9 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverů v roce 2020 (recenze)

Nejlepší dedikovaný serverVáš specializovaný webhosting by měl být, dobře… oddaný. Tobě.


Nejenže byste měli získat dedikovaný server, ale váš tým podpory by měl být také investován do vašeho webu a měli by také poskytnout vyhrazenou IP adresu.

Pryč jsou dny, kdy by poskytovatelé hostingu mohli vyniknout pouze na technických schopnostech.

Technologie dedikovaných serverů se v posledních letech ve skutečnosti rozšířila: procesory 3GHz, 8 GB RAM a 500 GB paměťového prostoru byly před rokem považovány za „high-end“, ale nyní se jedná o poměrně standardní nabídky.

Jak se technické podmínky vyrovnávají, zákaznický servis se stal faktorem, který odlišuje poskytovatele.

Pokud jde o služby zákazníkům, stále existují obrovské rozdíly mezi specializovanými poskytovateli hostingu. Pro špatný zákaznický servis v roce 2020 opravdu neexistuje žádná omluva. Pokud si pronajímáte svůj vlastní server, měli byste očekávat informované a rychlé odpovědi na vaše otázky..

V tomto hodnocení jsme tedy věnovali více pozornosti zákaznickému servisu než kdykoli předtím, přičemž jsme si vzali na vědomí jejich technické znalosti a dobu odezvy na naše otázky.

Jste připraveni vidět, jak se hromadí? Začněme.

9 Nejlepší specializované hostingové služby

Nejprve začneme s nejlepšími poskytovateli hostingu a poté se seznamem podívejte, kterým z nich se chcete vyhnout. Zde je 9 nejlepších specializovaných poskytovatelů webhostingu v roce 2020:

1. Bluehost – nejlepší hodnota za peníze

Bluehost specializovaná hostitelská domovská stránka

 • Uptime: 99,98% (Zdroj)
 • Čas načítání: 369 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 4/5
 • Webová stránka: www.Bluehost.com

Bluehost je jako dobrý spolehlivý přítel – je v oboru již dlouhou dobu a nikdy nedokáže splnit to, co slíbil. Získáte vynikající provozuschopnost a působivou rychlost. Co je nejlepší na Bluehostu, je jejich nízkoúrovňová počáteční cena 79,99 $ / měsíc. S Bluehostem nemůžete opravdu pokazit, zvláště pokud je váš rozpočet omezený.

Jedinou nevýhodou je, že jejich nízká cena je k dispozici pouze pro dlouhodobý závazek (3 roky).

Uptime & Rychlost

Statistiky dostupnosti a rychlosti Bluehost 2019Testovaný plán hostování: Spravováno WordPress / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

Při našem testování od ledna do února 2019 přišel Bluehost se spolehlivou dobou provozu 99,98% a rychlost 369 ms. V průběhu let, kdy jsme monitorovali Bluehost, jsme jen zřídka měli významné prostoje. Přestože v lednu 2019 měli 19minutový výpadek, jejich celková doba provozu v roce 2018 byla neuvěřitelných 99,99% s průměrnou rychlostí 415 ms.

Pokud tedy hledáte hostitele s pevnými časy i rychlostí – nemusíte hledat dál.

Podpěra, podpora

Podpora, kterou nabízí tým Bluehost, je také docela dobrá. V našich testech bylo provedeno připojení k živému agentovi podpory 3 min, a odpovědi na naše dotazy se obvykle vrátily poté 2 min.

Jejich odpovědi byly jednoduché a přesné. Odpověděli přesně na to, co jsme se zeptali, ale nic víc – takže existuje malý prostor pro zlepšení. Celkově však podpora Bluehost překonává mnoho dalších podpor, které jsme viděli, kteří mají potíže s anglickým jazykem, kteří pouze kopírují a vkládají odpovědi nebo odkazy, nebo jsou (v nejhorším případě) ranou verzí programu založeného na umělé inteligenci.

S podporou Bluehost získáte přesně to, co požadujete, nic víc a méně.

Live chat Bluehost

Funkce

Technické specifikace standardního plánu Bluehostingu jsou s ohledem na nízkou cenu (stejně jako vynikající dostupnost a rychlost) docela dobré. Dostaneš 500 GB místa na disku, a omezení šířky pásma to je tak velké (5 TB) je nepravděpodobné, že si to někdy všimnete. 4 GB RAM je trochu na nízké straně, ale pro malý až středně velký web by to mělo být dobré.

Pokud by se váš provoz měl neočekávaně zvýšit (nebo pokud váš web začne růst opravdu rychle), Bluehost vám nebude účtovat další poplatky. Nevýhodou je, že s největší pravděpodobností bude váš web do následujícího měsíce mnohem pomalejší.

Oba plány Standard a Enhanced jsou ve srovnání s ostatními poskytovateli rozhodně na levnější straně. Nabízejí stejné funkce, které získáte u některých poskytovatelů za zdvojnásobení nebo ztrojnásobení ceny, včetně rychlého procesoru a velké šířky pásma. Navíc mají 30denní záruku vrácení peněz.

Ceny

Ceny nabízené společností Bluehost jsou pozoruhodně nízké. Jejich plány začínají na pouhých 79,99 $ měsíčně, ale mějte na paměti, že po vyčerpání původního 3letého balíčku se cena vyšplhá až na 119.99 $ měsíčně.

Také byste si měli uvědomit, že níže uvedené ceny jsou platné, pouze pokud platíte 3 roky předem. Měsíční platební možnosti Bluehostingu mají mnohem vyšší ceny (začínají na 149,99 $ zaplacených měsíčně).

Celkově získáte s Bluehost velmi slušné statistiky za méně než většina ostatních hostitelů. Pokud potřebujete kvalitní dedikované servery, ale váš rozpočet je omezený, Bluehost je skvělá volba.

Existuje několik poskytovatelů s ještě nižšími cenami, ale obvykle mají kompromisy ohledně spolehlivosti a / nebo rychlosti, nebo neinvestovali do řádné podpory zákazníků (jak uvidíte níže).

Ceny vyhrazené pro servery Bluehost

Díky nejlevnějšímu plánu získáte některé docela dobré funkce za poměrně nízkou cenu. Paměť by mohla být o něco lepší, ale pokud cítíte, že aktivita na vašem webu roste, můžete ji vždy upgradovat.

Také mějte na paměti, že uvedené ceny jsou zaplaceny pouze za 3 roky předem a poplatky se zvyšují po počátečním 3letém období. I v tomto případě je Bluehost stále ve srovnání s konkurencí na nejnižší úrovni cen vyhrazených serverů.

 • Nejlevnější plán: 79,99 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel
 • Místo na disku: 500 GB
 • Šířka pásma: 5 TB
 • RAM: 4 GB
 • Procesor: 4 jádra, 2,3 GHz
 • Dedicated IP: 3-5

Nabízí plně vybavený specializovaný webhosting za 79,99 $ měsíčně je působivý úspěch, zejména s ohledem na to, že cPanel přichází jako standard. Celkově Bluehost nabízí velkou hodnotu za peníze.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

2. HostGator – spolehlivý a dobře známý hostitel

Recenze HostGator

 • Uptime: 100% (Zdroj)
 • Čas načítání: 1 113 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 4/5
 • Webová stránka: www.HostGator.com

HostGator je dalším dobře zavedeným hráčem v oboru. Mají obrovskou zákaznickou základnu a přesně vědí, co dělají. HostGator je určitě také váš nejspolehlivější hostitel. Přicházejí s poměrně dobrým poměrem cena / výkon.

Jedinou nevýhodou však je, že jejich stránky mohou být v porovnání s konkurencí o něco pomalejší.

Uptime & Rychlost

HostGator 2019 statistiky dostupnosti a rychlostiTestovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

Jak jsme opakovali stokrát – při výběru webhostingu jsou nejdůležitější faktory dostupnost a rychlost.

Provozní doba hostgátoru je vynikající – perfektní 100%. Nedocházelo k žádným narušením.

HostGator bohužel s jejich rychlostí příliš neklesá 1 113 ms – je mírně pod průměrem odvětví 890 ms.

Přestože by rychlost mohla být lepší, HostGator není tak daleko za průměrem a vzhledem k výjimečné době provozu je stále schopen se kvalifikovat v horní části našeho seznamu.

Podpěra, podpora

Podpora hostGator je docela dobrá. Několikrát jsme je kontaktovali a při našich testech připojení k živému chatu trvalo průměrně 3 minuty, s hrotem 20 minut při jedné příležitosti. Odpovědi na naše otázky trvalo o něco déle s průměrnou dobou 5 minut.

Místo toho, aby na naše otázky odpovídali osobně (což se nám na Liquid Webu líbilo), poskytli mnoho odkazů, které poskytly více než dostatek informací. Na základě jejich odpovědí a celkových informací na webových stránkách lze bezpečně předpokládat, že většina jejich zákazníků je vášnivými uživateli WordPress se znalostí technických podrobností a určitým kódováním.

Nic nepřekrývají ani příliš komplikují věci. Jejich stránky, stejně jako zákaznická podpora, nejsou pro úplné začátečníky – pokud nejste ochotni strávit nějaký čas kopáním do detailů a významů za informace, které najdete.

Živý chat HostGator

Funkce

Na papíře jsou funkce nabízené dedikovanými webhostingovými servery HostGator docela dobré, zejména skutečnost, že získáte neomezenou šířku pásma, dokud zůstanete v podmínkách služby.

Dostanete 1 TB místa na disku, an neomezená šířka pásma (v realitě, je to 10 TB – ptali jsme se), 8 GB RAM a opravdu rychlý vícejádrový procesor. Tyto statistiky jsou opravdu dobré, zejména s cenami, které přicházejí. Nejpravděpodobněji si nikdy nevšimnete omezení šířky pásma. Pokud se to však stane, může se váš web do příštího měsíce výrazně zpomalit.

Na rozdíl od Liquid Web, HostGator neposkytuje žádné automatické zálohy pro váš vyhrazený web. Za to budete zodpovědní sami.

Ceny

Ceny HostGator jsou ve srovnání s konkurencí v nízkém středním rozmezí. Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý závazek na 3 roky, začíná se hostování na 118.99 $ měsíčně.

Po vyčerpání původního plánu se plán obnoví na 189 USD měsíčně. Nebojte se – dokonce i obnovené ceny jsou na slušné úrovni vzhledem k funkcím, které získáte.

Ceny pro vyhrazený server HostGator

Nejlevnější plán zahrnuje vše, co potřebujete pro středně velký web, který získává tisíce měsíčních návštěvníků. A s tímto hostitelem se nebudete muset starat o žádné prostoje.

 • Nejlevnější plán: 118,99 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel
 • Místo na disku: 1 TB
 • Šířka pásma: Neomezený
 • RAM: 8 GB
 • Procesor: 4 jádra, 2,1 GHz
 • Dedicated IP: 3

Pokud dáváte přednost zabezpečení obrovského a dobře zavedeného poskytovatele hostingu, může být HostGator pro vás. Specializované webhostingové služby, které poskytují, jsou nadprůměrné, zatímco jejich ceny jsou podprůměrné.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

3. Hosting A2 – nejlepší rychlost

A2Hosting review

 • Uptime: 99,96% (Zdroj)
 • Čas načítání: 248 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 4/5
 • Webová stránka: www.A2Hosting.com

Přestože A2 je o něco méně známá než někteří výše uvedení hostitelé, jsou silní konkurenti. Díky rychlosti blesku, slušné době provozu, dobrým funkcím a dobrým cenám budete s nimi snadno spokojeni.

Nevýhoda? Kromě svých nejvyšších rychlostí jsou ve všem ostatním jen mírně nadprůměrní. Také jsme nebyli úplně nadšení, abychom zjistili, že cPanel není zahrnut do jejich cenových plánů, protože většina lidí potřebuje jeden k nastavení svých stránek..

Uptime & Rychlost

A2Hosting 2019 uptime a speed statisticsTestovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

V našem standardním monitorování dostupnosti a rychlosti fungovalo hostování A2 opravdu dobře.

Mají zdaleka nejlepší rychlost, jakou jsme v oboru viděli (248 ms). Bylo prokázáno, že návštěvníci opouštějí pomalu stránky – v tomto případě nebudete mít problém s A2.

Jejich provozuschopnost 99,96% je také slušný. Není to v našich nejlepších 3, ale méně než 15 minut prostojů za měsíc nestačí, aby vrhl stín na další skvělé funkce, které poskytuje A2 Hosting.

Podpěra, podpora

Podpora A2 je také dobrá. Připojení k agentovi prostřednictvím chatu bylo v podstatě okamžité a jejich odpověď na naše dotazy týkající se omezení CDN a maximálního počtu návštěv se vrátila během několika minut.

Jejich zákaznická podpora je rychlá a přesná. Odpovědi dostanete rychle a obecně jsou užitečné. Možná budete muset udělat další kopání, pokud se chcete dozvědět více, ale celkově – poskytují vše, co byste očekávali od dobrého zástupce zákaznické podpory. Určitě bychom je každému doporučili.

A2Hosting live chat

Funkce

Technické specifikace nabízené A2 budou více než dost pro většinu uživatelů.

Základní plán nabízí 1 TB místa na disku, limit šířky pásma 10 TB, rychlý 2jádrový procesor 3.1GHz, a 8 GB RAM Servery A2 jsou také o něco rychlejší než servery jiných poskytovatelů v tomto cenovém bodě.

Spojte jej s nejrychlejší rychlostí, jakou jsme kdy viděli, a máme zde vážného konkurenta.

Ceny

Za 99,59 $ měsíčně je vyhrazený webový hosting A2 jedním z nejlevnějších dostupných, ale s jedním úlovkem: Abyste mohli používat cPanel, budete muset zaplatit dalších 39,95 $ / měsíc. Existují také některé další funkce, například ukládání do mezipaměti, zálohy stránek atd., Které vás mohou stát navíc.

Počáteční cena tedy nemusí pokrývat vše, co potřebujete, a můžete nakonec zaplatit více.

Také, když je čas obnovit předplatné, očekáváte zvýšení ceny o 17% na 119,99 $ / měsíc.

Jejich záruka vrácení peněz kdykoli je ve skutečnosti 30denní záruka vrácení peněz.

A2Hosting Dedicated Server price

Za 100 babek měsíčně nabízí A2 zdánlivě ty nejlepší funkce. Jejich nejlevnější cena za program je velmi podobná Bluehost a HostGator, pokud vyloučíte problém s cPanel.

Pokud mezi těmito třemi debatujete, jde o uptime, rychlost a podporu. Nakláníme se k Bluehost více na této cenové hladině (získáte lepší provozuschopnost za nižší cenu), ale znovu – A2 bije každého rychlostí.

 • Nejlevnější plán: 99,59 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel (39,95 $ / mo)
 • Místo na disku: 1 TB
 • Šířka pásma: 10 TB
 • RAM: 8 GB
 • Procesor: 3,1 GHz
 • Dedicated IP: 2

Celkově A2 nabízí skvělé služby vzhledem k velikosti společnosti. Výkon nabízený jejich servery je nadprůměrný, jejich cena je konkurenceschopná a shromáždili dobře informovaný tým zákaznických služeb.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

4. SiteGround – nejlepší pro spravované vyhrazené servery

Kontrola SiteGround

 • Uptime: >99,99% (Zdroj)
 • Čas načítání: 683 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 5/5
 • Webová stránka: www.SiteGround.com

SiteGround má nejen vynikající vlastnosti, ale také svítí s jejich informovanou a přátelskou zákaznickou podporou.

Pokud je to příliš dobré na to, aby to byla pravda, obvykle to tak je. Za to, co nabízejí, je SiteGround trochu drahý.

Uptime & Rychlost

SiteGround 2019 statistiky dostupnosti a rychlostiTestovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

Navzdory malému výpadku v prosinci 2018, kdy došlo k výpadkům na 20 minut, byla nedávná doba výpadku SiteGround nejvyšší v >99,99%.

Nemůžeme si ani stěžovat na rychlost jejich stránek. S 683 ms, SiteGround padá kolem těchto devíti hostitelů, rychle. Ale opravdu cokoli do 1 sekundy je stále velmi slušné a vaši návštěvníci budou spokojeni.

Podpěra, podpora

Nejlepší věc na webu SiteGround je jejich zákaznický servis. Připojení k agentovi prostřednictvím jejich podpůrného chatu bylo okamžitý a dotazy byly zodpovězeny uvnitř 2 min.

Ještě lepší je, že jejich personál ví, o čem mluví, zdá se, že je skutečně ochotný pomoci, a mluví jasně anglicky: to znamená, že i složité výměny plynou hladce.

Agent vypadal osobně a měl zájem o naše potřeby. Zeptali jsme se na spuštění nového webu a dostali jsme dostatečné odpovědi.

Doporučujeme podporu SiteGround pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Zákaznická podpora SiteGround

Funkce

S 480 GB úložného prostoru, A 10 TB šířka pásma čepice a servery s neuvěřitelnými 16 GB RAM, Specializované funkce hostingu SiteGround jsou skvělé pro plán vstupní úrovně. Rychlost procesoru s 3,2 GHz a 4 jádry je dobrá, ale na této cenové úrovni byste to očekávali.

480 GB místa na disku je jediná funkce, která je na nízké straně – sotva by pokryla dobré požadavky na fotografie a blog blogů o životním stylu. Na druhou stranu, SiteGround klade důraz na rychlost s SSD.

Dalším pěkným požitkem je, že SiteGround nabízí ukládání do mezipaměti, díky kterému jsou stránky rychlejší pro návrat návštěvníků. Ostatní poskytovatelé za tuto službu účtují 50–100 USD, v závislosti na vašich potřebách a plánech.

Je také plně spravován, což znamená, že vám pomůže s čímkoli – nastavením vašeho webu, přidáním dalších funkcí pro zabezpečení, ukládání do mezipaměti atd., Jakož i automatickým zálohováním.

Ceny

SiteGround je na dražším konci cenového spektra ve srovnání s jinými specializovanými poskytovateli webhostingu, ale je to částečně proto, že jejich základní plán nabízí relativně vysokou úroveň výkonu, včetně standardně čtyřjádrových procesorů běžících na 3,2 GHz..

Dobrou zprávou je, že se službou SiteGround vidíte to, co získáte. Nebudou účtovány žádné další poplatky ani zvyšující se poplatky za obnovení.

Přestože je SiteGround na drahé úrovni, dostanete to, za co platíte.

SiteGround Dedicated Server ceny

Nejlevnější plán SiteGround rozhodně není levný, ale za to, co zaplatíte, získáte spoustu, včetně specializované a informované podpory. Pokud se přesto díváte na toto cenové rozpětí – raději doporučujeme naši nejlepší volbu.

 • Nejlevnější plán: 269,00 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel
 • Místo na disku: 480 GB
 • Šířka pásma: 10 TB
 • RAM: 16 GB
 • Procesor: 4 jádra, 3,2 GHz
 • Dedicated IP: 1

Celkově je SiteGround skvělou volbou pro relativně malé webové stránky a pro zákazníky, kteří ocení dobrou úroveň podpory. Díky tomu je ideální, pokud se chystáte přejít na svůj web na vyhrazený webhosting, kde může mít rozhodující a přátelští agenti podpory kritický význam.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

5. Liquid Web – nejlepší podpora

Hostitel specializovaný na tekutý web

 • Uptime: >99,99% (Zdroj)
 • Čas načítání: 658 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 5/5
 • Webová stránka: www.LiquidWeb.com

Liquid Web je hostitelská služba poskytující služby, která přichází s téměř dokonalou dobou provozu, velkou rychlostí a vynikající zákaznickou podporou s „zárukou podpory 59 sekund“. Jsou ve stejné cenové kategorii jako SiteGround a nabízejí podobně vynikající specifikace serveru.

Uptime & Test rychlosti

Statistiky uptime a rychlosti LiquidWebuTestovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb inzeruje „100% záruku dostupnosti“. V posledních dvou měsících byla jejich dostupnost >99,99% s pouze 2 minuty prostojů. Ne úplně 100%, ale stále velmi dobré.

Jejich průměrná rychlost 658 ms není nejlepší v oboru, ale stále je nad průměrem odvětví.

Podpěra, podpora

Průměrná doba, po kterou Liquid Web reagoval na žádosti o podporu, byla méně než 1 minuta, splňují svou „59sekundovou záruku podpory“.

Agent byl dobře informován a podrobně odpověděl na všechny naše otázky.

Zeptali jsme se ho na několik základních otázek o rozdílech v CPU jádrech a RAM a jejich SSL a CDN, na které rychle a v lidském jazyce odpověděl pomocí metafor (tam, kde je to potřeba). Agent se také zeptal na naše plány s webem a navrhl nejlepší plán na základě našich potřeb a cílů.

Live chat na LiquidWebu

Je zřejmé, že Liquid Web bere svou podporu velmi vážně a chce svým zákazníkům poskytovat co nejlepší podporu.

Funkce

Servery Liquid Web jsou velmi dobré. I ten nejlevnější balíček vám dává 480 GB místa na disku, A omezení šířky pásma 5TB, a rychlé 4jádrové 3,5 GHz procesory s 16 GB RAM.

Tyto specifikace jsou téměř totožné s SiteGround, s výjimkou šířky pásma (dostanete 10TB s SiteGround) a mírnou výhodu rychlosti hodin s Liquid Web (3,5 GHz vs 3,2 GHz).

Mějte však na paměti, že Liquid Web přichází s nejlepší a nejrychlejší zákaznickou podporou v tomto odvětví as balíčkem nad 1 000 USD získáte přímý přístup k webovým architektům a okamžitě vyřešíte všechny své problémy. Je zřejmé, že tyto balíčky jsou nejlepší pro velké podniky s velkým množstvím provozu a aktivity na jejich stránkách.

Přehled cen

Ceny Liquid Web se mohou zdát ve srovnání s jinými poskytovateli strmé, ale jejich obchodní model je zaměřen na profesionální uživatele, kteří potřebují nejlepší výkon. Jejich plány sahají od „základní úrovně“ balíčku za $ 149 / měsíc až po skutečně monstrózní server za $ 499 / měsíc.

Měli byste si být vědomi několika dalších poplatků. Nejprve vám za použití cPanelu účtují dalších 20 $ / měsíc.

Pokud váš web také využívá větší šířku pásma, než jakou jste si předplatili, bude vám účtováno poplatky za nadužívání. Ale stejně jako většina ostatních poskytovatelů. Proto je vždy dobré mít přesné odhady provozu na vašem webu. Šířka pásma není přímo korelována s provozem, záleží na jednoduchosti a použití vašeho webu. Jednoduchý web se 2 až 3 stránkami a přibližně 1 000 návštěvníky / měsíc by vyžadoval přibližně 1 GB šířky pásma.

Stanovení ceny dedikovaného serveru LiquidWeb

Pozitivní je však to, že ceny Liquid Web jsou to, co vidíte – ceny se při obnovení nezvyšují, protože přesto platíte měsíčně. (Žádné slevy za platby předem).

 • Nejlevnější plán: 149,00 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel ($ 20 / mo)
 • Místo na disku: 480 GB
 • Šířka pásma: 5 TB
 • RAM: 32 GB
 • Procesor: 4 jádra, 3,9 GHz
 • Dedicated IP: 1

To vše přispívá k skvělé specializované hostování zážitek.

Co však ve skutečnosti Liquid Web vyniká, je jejich profesionalita. Jejich marketingové materiály jasně uvádějí, co za své peníze dostanete, aniž by vás sponzorovali nebo neskrývali náklady na nezbytné nástroje.

 • Statistiky pingdomu
 • Testovací stránka

6. GoDaddy – největší webový hostitel

Recenze GoDaddy

 • Uptime: 99,99% (Zdroj)
 • Čas načítání: 610 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 2/5
 • Webová stránka: www.GoDaddy.com

GoDaddy je vaše velké jméno, které přichází s planoucími zbraněmi. Mají obrovskou společnost s obrovskou zákaznickou základnou. Také jejich provozuschopnost a rychlost jsou velmi slušné.

Přes jejich slávu jsme však byli s jejich zákaznickým servisem spíše zklamáni. S tak obrovskou klientskou základnou byste očekávali, že budou více investovat do profesionálního a informovaného personálu.

Uptime & Rychlost

Statistiky dostupnosti a rychlosti zařízení GoDaddy 2019Testovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

Podívejme se nejprve na dobré zprávy. Hosting serveru GoDaddy je rychlý a spolehlivý:

Jejich nedávná dostupnost 99,99% je téměř dokonalý. V červenci 2018 jsme zažili celou hodinu prostojů, ale kromě toho byla doba provozu vynikající.

Rychlost jejich stránek je 610 ms jsou také slušní a stále mírně převyšují průmyslový standard.

Podpěra, podpora

Nyní špatné zprávy. Podpora GoDaddy je bolestně pomalá.

Při našem prvním testu jejich živého chatu jsme museli čekat 27 minut, než se připojíme k agentovi. Po připojení k agentovi byly naše dotazy zodpovězeny až po průměrném 7minutovém čekání. Když je váš web nefunkční, nemusíte čekat ani půl hodiny – chcete se okamžitě zmocnit zástupce zákaznické podpory.

Živý chat GoDaddy

Při našich pozdějších pokusech kontaktovat podporu byla odpověď rychlejší – odpověď jsme dokázali dostat do 10-15 minut a zástupce podpory byl informativní a zdvořilý. Poskytli nám dostatečné informace a mírně se zajímali o naše cíle a potřeby.

Podpora GoDaddy je v podstatě nepředvídatelná, pokud jde o dobu odezvy a úroveň podpory. V některých případech byl podpůrný agent dobře informován a rychle reagoval. Jindy jim trvalo navždy, aby odpověděli na jednoduché otázky, jako je jediná otázka o certifikátu SSL.

Podpora GoDaddy zdaleka není nejlepší, co jsme viděli, ale není to ani nejhorší. Je to nesrovnalost, která může být obtěžující – pokud máte načasování pravdu, můžete dostat přiměřenou odpověď v rozumném množství času. Pokud ne, pak… no, nedržíte dech.

Funkce

Servery GoDaddy využívají podpůrnou podpůrnou službu a nabízejí opravdu dobré funkce: 1 TB úložiště, a šířku pásma, která je zcela bez měření (přichází s některými podmínkami, které si můžete přečíst v jejich smlouvě o hostování).

Rychlost procesoru (4jádrový 3,1 GHz) je dostatečně dobrá, ale na nás není úplně dojem 4 GB paměti první plán přichází. Za tyto ceny byste očekávali alespoň 8 GB, ne-li 16 GB.

S potěšením jsme zjistili, že cPanel přichází jako standard a nabízejí zálohy webových stránek za skutečně rozumnou cenu – za 4,99 $ / měsíc.

Ceny

Specializované hostingové plány GoDaddy začínají na 89,99 $ měsíčně (169.99 $ měsíčně, když obnovujete). To by představovalo rozumnou hodnotu zahrnutých funkcí, ale je to sníženo kvůli nedostatku spolehlivé podpory.

Stanovení ceny vyhrazených serverů GoDaddy

GoDaddy nabízí překvapivě dobré plány za slušné ceny. Jejich RAM by mohla být o něco lepší, ale za 119,99 $ / měsíc včetně cPanelu – není to špatná volba.

 • Nejlevnější plán: 89,99 $ / měsíc (cena za obnovení $ 169,99)
 • Správní panel: cPanel
 • Místo na disku: 1 TB
 • Šířka pásma: Bez měření
 • RAM: 4 GB
 • Procesor: 4 jádra, 3,1 GHz
 • Dedicated IP: 3

Souhrnně lze říci, že specializované hostingové plány GoDaddy se vyznačují slušným výkonem, ale je to oslabeno jejich žalostným přístupem ke službám zákazníkům.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

7. IONOS 1&1 – Nejnižší cena

Recenze IONOS 1 a 1

 • Uptime: 99,98% (Zdroj)
 • Čas načítání: 530 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 1/5
 • Webová stránka: www.IONOS.com

IONOS 1&1 má v oboru webhostingu dlouhou historii, ale to neznamená, že jsou nutně nejlepší. Přestože je jejich provozuschopnost a rychlost uspokojivá, byli jsme jejich podporou nepříjemně překvapeni.

Na dnešním trhu, zejména pokud jde o dedikované servery, je živá podpora zásadní. A jeden nemají.

Uptime & Rychlost

Statistiky upgradu a rychlosti IONOS 1 a 1 2019Testovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS si v našich testech vedl relativně dobře:

Jejich provozuschopnost 99,98% byl silný a stabilní – v únoru 2019 jsme zaznamenali 10minutovou prodlevu, ale kromě té nehody byli solidní.

Jsme také spokojeni s rychlostí jejich stránek 530 ms. Je to dobré jako cokoli, co byste očekávali od svých nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverů.

Podpěra, podpora

Obchodní model IONOS má obrovský problém: nenabízí podporu živého chatu. To znamená, že je musíte telefonovat. V praxi (a v roce 2020) si myslíme, že nedostatek online podpory prostě není přijatelný.

Funkce

Funkce, které nabízí IONOS, jsou opravdu dobré. Neomezená šířka pásma a 1 TB místa na disku neměli bychom se zašklebit a naše testy rychlosti ukazují, že jejich servery jsou rychlé. Balíček je dodáván s 8 GB RAM a také rychlé procesory.

Budete rádi, když zjistíte, že se házejí ve volné doméně, ochraně před malwarem SiteLock (většina ostatních vám za to účtuje) a funkcích Network Delivery Network (CDN), díky kterým je váš web rychlejší pro návrat návštěvníků..

Ceny

IONOS je levný. Za 40 dolarů měsíčně za základní balíček (obnoví se 60 USD / měsíc po 6 měsících) je jejich vyhrazený webhosting na tomto seznamu nejméně nákladný. Vzhledem k funkcím, které získáte, je to skutečná smlouva.

Pokud se rozhodnete pro jeden z jejich dražších plánů, uvědomte si, že si účtují další jednorázový instalační poplatek ve výši 50 $.

Cena za vyhrazený server IONOS

Jejich ceny jsou směšně nízké. I po zvýšení ceny 20 $ po prvních 6 měsících stále hledáte (možná) nejlepší nabídku dedikovaného serveru.

 • Nejlevnější plán: 40,00 $ / měsíc
 • Správní panel:?
 • Místo na disku: 1 TB
 • Šířka pásma: Neomezený
 • RAM: 8 GB
 • Procesor: 8 jader, 2,4 GHz
 • Dedicated IP: 1

IONOS nabízí nadprůměrný výkon za velmi konkurenceschopnou cenu. Nízká cena obvykle znamená, že některé rohy byly sníženy, a v tomto případě je to úplný nedostatek živého chatu, a proto spousta informací. Kdyby pouze vyřešili své systémy podpory zákazníků, byli by skvělou volbou.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

8. HostWinds

Recenze hostwinds

 • Uptime: 99,94% (Zdroj)
 • Čas načítání: 1200 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 4/5
 • Webová stránka: www.HostWinds.com

HostWinds je docela nový hráč na hřišti. Zaujali nás dobré vlastnosti, které nabízejí ve svých plánech za (výrazně) nízké ceny.

Bohužel jsme byli zklamáni, protože všechny jejich výhody zmizely ve světle hrozných statistik dostupnosti a rychlosti.

Uptime & Rychlost

HostWinds 2019 statistiky dostupnosti a rychlostiTestovaný plán hostování: Sdíleno / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds měl strašlivé 99,47% uptime v loňském listopadu s více než 3h prostoje. Stejný druh nekonzistence se objevil v prosinci 2018. To je příliš mnoho prostojů, když vezmete v úvahu potenciální ztracený provoz a prodej – zejména před Vánoci. Jejich začátek roku se zlepšil s uptimeem 99,94%, ale to stále není dost dobré ve srovnání s průmyslovým standardem.

Rychlost načítání webových stránek byla stabilní, ale bohužel stále pomalu. S průměrnou rychlostí načítání stránky 1200 ms, vaši návštěvníci nebudou moc šťastní.

Podpěra, podpora

Zákaznická podpora hostWinds je evidentně mnohem rychlejší než jejich servery. V našich testech jsme dostali odpovědi na naše dotazy uvnitř 2 minuty.

Byli jsme příjemně překvapeni, jak rychle a přesně agent odpověděl na naše dotazy.

Odpovědi byly přesné a krátké. Stejně jako u Bluehost – dostanete přesně to, co požadujete. Nic méně a nic víc.

Pokud tedy chcete s někým chatovat o svých cílech a potřebách webových stránek, nemusí stačit.

HostWinds live chat

Funkce

Pomalá rychlost, kterou odhalily naše testy, je záhadou, protože servery HostWinds jsou plně vybaveny 8 GB RAM a CPU 3,5 GHz. Dostanete také 1 TB úložiště a Šířka pásma 10TB omezit. Je to skvělý balíček za cenu, kterou zaplatíte, zejména s ohledem na úvodní cenu.

Také se nám líbí, že si můžete sestavit svůj vlastní plán s přizpůsobenými funkcemi podle vašich preferencí.

Ceny

HostWinds je také docela levný. Jejich základní balíček začíná na 106 $ / měsíc po (krátkém) úvodním období 79,50 $ / mo. Ještě lepší je, že vám umožňují jedinečnou úroveň přizpůsobení podle vašeho plánu, s rozhraním, které vám umožní vybrat OS, RAM, RAID, omezení šířky pásma a počet IP adres pro registraci.

Úvodní cena může být kdekoli mezi 1-36 měsíci. Po počáteční platbě předem se cena zvýší o 25%.

Je také důležité si uvědomit, že cPanel vás bude stát dalších 35 $ / měsíc.

Cena za vyhrazený server HostWinds

HostWinds je docela levný, a dostanete opravdu dobré funkce. Pokud také potřebujete cPanel, zvýší se vaše cena na vyšší úroveň.

Bohužel, co se týče provozuschopnosti a rychlosti, HostWinds prostě neměřuje konkurenci.

 • Nejlevnější plán: 79,50 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel (35,00 $ / měsíc)
 • Místo na disku: 1 TB
 • Šířka pásma: 10 TB
 • RAM: 8 GB
 • Procesor: 4 jádra, 3,5 GHz
 • Dedicated IP: 8

Přestože nabízejí přizpůsobitelný server za konkurenceschopné ceny, výsledky našich testů dostupnosti a rychlosti nelze ignorovat. Ve skutečnosti jsou servery HostWinds prostě příliš pomalé a příliš nespolehlivé, aby v roce 2020 mohly nabídnout dobrou hodnotu.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

9. AccuWebHosting

Recenze AccuWebHosting

 • Uptime: 99,92% (Zdroj)
 • Čas načítání: 794 ms (Zdroj)
 • Podpěra, podpora: 4/5
 • Webová stránka: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting poskytuje překvapivě dobré funkce za nízké ceny. Zklamali však svou nekonzistentní dobu provozu a podprůměrnou rychlost.

Byli jsme také trochu znepokojeni jejich (mírně) falešnou reklamou.

Uptime & Rychlost

AccuHosting 2019 uptime a speed statisticsTestovaný plán hostování: Vyhrazený server / Statistické údaje: 01.01.2019-02.28.2019

Monitorujeme AccuHosting pouze několik měsíců, takže zatím nevíme, co si z jejich statistik udělat. Konkrétně uptime (99,92%). Prosinec a únor zatím nebyly bez výpadků, ale opět v lednu měli přes hodinu prostoje. Musíme je sledovat o něco déle, abychom pochopili, zda to byla jen jednorázová nehoda, nebo zda se jedná o opakující se problém.

Rychlost webu 794 ms je pod průměrem. Na tomto seznamu jsou mnohem rychlejší hostitelé.

Podpěra, podpora

Zákaznická podpora nabízená AccuWebHosting je dobrá. V našich testech bylo připojení k jejich okamžitému chatu dobře, okamžitý a jejich poradci vypadali dobře informovaní a odpovídali na naše dotazy uvnitř 2 minuty.

S jejich podporou jsme byli velmi spokojeni. Dokonale rozuměli našim otázkám a odpověděli během několika sekund. Kromě přesnosti a přesnosti se také zajímali o naše potřeby a cíle více než většina ostatních poskytovatelů hostingu, které jsme dosud viděli.

Rozhodně dobrá zkušenost zákazníka, vhodná pro začátečníky i pokročilé uživatele.

AccuWebHosting live chat 2

Funkce

Nejlepším rysem AccuWebHosting však je působivá specifikace, kterou získáte na zvoleném serveru. 16 GB RAM je mnohem nadstandardní, pokud jde o cenu jejich webhostingu CPU běží na 3,4 GHz. Dostanete také kolosální 4 TB úložného prostoru. Podle jejich podpory získáte také neomezená šířka pásma. Skoro se zdá být příliš dobré, aby to byla pravda – a je to tak.

cPanel, nepříjemně, stojí o něco více než standardní plán, stejně jako platí služby SSL a CDN. Také jsme byli zklamaní, když jsme zjistili, že inzerovaný britský server není v současné době (v době psaní této recenze) k dispozici.

Můžete také získat další funkce, např. Více paměti, další možnosti zabezpečení, další ovládací panely, rychlejší procesory, zálohy, servery v různých zemích atd..

Ceny

Specializovaný webový hosting AccuWebHosting je dobrá hodnota, začínající na 90 USD / měsíc. Existuje spousta užitečných doplňků za slušné ceny. Cena se zdá být velmi dobrá pro specifikace, které dostanete. Zatím jsme nenašli mnoho nevýhod nebo skrytých nákladů. Když vyberete své funkce a plány, je to vše v pořádku.

Ceny také po prvotním předplatném ve skutečnosti nezvýší.

Ještě lépe si můžete vybrat mezi několika servery v závislosti na umístění vašich zákazníků:

AccuWebHosting Dedicated Server price

Jejich nejlevnější plán přichází s opravdu dobrými specifikacemi – to je více než dost pro průměrně velké webové stránky se slušným provozem. Za některé základy, jako je SSL a cPanel, však budete muset platit navíc. Rovněž se týká toho, že některé z inzerovaných funkcí (například server ve Velké Británii) nejsou v současné době k dispozici.

 • Nejlevnější plán: 90 $ / měsíc
 • Správní panel: cPanel (35,00 $ / měsíc)
 • Místo na disku: 2TB
 • Šířka pásma: neomezený
 • RAM: 32 GB
 • Procesor: 3,8 GHz
 • Dedicated IP: 1

Závěrem lze říci, že AccuWebHosting nabízí slušnou hodnotu služeb, které mají nadprůměrné omezení paměti a šířky pásma a solidní rychlost. Ale s ohledem na jejich zklamaný provozuschopnost byste měli být raději s někým jiným poskytovatelem.

 • Statistiky pingdomů
 • Testovací stránka

Závěr…

Většina dobrých specializovaných webových hostitelů dnes nabízí rychlé a spolehlivé servery. Jak jsme viděli, velký rozdíl mezi nimi je úroveň podpory, kterou nabízejí.

V našich testech existují tři hostitelé, kteří vynikli. Pokud je vaše rozhodnutí nejdůležitějším faktorem ve vašem rozhodnutí, jděte na Bluehost. Jejich servery poskytovaly nejlepší a nejstabilnější provozuschopnost.

Pokud hledáte zabezpečení velkého a dobře zavedeného web hostitele, HostGator je vaše nejlepší sázka. Jejich služby jsou cenově dostupné a jejich obrovská zákaznická základna znamená, že můžete očekávat, že jejich tým podpory bude mít zkušenosti ve všech věcech.

Pokud je rychlost tím, po čem jste, pak je pro vás A2 Hosting nejlepší volbou. Jejich plány mají dobrou hodnotu, provozuschopnost je většinou dobrá (výpadky jsou 5-15 minut každých několik měsíců) a podpora je rychlá a informovaná.

Ať už si vyberete jakýkoli, bude to náročné. Vyhrazený server je velká investice a vyplatí se nakupovat a vybrat tu nejlepší možnost.

Nezapomeňte, že pokud si pronajímáte server pro své výhradní použití, měli byste očekávat, že váš poskytovatel hostingu bude na váš web stejně oddaný jako vy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector