Nejlepší britské webhostingové služby pro rok 2020!

Jako webová agentura se spoustou webhostingových účtů (částečně pro hostování našich klientů a částečně proto, že máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme ��), máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého hostitele webových stránek.


Prošli jsme si všechny naše účty, analyzovali, kteří weboví hostitelé fungují dobře (pomocí živého sledování) a kteří z nich (a proč). Pak jsme se rozhodli postavit tuto masivní srovnávací stránku, abychom sdíleli to, co jsme našli, užívejte si!

Pro rychlou orientaci najdete naše top 3 níže!

Web Hosting CompanyOverall RatingCeny / mo.UK ​​servery jsou k dispoziciVlastnostiReviewsWebsite
Logo hostinger0,80 £ (dolů z 7,99 £)
 • Velmi cenově dostupné
 • Super snadné nastavení
 • Reaktivní podpora
 • Skvělý výkon a rychlost
 • Servery ve Velké Británii + globální síť
 • 30denní záruka vrácení peněz!

Hostinger recenze
siteground22,95 GBP (67% sleva pouze na 1. fakturu)
 • Servery ve Velké Británii + globální síť
 • Cenově dostupné
 • Skvělý výkon
Recenze SiteGround
GreengeeksLogo2,95 USD
 • Zelený hosting
 • servery v Evropě
 • Neomezené místo na disku
Recenze GreenGeeks

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Contents

O našich recenzích hostingu

Při psaní našich recenzí webhostingů ve Velké Británii jsme zvažovali mnoho faktorů.

Mezi ně patří uptime, možnosti podpory a doba odezvy, rychlost, umístění serveru, snadnost použití, cena vs hodnota, místo na disku atd.

Dva nejdůležitější faktory, na které se zaměřujeme, jsou podpora �� a rychlost ⚡.

Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web Poskytovatel hostingu je zásadní!

Jak vidíte, kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu!

Několik webů, na kterých jsme byli uvedeni:

Doporučené na stránkách

Nejlepší webhosting UK – recenze do roku 2020

Tady jsou 14 nejlepších recenzí webhostingů pro Spojené království, podrobnosti o jejich nákladech, možnostech podpory a místo na disku:

1. Hostinger UK – nejlepší celkový webhosting

www.hostinger.co.uk

Logo hostinger

Cena: 0,80 £
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Živý chat

Hostinger je jednou z těch společností, které umí dělat vše správně a přitom udržují své plány velmi konkurenceschopné.

Začali v roce 2004 a již ano více než 29 milionů uživatelů… Az dobrého důvodu. Poskytují kvalitní hostingové služby za poměrně nízké náklady ve srovnání s některými svými konkurenty.

Za pouhých 0,80 £ / měsíc získáte 10 GB SSD místa na disku, nepřetržitou odbornou podporu, optimalizované nastavení WordPress, 99,9% záruku dostupnosti a mnohem více.

Na Hostingerovi se nám opravdu líbilo, jak snadné je jejich nastavení. Nastavení nového účtu, od získání názvu domény, po nastavení hostingu a instalaci WordPress (nebo jiného CMS), je prostě velmi promyšlené, takže každý může svůj web snadno uvést do provozu.

Technologie Hostinger

Pokud jde o typy hostování, které nabízejí, mají sdílený hosting (který většina lidí potřebuje, je to také nejlevnější), VPS, cloud hosting, hosting WordPress a e-mail hosting.

Zákaznická podpora je také velmi citlivá prostřednictvím živého chatu a je k dispozici 24/7/365.

Pokud jde o rychlost, mají webový server přímo ve Velké Británii, takže pokud bude váš cílový trh obecně v Evropě, bude výkon velmi plynulý. A pokud je váš cílový trh někde jinde, mají také pokrytí se servery ve Spojených státech, Nizozemsku, Litvě, Singapuru, Brazílii nebo Indonésii.

Jejich společné plány hostování začínají na pouze 0,80 £ / měsíc (Dole od 7,99 GBP). Pokud se rozhodnete pro vyšší úroveň a zvolíte si prémiový plán, získáte také týdenní zálohy, bezplatnou doménu a mnohem více prostředků serveru.

Hodnota, kterou zde získáváte, je šílená, zasloužená 1 místo v našem seznamu nejlepších webových hostitelů! Jo, a také mají 30denní záruku vrácení peněz, v naší knize nevírka!

Klady

 • Velmi snadné nastavení
 • Skvělý výkon
 • Reaktivní podpora
 • Super cenově dostupné
 • Rychlé datové centrum ve Velké Británii

Nevýhody

 • N / A

2. SiteGround UK – Runner-up Total Web Hosting

www.siteground.co.uk

Logo SiteGround

Cena: 2,95 GBP
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

SiteGround zná své věci. Jsou cenově dostupné, mají velmi výkonné servery v Londýně a co je nejdůležitější, podpora zákazníků je prvotřídní (průměrná doba odezvy je v tuto chvíli 10 minut).

Také přicházejí doporučeni pro WordPress od WordPress (Samozřejmě mohou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte).

Plány SiteGrounds také přicházejí s řadou skvělých funkcí, jako je neuvěřitelně účinný bezpečnostní systém, automatické zálohování, jsou v souladu s GDPR a nabízejí bezplatné certifikáty SSL (velmi důležité pro weby elektronického obchodování).

Stejně jako většina slušných poskytovatelů webhostingu mají 99,9% záruku dostupnosti, používají úložiště SSD, 30denní záruku vrácení peněz a mají schopnost vám pomoci s registrací doménových jmen.

Pokud jde o hostingové balíčky, nabízejí sdílený hosting, hosting WordPress, eCommerce hosting, reseller hosting a cloud hosting.

Mají 3 sdílené hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná pouze 2 £.95 za měsíc (69% sleva z obvyklé ceny)! Jejich základní plán spuštění umožňuje 1 web a poskytuje 10 GB úložiště SSD, zatímco jejich další úroveň, plán GrowBig, umožňuje neomezený počet webů a 20 GB úložiště. S tímto plánem a čímkoli výše získáte také bezplatný přenos stránek od starého hostitele, což je vždy užitečné.

SiteGround nabízí všem zákazníkům okamžitou pomoc při kontaktování jejich kanceláří prostřednictvím telefonu, lístků nebo živého chatu. Kontrolou jejich mnoha online výukových programů a elektronických knih si také můžete pro svůj web WordPress vyzvednout nejnovější know-how o optimalizaci a zabezpečení..

Nebudete zklamáni, pokud jde o zvýšenou rychlost načítání webových stránek SiteGround. SiteGround vám nabízí možnost přizpůsobit a přizpůsobit nastavení hostingu a zlepšit celkovou rychlost načítání vašeho webu. Jak je uvedeno v naší úplné recenzi, jejich vlastní plugin, SuperCacher, také pomáhá zlepšit dobu načítání vašeho webu (k dispozici pouze v jejich plánu GrowBig a výše).

Klady

 • Velká podpora
 • Doporučeno WP
 • Uživatelsky přívětivý
 • Webový server ve Velké Británii

Nevýhody

 • Vyšší poplatky za obnovení

3. Greengeeks – nejlepší zelený webhosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

GreenGeeks je jednou ze společností, o kterých víte, že dělá všechno správně, od doby, kdy začaly fungovat v roce 2008, zaznamenaly obrovský růst. Důvody jejich úspěchu jsou zcela jasné, jakmile s nimi začnete pracovat, je to kombinace globálního dosahu ( více datových center po celém světě), skvělý výkon, skvělá a rychlá podpora av neposlední řadě, spotřebovávají energii 3krát zpět do sítě pomocí větrné energie, což je docela úžasné!

Pokud jde o konkrétní funkce, nabízejí neomezenou šířku pásma, místo na disku a e-mailové účty i ve svém nejzákladnějším plánu. Mají podporu 24/7 a stejně jako Hostinger mají 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni! Solidní # 3 na našem seznamu!

Za první rok dokonce hodí doménové jméno zdarma!

Jejich základní plán začíná pouze 2,95 USD / měsíc (dolů z 9,95 $).

GreenGeeks nabízí virtuální zákaznickou podporu po celý rok, když to vyhovuje vašemu jedinečnému plánu. Můžete se obrátit na hostujícího specialistu e-mailem, živým chatem, lístkem nebo přímo telefonicky na jejich tým podpory. Kromě nepřetržité odborné podpory ze strany jejich globální pracovní síly se také můžete podívat na jejich webové tutoriály a působivou znalostní základnu, kde najdete další tipy ohledně hostování.

Optimalizací jejich serverů GreenGeeks vybudovali spolehlivou hostingovou platformu (s 99,9% zárukou dostupnosti), která může poskytnout vašemu webu rychlost, kterou potřebuje k zajištění opakujícího se provozu. Tato webhostingová společnost využívá úložná pole RAID-10 Solid State, PowerCacher, PHP7 a CDN zdarma prostřednictvím CloudFlare. Kombinované úsilí jejich špičkové technologie umožňuje jejich serverům sbalit docela rychlý úder!

Klady

 • Ekologický
 • Neomezené místo na disku
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 24/7 podpora

Nevýhody

 • Neúčtuje se v GBP

4. A2 Hosting UK – Nejlepší hosting pro prodejce

www.a2hosting.com

Logo hostování A2

Cena: 3,92 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

A2 Hosting je srovnatelná s Hostingerem, má také celou řadu zářících rychlých serverů po celém světě (s 99,9% zárukou dostupnosti) + mají skvělou zákaznickou podporu. Přestože nemají oficiální doporučení WordPress, jejich výkon na stránkách WP je úžasný.

Stejně jako jejich výkon u většiny populárních CMS, jejich servery jsou velmi dobře optimalizované a zahrnují 1-skriptové instalátory pro většinu CMS jako WP a Joomla.

Nabízejí sdílený hosting, hosting pro distributory (opravdu se nám líbí jejich možnosti distributora, a to i přes SiteGround), VPS a dedikované servery.

Nabízejí 3 hostovací balíčky, jejich základní plán začíná pouze 3,92 $ za měsíc (původně 7,99 $ / měsíc).

A2 Hosting se postará o vaše potřeby hostingu poskytováním podpory prostřednictvím živých chatů, e-mailů, telefonů a podpory. Na svých webových stránkách si také můžete přečíst recenze zákazníků, které hlásí hlavně vysokou kvalitu a včasný servis. Nabízejí podrobné online průvodce a širokou škálu informačních článků, které vám pomohou přizpůsobit a nastavit váš web.

Turbo servery A2 Hosting vám poskytnou rychlosti načítání až 20krát rychlejší ve srovnání s konkurenčními poskytovateli hostingových služeb. Toho je dosaženo přidělením méně uživatelů na jeden webový server a také tím, že každému uživateli poskytneme více serverových prostředků. Využívají SSD, vlastní ukládání do mezipaměti a čtyři globální datová centra k neustálému zvyšování rychlosti vašeho webu.

Klady

 • Neomezené místo na disku
 • Velká podpora
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • Zdarma migrace stránek
 • Globální datová centra

Nevýhody

 • Neúčtuje se v GBP

5. Kinsta – nejlépe spravovaný hosting WordPress

kinsta.com

logo kinsta

Cena: 30 USD (USD)
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Live Chat, Vstupenky

Pokud hledáte nejlépe spravovanou hostingovou službu WordPress, Kinsta je v tuto chvíli naším cílem. Jsou hostitelem masivních společností, jako jsou FreshBooks, Ubisoft a Tripadvisor. Mají překvapivě konkurenceschopné ceny balíčků a podpora je skutečně bezkonkurenční.

Jejich infrastruktura běží na neúprosně rychlém a spolehlivém cloudu Google (samozřejmě s 99,9% zárukou dostupnosti), která má na výběr z více než 20 míst po celém světě (včetně serveru ve Velké Británii). Nedávno také přidali automatickou optimalizaci DB a samoléčivé funkce PHP a samozřejmě podporují nejnovější verzi PHP.

Poté, aby ještě více zvýšili výkon, mají interní plugin pro ukládání do mezipaměti, který slouží webu co nejrychleji, a integrují se s KeyCDN pro rychlé načítání po celém světě.

Pokud jde o zabezpečení, nabízejí ochranu DDOS, blokování GeoIP, samozřejmě firewall Google Cloud a další. A i když web napadne, pomůže vám to opravit zdarma.

Je toho tolik, o čem jsme ještě ani nediskutovali, jako je jejich záložní systém, certifikáty SSL, monitor uptime … ale myslím si, že máte smysl.

Jejich plány začínají na 30 $ měsíčně, což zahrnuje 1 web a 10 GB SSD úložiště.

Pokud máte rozpočet, jsou to lidé, kterým důvěřujete svému webu WP!

Klady

 • Google Cloud Platform
 • Skvělá hodnota za cenu
 • Neprůstřelná bezpečnost
 • Velká podpora
 • Zdarma migrace stránek
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádná telefonická podpora (ale ve skutečnosti není problém s ohledem na to, jak dobrá je jejich online podpora)

6. Heart Internet – UK Web Host

www.heartinternet.uk

Logo srdce srdce

Cena: 2,66 GBP
Místo na disku: 2 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Heart Internet je velmi podobný eUKhost, a to jak v oblasti cen, tak funkcí … mají 2 přidané výhody, nabízejí 5 GB místa na disku ve svém základním plánu a mají vlastní zákaznickou podporu, která, pokud jste procházeli tento web na chvíli byste věděli, že vysoce oceňujeme každou společnost, která nepodporuje outsourcing.

Sponzorují také spoustu akcí a konferencí, jako je WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 a další. Máme rádi společnost, která dává zpět komunitě.

Pokud jde o možnosti hostování, nabízejí sdílený web hosting, prémiový hosting pro náročnější weby, VPS, hosting pro distributory, dedikované servery a hosting WordPress..

Jak již bylo řečeno, jejich reputace není v tuto chvíli nejlepší, protože zprávy o častých výpadcích a zhoršení podpory … také jejich základní plán ve skutečnosti nepodporuje databáze MySQL, takže žádná podpora WordPress, pokud nepřekročíte plán vyšší za 9,49 GBP / mo (bez DPH).

Srdce Internet lze kontaktovat odesláním online formuláře na jejich webových stránkách nebo přímým voláním. Můžete je také kontaktovat prostřednictvím živého chatu nebo zadáním jízdenky.

Pokud se chcete sami ujmout řešení běžného problému s hostováním, můžete projít informativní články, které jsou zveřejněny na jejich stránce Podpora databáze.

Heart Internet využívá cloudovou hostingovou platformu, která pomáhá vašemu webu vyrovnat zatížení webového provozu. To znamená, že váš web nebude zpomalován, když zažíváte období špičkového provozu.

Používají také HTTP / 2 a pravidelně aktualizují hardware svého serveru, aby zajistili rychlé rychlosti načítání webu a spokojenost zákazníků.

Klady

 • Vrací se zpět do komunity
 • Dostupné pro statické weby html
 • Spousta možností hostování.

Nevýhody

 • Žádná zahraniční datová centra
 • Skalnatá pověst
 • V základním plánu není podpora WP

7. HostGator – Zkušený webhosting

www.hostgator.com

Logo hostgátora

Cena: 2,75 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

HostGator je už dlouho, v té době přešli z dobrého na špatný, zpět na slušný. Jsou super cenově dostupné, ale budete se cítit v kvalitě svých služeb, podpory a zabezpečení. Na svých serverech jsme měli hacknut více webů, všechny s podobnými tématy a doplňky k jiným webům na různých hostitelích a nebyly hacknuty..

Jak už bylo řečeno, pokud se podíváte na cenu, hodnota, kterou získáte, je úžasná jen za 2,75 $ / měsíc… ale pokud máte trochu rozpočtu, pravděpodobně bych šel s hostitelem, který má místní datové centrum, takže vy Nezabývám se pomalými časy načítání, které přicházejí s americkým serverem.

HostGator má následující plány hostování: Sdílený hosting, hosting WordPress, cloudový hosting, prodejce, VPS a dedikované servery.

HostGator usnadňuje zákazníkům sdělit problém s hostováním nebo provádět dotazy. Můžete jim telefonovat, zahájit živý chat, faxovat je nebo sdílet obrazovku a najít řešení vašeho problému v rekordním čase. HostGator vám kromě jejich celoroční dostupnosti také poskytuje knihovnu videonávodů, která vám pomohou podpořit vaše potřeby v oblasti hostingu.

HostGator poskytuje pevné disky HDD i SSD a může nakonfigurovat své servery tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním požadavkům na rychlost načítání. Poskytují vám neměřenou šířku pásma a poskytují vám možnost implementace vlastních instalací serveru, která optimalizuje rychlost a nabízí větší virtuální kontrolu. To může zlepšit SEO a celkové hodnocení uživatelského komfortu vašeho webu.

Klady

 • Cenově dostupné
 • Slušná hodnota

Nevýhody

 • Služby nižší kvality
 • Bezpečnostní
 • Americké servery

8. CloudWays – nejlepší cloud hosting

www.cloudways.com

Logo Cloudways

Cena: 10 $ (USD)
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Cloudways vám umožňuje nasazovat, spravovat a sledovat vysoce výkonné aplikace a weby přímo na cloudových serverech, což odstraňuje obvyklý webhostingový prostředník (NENÍ pro začátečníky). Pokud znáte cestu kolem serveru, tito kluci jsou skvělí! Dobrá podpora, volba Spousta poskytovatelů, od Digital Ocean, po AWS, Vultr, mají zboží.

Mají také vlastní CDN s názvem CloudwaysCDN a dokonce si vytvořili vlastní plugin pro ukládání do mezipaměti pro WordPress (plugin s názvem Breeze), který výrazně urychluje načítání. Poté pro Joomlu integrovali ukládání stránek do mezipaměti pro maximální rychlost.

Ceny se pohybují od 10 do 272 $ / měsíc, v závislosti na požadavcích vašeho webu.

Zde se nemůžete pokazit … pokud jste trochu technický.

Cloudways vám poskytuje nekonečnou podporu prostřednictvím vstupenek na podporu, živého chatu a online formulářů. Můžete od nich dokonce požádat o hovor a jsou k dispozici 24 hodin denně. Nabízejí také znalostní základnu a komunitní fórum a na stránce Stav systému Cloudways vám poskytují živé aktualizace týkající se jejich stavu systému..

Využívají pevné disky a jejich servery jsou připraveny pro PHP 7, což vám poskytuje nejvyšší rychlost výkonu ve srovnání s jinými poskytovateli hostingových služeb. Cloudways ukládá data do celého světa a používá Memcached, Breeze plugin a Redis k zajištění optimální rychlosti hostování pro WordPress i Magento. Využívají také servery podporované HTTP / 2.

Klady

 • Cenově dostupný vysoce výkonný hosting
 • Velká podpora
 • Super škálovatelné

Nevýhody

 • Trocha křivky učení

9. InMotion Hosting – dobrý obchodní webový hostitel

www.inmotionhosting.com

Logo InMotion Hosting

Cena: 6,39 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Přestože InMotion není špatným hostitelem, jejich řešení jsou většinou zaměřena na podniky, a proto je vyšší cena 6,39 $ / měsíc. Nemají také místní datové centrum, takže pokud nezacílíte na demografickou skupinu v USA a opravdu s nimi nechcete hostit, existují lepší možnosti.

Nabízejí většinu funkcí a výhod, které většina ostatních hostitelů nabízí. A jejich bezpečnost je prvotřídní díky ZDARMA SSL, ochraně proti hackerům, vlastnímu firewallu a DDoS.

Nabízejí sdílený hosting, hosting pro distributory, VPS, dedikované servery a hosting WordPress (který má specifické funkce WP, jako jsou automatické aktualizace a opravy zabezpečení a tvůrce webů drag-and-drop).

Máte-li dotaz ohledně služeb InMotion Hosting, můžete je kontaktovat prostřednictvím živého chatu, e-mailu, telefonu nebo odesláním vstupenky. Můžete také naplánovat relaci Skype s jedním z jejich specialistů, pokud chcete podrobnější radu.

Mají online podporu stránku, která nabízí návody a další nástroje, které vám pomohou vyřešit často kladené otázky.

Všechny servisní plány InMotion Hosting zahrnují jednotky SSD, které nabízejí rychlejší doručování obsahu z vašeho webu. Tato společnost také používá více datových center a pokročilé směrovací technologie, aby vám poskytla konkurenční výhodu, pokud jde o rychlost načítání a uživatelskou přívětivost webu.

Klady

 • Vysoce kvalitní řešení hostingu
 • Velká podpora
 • Dobrá bezpečnost

Nevýhody

 • Drahý
 • Americké servery

10. Bluehost – dobrý webový hostitel pro začátečníky

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Bluehost je v oboru webhostingu trochu veterán, začalo to být docela úžasné, ale poté ho koupil EIG (který také vlastní HostGator) a věci začaly sjíždět docela rychle dolů.

Od té doby však pracují na svých obrazových a hostingových řešeních, aby zlepšili celkovou kvalitu, a vyplatí se to. Jedná se o marketing a obecné uživatelské recenze se rozhodně zlepšují. Na svých základních plánech (50 GB) také nabízejí dostatek místa na disku a nabízejí bezplatný SSL a bezplatnou doménu.

Ve Velké Británii je asi nebudu doporučovat kvůli nedostatku místních datových center. Existují rozhodně lepší možnosti.

Pokud jde o řešení hostování, mají sdílený hosting již od 3,95 $ / měsíc, hosting WordPress, VPS a dedikované servery.

Vlastní technický tým BlueHost nabízí zkušenou nepřetržitou podporu. Nabízejí technickou podporu a podporu účtu prostřednictvím živého chatu, telefonu nebo odeslání lístků. Můžete si také prohlédnout jejich videonávody a znalostní základnu, pokud si přejete shromáždit užitečné informace.

Mají bezplatné telefonní číslo v USA a mezinárodní kontaktní číslo, aby lépe vyhověli všem svým zákazníkům.

Bluehost nabízí různé hostingové balíčky, které zahrnují sdílený hosting, cloud hosting, VPS hosting a vyhrazený hosting. Standardní sdílený hosting vám poskytne dobu načítání webové stránky 2-3 sekundy. Dražší balíčky nabízejí servery s nižší hustotou, které vám poskytnou více zdrojů, které mohou vaše webové stránky a celkovou dobu načítání trochu urychlit.

Klady

 • Veterán
 • Spousta místa na disku
 • Cenově dostupné

Nevýhody

 • Skalnatá pověst
 • Servery v USA

11. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena: 7,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Dreamhost má opravdu dobrou pověst a má dobrý důvod. Po celou dobu masivní cenové války si udržovali své vysoce kvalitní hostingové služby, lidé se jim opravdu líbí, protože jsou velmi spolehliví. Jedinou nevýhodou by byl nedostatek datových center v zemi a náklady na 7,95 $ / měsíc…, které musíte zaplatit po dobu 3 let, pokud chcete nejlevnější sazbu. Není to ideální, ale nabízejí 97denní záruku vrácení peněz, což je hezké.

Mají také zvláštní závazek v oblasti zabezpečení a soukromí, které se nám líbí, mají zdarma SSL A BEZPLATNÉ soukromí, které skrývá vaše registrační údaje doménových jmen. DreamHost má také 24/7 možnosti podpory v případě, že je potřebujete.

Nabízejí sdílený hosting, hosting WordPress, dedikované servery a hosting VPS.

DreamHost nabízí jako možnosti podpory živý chat, e-mail, telefon a lístek. Stávající zákazníci je mohou kontaktovat přímo po přihlášení do svého účtu DreamHost.

Zákazníci si také mohou udržovat přehled o stavu systému DreamHost a sdílet své zkušenosti nebo klást otázky na fóru společnosti. Databáze znalostí může navíc osvětlit pokročilá témata a přizpůsobení.

DreamHost nabízí širokou škálu hostingových balíčků, které obsahují jednotky SSD, které umožňují provoz vašich webových stránek o 200% rychlejší. Všechny balíčky jsou k dispozici s neomezenou šířkou pásma a máte možnost upgradovat na server Fast Cloud Server nebo Managed VPS Server, pokud se chcete odemknout na vyšší rychlosti načítání.

Klady

 • Dobrá pověst
 • Název domény zdarma
 • SSL zdarma
 • 97denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Drahý
 • Servery v USA

12. HostPapa

www.hostpapa.co.uk

Logo HostPapa

Cena: 1,95 GBP
Místo na disku: 100 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Toto je zajímavé, vytvářejí weby pro každou zemi, na které jsou zacíleny, a nabízejí téměř totéž jako většina ostatních hostingových společností, bez skutečných stand-outů.

Nabízejí docela dost místa na disku za konkurenceschopnou cenu (1,95 GBP / měsíc). Ale znovu, žádná datová centra ve Velké Británii, takže pokud se vám značka opravdu nelíbí, jděte místo toho s něčím jako Hostinger.

Pokud jde o možnosti hostování, mají sdílený web hosting, hosting WordPress, hosting VPS a dedikované servery.

Zákazníci mají přístup k podpůrným službám HostPapa prostřednictvím e-mailu, telefonu, faxu, živého chatu a prostřednictvím vstupenek na podporu. Tým podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pokud potřebujete další pomoc, můžete se připojit k týdennímu webináři nebo si objednat virtuální trénink typu one-on-one s jedním z jejich expertů na hosting.

Většina hodnocení zákazníků hlásí přátelský servis s vynikající technickou podporou.

HostPapa tvrdí, že jejich servery nabízejí zvýšení výkonu o 300% díky svému nízkohustotnímu a optimálně zajištěnému serveru. Je však třeba poznamenat, že tato funkce je součástí balíčku Business Pro.

Ostatní balíčky bez tohoto zvýšení výkonu mohou stále nabídnout rychlé výsledky, pokud jste ochotni aktivovat CloudFlare. HostPapa se může pochlubit také 99,9% provozuschopností, což znamená, že jsou celkem spolehliví.

Klady

 • Spousta místa na disku
 • SSL zdarma

Nevýhody

 • Žádné lokální servery

13. StableHost

www.stablehost.com

Logo StableHost

Cena: 3,50 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

StableHost je celkově slušný hostitel. Nabízejí všechny stejné funkce jako většina ostatních hostitelů, s výjimkou jejich technologie klastrovaného hostování … což zvyšuje celkovou škálovatelnost a rychlost / výkon, s dalším bonusem, který problémy s jinými weby na stejném serveru by neměly vaše stránky ovlivnit tolik jak to mohlo na jiných webových hostitelích.

Jejich zabezpečení je však docela na místě, s podporou 24/7/365 a průměrnou dobou odezvy 20 minut.

Dobrá volba, pokud se chcete zaměřit na americký trh, opět žádné místní servery…

Nabízejí sdílený web hosting od 3,50 $ / měsíc, prodejce, WP hosting a VPS.

StableHost je nadšený zákaznickým servisem a pomůže vám telefonicky, e-mailem nebo live chatem. Nabízejí také další videonávody, které vám pomohou nastavit předvolby hostingu a webových stránek. Můžete si stáhnout testy rychlosti sítě na svých webových stránkách a zjistit, jaké umístění hostitele bude pro vaši zákaznickou základnu nejvýhodnější.

StableHost nabízí různé hostingové balíčky, vše s přizpůsobitelnými verzemi LiteSpeed, MySQL a PHP.

Používají také disky SSD podnikové třídy, duální procesory a nabízejí neomezenou šířku pásma, což znamená, že zvýšení online provozu nebude mít vliv na výkon vašich webových stránek. Díky tomu je vysokorychlostní načítání webových stránek realitou a zvyšuje se vaše celkové hodnocení SEO.

Klady

 • Clustered hosting technologie
 • Velká podpora
 • Neomezené místo na disku
 • Cenově dostupné

Nevýhody

 • Žádné lokální servery

14. Místo5

www.site5.com

Site5

Cena: 6,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Živý chat

Site5 také nabízí slušnou službu, ale při pohledu na cenu 6,95 $ / měsíc není nabídka hodnoty opravdu k dispozici, protože tam jsou lepší hostitelé, kteří jsou dostupnější. Jejich hlavní server je také v USA, takže by to pro místní weby nebylo skvělé.

Líbí se nám neomezený prostor na disku, bezplatné migrace a jejich zálohovací systém.

Pokud jde o plány hostování, mají sdílený hosting, hosting VPS a plány prodejců.

Site5 vám pomůže vyřešit všechny vaše problémy s hostováním pouhým kliknutím na tlačítko. Tato společnost je přístupná 24 hodin denně prostřednictvím živého chatu a e-mailu.

Poskytují také svým zákazníkům stránku stavu nouzového stavu a na webu si můžete přečíst časté dotazy týkající se odstraňování problémů a jejich odpovědi na další informace o hostování.

Site5 nabízí neměřený prostor na disku a šířku pásma, čímž vám poskytuje dostatek úložného prostoru pro podporu rostoucí webové stránky. Hlavní server se nachází v USA, což tuto hostingovou platformu nečiní ideální pro místní webové stránky.

Jejich standardní webhosting používá PHP 5.3, které se ve skutečnosti neřídí až do PHP 7, ale stále ještě zvládne svou práci.

Klady

 • Neomezené místo na disku

Nevýhody

 • Dražší
 • Servery v USA

Jak si vybrat nejlepší britskou webhostingovou službu

Rozhodování o vytvoření webové stránky je prvním velkým krokem a je to také dobrý krok! Podle Nomineta, 96% podniků uvádí, že web má pozitivní přínos pro více zákazníků & povědomí o značce. Kromě toho je 99% všech dospělých ve věku 16 až 44 let ve Velké Británii uživatelem internetu podle Úřadu pro národní statistiku….

Pokud chcete vytvořit web, ať už si představujete, že se jedná o velký web, který má velký provoz, nebo menší projekt, který nebude potřebovat tolik kapacity, nebo nebude podporovat tolik provozu, budete přesto čelí několika složitým rozhodnutím.

Kromě skutečného designu stránek, jak bude web nastaven (blog, obchodní web nebo potřebujete e-commerce hosting), vaši URL nebo název domény, a ještě mnohem více, budete také muset přemýšlet o tom, se kterým poskytovatelem webhostingu jít.

výběr webhostingu ve Velké Británii

Existuje spousta různých webhostingových služeb a výběr, který bude sloužit vám a vašemu webu, bude mít co do činění s typem webu, který chcete hostit, účelem tohoto webu a provoz, který očekáváte, že se vytvoří. Kromě výše uvedených recenzí webhostingu jsme shromáždili také vše, co potřebujete vědět o hostitelském odvětví, takže si můžete vytvořit svůj vlastní srovnání webhostingu.

Jaké jsou různé typy webhostingu?

Sdílený hosting

sdílená grafika hostováníSdílený hosting je nejdostupnější možnost hostování, je ideální pro menší weby a projekty, které chcete postavit. Sdílený hosting má více omezení než jiné možnosti webového hostingu, ale u většiny menších webů, jako jsou blogy, biz a weby a osobní weby, to jsou omezení, která si pravděpodobně ani nikdy nevšimnete, pokud váš projekt nebude mnohem větší, než jste původně očekávali..

Tento levný typ webhostingu funguje poskytovatelem, který nabízí serverový prostor na stejném serveru mnoha různým klientům; vaše webové stránky nebudou ovlivněny ostatními webovými servery na serveru a vaše omezení budou spočívat pouze v tom, že rozdělujete šířku pásma, úložný prostor a další, přičemž ostatní klienti pracují mimo tento serverový prostor (jak je stručně popsáno) v naší recenzi SiteGround).

Také mějte na paměti, že i ty nejzákladnější hostingové balíčky obvykle přicházejí s instalacemi na jedno kliknutí pro nejpopulárnější redakční systémy jako WordPress, Joomla atd. Většina webových hostitelů také nabízí sdílené balíčky pro oba Linux & Windows hosting (a samozřejmě podporují běžné jazyky jako MySQL, PHP atd.).

VPS Hosting

VPS hosting nebo hosting virtuálního soukromého serveru je perfektním prostředím mezi sdíleným hostingem a hostingem dedikovaného serveru. Je to jako sdílený hosting, protože více webů je hostováno z jediného serveru (doufejme, že ve Velké Británii nebo blízko ní); Při hostování VPS se však oddíl používá k oddělení vašeho webu od webů jiných uživatelů stejného serveru. Tedy, přichází s mnoha výhodami dedikovaného serveru, s jen o něco méně energie a mnohem nižší cenou. Tento typ hostingu lze také použít k hostování her, jako je Minecraft.

Dedikovaný serverový hosting

Vyhrazený server hosting je často nejlepší volbou pro vývojáře webu, když peníze nejsou předmětem. Vyhrazený server přiděluje klientovi celý server, což znamená, že tento server můžete mít pro sebe a dělat s ním cokoli chcete. Tím se otevírají dveře mnoha zvýšeným výkonovým schopnostem, díky čemuž je možné přejít na větší weby, jako jsou weby elektronického obchodování, adresáře nemovitostí, fóra a další. Ty přicházejí také s vysokou cenovkou, takže jsou nejlépe vyhrazeny pro větší úsilí.

Cloud hosting

Cloud hosting se rychle stává jedním z oblíbených typů webhostingu mnoha vývojářů ve Velké Británii. Je to proto, že se jedná o vysoce univerzální možnost pro velké i malé weby. Pokud by existoval nějaký univerzální webhostingový způsob, byl by to cloudový hosting. Tento typ hostingu vám umožňuje plynule upgradovat nebo downgradovat váš plán podle potřeb vaší webové stránky a je také jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod webhostingu. Díky několika strojům se prostoje zkracují a vaše informace jsou chráněny.

Reseller Hosting

Reseller hosting je nejčastěji používán webovými vývojáři, kteří nakupují velké množství serverového prostoru ve velkém a prodávají jej (jak název napovídá) klientům, pro které navrhují webové stránky. To umožňuje vývojáři webu zachovat mnohem větší kontrolu nad webovými stránkami, které navrhují, aby je udržovali v provozu a efektivně fungovaly. Jedná se o neobvyklý typ hostingu, který si může kdokoli koupit, pokud není vývojářem webu nebo klientem vývojáře webu, který jim jej prodává. Díky tomu je webový projekt pro klienta i vývojáře mnohem jednodušší a dává vývojáři větší kontrolu nad svým portfoliem.

zkoumat funkce webhostingu

Porovnání webhostingových služeb: funkce, specifikace a terminologie 

Jak vidíte, existuje řada různých možností, jak zvážit, pokud jde o rozhodování o správném typu webhostingového plánu pro vaše potřeby (i bezplatný hosting je možnost). Na konci dne je vaším cílem vybrat typ webhostingu, který bude poskytovat nejlepší výsledky pro váš web, aniž by došlo k rozbití banky. Až budete mít představu o typu webhostingového balíčku, který chcete vyhledat, dalším krokem bude hledání webhostingového poskytovatele, kterému můžete věřit s výkonem vašeho webu. Abychom vám pomohli vybrat si poskytovatele, kterému můžete věřit, jsou to některé z funkcí, které budete chtít před registrací zkontrolovat (stejné faktory používáme i v našich dalších nejlepších seznamech hostingu, jako je nejlepší web hosting Austrálie, top hosting v Kanadě, nejlepší webhosting Singapur, nejlepší NZ hosting, nejlepší webhosting Indie, nejlepší hostitelé webových stránek (celkově, globálně), nejlepší weboví hostitelé pro Malajsii, nejlepší webhosting pro Brazílii & nejlepší hostování Irska).

Umístění serveru

Zmínili jsme se o tom v úvodu, ale v zásadě, pokud je nejbližší server výrazně poddimenzovaný, uděláte si laskavost, abyste jej mohli použít o něco dále. Nezáleží na tom, jestli hledáte služby specifické pro město, jako je webhosting v Londýně, Birminghamu nebo Leedsu … rozdíl rychlosti bude zanedbatelný, pokud bude server blízko nebo ve Velké Británii ( SiteGround a A2 Hosting mají servery ve Velké Británii a po celém světě).

Úložný prostor

Než se zaregistrujete u jakéhokoli poskytovatele webhostingu, budete chtít získat představu o tom, kolik úložného prostoru bude váš web vyžadovat. Kolik obrázků, videí nebo jiných médií budete mít na svém webu? Kolik informací bude třeba podporovat (používáte web hostitele také k e-mailu)? Pokud je váš web relativně malý, nemusíte narazit na problém s úložištěm bez ohledu na poskytovatele, se kterým jdete.

Uptime

Jaký je smysl uložit web hostovaný na internetu, pokud k němu nikdo nemá přístup? Uptime je něco, co se nejlepší weboví hostitelé neustále zvyšují, aby bylo zajištěno, že weby budou přístupné komukoli v kteroukoli denní či noční dobu. Mnoho poskytovatelů inzeruje až 99,9% záruku dostupnosti, ale vždy je dobré fakticky zkontrolovat takovéto nároky. Podívejte se na některé posudky online od lidí, kteří využili jejich služby, abyste získali představu o tom, jak bude vypadat realita. Začali jsme sledovat dobu provozuschopnosti a doby odezvy největších poskytovatelů webhostingu na naší vlastní stránce stavu hostování.

Zálohy

Pravděpodobně budete mít na svém webu uložené cenné informace, které by mohly být katastrofálně ztraceny. Proto je zálohování vašich údajů tak důležité, takže byste měli určitě prozkoumat, jak často váš webový poskytovatel zálohuje webové stránky svých klientů. Nejen to, ale také se podívejte na jejich metody vyhledávání v nešťastné události, že ztratíte své informace, a zda účtují poplatky za obnovení zálohy.

SSL certifikáty

SSL sertifikujeSSL znamená Secure Socket Layer, jedná se o technologii, která umožňuje šifrování dat přenášených mezi vaším webem a návštěvníky. Takto můžete zabezpečit svůj web a ukázat jej návštěvníkům vašich stránek prostřednictvím zeleného zámku + https: // vedle vaší adresy URL ve většině moderních prohlížečů. Dříve to bylo důležité pouze pro internetové obchody nebo jiné weby, které přijímají platby na místě. Ale v těchto dnech je to nutné pro každý jednotlivý web tam (Google dokonce řekl, že je to faktor hodnocení, takže dokonce získáte výhodu SEO díky zabezpečenému webu). Naštěstí u poskytovatelů SSL, jako je Let’s Encrypt, vám nevznikají žádné náklady a můžete je nainstalovat a obnovit zdarma. Při kontrole hostitelských služeb berte na vědomí ty, které nabízejí certifikáty SSL zdarma, a vyhnul bych se těm, kteří vám za to chtějí účtovat peníze..

Jak již bylo řečeno, existují různé typy certifikátů SSL a ty bezpečnější stojí peníze. Nejlevnějším / bezplatným typem jsou certifikáty pro ověření domény (DV), poté přijde ověření organizace (OV) a nakonec rozšířené ověření (EV). Typy OV a EV vyžadují skutečnou validaci subjektu, který chce certifikát.

Šířka pásma

Šířka pásma je důležitá pro výkon vašeho webu, takže se chcete ujistit, že máte k dispozici dostatek vaší domény, abyste ji udrželi v řádném fungování a zlepšili uživatelský dojem. Pokud jde o věci, jako je sdílený hosting nebo dokonce hosting VPS, můžete mít přístup k menší šířce pásma, než byste mohli mít s jinými možnostmi, ale poskytovatel, s nímž se rozhodnete pro vaši službu, může mít také dopad na množství šířky pásma, která je přidělena . Než se rozhodnete pro svého poskytovatele, nezapomeňte to zvážit, abyste zajistili, že budete mít zdroje, které potřebujete.

Rychlost

Rychlost se vztahuje k obecným dobám načítání dobře optimalizovaného webu (s dobře optimalizovaným máme na mysli příliš mnoho nadýmání kódu, pěkně komprimované obrázky atd. – v podstatě pouze stránky, které jsou navrženy efektivně). Rychlost webu závisí na 3 věcech, umístění serveru, výkon serveru (prostředky přidělené k vašemu hostitelskému účtu) a vlastní skripty hostitelé se mohli postavit, aby zrychlili doručení webu.

Rychlost serveru

Výkon serveru je větší problém, pokud vám server nepřidělí dostatek prostředků na spuštění samotného webu, budete mít problémy. V zásadě prostě nemějte příliš mnoho na hostování (např. Nejděte s hostingem zdarma) a měli byste být v pořádku. Naši top 5 hostitelé jsou v tom velmi dobří. Kromě toho nejlepší hostitelé (jako SiteGround) vytvářejí své vlastní skripty pro ukládání do mezipaměti, aby dále urychlily doručení vašeho webu..

CDN

Umístění serveru bývalo velmi důležité, pokud je váš cílový trh místní, hostování na serveru v USA by rozhodně zpomalilo váš web natolik, že byste si všimli, pokud jde o konverze / potenciální zákazníky / prodej. Ale v těchto dnech, kdy je CloudFlare bezplatný, můžete hostovat téměř kdekoli, aktivovat Cloudflare (což je síť CDN nebo Content Distribution Network, která slouží vašemu webu od nejbližšího uzlu k návštěvníkovi vašeho webu), a slušnou rychlostí bez ohledu na umístění vašeho webu cílový trh. Většina webových hostitelů nabízí tuto integraci zdarma.

Mezi další výhody přidání CDN na váš web patří menší zatížení místního serveru a ochrana DDOS, pokud to CDN podporuje.

Podpěra, podpora

Je to velký a má dobrý důvod. Bez slušné podpory může být potenciální ztráta příjmů / potenciálních zákazníků / návštěvníků / atd. Obrovská. Responzivní a účinná podpora může věci opravit velmi rychle, což znamená, že prostoje stránek by byly udržovány na absolutním minimu. Zatímco většina z nejlepších hostitelů nabízí 3 možnosti podpory, z nichž se jedná o telefon, lístky a live chat, stále preferujeme podporu jako možnost podpory go-to.

možnosti podpory

I když můžete získat rychlejší odezvu po telefonu nebo při přímém chatu, ve většině případů musí podpůrný personál přemýšlet o svých nohou a pokusit se tam a tam dostat odpověď… a ano, to funguje pro většinu menších problémů. Ale pokud máte složitější problém, nemusí vědět, o čem to mluvíte, nebo že konkrétní osoba nebyla vyškolena, aby se s tímto konkrétním problémem vypořádala atd. V těchto případech je snazší to vysvětlit na podporu lístek, přiložte screenshoty toho, o čem mluvíte … pak ten lístek jde ke správné osobě, s jasným pohledem na to, co je problém, který pak lze vyřešit.

Podpora vstupenek je také snáze škálovatelná pro samotné hostitelské společnosti, protože nemusí neustále obsluhovat telefony nebo živé chatovací konzole. Ať tak či onak, chcete, aby podpora byla pohotová a schopná, s několika úrovněmi zaměstnanců, kteří mají specifické znalosti v různých oblastech. To, co je na krabici, nemusí být to, co nakonec dostanete, jako jsme to zjistili v našem srovnání DreamHost vs Bluehost.

Počet povolených domén / webů

Pokud si myslíte, že byste mohli chtít hostit více než jeden web pomocí vašeho webhostingového balíčku, pak se ujistěte, že poskytovatel, kterého si vyberete, vám to umožní! I když si myslíte, že budete chtít pouze jeden web, je stále dobré vybrat si poskytovatele, který vám umožní mít více, pokud chcete. Tímto způsobem máte vždy možnost změnit názor.

A to je všechno, může se zdát ohromující pokrýt všechny body, ale jen to krok po kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace pro nejlepší webhosting ve Velké Británii, takže máte snadný přehled.

NEBO

Nejlepší hosting domény ve Velké Británii

Tuto sekci jsem zahrnul, protože mnoho lidí tento výraz stále hledá, přestože ve skutečnosti neexistuje. Hosting domény je kombinací webhostingu a registrace doménového jména, celého balíčku, pokud chcete. A protože jsme již popsali webhosting výše, zaměříme tuto část na názvy domén, co jsou a jak je zaregistrovat.

Registrace doménových jmen

Co je to doménové jméno?

Stručně řečeno, doménové jméno je čitelná verze IP adresy, která vede na web, alias. Bez názvů domén můžete navštívit web, který musíte zadat v adrese IP, například 192.168.40.208. Překrývání doménových jmen v horní části adresy, takže 192.168.40.208 se stane například vašímwebsite.co.uk. Můžete si pronajmout doménová jména od registrátorů. A ano, čtete to správně, ve skutečnosti si doménové jméno nemůžete koupit, místo toho si jej pronajímáte.

Co je to registrátor?

Registrátor je společnost, která má oprávnění zpracovávat rezervace doménových jmen a může jim přidělovat adresy IP. Samy odpovídají na registry, které spravují TLD (nebo domény nejvyšší úrovně) a delegují komerční prodej na registrátory (a pokud vás zajímá, kolik domén se každý rok zaregistruje, podívejte se na náš zdroj statistik využití internetu, je to docela epické). Ve Velké Británii je Nominet registrem všech domén .uk

Jak zaregistrovat doménové jméno ve Velké Británii

Pokud již nemáte doménové jméno a chcete jej získat při registraci do webhostingového balíčku, máte štěstí. Mnoho poskytovatelů webhostingu je prodejci registrátorů, což znamená, že zvládnou registraci doménových jmen. Vše, co musíte udělat, když se zaregistrujete pro hostingový balíček, je zaškrtnutí políčka „Potřebuji novou doménu“, zadejte požadovanou doménu a hostitel udělá zbytek, super snadné.

Pokud již máte web a chcete se jen zaregistrovat, máme rádi Namecheap, s nímž se snadno pracuje a je velmi cenově dostupný. Nebo pokud hledáte místního registrátora, zkuste names.co.uk.

Vytváření webových stránek: Stručný návod

Jak jste si pravděpodobně všimli, web potřebuje ke skutečnému uložení souborů vašich stránek dvě části, název domény a webhosting. Za předpokladu, že již máte obě části, zde jsou kroky, jak vytvořit svůj web propojením doménového jména a webhostingu, a instalací WordPress (nebo jakéhokoli tvůrce webových stránek, který chcete použít), takže máte živý web, který můžete začít upravovat.

tvorba webových stránek

 1. Ukazování doménového jména na váš webhosting: Pokud jste u poskytovatelů webhostingu zaregistrovali doménové jméno, již by to udělali za vás, ale pokud je máte samostatně, uděláte to takto:
  1. Vyhledejte jmenné servery svých webových hostitelů (příklad: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk), najdete je v uvítacím e-mailu nebo v jejich dokumentaci nebo na boku v cPanelu. Nebo je můžete jen aks
  2. Zkopírujte jmenné servery
  3. Přihlaste se ke svému registrátorovi a najděte nastavení DNS nebo jmenného serveru pro doménu, ke které se chcete připojit
  4. Vložte názvy serverů do polí jmenného serveru a stiskněte update, save, done, nebo cokoli, co je uloží.
  5. Počkejte několik hodin.
 2. Nainstalovat WordPress: Většina poskytovatelů webhostingu (pokud v tuto chvíli nejsou všichni) by měli mít na ovládacím panelu nainstalované instalátory s jedním kliknutím pro WordPress. Pokud hostitel používá cPanel, najdete ho tam. Jinak to stačí vyhledat v sekci podpory a v dokumentaci hostitelů.
 3. Víte, že máte živý web.

Často kladené otázky

Kolik by mělo stát hostování webových stránek?

Náklady na hostování webových stránek závisí na několika faktorech, přičemž hlavním faktorem jsou potřeby vašeho webu. Pokud vytváříte osobní blog nebo obchodní web, bude výběr sdíleného hostovacího plánu přibližně 3 až 6 GBP měsíčně fungovat dobře. Pokud plánujete výstavbu velkého obchodu s elektronickým obchodem nebo chcete provozovat webové aplikace náročné na zdroje, raději byste hledali dedikovaný server nebo VPS, které by mohly běžet až 100 s za měsíc..

Jak mohu hostovat svůj web zdarma?

Svůj web můžete hostovat zdarma, pokud jej hostujete místně v počítači nebo pokud používáte službu třetí strany, například wordpress.com nebo blogger.com. Obě tyto možnosti umožňují bezplatný plán, který vám umožní vytvořit základní web na subdoméně jejich primární domény, například myblog.wordpress.com..

Mohu hostit svůj web na Googlu?

Prakticky ne, Google není poskytovatelem hostingu. Webové stránky Google můžete použít k vytvoření bezplatného webu, ty se však používají spíše jako nástroj spolupráce pro firmy. Mají také službu nazvanou Blogger na blogger.com, která by byla vhodnější pro vytváření osobních webových stránek (i když existují určitá omezení toho, co můžete udělat designově).

Jaký je nejlepší web hosting web pro malé firmy?

Podle našeho názoru je nejlepším hostitelem pro malé podniky hostitel, který nabízí bezplatné certifikáty SSL, má servery po celém světě a má velkou bezpečnost, aby vše fungovalo hladce. Podívejte se na náš top webhostingový seznam pro více informací.

Jak si mohu vybrat poskytovatele webhostingu?

Nejlepší způsob, jak vybrat webhostingu, který vyhovuje vašim potřebám, je nejprve si napsat, jaké jsou tyto potřeby. Většina lidí prostě potřebuje poskytovatele webhostingu, který nabízí rychlý hosting (nejlépe se serverem ve Velké Británii), hladký systém nastavení a nepřetržitou podporu s podporou. Podívejte se na naše srovnání na stránce, kde naleznete další podrobnosti a další faktory související s nalezením dobrého hostitele webových stránek.

A to je pro tohoto masivního průvodce, doufám, že to pomohlo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map