Nejlepší webhosting Austrálie do roku 2020

Jako australská webová agentura jsme několikrát byli u poskytovatele webhostingu několikrát za námi.


Během posledních 5 až 10 let jsme kupovali mnoho webhostingových účtů, částečně pro hostování našich klientů (většina z nich jsou australští) a částečně pro naše vlastní osobní & vedlejší projekty (rádi experimentujeme ��).

Prošli jsme si všechny naše účty (30+ poskytovatelů), analyzovali, kteří weboví hostitelé pro Austrálii fungují dobře (pomocí živého sledování), a které z nich (a proč) nejsou. Potom jsme vytvořili tuto masivní recenzi & srovnávací stránku a podělte se o to, co jsme našli!

Pro rychlou orientaci najdete naše top 3 níže!

Web Hosting CompanyRatingCena / moDisk SpaceServers v nebo poblíž AUFeaturesReviewsWebsite
hostpapaAUD $ 2,95 (exkluzivní sleva – dolů z 8,99 $)100 GB
 • Cenově dostupné
 • 100 GB místa na disku
 • Dobrá podpora
 • Americké servery, proto může pro urychlení načítání časů vyžadovat CDN
Recenze HostPapa
siteground24,95 AUD (pokles ze 14,95 $)10 GB
 • Snadné použití
 • Rychlé servery
 • Skvělá podpora 24/7!
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Náklady na obnovu jsou poměrně vysoké
Recenze SiteGround
A2HostingLogo3,92 USD (kolem AUD 5,22 USD)Neomezený
 • Neomezené místo na disku
 • Skvělé s WordPress
Recenze hostingu A2

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: center; }

Contents

O našich recenzích webhostingu

I když při psaní našich webhostingových recenzí používáme mnoho faktorů (zabezpečení, podpora, snadné použití, rychlost, klíčové funkce atd.), podpora a rychlost jsou 2 hlavní, které zvažujeme při kontrole webhostingové služby pro Austrálii.

⚡ Uvažujme například rychlost webu, věděli jste, že 1 sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránky o 11%? To znamená, že více než 1/10 Australanů se za každou sekundu stále načítá a odvrátí …

To je důvod, proč mít kvalitní web hostitele je tak důležité!

Rychlost serveru

Několik webů, na kterých jsme byli uvedeni:

Doporučené na stránkách

Nejlepší webhosting Austrálie 2020 – recenze

Tady jsou 23 nejlepších recenzí webhostingů pro Austrálii, podrobnosti o jejich nákladech, možnostech podpory a místo na disku:

1. HostPapa – nejlepší celkový webhosting

hostpapa.com.au

Logo HostPapa

Cena: AUD 2,95 $
Místo na disku: 100 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Pokud jde o poměr nákladů k hodnotě, HostPapa je téměř nemožné porazit. Za pouhých 2,95 AUD / měsíc získáte 100 GB místa na disku SSD, bezplatné doménové jméno a skvělou podporu 24/7!

HostPapa také ví, jak správně spravovat prostředky serveru, takže všechny účty mají dostatek energie, aby mohly weby běžet při maximálním výkonu!

Nabízejí také spoustu dalších bezplatných služeb, jako je bezplatná migrace ze starého hostitele, pokud je to potřeba. Nabízejí dokonce 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste šťastní, je to docela působivé.

Funkce HostPapa

Takže pokud hledáte kvalitní hosting, který je cenově dostupný, přinesou vám hoši! Kromě toho, že mají praktického tvůrce webových stránek, samozřejmě podporují také všechny populární CMS, jako je WordPress, Joomla a další (400+ aplikací s instalacemi na jedno kliknutí).

V pohodě byly spuštěny jako jeden z prvních zelených hostitelů v okolí a stále to udržovaly, kompenzovaly veškerou spotřebu energie ekologickými ekologickými zdroji energie.

HostPapa nabízí sdílený hosting, hosting pro distributory, hosting VPS a hosting WordPress, jakož i služby webového designu, podporu G Suite a integraci Office 365.. Mohou se také postarat o registraci doménových jmen (a ano, které zahrnují .au jména jako .com.au, .net.au atd.).

HostPapa poskytuje nepřetržitý zákaznický servis prostřednictvím telefonu, živého chatu a vstupenek na podporu. Rozpočtový hostitelé, jako jsou tito, obvykle nemají dostatečnou podporu, ale podpora společnosti HP je překvapivě citlivá a nápomocná při řešení problémů!

Pokud jde o rychlost, datová centra HostPapa jsou velmi dobrá. Může se pochlubit 99,9% dostupnosti a dodávají.

Nakonec jsou tito kluci velmi zkušení, cenově dostupní a nabízejí kvalitní hosting za pouhých VELKOU cenu AUD $ 2,95 / měsíc (exkluzivní sleva MangoMatter, pokles z 8,99 $)!

Klady

 • Spousta místa na disku
 • Hodně zadarmo
 • Skvělá podpora 24/7
 • Poplatky v AUD
 • Může se postarat o vaše potřeby .com.au
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • N / A

2. SiteGround – Runner-up Total Web Hosting

www.siteground.com.au

Logo SiteGround

Cena: AUD 4,95 $
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

SiteGround je další skvělý webhosting, nejenže jejich datová centra září rychle (vyberte si singapurské centrum pro místní weby), ale dokonce mají svůj vlastní interní systém ukládání do mezipaměti (SuperCacher), který vašim webům obsluhuje co nejrychleji.

Vzhledem k tomu, že zabezpečený hosting je absolutní nutností, opravdu se nám líbí jejich vlastní nastavení zabezpečení, které prochází všechny jejich hostované weby, a neustále neustále pozoruje možné bezpečnostní problémy. Mají také specializovaný tým zabezpečení, který denně sleduje nové chyby zabezpečení, a pak tyto problémy opraví, aby vše fungovalo hladce. Je to velmi působivé!

Podpora SiteGround

Mají 3 hostingové plány pro sdílený hosting, začínající pouze na 4,95 $ / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)! Ach, + mají také 30denní záruku vrácení peněz.

SiteGround poskytuje mnoho možností pro zákaznický servis, včetně znalostní báze, konzultací, živého chatu, telefonu a podpory vstupenek. Podle společnosti vám podpora telefonního a živého chatu pomůže získat okamžité odpovědi, zatímco vstupenky by v průměru trvalo 10 minut, což je docela působivé.

Pokud jde o rychlost, SiteGround má co nabídnout. Poskytují SSD pro rychlejší načítání webových stránek ve srovnání s tradičními disky, jakož i další vylepšení a vlastní nastavení pro optimalizaci rychlosti. Jak již bylo zmíněno, mají také vlastní plugin pro ukládání do mezipaměti s názvem SuperCacher pro ještě vyšší rychlosti načítání. Datová centra společnosti se nacházejí v USA, Velké Británii, NL a SG, takže jejich globální dosah je velmi dobrý. A samozřejmě 99,9% záruka dostupnosti.

Klady

 • Skvělá bezpečnost
 • Více datových center po celém světě
 • Zdarma CDN, SSL atd
 • Doporučeno WordPress

Nevýhody

 • Obnovovací ceny mohou být poměrně vysoké

3. Hosting A2 – nejlepší pro hostování australských distributorů

www.a2hosting.com

Logo hostování A2

Cena: 3,92 USD
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

S podporou 24/7, super rychlými disky SSD, neomezeným úložištěm & se sídlem v Singapuru>Funkce hostování A2

Nabízejí 3 sdílené hostingové balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze 3,92 USD / mo USD (kolem AUD 5,22 USD / mo).

Nabízejí zákaznický servis 24/7/365 prostřednictvím všech obvyklých kanálů, jako jsou chat, telefon a vstupenky na podporu. Recenze jsou docela dobré a věci se obvykle vyřeší docela rychle. Nabízejí také bezplatnou migraci stránek, aby byl přechod na jejich služby co nejhladší.

A2 Hosting je velmi hrdý na své „Turbo servery“, které poskytují 20x rychlost ve srovnání s průměrným serverem. Dělají to kombinací vylepšené alternativy Apache, více zdrojů na uživatele a méně uživatelů na server. Mají také vlastní ukládání do mezipaměti a samozřejmě používají SSD. Je to velmi dobré nastavení se spolehlivým provozuschopností. Mají 4 datová centra po celém světě pro slušný globální dosah srovnatelný s SiteGround.

Klady

 • 4 globální servery
 • Neomezené místo na disku

Nevýhody

 • Poplatky v USD

4. Hostinger – skvělý webový hostitel rozpočtu

hostinger.com

Cena: 0,99 USD
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Live Chat, Vstupenky

Hostinger v současné době zažívá šílený růst, a to is dobrým důvodem! Podařilo se jim poskytovat webhosting za velmi přijatelné ceny při zachování vysoké kvality.

To, co se nám líbilo, byl jejich proces nastupování pro nové uživatele, nastavení bylo jedním z nejhladších, kterým jsme prošli (a během let jsme prošli mnoha hostiteli). Přidejte k tomu skutečnost, že mají servery po celém světě… včetně Singapuru, což je ideální pro australské webové stránky.

A jen v případě, že nejste s jejich službami spokojeni, nabízejí dokonce 30denní záruku vrácení peněz.

Technologie Hostinger

Pokud jde o plány hostování, mají obvyklý sdílený hosting (což je to, co většina lidí potřebuje), hosting WordPress (stejný jako jejich sdílený hosting, ale je to jen proto, aby zdůraznili, že vědí, jak hostovat weby WP velmi efektivně), Cloud hosting , VPS a hosting e-mailů. Všechny jejich plány přicházejí s obvyklým SSD rychlým úložištěm, 99,9% zárukou dostupnosti, SSL zdarma atd.

Musíme zmínit jejich vlastní ovládací panel, je to docela působivé. Zatímco většina hostitelů používá cPanel jako ovládací panel pro přidávání a nasazování webů (což v tomto okamžiku vypadá trochu datem), Hostinger si vytvořil vlastní. Vypadá to mnohem čistěji než cPanel a rozhodně je to dobrá hodnota pro jejich služby.

Pokud jde o zákaznickou podporu, mají velmi podrobnou znalostní základnu, kompletní s návody, které vám pomohou začít. Nabízejí také podporu živého chatu 24/7/365 v případě potřeby.

Jak již bylo zmíněno, mají servery po celém světě, takže i když váš cílový trh není v Austrálii, stačí si vybrat libovolné z následujících umístění, aby se váš web hostil: Spojené státy, Velká Británie, Nizozemsko, Litva, Singapur, Brazílie nebo Indonésie.

Mají 3 sdílené hostingové plány, přičemž nejlevnější jsou pouze USD 0,99 $ / měsíc (dolů z 7,99 $).

Klady

 • Snadné nastavení
 • Skvělý výkon
 • Super cenově dostupné
 • Rychlý server v Singapuru + globální síť

Nevýhody

 • Žádné registrace doménového jména .com.au (nezáleží na tom, zda již máte doménové jméno)
 • Poplatky v USD

5. MediaFortress – Velký australský webhosting

mediafortress.com.au

Logo MediaFortress

Cena: AUD 7,70 USD
Místo na disku: 1 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Začali v roce 2009, jsou stále ve 100% australském vlastnictví a určitě dobře znají toto odvětví.

I když jsou určitě na drahé straně a jejich základní plán zahrnuje pouze 1 web a 1 GB úložiště, jejich výhodou je, že jsou také agenturou digitálního marketingu, takže mohou nejen pomoci s hostingem, ale také s budování webu a samotný marketing. V zásadě obchod na jednom místě. Mezi jejich služby patří webdesign, SEO, PPC, marketing sociálních médií, e-mailový marketing atd.

Funkce MediaFortress

Nemuseli jsme využívat jejich zákaznický servis, ale nabízejí pomoc prostřednictvím telefonu nebo prostřednictvím podpůrných vstupenek. Protože se jedná o menší hostingovou společnost, podpora je obvykle osobnější a lidé se starají o jejich pověst.

Také žádné stížnosti na rychlost. Používají dobře optimalizované místní servery a zaručují 99% dostupnost, což je skvělé pro vaše průměrné obchodní weby nebo osobní blogy.

Klady

 • One stop shop
 • 100% Australan
 • Kvalitní služby

Nevýhody

 • Drahý

6. GreenGeeks – nejlepší zelený webhosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

GreenGeeks prochází v současné době masivním růstovým impulsem. Výhodou, kterou mají, je to, že vracejí zpět 300% energie, kterou používají, zpět do sítě, což je velmi cool. Jejich služby a podpora jsou docela působivé, ale zatím nemají žádné servery v blízkosti Austrálie (zatím), doufejme, že to brzy vyřeší. Opravdu se nám líbí jejich bezpečnostní technologie na míru, aby vše fungovalo čisté a hladké. Přestože mají webový tvůrce, podporují také většinu hlavních CMS.

Greengeeks na palubě

GreenGeeks nabízí sdílený webhosting (skvělý pro malé australské podniky a blogy), hosting pro distributory, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Mají také 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste s jejich službami spokojeni.

S podporou byli vždy dobří. Nabízejí to 24/7, telefonicky, chatem nebo podporou. Jejich podpůrný personál je velmi dobře informovaný a dobře vyškolený.

Pokud jde o rychlost, vědí, jak optimalizovat své servery, a ukazuje se v rychlosti, kterou nabízejí. Používají kombinaci rychlých SSD, PowerCacher a PHP7, aby se opravdu pokusili získat co nejvíce šťávy ze svých serverů, jak je to možné, s velkou konzistencí při provozuschopnosti. Docela působivé!

Klady

 • Ekologický
 • Cenově dostupné
 • Velká podpora
 • Neomezené místo na disku

Nevýhody

 • Žádné lokální servery

7. Panthur – velký australský webový hostitel

www.panthur.com.au

Logo Panthur

Cena: 5 AUD
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Panthur je zkušený & vynikající australský poskytovatel webhostingu, který původně začínal jako nekomerční organizace. Nabízejí super-rychlý webhostingové služby a nepřetržitou zákaznickou podporu (což je také bleskové). Jsou to místní weboví hostitelé se servery v zemi, ale nemají žádné zámoří, pokud chcete cílit na jiné země.

Panthur má 3 hlavní plány, které si můžete dodatečně přizpůsobit: ekonomika, podnikání a hosting, které zvyšují úroveň serverových prostředků při stoupání.

Nabízejí také registrace doménových jmen a prodejce webhostingů a agentur. Nedávno si je koupila společnost Hostopia a zatímco byl přepínač trochu skalnatý, všechno vypadá, že je normální, včetně jejich rychlé podpory.

Funkce Panthur

Jejich nejlevnější plán začíná na $ 5 / měsíc (i když pro tento perfektní poměr hodnoty a ceny doporučujeme jít s jejich bronzovým obchodním plánem).

Panthur poskytuje nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonních a podpůrných vstupenek. Obvykle reagují velmi rychle a většina problémů se rychle vyřeší.

Pokud jde o rychlost, i když nemají vlastní plugin pro ukládání do mezipaměti, jako je SiteGround… protože jejich datová centra jsou umístěna v AU a v kombinaci s výkonem jejich serverů jsou doby načítání napříč deskou velmi dobré, stačí si vybrat hostingový plán, který vyhovuje vašemu webu (což znamená, že byste si pravděpodobně neměli vybrat svůj ekonomický plán jako hostitele masivního fóra).

Klady

 • Místní webový hostitel
 • Skvělý výkon
 • Dobrá podpora
 • 3 datová centra v Austrálii

Nevýhody

 • Žádné zámořské servery
 • Na základním plánu je pouze 2 GB místa na disku

8. WPHosting – australský hostitel WordPress

wphosting.com.au

Logo WPHosting

Cena: 19 AUD
Místo na disku: 5 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Líbí se nám tyto lidi. Pokud používáte WordPress a máte rozpočet (a váš cílový trh je v Austrálii, protože jejich servery jsou místní), zajistí, aby vaše stránky fungovaly hedvábně hladce. Jak již bylo řečeno, na jejich základním plánu není telefonická podpora a já jsem také neviděl žádné bezplatné možnosti SSL.

Funkce WPhosting

Nabízejí vysoce kvalitní australský hosting pro WordPress, včetně prémiových funkcí, jako je ochrana DDOS, denní automatizované zálohy a skenování malwaru, aby vše zůstalo v bezpečí.

Nabízejí podporu prostřednictvím všech obvyklých kanálů, jako jsou telefon, živý chat a vstupenky na podporu. Protože nabízejí hostování WP, jejich podpůrný personál je odborníkem na WordPress!

Jejich servery jsou plně optimalizovány pro provoz WordPress, a to se ukazuje. Doby načítání jsou velmi působivé, pro optimalizaci rychlosti používají SSD, PHP7, Gzip a MariaDB! Hostují také některé opravdu velké značky, takže kvalita jejich hostingových služeb je rozhodně na místě!

Jejich nejlevnější plán je AUD $ 19 / měsíc a přichází s 5 GB SSD úložiště.

Klady

 • Hostování králů WordPress
 • Velká podpora

Nevýhody

 • Pravděpodobně nebude fungovat, pokud máte rozpočet …
 • Nebo nepoužívejte WordPress

9. Zásadní – hostitel Australian Green Website Host

www.crucial.com.au

Zásadní logo

Cena: AUD 19,90 USD
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Od svého založení v roce 2003 se Crucial rozrostl docela, známý pro svou jednoduchost. Při 22,90 $ / měsíc však existují mnohem levnější možnosti, které přicházejí s více funkcemi.

Zásadní rysy

Nabízejí také hosting WordPress, hosting pro distributory a hosting VPS (který má 5 příchutí a zahrnuje řešení pro Windows a Linux). Jejich servery jsou v Austrálii a nabízejí podporu 24x7x365, což je vždy užitečné.

Zásadní nabízí podporu 24x7x365 prostřednictvím telefonních a podpůrných lístků. Recenze jsou obecně pozitivní.

S místními australskými servery běžícími na SSD jsou rychlosti stabilní. Možná by však měli změnit svou podporovanou verzi PHP na PHP7, místo aby odkazovali na PHP 5.6+ jako na svou nejnovější a největší…

Klady

 • Skvělé na VPS hosting
 • Jednoduchost není špatná věc
 • Kvalitní služby

Nevýhody

 • Drahý sdílený hosting

10. HostingCloud

hostingcloud.com.au

HostingCloud logo

Cena: AUD 2,50 USD
Místo na disku: 5 GB
Podpěra, podpora: Vstupenky

Nové děti v bloku, jako zbrusu nové. Jsou to určitě levné a nabízejí bezplatné SSL, ale stejně jako většina australských webových hostitelů jsou vázáni na AU, pokud nepoužíváte CDN (které například SiteGround a A2 Hosting nabízejí zdarma). Vypadají perfektně pro malé podniky, které si chtějí namočit nohy.

Mají 2 plány, jeden s 5 GB místa na disku a druhý s 10 GB. Oba zahrnují skvělé funkce, jako je bezplatná migrace cPanel, 7denní zálohování a ochrana sítě DDoS. A všechny hostování běží na maximální rychlosti SSD.

Vzhledem k tomu, že jsou rozpočtovým hostitelem, nabízejí podporu pouze prostřednictvím vstupenek, i když jsou velmi citlivé, takže obecně od nás palec nahoru.

Pokud jde o rychlost, obvyklé australské servery běžící na SSD. Weby běží tak hladce, jak se očekávalo, docela dobře pro rozpočet hostitele imho.

Klady

 • Levný
 • Dobrá hodnota

Nevýhody

 • Možná budete potřebovat lepší možnosti podpory
 • Žádné zámořské servery

11. Digitální Pacifik

www.digitalpacific.com.au

Logo Digital Pacific

Cena: AUD 6,90 USD
Místo na disku: 1 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Digitální Pacifik začal v roce 2000 a rychle se stal jedním z více známých poskytovatelů webhostingu v Austrálii. I když mají spoustu možností, pokud jde o možnosti hostování, výkon byl trochu sporný ve srovnání s jinými hostiteli, pokud jde o jejich sdílené plány hostování.

Když jsme je testovali, přímo jsme je porovnali s Panthurem (kteří nabízejí levnější plán) a nechali servery opravdu krutit několik těžkých skriptů, na které jsme opravdu nebyli. Jejich podpora však byla velmi citlivá (poté, co naše testy havarovaly na našem webu).

Také se nám líbí, jak jsou šetrné k životnímu prostředí a způsob, jakým dávají zpět komunitě zapojením do velkých projektů a dalších akcí, jako je Movember.

Digital Pacific nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu a vstupenky na podporu prostřednictvím svého klientského portálu. Obvykle jsou velmi pohotoví a dokážou účinně vyřešit jakékoli problémy.

Stejně jako většina ostatních australských poskytovatelů webhostingu se společnost Digital Pacific zaměřuje na místní servery, na nichž běží SSD pro ukládání, a funguje dobře pro vaše průměrné osobní a obchodní weby..

Klady

 • Zkušený
 • Spousta možností

Nevýhody

 • Trochu drahé
 • Výkon (může se však zlepšit od našeho posledního testu)

12. Bluehost

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 USD
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Bluehost je nyní velmi starý hostitel, považujeme ho za jednoho z veteránů. Kdysi dávno vládli království společně s HostGator (měli jít do hostitelů, pokud jste byli malí byznys), nyní je oba koupili EIG, masivní korporace, která nakupuje tolik webových hostitelů, kolik je možné ( jako iPage a Fatcow, které jsou na tomto seznamu).

Bluehost šel v posledních několika letech rychle dolů, což definitivně uškodilo společnosti, naštěstí v poslední době zlepšují své služby a podporu, do bodu, kdy by se mohli začít znovu pohybovat na našem seznamu.

Pokud jde o možnosti hostování, nabízejí sdílený hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a dedikovaný hosting.

BlueHost vám poskytuje databázi znalostí, výukové programy pro video, živý chat, odesílání vstupenek a telefonickou podporu. Jsou k dispozici 24/7. Recenze týkající se zákaznické podpory BlueHosts byla stále většinou negativní. <- ale opět na tom pracují.

Výkon (včetně rychlosti) jejich nejlevnějšího plánu sdíleného hostování je nezveřejněn. Pouze uvádí, že uvedený plán má „standardní“ výkon. Podle jejich zástupce podpory Standard Performance znamená, že máte 25 GB RAM a váš web se načte během 2-3 sekund.

Na základě výzkumu na jejich znalostní bázi můžete mít více CPU, paměti a zdrojů za 25,99 USD měsíčně. Jejich balíček Pro je však označen jako „High Performance“, kde má o 80% méně účtů na server, což mu umožňuje používat více prostředků na účet. S tímto balíčkem přichází zvýšená rychlost a výkon díky menšímu počtu uživatelů. Datová centra se nacházejí v Utahu v USA, což znamená, že budete potřebovat CDN, jako je Cloudflare, abyste získali slušné doby načítání pro australské weby.

Klady

 • SSL zdarma
 • Spousta místa na disku
 • Cenově dostupné

Nevýhody

 • Americké servery
 • Skalnatá pověst

13. Cloudways

www.cloudways.com

Logo Cloudways

Cena: 10 USD
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Cloudways je jiná šelma, používají surové servery jiných společností a umožňuje vám na těchto serverech nasazovat, spravovat a sledovat vysoce výkonné aplikace a weby, což odstraňuje obvyklý webhostingový prostředník. Pokud jste dokonce trochu techie, může vám to ušetřit spoustu peněz.

Spolupracují s velkými poskytovateli cloudových služeb, jako jsou Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS a další. Skutečným přínosem je škálovatelnost cloudového hostingu. To funguje skvěle pro aplikace náročné na zdroje a australské webové stránky… jako jsou velká fóra nebo weby elektronického obchodování.

Cloudways vám poskytuje různé možnosti podpory, včetně znalostní báze, podání vstupenek, živého chatu, stránky stavu platformy a online vyplňovacích formulářů. Prostřednictvím vyplňovacích formulářů můžete požádat o volání, informovat se o prodeji a stát se partnerem.

Jejich recenze jsou vynikající. Většina recenzí uvedla, že jejich systém zákaznické podpory byl velmi rychlý a rychlý. Zástupci vědí, co dělat, aby vyřešili jednoduché i komplikované problémy. Celkově byli zákazníci spokojeni s jejich službou zákaznické podpory.

Díky jejich nejlevnějšímu plánu je k dispozici 1 GB paměti (RAM). Servery jsou založeny na polovodičových jednotkách pro rychlejší načítání rychlostí ve srovnání s tradičními mechanickými jednotkami. Servery jsou také připraveny pro PHP 7. PHP 7 je v současné době výběrem webových vývojářů, kteří poskytují lepší a rychlejší výkon webových stránek a aplikací ve srovnání s PHP 5.6. CloudwaysCDN také umožňuje rychlejší načítání webových stránek po celém světě, protože data jsou ukládána do mezipaměti na různých místech po celém světě.

Mají Optimized Stacks s Advanced Cache, jako Memcached, Varnish a Redis pro rychlé reakce. Rychlé rychlosti hostování pro WordPress a Magento jsou k dispozici také díky mezipaměti Breeze a mezipaměti celé stránky. V současné době také mají po celém světě 60 datových center, z nichž si můžete vybrat.

Klady

 • Vysoce výkonný hosting
 • Velmi škálovatelné

Nevýhody

 • Těžší zvládnout

14. Inmotion Hosting

www.inmotionhosting.com

Logo hostování InMotion

Cena: 6,39 USD
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

InMotion Hosting je zde další veterán, ale zaměřuje se hlavně na obchodní hosting a řešení, a proto na vyšší náklady. A znovu, žádné místní servery. Podpora je ale docela dobrá, stejně jako ostatní balíčky … takže pokud cílíte na USA, určitě je třeba zvážit.

Pokud jde o možnosti hostování, nabízí InMotion sdílený hosting, hosting hosta, hosting VPS, dedikované servery a specializovaný hosting WordPress. Nabízejí také služby webdesignu, pokud nikoho nenajdete lokálně (což by bylo zvláštní, protože weboví designéři jsou dnes všude).

Kromě obvyklé telefonické podpory, znalostní báze a vstupenek na podporu mají také účet Skype, který můžete kontaktovat. Obecně jsou uživatelské recenze pozitivní a podpora při řešení problémů reaguje a je efektivní.

Díky kombinaci jejich konfigurací serverů obchodní třídy a podpory PHP7 je rychlost a výkon napříč palubou velmi plynulý. Nabízejí také specializovaný hosting WordPress pro ještě lepší výkon webových stránek WP.

Klady

 • Kvalitní služby
 • Dobrá pověst

Nevýhody

 • Servery v USA
 • Drahý

15. GreenGeeks

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 3,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

GreenGeeks prochází v současné době masivním růstovým impulsem. Výhodou, kterou mají, je to, že vracejí zpět 300% energie, kterou používají, zpět do sítě, což je velmi cool.

Jejich služby a podpora jsou docela působivé, ale zatím nemají žádné servery v blízkosti Austrálie (zatím), doufejme, že to brzy vyřeší. Opravdu se nám líbí jejich bezpečnostní technologie na míru, aby vše fungovalo čisté a hladké.

GreenGeeks nabízí sdílený webhosting, reseller hosting, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Mají také 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste s jejich službami spokojeni.

Klady:

 • Ekologický
 • Cenově dostupné
 • Velká podpora

Nevýhody:

 • Zatím žádné servery poblíž Austrálie

16. Hostitel Geek

www.hostgeek.com.au

Logo hostitele Geek

Cena: 4,58 $
Místo na disku: 400 MB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Stejně jako Media Fortress a Netregistry, Host Geek nabízí služby digitálního marketingu nad rámec svých hostingových služeb, což zákazníkům poskytuje celý balíček, pokud jde o jejich online marketingové potřeby.

Jsou cenově dostupnější než většina na seznamu, ale jejich základní plán přichází pouze s 400 MB místa na disku, které lidé velmi rychle vyrostou. Mají datové centrum v Austrálii i Singapuru, což jim dává o něco větší dosah než konkurence.

Pokud jde o hostingové plány, mají balíčky pro sdílený hosting, hosting pro distributory, VPS, dedikované servery a specializovanější hostingové plány pro WordPress, Joomla a Magento. Specializované plány jsou dražší, ale optimalizované pro každý CMS.

Klady:

 • One-stop shop
 • Cenově dostupné
 • Spousta možností
 • 100% australský vlastník

Nevýhody:

 • 400 MB není mnoho místa na disku

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

Logo WebHostingHub

Cena: 4,99 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

I když nabízejí neomezený prostor na disku a šířku pásma, jejich základní plán je zřejmě poloviční výkon ve srovnání se všemi ostatními plány. Jsou také hostitelem USA se servery v USA, což znamená, že by se weby načítaly docela pomalu, pokud cílíte na Aussie trh.

Nabízejí například bezplatné SSL, bezplatnou migraci webových stránek a bezplatné doménové jméno, jakož i služby webového designu, pokud je potřebujete. Celkově však recenze uživatelů nejsou fantastické, takže možná nejlepší hledat lepší možnosti.

Klady:

 • Neomezené místo na disku
 • Zdarma SSL, migrace webových stránek
 • Přidány služby webdesignu

Nevýhody:

 • Americké servery
 • Trochu na drahé straně

18. Místo5

 www.site5.com

Site5

Cena: 6,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Živý chat

Site5 nabízí slušnou službu, ale pokud jde o cenu, návrh hodnoty tam opravdu není, protože tam jsou lepší hostitelé, kteří jsou dostupnější. Jejich hlavní server je také v USA, takže by to nebylo skvělé pro australské weby.

Nabízejí sdílený hosting, prodejní hosting a plně spravovaný VPS. Každý plán přichází s bezplatnou migrací webových stránek a slušným systémem zálohování pro případ, že se něco pokazí.

Klady:

 • Kvalitní služby
 • Jednoduchost

Nevýhody:

 • Trochu příliš drahé
 • Servery v USA

19. 1&1

www.1and1.com

Logo 1 a 1

Cena: 4,99 $ (USD)
Místo na disku: 100 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Tito kluci jsou v Evropě opravdu populární, ale nemají datová centra poblíž Austrálie, takže to není tak zajímavé, pokud nezacílíte na zahraniční publikum.

Nabízejí také spoustu dalších služeb kromě pouhého hostingu. Od e-mailových řešení až po online marketingové služby a registraci doménových jmen jsou v Evropě jediným kontaktním místem pro vše související s webem.

Jejich nejzákladnější plán je dodáván se 100 GB místa na disku, SSL a zdarma doménové jméno (alespoň pro první rok).

Klady:

 • One-stop shop
 • Spousta místa na disku

Nevýhody:

 • Žádné servery poblíž Austrálie

20. StableHost

www.stablehost.com

Logo StableHost

Cena: 3,50 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Stablehost odstartoval docela malý, testovali jsme je na několika webech a nikdy jsme neměli žádné problémy, jen slušný všestranný hostitel s konkurenčními hostingovými balíčky. Ale jejich datové centrum je opět v USA… takže pro nás to není tak zajímavé.

Jak již bylo řečeno, jsme ohromeni jejich klastrovou hostingovou technologií v kombinaci s jejich přizpůsobenými verzemi PHP, MySQL a Litespeed, výkon je skvělý!

StableHost nabízí sdílený hosting, hosting hostitele, VPS a podnikový hosting pro stránky s vysokým provozem.

Klady:

 • Elegantní klastrovaná hostingová technologie
 • Kvalitní služby
 • Skvělá hodnota

Nevýhody:

 • Servery v USA

21. WestHost

www.westhost.com

Logo WestHost

Cena: $ 1 (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Začali jsme s WestHostem před několika lety, tehdy byli dost zatraceně dobří a dokonce byli podporováni známým obchodníkem a tvůrcem pluginů WordPress. Od té doby však výkon klesl, začaly se objevovat další a další špatné recenze … ne zcela jistá, kde se právě nacházejí. Ale v tuto chvíli, i když jsou super levné, pravděpodobně bychom je nedoporučovali.

WestHost nabízí sdílený hosting, VPS, dedikované servery a hosting WordPress.

Klady:

 • Levný
 • Neomezené místo na disku

Nevýhody:

 • Skalnatá pověst
 • Servery v USA

22. FatCow

www.fatcow.com

Logo FatCow

Cena: 4,08 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

FatCow je starší, stejně jako starý 1998, a tehdy byli pravděpodobně docela dobří. Ale v roce 2004 je EIG koupil a chlapec šel z kopce. Podpora je docela špatná, ale největším problémem je rychlost, je to docela hrozné.

Stačí kliknout na několik zákaznických recenzí a je téměř zábavné, jak se s nimi lidé naštvali.

Klady:

 • Žádný nápad

Nevýhody:

 • Celková kvalita služeb
 • Servery v USA

23. iPage

www.ipage.com

logo iPage

Cena: 1,50 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Další hostitel vlastněný EIG, skoro stejný příběh jako FatCow, i když jejich rychlost je o něco rychlejší. iPage je známý svými velmi drahými poplatky za obnovení, drahými názvy domén, neexistuje žádný cPanel atd. atd.

Také mají pouze datová centra v USA… takže jo, nestojí to za váš čas.

Klady:

 • Neomezené místo na disku

Nevýhody:

 • Celková kvalita služeb
 • Servery v USA
 • Drahé poplatky za obnovení

Proč kontrolujeme webové hostitele pro Austrálii

Výběr správného webhostingového servisu může skutečně znamenat rozdíl mezi prosperujícím australským podnikem nebo neúspěchem. Pokud například naše stránky klesnou na 2 dny, bude to v průměru potenciální ztráta kolem 4 až 8 kB <- ano, vypočítali jsme to). Abychom tomu skutečně zabránili, jsme objasnili některé terminologie hostingu a požadované specifikace níže (vedlejší poznámka: Každá epická levná webhostingová společnost v naší top 10 podporuje WordPress a všechny ostatní hlavní CMS, v případě, že jste byli přemýšlel).

V případě, že se chystáte na manuální cestu při výzkumu nejlepších australských poskytovatelů hostingu a chcete si vytvořit svůj vlastní webhostingový přehled, jsou to specifikace, na které byste měli při výběru hostitele dávat pozor, užijte si!

ps: Také jsme přidali naše osobní top 5 pro následující srovnání:

 • webhosting pro NZ
 • hostování Irska
 • UK web hosting
 • Kanadský hosting
 • web hosting Singapur
 • celkově nejlepší webhosting
 • web hosting Indie
 • web hostí Malajsie
 • Hospedagem de sites Brasil
 • web hostí Pákistán

Obsah

Jak najít poskytovatele webhostingu

 • Terminologie: Hosting domény vs Web Hosting vs Registrace domény
 • Typy webhostingu
 • Umístění serveru
 • Uptime
 • Místo na disku
 • Šířka pásma a přenos dat
 • Rychlost
 • Možnosti podpory
 • Funkce e-mailu
 • SSL certifikáty

Australský webhostingový výzkum

Jak najít webhostingovou službu pro Austrálii?

Terminologie webhostingu: Hosting domény vs Web Hosting vs Registrace domény

Než se dostaneme do drzosti o tom, jak vybrat nejlepšího australského poskytovatele webhostingu v okolí, odpovězme na jednu z nejčastějších otázek týkajících se terminologie hostingu. Jaký je přesně rozdíl mezi hostingem domény, webhostingem a registrací domény?

Registrace doménového jména

Začněme registrací domény. To se týká nákupu nebo registrace doménového jména (yourcompany.com.au), které lze provést prostřednictvím registrátora. Většina webových hostitelů tuto službu nabízí, což znamená, že si můžete koupit své doménové jméno a hostovat své stránky u stejného poskytovatele, což je ideální situace, protože podpora je centralizována. Pokud chcete koupit pouze doménová jména a ne webhosting, je nejlepší projít běžného registrátora, jako je NameCheap. Registrátoři mají oprávnění delegovat prodej názvů domén a přiřadit je k IP adresám (budete překvapeni, kolik domén se zaregistruje ročně, stačí se podívat na stránku statistik využití internetu, kde najdete několik ohromujících čísel).

Vysvětlení webhostingu

aktualizace názvových serverůDalší webhosting. To se týká online prostoru, kde hostujete soubory, které tvoří váš web, a proto jste na této stránce, abyste pro svůj web našli skvělého webového hostitele. Jakmile zaregistrujete své doménové jméno, nasměrujte toto jméno na svůj hostingový prostor, aby se web zobrazil v prohlížečích. Název vaší domény a poskytovatele webhostingu obvykle propojujete aktualizací jmenných serverů domén. Nameservers jsou v podstatě servery vlastněné webovými hostiteli, konkrétně pro správu doménových jmen spojených s jejich zákazníky. Společný formát je něco jako ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Chcete-li připojit 2, stačí vložit jmenné servery hostitelů do polí jmenného serveru v nastavení vaší domény u registrátora. Ale znovu, pokud si koupíte své doménové jméno ve stejnou dobu, kdy si koupíte webhostingový balíček, u stejného poskytovatele, dělají to vše za vás. Pak stačí jen nainstalovat svůj oblíbený CMS a voila, váš web je aktivní. Napsali jsme dokonce rozsáhlého průvodce, jak vytvořit web od začátku, podívejte se na to.

Hosting domény

Nakonec hosting domény. Toto vlastně není věc, hosting domény je kombinací registrace domény a hostování webových stránek, pravděpodobně používán lidmi, kteří skutečně hledají webhosting, ale nezná správnou terminologii, takže hledají „doménu hostující Austrálii“..

Dobře, teď, když je to jasné, začněme!

Jaké jsou typy webhostingu?

Existují 4 hlavní typy hostingu: Levný sdílený hosting, hosting VPS, dedikovaný hosting, & Reseller Hosting. Pro většinu z těch, kteří to čtou (včetně těch, kteří hledají obchodní webhosting), budete chtít hledat levný webhostingový typ (sdílený hosting), protože je ideální pro malé a střední podniky.

Je to jiný příběh, pokud se snažíte prodat tisíce produktů online, nebo máte prosperující fórum, v tomto případě je lepší volba vyhrazený hosting nebo VPS..

Než budeme pokračovat a porovnáme tyto typy hostingu s webhostingem, je tu jedna věc, které byste měli o hostitelském světě opravdu rozumět: 99,9% času získáte to, za co platíte.

Sdílený hosting

Pokud je vaším hlavním zaměřením hledat levné webhostingové služby, to je to, za co jsi přišel. I když existují společnosti, které nabízejí bezplatné webhostingové balíčky, obvykle netrvají dlouho kvůli příliš mnoha omezením. Co sdílený hosting znamená, že váš web bude hostován na serveru se spoustou dalších webů. Kolik dalších webů? Závisí to na poskytovateli hostingu. Některé společnosti umístily na jeden fyzický server až 100 webových stránek, zatímco jiné hosting 20 webových stránek nebo méně. Pro lidi, kteří hledají konkrétně malé a střední obchodní webhosting pro Austrálii, sdílený hosting je pro vás pravděpodobně nejvýhodnějším typem webhostingu. Sdílený hosting lze dokonce použít k hostování webů elektronického obchodování (v závislosti na velikosti webu). Každopádně si rozložíme výhody a nevýhody sdíleného hostování.

Klady:

 • Relativně levné s náklady na hosting webových stránek, které začínají již od 3,95 $ / měsíc
 • Všechno funguje mimo krabici
 • Nepotřebujete technické znalosti, aby byl váš web funkční
 • Od jednoduchého cPanelu můžete dělat skoro všechno
 • Obvykle přichází s instalačními skripty na 1 kliknutí pro WordPress & ostatní hlavní CMS jako Joomla, Drupal atd.
 • Většina hostitelů má plány pro oba Linux hosting & Windows hosting (a nejběžnější jazyky jako PHP, Java a další)

Nevýhody:

 • Váš web se může načítat pomalu, pokud je server přetížen příliš velkým počtem webů.
 • Jste otevřeni bezpečnostním hrozbám, i když neděláte nic špatného.
 • Někdo z vašich sousedů může mít více zdrojů, a v důsledku toho získáte nižší výkon webových stránek.

Upozorňujeme, že ne všechny sdílené plány hostování jsou stejné. Existují plány, které poskytují výkon podobný VPS (jako většinou poskytovatelé hostování WordPress spravovaní v USA). Tyto hostingové plány poznáte podle jejich ceny (poměrně drahé) – je to dobrá rovnováha mezi levným webovým hostingem a super-prémiovým obchodním webovým hostingem. Sdílený hosting je vhodný pro blogy a malé weby, které nejsou náročné na zdroje.

Pokud zkombinujete slušného sdíleného hostitele s mezipamětí a CDN, získáte neuvěřitelné výsledky. Níže je snímek doby načítání jednoho z našich vedlejších projektů, odeslaných z Melbourne (ano, načte se stránka pod sekundu!).

test rychlosti webu

Cpanel – rychlé vysvětlení

Stručné slovo o Cpanelu, nejpoužívanějším ovládacím panelu v hostitelském průmyslu (to platí pro většinu typů hostování). Pokud jej neznáte, nebojte se, Cpanel je velmi snadno použitelný a obvykle se dodává s instalačními programy na jedno kliknutí pro WordPress, Joomla, & mnoho dalších systémů. Ve skutečnosti, pokud vidíte, že určitý webový hostitel založený na Austrálii má Cpanel pod uvedenými vlastnostmi, je to plus! Australští hostitelé, kteří používají vlastní proprietární ovládací panely, mohou mít určité problémy (osobní zkušenost).

VPS Hosting

VPS znamená Virtual Private Server. VPS hosting je speciální typ hostingové služby, kde poskytovatelé hostingu vytvářejí na jednom fyzickém serveru řadu virtuálních serverů. Pokud jste někdy hráli s virtuálními stroji, už víte, o čem mluvím. Ačkoli to může vypadat dobře, je to velmi odlišné od sdíleného hostování. Společnosti obvykle nabízejí 2 typy hostingu VPS:

 • Samostatně spravovaná VPS, máte kontrolu nad všemi aspekty serveru, včetně technických věcí.
 • Spravovaná VPS, hostitelská společnost řeší většinu technických věcí, zatímco vy se primárně zaměřujete na své podnikání. Tato možnost je dražší.

Náklady na webový hosting pro služby VPS se pohybují od 30 do 100 $ + měsíčně a obvykle se používají také k hostování herních serverů (takže jsou vhodné pro hostování Minecraft). Rozložme klady a zápory.

Klady:

 • Na virtuálním serveru získáte vlastní CPU, RAM a úložiště
 • Výrazně lepší výkon
 • Plná kontrola a root přístup

Nevýhody:

 • Mnohem dražší než dostupnější sdílený hosting.
 • K údržbě serveru musíte mít technické znalosti
 • Pokud ne, možná budete muset najmout správce systému

Vyhrazený hosting

Dedikovaný server hosting je nejúčinnější možností ze všech. Místo toho, abyste museli sdílet zdroje s ostatními lidmi – což je v podstatě případ obou horních 2 typů hostingu, získáte plně funkční fyzický server sami. To je stejně dobré jako pro výkon serveru. Ale na druhou stranu, dedikovaný hosting je šíleně drahý. Proto je tento typ hostingu určen především pro velké společnosti, které mají webové stránky a webové aplikace náročné na zdroje. Ceny obvykle začínají na $ 100-200 za měsíc.

Reseller Hosting

Australský hosting distributorů obvykle používají pouze webové agentury nebo jednotliví návrháři webových stránek, kteří chtějí začít hostovat své vlastní klienty. Tyto plány vám umožňují vytvářet různé účty na klienta a spravovat je všechny z jediného dashboardu (nejlépe WHM v kombinaci s Cpanel), nastavení šířky pásma & omezení prostoru, omezení domény doplňku a mnoho dalšího. Plány prodejců jsou rozhodně dražší než váš běžný hostingový balíček, protože umožňují hostit více webů, každý s vlastním Cpanelem.

Webhostingové servery v Austrálii

Umístění serveru webového hostitele: Do nebo z Austrálie?

Pokud sídlíte v Austrálii, měli byste hledat webového hostitele, který je v Austrálii nebo v její blízkosti, je to tak jednoduché. Proč? Protože pokud například hostujete svůj web na serveru v USA, pravděpodobně se setkáte se zábavnými problémy, jako je zpoždění, pomalejší doba načítání, zpoždění atd. Umístění serveru záleží, ale nebojte se o to na úrovni specifické pro město , takže nezáleží na tom, zda hledáte nejlepšího webového hostitele v Brisbane, Sydney (jako je Digital Pacific) nebo Melbourne… ani tak si nevšimnete rozdílu rychlosti.

Pomocí CDN: Going Global

Jak již bylo řečeno, pouze proto, že váš web je hostován na konkrétním serveru na konkrétním místě, neznamená to, že nemůžete získat rychlé načítání po celém světě, v každé zemi. S pomocí CDN můžete své stránky obsluhovat všude s minimálním zpožděním.

CDNSíť CDN nebo síť pro doručování obsahu je geograficky distribuovaná síť serverů, která pomocí umístění návštěvníků webu obsluhuje verzi obsahu vašeho webu v mezipaměti z jeho nejbližšího uzlu nebo serveru. To nejen pomáhá s dobami načítání, ale také může blokovat spammery, zvýšit bezpečnost a chránit vás před možnými útoky DDOS. Jedním z nejpopulárnějších CDN je CloudFlare, mají ve skutečnosti bezplatný plán a spousta webových hostitelů se s nimi docela hladce integruje.

Uptime serveru

Musíte vědět, zda se můžete spolehnout na australskou hostingovou společnost, která vám poskytne stabilní servery a maximalizovanou dobu provozu serveru. Na naší stránce stavu webového hostitele jsme začali sledovat celkovou dobu provozuschopnosti i dobu odezvy u hlavních hostingových služeb. Většina poskytovatelů webhostingu vám zaručí 99,9% dostupnosti. Bohužel to není vždy pravda, ale dělá skvělou práci při zachování maximální doby provozu. Potřebujete spolehlivého poskytovatele webhostingu.

Místo na disku

Velikost úložiště znamená, kolik souborů můžete nahrát na server. U blogů a malých australských webů nepotřebujete více než několik GB, což je nabídka, která nabízí většina levných webhostingových společností. Pokud však chcete hostit větší web, měli byste získat plán hostování s větší kapacitou úložiště. Nezapomeňte dát výhodu společnostem, které používají SSD disky k ukládání dat namísto běžných HDD. Úložiště SSD má až x10 lepší rychlost čtení a zápisu.

Šířka pásma a přenos dat

Mnoho webhostingových služeb propaguje tyto dvě věci jako jednu. Ale jsou naprosto odlišné. Šířka pásma je rychlost, při které lze data přenášet. Na druhé straně přenos dat představuje přenos dat, který váš web generuje – obvykle měřený a omezený za měsíc. Přenos dat závisí na tom, kolik návštěvníků máte a jak velké jsou vaše soubory. Nezapomeňte tedy zkontrolovat, jaký je limit pro plán hostování, který chcete zvolit. Někteří australští hostitelé neomezenou šířku pásma a přenos dat.

Rychlost a doba odezvy

Rychlost serveruI když se tento může zdát snadný, ve skutečnosti je vícevrstvý. Většina lidí si myslí, že získat nejrychlejší webhostingovou službu je kombinace výkonu serveru a umístění v Austrálii, což znamená, že pokud server běží hladce a umístění datového centra je v Austrálii (jak bylo uvedeno výše), mělo by být v pořádku. To rozhodně není tento případ.

Ve skutečnosti existuje více webů se servery v Singapuru nebo v zámoří, které předčí servery se servery v AU (jako Hostinger). Pravda je, že nejlepší hostitelé obvykle používají vlastní systémy a skripty, aby vytlačili co nejvíce výkonu ze svých datových center. Pokud to zkombinujete s vynikajícím hardwarem a funkcemi, jako je ukládání do mezipaměti na straně serveru, podpora PHP7, integrace LiteSpeed, vyhodí australskou webhostingovou soutěž z vody. Správná konfigurace serveru může opravdu změnit, pokud jde o dobu načítání a rychlost, stačí zkontrolovat rozdíly v porovnání SiteGround a HostGator (a nezapomeňte, že rychlost webu je nyní podle Google faktorem hodnocení, takže je důležité i pro SEO).

Pomocí nástroje ping společnosti Keycdn kontrolujeme dobu odezvy u našich poskytovatelů hostování webových stránek.

(zpět na srovnávací tabulku)

Zákaznická podpora

Pokud hledáte konkrétně nejlepší webhosting, chcete se ujistit, že jeho tým podpory je spolehlivý. Nejprve se podíváme na počet možností podpory a jejich dobu odezvy. Mohou zahrnovat telefonickou podporu, live chat, vstupenky na podporu, podrobnou znalostní databázi a dokonce i videonávody.

Zjistili jsme, že lístky podpory jsou stále nejúčinnějším způsobem, jak vyřešit většinu problémů, jsou také nejsnadněji škálovatelné pro web hostitele (což je kritické, když celý server klesne a obdrží masivní příliv stížností).

Pak musíme zvážit, zda hostitel outsourcuje svou podporu, nebo je-li interní, obě možnosti mají své klady a zápory, přičemž outsourcovaná podpora je lepší pro škálovatelnost a konzistenci, ale interní podpora je obvykle rychlejší na míči a další znalý.

Funkce e-mailu

Pokud chcete kompletní hostingový balíček od jednoho poskytovatele, musíte zkontrolovat e-mailové funkce (obvykle důležitější pro lidi, kteří hledají obchodní webhosting, protože pravděpodobně potřebují více e-mailových adres). Ne všechny webhostingové služby, které vám umožňují vytvářet e-mailové účty pro vaše domény. Pokud ano, zkontrolujte, zda poskytují rozhraní pro webmail, možná nabízejí neomezený počet e-mailů (obvykle ne, ale nikdy nevíte) a integraci s externími službami. Také pozor na omezení. Někteří poskytovatelé vám umožňují vytvořit až 100 e-mailových adres nebo odeslat 200 e-mailů za hodinu.

Zálohy webového hostitele

Zálohy jsou velmi důležité, ale bohužel je pro většinu lidí na seznamu priorit. Budete muset pravidelně zálohovat své webové stránky, databáze a e-mailové soubory (nejlépe s denními zálohami). Zkontrolujte, zda společnost nabízí zálohy a jak často zálohují vaše soubory. Zjistěte také, jak můžete obnovit soubory, pokud se něco pokazí. Některé společnosti zpoplatňují obnovu zálohy, zatímco jiné poskytují službu zdarma.

Počet addonových domén / databází

To je důležité, pokud plánujete hostit více než jeden web se svým hostitelským plánem. Levnější hostingové plány jsou často omezeny pouze na jeden web.

Jak již bylo řečeno, pokud vidíte super levné plány s neomezenými doménami, víte, že celkový výkon s největší pravděpodobností půjde rychleji dolů, čím více domén přidáte. Důvodem je to, že prostředky vašeho serveru se nebudou měnit podle počtu domén, které používáte, což má za následek skutečně nízký výkon na všech vašich webech..

SSL certifikáty

Zabezpečení vašeho webu pomocí certifikátu SSL se rychle stává spíše požadavkem než možností, takže nejen weby elektronického obchodu potřebují jeden, ale také každý další web. Google dokonce označí weby bez https jako nezabezpečené, což ovlivní vaše míry konverze. SSL (Secure Sockets Layer) je v zásadě technologie pro navázání šifrovaného spojení mezi serverem (webhosting) a klientem (prohlížeč). SSL umožňuje bezpečný přenos osobních údajů, jako jsou čísla kreditních karet a přihlašovací údaje.

SSL certifikát Austrálie

Když zkoumáte potenciální webové hostitele, podívejte se, zda nabízejí bezplatné certifikáty SSL (nejlépe s možností snadné instalace jedním kliknutím, jako je tomu u SiteGround). Pokud tak neučiní, stále můžete získat bezplatný certifikát od Pojďme šifrovat a požádejte svého hostitele, aby jej nainstaloval. Jak již bylo řečeno, nejlepší web hostující Austrálii by to měl ve výchozím nastavení nabízet zdarma.

Globální síť serverů

A to je všechno, může se zdát ohromující pokrýt všechny body, ale jen to krok po kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace australských webhostingových společností, které najdete, takže máte snadný přehled.

NEBO

Často kladené otázky

Jaký je nejlepší web hosting pro malé firmy?

Podle našeho názoru je nejlepším webovým hostitelem pro malé podniky Hostinger. Pokud se podíváte na kvalitu jejich služeb, je to upřímně nejlepší hostitel. Hostinger nabízí na svém základním plánu 10 GB místa na disku a přichází s bezplatným SSL, hostingem SSD, nepřetržitou podporou a 30denní zárukou vrácení peněz. Jsou také velmi dobří v tom, že udržují své servery v bezpečí a běží hladce po celou dobu.

Kolik webhostingu ročně?

Webhosting může stát jen 20 dolarů ročně, i když by to bylo na levné straně. Pokud chcete kvalitní web hostitele pro vaše firemní webové stránky nebo blog, pak můžete očekávat, že bude platit kolem 60 $ ročně. Může to být dražší, pokud chcete hostovat větší weby, jako jsou e-commerce obchody, protože možná budete potřebovat více místa na disku nebo zdroje CPU a RAM.

Jak mohu hostovat svůj web zdarma?

Svůj web můžete hostovat zdarma s WordPress.com a podobnými službami. Postarají se o všechno, ale budete uvíznout spíše v subdoméně než v profesionálnější doméně (yourbusiness.com.au). S WordPress by to byl yourbusiness.wordpress.com, další služby, které nabízejí podobný hosting zdarma, by byly Wix a Blogger.

Mohu hostit svůj web na Googlu?

Google není hostitelem běžných webových stránek nebo firemních webů, k hostování vašeho webu potřebujete specializovaného poskytovatele webhostingu. Google vlastní službu s názvem Blogger, která vám umožňuje bezplatně získat základní web, ale budete svázáni s konkrétním systémem pro správu obsahu bez velké flexibility návrhu.

Mohu na svém počítači hostit svůj vlastní web?

Můžete hostit svůj vlastní web v počítači pomocí místní instalace. WAMP je správný termín k použití a můžete použít WampServer k instalaci celého zásobníku. Není snadné dělat, pokud nejste obeznámeni s věcmi, jako jsou MySQL, PHP, Apache atd. Nejjednodušší je postupovat podle online průvodce při instalaci WordPress lokálně.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map