms įkėlimo laiką, jis tikrai šviečia, nes gausu papildomų funkcijų ir papildomų gėrybių, kurias jie siūlo naujiems klientams..

Neribota el. Pašto paskyra? Patikrinti. ✅

Neišmatuoti domenai, padomeniai ir FTP paskyros? Patikrinti. ✅

Neįtikėtinai geras klientų aptarnavimas, be jokių rūpesčių grąžinti pinigus, ir daugybė apsaugos funkcijų? Patikrinkite, patikrinkite ir patikrinkite! ✅ ✅ ✅

Jau daugelį metų naudodamiesi „HostGator“ ir peržvelgę ​​juos, jie lengvai tampa visų laikų mėgstamiausiais perpardavinėtojų tiekėjais ir jums bus sunku prisiversti rasti pigesnę ir patikimesnę paslaugą (patikėkite mums, mes pažiūrėjome)..

Baigiamosios mintys

Nors esamiems klientams siūlomi perpardavėjų prieglobos paketai gali pasirodyti sudėtingesni, nei iš pradžių galite tikėtis, tačiau tai puikus būdas sugeneruoti pastovias ir nuspėjamas pasyvias pajamas… nesimokydamas beprotiškai naujo kodavimo įgūdžio, investuodamas į nekilnojamąjį turtą ar pasinerdamas į sudėtingą kriptovaliutų pasaulį.

Ir jei jūs nuspręsite patekti į perpardavinėtojų, priglobiančių pirmuosius, pasaulį, aš trigubai šuo drįstu jus pabandyti rasti geresnį paslaugų teikėją nei tie, kuriuos mes rekomenduojame čia..

Kaip visada, prieš priimdami galutinį sprendimą būtinai atlikite savo tyrimus ir atlikite kruopštų patikrinimą, o jei kiltų klausimų, komentarų ar rūpesčių, nedvejodami nuleiskite juos žemiau ir mes susisieksime su jumis kaip kuo greičiau.

Tikiuosi, kad tai padėjo, dabar išeikite iš ten ir pradėkite perparduoti kai kuriuos hostingo paketus!

Tau taip pat gali patikti:

  • Geriausias interneto priegloba
  • Geriausias svetainių kūrėjas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map