WebHostingBuzz apskats: labs AK mitinātājs vai nē? (2020. gads)

WebHostingBuzz pārskats


WebHostingBuzz ir vairāk nekā 250 000 vietņu 140 un vairāk valstīs.

Tas nav pārsteigums, ņemot vērā, ka pēdējos 24 mēnešos viņu darbspējas laiks ir bijis stabils (99,96%) un lapu ielādes laiks ir bijis ātrs (405 ms)..

Emuāru autoriem patiks piekļuve vairāk nekā 450 populārām lietojumprogrammām, piemēram, WordPress, savukārt pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem būs pieeja jaunākajām programmēšanas valodām.

WebHostingBuzz ir caurskatāma un skaidra 45 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jums nav jālec cauri stīpām, ja nolemjat atcelt savu abonementu. Šī ir laba ziņa, ņemot vērā, ka nav īpašu jaunu klientu cenu noteikšanas un dīvainas izbeigšanas klauzulas, kas varētu jūs mānīt pirms atjaunošanas.

Padziļināsimies.

Plusi, izmantojot WebHostingBuzz

WebHostingBuzz pēdējos gados ir ievietojis ātru ielādes laiku un uzticamu darbspējas laiku. Viņu plāni nodrošina piekļuvi vairāk nekā 450 lietojumprogrammām, kuras var instalēt tikai ar dažiem klikšķiem. Viņiem ir 45 dienu atmaksas politika ikvienam, kurš nav pilnībā pārdots viņu pakalpojumā.

Šeit ir padziļināts pārskats par viņu darbību pēdējos 24 mēnešos:

1. Ātrs lappušu ielādes laiks (405 ms)

Web mitināšanas Buzz ielādes laiks

Ātrums ir svarīgs, izvēloties mitinātāju, jo tas tieši ietekmē jūsu apmeklētāju pieredzi. Milzīgi 79% pircēju vairs neatpirksies no vietnes, kuras veiktspēja ir slikta.

Un, ja jūsu resursdators ir lēns, sākumā tas kļūs lēnāks, kad sākat veidot jaunas lapas, tieši sitot tur, kur tas sāp – maku.

WebHostingBuzz pēdējos gados ir bijis ātrs. Pēdējo 24 mēnešu laikā vidējais lapas ielādes laiks ir 405 ms, kas viņus viegli ierindo starp desmit ātrākajiem saimniekiem, kurus esam pārskatījuši. Sākot ar 2019. gadu viņi ir uzrādījuši vēl labāku ātrumu, kas mazāks par 300ms – mums būs jāgaida un jānoskaidro, vai viņi var saglabāt šo ātrumu, virzoties uz priekšu.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ātrums:

WebHostingBuzz pēdējo 12 mēnešu detalizēta statistikaWebHostingBuzz vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

2. 45 dienu naudas atdošanas garantija

WebHostingBuzz ir 45 dienu naudas atdošanas garantija visiem koplietotajiem, uzņēmuma un tālākpārdevēju kontiem. No otras puses, VPS konti ir tiesīgi saņemt atmaksu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Par citiem papildu pakalpojumiem, sākot no atvēlētajiem serveriem līdz IP adresēm, SSL sertifikātiem un domēna vārdiem, netiek atmaksāta. Tāpat kā citi saimnieki, kurus esam pārskatījuši, maksa par domēna vārda atskaitīšanu tiks atskaitīta no visām atmaksām.

Tomēr atšķirībā no standarta ~ 15 ASV dolāru diapazona, ko mēs esam redzējuši ar domēnu nosaukumiem, WebHostingBuzz no jums .99 vai .net iekasēs tikai USD 10,99..

3. Vairāk nekā 450 viena klikšķa lietojumprogrammu un bezmaksas migrācijas

WebHostingBuzz ir pilnībā ielādēts ar vairāk nekā 450 populārām lietotnēm. Lielāko daļu var automātiski instalēt tikai dažu minūšu un pāris klikšķu laikā. Nav netīrs kods, lai rokas netīrītos.

Ja jums jau ir kāda vietne, kuru vēlaties pārņemt, WebHostingBuzz komanda to migrēs bez maksas.

Un, ja esat izstrādātājs, kurš vēlas piekļūt modernākām funkcijām, arī jums veicas. Viņu serveri pilnībā atbalsta visu, sākot no HTML5 un JavaScript līdz PHP 5, MySQL 5, Perl un citur.

4. Uptime Gandrīz tikpat labs, cik reklamēts

uptime

WebHostingBuzz pēdējos 24 mēnešos ir izmantojis 99.96% uptime.

Pēdējie pāris 12 mēneši ir bijuši īpaši spēcīgi, svārstoties no 99,98% līdz 100% (izņemot 2019. gada jūniju). Tomēr atgriezieties 2018. gada pavasarī, un WebHostingBuzz cīnījās ar konsekvenci. Viens mēnesis būtu nevainojams 100%, bet otrs – neapmierinošs 99,83%.

Mēs esam redzējuši līdzīgus ziņojumus par citu klientu nevienmērīgu darba laiku tajā pašā laika posmā.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,31%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

WebHostingBuzz pēdējo 24 mēnešu statistikaWebHostingBuzz vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

5. Zaļā tīmekļa mitināšana

WebHostingBuzz ir uzņēmies saistības vides jomā, kā arī sponsorē un sadarbojas ar The Woodland Trust.

Mērķis ir kompensēt enerģijas patēriņu no viņu serveriem un saglabāt visus hostinga pakalpojumus no oglekļa neitrāla.

6. Gada priekšapmaksas atlaide ar tādu pašu atjaunošanas cenu

Sākotnējā WebHostingBuzz uzlīmju cena nav tik lēta salīdzinājumā ar citiem saimniekiem (vairāk par to zemāk).

Bet jums ir divi cenu noteikšanas ieguvumi.

Pirmais ir tas, ka viņiem ir gada priekšapmaksas atlaide. Tātad, ja jūs samaksātu par gadu, jūs varētu saņemt divus mēnešus bez maksas par visiem plāniem. Tātad sadalījums izskatās šādi:

• Personīgais: 49,99 USD
• Izstrādātājs: 99,99 USD
• Bizness: 249,99 USD

Augšpusē ir katra plāna mēneša cena ar zemāk norādīto gada iespēju:

WebHostingBuzz gada atlaide, salīdzinot ar mēnesi

Otra priekšrocība ir tā, ka atjaunošanās rādītāji nepalielinās.

Daudzi citi saimnieki divkāršos jūsu ikmēneša cenu, kad jūsu plāns tiks automātiski atjaunots. Tomēr saskaņā ar WebHostingBuzz bieži uzdotajiem jautājumiem par norēķiniem cena, kuru jūs maksājat, pamatā tiek “iesaldēta” un tiek piemērota arī visiem turpmākiem atjaunošanas gadījumiem. Tāpēc jums nav jāuztraucas par dārgu pārsteigumu, kas parādīsies jūsu kredītkartes pārskatā gadu no šī brīža.

Mīnusi WebHostingBuzz lietošanai

WebHostingBuzz labi darbojās visā pasaulē. Gan laiks, gan ielāde, bija lielisks. Brīvās migrācijas ir patīkami pārsteigtas, un arī atmaksas politika ir vairāk nekā taisnīga.

Diemžēl bija dažas kategorijas, kuras dienas beigās joprojām viņus atmeta.

Šis ir īss kopsavilkums par lielākajām pieredzētajām problēmām:

1. Nav jaunu klientu atlaižu

Daži no lētākajiem tīmekļa mitinātājiem tirgū varētu maksāt tikai mēnesī vai divos dolāros.

Kā viņi, iespējams, var atļauties būt tik lēti?

Jaunie klienti saņem īpašu cenu, lai palīdzētu saldināt darījumu. Tāpēc vēlāk plāni tiek atjaunoti ar lielāku ātrumu. Tas apvienojumā ar priekšapmaksu līdz trim gadiem var palīdzēt jums piesaistīt patiešām zemu likmi ar jaunu resursdatoru.

Liekas, ka gandrīz visi 30 gadu vecie tīmekļa mitinātāji seko šai pašai tendencei. Izņemot WebHostingBuzz.

Iesācējiem ilgtermiņa atlaide netiek piemērota. Jūs maksājat USD 4,99 mēnesī par lētāko personīgo plānu. Tam ir viena vietne, 20 GB SSD atmiņas, 1 GB atmiņas, neierobežots joslas platums un bezmaksas SSL. Tas ir diezgan labs uz virsmas, taču krātuves apjoms ir diezgan mazs. (Salīdzinājumam, daži citi resursdatori, piemēram, iPage, nodrošina jums neierobežotu krātuvi). Šis pamatplāns netiek piegādāts arī ar bezmaksas domēna vārdu vai ikdienas dublējumiem.

Ja jūs vēlētos jaunināt uz kādu no viņu lielākajiem plāniem, lai iegūtu šīs funkcijas, izstrādātāja plāns maksā 9,99 USD / mēnesī, un opcija Bizness – 24,99 USD / mēnesī. Jūs varat priekšapmaksu par gadu, kā jau tika runāts iepriekš, lai nedaudz samazinātu izmaksas. Un arī jūsu atjaunošanas cenas nepalielināsies.

Bet jūs arī zaudējat iespēju baudīt jauna klienta atlaidi un ietaupīt paketi apmēram trīs gadu laikā, kā jūs saņemat kopā ar lielāko daļu citu saimnieku..

2. Ierobežots atbalsts (~ 6 stundu kavēšanās)

Gandrīz katrs mūsu pārskatītais resursdators piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu 24 stundas diennaktī, lai klienti varētu saņemt salīdzinoši tūlītējas atbildes.

Vēlreiz WebHostingBuzz palielina tendenci.

Viņiem ir parastā zināšanu bāze un atbalsta biļetes. Bet viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni vai tiešsaistē.

Viņiem labajā apakšējā stūrī ir maza ikona, kas izskatās pēc tiešraides tērzēšanas. Tomēr mēs to pārbaudījām divos dažādos dienas laikos (pirmdienas vakarā un otrdienas rīta pusē), un abas reizes saņēmām vienādu atbildi:

WebHostingBuzz Live Chat ziņojumu iesniegšana

Tātad tiešraide galvenokārt kalpoja kā pagodināta biļešu sistēma, kurā mēs iesniedzām jautājumu un mums bija jāgaida atbildi pa e-pastu apmēram sešas stundas vēlāk. (Viņi atvainojās par nokavēto atbildes laiku, kas, šķiet, liek domāt, ka viņi ir informēti par šo problēmu.)

WebHostingBuzz klientu atbalsta e-pasta atbilde

Atbilde bija tieša, bet ne pilnīga. Mēs vaicājām par vienas vietnes migrācijas cenu, jo, lai arī ir iekļauta viena bezmaksas migrācija, parasti par visu, kas pārsniedz to, tiek maksāts.

Tā kā mēs strādājam, izmantojot e-pastu, nevis tiešraidi, mēs esam spiesti nosūtīt vēl vienu atbildi, lai iegūtu nepieciešamo informāciju, un tas var aizņemt kādu laiku, līdz ieradīsimies.

Tas ir nomākta lēni, salīdzinot ar gandrīz visiem citiem saimniekiem, kas tur atrodas.

3. Nepāra izbeigšanas klauzula

Kad jūs pierakstāties par jaunu mitinātāju, jūs parasti satraucaties, lai sāktu jaunu projektu. Jūs droši vien nedomājat par to, kas varētu notikt, ja parādīsies kāda problēma vai problēma.

Mēs apskatījām smalko druku, kas parasti tiek ierakta dziļi saimnieka pakalpojumu sniegšanas noteikumos.

Šī ir vieta, kur parasti var atrast kaut ko tādu, kas varētu neļaut jums atgūt naudu vai pakalpojums darbojas tā, kā jūs domājat.

Arī WebHostingBuzz ir savs variants. Ir nepāra izbeigšanas klauzula, kas nosaka, kā plāni tiek atjaunoti un kā jūs varat to atcelt, lai neļautu automātiski iekasēt maksu par nākamo termiņu.

Lūk, ko tas saka: “Paziņojums par jūsu nodomu izbeigt jāiesniedz WebHostingBuzz ne agrāk kā 10 dienas pirms rēķina izrakstīšanas datuma, bet ne vēlāk kā trīs dienas pirms norēķinu datuma.”

Divi galvenie punkti tur:

1. Jūs nevarat viņiem pateikt, ka vēlaties atcelt pārāk agri – ne agrāk kā desmit dienas pirms jūsu norēķinu datuma, un
2. Jūs nevarat arī atcelt vēlāk kā trīs dienas pirms norēķinu datuma.

Izklausās savādi, vai ne? Jums ir šis mazais laika periods, lai paziņotu viņiem, kurus vēlaties atcelt; pretējā gadījumā izklausās, ka viņi principā var vienkārši pateikt “nē”.

Mums tas izklausās pēc tā, ka viņi vienkārši mēģina iekļūt iekšdurvē, lai nepieņemtu lielāko daļu atcelšanu, vismaz nemēģinot panākt, lai jūs maksātu atjaunošanas likme nākamajam termiņam, vispirms.

WebHostingBuzz cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

Šis ir viņu koplietojamo mitināšanas plānu un cenu pārskats:

WebHostingBuzz cenas un plāni

Dalīts hostings: WebHostingBuzz ir trīs koplietoti mitināšanas plāni:

 1. Personīgais plāns: Šis plāns maksā 4,99 USD mēnesī. Jūs saņemat pietiekami daudz vietas vienai mazai vietnei ar 20 GB diska vietas, 100% CPU ātruma, 1 GB atmiņas, bezmaksas SSL sertifikātu un neierobežotu joslas platumu..
 2. Izstrādātāja plāns: Šis plāns maksā 9,99 USD mēnesī. Jūs varat mitināt neierobežotas vietnes līdz 100 GB krātuvei, neierobežotu joslas platumu, bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu, 2 GB atmiņu un 200% CPU ātrumu.
 3. Biznesa plāns: Šis plāns maksā 24,99 USD mēnesī. Jūs varat mitināt neierobežotas vietnes un saņemt arī neierobežotu SSD krātuvi. Tam ir arī 300% CPU ātrums, 3 GB atmiņa, bezmaksas domēns un SSL sertifikāts, kā arī piekļuve ikdienas dublējumiem.

Visi viņu kopīgotie mitināšanas plāni nāk ar cPanel, un, reģistrējot jaunu kontu, jums tiks piešķirts bezmaksas domēna vārds..

 • Bezmaksas domēns: Jā.
 • Vienkārša reģistrēšanās: Ļoti vienkāršs reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal, WebMoney, Dwolla.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Konta darbības pārtraukšana nevar notikt agrāk kā desmit dienas vai trīs dienas pirms atjaunošanas datuma. Jūs arī nevarat izmantot vairāk nekā 25% no viņu resursiem vairāk nekā minūti vai vienlaikus atvērt 5000 failus, vai arī stundas laikā nosūtīt vairāk nekā 200 e-pastus..
 • Upsells: Maz pārdod.
 • Konta aktivizēšana: Ātra aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām WebHostingBuzz??

Jā, mēs to darām.

WebHostingBuzz ir diezgan labi veicies mūsu testos. Gan darba laiks, gan lapas ielādes laiki ir bijuši virs vidējā.

Viņiem ir pieejams simtiem lietojumprogrammu iesācējiem, kā arī jaunākās un lieliskās tehnoloģiju paketes enerģijas lietotājiem. Arī viņu 45 dienu atmaksas politika ir likumīga.

Diemžēl mūsu klientu apkalpošanas pieredze bija lēna un nesakarīga. Mums vajadzēja stundām ilgi gaidīt atbildi, un pat nesaņēmām pilnīgu atbildi.

Viņu izbeigšanas politika ir uzrakstīta tādā veidā, kas liek domāt, ka jums ir tikai niecīgs logs, kuru faktiski atcelt pirms kartes atkārtotas iekasēšanas. Un, lai arī gada maksa par cenu ir laba, nav jaunu klientu atlaižu, lai pirmos trīs gadus pieslēgtu ārkārtīgi zemu likmi..

Kopumā tie nav pietiekami labi, lai izveidotu TOP 5, taču joprojām ir laba izvēle.

P.S. Ja vēlaties redzēt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru ranga vieta pārsniedz WebHostingBuzz, pārbaudiet mūsu labākos mitinātājus šeit.

Vai jums ir kāda pieredze ar WebHostingBuzz? Ja tā, lūdzu, atstājiet pārskatu zemāk. Mēs atzinīgi vērtējam visas godīgas un pārskatāmas atsauksmes – labas vai sliktas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map