Nejlepší webhosting pro Indii

Jako digitální agentura se spoustou hostingových účtů (máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme ��), řekl bych, že máme dobrou představu o tom, co definuje skvělého poskytovatele webhostingu.


Při psaní našich recenzí hostujících web jsme se dívali na spoustu faktorů, ale ty hlavní byly �� podpora a ⚡ rychlost. Vybrali jsme si tyto 2, protože pokud jsou některé z těchto podoblastí, mělo by to obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu.

Několik značek / stránek, které odkazují na náš obsah:
Doporučené na stránkách

Na základě našeho průzkumu a hodnocení hostingu se jedná o 9 nejlepších webhostingových služeb pro Indii:

 1. Hostinger Indie – nejlepší celkový webhosting
 2. HostGator Indie – hostitelský webový hostitel
 3. Hosting A2 – nejlepší prodejce webhostingu
 4. SiteGround – nejlepší hosting WordPress
 5. InMotion Hosting – skvělé obchodní hostování
 6. GreenGeeks – Nejlepší Green Web Host
 7. CloudWays – nejlepší cloud hosting
 8. DreamHost – skvělý prémiový hostitel
 9. BlueHost Indie – skvělý webový host pro bloggery

Nejlepší web hosting Indie 2020 Recenze

1. Hostinger

Logo hostinger

Web: hostinger.in
Cena: Rs. 51
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Pokud jde o nabízenou hodnotu, je 51 GBP za měsíc opravdu těžké porazit Hostingera. Přestože je jejich jediný plán extrémně levný, stále přichází s 10 GB místa na disku SSD, kvalitní podporou 24/7 a neuvěřitelně plynulým nastavením.

Jejich ovládací panel vytvořený na míru je radost s prací a dokonce přichází s vlastním tvůrcem webových stránek. Ačkoli bychom určitě doporučovali používat WordPress (We LOVE WP) k vytvoření vašeho webu, je dobré vědět, že kromě obvyklých redakčních systémů mají také v nabídce svého vlastního tvůrce..

Jejich zákaznická podpora 24/7 je velmi vstřícná a užitečná, což je docela působivé, protože většina rozpočtových hostitelů nemá podporu, ale ne Hostinger! Obrovský palec od nás v této oblasti.

Technologie Hostinger

Pokud jde o typy hostování, nabízejí základní sdílený hosting (většina lidí bude tento typ potřebovat), cloudový hosting, hosting WordPress a VPS hosting.

Sdílené hostingové plány jsou následující:

 1. Single Hosting plán: Super levné a perfektní, aby si vaše nohy mokré, má většinu funkcí prémiových plánů. S tímto plánem máte povoleno 1 web.
 2. Prémiový hostingový plán: Pro ty, kteří chtějí škálovat, bezplatné doménové jméno, neomezené weby a zdvojnásobení výkonu vašich stránek.
 3. Business Hosting plán: Pokud chcete být opravdu vážní. Všechny výše uvedené funkce + denní zálohy a ještě více serverových prostředků, aby vaše stránky byly co nejrychlejší.

Kromě toho mají na všechny hostingové plány 30denní záruku vrácení peněz. V naší knize je to upřímně neomylný!

Klady

 • Super levné
 • Podpora kvality
 • Globální síť serverů
 • Snadné použití

2. HostGator

Logo hostgátora

Web: www.hostgator.com
Cena: Rs. 99
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky

Společnost HostGator, založená již v roce 2002, je skutečně jednou z nejpopulárnějších společností poskytujících webhosting v současnosti. Díky tomu, že váš webový hostitel vám umožní vytvářet profesionálně vypadající, funkční a krásné weby – a je také uživatelsky přívětivý.

Jsou jedním z mála poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí dostupné plány s neomezeným prostorem a šířkou pásma, abychom jmenovali alespoň některé. Mezi jejich hostingové balíčky patří sdílené, prodejce, VPS, dedikované servery, WordPress a Cloud.

Když upgradujete svůj plán, získáte více z HostGator. Právě teď je jejich balíček Baby nejoblíbenějším plánem, protože je skvělým výchozím bodem. Můžete však také začít s plánem hatchlingu, zejména pokud chcete začít pouze s jedním webem. Pamatujte, že již přichází s neměřenou šířkou pásma, i když je to jejich nejlevnější plán. A samozřejmě můžete vždy upgradovat na jejich obchodní plán, pokud vaše potřeby vyžadují více funkcí.

HostGator zaručuje 99,9% dostupnosti. A tato záruka přichází s příslibem, že vám v případě nesplnění tohoto závazku vám vrátí měsíční kredit. Díky rekordnímu sledování doby provozu HostGatoru však pochybujeme, že od nich budete někdy dostávat jakékoli náhrady (a znovu je to dobrá věc, jak si přejete dobu provozu a ne kompenzace).

Je to ze všech výše uvedených důvodů (a více níže), proč jsme jim dali první místo. Podle našeho názoru si to opravdu zaslouží.

Rychlost

Mít rychlé a spolehlivé servery je pravděpodobně jedním z důvodů, proč je HostGator tak populární.

Netřeba dodávat, že uživatelé z celého světa zažijí také dobrou rychlost, když hostujete vaše webové stránky na serveru HostGator (mají na mysli zákazníky z celého světa). Jejich servery v USA jsou prostě velmi silné, proto.

Podpěra, podpora

HostGator se pyšní poskytováním zákaznické podpory 24/7/365 svým zákazníkům. Vždy bude existovat odborník HostGator, který vám pomůže se svými problémy a obavami prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu. Jejich znalostní báze článků je také velmi užitečná, pokud se zabýváte řešením problémů.

Klady

 • Hodnota za peníze
 • Skvělá rychlost

3. A2 Hosting

Logo hostování A2

Web: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Pravděpodobně jste neslyšeli o hostování A2 – ale ve skutečnosti to bylo asi od roku 2001. A ačkoli si po celá ta léta udržovali nízký profil, mají mezi uživateli dobré jméno. Ve skutečnosti téměř vždy zadávají 10 nejlepších recenzí na hosting webových stránek (ano, jsou tak dobré).

A2 Hosting přichází se 3 sdílenými hostingovými balíčky takto:

 1. Lite – za pouhých 3,92 $ měsíčně vám tento balíček umožní mít 1 web, neomezený úložný prostor a neomezenou šířku pásma.
 2. Swift – za 4,90 $ měsíčně nabízí jejich plán Swift 2krát více zdrojů než jejich nejlevnější plán. S tímto plánem můžete mít neomezený počet webů a získat tak neomezený úložný prostor a neomezenou šířku pásma.
 3. Turbo – Vzhledem k nejrychlejšímu plánu A2 Hosting stojí tento balíček 9,31 $ měsíčně. Kromě neomezených webů, neomezeného úložného prostoru a neomezené šířky pásma zahrnuje plán také akcelerátor stránek A2 Hosting.

Když se podíváte na jejich hostingové balíčky, uvidíte, že s upgradem plánu získáte více funkcí a rychlosti.

Zde je to, co se nám na hosting A2 nejvíce líbí – jejich záruka vrácení peněz kdykoli. Mají standardní 30denní záruku vrácení peněz, ale mají také záruku vrácení peněz kdykoli pro ty, kdo si předplatí své delší plány.

Pokud se tedy rozhodnete platit po dobu 3 let, abyste ušetřili peníze (delší plány mají největší slevy v hostingových balíčcích, víte), a poté se rozhodnete zrušit svůj plán po řekněme 1 roce – dají vám refundaci odpovídající nevyužité 2 roky (poměr). Existují však určité výhrady – váš registrační poplatek za doménu a migrační poplatek (pokud existují) se nevrací. Jejich záruka vrácení peněz kdykoli je přesto z tohoto světa.

Pokud jde o jejich záruku dostupnosti, zavázali se poskytovat svým zákazníkům 99,9% dostupnosti. Realisticky řečeno však v této oblasti nejsou dokonalé – ale stále dobré.

Rychlost

Podívejte se na název jejich cenových plánů a zjistíte, že existuje jedno společné téma – rychlost (Lite, Swift, Turbo). Jste opravdu zaručeni, že budete mít rychlý web s A2 Hosting (to je jejich nejlepší místo). Takže jen tak přemýšlejte o svých plánech – jeden je rychlý, druhý je rychlejší a poslední je nejrychlejší.

Podpěra, podpora

Tým podpory A2 Hosting je dobrý. Jejich znalostní báze je plná užitečných článků, které se ukáže jako užitečné, pokud odstraňujete problémy. A pokud chcete s někým mluvit, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu, telefonu a živého chatu.

Klady

 • Servery v USA, Evropě a Singapuru (SG je skvělý pro stránky NZ)
 • Neomezené místo na disku a šířka pásma u všech plánů
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Nevýhody

 • Žádné servery v Indii
 • Nejlevnější plán je omezený a ne příliš rychlý
 • Záruka 99,9% dostupnosti není tak spolehlivá

4. SiteGround

Logo SiteGround

Web: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Společnost SiteGround byla založena v roce 2004 a nyní hostí více než milion webových stránek po celém světě. Mezi jejich možnosti hostování patří sdílené, WordPress, dedikované servery a cloud. Jejich výkonné servery umístěné po celém světě umožňují uspokojit potřeby jejich uživatelů. Ve skutečnosti je SiteGround doporučován samotným WordPress. Ale samozřejmě může hostit i jiné systémy pro správu obsahu (CMS).

SiteGround je nejoblíbenější pro své sdílené plány. Mají za to 3 cenové systémy a my vám o nich řekneme více v níže uvedeném seznamu.

 1. StartUp – Toto je jejich doporučený plán pro spuštění webové přítomnosti. S úvodní cenou 3,95 $ měsíčně (běžná cena je 11,95 $) máte povoleno 1 webové stránky a 10 GB úložného prostoru. Můžete mít také až 10 000 návštěvníků měsíčně.
 2. GrowBig – SiteGround doporučuje tento balíček pro rostoucí weby. Za 5,95 $ měsíčně (běžná cena je 19,95 $) můžete mít neomezený počet webů, 20 GB úložného prostoru a 25 000 návštěvníků měsíčně.
 3. GoGeek – Pokud chcete to nejlepší z SiteGround, nabízejí svůj nejlepší plán za úvodní cenu 11,95 $ (běžná cena je 34,95 $). Přichází s neomezeným počtem webových stránek, 30 GB úložného prostoru a 100 000 návštěvníků měsíčně.

Názvy plánů SiteGround vám poskytují představu o tom, co získáváte. Pokud právě sledujete jejich základní funkce, můžete se spokojit (nebo začít s) jejich balíčkem StartUp. Pokud však chcete u svého balíčku získat prémiové funkce, vyberte si jejich plán GrowBig. Pokud chcete, aby váš balíček obsahoval to nejlepší (podivínské funkce), jděte na plán GoGeek.

SiteGround je také jedním z odvážných poskytovatelů hostingu, kteří poskytují 99,9% dostupnosti – a nějakou odměnu, pokud neplní tento slib. Nezapomeňte však, že hovoříme o průměrném počtu 99,9% dostupnosti za rok, nikoli měsíčně.

Takže, tady je obchod. Poskytnou vám bezplatný hosting po dobu jednoho měsíce, kdy jejich roční doba provozu klesne kdekoli mezi 99,0 až 99,9%. A pokud klesne ještě níže, dá vám 1 měsíc za každé procento. Wow. Ale opět, SiteGround má opravdu dobrý rekord v provozu – šance jsou malé, že někdy klesnou pod 99,9% roční záruku dostupnosti.

Rychlost

Datové servery SiteGround (nalezené ve Velké Británii, Chicagu, Nizozemsku a Singapuru) jsou velmi VELMI spolehlivé. Jsou dostatečně silné pro globální dosah, to je jisté. A co víc, SiteGround také přichází s bezplatným CDN (CloudFlare), což také přispívá k jeho rychlosti webu.

Podpěra, podpora

Existuje mnoho způsobů, jak se spojit s odborníky na SiteGround – mají k dispozici telefon, live chat a e-mailovou podporu 24/7.

Klady

 • Skvělá podpora zákazníků
 • Více datových center po celém světě
 • Doporučeno WordPress

Nevýhody

 • Žádné servery v Indii
 • Vysoká míra obnovy (až 3krát)
 • Žádné volné domény

5. Inmotion Hosting

logo hostování inmotion

Web: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

Společnost InMotion si od své první koncepce v roce 2001 vybudovala dobrou pověst. Dnes spravuje kolem 300 000 webových stránek se zákazníky z celého světa. Mezi jejich možnosti hostování patří sdílené, VPS, prodejce, WordPress a dedikované servery.

InMotion se zaměřením na hostování na podnikové úrovni má tyto 3 sdílené plány hostování:

 1. Zahájení – Nabízejí za to úvodní cenu 3,99 $ (běžná cena je 7,99 $). Můžete mít až 2 weby a získat neomezený prostor a neomezenou šířku pásma.
 2. Síla – Jejich cenově výhodný plán má úvodní cenu 5,99 $ (běžná cena je 9,99 $). Pro tento plán máte povoleno až 6 webových stránek a získáte také neomezený prostor a neomezenou šířku pásma.
 3. Pro – Jejich plán nejvyšší ceny má nyní úvodní cenu 13,99 $ (běžná cena je 15,99 $). Díky tomu můžete mít neomezený počet webů a také získat neomezený prostor a neomezenou šířku pásma.

Vězte, že plán napájení je dvakrát lepší než plán spuštění (jejich nejlevnější plán). Jejich plán Pro je však ve funkcích a výkonu dvakrát lepší než plán napájení. Proto se při upgradu každý plán zlepšuje a zlepšuje.

Pokud jde o záruku dostupnosti služby InMotion, zavázali se poskytovat zákazníkům 99,95% záruku dostupnosti. A ano, mohou to více či méně dosáhnout – jsou spolehliví, proto vytvořili tento seznam.

Rychlost

InMotion má slušnou rychlost. Ve skutečnosti je jejich rychlost více než slušná – jsou rychlé. To je dobré pro SEO a celkovou uživatelskou zkušenost.

Je-li rychlost jedním z vašich hlavních problémů, uvědomte si, že InMotion je bezpečná sázka v této oblasti.

Podpěra, podpora

InMotion má mnoho možností pro zákaznickou podporu od rozsáhlých dokumentů (články v jejich znalostní bázi) po e-mail (systém prodeje vstupenek) až po telefonickou podporu pro live chat až skype komunikaci. Upozorňujeme však, že pokud jde o kvalitu možností podpory, dostávají smíšené recenze. Většinou jsou dobří – ale jsou i chvíle, kdy nejsou tak dobrí v tomto aspektu jejich podnikání.

Klady

 • Velkorysé záruky vrácení peněz (30 dní za sdílené, 90 dní u VPS a distributora)
 • Spolehlivá dostupnost
 • Neomezený prostor a neomezená šířka pásma i na jejich nejnižším plánu

Nevýhody

 • Servery jsou pouze v USA
 • Drahé plány obnovy
 • Dlouhý proces ověření zejména u lidí mimo USA

6. GreenGeeks

Logo GreenGeeks

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Společnost GreenGeeks byla založena v roce 2008 a z mnoha důvodů se stala součástí našeho seznamu nejlepších webhostingů (jak brzy zjistíte). Mají mnoho možností hostování, jako jsou sdílené položky, prodejce, WordPress a VPS. A díky svým výkonným datovým centrům ve Phoenixu, Chicagu, Montrealu, Torontu a Amsterdamu jejich zákazníci po celém světě těží z jejich služeb.

GreenGeeks odlišuje od svých konkurentů (včetně těch na tomto seznamu) jejich závazek k životnímu prostředí. Jedná se o ekologický webový hostitel a 3krát (300%) vrací energii, kterou spotřebují, na obnovitelnou energii. Ano, webové stránky jejich zákazníků jsou poháněny obnovitelnou energií. Není to úžasné?

Pokud si uvědomujete životní prostředí jako my, budete hrdí na to, že jste součástí úsilí GreenGeek pomáhat matce přírodě. Můžete se dokonce rozhodnout použít na svém webu zelenou certifikační značku k dalšímu šíření povědomí.

Závazek GreenGeeks uptime je 99,9% a můžeme vám říci, že mají rekord v tomto procentu.

Rychlost

Rychlost je ve skutečnosti jedním z nejsilnějších bodů GreenGeeks – upřednostňují tuto oblast ve svých službách a ukazuje to v jejich výkonu. Kromě výkonných serverů používají také úložiště SSD místo pevného disku (SSD je rychlejší). Ve svých službách také využívají CDN (používají CloudFlare).

Podpěra, podpora

Tým podpory GreenGeeks je spolehlivá parta. Mají 24/7 lístkový systém (e-mail), telefonickou podporu a chat. Jejich znalostní báze obsahuje užitečné články a návody v různých kategoriích (např. Web, doména, hosting atd.).

Klady:

 • Ekologické nastavení (super zelená!)
 • Neomezený úložný prostor a neomezená šířka pásma u všech plánů
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádné servery v Indii
 • Úvodní ceny jsou dobré pouze pro tříleté platby.

7. Cloudways

Logo Cloudways

Webová stránka: www.cloudways.com
Cena:
10 USD
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

CloudWays, jak název napovídá, je poskytovatelem cloudového hostingu. Je to už od roku 2012 a v průběhu let neustále roste.

Působí jako most mezi zákazníky a poskytovateli hostingu a usnadňuje jejich uživatele. Funguje to tak, že vyberete systém pro správu obsahu (např. WordPress) a poté vyberete server pro svůj web. Vaše volba může být některá z následujících:

 1. DigitalOcean
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linode

S jejich startovacími plány získáte následující informace:

 1. DigitalOcean Starter Plan ($ 10) – 20 GB prostoru, 1 GB RAM, 1TB šířka pásma.
 2. Vultr Starter Plan ($ 11) – 25 GB prostoru, 1 GB RAM, 1TB šířka pásma.
 3. GCE Starter Plan (33,30 $) – 20 GB prostoru, 1,7 GB RAM, šířka pásma 2 TB.
 4. AWS Starter Plan (36,51 $) – 4 GB prostoru, 1,75 GB RAM, šířka pásma 2 TB.
 5. Linode Starter Plan (12) – 25 GB prostoru, 1 GB RAM, 1TB šířka pásma.

Pokud uvažujete o získání poskytovatele cloudového hostingu, všimněte si, že CloudWays je jeden z nejlepších (pokud ne nejlepší – znovu, proto se dostali na náš seznam).

Rychlost

Když se rozhodnete pro poskytovatele cloudového hostingu, máte zaručené rychlé rychlosti serveru. Důvodem je to, že cloud hosting zahrnuje použití klastrů serverů umístěných po celém světě. Pokud uživatel potřebuje spoustu prostředků, jsou vždy k dispozici další servery jako zálohy. Šance na zastavení při přetížení jsou proto malé až nulové šance.

Podpěra, podpora

CloudWays má znalostní databázi článků na svých webových stránkách. A samozřejmě můžete vždy získat všechny potřebné informace na internetu (prostřednictvím dokumentace, videonávodů, fór atd.).

Pokud chcete mluvit s odborníkem, můžete také kontaktovat tým podpory společnosti Cloudways 24/7 prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu (systém prodeje vstupenek).

Klady:

 • Hostujte neomezený počet webových stránek
 • Vysoce škálovatelné
 • Více poskytovatelů

Nevýhody:

 • Plány jsou poměrně drahé
 • Potřebné technické znalosti
 • Žádný ovládací panel

8. Dreamhost

Logo DreamHost

Webová stránka: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Pravděpodobně jste obeznámeni s DreamHost, jak to bylo kolem roku 1996. Nyní hostuje kolem 1,5 milionu webů a jejich počet každým dnem roste..

Mezi jejich možnosti hostování patří sdílené, vyhrazené, VPS, cloud a WordPress. Jejich nejoblíbenější je sdílený hosting a můžete se přihlásit k odběru plánu a platit měsíčně, ročně nebo každé tři roky (každé 3 roky). Podrobnější popisy jejich hostingových plánů jsou uvedeny níže.

 1. Shared Starter – S úvodní cenou pouze 2,59 $ měsíčně vám tento plán umožňuje mít 1 web a bezplatnou doménu po dobu 1 roku (pokud platíte předem za celý celý rok). Získáte také neomezený provoz, neměřenou šířku pásma, úložiště SSD a certifikát SSL zdarma.
 2. Sdíleno neomezeně – za 5,95 USD (zaváděcí cena), tento plán umožňuje neomezené weby, bezplatnou doménu po dobu 1 roku (pokud se platí ročně), neomezený provoz, neměřenou šířku pásma, úložiště SSD a certifikát SSL zdarma.

Jak vidíte, DreamHost má pro své možnosti sdíleného hostování pouze 2 cenové plány. Balíček Shared Starter je vhodný pro spouštění, zatímco Shared Unlimited je určen spíše pro obchodní weby. Můžete si vybrat nejlevnější plán jen vyzkoušet věci – s vědomím, že můžete upgradovat kdykoli.

To, co na nás DreamHost nejvíce zaujalo, je jejich 100% záruka dostupnosti. Ve skutečnosti je součástí jejich podmínek služby – že jejich zákazníci dostanou kompenzaci, pokud nesplní tento slib.

Takže, tady je obchod. Budou vám připisovat celý den hostování za každou hodinu prostojů z jejich strany. Existují však výjimky, jako jsou oznámené prostoje a přerušení služby. Rovněž existuje maximální kompenzace pro zákazníka 10% při příštím poplatku za obnovení. Celkově vzato, je to stále hodně.

Také si všimněte, že prostoje budou počítány na základě hlášení zákazníků. Budete muset odeslat lístek a nahlásit problém, aby se počítalo prostoje. Přesto je to všechno dobré – jak víte, že se budou snažit, aby neměli prostoje, aby při tom neztratili peníze.

Rychlost

Rychlost DreamHost je dobrá – ale ne tak dobrá jako hlavní uchazeči v této zprávě. Pamatujte, že ideální doba načítání stránky je 1 sekunda nebo méně. A DreamHost někdy bojuje v této oblasti (ale jen trochu).

Podpěra, podpora

Pokud jde o zákaznickou podporu, DreamHost určitě může dodat. Mají 24/7 live chat, což je skvělé. Můžete je také kontaktovat prostřednictvím e-mailu a prostřednictvím jejich Twitter účtu. A samozřejmě mají také znalostní základnu užitečných článků a fór pro diskuse.

Upozorňujeme, že nemají telefonickou podporu. Poskytují však možnost přihlášení k odběru jejich funkce zpětného volání. Za to však budete muset zaplatit navíc (podle našeho názoru je to stále dobrá volba).

Klady:

 • 97denní záruka vrácení peněz na platby kreditní kartou (pouze sdílený hosting)
 • Plány kvality
 • 100% záruka dostupnosti

Nevýhody:

 • Žádná záruka vrácení peněz na jiné plány
 • Žádné servery v Indii
 • Drahé poplatky za obnovení

9. Bluehost

Logo Bluehost

Webová stránka: www.bluehost.com
Cena:
3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

BlueHost je velmi velký poskytovatel hostingu. Spolu se svými sesterskými společnostmi (HostMonster, iPage a FastDomain) nyní hostuje přes 2 miliony webových stránek po celém světě. Mezi jejich možnosti hostování patří sdílený, oddaný, VPS a cloud – s jejich nejoblíbenější hostingovou službou sdílený hosting.

Společný hosting společnosti BlueHost má 4 cenové plány:

 1. Základní plán – S úvodní cenou 3,95 $ (běžná cena je 7,99 $) můžete v tomto plánu vytvořit 1 webovou stránku. Obsahuje také úložný prostor SSD s kapacitou 50 GB, neměřenou šířku pásma, název domény a bezplatný certifikát SSL.
 2. Plus plán – za pouhých 5,95 $ jako úvodní cenu (běžná cena je 10,99 $) můžete s tímto plánem vytvořit neomezený počet webů. Získáte také neomezený úložný prostor SSD, neměřenou šířku pásma a certifikát SSL zdarma.
 3. Choice Plus – S úvodní cenou 5,95 $ (běžná cena je 14,99 $) získáte tímto plánem neomezené weby, neomezený úložný prostor SSD, neměřenou šířku pásma a certifikát SSL zdarma.
 4. Pro plán – jejich nejdražší plán má nyní úvodní cenu 13,95 $ (běžná cena je 23,99 $). Přichází s neomezeným počtem webů, neomezeným úložištěm SSD, neměřenou šířkou pásma a bezplatným SSL.

Po upgradu plánu získáte další funkce, výkon a rychlost. Co je neobvyklé u zaváděcích cen BlueHost je to, že nabízejí stejné sazby pro plány Plus a Choice Plus. Zatímco plán s vyššími cenami (v běžných sazbách) má stejnou úvodní sazbu jako levnější plán, mějte na paměti, že přichází s vyšší mírou obnovy.

Pokud jde o jejich záruku dostupnosti, BlueHost se zavazuje na 99,99% dostupnosti. A věřte nám, když říkáme, že jsou skutečně jednou z nejspolehlivějších společností, pokud jde o provozuschopnost.

Rychlost

Pokud se rozhodnete pro BlueHost jako svého poskytovatele hostingu, nebudete mít problém s rychlostí. Přicházejí s volným CDN (CloudFlare) a pro použití musíte jednoduše aktivovat tuto funkci na ovládacím panelu.

Podpěra, podpora

BlueHost má centrum nápovědy s užitečnými články a průvodci pro své zákazníky. Pokud chcete hovořit se svým týmem podpory, můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu (systém prodeje vstupenek) nebo živého chatu (24/7).

Klady:

 • Dobrá bezpečnost
 • Konkurenční ceny
 • Uživatelsky přívětivý

Nevýhody:

 • Vysoká míra obnovy
 • U doménových jmen neexistuje možnost vrácení peněz
 • Služby migrace stránek nejsou zdarma

webhosting indického výzkumu

Web Hosting Indie: Jak najít nejlepší?

Který poskytovatel webhostingu bych měl jít s jednou z nejčastějších otázek, které dostáváme (a otázkou, jak skutečně vytvořit web). Ty, které jsou považovány za nejlepší, jsou založeny na názoru a objektivitě. I když můžete web prohledávat donekonečna, je jednodušší rozhodnout se, s kým jít, až budete mít všechny informace po ruce.

Tato stránka vám pomůže při výběru vašeho oblíbeného poskytovatele hostingu. Při hledání nejlepší web hosting společnost pro Indii, existuje několik věcí, být vědomi. Musíte vzít v úvahu typy hostingu, který existuje, a také jaké funkce byste měli hledat.

Typy webhostingů v Indii

I když na začátku vašeho podnikání fungovaly bezplatné a levné možnosti, jeho potřeby se budou zvyšovat a váš webhosting se proto bude muset změnit. Různé typy webhostingových služeb mohou být matoucí a je důležité vědět, co je to, abyste si mohli vybrat ten nejlepší typ pro vaše potřeby.

Sdílený hosting

sdílená grafika hostováníSdílený hosting je nejběžnějším typem, zde webový hostitel umisťuje více serverů na jeden server, všechny stránky sdílejí prostředky serveru. Sdílený hosting je skvělá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupný hosting, je jednoduchý a nevyžaduje žádné pokročilé znalosti ke správě a má pohodlný ovládací panel (obvykle cPanel). Dva největší obavy jsou, že bezpečnost může být snadno ohrožena a sdílený hosting nemůže zvládnout vysoký provoz na webu. Sdílený hosting je skvělou volbou pro malé a střední podniky s nízkým rozpočtem. Většina sdílených hostitelů podporuje nejběžnější CMS jako WordPress, Joomla, Drupal atd.

VPS Hosting

VPS je zkratka, což znamená virtuální privátní server, takže VPS hosting napodobuje dedikovaný server v rámci sdíleného hostitelského prostředí. Technicky to lze považovat za kombinaci vyhrazeného hostování serverů a sdíleného hostování. Protože se nejedná o plně dedikovaný server, je levnější. Je to také přizpůsobitelné a hosting plány jsou obvykle snadno škálovatelné. Největší nevýhodou je, že je to dražší než sdílený hosting, ale stále s ním rostete a je to také vhodné řešení pro herní servery, nejlepší hostitelé serverů Minecraft používají VPS hosting.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný serverový hosting je typ hostingové konfigurace, která je vyhrazena pro jeden web nebo k jednomu účelu. Vzhledem k tomu, že tento typ hostingu není k dispozici více klientům, jako je sdílený hosting, zvládne vysoký provoz. Je také flexibilní, má vysoký výkon a je spolehlivý. Tento typ webhostingu je ideální pro velké korporace s náročnými systémy kritickými pro mise.

Cloud hosting

Cloud hosting je založen na výpočetních technologiích, které umožňují neomezený počet strojů, které fungují jako jeden systém. Zatímco jiná hostingová technologie, včetně sdílených i vyhrazených, pracuje pouze na jednom počítači, Cloud hosting může používat více počítačů a má zabezpečení, které je na mnoha serverech zaručeno. Je to skvělá volba pro ty, kteří potřebují flexibilitu a škálovatelnost. Vyplývá to z opakujících se nákladů a nebudete mít kontrolu nad konfigurací. To je skvělá volba pro ty, kteří nechtějí přímou kontrolu nad podniky podniku.

Reseller Hosting

Reseller Hosting je typ webhostingu, kde má uživatel přiděleno množství místa na pevném disku a šířku pásma, které může třetí strana použít k hostování webových stránek. Prodejce obvykle koupí prostor velkoobchodně a poté jej prodá potenciálním zákazníkům. To je další možnost, která poskytuje flexibilitu a je také cenově dostupnější. Webový hostitel pro vás provede technické záležitosti a vy se můžete zaměřit na zákaznickou podporu. Protože jsou vaše služby omezené, pokud se něco pokazí, budete muset řešit škody, pokud se něco pokazí na konci webhostingu.

Spravovaný hosting WordPress

Spravovaný hosting WordPress se liší od ostatních hostování, protože se jedná o službu concierge. Všechny technické aspekty jsou kontrolovány poskytovatelem hostingu, který se zaměřuje pouze na weby WP. Mezi aspekty, které kontrolují, patří škálovatelnost, doba provozu webových stránek, denní zálohy, aktualizace WordPress, rychlost a zabezpečení. Množství kontroly je opravdu to, co dělá výhody i nevýhody spravovaného hostování wp. Je to skvělé, pokud jste v pořádku s menší kontrolou (ale úžasnou bezpečností, rychlostí a podporou), kterou je mnoho začínajících společností, ale pokud jste větší podnikání, můžete to vidět jako nevýhodu.

programovací servery v Indii

Jaké funkce hledám?

Nyní, když máte základní přehled o různých typech webhostingů pro Indii, musíte vědět, jaké funkce byste měli hledat v závislosti na velikosti vaší společnosti a čeho chcete dosáhnout. Tyto věci hledat při hledání webhostingové služby promění stresující projekt v zábavný.

Umístění serveru

mapa umístění serveruBudete se chtít ujistit, že hostitelská služba, kterou používáte, je umístěna v Indii nebo v jejím okolí (Singapur je pravděpodobně nejlepší tu). Důvod je jednoduchý. Pokud založíte svůj web v jiné zemi, bude to mít za následek problémy s rychlostí. Zažijete zpoždění, pomalejší doby načítání a jen obecné zpoždění. Chcete-li, aby byl tento proces velmi snadný, udržujte webhostingovou službu, kterou si vyberete, blízko vás (pokud máte sídlo někde jinde, máme také srovnání webhostingů pro Austrálii, Spojené království, Kanadu, Irsko, Malajsii, Brazílii, Pákistán, Indonésii, a Nový Zéland).

Místo na disku

Na úložišti záleží, protože určuje, kolik souborů můžete nahrát na svůj web. Pro malé podniky nebo možná blog může jednoduchý web udělat a bude vyžadovat jen několik gigabajtů. Bohužel, pokud jste větší společnost, nebo máte na mysli pouze větší projekt, budete potřebovat tolik úložného prostoru, kolik můžete získat. Budete chtít využít hostingové služby, které nabízejí ovladače SSD, které mají lepší výkon než standardní používaný disk.

SSL certifikáty

SSL sertifikujeV dnešní době je nutné mít certifikát SSL! Znamená to, že máme zabezpečený web (https: //) a Google se to také líbí, protože netají, že mít certifikát SSL je jedním z faktorů hodnocení ve výsledcích vyhledávání. Naštěstí jsou certifikáty SSL v těchto dnech zdarma a většina poskytovatelů webhostingu je nabízí. Pokud ještě nemáte povoleno SSL, můžete získat bezplatný certifikát od Pojďme šifrovat.

Uptime

Při hledání nejlepšího webového hostingu v Indii budete chtít hledat službu, která poskytuje dobrý provoz serveru. V podstatě 99,9% webových hostitelů v Indii slibuje optimální dobu provozu. Sliby nemusí být vždy důvěryhodné. Než se sami nebo vaší společnosti věnujete určité službě, nezapomeňte prozkoumat a přečíst si recenze hostitele webu, který zvažujete, abyste dosáhli obecného konsensu o tom, jak dobrý je provozuschopnost.

Podpěra, podpora

Velkou funkcí, kterou si musíte dát pozor, je podpora, služba i zákazník. Zatímco mnozí je považují za stejný typ podpory. Kvalitní služby a podpora zákazníků spočívají v tom, že dokážeme správně formulovat, jak řešit problémy a technické problémy, a zároveň se ujistit, že se zákazník cítí ceněn a spokojen. Dobrá podpora je nutností! Je dobré vyhledat uživatelské recenze podpůrných služeb, protože nejsou vytvořeny rovnocenné, jak jsme zjistili v porovnání InMotion Hosting vs Bluehost..

Zálohy

Nezapomenutelnou funkcí, ale často je, je záložní systém. Každá osoba, která pracovala s počítačem v jakékoli kapacitě, ví, že je nezbytné zálohovat vaše soubory a data. Při vytváření webu prostřednictvím webhostingového serveru je nesmírně důležité zálohovat databázi, e-mailové soubory a web téměř denně. Při výběru nejlepšího hostování webových stránek v Indii nezapomeňte zkontrolovat, jak často služba zálohuje vaši databázi a zda účtuje poplatek za obnovení zálohy..

Šířka pásma

Šířka pásma je množství dat, které lze přenést mezi vaším webem, jeho uživateli a internetem. Pokud jste měli počítač od dávných dob, pravděpodobně si pamatujete vytáčený internet a šířku pásma šnekového tempa. Při hledání webhostingu, chcete být jisti, že nabídka je dobrá. To platí zejména pro sdílený hosting. Pokud webové stránky na serveru zaznamenají velký provoz, načtou se ostatní stránky pomaleji. Takže pamatujte: čím vyšší je šířka pásma, tím více lidí může navštívit váš web.

Počet povolených addon domén / webů

U startupů, které hledají nejjednodušší webhostingový plán, budete pravděpodobně potřebovat pouze jeden web. Webhostingová služba, která nabízí pouze jednu doménu, je také nejlevnější možností, ale pokud chcete přidat další weby, musíte si být jisti, že váš webhosting ji může podporovat. Zatímco většina plánů webhostingu umožňuje tolik subdomén, kolik chcete, musíte si být jisti, že mohou podporovat více domén, pokud to vaše firma potřebuje..

Další informace, které byste měli mít na paměti

Stejně jako u většiny věcí, které se týkají technologie, mají lidé také nejasnosti ohledně terminologie spojené s webhostingem. Lidé často zaměňují web hosting za hosting domény nebo registraci domény, ale žádný z nich není náhradou za druhý. Pokud někdo mluví o hostování domény, obvykle se odkazuje na kombinaci webhostingu a registrace domény. Hosting domény není skutečná věc; lidé prostě neznají správnou terminologii pro webhosting. Registrace domény je nákup a registrace doménového jména. Je to služba, kterou pro vás většina webhostingových plánů nabízí. Webhosting je samozřejmě online prostor, do kterého umístíte svá data, takže se zobrazí v prohlížečích, když zadáte název domény.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector