Geriausios nemokamos žiniatinklio prieglobos svetainės

Kas pavargsta nuo nemokamų daiktų? Niekas … nebent, žinoma, neseniai nesuko sau galvos ir aiškiai negalvoji.


Mes visi mėgstame nemokamus dalykus. Nemokami tacos, nemokamas alus ar net nemokami marškinėliai, kurie įlindo į stalčiaus nugarą ir niekada nebematys dienos šviesos visą likusį natūralų gyvenimą. Atrodo, kad žodis „laisvas“ sukelia savotišką genetinį atsaką, priverčiantį mus sėdėti ir įsidėmėti.

Taigi, pakalbėkime apie nemokamą interneto prieglobą. Ar tai geras dalykas, pavyzdžiui, nemokamas alus ar netinkami marškinėliai? Kaip jūs galite įtarti, atsakymas priklauso nuo to, ką ketinate pasiekti savo svetainėje.

Mokamos žiniatinklio prieglobos paslaugos (arba prancūzams skirtas meilleur hébergement žiniatinklis) tikrai turi savo vietą pasaulyje, tačiau realybė yra tokia, kad ne visi norintys ką nors patalpinti internete turi didelių planų mesti iššūkį „Amazon“ tiesioginėje elektroninėje parduotuvėje. mažmeninės mirties varžybos. Kai kurie iš mūsų turi kuklesnių ketinimų ir nori tik vietos, kur greitai ir be jokių rūpesčių vykdyti el. Pašto rinkodaros kampanijas, perduoti mintis ar dalytis turiniu..

Jei pastaroji idėja apibūdina jus, tai jūsų sėkmės diena. Skaitykite toliau ir sužinokite apie mūsų nuomonės, kurioms niekas netrukdo, populiariausių šiuo metu rinkoje esančių nemokamų (ir beveik nemokamų) žiniatinklio prieglobų dalyvius..

Nemokamas vs pigus pagrindinis priegloba

Aš tik noriu išsiaiškinti tai, ką matau, kaip daug žmonių kovoja, kai reikia rasti nemokamą prieglobą.

Nerasite nemokamo pagrindinio kompiuterio, suteikiančio jums pasirinktą nemokamo domeno URL – jo nėra.

Pavyzdžiui, jei norėčiau sukurti svetainę apie kepimą. Nėra jokių hostingo kompanijų, kurios teiktų jums paslaugas mybakingwebsite.com. Priežastis ta, kad DNS priegloba ir vardo registravimas kainuoja pinigus.

Vietoj nemokamo interneto prieglobos galite tik gauti. internetinis puslapis.-
atsomehostingcompany.com

Jūsų svetainė visada priklauso pagrindinei įmonei, kaip ir jūsų domeno vardas. Jūs niekada nieko neturite ir tuo atveju, jei vieną dieną nuspręsite pasinaudoti savo laisve – būsite labai apmokestinti.

Štai kodėl ši apžvalga susijusi su pigiausiomis „beveik nemokamomis“ prieglobos įmonėmis. Mačiau, kad daug žmonių daro šią klaidą.

Tai nėra masalas ir perėjimas, o mes pasidalijame savo patarimais po to patys priglobdami šimtus svetainių ir pamatę, kad daugybė žmonių yra visiškai apgauti laisvųjų šeimininkų.

Nemokami kompiuteriai nėra tikrai nemokami. Štai kodėl …

Nemokamuose pagrindiniuose kompiuteriuose yra serveriai, už kuriuos reikia mokėti, atlyginimas darbuotojams ir rinkodaros kanalai, kuriuos reikia prižiūrėti.

Taigi jums gali kilti klausimas – kaip jie tai daro?

Kai priegloba nėra jų produktas – jūs tampate jų produktu (arba šiuo atveju jūsų duomenys).

Štai kaip jie FAKTYVAI užsidirbti pinigų.

 1. Laukite, kol atnaujinsite, – jūs sumokėsite 4–5 kartus už migracijos mokesčius.
 2. Kenkėjiška programa + šnipinėjimo programa – netikėkite manimi, perskaitykite tai.
 3. Jie parduoda jūsų rekvizitus – reklamuotojai perka jūsų informaciją norėdami pateikti jums rinkodarą
 4. Priverstinė reklama – jūsų svetainėje gali pasirodyti koks nors pašėlęs skelbimas.
 5. Neprofesionalu – jei vieną dieną norėsite savo kačių nuotraukų kolekciją paversti profesionaliu nuotraukų albumu, kad įsiveržtumėte į triukšmingą profesionalių kačių fotografijos pasaulį, jūsų nemokamas domeno vardas nepadės! ����

5 geriausi „Beveik nemokamai“ interneto prieglobos įrankiai

beveik nemokamaNors idėja 100% norint užmegzti uodegą, užtenka nemokamo interneto prieglobos, nepamirškite, kad jų nemokama versija gali sukelti rimtų saugyklos, našumo ir pralaidumo apribojimų..

… Ir nebent sumokėsite už atnaujinimą, greičiausiai turėsite susidurti su jų įkyriais skelbimais, tinkuotais visoje jūsų svetainėje..

Nors tiesa, galite laikyti nemokamą prieglobą tol, kol norite, jei kada nors ketinate rimčiau pasidomėti visaverte svetaine, ketinate galiausiai atnaujinti tvirtesnį planą, kuris kiekvienam kainuoja šiek tiek. mėnuo.

Šiomis dienomis jus gali nustebinti, kiek funkcijų ir pranašumų suteikia beveik nemokama žiniatinklio priegloba, skirta praleisti bet kur Nuo 3 iki 10 USD per mėnesį. Mes kalbame apie nemokamą domeną, el. Pašto paskyras, daugybę saugyklų ir net el. Prekybos funkcijas.

Čia yra mūsų penkios mėgstamiausios beveik nemokamų hostingo kompanijų:

1. „Hostinger“ – „Premium Hostingas“ su nuolaidų kainodara

Nuo 0,99 USD / mėn. Ir 100 GB pralaidumo

 • Nemokama el. Pašto sąskaita
 • Nemokamas domenas
 • Nemokamas SSL
 • 100 GB pralaidumas
 • „MySQL“ duomenų bazės
 • 24/7/365 palaikymas
 • Galingas valdymo skydelis

Pliusai

 Neprilygstama kaina už aukštos kokybės ir „CryptoCurrency“ galimybes sumokėti.

MINUSAI

Pradinė pakopa leidžia priglobti tik vieną svetainę.

Kiekvieną kartą registruojantis „Hostinger“, vidutinis darbo laikas ir įkėlimo laikas pagerėja. „Hostinger“ yra puiki galimybė pigiai talpinti svetainę – ypač tik pradedant. Sunku sumokėti 0,99 USD per mėnesį kainą, o naujovinimas į neribotą priemokos variantą grąžins tik 2,15 USD per mėnesį..

Kaip papildomą pigaus interneto prieglobos priedą, „Hostinger“ turi nemokamą svetainių kūrėją, vadinamą „Zyro“. Jį sudaro pagrindinės ir ne tokios pagrindinės savybės. Inovatyviausias yra neabejotinai „Zyro’s Logo Maker“. Jei norite išrasti savo prekės ženklo logotipą, galite tai padaryti nedelsdami.

„Hostinger“ tapo gana populiariu pasirinkimu prieglobos pasaulyje. Nepaisant to, mes vis dar skeptiškai žiūrėjome į jų pasirodymą ir nusprendėme pasižvalgyti. Metai + tiesioginis jų rezultatų stebėjimas atskleidė keletą įspūdingų spektaklių numerių.

Jei norite pamatyti mūsų „Hostinger“ veikimo ir prastovų testus, peržiūrėkite visą „Hostinger“ apžvalgą. 

2. „SiteGround“: Patikimiausias kompiuteris

Greičiausias kompiuteris, kurio kaina yra 3–4 USD / mėn., Nemokamas SSL, palaikymas visą parą

 • Draugiškas & Naudingas aptarnaujantis personalas, pasirengęs padėti visą parą
 • Nuo 2004 m. Mirė paprastas nustatymas ir puikus patikimumas
 • Neribota saugykla ir el. Pašto paskyros
 • NEMOKAMAS pirkinių krepšelis ir svetainių kūrėjas
 • Parama visą parą, padedanti jums viskuo, ko jums reikia

Pliusai

 „SiteGround“ yra pats pradedantiesiems draugiškiausias žiniatinklio priegloba. Jų aptarnaujantis personalas visą parą ir visą parą gali padėti bet kuo, ką galvojate. Jie netgi įdiegs visą jūsų svetainę jums.

MINUSAI

Turėsite sumokėti už visus metus iš anksto

Dėl gausaus priedų ir tvirtų serverių technologijų sąrašo, „SiteGround“ turėtų būti jūsų trumpame pigių ir patikimų kompiuterių sąraše. Mums ypač patinka nemokama svetainių kūrėja ir domeną, leidžiantį greitai prisijungti internete už mažiausią kainą.

Norėdami sužinoti, kodėl mes vainikavome juos numeris vienas, peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ apžvalga jei norite išsamiau susipažinti su įmone, jų kainų lygiais ir skirtingais paslaugų pasiūlymais.

3. „Bluehost“: pradedantysis kompiuteris

Nuo 2,95 USD / mėn., Nemokamas domenas

 • Reputacija už puikų pasirodymą už mažą kainą
 • „WordPress.org“ juos myli
 • NEMOKAMAI šablonai ir „Weebly“ svetainių kūrimo priemonė
 • NEMOKAMAS „Cloudflare“ kompaktinis diskas
 • Gaukite ją šiandien su 63% nuolaida (buvo 7,99 USD / mėn.)

Pliusai

 Itin konkurencingos VPS kainos ir specialus priegloba, kai būsite pasirengę žengti kitą žingsnį.

MINUSAI

Mokama 100 USD už svetainės perkėlimą. Kai kurios kompanijos tai daro nemokamai.

„Bluehost“ ilgą laiką buvo bendrojo prieglobos pasaulio viršuje arba netoli jo, su pelnyta reputacija dėl kokybiškos infrastruktūros ir klientų aptarnavimo kuri iš tikrųjų yra linkusi padėti (kai jie prisijungę). Mūsų prieglobos testuose „Bluehost“ greitai ir efektyviai užėmė aukščiausią vietą – viskas, ko galite tikėtis iš pramonės lyderio.

4. „InMotionHosting“

 • NEMOKAMA svetainė ir „cPanel“ migracijos
 • Kietojo kūno diskas, skirtas greitai įkelti svetaines
 • Neribotos el. Pašto paskyros ir pralaidumas
 • NEMOKAMAS saugos komplektas su SSL ir apsauga nuo įsilaužimo
 • NEMOKAMAI „Boldgrid“ kūrėjas ir šablonai

Pliusai

 Kaip vienas iš paskutinių nepriklausomų pramonės operatorių, jūs gausite visą 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte ramiai jaustis..

MINUSAI

Mažiausių išlaidų planuose yra keletas svetainių, kurias galite priglobti, skaičių ir duomenų bazių, kurias galite sukurti, apribojimų.

IT nervai ir internetiniai verslininkai mėgsta „InMotion“ verslo klasės prieglobos planus (mes tikrai tai darome). Čia sumokėsite dešimčia kartų daugiau, nei su žemiausio lygio žmonėmis, tačiau gausite daug vertės už daug papildomų išlaidų.

Su daugybe duomenų centrų pasirinkimų ir aukštesnės klasės aparatine įranga, jūsų „InMotion“ patirtis turėtų būti gera.

5. A2 talpinimas

 • NEMOKAMAI greitas krovimas naudojant „Cloudflare CDN“ ir SSD
 • 1 paspauskite „WordPress“ ir kitus CMS diegimus
 • Neribotas el. Pašto adresas, domenai ir duomenų bazės
 • NEMOKAMAI „HackScan“ ir kitos pažangios saugumo priemonės
 • NEMOKAMAI „Boldgrid“ kūrėjas ir šablonai

Pliusai

 Neribota viskas, naudojant 99,9% veikimo laiko ir duomenų centrus JAV, Europoje ir Singapūre. Grąžinimo laikotarpis niekada nesibaigia.

MINUSAI

Norint įgyti papildomą serverio greitį, kuris įkelia jūsų svetainę ypač greitai, reikia plano atnaujinimo į brangesnius „Turbo“ ar „Swift“ paketus.

Ne tik fasuotų talpinimo planų perpardavėjas, „A2 Hosting“ nusprendė pritaikyti savo aparatinę ir programinę įrangą konfigūracijai, kad padidintų našumą, greitį ir saugumą – darydami prielaidą, kad klientai neprieštaraus mokėti kelis papildomus centus per mėnesį už kokybę, o ne visada randama pasidalijamuosiuose kompiuteriuose.

6. „HostPapa“

 • Garantuojamas 99,9% veikimo laikas ir nėra pralaidumo apribojimų
 • Priegloba neribotoms „WordPress“ svetainėms su viena sąskaita
 • Parama visą parą naudojant tiesioginį pokalbį, telefoną ar el. Paštą
 • NEMOKAMAI vilkite ir nuleiskite svetainių kūrėją
 • Didesnis saugumas, kad jūsų svetainė būtų laisva

Pliusai

 Skatina aplinkai nekenksmingą verslo praktiką. „HostPapa“ malonu nemokamai perkelti jūsų CMS svetainę iš kito kompiuterio.

MINUSAI

Palaikymas nedidelėmis problemomis yra puikus, tačiau prireiks išsamesnės techninės kompetencijos, laukiantys iki 72 valandų.

„HostPapa“ yra daugiau nei tiesiog mažinamas ir deginamas bendrasis priegloba. Šios įmonės tikslas yra įgyti klientų pagal savo žemų kainų pradžios planą, tada įrodyti, kad yra visos paslaugos verslo partneris.. „HostPapa“ toliau plečiasi daugiau el. prekybos funkcijų verslininkams mąstantiems klientams.

4 geriausi „nemokami“ interneto pavaduotojai

LaisvasAr yra kokių nors tikrai nemokamų žiniatinklio prieglobos bendrovių?

Taip, yra.

Mes ieškojome interneto, norėdami rasti didžiausią prieglobos sprogimą, kad nerastumėte nė cento. Patikėkite ar ne, yra keletas teisėtų variantų, iš kurių bent vienas turėtų tikti jūsų projektui, nesvarbu, ar esate naivus naujokas, pomėgių svetainių dizaineris, ar pažengęs kūrėjas, kuriam reikia vietos, kur pasidėti savo darbą su visi varpai ir dauguma švilpukų.

7. Wix

 • Sukurkite ir paskelbkite visą svetainę nemokamai
 • NEMOKAMAS domenas, jei nuspręsite įsigyti planą
 • Kokybiški tempimo ir kritimo šablonai, puikiai tinkantys bet kokiam naudojimui
 • Gilus ir platus žinių straipsnių archyvas
 • Išplėskite savo svetainės funkcionalumą naudodamiesi daugybe programų / papildinių

Pliusai

 Sunku nugalėti naršyklių svetainių kūrėjų atžvilgiu. Kadangi „Wix“ internete nuolat naudojasi naujais šablonais ir funkcijomis, tai yra puiki vieta pradėti savo interneto svetainių kūrimo kelionę.

MINUSAI

Nors jie turi puikų straipsnių archyvą, tiesioginės paramos beveik nėra. Technikos klausimais dažniausiai spręsite jūs patys.

Šis pagrindinis svetainių kūrėjas yra taip paprasta, kad per kelias minutes galite susikurti paskyrą ir susikurti savo svetainę – labai nedaug minučių. Pats statybininkas yra greito mokymosi kreivė. Niekada nenaudosite meniu, teksto, vaizdų, skaidrių ir dar daugiau. Nenuostabu, kodėl šiandien rinkoje pasirinkome „Wix“ kaip pirmąjį svetainių kūrėją.

8. Voliuzija

 • Tvirtas elektroninės prekybos priemonių rinkinys inventoriui, užsakymams, mokėjimams ir siuntimui
 • Lengvai integruokite su „eBay“, „Facebook“ ir „Amazon“
 • Daugybė galimybių gauti mokėjimus – jokių mokesčių
 • Integruotas SEO padeda išlaikyti jūsų parduotuvę paieškos rezultatuose
 • Atitinka PCI, tačiau turėsite nusipirkti SSL sertifikatą

Pliusai

 Jei tikslas yra sukurti profesionaliai atrodančią internetinę parduotuvę, „Volusion“ yra rimta galimybė padėti tai padaryti.

MINUSAI

Daugybė ieškomų elektroninės komercijos funkcijų yra prieinamos tik turint prieglobos planą, už kurį mokate.

„Volusion“ specializuojasi verslininkams, norintiems kurti ir organizuoti internetinę parduotuvę. Nors tai nėra pats pigiausias pasirinkimas, jei jūs tiesiog ieškote informacijos tinklalapio ar asmeninio tinklaraščio, tiems, kurie yra pasirengę pereiti prie el. Prekybos, patiks šios įmonės dėmesys verslo dalykams..

9. Vienas

 • „cPanel“ prietaisų skydelis su vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimais
 • Neribota el. Pašto paskyra
 • 24/7 el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Konkurencinio prieglobos plano kainos atnaujinimams
 • NEMOKAMA svetainės kūrėja bet kurį dizainerį paverčia

Pliusai

 Tinklalapio kūrėjas yra tinkamas dėl kainos, nes jį kurdami galite peržiūrėti savo svetainę darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių rodinyje.

MINUSAI

15 dienų grąžinimo laikotarpis yra savotiškas.

Ypač sąmoningam vartotojui, kuris gali naudotis nesudėtingu pagrindiniu tinklalapiu arba kuriam el. Pašto priegloba reikalinga labiau nei bet kas, „One“ pradiniame pakete yra domenas, neribotos el. Pašto paskyros ir svetainių kūrėjas, kainuojantys 3 USD per metus. Iš ten esantys „WordPress“ įgalinti paketai kainuoja apie 3,50 USD / mėn.

10. Parduotuvė

 • Svetainių kūrėjas įtraukė daugybę NEMOKAMŲ ir „premium“ šablonų
 • Perkelkite savo domeną, nusipirkite naują arba naudokite NEMOKAMAI „shopify“ padomenį
 • Daugybė el. Prekybos parinkčių, nuolaidų kodai
 • Visi planai buvo visiškai talpinami su neribotu viskuo
 • Priimkite „Stripe“ mokėjimus lengvai integruodami

Pliusai

 „Vieno langelio“ principu sukurta visiškai funkcionuojanti internetinė rinka.

MINUSAI

Mokėjimo apdorojimo išlaidos susidurs, jei pasirinksite bet kurį kitą kelią, o ne vidinį variantą „Juostelė“.

„Shopify“ yra žinoma dėl elektroninės komercijos, taigi, jei tai yra jūsų vadovaujama kryptis, ši žiniatinklio prieglobos įmonė yra skirta padėti jums įsikurti internetinėje parduotuvėje ir eiti kuo mažiau rūpesčių. „Shopify“ padomenis yra puikiai tinka pardavėjams su mažu biudžetu kuriems reikia užsidirbti keletą dolerių prieš svarstant patobulintą prieglobą.

5 geriausios iš kitų: kitos nemokamos svetainės ir statytojai, kuriuos verta žiūrėti

Norėdami dar kartą peržiūrėti pažįstamą temą – ieškoti prigimties yra prigimtis ir tai nėra geriau nei nemokamai. Štai kodėl žiniatinklio prieglobos pramonė labai greitai pasinaudojo šia idėja ir įgyvendino ją taip, kad vartotojams pritrūktų pigių ir nebrangių variantų, kaip koks nenugalimas masalas, kad sunku juos visus išrūšiuoti..

Na, mūsų misija yra juos sutvarkyti. Štai ką mes čia darome. Kai kuriuos gilių nuolaidų šeimininkus verta užuosti, o kitus – tiesiog puikias kompanijas, o keleto iš jų nenorėtumėte aplankyti be griežto lazdelės, kad galėtumėte juos plakti. Tai yra mūsų nepakenčiamos nuomonės, pagrįstos visų jų išbandymu.

Netrukdydami įsigilinkime į penkių geriausių prieglobos paslaugų, kurios patogiai netelpa į dvi pirmąsias kategorijas, sąrašą. Mes juos vadinsime geriausiu iš kitų.

11. 000Webhost

 • Pralaidumas / saugykla: 100 GB / 1,5 GB
 • Domenas: Neribotas, nemokami padomeniai
 • Paštas: 5 sąskaitos
 • Svetainių kūrėjas / dizainas: 100 šablonų

Pliusai

 Tikrai nemokamas interneto priegloba su tam tikrais pralaidumo ir laikymo apribojimais.

MINUSAI

Šiek tiek trūksta klientų ir techninės pagalbos. Atsižvelgiant į jūsų kompetencijos lygį, tai gali būti problema.

Nuo 2007 m. Beveik 14 mln. Klientų nepateikusi nemokamo prieglobos, „000Webhost“ gali būti ne pirmoji visų kalba, bet ji įrodė, kad yra daugiau nei pajėgi žiniatinklio priegloba. Geriausiai tinkantis mažoms ir vidutinėms sąskaitoms, šis teikėjas buvo vienas iš pirmųjų, kuris pasiūlė nemokamus SSL sertifikatus – praktika, tapusia pramonės standartu.

12. x10Namas

 • Pralaidumas / saugykla: Neribota
 • Domenas: 2 priedai, 1 rezervuotas, 2 subdomenai
 • El. komercija: „Magento“ ir kitiems įdiegti reikia vienu spustelėjimu
 • Paštas: 3 NEMOKAMOS paskyros
 • Svetainių kūrėjas / dizainas: Svetainių kūrėjas su daugiau nei 150 šablonų; kiti pasiekiami per „cPanel“ įrenginius

Pliusai

 Aktyvi 750 000 narių paramos bendruomenė.

MINUSAI

Kai kurie mano, kad ši paslauga yra brangesnė nei kitų, tačiau ji vis tiek patenka į pigią interneto prieglobos kategoriją.

13. Weebly

 • Pralaidumas / saugykla: Neribota / 500 MB
 • Domenas: NEMOKAMAS „Weebly“ padomenis
 • el. prekyba: nepalaikoma
 • El. Paštas: Ne
 • Svetainių kūrėjas / dizainas: vilkite ir upuść arba redaguoti HTML arba CSS; NEMOKAMAI šablonai

Pliusai

 Aktyvi 750 000 narių paramos bendruomenė.

MINUSAI

Nors nemokamame pagrindiniame plane nėra skelbimų, svetainės poraštė pažymėta „Weebly.com“ logotipu.

„Weebly“ gerai atpažįsta internetinių svetainių kūrimo „pasidaryk pats“ ir „nuleisk“ pasaulį. Jų kokybė, ypač kalbant apie šablonus, pastaraisiais metais pagerėjo. Pagrindinis nemokamas paketas nelabai pasižymi savybėmis, tačiau, kaip ir „Wix“, leidžia per trumpą laiką internete rasti profesionaliai atrodantį internetą..

14. „AwardSpace“

 • Pralaidumas / saugykla: 5 GB / 1 GB
 • e-komercija: Ne
 • Paštas: 1 el. Pašto paskyra
 • Domenas: priegloba vienam domenui, pridėjus 3 padomenius
 • Svetainių kūrėjas / dizainas: nereikia vilkti; „WordPress“ ir „Joomlas“ diegimo programos

Pliusai

 Visos tikėtinos gero prieglobos plano savybės kartu su bilietų palaikymo sistema. Pagrindinio plano kainos tik 0,17 cento per mėnesį.

MINUSAI

Nors „WordPress“ diegimo programos siūlymas yra puiki idėja, trūksta „vilkite ir upuokite“ projektavimo galimybių, todėl „AwardSpace“ tikriausiai kainuoja nemažai klientų, kurie nori tokio lygio rankos.

„AwardSpace“ verslo modelis yra panašus į labiau žinomus vardus, tokius kaip „Wix“ ir „Weebly“ tuo, kad naudoja nemokamą prieglobą, kad potencialūs klientai galėtų išbandyti paslaugą, tikėdamiesi, kad jie nuspręs pridėti mokamas paslaugas, nes jų poreikiai taps sudėtingesni. Nereikia daug pralaidumo ar laisvos vietos saugykloje, o kai kurie praleis turėdami „drag-and-drop“ rengyklę.

15. „Freehostia“

 • Pralaidumas / saugykla: 6 GB / 250 MB
 • Domenas: 5 vienoje sąskaitoje
 • e-komercija: lengvas populiarių platformų įdiegimas
 • Paštas: 3 sąskaitos
 • Svetainių kūrėjas / dizainas: CMS diegimas atliekamas vienu spustelėjimu; NEMOKAMAI svetainių šablonai

Pliusai

 Serverio klasterio idėja, priešingai nei viena aptarnaujančios aparatūros dalis, yra labai patogi klientui.

MINUSAI

Nemokamo 250 MB talpos vietos saugykla gali atrodyti šiek tiek ribota nieko, išskyrus pačias pagrindines svetaines.

Didžiuodamasis subalansuota serverių grupių grupe, „Freehostia“ teigia, kad puslapis įkeliamas 15 kartų greičiau nei palyginamuose nemokamuose pagrindiniuose kompiuteriuose. Net nemokamame plane nėra jokios reklamos, o tai yra puiku ir leidžia jūsų svetainei atrodyti profesionaliai tiesiai iš vartų. Įspūdingas palaikymas visą parą.

Baigiamosios mintys

Jei rimtai ketinate pradėti internetinį verslą ar bendrauti su pasauliu, mes pirmieji sutiksime, kad nemokamas internetinis priegloba gali būti ne pats geriausias ilgalaikio prieglobos sprendimas (šie smulkaus verslo prieglobos įrankiai būtų protingesni variantai).

Tačiau yra keletas puikių priežasčių pradėti šį kelią pradžioje. Akivaizdu, kad čia yra kainos dalykas – mes kalbame visiškai nemokamai arba bet kur nuo centų iki kelių dolerių per mėnesį. Tai gali rimtai padėti sumažinti svetainių kūrimo išlaidas, jei jūsų biudžetas yra mažas.

Dažnai nekreipiama dėmesio į mintį, kad šios įmonės (vis tiek patikimos) nori jūsų verslo tolimu atstumu, ir jie žino, kad jūs įvertinsite juos pagal jų nemokamų ir pagrindinių planų kokybę. Kaip jau minėjome, jie nori, kad jūs galų gale padidintumėte kainą, tačiau žinokite, kad pirmiausia turėsite pristatyti prekes nemokamu lygiu..

Esmė ta, kad jei tam tikro šeimininko bruožai nesutampa su tavimi, LABAI pigu duoti kitą išbandyti.

Taigi, jūs vis dar neturite svetainės internete? Ko lauki?! Mes įdėjome įrankius tiesiai į rankas – dabar įsigykite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector