15 geriausių domenų generatorių 2020 metams |

Nelengva pasirinkti domeno vardą. Norite, kad svetainės adresas būtų įsimintinas ir prasmingas, tuo pačiu aprašydamas, kas yra jūsų prekės ženklas. Bet net ir sugalvoję ką nors patrauklaus ir verto savo prekės ženklo, galite pastebėti, kad .com domenas jau naudojamas. Tai tik jus nuves atgal prie braižymo lentos, o tai reiškia daugiau galvos skausmo.


Tačiau nebūtina amžinai sugalvoti puikų jau turimą domeno vardą. Išbandykite vieną iš 15 geriausių domenų generatorių, išvardytų ne tam tikra tvarka, ir sutaupykite sau šiek tiek plaukų.

Jei dar neturite domeno vardo, galite jį gauti žemiau:

 • Domain.com (domeno kaina: 9,99 USD už 1 metus – naudokite „HOSTFACTS“ kuponą, kad gautumėte 20% nuolaidą nuo pirmojo pirkimo)
 • Čia rasite kitus domenų registratorius.

15 geriausių nemokamų domenų vardų generatorių

# 1 „HostPapa“

„HostPapa“ domenų vardų generatorius

„HostPapa“ dažniausiai garsėja žiniatinklio prieglobos paslaugomis, tačiau ji taip pat padeda vartotojams surasti ir perduoti domenų vardus. Jis neturi domenų vardų generatoriaus per se, tačiau jei ieškosite norimo domeno vardo ar raktinio žodžio naudodami domeno paiešką, „HostPapa“ praneš jums, jei jo yra, ir jums bus suteikta šimtai alternatyvų (pirminė, šalis -specifiniai, premium) domenų vardai ir skirtingi plėtiniai, iš kurių galite rinktis.

# 2 Vardas pigi

„NameCheap“ domenų vardų generatorius

„Namecheap“ padeda surasti jūsų įmonės domeno vardą naudojant generatorių, vadinamą „Beast Mode“. Pirmiausia įveskite iki 5000 domenų ar raktinių žodžių. Tada pasirinkite, kokius ALD norite įtraukti į savo paiešką. Galite pridėti savo nuostatas pagal kategorijas arba pasirinkti visus galimus ALD. Beast Mode taip pat turi daugybę filtrų, kad susiaurintų jūsų paieškos rezultatus, pvz .:

 • Kainų diapazonas
 • Naudokite domenų įsilaužimą
 • Paskutinis balsis
 • Daugiskaitos daiktavardžiai
 • Rodyti geriausius domenus
 • Slėpti nepasiekiamus domenus

„Namecheap“ generatorius taip pat leidžia pridėti priešdėlius / priesagas, kurios siūlys alternatyvas jau registruotiems arba brangiai kainuojantiems domenams. Apskritai, „Namecheap“ generatorius yra puikus įrankis jūsų verslui rasti tinkamą domeno vardą.

# 3 „Lean“ domenų paieška

liesos srities generatorius

Pradėkite nuo vieno raktinio žodžio, o tada ieškokite domeno parinkčių atlikdami „Lean“ domeno paiešką. Paieškos rezultatuose bus parodytos šimtai, jei ne tūkstančiai, domenų vardų idėjų. Visi rezultatai pasiekiami .com domenuose. Naudodamiesi šiuo įrankiu taip pat galite:

 • Filtruokite abėcėlės tvarka, pagal ilgį arba pagal populiarumą
 • Įrašykite savo mėgstamus domenų vardus
 • Stebėkite savo paieškos istoriją
 • Dalykitės savo paieškos rezultatais
 • Nedelsdami ieškokite savo idėjų, kad pamatytumėte, ar jos yra prieinamos

Jei turite raktinių žodžių, kuriuos norėtumėte naudoti, idėją, tačiau jums reikia naujų idėjų, susijusių su visu domenu, tai yra įrankis, kurį reikia naudoti. Kai tik bandome sugalvoti domenų vardų idėjas, pirmoji apsilankymų svetainė yra „Lean“ domenų paieška.

# 4 Krūtinė vardą

biustas vardų domenų generatorius

„Bust a name“ turi daugybę filtravimo įrankių, kurie padės rasti kokybišką domeno vardą, atitinkantį jūsų specifinius poreikius. Pradėkite filtruodami raktinius žodžius, tada pasirinkite raktinio žodžio parinktis, pvz., „Prasideda“ arba „baigiasi“. Tada filtruokite pagal tai, kaip natūraliai norite atrodyti domenai, ir pasirinkite simbolių limitą. Taip pat galite pasirinkti rodyti paimtus domenus, taip pat filtruoti pagal plėtinius, pvz., .Com, .net ir .org. Puslapio apačioje taip pat matysite pasiūlymų išbandyti panašius raktinius žodžius.

Jei neturite omenyje raktinio žodžio, pabandykite paspausti mygtuką „Padaryti atsitiktinį domeną“, kad galėtumėte paskatinti idėjas arba pagauti galimą vardą. Jei radote jums patinkantį domeną, išsaugokite jį vėlesniam laikui arba įsigykite naudodami nuorodas į domenų registratorius, pvz., „GoDaddy“ ir „Namecheap“. Taip pat svetainėje galite vykdyti domeno paiešką, jei turimas vardas yra prieinamas.

# 5 „Shopify“ verslo vardų generatorius

„Shopify“ verslo pavadinimų generatoriusNors įrankio pavadinimas rodo, kad jis skirtas tik verslo pavadinimams generuoti, „Shopify“ verslo vardų generatorius iš tikrųjų teikia turimas domenų vardų idėjas. Pradėkite pasirinkdami raktinį žodį, kurį norite įtraukti į savo domeną, ir gausite šimtus pasiūlymų. Nors svetainė skatina kurti „Shopify“ parduotuvę naudojant jų siūlomą domeno vardą, galite apsilankyti kitur ir nusipirkti žiniatinklio adresą. Pasiūlymai naudoti .com plėtinį.

# 6 Vardinis berniukas

„Nameboy“ domenų generatorius

„Nameboy“ padeda jums rasti galimus domenų pavadinimus pagal jūsų pasirinktus raktinius žodžius. Įveskite iki dviejų raktinių žodžių, ir „Nameboy“ iškart pateiks siūlomų domenų vardų sąrašą. Jų diagramos leidžia lengvai nustatyti, kurie plėtiniai naudojami ir kuriuos dar galite užkabinti. Pvz., Net jei priimami hostfacts.com, kiti vartotojai vis tiek gali įsigyti HostFacts.net.

Taip pat galite pamatyti, kuriuos domenų vardus galima perparduoti, taip pat galite leisti brūkšninius pasiūlymus arba rimuoti raktinius žodžius. Šis įrankis gerai veikia, jei jau turite idėją, kokius raktinius žodžius norite naudoti, tačiau ieškote pasiūlymų dėl skirtingų jo variantų.

# 7 „NameStall“

domenų vardų generatorius

„NameStall“ siūlo įvairius įrankius, kurie jums padės ieškant domeno. Pradėkite nuo jų domenų vardų generatoriaus įrankio, kuris padės ieškoti pagal raktinius žodžius ir kitus filtrus, įskaitant:

 • Kalbos dalys
 • Populiarūs raktiniai žodžiai
 • Pagrindiniai angliški žodžiai
 • Pramonės kategorijos

Taip pat galite pasirinkti, ar norite raktinio žodžio domeno pradžioje ar pabaigoje, ar norite brūkšnelio savo interneto adrese. Galiausiai pasirinkite plėtinius, pagal kuriuos norite filtruoti. Gausite pasirinktų variantų, kurie yra pasirinkti ir dar neužregistruoti, sąrašą. Spustelėkite nuorodą „Registruotis“ šalia tos, kurią norite pasirinkti.

„NameStall“ taip pat yra panašus domenų vardų siūlymo įrankis, taip pat momentinės domenų paieškos priemonės, firminių domenų vardų sąrašas ir brangiai kainuojančių raktinių žodžių paieškos įrankis..

# 8 domeno mįslė

domenų kaupiklis„Domain Puzzler“ yra paprastas įrankis, turintis daugybę galimybių. Pradėkite nuo „lengvos“ versijos ir įdėkite idealius raktinius žodžius, pasirinkite domeno plėtinius ir ieškokite idėjų. Šaunus šio domeno vardo generatoriaus dalykas yra tai, kad galite įtraukti daugybę raktinių žodžių, o ne tik vieną ar du, kaip ir kiti įrankiai šiame sąraše, ir jis sujungs raktinius žodžius į skirtingus variantus. Įtraukite rezultatus į savo mėgstamiausių sąrašą arba išbandykite išplėstinę paiešką. Taip pat galite naudoti įrankį, kad palygintumėte skirtingų domenų vardų puslapių reitingą.

# 9 Vardas Mesh

„NameMesh“

Vardas Mesh gerai veikia, kai turite omenyje kelis raktinius žodžius. Pasirinkite 2-3 raktinius žodžius ir įveskite juos į paieškos laukelį. Tada sukurkite savo sąrašą! Įrankis pateiks idėjas, pagrįstas tokiomis kategorijomis kaip:

 • Dažnas
 • Nauja
 • Trumpas
 • Panašus
 • SEO

Kai ieškosite raktinių žodžių, rezultatus galėsite filtruoti pagal domeno plėtinį, neregistruotus domenus ir maksimalų ilgį. Vardas Meshas taip pat pasiūlys kitų raktinių žodžių paieškų.

# 10 Domenai Bot

domenų robotų generatorius

„Domains Bot“ yra ir domenų siūlymo įrankis, ir domenų paieškos įrankis. Pradėkite ieškodami raktinio žodžio, ir rasite galimų idėjų, pagrįstų tuo raktiniu žodžiu, kombinuotomis raktinėmis ar panašiais raktiniais žodžiais. Kitu atveju ieškokite norimo domeno vardo. Jei įmanoma, galite įsigyti naudodamiesi nuorodomis į įvairius domenų registratorius. Taip pat matysite pasiūlymus dėl panašių domenų vardų. Filtruokite pagal plėtinį ir kalbą arba pridėkite savo sinonimus, priešdėlius ar priesagas.

# 11 „Panabee“

panabee domenų generatorius

„Panabee“ yra domenų vardų paieškos įrankis, verslo vardų generatorius ir domenų vardų generatorius. Pradėkite nuo dviejų raktinių žodžių ir ieškokite domeno vardo pasiūlymų. Jei pasirinktas norimas domeno vardas, galite apsilankyti „GoDaddy“, kur galite peržiūrėti kitus galimus domeno plėtinius.

Jei jums nepatinka tai, ką matote, „Panabee“ pateiks susijusius terminus, kurių galite ieškoti. Be galimų domenų vardų rodymo, „Panabee“ taip pat parodo, ar idealus domeno vardas naudojamas kaip socialinės žiniasklaidos vartotojo vardas.

# 12 Vardo stotis

„NameStation“

Pradėkite nuo „Name Station“ prisijungdami prie nemokamos paskyros, kurią galite padaryti naudodamiesi savo el. Pašto ar „Facebook“ paskyra. Naudodamiesi šiuo įrankiu gausite prieigą prie:

 • Domenų vardų generatoriai
 • Greito prieinamumo tikrintuvas
 • Viešo vardo konkursai
 • Raktinių žodžių pasiūlymai

Filtruokite pagal plėtinį, pavadinimo ilgį ir dar daugiau. Jei neturite raktinių žodžių idėjų, pabandykite idėjų ieškoti pagal savo pramonės šaką. Svetainė gali pasigirti matoma „TechCrunch“, „Mashable“, „SEOMoz“ ir kt., Todėl verta apsilankyti.

# 13 momentinė domenų paieška

Momentinė domenų paieška

Momentinė domenų paieška yra įrankis, kuris gerai veikia, jei jau turite omenyje domeno vardą. Pradėkite įrašydami savo idėją, ir šis įrankis jums nurodys, ar ji pasirinkta, ar ne. Jei taip, jie siūlys šiuo metu galimas alternatyvas. Jie taip pat praneš jums, kurie iš jų yra aukcione. Galite nusipirkti naudodamiesi nuorodomis svetainėje, kurios pateks tiesiai į „GoDaddy“, kad užbaigtų jūsų pirkinį. Jei domenas pasirinktas, galite sekti nuorodas norėdami sužinoti, kam priklauso svetainė, arba pasamdyti agentą, kuris padėtų jums pasiūlyti tame domene..

# 14 Noriu savo vardo

„IWantMyName“

Noriu, kad mano vardas būtų panašus į momentinę domenų paiešką, nes jis geriausiai veikia, jei jau turite omenyje vardą. Įveskite norimą adresą, ir aš noriu, kad mano vardas jums praneštų, jei jo laukia. Jei ne, jie parodys jums alternatyvius variantus ir jų kainas. Taip pat galite filtruoti slėpdami neprieinamus domenus.

# 15 „Webhosting Geeks“

internetinių svetainių kūrėjų vardų generatorius

„Webhosting Geeks“ yra vardų generavimo įrankis, padedantis surasti unikalų jūsų įmonės pavadinimą. Į paieškos juostą galite įtraukti kelis raktinius žodžius ir pridėti filtrų, kad gautumėte konkretesnių rezultatų. Pvz., Galite pasirinkti, kur bus dedamas jūsų įmonės vardas – domeno pradžioje, viduryje arba pabaigoje. Taip pat galite nustatyti domeno ilgio apribojimą (5–30 raidžių). „Webhosting Geeks“ suteikia jums galimybę ieškoti iš galimų .com, .net, .org, .us, .ca, .au ir .co.uk domenų vardų..

Turėdami šiuos 15 domenų vardų generatorių patogu, jums neturėtų kilti problemų dėl galimo domeno vardo, kuris gerai apibūdintų jūsų verslą. Viskas, ko mes praleidome? Palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map