Nejlepší levné webhostingové služby

levné webhostingové službyRaději byste zaplatili méně za webhosting… nebo více?


Weirdos chtějí platit více. Pravděpodobně chcete platit méně. Nejsi žádný podivín.

Co představuje vedle cenové dostupnosti „nejlepší“ levný webhosting? Budete chtít všechny věci, které by každá hostitelská společnost měla poskytnout – rychlé doby načítání, téměř 100% provozuschopnosti a spolehlivá podpora zákazníků, která vám v případě potřeby pomůže.

Jak zjistíte, která nízkonákladová hostingová služba je tou pravou volbou?

Začněte tím, že jste na správném místě – víme, kteří levní weboví hostitelé mají rychlé doby načítání a vysoké procentuální doby provozu. Žijeme test každé služby a sdílíme naše výsledky zde v tomto článku. Podívejte se na naše živé sledování uptime / downtime / latence u všech našich hostovaných hostitelů. Přečtěte si více o našem výzkumném procesu zde.

Contents

Nejlepší levný webhosting – nejlepší výběr pro rok 2020

Neexistuje žádná univerzální odpověď, ale existují možnosti! Máme rádi možnosti. V této příručce se podíváme na nejlepší levné webové hostitele, kteří jsou dnes k dispozici a kteří udržují skvělé služby za cenu, kterou si můžete dovolit.

1. Hostinger – nejdostupnější hostitel, období.

hostinger-logo

Průměrná doba načítání: 585 ms
Průměrná doba provozu: 99,87%
Náklady: 0,99 $ měsíčně

Úvodní cena hostingera

Hostinger je jednou z nejlepších možností levného webhostingu v Kanadě, která neohrožuje kvalitu. Aktuální ceny začínají na 0,99 $ za měsíc. To nechává Hostingera, aby seděl asi 1/3 ceny svých nejbližších konkurentů se slevou. (Můžete dokonce platit pomocí krypto.)

S průměrnou dobou provozu a časy zatížení jsou na špičkové úrovni v posledních letech je těžké se podívat kolem hostingera jako skvělá volba pro levný webhosting.

Zákaznická podpora Hostinger ��

Hostinger také 24/7 nativní podpora za jakékoli otázky, které se objeví. Není třeba používat pomalý systém vstupenek na podporu. Všechny weby jsou optimalizovány pro rychlé spuštění na WordPress a přicházejí s vlastním uživatelským rozhraním, které usnadňuje nastavení. Díky tomu je Hostinger jednou z nejlepších hostingových služeb WordPress. Také dostanete bezplatná doména a SSL zdarma. Celkově Hostinger nabízí to, co byste za $ 6 – 8 dolaru za měsíc hostili za zlomek ceny.

Pokud hledáte hostit svůj vlastní blog a neplánujete nikdy budovat firmu na svém webu, pak Hostinger ve skutečnosti není špatná volba.

Webový tvůrce zdarma ��️

Pokud hledáte tvůrce webových stránek, který nevyžaduje žádné zkušenosti s kódováním, jste na správném místě.

Logo Zyro Logo Maker vám pomůže vylepšit nejen váš web, ale také vaši značku, a to úpravou nebo opětovným objevením loga vaší značky v žádném okamžiku.

Zbytek funkcí nemusí být tak honosný, ale stále jsou docela dobré. Za zmínku stojí Zyro AI Content Generator, certifikát SSL zdarma, neomezené úložiště SSD a neomezená šířka pásma.

Pokud byste chtěli vidět naše testy provozuschopnosti a prostojů hostingerů, podívejte se na naši úplnou recenzi hostingerů. 

2. HostPapa – 70% sleva na prémiový hosting (bezplatná doména)

logo hostpapa

Průměrná doba načítání: 475 ms
Průměrná doba provozu: 99,95%
Cena: Cena – 2,95 $ za měsíc (běžný $ 13,99 / měsíc)

HostPapa není jen naše nejlepší volba pro nejlepší levné hostitele, ale je to také naše nejlepší volba pro nejlepší hostitele celkově. Mindblowing, správně?

HostPapa je jednou z nejlepších hostingových služeb na trhu a náš nejlepší výběr pro Kanaďany. Aktuální ceny začínají trochu strmý, který původně diskvalifikoval službu z našich nejlepších levných výběrů hostitele. HostPapa však nabízí exkluzivní sleva pro čtenáře Hosting Canada. Tím se HostPapa pevně řadí do levné kategorie.

Se slevou se díváte na placení 2,95 $ měsíčně za špičkovou hostingovou službu. Nejen, že je cena nízká, ale také byste dostávali obchodní plán, spíše než počáteční plán.

Nadprůměrné rychlosti stránek ⏱️

HostPapa zaznamenal úžasné doby provozu a výrazně vyšší než průměrné rychlosti stránek. HostPapa není se slevou ani nejlevnějším řešením na našem seznamu. Extra Loonie měsíčně vám přináší mnoho dalších výhod.

HostPapa má nepřetržitě k dispozici zákaznickou podporu s živým chatem. Hlavním důvodem, proč je HostPapa naším nejlepším výběrem, je, že společnost je Kanadská skrz a skrz. Skóre dostupnosti a rychlosti webu jsou skvělé kvůli místním datovým centrům po celé naší skvělé zemi.

Pokud se chystáte zahájit online podnikání nebo jen vyhodit webovou stránku na internet, HostPapa je skvělá volba.

Pokud byste chtěli vidět naše testy provozuschopnosti a prostoje HostPapa, podívejte se na naši úplnou recenzi HostPapa.

Zahrnuty další funkce HostPapa:

Většina lidí začíná s nejlevnějším plánem, který je k dispozici při zahájení služby. HostPapa nabízí své střední úroveň za stejnou cenu jako jejich startovací balíček hostujícím čtenářům Kanady (Správně, bezplatný upgrade). Zde je to, co vás tato střední úroveň dostane s HostPapa.

 • Neomezené webové stránky
 • Bezplatná registrace domény
 • Neomezené úložiště SSD
 • Neměřená šířka pásma
 • Zdarma převod webových stránek
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Zdarma individuální školení
 • SSL zdarma
 • Ovládací panel cPanel
 • Webový tvůrce zdarma
 • 400+ bezplatných aplikací
 • Servery CloudLinux
 • Podpora 24/7
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • 30denní záruka
 • Neomezené domény doplňků
 • Neomezené e-mailové účty
 • Neomezené databáze MYSQL
 • 2x více prostředků CPU a MYSQL

3. HostGator – nejlevnější plán kvality

logo hostgator

Průměrná doba načítání: 657 ms
Průměrná doba provozu: 99,68%
Náklady: 2,75 $ měsíčně

HostGator není nejlevnější variantou na tomto seznamu, ale pokud jde o náklady ve srovnání s výkonem, řadí se vysoko. Tato služba nabízí dobré všude kolem, rychlost, uptime a ceny a zároveň nabízí všechny zvonky a píšťalky. Je více než dost, aby si HostGator získal místo na našem seznamu nejlepších levných služeb webhostingu v Kanadě.

Díky jejich nedávno vylepšenému prostředí WordPress a vlastnímu vysoce kvalitnímu tvůrci webových stránek existuje mnoho funkcí pro vytváření webových stránek.

Dodatečný kredit za reklamu ��

Všechny plány HostGator také přicházejí s Kredit 100 $ za reklamu Google Adwords a Bing stejně jako certifikáty SSL a bezplatné automatické zálohování.

Pokud jde o provozuschopnost, skórovaly mimořádně dobře naše živé testování a jakýkoli problém s prostojem je obvykle omezen na 1–2 sekundy MAX (výsledky testů najdete v recenzi hostitele). Mají také live chat pro případné problémy s podporou a nabídku 45denní záruka vrácení peněz.

Za provozuschopnost trvale dosahují 99,68%, což je z hlediska výkonu řadí na špičkové dostupné počítače.

4. Bluehost – spolehlivost a větší spolehlivost

Bluehost

Průměrná doba načítání: 1,765 ms
Průměrná doba provozu: 99,74%
Náklady: 2,95 $ měsíčně

Bluehost byl oficiálně založen v roce 2003, ale existuje v té či oné podobě od roku 1996. To jsou OG dny webhostingu a Bluehost by měl být považován za solidní na všech účtech. Tato služba je o něco dražší, ale je na špičkové úrovni spolehlivosti tun datových center.

Tato cenově dostupná varianta je využívána mnoha vývojáři, kteří již dlouho pracují a nabízejí funkce pro začátečníky. Nabízejí také bezplatnou doménu pro první rok.

Spousta studijních zdrojů ��

Další skvělá věc na Bluehost je obrovské množství výukových programů a průvodců třetích stran dostupné ve znalostní bázi. Kdokoli z prvních bloggerů provádí pokročilé vývojáře webu, může snadno zjistit, jak vyladit nebo nastavit jakoukoli změnu.

Jednou nevýhodou však je podpora v zámoří a nejsou vždy nejužitečnější. Pokud jde o technické záležitosti, Bluehost se na našem živém sledování mimořádně dobře daří s skóre 99,74% dostupnosti (viz úplnou recenzi Bluehost zde).

5. iPage – skvělá služba za cenu. Podpora = Meh

ipage

Průměrná doba načítání: 1941 ms
Průměrná doba provozu: 97,77%
Náklady: 1,99 $ měsíčně

iPage má mnoho negativních recenzí na různých webhostingových fórech. Většina z těchto recenzí je založena na zákaznické podpoře, protože jsou založena pouze na Spojených státech, které nechávají globální zákazníky na chodníku.

Bezplatná doména na rok a neomezené místo na disku ��

Skutečná nabízená služba není příliš ošuntělá, jak vysvětlujeme v našem recenze iPage. Na levnějším konci spektra není s iPage nic špatného a přichází s mnoha funkcemi, jako je bezplatná doména po dobu jednoho roku a neomezené místo na disku. Bohužel vám iPage účtuje poplatek za SSL certifikát, základní bezpečnostní funkci, která by měla být 100% zdarma od jakéhokoli poskytovatele hostingu, ať už levného nebo placeného.

Celkově iPage je skvělá hostingová společnost a jejich produkt se nám líbí, ale problém podpory je něco, co je třeba vyřešit.

6. A2 Hosting – „Premium“ Levný hosting

A2 HostingPrůměrná doba načítání: 601 ms
Průměrná doba provozu: 99,4%
Náklady: 3,92 $ měsíčně

A2 Hosting má zaváděcí ceny, které jsou o něco vyšší než zbytek seznamu. S touto zvýšenou cenou přichází vylepšení v několika oblastech, jako je zákaznická podpora a další funkce.

SSL certifikát zdarma ��

Tato nízkonákladová služba nabízí bezplatné zabezpečení a prevenci hackerů zdarma SSL certifikát a automatické zálohování. A2 nabízí skvělou službu, ale pokud hledáte levnější alternativu, existuje.

Ušetřili jsme A2 na poslední, ne proto, že si myslíme, že nemohou konkurovat ostatním klukům (ve skutečnosti překonávají), ale protože je to o něco dražší za marginálně lepší služby.

Proč je ultra levný web špatný nápad

malware webových stránekChceme být k vám upřímní. Pokud platíte za webhosting méně než jeden měsíc, budete mít špatný čas (Hostinger není součástí balení).

Milujeme hodně, stejně jako kdokoli jiný, ale když se dostanete na webový hosting za 1 $ – je to riziko. V budoucnu nakonec zaplatíte VÍCE za levného poskytovatele hostingu, než kdybyste utratili navíc $ 1-2 dolary měsíčně na kvalitnější hostitele.

Hlavním důvodem, proč se těmto lacným hostingovým službám vyhnout, je pouze jedním způsobem mohou vydělat jakékoli peníze za tuto cenu. Prostě házejí všechny weby svých klientů na velký starý sdílený server se stejnou IP adresou. Tomu se musíte za každou cenu vyhnout a my vám řekneme proč.

Důvody, proč se vyhnout obřím sdíleným serverům:

 • Konektor.

  Hacknutelné

  Špatní chlapi cílí na sdílené adresy IP, protože zabezpečení je obvykle slabé a je snadné se do něj dostat a vytvořit neplechu ve větším měřítku.

 • Konektor.

  Šíření nemoci

  Vzhledem k tomu, že je tak snadné se dostat do zdrojového kódu, očekávejte, že váš web brzy představí všechny druhy virů, malwaru a reklam, s nimiž byste raději nebyli spojeni..

 • Konektor.

  Špatné sousedství IP

  Vzhledem k tomu, že tento typ hostingu je tak levný, budou vaši sousedé na sdíleném serveru pravděpodobně spoustu spamových blogů, které nepřispívají na internet nic pozitivního a jejichž cílem celého života je zřejmě ucpat všechno nevyžádanou poštou. Hrozný životní cíl.

 • Konektor.

  Google vás bude nenávidět

  Opravdu – a myslím, že opravdu nechci, aby vás Google nenáviděl. Díky výše uvedenému existuje velká šance, že vaše blízkost k nevyžádaným blogům a hackerství způsobí, že se na vás Google podívá s pohrdáním a podle toho vás potrestá nízkým hodnocením vyhledávačů..

 • Konektor.

  Hrozný výpadek

  Jak byste mohli očekávat, vaše přátelská čtvrť „nejlepší“ levný webhostingová společnost uptime vs. prostojenebude věnovat mnoho kvalitního vybavení nebo zdrojů, aby se ujistil, že máte nejlepší zákaznické zkušenosti.

  Zatímco vysoce kvalitní webhostitel obvykle slibuje alespoň 99% dostupnosti, vaše hluboká diskontní čísla něco přes 50 procent je dobré. Webový hostitel, který nechává váš web na několik minut nebo hodin najednou, vám nedělá žádnou laskavost, bez ohledu na to, jak levné je. ��

 • Konektor.

  Špatná podpora

  Pravděpodobně nebudete mít žádnou podporu. Z jejich pohledu nemohou na řešení vašich problémů přidělit jen ty nejzákladnější zdroje. V nejlepším případě očekávejte velmi obecnou část FAQ. Pokud jste obzvláště nešťastní, dostanete nereagující e-mail nebo telefon na zákaznickou podporu, který vás pošle do automatizovaného systému, takže spletitý se vzdáte a rozhodnete se sníst dvoutýdenní burrito v na zadní straně ledničky jste byli příliš líní, abyste vyhodili, zatímco vzlykali.

 • Konektor.

  SSL NENÍ zahrnuto

  ssl certifikace Levní weboví hostitelé vám za ochranu Secure Socket Layer (SSL) účtují až 80 USD ročně. Všichni naši doporučení hostitelé nabízejí 100% SSL zdarma.

  Bez tohoto se vás žádný důvěryhodný zpracovatel plateb nedotkne. Pokud se snažíte něco prodat, je to problém.

  Pokud se pokoušíte mít web, kterému Google skutečně důvěřuje a budete moci jednoho dne něco prodat, budete absolutně 100% potřebuje SSL. Ironickým aspektem je, že SSL lze nainstalovat zdarma pomocí služby známé jako Pojďme šifrovat … ale nejlevnější hostitelé trvají na tom, že vám za to budou účtovány poplatky!

Všimněte si, že věci, které mě skutečně o levných webhostingech opravdu trápí, jsou také mé hlavní stížnosti na bezplatné VPN. Nabízení skutečně nízkých nákladů na digitální produkty přichází za cenu, která bohužel obvykle zahrnuje prodej vašich dat nebo jejich uvedení na nebezpečném místě..

Pokud vás zajímá, jak to VPN dělají, nahlédněte do mého průvodce po nejlepších kanadských VPN.

Více problémů než to stojí za to

Skutečný problém přichází poté, co jste se konečně dočkali mizerného levného neomezeného webhostingu – ale doba vrácení peněz již uplynula – a zaplatili jste celý rok služby předem, abyste mohli za skvělou cenu vydělat peníze.

Mezitím stovky přísavek denně dělají stejnou chybu, jaké jste se právě vyhnuli čtením tohoto průvodce. Nejsi hlupák. Málokdo ví, že za pár měsíců se jejich sny o jejich internetové říši svrhnou.

Pro mnoho bloggerů a lidí, kteří si vytvářejí své vlastní webové stránky, tento druh webhostingu se slevou prostě není moc – ne když jste vezměte v úvahu REAL celkové náklady.

E-Commerce je jiná Ballgame – potřebujete kvalitní hosting

e-commerce podnikáníNa rozdíl od informačních webů nebo osobních blogů, pojďme se podívat na případ elektronického obchodu, jehož jediným účelem je prodej.

Nyní myšlenka uptime stává se kriticky důležitější. Pokud je váš web nefunkční, neprovádíte prodej a pokud je to váš jediný příjem, možná ten den budete jíst Ramen Noodles. Profesionální tip: Přidejte do svého Ramen – yum vejce.

Pointa je, že pro některé online podnikatele, náklady na snížení jsou doslovnější – ztracené peníze. V tomto případě sdílený hostingový balíček nestojí za riziko pomalého nebo nenahrávajícího webu.

Prostoje na webové stránky prodávající produkty jsou stejně jako … spalování peněz

Abychom byli spravedliví, mnoho webů s elektronickým obchodem je vybaveno funkcemi s vysokým zdrojem, jako jsou obrázky s vysokým rozlišením, streamování zvuku a / nebo videa a další.

Vzpomínáte si, jak jsme mluvili o tom, jak mohou všechny účty na sdíleném hostingu trpět kvůli jednomu prase pro připojení? Pokud si myslíte, že byste mohli být vepřem, nešel po sdílené trase.

Lidé jsou dnes velmi netrpěliví online. Pokud načítání stránky trvá déle než několik sekund, zapomeňte na to.

Přestěhovali se, aby utratili peníze s konkurencí. Najednou se jedna nebo dvě peníze, které ukládáte, jeví jako velmi špatný kompromis.

Nejlepší levný hostitel pro elektronický obchod – siteground

Vím, že jsme právě mluvili o všech nejlevnějších možnostech neomezeného webhostingu. Avšak pro naše peníze – a také pro vás – je možnost, kterou pro elektronický obchod zvolíme SiteGround. Cena 3,95 $ za měsíc není nejlevnější webhosting za rok a není tak levná jako výše uvedené možnosti. S tím bylo řečeno, že stále jde o cenově dostupnou a neomezenou hostingovou službu.

Důvod zvolíme SiteGround je kvůli kvalitnímu servisu a vysokým číslům dostupnosti.

Pamatujete, když jsme se zmínili o tom, jak důležité je mít s vaším webem SSL? SiteGround ji nabízí bezplatně na rozdíl od mnoha úsporných hostingových plánů. Pokud prodáváte digitální nebo fyzické produkty online a chcete, aby se váš web zobrazoval ve vyhledávání Google, není to volitelné. Jiná místa se účtují za SSL od 60 do 80 USD ročně.

Kdokoli může tvrdit, že má velkou podporu. SiteGround tvrdí, že ano, a ve skutečnosti přináší. S Nepřetržitá podpora při řešení důkladných technických problémů a obecné odstraňování problémů, budete mluvit s informovaným, přátelským a vyškoleným zástupcem, který skutečně pomůže vyřešit problém.

Také – necháme tuto dobu provozu mluvit samo za sebe: 99,95%.

Nejlepší levný web hosting Kanada FAQ

Dále se podívejme na některé z nejčastějších otázek, které zákazníci mají, když se snaží najít nejlepší levnou možnost hostingu pro své potřeby:

Kolik stojí hostování webových stránek?

Hosting webových stránek se může pohybovat od bezplatných po tisíce dolarů. Řešení pro většinu majitelů webových stránek se pohybují od 2 do 5 $ měsíčně.

Upozornění – nedoporučuji ultra levné hostitele, jak si můžete přečíst níže.

Jaký je nejlevnější způsob, jak hostit web?

Hostování webových stránek je zdarma. Nejlepší a nejlevnější způsob hostování webové stránky je z velké části používání služby, která účtuje pár dolarů měsíčně, jako je Bluehost..

Jaký je nejlepší hostitel zdarma??

Existují zcela zdarma hostingové služby, ale tato služba je často špatná a obvykle vás stojí mnoho peněz na upgrade. Použití dostupné, ale skvělé alternativy, jako je Hostinger rychlostí 80 c za měsíc, je lepší způsob, jak jít.

Jaký je nejlepší hostitel zdarma??

levný webhostingPokud na to hledáte 100% přesnou odpověď – je to host VPS s upravenou kvalitou.

Protože většina našich čtenářů neví, jak vyladit kapku VPS u poskytovatele, jako je digitální oceán, bude tento úkol vykonávat jeden z našich poskytovatelů sdíleného hostování.. SiteGround je na prvním místě podle našich metrik při době načítání 475 ms.

Jaký je nejlepší hostitel cPanel?

Většina našich doporučených hostingových společností má integrovaný hosting cPanel, který se snadno obsluhuje a získává podporu.

Jak se o Managed WordPress Hosting?

V dnešní době můžete získat cenově dostupná spravovaná řešení WordPress za mnohem levnější, než byste očekávali. Taková řešení jsou skvělá pro první majitele a stavitele webových stránek.

Konečný verdikt – měl by být cenový?

Hledání dohody, pokud jde o cokoli, není nikdy špatný nápad. Nikdo nechce platit dvojnásobek toho, co musí za stejnou službu platit. Skvělá věc, o web hosting, je, že nemusíte rozbít banku přijímat vysoce kvalitní nabídky.

Neexistuje způsob, jak jeden člověk může prohlédnout všechny možnosti a učinit vzdělané rozhodnutí, aniž by se stránky a poznámky. Díky provedenému výzkumu si můžete prohlédnout šest nejlepších možností rozpočtu, které nabízejí kvalitní služby.

 1. HostGator: 2,75 $ měsíčně
 2. Hostinger: 0,80 $ za měsíc
 3. BlueHost: 2,95 $ měsíčně
 4. iPage: 1,99 $ měsíčně
 5. A2 Hosting 3,92 $ měsíčně
 6. SiteGround: 3,95 $ měsíčně

To jsou kluci. Pokud máte nějaké návrhy, můžete nám zanechat komentář níže. ✌️

Reference a obrazové kredity:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector