10 geriausių „PayPal“ alternatyvų (atnaujinta 2020 metams)

„PayPal“ veikė nuo 1998 m. Nuo to laiko jis tikrai ne tiek pasikeitė …


Tiesą sakant, dėl daugelio priemonių ji tapo dar blogesnė – brangesnė, daugiau reglamentų ir ta pati sunkiai pasiekiama klientų palaikymo tarnyba.. Gali būti laikas ieškoti „PayPal“ alternatyvų. ��

Aš nesakau, kad neturėtumėte naudoti „PayPal“. Tačiau naudojant „PayPal“ yra daugybė dokumentuotų problemų, ir aš niekam neprieštarauju, kad ieškojau alternatyvos.

Kai „PayPal“ pirmą kartą pradėjo veikti, ji buvo revoliucinė. Nenuostabu, kad pusė „PayPal“ įkūrėjų dabar yra milijardieriai.

„PayPal“ iš tikrųjų įgijo trauką, kai „eBay“ ja pasinaudojo didžiąją dalį savo operacijų. Bėgant metams atrodė, kad visi naudojasi „PayPal“ saugioms internetinėms operacijoms atlikti.

Greitas žingsnis į priekį iki 2020 m. – dabar yra tiek daug kitų variantų. Jos visos yra sėkmingos įmonės, tačiau veikia panašiai kaip „PayPal“. Kodėl žmonės jais naudojasi?

„PayPal“ daro ne viską tobulai ir daugybė alternatyvų užima nišines sritis. Šios kitos įmonės taip pat turėjo galimybę rasti problemą su „PayPal“ ir ištaisyti ją savo programinėje įrangoje.

Pažvelkime į „PayPal“ alternatyvas, prieinamas Kanadoje. ����

Žemiausia žemuma

Iškilus problemoms dėl „PayPal“ arba jei dėl įvairių priežasčių ieškote kitokio mokėjimo būdo, yra daugybė alternatyvų, iš kurių galima rinktis.

Geriausia bendra mokėjimo programinė įranga yra „Square“.

Geriausias el. Prekybos sprendimas yra juostelė.

Geriausias asmeninio mokėjimo būdas yra „Venmo“.

1. Kvadratas – geriausia bendro mokėjimo programinė įranga

Apsipirkdami ar pirkdami kavą vietinėje kavinėje turbūt sumokėjote naudodami tai, kas atrodo taip:

Tai aikštės POS sistema. Bendrovė, kurią 2009 m. Įkūrė Jackas Dorsey iš „Twitter“ šlovės, pradėjo siūlydama priedą su ratukais žmonių telefonams. Tai leido bet kam sutikti su kreditinėmis kortelėmis.

Šiandien „Square“ veikia daugybė fizinių ir internetinių parduotuvių.

Pradėjus fizinę parduotuvę, vienas iš pirmųjų klausimų, į kurį reikia atsakyti, yra tai, kaip ketinate priimti mokėjimus kredito kortele. Anksčiau visko nustatymas tai padaryti buvo košmaras. Dabar viskas, ko jums reikia, yra „iPad“ ir „Square“ POS technologija.

„Square“ mokesčiai yra panašūs į „PayPal“. Kiekvienas perbraukimas jums kainuos 2,65% operacijos. Visos apmokamos „Square“ sąskaitos faktūros kainuos 2,9%, taip pat 0,30 USD mokestis. Visiems internetinių parduotuvių pardavimams paslauga kainuos 3,4% ir 0,15 USD už operaciją. Visi mokesčiai taip pat lengvai matomi jų sistemoje.

2. Juostelės – geriausias e-komercijos sprendimas

„Stripe“ yra geriausia kompanija šiame sąraše. Paprastai nesakyčiau tokio dalyko, nes jis yra labai subjektyvus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai klausyti, kaip įkūrėjai pasakoja savo istoriją ir pamatyti, ką jie šiandien veikia, kad suprastų, kad jie stengiasi padaryti pasaulį geresnį žmonėms.

Bendrovė buvo pradėta mokėti el. Prekybos lengvai ir suprantamai visiems verslo savininkams. Juostelės naudojamos visuose populiariausiuose el. Prekybos sprendimuose, tokiuose kaip „Shopify“, „WooCommerce“, „Wix“ ir „Squarespace“..

Iš pradžių tereikėjo įmesti į svetainę keletą kodo eilučių, kad galėtumėte pradėti naudotis. Tai galite padaryti ir dabar, tačiau visose pagrindinėse platformose galite tiesiog įdiegti programą ar papildinį.

Juostos mokestis siekia 2,9% ir 0,30 USD už operaciją. Jei kuriate el. Prekybos parduotuvę, „Stripe“ yra tvirtas pasirinkimas.

3. „Venmo“ – geriausias asmeninio mokėjimo būdas

„Venmo“ yra mano asmeninis mėgstamiausias pasirinkimas šiame sąraše. Kai buvau vaikas, maniau, kad pinigų pervedimas bus lengvas ir futuristiškas. Aš visada maniau, kad tapau suaugęs, kad galėčiau tiesiog patraukti kieno nors riešą ir pagalvoti, kiek pinigų aš norėjau jiems suteikti.

Mes dar nelabai ten nuvykome. Tačiau mes galime tiesiog atidaryti „Venmo“ savo telefonuose ir nusiųsti savo draugams 10 USD už picą, kurią jie ką tik užsakė mums.

Jau beveik futuristinis laikas, kai tai kažkam duos pinigų:

Iki tol mes tiesiog naudosime „Venmo“.

„Venmo“ yra nemokama naudoti su jūsų banko sąskaita ar debeto kortele. Jūs netgi galite mokėti žmonėms su savo kreditine kortele, tačiau jums reikės sumokėti 3% mokestį. Mokėjimo tarnyba taip pat siūlo savo kortelę, vadinamą „Venmo“ kortele, kuri siūlo daugybę privalumų.

Pinigus rinkti į banko sąskaitą taip pat galima nemokamai, o pinigai ten pateks per dieną. Jei norite greito pervedimo, iš jūsų bus imamas 1% mokestis, ne mažesnis kaip 0,25 USD ir ne daugiau kaip 10 USD.

Kartais programa gali būti įkeliama lėtai, bet taip yra tik todėl, kad jų serveriai kiekvieną sekundę patiria daugybę operacijų.

4. „Skrill“ – tarptautiniai pinigų pervedimai

Ši pramonė kupina puikių vardų, tačiau „Skrill“ laimi vardų konkursą. Panašu, kad kažkas mušis kapitonas Marvel.

„Skrill“ veikia kaip skaitmeninė piniginė, leidžianti siųsti ir gauti pinigus. Siuntimas pinigų tarptautiniu mastu visada buvo problema, tačiau „Skrill“ galite tai padaryti už 1,9%. „Skrill“ tai palengvina, jei jums reikia tik el. Pašto adreso.

„Skrill“ atlieka ir kitus dalykus, pavyzdžiui, siūlo išankstinį mokėjimą. Tai, ką „Skrill“ daro geriausiai, yra tarptautiniai pinigų pervedimai.

5. „Zelle“ – paprasti banko pervedimai

Zelle yra gana panaši į Venmo. Jie rinkai ėjo gana skirtingai. „Venmo“ ėjo paskui galutinį vartotoją, o „Zelle“ – paskui bankus. Abi buvo geros strategijos ir atsipirko.

Priklausomai nuo jūsų naudojamo banko (dauguma bankų tai siūlo), viskas, ką turite padaryti, turite pereiti prie programos, kurią naudojate mobiliajai bankininkystei. Tada jūs tiesiog pasirinksite asmenį, kuris turės sumokėti, atsižvelgiant į jo telefono numerį ar el. Pašto adresą. Tada jūs išsiunčiate norimą pinigų sumą.

Pinigai pateks tiesiai į banko sąskaitą iš jūsų banko sąskaitos. Kaip ir „Venmo“, nėra jokio mokesčio už „Zelle“ naudojimą, nebent naudojatės kreditine kortele; tokiu atveju bus taikomas 3% mokestis.

6. „Google Pay“ – saugaus mokėjimo mobiliesiems galimybė

„Google Pay“ yra saugiausias būdas susimokėti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perbraukite telefono užrakto ekraną mokėjimo terminale, kuris jį priima.

„Google Pay“ viską apsaugo naudodamas žymą. Paimama jūsų kreditinė ar debeto kortelė ir sukuriamas prieigos raktas, kuris ją atspindės. Dėl to niekam neįmanoma pavogti jūsų kortelės informacijos.

Jūsų kortelė vis dar įkraunama taip, kaip įprasta, tačiau ji daroma saugiai.

7. WePay – integruoti mokėjimai už platformas

„WePay“ buvo sukurtas siekiant geresnio „PayPal“. Iš esmės norima leisti žmonėms priimti mokėjimus internetu nesukuriant nieko, išskyrus „WePay“ sąskaitą.

Ji veikia labai panašiai kaip „PayPal“, tačiau savo požiūrį sutelkė į be rūpesčių.

„WePay“ palengvina operacijų įkainius. Jis arba apmokestina 3,5% visos kainos, arba mažiausiai 0,50 USD už kiekvieną operaciją.

Paslauga tapo populiariu daugelio pelno nesiekiančių asmenų, ypač pradedančiųjų, pelno nesiekiančiu pelno pasirinkimu. Ji taip pat užaugino puikią klientų aptarnavimo reputaciją.

8. „Amazon Pay“ – naudokite esamus metodus

„Amazon Pay“ yra paprasčiausias mokėjimo būdas. Viskas, ką jums reikia, yra sutaupyti laiko, reikalingo kreditinei kortelei įvesti. Tai tiesiog leidžia naudoti parinktį, kurią jau naudojote „Amazon“. Kadangi jūs tikriausiai jau naudojate „Amazon“, naudoti „Amazon Pay“ yra daug prasmės.

Kalbant apie paprastus dalykus, jei jau esate „Amazon“ prekybininkas ir atidarote savo el. Prekybos parduotuvę, priėmus mokėjimus per „Amazon Pay“ lengva laikyti visas operacijas vienoje vietoje..

„Amazon Pay“ taip pat siūlo papildomą saugumą, nes nesidalija visa savo informacija su visais, iš kurių perkate prekes.

9. „Shopify“ mokėjimai – geriausias „Shopify“ pasirinkimas

Jei jums priklauso „Shopify“ parduotuvė, „Shopify“ mokėjimai tikrai palengvina mokėjimų surinkimą iš savo klientų. Jei jūsų klientai apsipirkinėjo kitoje „Shopify“ svetainėje, jie greičiausiai jau turės savo informaciją ir bus pasirengę eiti.

„Shopify“ sukūrė „Shopify Payments“ kaip alternatyvą naudoti trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojus, jei sukūrėte parduotuvę el. Prekybos platformoje..

„Shopify“ mokėjimų mokesčiai yra visiškai tokie patys kaip „Stripe“, nebent atnaujinate į „Advanced Shopify“ sąskaitą.

10. Bitcoin ar kita kriptovaliuta – privatus pasirinkimas

2017 m. Gruodžio viduryje visi manė, kad „Bitcoin“ ketina užvaldyti valiutų pasaulį. Kiekvienas mokėtų, nepateikdamas jokios slaptos finansinės informacijos ar banko sąskaitos.

Tai nutiko ne taip, tačiau žmonės jau kurį laiką atsiskaito „Bitcoin“.

Kai kuriems žmonėms procesas gali būti klaidinantis, ir tai nėra pats stabiliausias būdas atlikti mokėjimus, nes „Bitcoin“ ar kitų kriptovaliutų kaina kiekvieną dieną svyruoja..

Turėsite nusipirkti šiek tiek kriptovaliutos iš tokios valiutos, kaip „Coinbase“.

Kitas žingsnis yra išlaidų piniginės naudojimas, kad galėtumėte ką nors nusipirkti naudodami „BitPay“.

Tada jūs atsiųsite norimą mokėjimą. Tai neteikia jokios asmeninės informacijos ir yra gana greita.

Vieninteliai su tuo susiję mokesčiai yra biržose, kur jūs perkate savo kriptovaliutą ir kalnakasio mokestį. Šachtininko mokestis veikia kaip operacijos mokestis ir padengia visas tinklo „Bitcoin“ siuntimo išlaidas. Paprastai mokesčiai nesiekia dolerio.

Problemos su „PayPal“

Kadangi visas šis sąrašas yra skirtas „PayPal“ alternatyvoms parodyti, pažiūrėkime, kodėl žmonės nebenori daugiau naudotis „PayPal“. Heck, yra net svetainių, visiškai atsidavusių „PayPal“.

Elgiasi kaip bankas, bet nėra tas

„PayPal“ yra ten, kur nori būti. Jis gali laisvai elgtis kaip bankas, tačiau neturi jokių taisyklių, kaip tinkamas bankas.

Jis siūlo visas banko paslaugas, įskaitant kredito ir debeto korteles, kartu neteikdamas tokios pačios apsaugos, kokią bankas pasiūlys. Jie uždirba milijonus visų savo klientų operacijų ir laiko dideles pinigų sumas.

Nebūtina padėti jums tokiu pat būdu, kaip ir bankas. Bankai turi išlaikyti saugumą ir turėti patikimas klientų aptarnavimo ir problemų sprendimo paslaugas.

Staiga sąskaita užšąla

Šios problemos yra gerai dokumentuojamos visame internete. „PayPal“ užšaldys sąskaitas iš niekur.

Gerai, galite pagalvoti sau: „Tai turi sukelti kažkas“.

Neteisinga. Tai atsitinka visiškai atsitiktinai.

„Na, aš jį tiesiog atšaldysiu“.

Sėkmės!

Paskyros atidėjimo procesas yra visas tapatybės patvirtinimo procesas, kuris trunka amžinai. Tai gali būti beprotiškai nemaloni, kai reikia tvarkyti mokėjimus už savo verslą arba sumokėti pardavėjui.

Blogas klientų aptarnavimas

Jei jums patinka skaityti apie pykstančius žmones, tiesiog „Google“, „PayPal“ klientų aptarnavimo istorijos “.

Jie visi yra tikrai blogi.

„PayPal“ klientų aptarnavimas yra žinomas kaip menkesnis nei technikos išmanymas, o laukimo laikas yra dažnas skundas. Pirma „LinkedIn“ sąskaita rodo situaciją, kuri buvo pakartota daugybę kartų.

Dideli mokesčiai

„PayPal“ mokesčiai yra dideli. Už kiekvieną operaciją imamas 0,30 USD, o po to 2,9% visos sumos. Ta suma tikrai gali pridėti. Daugybė alternatyvių mokesčių yra daug mažesni.

Sukčiavimai

Jei per pastaruosius kelerius metus bandėte ką nors parduoti „Craigslist“, jums bus užlietos žinutės iš žmonių su prasta gramatika, bandančių jus suklaidinti iš visko, ką parduodate..

Visi jie tam naudoja „PayPal“. Tarnyba net turi puslapį, skirtą žmonėms įspėti apie sukčiavimą.

Apvyniokite

„PayPal“ vis dar veikia didžiuliam gyventojų skaičiui. Jie vis dar yra internetinių operacijų lyderė.

Pramonėje visada yra priežasčių ieškoti alternatyvų ir ši niekuo nesiskiria. Bėgant metams atsirado daugybė alternatyvų, siūlančių mokėjimų apdorojimo sprendimus. Išbandyti keletą iš jų niekada nėra bloga mintis.

„Paypal“ alternatyvos – DUK

Ar yra „PayPal“ alternatyvų??

Taip, yra nesuskaičiuojama daugybė „PayPal“ alternatyvų. Vieni populiariausių yra juostos, „Venmo“ ir „Square“.

Ką galiu naudoti vietoje „PayPal“?

Tai priklauso nuo to, kam šiuo metu naudojate „PayPal“. Asmeniniams mokėjimams „Venmo“ yra puikus pasirinkimas. Verslo operacijoms galima naudoti „Square“. Griežtai el. Prekybos mokėjimams apdoroti „Stripe“ yra geriausias pasirinkimas.

Kas yra didžiausias „PayPal“ konkurentas?

Šiuo metu „Square“ yra didžiausias „PayPal“ konkurentas.

Ar galiu naudoti „PayPal“ Kanadoje?

Taip tu gali.

Kokie yra „PayPal“ mokesčiai už pinigų gavimą?

Kiekvienos operacijos mokestis yra 0,30 USD ir 2,9% nuo operacijos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map