9 nejlepších tvůrců webových stránek (srovnání)

tvůrci webových stránekKterého tvůrce webových stránek byste si měli vybrat?


Na trhu existuje více než 50 různých tvůrců webových stránek.

Každý z těchto nástrojů vám slibuje, že snadno vytvoříte web za nízkou cenu.

Ale co jejich skutečná použitelnost a výkon? A co flexibilita – můžete vytvořit internetový obchod nebo blog?

Rozhodli jsme se strávit nějaký čas a peníze registrací, testováním a kontrolou 9 nejpopulárnějších tvůrců webových stránek.

S každým stavitelem jsme také vytvořili jednoduchý „5minutový“ testovací server a sledovali jsme jeho dobu bezporuchovosti a rychlosti po dobu 12+ měsíců.

Ale nejdřív:

Kdo by měl používat Tvůrce webových stránek? Je to pro vás?

Při správném používání jsou tvůrci webových stránek fantastickou výhodou. Bohužel nejsou pro každého to pravé. Jak už bylo řečeno, je to pravděpodobně pro vás pokud chcete vytvořit:

 • Web pro malé firmy
 • Osobní web (blog)
 • Webové stránky elektronického obchodu (internetový obchod) k prodeji produktů nebo služeb

… A chcete to rychle a levně.

Je to pravděpodobně ne pro vás, pokud:

 • Jste zkušený webový vývojář / designér, který zná HTML, CSS a PHP
 • Chcete vytvořit web, který je velmi složitý a velký

Úplné zveřejnění: My, na hostingfacts.com, vyděláme provizi, pokud nakonec zakoupíte webového tvůrce pomocí odkazů v této recenzi. Děkujeme za vaši podporu (viz náš proces kontroly).

9 nejlepších tvůrců webových stránek roku 2020

Zde je přehled 9 nejoblíbenějších tvůrců webových stránek:

1. Wix.com

Domovská stránka Wix

 • Výhody používání Wix 

+ Velmi snadné použití (drag and drop)
+ Zdarma verze & dostupná bezplatná zkušební verze
+ 630+ témat a šablon
+ Dobré pro weby, blogy, internetové obchody
+ Spolehlivý výkon
+ Builder AI (5min webové stránky)
+ 30denní záruka vrácení peněz

  • Nevýhody použití Wix

Žádný živý chat, pouze vstupenky / telefon
E-mailové účty cena navíc

Tvůrce webových stránek Wix přichází s 630 témat které jsou vhodné pro mnoho různých podniků, jednotlivců i neziskových organizací.

Témata roztřídili podle fotografie, portfolia, cestování, jídla, krásy a dalších. Kromě toho mají mnoho témat, která jsou nejvhodnější pro blog, internetový obchod nebo obchodní web:

Šablony Wix

Kromě několika návrhů motivů Wix také umožňuje uživatelům vybírat mezi více než 100 různými fonty, a pokud to nestačí, můžete také nahrát vlastní vlastní písma. Potřebujete-li pro svůj web nějaké obrázky, zahrnuje knihovnu více než 1 000+ sériových obrázků.

S Wix můžete vytvořit galerii, která vám představí vaši práci. Zahrnují také zdarma favicon a logo maker. Pokud pro své webové stránky nemáte logo, může vám tento nástroj určitě pomoci vytvořit (i když nemáte žádné designové dovednosti).

Je také spravedlivé říci, že Wix je o něco více než jen „tvůrce webových stránek“. Se společností Wix můžete vytvořit internetový obchod, který bude prodávat vaše výrobky, vytvářet kupony a rozesílat e-mailové zpravodaje..

Kromě toho, na rozdíl od mnoha jiných oblíbených nástrojů pro vytváření webových stránek, Wix zahrnoval funkce drag and drop – Díky tomu je vytváření webových stránek co nejjednodušší. Zde je návod, jak drag and drop funguje na Wix:

Wix Drag and Drop Editor

Drag and drop je funkce Wix, která vám umožní jednoduše reorganizovat váš web, přidat sekce / bloky a provést úpravy, které umožní publikování a provádění změn na vašem webu téměř okamžitě.

Kromě toho nedávno přidali novou funkci nazvanou ADI. Stručně řečeno, jedná se o umělou inteligenci, která pro vás vytvoří zcela unikátní web za méně než pár minut. S několika jednoduchými otázkami navrhne Wix AI web, který je vhodný pro vaše podnikání a potřeby. Žádné dva weby nikdy nebudou vypadat stejně, což znamená, že získáte zcela vlastní web.

Uživatelé Wix mohou také upravovat své webové stránky na jiných zařízeních, jak mají aplikace pro iOS a Android dostupný. V neposlední řadě lze k jednomu webu přiřadit více editorů / autorů, což je dobrý nápad, pokud máte větší tým nebo organizaci, která bude web / obchod spravovat. Jejich podpora je k dispozici prostřednictvím telefonu a prodeje vstupenek.

Jakmile se zaregistrujete u společnosti Wix, budou také zodpovědní za hostování vašeho webu a zajištění jeho rychlého načítání. Za posledních 12 měsíců jsme měli stabilní provozuschopnost 99,98% a rychlost stránky 412 ms, což je ve srovnání s mnoha ostatními dobrá.

Wix také nabízí bezplatný plán vyzkoušet své služby. Každý si může vytvořit účet a okamžitě začít vytvářet webovou stránku. Jediným upozorněním je, že nemůžete připojit vlastní název domény a na vašem webu budou zobrazeny reklamy Wix. Pokud se vám líbí to, co jste vytvořili, můžete vždy upgradovat později.

Přehled cen:

 • Všechny plány mají 14denní bezplatnou zkušební verzi
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 12,95 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 13 $ / měsíc a zahrnuje 2 GB šířku pásma a 3 GB úložiště
 • Nejlevnější plán elektronického obchodování začíná 23 $ / měsíc a zahrnuje neomezenou šířku pásma a 20 GB úložiště
 • Každý e-mailový účet stojí 6 $ / měsíc prostřednictvím sady Google Suite

Naše testovací stránka vytvořená na webu Wix.com
Wix uptime a speed data

2. ConstantContant.com (CTCT Builder)

 • Stálý tvůrce kontaktů

  Výhody používání CTCT Builderu

+ Snadné a snadné použití
+ Zdarma verze
+ Zahrnuje tvůrce AI
+ Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
+ Velký výběr obrázků zdarma
+ 30denní záruka vrácení peněz

  • Nevýhody použití CTCT Builderu

Místo šablon používá rozvržení
– Úpravy a přizpůsobení obrázků je obtížné

Constant Contact Builder poskytuje klientům průvodce AI s průvodcem, který vytváří zcela vlastní web, do kterého můžete přidávat návrhy obsahu a přizpůsobené obrázky..

Tvůrce AI automaticky vytvoří web vhodný pro mobilní zařízení to bude vypadat úžasně na všech zařízeních. Úpravy nově vytvořeného webu jsou snadné díky předem vytvořeným možnostem, nástrojům pro úpravu textu, barev a obrázků (má také integraci s Unsplash, která vám umožní přístup k více než 1 milionu vysoce kvalitních obrázků). Navíc to nabízí automatizace e-mailů, pluginy třetích stran a podporuje automatickou synchronizaci se sociálními sítěmi.

Šablony pro vytváření stálých kontaktů

Každý web vytvořený pomocí aplikace Constant Contact Builder se spoléhá na robustní a rychlou síť pro distribuci obsahu (CDN), která návštěvníkům umožňuje získat nejrychlejší dostupnou verzi kdykoli k dispozici. Tento webový tvůrce nabízí Výrobce log s AI což znamená, že se nebudete muset starat o správné budování značky.

S AI-Builderem pro neustálý kontakt se snadno pracuje. Stačí odpovědět na několik otázek a tvůrce webových stránek vytvoří personalizovaný web na základě vašich odpovědí.

Můžete snadno přidávat nové stránky a upravovat oddíly a také přizpůsobovat rozvržení pomocí nástroje na tvorbu AI, což umožňuje rychlé a snadné vytvoření webu v žádném okamžiku..

Stálý kontaktní online designér

Constant Contact Builder nabízí integraci s hlavními platebními branami včetně Paypal a Stripe.

Integrace s knihovnou obrázků Unsplash poskytuje klientům přístup k více než milionu kvalitních obrázků, což může brát zátěž při pořizování obrázků s vysokým rozlišením a neustálém získávání kvalitních fotografií z vašich rukou..

Tento webový tvůrce nabízí plán zdarma (není vyžadována kreditní karta) a má 30denní záruku vrácení peněz. Plán zdarma poskytuje příležitost zvyknout si na platformu a rozhodnout se, zda ji chcete upgradovat s dalšími funkcemi později. Seznam předplatitelů e-mailů je však omezen na bezplatný tarif.

Důvodem, proč je tato platforma tak mocným řešením e-mailového marketingu, je to, že vám dává možnost zasílat cílené e-maily, které si můžete přizpůsobit. Nabízí také skvělé funkce, jako je analýza webových stránek, formuláře pro zachycení potenciálních zákazníků a možnost registrace událostí, které vám pomohou řídit účast na vašich událostech.

Platforma nabízí 24/7 živý chat, e-mail a telefonická podpora. Constant Contact Builder je také chytrou volbou pro majitele elektronického obchodu, protože platforma umožňuje zákazníkům nastavit internetový obchod i při použití bezplatné zkušební verze. Navíc neexistují žádné transakční poplatky pro zákazníky, kteří dostanou plán Business Plus.

Naše testovací stránka s aplikací Constant Contact Builder vykázala stabilní provozuschopnost 99,98% a rychlost stránky 264 ms. Celkově vzato je Constant Contact Builder solidní a cenově dostupnou volbou pro malé firmy, nováčky e-mailového marketingu a majitele netechnických podniků, kteří se nechtějí pustit do potíží s prodlouženým procesem navrhování webových stránek..

Přehled cen:

 • Zdarma plán k dispozici
 • Všechny plány zahrnují bezplatný certifikát SSL (https: //)
 • Všechny placené plány přicházejí s bezplatnou doménou na 1 rok, později obnovené na 22,00 $ / rok
 • Levnější placený plán stojí $ 10 / měsíc a zahrnuje neomezenou šířku pásma a úložiště
 • eCommerce je zahrnut i ve bezplatném plánu, ale je omezen na 3 položky a má 3% transakční poplatek (neomezený a 0% poplatek s plánem Business Plus)

Naše testovací stránka vytvořená na webu ConstantContact.com
Data uptime a rychlosti CTCT Builderu

3. SITE123.com

 • SITE123

  Výhody používání SITE123

+ Dobré pro malé weby, jako jsou blogy
+ Zdarma omezený plán s reklamami
+ Může přidat funkci online obchodu
+ Může přidat galerii
+ Funkce překladu webových stránek

  • Nevýhody použití SITE123

Žádný drag and drop
– Ne všechno je plně přizpůsobitelné

SITE123 je snadný tvůrce webových stránek, který vám umožní vytvořit web pro malé firmy, blog nebo web eCommerce během několika kliknutí. Můžete začít používat některé z jejich vysoce kvalitních šablon – všechny šablony SITE123 jsou plně citlivé a optimalizované pro mobilní zařízení.

SITE123 Šablony

SITE123 je flexibilní, pokud jde o odesílání obrázků, změnu písem a barevných schémat a úpravu struktury a designu domovské stránky vašeho nového webu. Šablony však nemůžete změnit, jakmile se váš web stane veřejným. Tato platforma má stovky bezplatných obrázků a přístup do knihovny písem Google. Integruje aplikace pouhými několika kliknutími a může propojit 25 různých platforem sociálních médií.

Tento konkrétní tvůrce webových stránek poskytuje alternativu k tvorcům webových stránek přetažením výběrem, aby klientům poskytl zjednodušenou možnost, která jim umožní nahrávat jejich obsah v drátovém uspořádání. Varováním je, že ačkoli použití snadného rozhraní urychluje proces nastavení, snižuje přizpůsobitelnost.

Co konkrétně odlišuje SITE123 od ostatních tvůrců webových stránek, je to, že umožňuje klientům vytvářet vícejazyčné weby. Toto je dobrá volba pro mezinárodní firmy, protože nemusí mít více webů v jiných jazycích, ale pouze další jazykové verze svých webových stránek..

SITE123 pomáhá klientům obohatit jejich obsah webových stránek tím, že jim poskytuje rozsáhlý seznam pluginů pro webové stránky, včetně analytických nástrojů, podpory živého chatu, marketingu a nástrojů pro webmastery.

Platforma nabízí slušné funkce SEO – klienti mohou upravovat popisy meta a titulů, přizpůsobovat adresy URL a přidávat alternativní text k obrázkům. Google Analytics je také součástí seznamu pluginů pro web SITE123.

Tato platforma nabízí 24/7 live chat a telefonická podpora za jakýkoli typ technické pomoci. Nabízejí také přístup do svého znalostního centra, plné bezplatných průvodců o tom, jak používat své nástroje a funkce, a klienti si mohou také prohlédnout více informací o tutoriálech pro tvorbu webových stránek na svém kanálu YouTube..

S SITE123 můžete snadno aktivovat e-mail související s doménou, což je zásadní, pokud jde o propagaci webových stránek a obchodní pověst.

SITE123 Backend

Klienti mohou přijímat platby přes PayPal a Stripe online prostřednictvím platformy. Kuponové kódy lze také získat prostřednictvím sociálních médií a e-mailového marketingu. Kromě toho SITE123 nabízí bezplatný certifikát SSL, který zajistí, že nebudete mít žádný neoprávněný přístup.

Za posledních 12 měsíců poskytl server SITE123 stabilní provozuschopnost 99,87% a rychlost stránky 724 ms. Bohužel od začátku září SITE123 zablokoval Pingdom ve sledování jejich webových stránek, zeptali jsme se na to jejich živé podpory chatu, ale nemohli nám pomoci.

Přehled cen:

 • K dispozici je bezplatná verze
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 13,00 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 8,45 USD / měsíc a zahrnuje 5 GB šířku pásma a 10 GB úložiště
 • Nejlevnější plán elektronického obchodování začíná 14,45 USD / měsíc a zahrnuje 45 GB šířku pásma a 90 GB úložiště
 • Omezené e-mailové účty (zdarma – 0, pokročilé – 2, profesionální – 5, zlaté – 10)

Naše testovací stránka vytvořená na webu SITE123.com
SITE123 od září zablokoval sledování Pingdomu, zde jsou naše předchozí údaje o dostupnosti a rychlosti

4. Squarespace.com

 • Čtvercový prostor

  Výhody používání Squarespace

+ Snadné použití, použití drag and drop
+ Moderní 70+ motivy a šablony
+ Velmi intuitivní
+ Spolehlivá podpora prostřednictvím e-mailu
+ Dobrý výběr doplňkových funkcí
+ Nejlepší pro kreativní podnikání / lidi

  • Cons z Using Squarespace

Vysoké měsíční náklady
Omezená integrace třetích stran

Squarespace je webový tvůrce, který nabízí 100+ dobře navržených témat, která reagují na telefony i tablety. Pokud jde o návrhy, písma, velikosti a obrázky, Squarespace je platforma, která usiluje o dokonalost. Nabídka Styly webů umožňuje skvělou přizpůsobitelnost šablony. Platforma rozhodně vyhovuje označení „Build It Beautiful“.

Šablony čtverců

Velkou výhodou, kterou má Squarespace oproti ostatním tvůrcům webových stránek, je to, že dává příležitost přepnout šablony bez ztráty obsahu. Tato platforma vám umožňuje použít dokonce více šablon pro stejný web najednou. Pokud je pro vás důležité, že váš web má ohromující design, Squarespace vám dává tvůrčí svobodu vytvářet jedinečné šablony výměnou vlastních fotografií, ale musí být ve vysokém rozlišení.

Máte-li zájem o blogování, Squarespace je spolehlivá možnost, protože nabízí klientům řadu užitečných funkcí, včetně funkce více autorů, plánování po ukončení, podpory AMP a dokonce i možnosti hostit svůj vlastní podcast.

K dispozici jsou čtyři mobilní aplikace Squarespace. Nejlepší z nich se jednoduše nazývá Squarespace a poskytuje vám možnost změnit uspořádání téměř všech aspektů vašeho webu, včetně vašich blogů, obchodu a stránek..

Platforma nabízí spolehlivé možnosti optimalizace SEO, včetně možnosti přizpůsobit meta popis, značky a adresy URL (pro každou stránku). Můžete přidat alternativní text pro obrázky, ale je to složitější ve srovnání s ostatními tvůrci webových stránek.

Ačkoli to nabízí pěkný výběr doplňkových funkcí včetně widgetů pro sociální média, widgetů do galerie, nástrojů pro restaurace a plánování schůzek, Squarespace nepodporuje rozšíření a aplikace třetích stran. Aplikace třetích stran lze implementovat pouze v případě, že jako vývojovou sadu nástrojů používáte Vstřikování kódu.

Squarespace umožňuje webovým stránkám eCommerce přidat internetový obchod s rozhraním, kde mohou snadno spravovat produkty, objednávky, zásoby a slevy na kupóny. Zpracování plateb lze provést prostřednictvím Stripe, Apple Pay a PayPal. Služba Squarespace neumožňuje další platby za úplatu.

Rozhraní Squarespace vypadá přitažlivě a minimalisticky, ale není intuitivní. Jeho použitelnost ponechává něco, co je žádoucí – protože vyžaduje, abyste neustále ukládali nové změny, které mohou být časově náročné.

Squarespace Backend

Platforma má 6 jazyků rozhraní (EN, ES, FR, DE, IT, PT), ale není příliš robustní, pokud jde o vytváření vícejazyčných webů, protože se spoléhá pouze na překlady Google.

Nedávno společnost Squarespace uvedla několik úžasných nových funkcí – Tvůrce titulní stránky, G Suite, a Getty Images. Jeho nejnovější verze (verze 7) implementovala některé skvělé editační funkce, včetně možnosti editovat obsah živě pomocí inline editace.

Za posledních 12 měsíců jsme monitorovali výkon Squarespace pomocí našeho vlastního testovacího webu a platforma poskytla stabilní provozuschopnost 99,99% a rychlost stránky 587 ms.

Platforma nabízí nepřetržitou zákaznickou podporu, live chat a e-mailové vstupenky, ale nenabízí telefonickou podporu. Navíc mají skvělou znalostní základnu s pokyny a videy.

Přehled cen:

 • 14denní bezplatná zkušební verze s většinou prémiových funkcí
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno pro první rok po obnově za 20,00 $ / rok
 • Nejlevnější tarif stojí $ 12 / měsíc a zahrnuje neomezenou šířku pásma a úložiště
 • Nejlevnější plán elektronického obchodování začíná 26 $ / měsíc a zahrnuje také neomezenou šířku pásma a úložiště
 • 1 bezplatný účet Gsuite po dobu jednoho roku, díky sadě Google Suite se obnovuje 6 $ / měsíc

Naše testovací stránka vytvořená pomocí programu Squarespace
Čtvercové údaje o dostupnosti a rychlosti

5. HostGator.com (Gator Builder)

 • Recenze tvůrce webových stránek HostGator

  Výhody používání Gator Builderu

+ Snadné a snadné použití
+ Nákladově efektivní
+ 200+ webových šablon
+ Galerie obrázků zdarma
+ Levný

  • Nevýhody z Uhříchg Gator Builder

Pomalá podpora zákazníků
Žádný bezplatný plán ani zkušební období

Gator je oblíbený tvůrce webových stránek, který vám umožní vytvořit webové stránky pro malé firmy, blog nebo webové stránky elektronického obchodu.

Platforma nabízí intuitivní drag and drop editor vytvořit svůj web. Má hrst dobře navržených šablon, které lze neuvěřitelně snadno přizpůsobit pomocí jednoduchého editoru – přetažení, přetažení a publikování jsou zjednodušeny na maximum.

Všechny jejich profesionální šablony jsou přizpůsobivé pro mobily, takže klienti získají citlivý web plně optimalizovaný pro mobily, což může výrazně zlepšit uživatelský dojem z jejich stránek. Můžete si vybrat více než 200 profesionálně navržených šablon webových stránek, a mají expanzivní vestavěná knihovna fotografií kde můžete také získat kvalitní fotografie.

Gator šablony

Platforma má integrovanou analýzu webových stránek, která klienty informuje o důležitých statistikách webových stránek, jako je počet návštěvníků webu nebo vaše hlavní zdroje generování provozu. Každý plán Gator je dodáván s certifikát SSL zdarma který je automaticky přidán do každé domény, takže si můžete být jisti, že váš web je chráněn před neoprávněným přístupem.

Gator není vysoce výkonný tvůrce a není vhodný pro složité webové stránky, ale je velmi vhodný pro jednotlivce, kteří netvoří technologii a chtějí založit malý podnik nebo osobní blog. Jak již bylo řečeno, Gator je relativně nový tvůrce webových stránek, takže je velmi pravděpodobné, že bude časem upgradován.

Backend hostitele webového tvůrce

Pokud jde o malé webové stránky elektronického obchodu, Gator funguje dostatečně dobře – nabízí všechny základní funkce včetně kontroly zásob, správy kupónů, dopravy, daňové kalkulačky a podávání zpráv. Tato platforma také dává klientům příležitost vytvořit internetový obchod s vestavěnou funkcí nákupního košíku (s internetem) Plán elektronického obchodování).

V současné době Gator nenabízí bezplatnou zkušební verzi svého tvůrce webových stránek. Co nabízejí, je 24/7 živá podpora. Přestože klienti mohou očekávat zpoždění v závislosti na tom, jak zaneprázdněni jsou jejich živé chatovací kanály. Plán Gator Premium přichází s prioritní podporou.

Gator má však působivou znalostní databázi se základními články, které pokrývají celou řadu témat souvisejících s nejčastějšími problémy webu.

Statistiky výkonu, které jsme získali z monitorování našeho testovacího místa za posledních 12 měsíců, ukazují, že Gator má solidní dobu bezporuchovosti 99,98% a dobu načítání 299 ms..

Přehled cen:

 • Žádná bezplatná verze nebo zkušební verze
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 15,00 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 3,84 $ / měsíc a zahrnuje neměřenou šířku pásma a úložiště
 • Plán elektronického obchodování začíná 9,22 $ / měsíc a zahrnuje také neměřenou šířku pásma a úložiště
 • Každý e-mailový účet stojí 6 $ / měsíc prostřednictvím sady Google Suite

Naše zkušební stránka byla vyrobena s Gatorem
Gator uptime a speed data

6. GoDaddy.com

 • Domovská stránka GoDaddy

  Výhody používání GoDaddy Builderu

+ Snadné a snadné použití
+ AI Builder v ceně
+ 30denní bezplatná zkušební verze
+ Live-chat a telefonická podpora
+ Snadno spravovatelný internetový obchod
+ Dobře zavedená společnost

  • Nevýhody z Using GoDaddy Builder

Mnoho upsells
Omezené přizpůsobení

GoDaddy je populární uživatelsky přívětivý webový tvůrce, který používá Inteligence umělého designu (ADI) pomoci zákazníkům vytvořit jedinečný přizpůsobený web pomocí několika kliknutí. Tato platforma je velmi snadno použitelná a ideální pro jednotlivce, kteří nejsou tak důvtipní, ale chtějí online vytvořit jednoduchý web.

GoDaddy je nákladově efektivní a funguje dobře pro webové stránky malých firem, které nevyžadují složité funkce. Je to dobrá volba pro blogování, protože umožňuje povolit komentáře k blogovým příspěvkům, na kterých mohou čtenáři publikovat obrázky, videa a dokonce i zvuk. Platforma navíc dává návštěvníkům možnost přihlásit se pomocí kanálu RSS a okamžitě se informovat o všem, co zveřejníte.

Šablony GoDaddy

Zájemci o zřízení webové stránky eCommerce by si vybrali GoDaddy, protože jejich znalostní báze SEO poradenství je dobrým zdrojem, který může podnikům pomoci naučit se, jak se umístit na vyšších pozicích ve vyhledávačích jako Google. Kromě toho klienti získají funkci pro obnovu opuštěného vozíku a schopnost připojit svůj web ke všem obchodům se sociálními médii.

Platforma obsahuje šifrování SSL, které je skvělé pro zabezpečení a je vysoce doporučeno společností Google.

Backend webového serveru GoDaddy

V roce 2017 společnost GoDaddy představila zcela novou verzi svého webového tvůrce s názvem GoCentral. GoDaddy vám dává možnost vyzkoušet si GoCentral po dobu jednoho měsíce zdarma a rádi byste věděli, že nová verze reaguje a optimalizována pro mobilní zařízení. Má šest tematických stylů a klienti si mohou vybrat z omezeného rozsahu šablon, předvyplněných fotografických prvků a návrhů.

GoDaddy však do GoCentralu ještě musí přidat drag and drop editor, takže kdokoli, kdo chce překročit základy designu webových stránek, jej bude považovat za omezující. Například klienti nemohou měnit písma a platforma umožňuje přidávat fotografie a videa pouze jedním konkrétním způsobem – bez možnosti měnit jejich velikost nebo přidávat text.

GoCentral je solidní volba pro malé podniky, protože přichází s internetovým obchodem, který umožňuje klientům prodávat fyzické zboží a služby. Jedná se o velmi základní řešení – na GoDaddy nelze prodávat digitální položky a platforma neumožňuje hodnocení ani doporučené produkty.

GoCentral nezahrnuje doménové jméno, ale můžete si jej zakoupit samostatně prostřednictvím jejich rozhraní, nebo můžete převést doménové jméno, pokud již nějaké máte.

Zjistili jsme, že hosting GoDaddy je stabilní (99,99% dostupnost) a rychlý (průměr 614 ms).

Platforma nabízí nepřetržitou telefonickou podporu a podporu živého chatu.

Přehled cen:

 • 30denní bezplatná zkušební verze (není potřeba žádná kreditní karta)
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené za 17,99 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 10 $ / měsíc
 • Jejich eCommerce plán je $ 25 / mo

Naše testovací stránka vytvořená pomocí programu GoDaddy Builder
GoDaddy data dostupnosti a rychlosti

7. Weebly.com

 • Weebly

  Výhody používání Weebly

+ Snadné použití, zahrnuje drag and drop
+ 64 citlivých témat
+ Může vytvořit web pro členství
+ Skvělé nástroje SEO
+ Mnoho aplikací lze integrovat

  • Nevýhody oF Using Weebly

Omezená flexibilita designu
Žádné nástroje pro e-mailový marketing

Weebly je jedním z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek. S Weebly můžete vytvářet portfolia, obchodní weby, blogy a internetové obchody a oživit je během několika minut. Je to intuitivní drag and drop editor je vstřícný pro začátečníky a umožňuje klientům vytvářet weby bez řádků kódu. Ideální pro blogery a lidi, kteří chtějí vytvořit svůj první internetový obchod.

Weebly má profesionálně navržené šablony, které jsou plně citlivé, ale není tu tolik možností, ze kterých si můžete vybrat. Pokud jde o přizpůsobení vizuálního obsahu, Weebly nabízí určité funkce, ale rozhodně nejde o nejflexibilnější tvůrce webových stránek. Weebly šablony mohou být přizpůsobeny pomocí CSS a platforma umožňuje editaci zdrojového kódu, ale to mohou udělat pouze jednotlivci, kteří mají dobrý přehled o designu a programování.

Weebly Themes

Jednou výhodou Weebly oproti svým konkurentům je její super praktický App Center který nabízí širokou škálu doplňků, které lze nainstalovat jediným kliknutím. Weebly App Center má kolem 250 různých aplikací, z nichž většina má bezplatnou verzi i prémiovou verzi pro vyšší funkčnost. To, co klienti nemohou vytvořit pomocí vestavěných funkcí Weebly, mohou dělat s ohromující aplikací Weebly.

Weebly umožňuje klientům vytvářet různé přihlašovací a přístupové úrovně, což je zásadní pro společnosti s více než jedním editorem stránek. Existuje také možnost vytvořit členskou oblast chráněnou heslem, kde mohou členové získat přístup k exkluzivnímu obsahu.

Weebly Backend

Weebly nabízí skvělou SEO optimalizaci – můžete přidat meta popisy, názvy, URL adresy, alt text vedle obrázků a 301 přesměrování. Umožňuje také zahrnout kód do záhlaví stránky a na stránky, což může být dobrá příležitost k přidání externích nástrojů, jako jsou tlačítka pro online chat a platby. Jednou z hlavních nevýhod je, že platforma neposkytuje nástroje pro e-mailový marketing. Pro e-mailové marketingové kampaně mohou klienti použít jiné marketingové platformy, jako jsou MailChimp, E-goi a Aweber.

Weebly nabízí bezplatný plán, který umožňuje klientům vytvořit malý web. Varováním je, že pokud chtějí používat vlastní doménové jméno, budou muset upgradovat na některé ze svých placených plánů.

Přehled cen:

 • Zdarma plán k dispozici
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 19,95 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí $ 6 / měsíc
 • Jejich nejlevnější plán elektronického obchodování začíná na 12 $ / měsíc a zahrnuje neomezené úložiště
 • Weebly používá Google Suite jako svého poskytovatele e-mailu, který stojí 6 $ / měsíc na účet

Naše testovací stránka vytvořená s Weebly
Weebly uptime a speed data

8. Jimdo.com

 • Domovská stránka Jimdo

  Výhody používání Jimdo

+ Používá drag and drop
+ Zdarma omezený plán včetně reklam
+ Skvělé možnosti SEO
+ Flexibilní sady stylů

  • Nevýhody použití Jimdo

Žádný live-chat a telefonická podpora
Špatný výkon a rychlost stránky
– Nízký počet šablon

Jimdo je komplexní webový tvůrce drag-and-drop, který dává příležitost lidem bez znalosti kódování vytvářet plně funkční a optimalizované webové stránky. Snadné použití je jednou z největších sil Jimdy.

S Jimdo mají klienti příležitost spravovat svůj obsah výběrem mezi dvěma různými přístupy – „Dolphin“ a „Creator“.

Jimdo Backend

Klienti, kteří používají režim „Dolphin“, si mohou sestavit své webové stránky pomocí Editor AI. Mohou chatovat s návrhářem umělé inteligence a odpovídat na otázky týkající se typu webových stránek, které by chtěli vytvořit. Režim „Dolphin“ vytahuje informace o klientech z jejich účtů na sociálních sítích a snaží se přizpůsobit web podle jejich osobního vkusu. Je to jednoduché a snadno použitelné, ale není příliš flexibilní, pokud jde o provádění změn designu.

Režim „Tvůrce“ společnosti Jimdo je mnohem flexibilnější, protože nabízí klientům 40 šablon, drag and drop editor a možnost zahrnout další funkce, jako jsou videa na pozadí, galerie, blogy a internetový obchod. Rozhraní Creator je intuitivní a uživatelsky přívětivé a lze jej snadno spravovat lidmi, kteří nemají zkušenosti s webovým designem. Tato platforma však neumožňuje klientům přímo upravovat nebo ořezávat obrázky pomocí editoru Jimdo, což je hlavní překážka.

Jimdo šablony

Každá šablona je dodávána s verzí optimalizovanou pro mobily, kterou lze snadno aktivovat v oblasti nastavení. Jednou velkou výhodou, kterou má Jimdo oproti konkurentům, je to, že pokud jde o změnu barev a velikostí písma, neexistuje téměř žádné omezení.

Ti, kteří mají pohodlné kódování, mohou snadno přistupovat k CSS na svých webových stránkách Jimdo a získat další kontrolu nad designem svých stránek. Pokročilí uživatelé mohou navíc upravovat kód HTML svého webu a vytvářet vlastní šablony.

Jimdo má skvělé možnosti SEO, protože umožňuje klientům přidávat alternativní text, názvy stránek a popisy metadat a používat nadpisy vhodné pro SEO. Klienti mohou také vytvářet adresy URL vhodné pro Google a přesměrování 301. Tato platforma klientům neumožňuje používat pluginy a aplikace SEO, ale mohou využívat skvělé zdroje, jako je Google Search Console, Pingdom, Yoastův nástroj pro analýzu obsahu v reálném čase nebo HubSpot’s Web Grader. Jimdo navíc klientům okamžitě poskytuje náhled, jak bude jejich stránka vypadat ve vyhledávání Google.

Platforma je SSL šifrováno a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Jimdo nabízí klientům e-mail a podpora sociálních médií ale nemá podporu pro telefon a live chat. Má však užitečnou znalostní základnu s obsáhlými články a videi, která mohou pomoci vyřešit běžné problémy.

Za posledních 12 měsíců Jimdo neposkytl ideální statistiky výkonu – platforma vykázala dobu provozu 99,91% a doba načítání stránky je 893 ms.

Přehled cen:

 • K dispozici je bezplatná základní verze
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 20,00 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 9 $ / měsíc a zahrnuje 10 GB šířku pásma a 5 GB úložiště
 • Nejlevnější plán elektronického obchodování začíná 19 $ / měsíc a zahrnuje 15 GB úložiště
 • Každý e-mailový účet stojí 6 $ / měsíc prostřednictvím sady Google Suite

Naše testovací stránka vytvořená s Jimdo
Jimdo uptime a rychlost data

9. Webs.com

 • Weby

  Výhody používání webů

+ Snadné použití (drag and drop)
+ Zdarma základní plán
+ Může vytvořit web pro členství
+ Znalostní podpora
+ 30denní záruka vrácení peněz

  • Nevýhody používání webů

Omezené přizpůsobení
Špatný provozuschopnost a rychlost stránky

Webs je webový tvůrce a hostitelská platforma, která dává podnikům a jednotlivcům bez znalosti kódování šanci vytvořit krásné webové stránky. Je vybaven minimalistickým, ale intuitivním drag and drop editor a čisté rozhraní, kde uživatelé mohou snadno přidávat a upravovat moduly. Rozhraní umožňuje klientům vkládat obsah kdekoli na webu jednoduše přetažením obrázků a textu na místo. Protože je to tak jednoduché, weby nemají ve srovnání s některými svými konkurenty velkou křivku učení.

Klienti si mohou vybrat z okolí 400 šablon ale někteří z nich mohou najít datum, hlavně proto, že jsou většinou zaměřeni na podnikání. Platforma neumožňuje uživatelům měnit své návrhy pomocí kódů HTML a CSS, což není ideální, protože rozsah přizpůsobení, který Web nabízí, umožňuje pouze změny stylu písma, pozadí a barevného schématu. Počet bezplatných a optimalizovaných mobilních šablon je také omezený. Pouze Pro plán zákazníci mají příležitost přizpůsobit své mobilní webové stránky.

Webové motivy

Velkou výhodou Webů oproti konkurentům je její členská funkce, která umožňuje klientům posílat exkluzivní obsah a skupinové e-maily.

Uživatelé, kteří potřebují pokročilejší nástroje a funkce, mohou navštívit web Obchod s webovými aplikacemi a přidat na své stránky kalendáře, fóra, blogy, videa a fotogalerie. Webové dostupné aplikace nejsou ve srovnání s konkurencí působivé, ale platforma umožňuje zákazníkům instalaci widgety třetích stran pomocí vlastní možnosti HTML.

Webové stránky eCommerce mohou přidat internetový obchod s rozhraním, kde mohou snadno spravovat produkty a prodeje a rozdávat kuponové kódy. Internetový obchod Webs umožňuje uživatelům nahrávat více obrázků na položku, uspořádat produkty do kategorií a vytvářet grafiku snižující ceny.

Zpracování plateb lze provést prostřednictvím Stripe a PayPal. Tato platforma má také pohodlné možnosti globální měny, což dává klientům šanci vytvořit celosvětovou klientskou základnu.

Weby nabízejí uživatelům bezplatnou verzi podporovanou reklamami bez časového omezení. Weby poskytují klientům, kteří se přihlásili k některému ze svých placených programů, šanci zrušit své předplatné do 30 dnů a získat zpět své peníze.

Zavedli širokou škálu možností zákaznické podpory, včetně komunitního fóra, znalostní báze, e-mailu a telefonické podpory (k dispozici pouze pro uživatele programu Pro). Platforma nenabízí vícejazyčnou podporu.

Za posledních 12 měsíců poskytl náš testovací web s webem provozuschopnost 99,69% a rychlost stránky 759 ms.

Servery Backend

Přehled cen:

 • K dispozici je bezplatná verze
 • Všechny plány zahrnují SSL (https: //)
 • Všechny roční plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, později obnovené na 19,95 $ / rok
 • Nejlevnější plán stojí 5,99 $ / měsíc a zahrnuje 1 GB úložiště
 • Nejlevnější plán elektronického obchodování začíná 12,99 $ / měsíc a obsahuje 5 GB úložiště
 • Omezené e-mailové účty (3 účty s rozšířeným plánem a 25 s programem Pro)

Náš testovací web vytvořený pomocí Webů
Webové uptime a rychlost dat

Závěr

Výběr správného tvůrce webových stránek může být časově náročný a ohromující, ale jsme tu, abychom vám pomohli. Stavěli jsme testovací weby se všemi našimi doporučenými staviteli a sledovali jsme jejich údaje o době bezporuchovosti a rychlosti načítání stránky, abyste nemuseli sami provádět pozemní práce sami..

Pokud stále nejste připraveni se zavázat, doporučujeme vám vybrat si tvůrce webových stránek s bezplatným plánem nebo bezplatnou zkušební verzí, která vám umožní testovat funkce relativně bez rizika.

Máte dotaz ohledně doporučení pro tvůrce webových stránek, která zde nejsou zahrnuta? Chcete vědět něco konkrétnějšího nebo něco, co jsme u jednoho z těchto stavitelů již nezakrývali? Zanechat komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map