Nejlepší webhostingové služby pro Kanadu

Provedli jsme testy, kanadské recenze webhostingu a porovnání. K ohodnocení hostitelů webu jsme použili následující faktory: Snadné použití, podpora a rychlost.


Na základě našeho výzkumu, 15 nejlepších kanadských webhostingových služeb jsou:

 1. HostPapa – nejlepší celkový webový hostitel
 2. WHC.ca – nejlepší hostitel s místní podporou
 3. GreenGeeks – Most Green Website Host
 4. HostUpon – nejlepší webový hostitel prodejce
 5. WP Engine – nejlépe spravovaný hostitel WordPress
 6. HostGator – skvělý webový hostitel
 7. InMotion Hosting – nejlepší obchodní webhosting
 8. Cloudways – nejlepší cloud hosting
 9. Dreamhost – skvělý obchodní webhosting
 10. Bluehost – solidní zkušený hostitel
 11. Dynamický hosting
 12. Cirrus Hosting
 13. SiteGround
 14. StableHost
 15. Site5

Contents

Solidní hosting je důležitý!

zkoumání kanadských webových hostitelů

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (rádi experimentujeme a máme spoustu vedlejších projektů), bych řekl, že máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele.

Kvalita vašeho kanadského poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu.

Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web hostitel je životně důležitý!

Doufejme, že srovnávací tabulka a recenze níže vám mohou pomoci při informovaném rozhodování o tom, s kým webovým hostitelem jít.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo. (na 3letý plán) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo HostPapa 2,95 CAD $ (dolů z 8,99 $ / měsíc – speciální sleva na MangoMatter) 100 GB
 • Servery HQ + v Kanadě
 • Velmi cenově dostupné!
 • Poplatky v CAD!
 • Spousta možností podpory
 • Skvělý výkon
 • 30denní záruka vrácení peněz
Recenze HostPapa
WHCLogo CAD $ 3,89 (dolů z 5,99 $) Neomezený
 • Servery HQ + v Kanadě
 • Velmi cenově dostupné (poplatky v CAD)
 • Neomezené místo na disku
 • Úžasný výkon
 • Včetně denních záloh
 • 24/7 dvojjazyčná podpora
WHC.ca Recenze
GreengeeksLogo 2,95 USD (dolů z 9,95 $) Neomezený
 • Super zelený hosting
 • Rychlé a snadné nastavení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Servery v Kanadě a po celém světě
Recenze GreenGeeks
HostuponLogo 2,95 USD (dolů z 7,95 $) Neomezený
 • Neomezené místo na disku!
 • Kanadský prodej a podpora
 • Servery v Kanadě a USA
 • Uzamčené ceny!
Hostupon Recenze
wpengine 35 USD 10 GB
 • WordPress hosting zdokonalen! (pokud máte rozpočet)
Recenze motoru WP

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: center; }

Nejlepší webhosting Kanada 2020

Tady jsou 15 nejlepších recenzí webhostingů pro Kanadu, podrobnosti o jejich nákladech, možnostech podpory a místo na disku:

1. HostPapa – nejlepší celkový webový hostitel

Webová stránka: www.hostpapa.ca
Cena:
2,95 $
Místo na disku: 100 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo HostPapa

HostPapa byl spuštěn jako jeden z prvních zelených hostitelů v okolí a oni ho udržovali, kompenzovali veškerou spotřebu energie ekologickými zdroji zelené energie. S jejich ústředím v Kanadě, servery v Torontu a cenami, které jsou ve skutečnosti v CAD místo USD, jsou perfektním a velmi spolehlivým výběrem jako kanadského poskytovatele webhostingu!

Nabízejí také spoustu bezplatných věcí, jako je bezplatná migrace ze starého hostitele, je-li to třeba, bezplatné doménové jméno, SSL pro zabezpečení atd. + + Nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni…

Upřímně řečeno, pokud jdete na místní místo, tito kluci jsou skuteční obchod!

Podpěra, podpora

Poskytují CELÉ OBLASTI možností podpory. Patří mezi ně telefonická podpora, e-mail, živý chat, znalostní báze, videonávody, týdenní webináře, stránka stavu sítě a bezplatné školení o videu na jednom, je to velmi působivé a velmi šikovné!

Rychlost

Jak je uvedeno výše, mají rychlý server v Kanadě, ale pokud potřebujete zacílit na jiné země, Cloudflare CDN je poskytováno zdarma ve všech plánech. To znamená, že data vašeho webu jsou uložena jako mezipaměť na různých místech po celém světě, což zajišťuje rychlé rychlosti webových stránek pro návštěvníky daleko od vašeho primárního datového centra. Vylepšené jednotky SSD jsou také zajišťovány rychlejší načítání webových stránek ve srovnání s tradičními diskovými jednotkami.

Součástí jejich nejdražšího webhostingového plánu, Business Pro, jsou další zvýšení výkonu, jako jsou rychlé prémiové servery, vyšší přidělení prostředků na účet a méně účtů na server..

Klady:

 • Super cenově dostupné
 • Zdarma migrace webových stránek
 • SSL zdarma
 • Servery v Kanadě
 • Poplatky v CAD!

S naší speciální slevou MangoMatter začíná jejich nejlevnější plán pouze 2,95 CAD / měsíc (dolů z 8,99 $ / měsíc)

2. WHC.ca – nejlepší hostitel s místní podporou

Webová stránka: whc.ca
Cena:
3,89 $ (CAD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

WHC logo

Web Hosting Canada (WHC) se sídlem v Montrealu roste od roku 2003. Znají hosting uvnitř i vně a jejich zkušenosti se opravdu ukazují (VELMI spolehlivá služba)! Jsou jedním z mála kanadských poskytovatelů se servery na obou východních & Západní pobřeží s cílem zajistit vyšší rychlost.

Kromě hostování a domén nabízí WHC marketingové plány SEO a e-mail, které můžete vyzkoušet s bezplatnými zkušebními verzemi. Také se nám jejich plány cloudových serverů opravdu líbily… nabízí výkon téměř vyhrazeného typu serveru za mnohem dostupnější cenu.

Nabízejí 24/7 dvojjazyčnou (!!) podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu & zahrnují neomezené místo na disku. + Ve skutečnosti se účtují v CAD, yay!

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 3,89 CAD / měsíc (od 5,99 $).

Podpěra, podpora

WHC poskytuje různé možnosti podpory: 24/7 živý chat, telefonická podpora a online helpdesk. Podpora je k dispozici ve francouzštině i angličtině!

Rychlost

WHC provozuje datová centra ve Vancouveru i Montrealu. Datové centrum bude automaticky vybráno na základě vaší polohy. Pokud podnikáte v Kanadě, vaše webové stránky hostované v Kanadě jsou skvělé pro rychlost a požadavky na soukromí.

Používají servery se SSD disky, které jsou podle společnosti 7x rychlejší než tradiční mechanické disky. Zahrnují také bezplatnou akceleraci webových stránek pomocí technologie LiteSpeed, díky které vaše stránky WordPress skutečně létají!

WHC přiděluje 100% prostředků jednoho jádra procesoru na váš hostingový účet PRO, + 1 GB paměti (RAM) a 5 MB / s I / O. Zdarma Cloudflare CDN je součástí všech plánů.

Klady:

 • Servery HQ + v Kanadě
 • Velmi cenově dostupné! (poplatky v CAD)
 • Neomezené místo na disku
 • Úžasný výkon!
 • 24/7 dvojjazyčná podpora
 • Včetně denních záloh

3. GreenGeeks – Most Green Website Host

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo GreenGeeks

Od roku 2008 fungují a fungují a od té doby se jim to stalo tak energeticky účinným spotřebovávají energii 3krát zpět do sítě pomocí větrné energie, což je docela úžasné!

Jako webhostingová společnost, GreenGeeks je mimořádně spolehlivý, mají výkonné servery nejen v Kanadě, ale po celém světě. Nabízejí také neomezený prostor na disku i na svém nejzákladnějším plánu.

Sdíleli plány hostování, plány prodejců a plány hostování WordPress. Jejich podpora je k dispozici 24/7/365 a velmi pohotová. Co se nám na GreenGeeks opravdu líbilo, je výchozí seznam bezplatných funkcí, které získáte u každého hostovacího plánu. Vše od bezplatného názvu domény, bezplatného SSL, bezplatné migrace webových stránek, bezplatné integrace CDN, až po super rychlé SSD úložiště a působivý bezpečnostní systém, který udržuje vše v chodu!

Pokud nejste spokojeni, přidejte k tomu 30denní záruku vrácení peněz.

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 2,95 USD / měsíc (dolů z 9,95 $).

Podpěra, podpora

Společnost má různé možnosti podpory: Znalostní báze, Live Chat, Telefonická podpora a Zasílání e-mailů / vstupenek. Živý chat je k dispozici 24/7/365. Zatímco telefonická podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 12:00, EST a Sat-Sun, od 9:00 do 20:00, EST.

Rychlost

Pokud jde o rychlost, GreenGeeks vám nabízí více datových center, z nichž si můžete vybrat umístění blíže cílovému trhu. Mají datová centra v Torontu, Kalifornii, Amsterdamu, NL, Chicagu, USA a Phoenixu v USA.

Používají také pevné disky (SSD) pro rychlejší načítání stránek na rozdíl od tradičních pevných disků. Optimalizované webové servery LiteSpeed ​​se používají pro rychlejší načítání. Ve srovnání s NGINX a Apache je LiteSpeed ​​2x až 5x rychlejší. Pro zvýšení výkonu z hlediska rychlosti načítání stránek GreenGeeks implementoval proprietární technologii ukládání do mezipaměti nazvanou PowerCacher. Tato exkluzivní funkce vám poskytuje rychlé časy načítání aplikací pro lepší uživatelský zážitek.

Klady:

 • Super zelená!
 • Neomezené místo na disku
 • 24/7 podpora
 • Skvělá bezpečnost
 • Snadno škálovatelné

4. HostUpon – nejlepší hostitelský webový prodejce

Webová stránka: hostupon.ca
Cena:
2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo HostUpon

Věc, která je nastavena HostUpon na rozdíl od konkurence je rozhodně jejich závazek mít místní kanadský prodej a podporu! Jak si dokážete představit, opravdu to něco změní.

Mají plány hostování obvyklého sdíleného hostingu (což je to, co většina lidí potřebuje), hosting WordPress pro spravovanější řešení, VPS a dedikované servery. Jejich zakladatelé jsou v tomto oboru od roku 1998, takže znají hostující hru docela dobře, a to ukazuje! Jejich servery používají SSD disky, MariaDB pro výkon MySQL a LiteSpeed ​​s LSCache, což opravdu maximalizuje výkon pro instalace WordPress.

Opravdu milujeme jejich nastavení prodejců a balíčky, kompletní s ovládacím panelem WHM a velmi konkurenceschopnou cenou. Zahrnuje také bezplatnou migrační službu a možnost nastavení vlastních jmenných serverů!

Přidejte k tomu velmi rychlé datové centrum v Torontu (+ 3 v USA), neomezené místo na disku, uzamčené ceny (takže budete vždy platit totéž, i když ceny na webu stoupají), a nakonec to bije většinu konkurence v oblasti cen … jste v dobrých rukou!

Nabízejí 3 hostovací balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze 2,95 USD / měsíc (bylo 7,95 $ / měsíc).

Podpěra, podpora

HostUpon poskytuje různé možnosti získání podpory. Patří sem znalostní báze, stav sítě, odesílání vstupenek, online live chat a telefonická podpora. Živý chat, telefonická podpora a předávání vstupenek jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Rychlost

Performance Boosts jsou k dispozici na jejich dražších plánech. 80% PROCESORU prostředky jsou použity v plánu Business Unlimited a plných 100% CPU je použito na jejich Premium Unlimited plánu. Nejlevnější plán přiděluje 40% zdrojů jádra jednoho CPU (což je dost pro většinu malých a středních podniků nebo blogů).

Garantovaná paměť (RAM) je na 512 MB. Garantovaná kapacita disku I / O je 512 kB / s.

Klady:

 • Neomezené místo na disku
 • Tým podpory a prodeje v Kanadě
 • Ceny jsou zamčené
 • Servery v Kanadě a USA
 • Název domény zdarma

5. WP Engine – nejlépe spravovaný hostitel WordPress

Webová stránka: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo WP Engine

Pokud skutečně hledáte super kvalitní hostovaný hosting WordPress pro Kanadu, WP Engine je to, co potřebujete! Pokud jde o hostování webů WordPress, jsou jedničkou na trhu, a to z dobrého důvodu (i když jsou příliš drahá). Mají zabudovaný vlastní systém ukládání do mezipaměti, který slouží k rychlému zobrazování stránek (nazývaný EverCache), a v kombinaci s jejich CDN jsou nejrychlejší hostingovou společností WordPress v okolí!

Jejich podpora 24/7 se samozřejmě specializuje na WordPress, což jim umožňuje vyřešit jakýkoli problém bez problémů. Kromě toho se také starají o všechny základní aktualizace WordPress, takže se o to nemusíte starat. A když se jedná o významnou aktualizaci, ve skutečnosti nejprve otestují web před aktualizací, aby se ujistili, že se nic nerozbije, nejlepší služby. Mají také živou detekci hrozeb v reálném čase, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví vaše stránky zdarma, pokud se dostanou do hacků…

To vše více než ospravedlňuje cenu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na 35 USD / měsíc.

Podpěra, podpora

WPEngine poskytuje Centrum zdrojů, Dokumentace, Centrum řešení, Stav systému, Živý chat, Podávání vstupenek a Telefonická podpora, aby vám pomohla. Podle společnosti je jejich tým podpory k dispozici 24/7/365.

Recenze systému zákaznické podpory WPEngine byla smíšená. Podle těchto recenzí zástupci znají výhody a výstupy svého hostingového balíčku, zejména pokud jde o WordPress. Byli schopni odpovědět na složité otázky, které na ně byly vyvolány. Na druhou stranu některé recenze uváděly, že odezvu od nich trvalo v průměru asi 3 dny a nemohly vyřešit některé problémy.

Rychlost

Datová centra jsou k dispozici v USA, Kanadě, Velké Británii, Austrálii, Německu, Irsku, Tchaj-wanu, Belgii a Japonsku. Pokud se váš cílový trh nachází v Kanadě, pak je můžete určitě nabídnout rychlejší načítání webových stránek díky blízkosti jejich serverů..

Bezplatná integrace CDN je zahrnuta, aby vyhovovala celosvětové zákaznické základně.

Klady:

 • WP odborníci
 • Vysoce výkonné servery
 • Vysoce specializovaná podpora
 • Plně zvládnuto

Nevýhody:

 • Drahý

6. HostGator – skvělý webový hostitel

Webová stránka: www.hostgator.com
Cena:
 2,75 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo HostGator

HostGator, stejně jako Bluehost a mnoho dalších webhostingů, je ve vlastnictví EIG, webového gigantu, který nakupuje další webhostingové společnosti. Obvykle to znamená snížení účinnosti podpory, snížení rychlosti a několik dalších problémů. Zdá se, že hostGator většinu z nich překonal a našel velmi dobrou rovnováhu mezi cenou a hodnotou.

Kromě hostingových plánů nabízejí také služby PCP, SEO a Web Design, které by se mohly hodit, pokud nenajdete místní digitální agenturu, která vám pomůže s online marketingem..

Hostgator má plány na sdílený hosting, cloud hosting, WordPress hosting, reseller hosting, VPS, dedikovaný server, Windows hosting a hosting aplikací.

Jak již bylo řečeno, za stejnou cenu byste mohli jít s webhostingem Kanada, získat servery v Kanadě a velkou podporu … takže pokud opravdu nechcete hostovat s hostgatorem, existují lepší možnosti.

Podpěra, podpora

Podpora je poskytována různými způsoby, například prostřednictvím portálu podpory, video tutoriálů, telefonu, živého chatu a odesílání vstupenek. Všechny tyto možnosti podpory jsou k dispozici 24/7. Recenze týkající se systému podpory HostGator byly smíšené. Mnoho lidí bylo s jejich podpůrným personálem potěšeno. I když někteří lidé byli také naštvaní, protože zástupci byli označeni za nekompetentní s produkty a službami společnosti.

Rychlost

HostGator nenabízí mnoho, pokud jde o rychlost. V Kanadě nemají datová centra, což je v případě, že se vaše publikum nachází v uvedeném místě, bummer. Servery jsou umístěny v Provo, Utahu a Houstonu v Texasu.

Mají také nainstalován mod_cloudflare na svých sdílených a distributorských serverech. Tato síť pro distribuci obsahu (CDN) opět ukládá vaše data jako mezipaměť na různých místech a umožňuje rychlý přístup z míst vzdálených od hlavního datového centra..

Klady:

 • Levný
 • Dobré vyvážení nákladů a hodnoty

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě
 • Celkově méně kvalitní služby

7. InMotion Hosting – nejlepší obchodní webhosting

Webová stránka: www.inmotionhosting.com
Cena:
6,39 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo InMotion Hosting

InMotion Hosting je zde další veterán, ale zaměřuje se hlavně na obchodní hosting a řešení, a proto na vyšší náklady. Jsou v pořádku, ale v Kanadě nemají žádná datová centra … kombinují to s vyššími náklady, není to žádný důvod, proč s nimi chodit.

V nabídce je 5 typů hostování: sdílený hosting, hosting WordPress, VPS, dedikované servery a hosting hostitelů. Kromě toho nabízejí také webdesignové služby pro případ, že je budete potřebovat … a podporují nejoblíbenější CMS a platformy elektronického obchodování + moodle (systém pro správu výukových platforem / kurzů).

Co se nám na nich líbí, je jejich způsob, jak vrátit komunitě. Nabízejí studentům 50% slevy a jejich datová centra jsou velmi ekologická.

Podpěra, podpora

Podpora 24/7 Premier je k dispozici všem hostingovým plánům a probíhá prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. Online návody a komunitní Q&K dispozici je také. Recenze jsou většinou pozitivní, pokud jde o jejich systém podpory zákazníků. Jejich zákazníci uvedli, že mají rychlou odezvu a jejich zástupci jsou dobře informováni o řešení jednoduchých i složitých problémů.

Rychlost

Jednotky SSD se používají s jedinečnými procesy, díky nimž se váš web načítá rychleji na rozdíl od tradičních mechanických jednotek. Mají zóny Max Speed ​​na východním i západním pobřeží USA (nikoli v Kanadě). Konkrétně se nacházejí v Los Angeles, Kalifornii a Herndonu ve Virginii.

Přestože úložiště a šířka pásma jsou neomezené, CPU, RAM a další faktory, které by mohly ovlivnit výkon vašeho webu, nejsou prozrazeny. Pravděpodobně máte neomezenou šířku pásma, ale pokud dosáhnete limitu paměti a procesoru, možná nebudete schopni vyhovět všem divákům, kteří se pokoušejí získat přístup na váš web.

Klady:

 • Kvalitní služby
 • Spousta možností
 • Dobrá podpora pro aplikace / CMS

Nevýhody:

 • Drahý
 • Žádné servery v Kanadě

8. Cloudways – nejlepší cloud hosting

Webová stránka: www.cloudways.com
Cena:
10 $ (USD)
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo Cloudways

Cloudways je jiná bestie, využívá surové servery jiné společnosti a umožňuje vám na těchto serverech nasazovat, spravovat a sledovat vysoce výkonné aplikace a weby, což odstraňuje obvyklý webhostingový prostředník. Pokud jste dokonce trochu techie, může vám to ušetřit spoustu peněz.

Mezi funkce patří bezplatná ssl, bezplatná migrace stránek a možnost nainstalovat libovolný počet aplikací.

Pokud konkrétně hledáte tento typ cloudového hostingu, pak je Cloudways tou správnou cestou, flexibilita, kterou nabízejí, je nad rámec vašeho každodenního poskytovatele sdíleného hostingu. A je docela snadné je škálovat, protože váš web potřebuje více serverových zdrojů.

Mezi jejich partnery patří Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch a Google Cloud Platform.

Podpěra, podpora

Cloudways vám nabízí různé možnosti podpory, včetně znalostní báze, odesílání vstupenek, živého chatu, stránky stavu platformy a online vyplňovacích formulářů. Prostřednictvím vyplňovacích formulářů můžete požádat o volání, informovat se o prodeji a stát se partnerem.

Jejich recenze jsou vynikající. Většina recenzí uvedla, že jejich systém zákaznické podpory byl velmi rychlý a rychlý. Zástupci vědí, co dělat, aby vyřešili jednoduché i komplikované problémy. Celkově byli zákazníci spokojeni s jejich službou zákaznické podpory.

Rychlost

Díky jejich nejlevnějšímu plánu je k dispozici 1 GB paměti (RAM). Servery jsou založeny na polovodičových jednotkách pro rychlejší načítání rychlostí ve srovnání s tradičními mechanickými jednotkami. Servery jsou také připraveny pro PHP 7. PHP 7 je v současné době výběrem webových vývojářů, kteří poskytují lepší a rychlejší výkon webových stránek a aplikací ve srovnání s PHP 5.6. CloudwaysCDN také umožňuje rychlejší načítání webových stránek po celém světě, protože data jsou ukládána do mezipaměti na různých místech po celém světě.

Mají Optimized Stacks s Advanced Cache, jako Memcached, Carnish a Redis pro rychlé reakce. Rychlé rychlosti hostování pro WordPress a Magento jsou k dispozici také díky mezipaměti Breeze a mezipaměti celé stránky. V současné době také mají po celém světě 60 datových center, z nichž si můžete vybrat. Ještě důležitější je, že mají datové centrum v kanadském Torontu, které vám umožní určit kanadský cílový trh a dát jim rychlé rychlosti načítání.

Klady:

 • Super škálovatelné
 • Dostupný cloudový hosting
 • Více poskytovatelů cloudu

Nevýhody:

 • Dražší než sdílený hosting
 • Vyžaduje se více technických znalostí

9. Dreamhost – skvělý obchodní webhosting

Webová stránka: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo DreamHost

Dreamhost má opravdu dobrou pověst a má dobrý důvod. Všechny produkty hostingu jsou solidní, jejich podpora na místě a jejich server pěkný a rychlý. Také neposkytují podporu, která je v naší knize vždy velkou výhrou. Snadné použití je další věc, kterou je Dreamhost známý, protože si pro své zákazníky vytvořil ovládací panel … je velmi uživatelsky přívětivý.

Pokud jde o řešení hostingu, nabízejí sdílený hosting, hosting WordPress, cloudový hosting, VPS a dedikovaný hosting. Mají také hezký webový tvůrce, který vám ušetří náklady na najímání webdesignéra, v závislosti na tom, jak základní jsou vaše potřeby designu.

Jedinou nevýhodou by byl nedostatek datových center v Kanadě a náklady…, které musíte zaplatit po dobu 3 let, pokud chcete nejlevnější sazbu. Není to ideální.

Podpěra, podpora

DreamHost poskytuje různé možnosti podpory prostřednictvím znalostní báze, fóra, stránky stavu systému, online živého chatu, e-mailové podpory a odesílání vstupenek. Poslední tři režimy podpory jsou k dispozici 24/7. V tuto chvíli nemají telefonickou podporu.

Recenze jejich systému zákaznické podpory jsou úžasné. Získali kladné recenze se svými užitečnými a informovanými zástupci. Trvá to méně než minutu, než se dostanete k zástupci, který s vámi mluví na živém chatu. A to není vše. Také byli schopni poskytnout užitečné odkazy, které vám pomohou problém vyřešit.

Rychlost

DreamHost využívá pevné disky (SSD) na rozdíl od tradičních mechanických jednotek. Když používáte první, váš web se načítá rychleji ve srovnání s použitím druhého. Datová centra nejsou v Kanadě dostupná. Nacházejí se v Ashburn, Viriginia, Portlandu, Oregonu, Irvine, Kalifornii a Los Angeles v Kalifornii..

Pokud jde o urychlení vašeho webu, společnost toho moc nenabízí. Chcete-li, aby se váš web načítal rychleji, musíte provést ruční vyladění.

Klady:

 • Dobrá pověst
 • Kvalitní služby
 • Interní podpora

Nevýhody:

 • Dražší
 • Žádné servery v Kanadě

10. Bluehost – solidní zkušený hostitel

Webová stránka: www.bluehost.com
Cena:
3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo Bluehost

Bluehost je další webový hostitel ve vlastnictví EIG. Rozhodně prošli hrubou záplatou několik let, ale zdá se, že tvrdě pracují na vyčištění svého image a hostingových produktů. Celkově jsou celkem spolehliví a určitě mají za sebou zkušenosti, aby dokázali světu, že jsou silou, se kterou je třeba počítat. Jsou hostitelem velkého množství webů, musíme je brzy znovu vyhodnotit, abychom zjistili, zda je můžeme zarazit na náš seznam..

Pokud nejste spokojeni s jejich službami, nabízejí 30denní záruku vrácení peněz. Pokud jde o plány hostování, nabízejí sdílený hosting, cloudový hosting, dedikovaný hosting, hosting WordPress a VPS. Žádné servery v Kanadě.

Podpěra, podpora

BlueHost vám poskytuje databázi znalostí, výukové programy pro video, živý chat, odesílání vstupenek a telefonickou podporu. Jsou k dispozici 24/7. Recenze týkající se zákaznické podpory BlueHost byla většinou negativní. Trvá jim dlouho, než vyřeší i jednoduché problémy. Pokud jde o odpovědi na otázky, jsou bolestně pomalí a zdá se, že jejich zástupci zákaznické podpory jsou zadáváni externě do jiných zemí, které hovoří anglicky jako druhým jazykem.

Rychlost

Výkon (včetně rychlosti) jejich nejlevnějšího plánu sdíleného hostování je nezveřejněn. Pouze uvádí, že uvedený plán má „standardní“ výkon. Podle jejich zástupce podpory Standard Performance znamená, že máte 25 GB RAM a váš web se načte během 2-3 sekund.

Na základě výzkumu na jejich znalostní bázi můžete mít více CPU, paměti a zdrojů za 25,99 USD měsíčně. Jejich balíček Pro je však označen jako „High Performance“, kde má o 80% méně účtů na server, což mu umožňuje používat více prostředků na účet. S tímto balíčkem přichází zvýšená rychlost a výkon díky menšímu počtu uživatelů. Datová centra se nacházejí v Utahu v USA. Bohužel v Kanadě neexistují datová centra.

Klady:

 • Zkušený
 • Konkurenční ceny
 • Slušné pro weby WordPress

Nevýhody:

 • Skalnatá pověst
 • Žádné servery v Kanadě

11. Dynamický hosting

Webová stránka: www.dynamichosting.ca
Cena:
3,95 $ (CAD)
Místo na disku: 5 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Dynamické hostingové logo

V oboru působí od roku 1999 a nyní běží na 100% obnovitelné energii, znají hosting uvnitř a ukazuje kvalitu svých služeb!

Zatímco jejich stránky propagují hlavně vysoce kvalitní spravovaný hosting WordPress (který zahrnuje CloudFlare PRO zdarma, velmi působivý), nabízejí také sdílený hosting za skutečně dostupnou cenu. Co se nám na nich líbí, jsou funkce, které přicházejí s jejich nejzákladnějším plánem.

Zahrnují bezplatné SSL, automatické zálohování a automatické skenování malwaru, aby se zabránilo hackům. Nabízejí také bezplatnou migraci, takže se nemusíte starat o placení někoho, kdo přesune vaše stránky na jejich hosting.

Podpěra, podpora

Společnost poskytuje různé možnosti podpory. Mezi ně patří Live Chat, Knowledge Base, Support Tickets a 24/7 Toll-Free Call Center. Za hodinu (nebo méně) získáte jejich vstupenky na podporu. Jejich telefonická podpora nemá čekací doby, díky kterým se budete krčit. Většina recenzí potvrzuje tuto záruku uvedenou společností tím, že jim poskytuje vynikající hodnocení na recenzi. Podle zákazníků mají nejlepší hodnotu za peníze a podpora byla poskytnuta okamžitě.

Rychlost

Pokud jde o rychlost a výkon, poskytuje Dynamic Hosting řadu funkcí. Používají pevné disky, které jsou rychlejší než tradiční mechanické jednotky. Jsou také připraveni pro PHP 7 a implementují HTTP / 2. Obě tyto možnosti znamenají rychlejší načítání webových stránek.

Cloudflare CDN je poskytována zdarma a je zabudována do ovládacího panelu hostitele. Pokud jste v Kanadě, budete mít prospěch z jejich datových center se sídlem v Halifaxu a Calgary.

Klady:

 • Skvělý spravovaný poskytovatel služeb WordPress
 • Spousta bezplatných funkcí
 • Servery v Kanadě

Nevýhody:

 • Pro sdílený hosting existují lepší možnosti.

12. Cirrus Hosting

Webová stránka: www.cirrushosting.com
Cena:
3 $
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Logo Cirrus Tech

Jsou cenově dostupné, nabízejí dostatek místa na disku a mají servery v Torontu. Začali v roce 1999, takže určitě mají zkušenosti potřebné k provozování slušné webhostingové společnosti. Nyní jsou hostiteli více než 15 000 webů a nabízejí všechny základní funkce, jako je bezplatný SSL a instalátory WordPress jedním kliknutím. Nabízejí také bezplatné doménové jméno, které můžete použít s vaším hostingem, což je velmi užitečné pro lidi, kteří chtějí mít vše na jednom místě.

Kromě obvyklého sdíleného hostování, hostování WP, cloudového hostingu a dedikovaných serverů nabízejí také Sharepoint hosting, který často nevidíme. Cirrus má také webdesignovou službu pro případ, že ji potřebujete.

Podpěra, podpora

Cirrus vám nabízí různé možnosti, jak získat pomoc, kterou potřebujete: Podání vstupenek, Znalostní báze, Telefonická podpora a Online live chat. Poslední dvě možnosti podpory jsou k dispozici 24/7. Jejich podpůrná služba získala smíšené recenze. Někteří zákazníci byli s jejich službami velmi spokojeni a uvedli, že velmi rychle reagují. Jiní však byli nespokojeni se svými zástupci podpory, kteří jim říkali, že jim dokonce trvalo více než 3 dny, než odpověděli na lístky podpory.

Rychlost

Hledáte datová centra v Kanadě, která uspokojí publikum této země? Cirrus Hosting zaměstnává 3 datová centra v oblasti Toronta. Přestože mají datová centra v Kanadě, nevyužívají pro zvýšení rychlosti webových stránek mnoho funkcí. PHP 7 je podporováno, což znamená rychlejší načítání vašich webových stránek v porovnání s PHP 5.6. Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​servery a další funkce ukládání do mezipaměti nejsou součástí jejich sdílených hostingových balíčků.

Klady:

 • Zkušený
 • Velmi cenově dostupné
 • Servery v Kanadě

Nevýhody:

 • Za nejlevnější cenu musíte zaplatit 3 roky najednou

13. SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com
Cena:
3,95 $ (USD)
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo SiteGround

Toto je jedna z našich nejoblíbenějších amerických hostingových společností, které mají výkonné servery po celém světě (i když v Kanadě žádné) a špičková podpora. SiteGround je jedním z nejrychleji rostoucích hostitelů v okolí, a to z dobrého důvodu! Jejich zaměření na bezpečnost, podporu a snadné použití je docela působivé. Dokonce vyvinuli vlastní bezpečnostní systémy, které průběžně sledují a řeší potenciální bezpečnostní problémy.

Také přicházejí doporučené pro WordPress, WordPress (což je docela vzácné! Samozřejmě dokážou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte).

SiteGround má 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná na 3,95 USD / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)!

Podpěra, podpora

SiteGround poskytuje různé možnosti podpory, včetně znalostní báze, konzultací, živého chatu, telefonů a podpory vstupenek. Podle společnosti vám podpora telefonního a živého chatu pomůže získat okamžité odpovědi, zatímco vstupenka bude trvat 10 minut.

Zákaznické recenze jejich systému podpory byly ohromně pozitivní. Většina zákazníků uvedla, že zástupci byli velmi slušní a ochotní. Získali vysoké hodnocení mezi online zákaznickými recenzenty. Hurá pro SiteGround!

Rychlost

Pokud jde o rychlost, SiteGround má co nabídnout. Poskytují SSD pro rychlejší načítání webových stránek ve srovnání s tradičními disky. Mají také vlastní vestavěný modul pro ukládání do mezipaměti s názvem SuperCacher pro ještě vyšší rychlosti načítání.

Datová centra společnosti se nacházejí v USA, Velké Británii, NL a SG. Ačkoli v Kanadě neexistují žádná datová centra, SiteGround se za to postará integrací Free Cloudflare.

Klady:

 • SSL zdarma
 • Doporučeno WordPress
 • Vysoce výkonné servery
 • Snadno škálovatelné

14. StableHost

Webová stránka: www.stablehost.com
Cena:
3,50 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Logo StableHost

Stabilní je celkově slušný hostitel, ale v Kanadě žádné servery. Nabízejí stejné funkce jako většina ostatních hostitelů, s výjimkou jejich technologie sdruženého hostování … zvyšuje obecný výkon a škálovatelnost, s kratšími prostoji.

Mají mnoho možností hostování: sdílený hosting, hosting WordPress, VPS, prodejce, podnikový hosting, neomezený hosting. StableHost má také úhledný nástroj pro tvorbu webů, který zajistí rychlý a rychlý chod vašeho webu, má skvělé návrhy a snadný tvůrce drag-n-drop..

Dobrá volba, pokud se chcete zaměřit na americký trh.

Podpěra, podpora

StableHost poskytuje telefonickou podporu, online live chat, znalostní bázi, časté dotazy a stránku stavu systému, aby vám pomohl. Jejich technický tým je k dispozici 24/7. Na druhé straně jsou jejich prodejní a fakturační týmy k dispozici 7 dní v týdnu od 9:00 do 17:00 (MST). Pokud jde o recenze, sbírali smíšené city. Někteří uvedli, že jejich služba byla velmi špatná. I když ostatní byli spokojeni s jejich nabídkami a jejich podpůrným týmem.

Rychlost

Pokud jde o rychlost, nejlevnější plán vám dává 1 plné CPU Core. Čím větší je počet jader CPU, tím rychlejší je web. Mají přizpůsobené verze LiteSpeed, PHP a MySQL, díky čemuž váš web rychle září bez ohledu na počet návštěvníků. Jednotky SSD se používají k urychlení vašeho webu ve srovnání s těmi, které používají tradiční mechanické jednotky. V Kanadě nemají servery. Přestože mají více umístění datových center ve Phoenixu a Chicagu, USA, Amsterdamu, Nizozemsku, Singapuru a Švédsku ve Stockholmu.

Klady:

 • Kvalitní služby
 • Skvělý tvůrce stránek
 • Technologie clusterového hostingu pro vyšší výkon

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě

15. Místo5

Webová stránka: www.site5.com
Cena:
6,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Živý chat

Logo Site5

Site5 také nabízí slušnou službu, ale pokud jde o cenu, návrh hodnoty tam opravdu není, protože tam jsou lepší hostitelé, kteří jsou dostupnější. Jejich hlavní server je také v USA, takže by to nebylo skvělé pro kanadské weby.

Mají bezplatnou migraci stránek, zálohování obnovy a 45denní záruku vrácení peněz. Mezi jejich možnosti hostování patří sdílený hosting, distributorský hosting a plně spravovaný VPS.

Podpěra, podpora

Webhosting Site5 poskytuje různé možnosti podpory. Patří mezi ně Knowledge Base, Q&Platforma, podpora e-mailem a live chat. Nevýhodou je, že nemají telefonickou podporu. E-mailová podpora a online live chat jsou však k dispozici 24/7. Bohužel většina jejich hodnocení zákaznické podpory byla negativní. To trvá jen pár minut, než se dostanete k zástupci, ale to trvá asi 5 až 10 minut, než jim odpovědět na otázky. Někteří dokonce uvedli, že k vyřešení jednoduchého problému je třeba více podpůrných relací.

Rychlost

Site5 má několik umístění datových center v Evropě (Velká Británie, Nizozemsko, Francie a Rumunsko), Severní Americe (USA a Kanada), Jižní Americe (Sau Paolo, Brazílie a Joao Pessoa) a Asii (Čína a Singapur). Je to dobré, pokud máte cílový trh v Kanadě, protože v tomto místě mají datové centrum.

Pokud jde o zdroje, společnost uvedla, že dodávají více než dostatek CPU a RAM, aby potěšily „průměrného“ zákazníka webhostingu. Zákazníci vidí vysokou úroveň výkonu, protože se vyhýbají nadhodnocování služeb jednotlivců. Free Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​nebo MariaDB servery a další funkce ukládání do mezipaměti nejsou na jejich webových stránkách inzerovány..

Klady:

 • Kvalitní hosting
 • Neomezené místo na disku
 • 45denní záruka vrácení peněz

Nevýhody:

 • Příliš drahé
 • Žádné servery v Kanadě

Recenze Web Hosting Canada: Proč to děláme

Jako digitální agentura dostáváme spoustu otázek souvisejících s webhostingem. Lidé chtějí vědět, který webhosting je nejlepší pro jejich konkrétní cíle (může to být normální obchodní web nebo fotograf, malý blogger atd.), Nebo kde najít slušné srovnání, které posoudí nejlepší poskytovatele webhostingu pro Kanadu. Většina z nich má problémy s určením, kteří weboví hostitelé skutečně stojí za to peníze, a poskytují jim největší tresk za své peníze. Abychom si ušetřili čas odpovědí na tyto otázky znovu a znovu, rozhodli jsme se dát dobrý kus času do vytvoření zdroje, který poskytuje mnoho odpovědí, které lidé hledají… a tak se tento průvodce zrodil!

Kanadský web hosting telefon

Nejlepší webhostingové služby pro Kanadu: The Research

Ať už se chystáte na webovou re-design, kompletní re-brand, nebo se jen snažíte prosadit nový web naživo, nevyhnutelně narazíte na několik blokátorů. Zprovoznění a provozování webu tak, jak chcete, může být neuvěřitelně přínosné, ale na cestě k němu musíte udělat hodně tvrdé práce. Kromě toho, aby byl váš web navržen a vytvořen (pomocí vlastního redakčního systému nebo běžného typu, jako je WordPress), musíte se také rozhodnout, kde a jak chcete hostovat..

webhostingový výzkum

Toto rozhodnutí zahrnuje výběr mezi různými (levnými) webhostingovými společnostmi & typy hostingu dostupné pro hostování webu v Kanadě. Existuje mnoho různých hostingových balíčků, z nichž si můžete vybrat, ale vybrat si, který bude pro vás nejlepší, váš web (ať už se jedná o blog, web elektronického obchodu nebo obecný obchodní web) a jeho uživatele, budete muset pochopit rozdíly mezi různými typy hostování, s nimiž se můžete při vyhledávání setkat. Abychom vám v tomto epickém úkolu pomohli, uvádíme níže různé typy hostingu a funkce, které byste měli hledat.

Druhy webhostingu v Kanadě

Sdílený hosting

Sdílený hosting je jedním z nejpopulárnějších typů webhostingu pro menší webové stránky a projekty, protože je klasifikován jako levný webhosting. Některé menší projekty zahrnují místní firmy, blogy, osobní webové stránky a další. Jedná se o webové stránky, které nejsou určeny k vidění velkého objemu provozu, a proto nemusí být schopny takové objemy podporovat. Způsob, jakým tento levný webhostingový typ funguje, je poskytovatel poskytující prostor na stejném serveru více různým uživatelům. To představuje mnoho omezení, ale tato omezení neovlivní většinu menších webů, což z nich činí vynikající volbu pro tyto typy snažení. Další přidanou výhodou tohoto typu webhostingu je nižší cena, kterou přichází s kupujícím. Většina levných hostitelů také nabízí cenově dostupné plány pro oba Linux hosting & Windows hosting (a nejběžnější programovací jazyky jako MySQL, Java, PHP, atd.). Většina poskytovatelů sdílených hostingů také vypíná instalátory na 1 kliknutí pro WordPress, Joomla, Drupal a další CMS. To je určitě nejlepší web hosting pro malé podniky.

VPS Hosting

Tento typ hostingu umožňuje přístup k virtuálnímu soukromému serveru. VPS hosting má hodně společného se sdíleným hostingem, ale přichází s menším omezením a větší volností, pokud jde o jejich serverový prostor. Perfektní střední bod mezi levným sdíleným hostingem a drahým dedikovaným serverovým hostingem, VPS hosting vám poskytuje část serverového prostoru oddělenou od zbytku serverového prostoru, který budou ostatní uživatelé používat, takže můžete svůj serverový prostor používat bez ovlivnění webové stránky ostatních uživatelů. Cenově dostupné řešení webhostingu, které poskytuje větší flexibilitu než sdílený hosting, hosting VPS je oblíbenou možností webhostingu v Kanadě a obvykle se také používá k hostování herních serverů (skvělé pro hostování Minecraft).

Dedikovaný serverový hosting

Máte větší web, pro který hledáte řešení webhostingu? Pokud ano, dedikovaný server hosting může být pro vás ideální volbou. Toto je webhostingová možnost, která uživateli poskytuje přístup k celému serveru zcela sobě, nejčastěji si vybírá mnohem větší web, který ukládá mnoho informací a generuje mnohem větší objem provozu. Webové stránky, jako jsou adresáře nemovitostí, velké weby elektronického obchodování atd., Mohou uživatele přimět k tomu, aby si naplánovaly provozování vyhrazeného serveru, aby spustily provoz svých webových stránek a poskytly uživatelům co nejhladší zážitek z jejich vysoce výkonných webových stránek..

Cloud hosting

Cloud hosting v posledních letech výrazně získal popularitu díky své flexibilitě a všestrannosti. Cloud hosting usnadňuje uživatelům zvyšování nebo snižování možností jejich webových stránek a dostupnosti zdrojů, které dostávají. Protože je ideální pro velké i malé webové stránky a protože je také mnohem bezpečnější metodou webhostingu, protože se spoléhá na několik počítačů, nikoli pouze na jeden, cloud hosting nabízí svým uživatelům mnoho výhod..

Reseller Hosting

Reseller hosting označuje typ webhostingu, ve kterém vývojář webu nakupuje značné množství serverového prostoru za účelem dalšího prodeje svým klientům, pro které vyvíjí webové stránky. To je ideální pro klienty, kteří mají webový vývojář pečující o své webové stránky, protože to dává vývojáři větší kontrolu, aby mohli zajistit, aby web fungoval tak, jak by měl. Pokud pracujete s webovým vývojářem, zjistěte, zda pro web, který pro vás vytvářejí, například webhosting distributora, měli na mysli řešení webhostingu..

Web Hosting Kanada: Jak najít nejlepší službu?

Pokud jde o webhosting v Kanadě, existuje spousta typů webhostingu, ze kterých si můžete vybrat, než svůj web uvedete do provozu. To však bohužel není poslední těžké rozhodnutí, které budete muset učinit. Až určíte typ webhostingu, který vyhovuje vašim potřebám, budete muset začít porovnávat konkrétní funkce. Protože jsme také provedli tento výzkum pro australské poskytovatele webhostingu, webový server Nového Zélandu, webhosting v Singapuru, webový server UK, levný webový server Indie, nejlepší webový hosting (celkově), & dokonce i web hosting Irsko.

nalezení kanadského webového hostitele

Při porovnávání mnoha poskytovatelů webhostingu, kteří se můžete zaregistrovat pomocí online, uvádíme několik faktorů, které byste měli zvážit:

Umístění serveru

mapa umístění serveruVěřte tomu nebo ne, fyzické umístění serveru ovlivňuje dobu načítání vašeho webu. Čím je server geograficky blíže uživatelům, kteří se pokoušejí získat přístup na váš web, tím rychleji ho budou moci používat. Pokud je však nejbližší server pro vás nebo uživatele, u nichž očekáváte, že se pokusí získat přístup k vašemu webu, výrazně nedoceněný, je nejlepší najít ten nejbližší, který má přiměřené množství zdrojů a spolehlivosti..

Stručně řečeno, pokud je server blízko nebo v Kanadě (a je to slušný server), budete v pořádku! Nezáleží na tom, jestli hledáte služby specifické pro město, jako je webhosting v Torontu, Montrealu nebo Vancouveru … rozdíl rychlosti bude zanedbatelný.

Úložný prostor

Poslední věcí, kterou chcete, je zaregistrovat se u poskytovatele webhostingu a zjistit, že vám nenabízí úložný prostor, který vaše webové stránky vyžadují, a to zejména v případě, že chcete provozovat web elektronického obchodu. Než se rozhodnete pro cokoli, podívejte se na úložný prostor, který poskytovatel nabízí, s plánem, ke kterému se chcete zaregistrovat, a ujistěte se, že odpovídá potřebám vašeho webu..

Uptime

Je důležité, aby váš web byl přístupný vašim uživatelům ve všech denních i nočních hodinách – za to nakonec zaplatíte. Aby toho bylo dosaženo, snaží se poskytovatelé webových služeb nabízet nejlepší možné statistiky dostupnosti. Na stránce stavu hostitele webu jsme začali sledovat celkovou dobu bezporuchovosti i dobu odezvy u hlavních poskytovatelů hostingu. Podívejte se na některá doporučení zákazníků pro poskytovatele, kterého zvažujete, abyste našli skutečný zážitek, který ostatní získali z jejich služeb s ohledem na provozuschopnost.

Rychlost

Kromě skutečného umístění serveru má způsob, jakým weboví hostitelé konfigurují své servery, také masivní dopad na rychlost načítání.

testy rychlosti webových stránek

Faktory, které ovlivňují celkový výkon a rychlost, jsou přidělené prostředky procesoru a paměť, kterou každý účet získá, kolik webů hostitel umožňuje na server, jak vypadá jejich zásobník serverů s ohledem na PHP (v těchto dnech je nutné PHP 7+), na straně serveru ukládání do mezipaměti a další (podívejte se na naše srovnání SiteGround vs HostGator, kde se může zobrazit doba načítání, pokud máte správnou konfiguraci serveru). Terminologie může být trochu příliš technická, ale hlavní věc, kterou je třeba hledat, by bylo přidělování CPU a paměťových prostředků + povolené domény na server.

Rychlý web je také důležitý pro účely SEO, protože Google řekl, že je to jeden z jejich faktorů hodnocení!

CDN (Network Delivery Network)

CDN

CDN je rozsáhlá síť serverů po celém světě, které mají v mezipaměti verzi vašeho webu. Hlavním důvodem připojení CDN k vašemu webu je maximalizace rychlosti načítání bez ohledu na to, odkud návštěvníci přicházejí. Například: Pokud chce návštěvník z Francie procházet web, bude mu web sloužit nejbližší server nebo uzel k tomuto umístění, nikoli server v Kanadě. Mezi další výhody, které má CDN, patří ochrana proti útokům DDOS a snížení zatížení zdrojů původních serverů.

Mnoho webových hostitelů musí mít možnost integrovat se docela hladce s CloudFlare, který nabízí zdarma CDN. Rozhodně něco, co stojí za odhlášení.

SSL certifikáty

SSL je zkratka pro Secure Socket Layer, je to „s“ v https, také viditelná přes visací zámek ve většině moderních prohlížečů, což ukazuje, že web, který navštěvujete, je bezpečný. SSL certifikáty se používají k šifrování přenosu dat mezi vaším webem a návštěvníky. V době psaní tohoto je mít certifikát SSL naprostou nutností pro každý web (nejen pro obchody s elektronickým obchodem). Prohlížeče důvěřují vašemu webu, takže je pravděpodobnější, že si něco koupí, pokud je to cílem vašeho webu. Dobrý kanadský webový hostitel by měl nabízet bezplatné certifikáty SSL. Ve chvíli, kdy vidíme poskytovatele hostingu, který účtuje peníze za základní certifikát SSL, jejich celkové skóre vyžaduje obrovský skok. Existují také různé typy certifikátů SSL, například Extended Validation (EV SSL), Organisation Validated (OV SSL) a Domain Validated (DV SSL). DV SSL je základní verze.

Podpěra, podpora

Podpora je nezbytným prvkem jakékoli služby, ať už jde o webhosting nebo ne. Webhosting je však něco, co může být velmi složité, pokud nemáte v této oblasti dobré znalosti a zkušenosti, což ještě více podporuje podporu. Měli byste se vždy ujistit, že každý poskytovatel, se kterým se zaregistrujete, nabízí živý chat a telefonickou podporu klientům, a možná budete chtít dávat pozor na nepřetržitou podporu, abyste mohli získat pomoc, kdykoli ji budete potřebovat..

Zálohy

Chcete zajistit, aby informace uložené na vašem webu byly vždy bezpečné a bezpečné. Proto jsou zálohy kritické.

zálohy webových hostitelů

Většina poskytovatelů webových stránek bude vaše informace pravidelně zálohovat a ukládat za vás, takže je moudré podívat se na to, jak často to dělají a jak postupují při obnově vašich dat, pokud by to bylo třeba. Zkontrolujte také, kolik by stálo nové nasazení starší verze vašeho webu, někdy je to zdarma, někdy to není.

Šířka pásma

Šířka pásma vašeho webu bude mít hodně společného s tím, jak funguje. Ať už je váš web malý nebo velký, chcete se ujistit, že má přístup ke zdrojům, které potřebuje, aby poskytoval co nejlepší uživatelský zážitek. Podívejte se na šířku pásma, na které budou vaše webové stránky přiděleny poskytovateli, o kterém uvažujete, abyste se ujistili, že je přiměřený.

Počet povolených domén / webů

Vyhledejte, kolik domén poskytovatel, který zvažujete, vám umožní hostit na serverovém prostoru, za který platíte. Ať už si myslíte, že budete chtít hostit více než jeden web, nebo ne, vždy je dobré mít svobodu tak učinit, pokud se v budoucnu rozhodnete..

A to je všechno, může se zdát ohromující, že pokryje každý jednotlivý bod, ale jen to udělejte krok za krokem. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace nejlepších kanadských webhostingových společností, takže máte snadný přehled.

NEBO

Nejlepší hosting domény pro Kanadu

Než se k tomu dostaneme, něco objasníme, zatímco mnoho lidí hledá a žádá o nejlepší služby hostování domén, hosting domény ve skutečnosti není věc. Termín je kombinací „doménového jména“ a „webhostingu“. Co většina lidí myslí při hostování domény, je nastavení webové stránky a její adresa URL nebo název domény.

Protože jsme již zkontrolovali naše výběry nejlepších webhostingových služeb pro Kanadu, budeme hovořit o nejlepších registrátorech domén od nynějška.

Co je to doménové jméno?

Názvy domén jsou alfanumerické aliasy používané k přístupu na webové stránky. Bez názvů domén by bylo možné přistupovat k webům pouze zadáním jejich IP adres do panelu prohlížeče (příklad: 192.168.2.10). Naštěstí pro nás byla vynalezena doménová jména, která nahradí IP adresy a usnadňují procházení webu. Například: 192.168.2.10 se může stát Google.com, jak je to úžasné. To znamená, že bez ohledu na to, jaký název domény kupujete, je tento název ve skutečnosti maskou podkladové adresy IP.

Co jsou registrátoři domén a registry?

Registrátoři doménových jmen jsou společnosti, které mohou spravovat rezervaci názvů internetových domén a těmto adresám domén přiřadit adresy IP. Registrátoři musí být akreditováni obecným registrem domény nejvyšší úrovně (gTLD) nebo registrem domény nejvyšší úrovně kódu země (ccTLD). Registry jsou společnosti na nejvyšší úrovni, které musí delegovat prodej registrací domén. Pokaždé, když je doménové jméno prodáno zákazníkovi, musí registrátor informovat registr, aby si rezervoval doménu (a mnoho z nich se prodává každý den, stačí se podívat na zdroje statistik využití internetu, které jsme vytvořili pro některá šílená čísla)..

registrátoři doménových jmen

Mnoho hostitelů jsou také prodejci registrátorů doménových jmen, což znamená, že se můžete zaregistrovat na webhosting a získat doménové jméno od stejné společnosti, což velmi usnadňuje nastavení vašich webových stránek..

Vytvoření webu: Ukazování názvu domény na kanadskou webhostingovou službu

Poté, co jste si zakoupili doménové jméno a zaregistrovali se do webhostingového balíčku (možná jste již na serveru nainstalovali WordPress nebo jakýkoli jiný CMS), dalším krokem je nasměrovat doménové jméno na svého hostitele a začít vytvářet web.

Pokud jste zakoupili doménové jméno i webhosting od stejného poskytovatele, udělali by to automaticky a měli byste být dobrí. HostPapa to může udělat například za vás.

Pokud jste si své doménové jméno zakoupili od samostatného registrátora doménových jmen, jako je Namecheap, budete se muset přihlásit ke svému účtu a vyhledat DNS nebo DNS servery. Názvové servery jsou servery, které vlastní váš webový hostitel a používají se ke správě doménových jmen přidružených k zákazníkům webového hostitele.

aktualizace názvových serverů

Jak aktualizovat své jmenné servery:

 1. Vyhledejte server názvů svého webového hostitele (příklad: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Můžete o ně požádat svého hostitele, nebo je někdy najdete na straně, když se přihlásíte ke svému cPanelu.
 2. Zkopírujte jmenné servery
 3. Přihlaste se ke svému účtu registrátora a přejděte do nastavení DNS nebo Name Servers
 4. Vložte názvy serverů do polí jmenného serveru a stiskněte „update“ nebo „done“ (nebo „save“)
 5. Počkejte několik hodin, zkontrolujte adresu URL svého webu a web by měl být aktivní (pokud jste nainstalovali CMS, jako je WordPress).

A to je pro tento průvodce, doufám, že to pomohlo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector