15 būdų, kaip paspartinti savo svetainę

Vienas blogiausių dalykų, kurie gali nutikti jūsų svetainei, yra prarasti klientus dėl problemų, kurių visiškai galima išvengti. 2017 m. „Google“ puslapio įkėlimo laiko statistika rodo, kad viena sekundė gali labai pakeisti jūsų srauto skaičių ir klientų pasitenkinimą.


Per vieną sekundę:

 • Jūsų puslapio peržiūra gali sumažėti 11 procentų ��
 • Klientų pasitenkinimo lygis gali sumažėti 16 procentų ��
 • Galite paversti 7 proc. Mažesnį konvertavimo kursą ��

Per metus dėl vienos sekundės vėlavimo gali sumažėti 2,5 mln. USD pajamos įmonėms, kurios paprastai per dieną vidutiniškai parduoda 100 000 USD..

Trumpai tariant, latencija yra svetainių našumo ir vartotojų pasitenkinimo priešas. Penkiasdešimt trys procentai vartotojų teigia, kad paliks svetainę, kuriai įkelti prireikė daugiau nei trijų sekundžių.

Kas yra delsos ir kodėl tai svarbu??

Prie duomenų pateikimo greičio prisideda trys komponentai: pralaidumas, delsos ir pralaidumas. Kartu su optimizuotu turiniu ir kodavimu šie elementai yra neatsiejami. Vienų problemos turės įtakos kitiems.

vaizdas, rodantis tinklo vėlavimą ir greitįPralaidumas yra dujotiekis, kuriuo eina jūsų duomenys. Siauras pralaidumas sumažina informacijos, kuri bet kuriuo metu eina per šį dujotiekį, kiekį. Tai lemia vėlavimo problemas ir daro įtaką pralaidumui.

Interneto svetainė latencija yra apibrėžiamas kaip laikas, per kurį informacija gaunama iš naršyklės į serverį ir vėl grįžtama prie vartotojo. Pralaidumas yra duomenų kiekis, kuris keliauja per serverį per nustatytą laikotarpį.

Tai yra optimalus delsos (mažas) ir pralaidumo (didelis) balansas, kuris lemia efektyvų pristatymą ir geresnį pralaidumą. Jei šis balansas yra nepalankus, jūsų svetainės puslapio įkėlimo laikas bus lėtesnis, o duomenų pateikimas atidėtas.

Kas prisideda prie aukšto delsos lygio?

 • Dauginimas. Tai yra laiko tarpas, kurio reikia duomenų paketams keliauti iš vieno šaltinio į kitą.
 • Transmisijos terpė. Nuo telefono ryšio dienų nuėjome ilgą kelią, tačiau perdavimo priemonė vis tiek turi įtakos vėlavimui. Net tokia technologinė pažanga kaip šviesolaidis ir WAN turi fizinius apribojimus, turinčius įtakos turinio pateikimo greičiui.
 • Maršrutizatoriai. Tai, ką galime padaryti spustelėję pelę arba įvesdami URL, paleidžia įvykių grandinę, leidžiančią mums prisijungti prie interneto. Paprasto vartotojo akivaizdoje šviesos greičiu pateikiamas prašymas ir jis pagerbiamas. Tačiau tai priklauso nuo mūsų maršrutizatoriaus galimybių tinkamai analizuoti paketų antraštes ir kitą informaciją.

Kuo tinklas labiau paskirstomas, tuo daugiau kartų paketas turi peršokti iš maršrutizatoriaus į maršrutizatorių. Tai prisideda prie didelio vėlavimo.

 • Sandėliavimas. Vėlavimas įvyksta kiekvieną kartą, kai pavyksta arba išsaugomi duomenų paketai. Procesą dar labiau apsunkina jungiklių ir tiltų, aptiktų tarp pradinės naršyklės užklausos ir pristatymo, skaičius. Žr. Susijusią – geriausią debesies saugyklą
 • Formavimas Kaip sukonfigūruoti failus ir valdyti „WordPress“ duomenų bazes, turės įtakos instrukcijų ir kodo skaitymas bei apdorojimas. Švarus, liesas ir elegantiškas kodas lemia efektyvumą ir greitį.
 • Bylų tipai ir dydžiai. Akivaizdu, kad mažesni failai ir paprastesnis formatavimas tinkle bus greitesni ir efektyvesni. Grafikos ir kitų raiškiosios terpės turinčių svetainių turinys atrodo labiau užgriozdintas, ir tai turi įtakos tam, kaip greitai galima visiškai įkelti puslapius. Štai kodėl svarbu suspausti jūsų svetainės failus.

Jūsų svetainės optimizavimo pranašumai

Nesvarbu, ar nuspręsite naudoti aukštos kokybės svetainių kūrėją, išsinuomoti internetinį dizainerį ar patys kurti savo tinklalapį, atsižvelgdami į saugumą ir greitį pagal dizainą, pagerinsite jūsų turinio išvaizdą ir pateikimą. Tai padeda su SEO optimizavimas ir teikia geresnį vartotojo patirtis (UX).

Tyrimai rodo, kad norint visiškai įkelti vidutinį nukreipimo puslapį, svetainei mobiliesiems gali prireikti iki 22 sekundžių. Įsivaizduokite, kokią pranašumą turėsite per varžybas, jei apkrovos laiką galite nuskleisti iki septynių sekundžių ar mažiau.

15 būdų, kaip šiandien padidinti interneto greitį

Šiandieniniai serveriai gali pateikti krovimo laiką, kurie matuojami milisekundėmis, o ne sekundėmis. Be to, kad kontroliuojate technologiją, teikiančią jūsų interneto turinį lankytojams, galite įdiegti daugybę pakeitimų ir pataisų, kad užtikrintumėte nuoseklų, greitą puslapių įkėlimą ir labiau patenkintų bendrą UX..

Čia yra 15 būdų, kaip padidinti savo svetainės greitį, ir jie niekaip nepakenks jūsų turinio kokybei ar svetainės estetikai..

1. Įgalinkite failų glaudinimą

Failų glaudinimas nėra nieko naujo. Mes visi susidūrėme su failais, kurie buvo per dideli atsisiųsti, kuriuos galime pasiekti juos suglaudinę. Ta pati idėja gali padėti jūsų svetainei įkelti greičiau, naudojant „Gzip“ glaudinimą.

Norėdami tai padaryti, įdiekite glaudinimo papildinį savo turinio valdymo sistemai arba rankiniu būdu per .htaccess failą. Tai veiks CSS, JS, XML ir HTML pridedant šį kodą:

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / paprastas
„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / html
AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / xml
AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / css
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xhtml + xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / rss + xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / javascript
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / x-javascript

2. Pašalinkite nereikalingus papildinius ir plėtinius

Kai pirmą kartą kuriate savo svetainę, kyla pagunda įdiegti ir išbandyti daugybę papildinių. Kai kurie iš jų yra puikūs, tačiau dar daugiau jų kaupia dulkes mūsų kataloguose. Padarykite taisyklę nedelsdami pašalinti visus senus, nereikalingus ar nepalaikomus papildinius ir priedus ar plėtinius. Jų išjungimas gali atrodyti lengvesnis pasirinkimas, tačiau dėl to gali kilti saugumo problemų ir rizikuoti pažeidimais bei išnaudojimais..

Taip pat nepaprastai svarbu, kai kalbame apie svetainių saugumą, sutelkiant dėmesį tik į tai, kad būtų įdiegti tik geriausi „WordPress“ papildiniai, pašalinant nereikalingus.

3. Optimizuokite HTTP

Yra du būdai, kaip galite pagerinti puslapio įkėlimo laiką optimizuodami HTML. Pirmasis yra sumažinti jūsų HTTP užklausų skaičių. Tai galite padaryti keliais būdais:

 • Jei įmanoma, naudokite CSS, o ne vaizdus
 • Sujunkite CSS, JS ir HTML failus, kad išvengtumėte pertekliaus ir pertekliaus
 • Kurkite švarius, paprastus, mažiau elementų turinčius puslapius
 • Įgalinti talpyklą
 • Sumažinkite peradresavimų skaičių išvalydami senus puslapius ir neveikiančias nuorodas

Antrasis būdas optimizuoti HTML yra įgalinant „Keep-Alive“. Paprastai kiekviena failo užklausa inicijuoja atskirą veiksmą. Įjungę „HTML Keep-Alive“, jūs sukuriate vieną atvirą ryšį, kuris tęsiasi tol, kol bus patenkintos visos naršyklės užklausos. Paprasta nukopijuokite šį bitų kodą į .htaccess failą, apsuptą atitinkamomis atidarymo ir uždarymo žymėmis:

„IfModule“ mod_headers.c
Antraštės komplektas Ryšys išliks gyvas
„IfModule“

4. Įdiekite turinio pateikimo tinklą (CDN).

Turinio pateikimo tinklai (CDN) sutrumpinkite puslapio įkėlimo laiką taip pat kaip serveriai. Šie tinklai yra išsidėstę skirtinguose pasaulio taškuose, o toje geografinėje vietovėje esantis asmuo gali pasiekti jūsų svetainę arčiau namų.

Daugelyje prieglobos paslaugų CDN yra jų paslaugos dalis, todėl prieš pradėdami su kuo nors pasidomėkite, ar jos nėra. Žiūrėti susijusius – geriausi Kanados CDN

5. Įgalinti talpyklą

„Caching“ palieka jūsų interneto puslapio kopiją vartotojo naršyklėje, kol puslapis bus atnaujintas ir turinys atnaujintas. Tai reiškia, kad bus mažiau įkeltų HTTP užklausų ir puslapių. Įjungę talpyklos kaupimą, puslapio apkrovos laiką galite sutrumpinti 1,5 sekundės. Laikmetyje, kai skaičiuojama kiekviena sekundė, tai yra didžiulis skirtumas.

Talpinimą WP galima įgalinti naudojant „Rocket“ įskiepį arba per vieną iš nemokamų papildinių, pvz., „WP3 Total Cache“ arba „Super Cache“. Tie, kurie naudoja HTML, gali įgalinti talpyklos kaupimą naudodami etiketes, galiojimo laiką ar kitus metodus. „Drupal“ vartotojai gali atlikti talpyklos kaupimą vykdydami šias instrukcijas.

6. Sumažinkite JS ir CSS kodą

Galite pagerinti puslapio įkelties laiką sumažindami kodavimo kiekį, reikalingą veiksmui atlikti. Pirmiausia sukurkite atskirą JS ir CSS failą, tada stenkitės sumažinti tarpelį, ištrinti nereikalingus komentarus ir, kur įmanoma, sujungti failus ar komandų eilutes. Jei nesate tikri, kaip geriausiai sumažinti kodą nesukeliant kitų problemų, yra prieinamų mažinimo įrankių, kurie atpažins ir ištaisys išpūstą kodavimą.

7. Įdiekite asinchroninį JS ir CSS failų įkėlimą

Kai jūsų kodas yra liesas ir efektyvus, galite patikslinti, kaip failai įkeliami į jūsų puslapį per asinchroninį įkėlimą. Tai keičia tai, kaip turinys įkeliamas į jūsų puslapį, atliekant tai efektyviau.

Matote, kad dauguma naršyklių tvarko užklausas, įkeldami puslapius eilės tvarka. Tai vadinama sinchroninis puslapio įkėlimas. Kiekvieną kartą naršyklėje aptikus sinchroninį puslapį, ji sustabdo visą kitą veiklą, kol dabartinis puslapis bus visiškai įkeltas. Naudodamiesi asinchroniniu įkėlimu, jūsų naršyklė gali vienu metu tvarkyti kai kurias užklausas, tai reiškia, kad bendras svetainės įkelties laikas yra trumpesnis.

Daugelyje turinio valdymo sistemų yra mechanizmas, įgalinantis asinchroninį CSS ir JS failų įkėlimą. Pvz., „WordPress“ savo „Rocket“ papildinyje turi skirtuką „Statiniai failai“, kuris leis jums įjungti šią funkciją pažymint atitinkamus langelius skyriuje „Pateikti blokuojantį CSS / JS“. Ne WP vartotojas gali tai įgalinti JS naudodamas async arba atidėjimo atributą. Jei norite CSS, pabandykite rašyti pirmo ekrano stilius HTML galvutėje, kad būtų galima asinchroniškai įkelti pirmąjį puslapį..

Atidėtas „JavaScript“ įkėlimas gali duoti tuos pačius rezultatus, ir jis gali būti įgalinamas toje pačioje „WP Rocket“ skydelio skiltyje kaip pakrovimo nuostatos. Jei naudojate svetainę HTML formatu, galite atidėti JS įkėlimą, paskambinę į išorinį failą prieš pat kodo pagrindinę žymą:

8. Optimizuokite vaizdo failus

Vienas didžiausių išteklių ir duomenų bazės šernų yra vaizdai. Žinoma, nuotraukos pridės jūsų turinį, tačiau per daug jų taip pat paveiks greitį ir pašalins srautą. Jei į savo svetainę turite įtraukti vaizdus, ​​pasirinkite vieną ar du, sumažinkite jų rinkmenos dydį ir tipą, kad jie būtų efektyvesni, pvz., .Jpeg, arba padarykite juos koliažu, o ne atskirų vaizdų galerija. Taip pat galite perkelti juos į vaizdų platformą, pvz., „InstaGram“, ir paprastą nuorodą į tą platformą iš savo svetainės.

Tas pats pasakytina apie vaizdo įrašų turinį, kurį galima pašalinti į „YouTube“ kanalą. Abu šie sprendimai taip pat padės SEO, nes jūs galite juos optimizuoti atskirai, naudodami alt tag’ų, skirtų paveikslėliams ir vaizdo turiniui indeksuoti, ir puslapio SEO derinimą bendram puslapio optimizavimui. Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra „Optimizilla“.

9. Išjunkite „Hotlinking“ ir apribokite socialinės žiniasklaidos dalis

Kalbant apie socialinę mediją ir vaizdus, ​​jums būtų gerai išjungti karštas nuorodas savo tinklalapyje ir apriboti socialinės žiniasklaidos dalis. Antrasis pasiūlymas atrodo priešingas viskam, ką žinote apie socialinį įrodymą, informavimą ir įsitraukimą, tačiau galite rasti pusiausvyrą, kuri palaikys jūsų buvimą socialinėje žiniasklaidoje nepakenkiant našumui..

Tai mus veda prie karštosios nuorodos. „Karštosios nuorodos“ yra šiek tiek technikos, leidžiančios kitiems žmonėms paimti jūsų turinį ir naudoti jį savo svetainėje ar socialinės žiniasklaidos platformoje. Tai taip pat netyčia padidina jūsų išteklių naudojimą.

Užuot susieję su vaizdais ar turiniu kitoje svetainėje ar leidę pavogti, atsisiųskite juos ir išsaugokite serveryje. Tai gali atrodyti nenuostabu, tačiau susiejimas su kitu svetainės turiniu gali turėti netyčinių pasekmių, jei leisite, kad kažkieno galimai neatitinkantis svetainės našumas gali paveikti jūsų pačių.

10. Sumažinkite išorinius scenarijus

Pridedant išorinius scenarijus vi JS kodas padidina HTTP užklausų skaičių, o tai sumažina svetainės greitį. Kai kurie išoriniai scenarijai yra būtini, todėl jūs neturite jų visiškai pašalinti. „Pingdom“ leidžia išbandyti kiekvieną išorinį saitą, kad būtų galima nustatyti, kurie sukelia problemą.

Prieš pridėdami išorines nuorodas į savo žiniatinklio turinį, įsitikinkite, kad šaltinio svetainė yra patikima arba galite jų problemas nukreipti į savo platformą.

11. Suraskite ir ištaisykite sugadintas nuorodas

Sugadintos nuorodos, kurios baigiasi peradresavimais ar klaidų pranešimais, gali paveikti UX. Tačiau šis patarimas nurodo nuorodas, esančias jūsų atvaizdo, JS ar CSS failuose. Ieškokite ir išbandykite nuorodas CSS failų antraštėse ir „JavaScript“ šaltinio URL. Galite jų ieškoti rankiniu būdu, nagrinėdami serverio žurnalus arba naudodami nuorodų tikrinimo įrankį.

12. Optimizuokite savo duomenų bazes

Negabaritinis failų saugojimas neabejotinai prisideda prie vangumo. Norite užrašyti visus veiksmus saugumo tikslais, tačiau kiekvieną kartą, kai papildinys ar kita funkcija išsaugo duomenis, jis kaupiasi jūsų duomenų bazėje. Įsivaizduokite visus tuos atgalinius įrašus, šlamštą ar nereikalingus komentarus ir paskelbkite atnaujintas versijas, ir jūs gerai suprantate problemą.

duomenų bazės optimizavimas

Norėdami išvengti šios problemos, reguliariai darykite atsargines kopijas ir atlikite valymus, kad atsikratytumėte perteklinių duomenų nepatirdami nenumatytų padarinių.

13. Naudokite lengvas temas

Jus nustebintų skirtumas, kai pakeisite savo temą iš kažkokio nemandagaus ir prikrauto kodo į lengvą rėmelį. Jei jūsų svetainė atrodo lėta ir visi kiti elementai yra puikūs, pabandykite naudoti naujesnę, lengvesnę temą. Tai reiškia, kad reikia gilintis į temos atlikimo istoriją, o ne tiesiog ieškoti to, kas gražiai atrodo.

Kaip ir naudodami papildinius, būtinai pašalinkite senąją temą, o ne ją išjungę.

14. Pasirinkite gerą turinio valdymo sistemą

Turinio valdymo sistemos (CMS) yra labai svarbūs norint išlaikyti patikimą greitį ir našumą. Populiariausias iki šiol yra „WordPress“, tačiau taip pat yra „Joomla“, „Drupal“ ir daugelio kitų. Jie siūlo turinio optimizavimo pranašumą ir pasiekiamumą gerinančius papildinius ar funkcijas.

15. Pasirinkite savo prieglobos paslaugą, atsižvelgdami į efektyvumą

Jums gali kilti pagunda rasti pigią prieglobos paslaugą. Juk jūsų duona ir sviestas yra jūsų platformoje, tiesa? Tačiau optimizuojant visus kitus komponentus, kurie prisideda prie efektyvaus našumo, nesvarbu, ar jūsų prieglobos platforma yra nestandartinė.

Tai reiškia, kad reikia ne tik pasirinkti planą, kuris leis jums valdyti padidėjusį srautą ir augimą, bet ir rasti tiekėją, turintį technologiją, leidžiančią palaikyti našumą. Bendri prieglobos planai yra tinkami, jei tik pradedate ir naudojate daugiau statinio turinio. Tačiau jūsų greitis ir ištekliai kartais priklauso nuo to, ar turite gerus kaimynus.

Jei įmanoma, rinkitės kokybišką virtualų privatų tinklą (VPN) arba a specializuotas serveris. Tai suteiks jums išteklių, saugyklos vietos ir prieinamumo, reikalingų prastovai ir vėlavimui sumažinti.

Nepamirškite apie testavimą ir nuolatinį vertinimą

Žinojimas, ką reikia pataisyti, ir kada priklauso nuo to, ar žinosite, kokios problemos turi įtakos puslapio įkėlimo laikams ir bendram turinio pateikimo greičiui. Kai kurios prieglobos paslaugos turi įmontuotus įrankius, kuriuos galite naudoti svetainės našumui įvertinti. Taip pat yra keletas metodų ir įrankių, kuriuos galite naudoti matuojant delsą ir puslapio įkėlimo laiką.

Nesvarbu, kokį metodą ar įrankį naudojate, būtinai išbandykite iš įvairių vietų. Suprantama, kad serveriai, esantys toliau nuo šaltinio, turinio pateikimui užtruks ilgiau. Geografinis testavimas iš daugelio vietų padės įvertinti latencijos koeficientą. Atlikdami greičio testą, darykite tai įjungę ir išjungę CDN. Tai padės įvertinti jūsų CDN ir kitų technologijų efektyvumą.

kaip veikia cdn

Viena iš labiausiai paplitusių ir veiksmingiausių greičio tikrinimo priemonių yra „Pingdom“. Šis nemokamas internetinis įrankis yra paprastas būdas nustatyti svetainės veikimo ir greičio problemas. Jūs tiesiog įveskite savo URL ir serverio vietą paieškos laukelyje ir paspauskite „Pradėti testą“. Taip pat galite įsigyti aukščiausios kokybės prenumeratą, kad galėtumėte nuodugniau išbandyti veikimo laiką ir turinio tipus iš daugiau nei 70 serverių vietų.

Tai yra „ping“ testo, naudojant „Google“ viešą DNS, pavyzdys:

8,88,8 USD pinigai
PING 8.8.8.8 (8.8.8.8): 56 duomenų baitai
64 baitai iš 8.8.8.8: icmp_seq = 0 ttl = 56 laikas = 54.524 ms
64 baitai iš 8.8.8.8: icmp_seq = 1 ttl = 56 laikas = 43.423 ms
64 baitai iš 8.8.8.8: icmp_seq = 2 ttl = 56 laikas = 50.773 ms

Sekimo maršruto įrankis seka paketų kelionę iš serverio į serverį, matuojant maršrutą nuo naršyklės iki pagrindinio kompiuterio ir nustatant bet kurias kliūtis ar kitas problemas.

Čia yra komandos „traceroute“ komandos, naudojant tą patį „Google DNS“, pavyzdys:

$ 8.88.8 maršrutas
„traceroute“ į 8.8.8.8 (8.8.8.8), daugiausiai 64 apyniai, 52 baitų paketai
1 192.168.0.1 (192.168.0.1) 6.632 ms 9.659 ms 10.089 ms
2 10,89,0,1 (10,89,0,1) 29,867 ms 14,293 ms 30,259 ms
3 blk-212-126-117.eastlink.ca (173.212.126.117) 20.677 ms 19.575 ms 20.155 ms
4 ns-hlfx-dr002.ns.eastlink.ca (24.215.102.161) 30.093 ms 29.371 ms 30.796 ms
5 ns-hlfx-br002.ns.eastlink.ca (24.215.102.221) 29.540 ms 29.516 ms 29.989 ms
6 ns-hlfx-br001.ns.eastlink.ca (24.215.102.9) 26.678 ms 29.203 ms 30.787 ms
7 google.eastlink.ca (24.215.101.10) 49.027 ms 49.196 ms 90.601 ms
8 209.85.241.127 (209.85.241.127) 49.999 ms
72.14.239.75 (72.14.239.75) 48.939 ms
72.14.235.169 (72.14.235.169) 46.823 ms
9 google-public-dns-a.google.com (8.8.8.8) 49.465 ms 45.436 ms 43.772 ms

Kalbėdami apie „Google“, jie taip pat turi nemokamą įrankį, skirtą patikrinti svetaines, siekiant nustatyti greičio ir našumo problemas. Jų „PageSpeed ​​Insights“ galite pasiekti čia.

Testavimas nėra vienkartinis veiksmas. Jūsų svetainė turėtų būti stebima visą parą naudojant automatiką ir kai kuriuos turimus įrankius, skirtus našumui ir greičio tikrinimui. kad rezultatai turėtų kokią nors prasmę. Tai padės jums nustatyti bet kokias problemas, kol jos netaps brangios.

Baigiamosios mintys

Kadangi tinklai tampa perpildyti ir pasiskirsto, didesnė tikimybė, kad bus vėluojama. Mūsų tikslas yra suteikti jums reikiamos informacijos, kad pagerintumėte savo svetainės veikimą ir greitį. Turėdami ne tik tai, kad išsirinksite geriausią jūsų poreikiams ir biudžetui reikalingą interneto prieglobos paslaugą, optimizuosite savo turinį ir jo pateikimo būdą, bet ir nukelsite daug prastovų ir lėto veikimo priežasčių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map