WestHost pārskats – 8. no 30 saimniekiem (statistika pēc 40+ mēnešiem …

Westhost mājas lapa


WestHost 1998. gadā dibināja Chis Russell, 2008. gadā viņi apvienojās ar UK2 Group. WestHost ir viens no vecākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas tur darbojas. Ir arī vērts pieminēt, ka UK2 grupai pieder arī MidPhase, kas ir ļoti spēcīga top 5 saimniece hostfacts.com.

Viņi apgalvo, ka piedāvā uzticamu tīmekļa mitināšanu, kas ir par pieņemamu cenu. Mēs tos rūpīgi izmeklējām, izmantojot viņu pakalpojumu un veicot iepriekšēju pārbaudi, lai uzzinātu, ko citi lietotāji domā. Mūsu objektīvais pārskats ļauj uzzināt, vai WestHost ir tā vērts vai nē.

Lai mūsu pārskats būtu precīzs, mēs iegādājāmies WestHost “Personīgo plānu” jau 2015. gada jūnijā un izveidojām WordPress pamata vietni. Mūsu testa vietne ir apskatāma šeit, un tajā ir pieejama detalizēta veiktspējas statistika (darbspējas laiks & ātrums) šeit. Noklikšķiniet uz “Vēsture”, lai padziļinātu.

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS:Visierobežotākais hostings
ĀTRUMS:881 ms (vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
UPTIME:99,98% (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
ATBALSTS:24/7 tiešraide
APPS:WordPress, AbanteCart, Joomla, PrestaShop
IESPĒJAS:Neierobežots e-pasta kontu skaits, 50 GB diska vietas & 1000 GB joslas platums
UZŅEMŠANAS PLĀNI:Kopīgoti, WordPress, VPS un speciāli serveri
Vietnes pārsūtīšana:Bezmaksas vietņu migrācija
CENAS:Sākot no USD 1,99 mēnesī (atjaunojas par USD 4,99 mēnesī)

Vietnes WestHost hostinga izmantošanas plusi

WestHost piedāvā bezmaksas domēna vārdu uz mūžu, kā arī dažas citas noderīgas ekstras.

1. Bezmaksas domēna vārds uz mūžu

Jūs to dzirdējāt pareizi. Ja jūs pieturēsities pie WestHost, viņi no jums neiekasēs maksu par domēna vārda atjaunošanu (kas parasti ir no USD 10 līdz USD 15 gadā). Viņi nodrošinās, ka jums patiks bezmaksas domēna vārds tik ilgi, kamēr jūs mitināsit kopā ar viņiem. (Bezmaksas domēnam ir tikai vēlamā un biznesa līmeņa plāni)

2. Uptime tieši virs rūpniecības vidējā

Pēdējo 24 mēnešu laikā viņu vidējais darbspējas laiks bija 99,98 procenti. Viņi ir bijuši diezgan labi pēdējos 24 mēnešos un pēdējos 12 mēnešos ir uzrādījuši izcilus rezultātus – vairāku mēnešu laikā sasniedz 100% no darbspējas.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

Westhost-performance-24 mēnešiTieša testa vietne: hostingfacts-wh.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+

2. Bezmaksas migrācija un 30 dienu naudas atdošanas garantija

WestHost palīdzēs jums pārsūtīt failus un vietni no pašreizējās tīmekļa resursdatora uz viņu serveri. Viņi arī piedāvā pilnu naudas atmaksu, ko nodrošina viņu 30 dienu naudas atdošanas politika. Ja kāda iemesla dēļ jūs nolemjat, ka viņu pakalpojums nav paredzēts jums 30 dienu laikā pēc reģistrācijas, viņi jums atmaksās pilnu summu. Tas attiecas tikai uz viņu kopīgotajiem hostinga plāniem.

3. Tūlītēja aktivizēšana

Atšķirībā no vairuma tīmekļa mitinātāju (īpaši inMotion mitināšanas & Web hostinga centrs), jums nav jāgaida stundām vai dienām, līdz tiek aktivizēts jūsu konts. Izmantojot WestHost, jūsu konts tiks aktivizēts uzreiz.

4. Ciešāka drošība ar nakts dublējumiem

Ar regulārām nakts rezerves kopijām lielākajai daļai viņu tīmekļa mitināšanas plānu, ar atbalstu Cloudflare CDN un automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu viņu plāniem, šķiet, ka WestHost ir ļoti droša resursdators.

5. Viena klikšķa lietotnes un vietņu veidotājs

WestHost piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi daudzām populārākajām lietotnēm internetā, izmantojot Softaculous. Tas ietver visu, sākot no WordPress līdz Joomla, Drupal un Magento.

Lai arī šīs lietotnes ir īpaši pielāgotas lietpratīgiem tīmekļa pārziņiem, iesācēju emuāru autoriem varētu būt nepieciešama nedaudz vairāk palīdzības.

Par laimi, WestHost piedāvā arī vietņu veidošanas rīku DIY un tiešsaistes veikalu iespējas.

Vietnes veidotājā ir iekļautas vairāk nekā 165 vilkšanas un nomešanas motīvi, kā arī all-in-one plāns, kas ietver domēna vārdu, mitināšanu un e-pasta adreses. Būtībā viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu savu pirmo vietni zem viena jumta.

Sākotnējā cena ir tikai USD 3,71 mēnesī, un tā joprojām ir pieejama, ērta iespēja, tāpēc jums visas šīs lietas nav manuāli jāiestata vai jāpieslēdz.

6. Salīdzinoši caurspīdīgs cenu saraksts

Tīmekļa mitinātāji ir slaveni ar izmaksu apglabāšanu vietās, no kurām jūs vismazāk gaidāt.

Parasti jums ir jāpārskata viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumi, lai atrastu lielākos. Un pat tad bieži vien norēķinu procesa laikā jūs gaida daudz tonnu pirkumu, piemēram, sauszemes mīnas.

Daudzas no šīm “slēptajām” izmaksām ir saistītas ar palielinātu atjaunošanas līmeni. Tāpēc mēs priecājāmies (un, atklāti sakot, pārsteigti), redzot, ka WestHost ir liels šo produktu cenu saraksts visiem viņu produktiem. Viss burtiski ir atvērts, lai jūs varētu tos pārskatīt – nav grūts atšifrējums.

Vienīgais garlaicīgais ir tas, ka, lai atrastu konkrētas atbildes (piemēram, domēna vārdu atjaunošanas līmeņa atšķirības starp .coms un .org), jums ir jāšķiro desmitiem, ja pat simtiem, to produktu variācijas..

Bet katrā ziņā mēs atzinīgi vērtējam viņu centienus vismaz būt atvērtiem visos veidos, kā viņu produkti tuvākajā laikā varētu jums maksāt vairāk.

Mīnusi, izmantojot WestHost Hostings

Diemžēl WestHost izliek vidējos rādītājus (vai nedaudz zem vidējā līmeņa), kur to skaita.

1. Lētāks nekā ideālais slodzes laiks

Mūsu pārbaude atklāja, ka viņu vidējais lapas ielādes laiks ir bijis 881 ms pēdējos 24 mēnešos, kas nav sliktākais, ko mēs esam redzējuši, bet joprojām ir lēnāks nekā visaugstāk novērtētie saimnieki..

WestHost vidējais ielādes laiks:

WestHost-2019-2020-statistikaWestHost vidējais ātrums 2019.-2020 | Skatīt statistiku

2. 40 vai vairāk minūtes, lai sazinātos ar viņu atbalstu

Neesat pārliecināts, vai tas ir mīnuss, bet, lai sazinātos ar viņu klientu atbalstu, bija vajadzīgas 40 minūtes. To sakot, atbalsta asistents bija draudzīgs un izpalīdzīgs. Mūs pārsteidz arī tas, ka viņi piedāvā bezmaksas numuru cilvēkiem, kuri vēlas sazināties ar viņiem no ASV.

Mēs arī veica iepriekšējās darbības pārbaudi, lai noskaidrotu, ko citi klienti domā par WestHost, un secinājām, ka viņu klientiem ir bijušas dažādas atsauksmes par viņu atbalstu.

WestHost atbalsts

Skots bija izpalīdzīgs, bet saziņai vajadzēja daudz laika

3. Nav “patiesi” neierobežots

Kaut arī daži WestHost dalītā mitināšanas plāni sola neierobežotu failu, joslas platumu un datu bāzes, ir svarīgi atzīmēt, ka to smalkajā drukā ir teikts citādi. Šis ir tiešs citāts no viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapas:

“Mūsu neierobežotā dalītā mitināšana ir paredzēta, lai apmierinātu vairuma mazo uzņēmumu un personīgo vietņu vajadzības; tas nav paredzēts tādu lielo uzņēmumu vai klientu pakalpojumu vajadzībām, kas neatbilst vidējam dalītās mitināšanas lietojuma modelim, un tas varētu būt labāk piemērots mitināšanas plāniem, kas nodrošina paplašinātas funkcijas. Konti ar lielu failu skaitu (inode skaits pārsniedz 200 000), datu bāzes, kuru lielums pārsniedz 5 GB, vai visu datu bāzu kumulatīvais lielums, kas pārsniedz 10 GB, var ievērojami ietekmēt servera darbību. Mēs paturam tiesības pieprasīt samazināt inodu (failu un direktoriju) skaitu un / vai datu bāzes izmērus, lai palīdzētu nodrošināt servera darbību. Ja neizpildīsit šos pieprasījumus, jūsu konts var tikt pārtraukts. ”

Būtībā, pat ja viņi solīja neierobežotu mitināšanu, jūsu kontā parasti nevajadzētu būt datu bāzēm, kas pārsniedz kumulatīvo 10 GB. Ja viņi uzskata jūsu failus par daudz un datu bāzes – par lielām, viņi var pieprasīt, lai jūs samazinātu failus vai jauninātu uz labāku plānu. Ja to nedarāt, jūsu konta darbība var tikt pārtraukta.

Mēs neesam priecīgi, ka viņi paslēpa to, ko viņu “neierobežotais” mitināšana patiešām ļauj viņu Noteikumu un lapu lapā.

To sakot, mēs uzskatām, ka nekas netiek dēvēts par “neierobežotu mitināšanu” un ka WestHost ir pietiekami dāsns par piedāvātajām cenām.

4. Lētāki plāni ir 3 gadu saistības

Lielākajai daļai viņu plānu, it īpaši koplietojamajiem hostinga plāniem, cenas ir pārāk dārgas un netiek pareizi paziņotas: piemēram, personīgais plāns tiek reklamēts kā USD 1,99 mēnesī, bet šo cenu varat iegūt tikai tad, ja maksājat par vienu līdz trim gadiem vienreiz. Faktiskā cena ir USD 8 mēnesī, un minimālais termiņš, par kuru jūs varat maksāt, ir 3 mēneši mēnesī 9,00 USD mēnesī.

5. Daži ierobežojumi …

Daži viņu plāni ir pārāk ierobežojoši. Piemēram, viņu WordPress mitināšanas plānos katram serverim ir atļauts tikai 1 domēna vārds. Mēs ticam, ka viņi var paveikt labāk.

6. Pārāk īss ievada cenu noteikšanas periods

Visi tīmekļa mitinātāji jūs pievilinās ar neticami zemu sākuma cenu. Bieži vien tas izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība, jo tā ir: pēc jūsu pirmā termiņa cena atkal pieaug līdz normālam līmenim (bieži divreiz vai trīs reizes pārsniedzot sākotnējo kursu).

Sudraba odere ir tāda, ka vairums saimnieku ļaus jums fiksēt šo zemo likmi līdz trim gadiem. Tātad šajā laika posmā jūs ietaupāt tonnu naudas.

WestHost problēma ir tā, ka, lai arī sākotnēji viņiem ir patiešām pieņemama likme (USD 1,99 mēnesī), jūs to varat iegādāties tikai vienu gadu. Pēc tam cena palielinās līdz USD 8 / mēn.

WestHost 12 mēnešu ievada cenu noteikšanas periods

Salīdziniet šo “zaudēto” ~ 6 USD / mēn divu gadu laikā, salīdzinot, un jūs pārsvarā maksājat apmēram USD 144 par pirmajiem trim gadiem.

Tomēr tas nav vienīgais jautājums.

Lētākā dalītā mitināšanas opcija WestHost (personīgais plāns) nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu, īpašu IP adresi vai SSL sertifikātu. Šīs lietas iekļauj tikai viņu dārgākie plāni. Tātad pēkšņi tas, kas izskatījās diezgan pieņemams – USD 1,99 mēnesī, galu galā izskatās tiešām dārgs, ja ņem vērā visas šīs “slēptās” izmaksas.

WestHost cenu noteikšana, hostinga plāni & Īsi fakti

Šeit ir īss pārskats par dažādiem hostinga plāniem, ko piedāvā WestHost:

Dalīts hostings: Viņu kopīgajai mitināšanai – viņi to dēvē par “Small Business Web Hosting” – ir trīs galvenie plāni:

 • Personīgais plāns: Šis plāns maksā 1,99 USD mēnesī. Tam ir 50 GB diska vietas, 1 000 GB joslas platums, 1 datu bāze, 1 vietne, neierobežots e-pasta konts un 10 apakšdomēni..
 • Vēlamais plāns: Šis plāns maksā 5,20 USD mēnesī. Tam ir 200 GB diska vietas, 2500 GB joslas platums, neierobežotas datu bāzes, neierobežotas vietnes, neierobežoti apakšdomēni un neierobežoti e-pasta konti. Tas nāk arī ar bezmaksas domēna vārdu.
 • Biznesa plāns: Šis plāns maksā 6,40 USD mēnesī. Tas nāk ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu datu bāzi, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu vietņu un neierobežotu apakšdomēnu. Tas arī nāk ar bezmaksas domēna vārdu un īpašu IP.

WestHost cenas un plāni

  • Bezmaksas domēns: Tikai biznesam + vēlamajos plānos
 • Vienkārša reģistrēšanās: Ātrs reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, Paypal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Koplietojamo mitināšanas kontu skaits nedrīkst pārsniegt 200 000 inodes vai 10 GB kopējo datu bāzes lielumu.
 • Upsells: Nav pirkumu.
 • Konta aktivizēšana: Tūlītēja aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām WestHost?

Nē, mēs to nedaram.

WestHost ir vidējs saimnieks. Viņiem ir vidējais darbspējas laiks, vidējais lapu ielādes ātrums un tiešām vidējais atbalsts. Vienīgais iemesls, kāpēc tas joprojām tiek atzīts top 10, ir zemās cenas.

Jums labāk būtu mūsu vietnē atrast citu saimnieku.

P.S. Ja vēlaties redzēt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru rangs ir augstāks par WestHost, apskatiet mūsu labākos tīmekļa mitinātājus.

Ja esat izmantojis WestHost, Lūdzu, atstājiet atsauksmi zemāk. Labi vai slikti – nav īsti nozīmes, jo mēs cenšamies, lai mūsu pārskati būtu pārskatāmi un godīgi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map