Vislabāk pārvaldītais WP hostings

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mēs zinām, ka mitināšana notiek no iekšpuses. Viens no mūsu pieprasītākajiem salīdzinājumiem ir pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc mēs esam noapaļojuši uz augšu & pārskatīja mūsu izlases. Izbaudi!


Vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšana: mūsu top 5 – 2020. gada maijs

Hostinga uzņēmums WordPressKopējais vērtējumsCena / mēn. (lētākais pieejamais) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Kinsta USD 30 USD 3 GB Bezmaksas SSL un CDN, izmantojot Google Cloud Platform Lasīt vairāk
wpengine USD 29 USD 10 GB Tirgus līderis WordPress mitināšanā! (ja jums ir budžets) Lasīt vairāk
presidijs USD 21 USD 5 GB Bezmaksas SSL, bezmaksas migrācija, ļoti mērogojams = šis strauji palielinās. Lasīt vairāk
spararats USD 15 USD 5 GB Bezmaksas SSL +, viegli pielāgojams (papildu iespējas tīmekļa dizaineriem / aģentūrām)! Lasīt vairāk
siteground2 USD 3,95 (atlaide 67%) 10 GB Spēcīgs, ātrs, oficiāli ieteikts WordPress! + Ļoti lēti = Win! Lasīt vairāk

Nav viegli atrast pienācīgu WordPress resursdatoru, kas faktiski ir par pieņemamu cenu, un, ja vien jūs neesat Excel vednis, tas var nedaudz pārspīlēt, salīdzinot visas dažādās mitināšanas funkcijas (piemēram, izmaksas pret joslas platumu, diska vietu, lietojamību, atbalstu, pārskatus, utt.).

Parasti pārvaldītie WordPress resursdatori noteikti ir dārgāki nekā jūsu parastie koplietotie resursdatori (izņemot SiteGround), taču pretī saņemtais atbalsta un veiktspējas līmenis ir diezgan satriecošs! 

Šīs 5 ir mūsu personīgās izlases. Mēs esam izmantojuši šādus kritērijus, lai sakārtotu vislabāk pārvaldītos WP resursdatorus: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda. Izbaudi!

Metjū Rodžerss
Hostinga redaktors

Pārvaldīts WP mitināšanas salīdzinājums: mūsu top 5 detalizēts

1. Vietnes zeme

Šī ir mūsu visu laiku iecienītākā mitināšanas kompānija, tie ir lēti, ar ļoti jaudīgiem serveriem (visā pasaulē), un pats galvenais, ka atbalsts ir vismodernākais.

Kas attiecas uz WordPress funkcijām, viņu GrowBig plāns nāk ar SuperCacher – SiteGround iekšējo kešatmiņas sistēmu, kas ievērojami paātrina jebkuras WordPress vietnes darbību. Viņiem ir arī WP automātiskie atjauninātāji, bezmaksas SSL, bezmaksas WordPress migrācijas utt.

Vietne Ground nāk arī ļoti ieteikta ar WordPress (ļoti maz hostinga kompāniju to var apgalvot!), tas ir absolūti bez prāta! Ak, + viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Viņiem ir 3 hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma USD 3,95 mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)! 

siteground2

  Uzvarētājs – 9,6 / 10

Lietošanas ērtums

95%

Pieejamība

92. lpp%

Veiktspēja / jauda

90%

2. Spararats

Spararats, mūsuprāt, ir labākā izvēle tīmekļa aģentūrām un tālākpārdevējiem! Jums patiešām ir jāpārbauda viņu funkciju komplekts viņu vietnē, taču šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem notikumiem.

Viņiem liela uzmanība tiek pievērsta, lai uzlabotu jūsu hostinga klientu darbplūsmu, tāpēc tie ietver tādas lietas kā Blueprints (Parasto tēmu un spraudņu iesaiņošana kā sākuma komplekti nākamajiem projektiem.), Staging (Vietņu izmaiņas & pirms izmaiņu ieviešanas tiešsaistē), vietnes klonēšana, norēķinu pārsūtīšana klientiem, sadarbība bez paroļu koplietošanas un vēl daudz vairāk.

Viņi piedāvā dažādas hostinga paketes privātpersonām un aģentūrām, viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 14 mēnesī

Lietošanas ērtums

95%

Pieejamība

85%

Veiktspēja / jauda

93%

3. Pressidium

Ne tik labi zināms, bet ļoti ļoti labs! Patlaban tieši šī vietne darbojas Pressidium. Lai arī tie ir dārgāki par dažiem citiem, viņi to kompensē ar savu ārprātīgo servera iestatījumu palīdzību.

Funkcijās ietilpst automātiska mērogošana (piemēram, trafika palielināšana nav problēma, arhitektūra attiecīgi mērogojas), dublējumi ārpus vietnes (patīk šis), vietņu izvietošana, automātiskie atjauninājumi, dinamiska slodzes līdzsvarošana, ļoti agresīva kešatmiņas saglabāšana, satriecošs CDN, saraksts turpinās & ieslēgts. Nopietni, ja jums ir budžets, pierakstieties!

Viņu lētākais plāns sākas no USD 21 mēnesī

Lietošanas ērtums

95%

Pieejamība

80%

Veiktspēja / jauda

93%

4. WP dzinējs

WP Engine joprojām ir pašreizējais tirgus līderis, runājot par vispārēji pārvaldītajiem wp resursdatoriem, turklāt ar pamatotu iemeslu. Viņiem ir iebūvēta kešatmiņā saglabāta sistēma, kas paredzēta ātrai lapu apkalpošanai (saukta par EverCache), un apvienojumā ar CDN viņi ir vieni no ātrākajiem WP mitināšanas uzņēmumiem apkārt.!

Viņi ir ieguvuši visus pamatus, piemēram, automātiskos atjauninājumus, specializētu 24 stundas diennaktī strādājošu WP atbalstu, iestudēšanu utt., Bet viņiem ir arī reālā laika draudu atklāšana, aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus un viņi pat bez maksas labos jūsu vietni, ja tas tomēr tiek uzlauzts … diezgan glīts.

Viss iepriekš minētais vairāk nekā attaisno cenu zīmi! Interesē mierīgi un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas no USD 29 mēnesī

Lietošanas ērtums

95%

Pieejamība

75%

Veiktspēja / jauda

93%

5. Kinsta

Kinsta nesen pārskatīja savus plānus, viņiem ir visas funkcijas, kas ir jebkurai citai WP saimniecei, un tas piedāvā bezmaksas SSL un bezmaksas CDN, izmantojot KeyCDN!

Viņu lētākais plāns sākas no USD 30 mēnesī

Lietošanas ērtums

92. lpp%

Pieejamība

75%

Veiktspēja / jauda

95%

Pārvaldītā WordPress mitināšana: informācija

Pieaugošā WordPress popularitāte ir palielinājusi WordPress specializāciju. Daudzi dažādi hostinga pakalpojumu sniedzēji tīklā nesen ir izvēlējušies koncentrēties uz WordPress. Tas nozīmē, ka šie pakalpojumu sniedzēji ir izstrādājuši optimālākās platformas WordPress vietnēm. Šīs platformas palīdz jums pārvaldīt vairāk WordPress tehnisko aspektu un funkciju, lai jūs varētu noņemt slodzi no plāksnes. Viņi jūsu vietnes iestatīšanu padara brīvu!

Ikdienas dublējumi, WordPress atjauninājumi, mērogojamība un drošība ir visas funkcijas, kuras nodrošina pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Kamēr viņi darbojas kā konsjeržs tehniski netīrajam, jūs varat brīvi turpināt to, ko darāt vislabāk; kopīgošana un fantastiska satura izveidošana. Atkarībā no (parasti ASV bāzēta) uzņēmuma viņi var piedāvāt arī dalīta mitināšanas, speciāla mitināšanas, mākoņa mitināšanas un, iespējams, pat tālākpārdevēju mitināšanas.

Pārvaldītie resursdatori ir izstrādāti arī vietnes darbības laika un ātruma apstrādei. Daudzi no šiem uzņēmumiem izmanto kešatmiņas saglabāšanu servera līmenī un ērtākai izmanto CDN. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs paļauties uz kešatmiņas spraudņiem. Tādas platformas ļauj lietotājiem, kuriem ir pārāk maz laika vai nav tehniskā pamata, joprojām bez bažām pārvaldīt savu vietni tā, kā viņi vēlas.

Kāpēc jums nepieciešama Pārvaldīta WordPress mitināšana?

Pilna laika, aktīvi iesaistītas WordPress vietnes vai emuāra vadīšana nav viegls darbs. Tas prasa daudz laika un prasa daudz uzmanības. Tā ir pietiekami liela slodze, lai apstrādātu sociālos medijus, tīmekļa vietnes dizainu, saturu un mārketingu. Mēģināt uzņemties vietnes darbības tehniskos aspektus var vienkārši par daudz. Jūs, iespējams, jau esat sākuši uztraukties, jo jūsu vietne ir sākusi palielināt trafiku.

Kā uzņēmuma īpašniekam jums ir tikai divas izvēles, ja nepieciešams sekot līdzi augošajai vietnei. Vai nu meklējiet paškontrolētu risinājumu, vai arī nolīgiet citu komandas locekli, lai pārvaldītu tehniskos aspektus jums. Meklējot risinājumus, iespējams, jūsu pētījumi noveda jūs pie pārvaldīta mitināšanas. Šāda veida tīmekļa mitināšana parasti tiek ieteikta, jo papildu piesardzība novērš daudz potenciālu galvassāpju saistībā ar dublējumiem, atjauninājumiem un drošību.

Mūsdienās vairums no šiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem ir pieejami par diezgan pieņemamām cenām, lai arī tie var atšķirties atkarībā no katras vietnes funkcijām, kopšanas un neapstrādātajiem servera resursiem. Tas pats attiecas uz īrēto roku, un šie eksperti vienmēr maksās vairāk nekā jūsu vidējā tīmekļa mitinātāja. Ja izmaksas ir viena no jūsu galvenajām prioritātēm, ieteicams apsvērt dalīta mitināšanas kontu, nevis pārvaldītu mitināšanu.

Tāpat kā daudzi citi, jūs, iespējams, jau esat apsvēris visu iepriekš minēto un uzdevis sev daudz šādus jautājumus; vai man tas tiešām ir vajadzīgs? Kāpēc dažas vietnes ir tik dārgas, bet citas – tik lētas? Vai ir vērts reģistrēties? Šīs platformas ir labs risinājums jaunajiem īpašniekiem vai personām, kas jau pārvalda lielus vai vidējus uzņēmumus. Tiklīdz jūsu vietne sāk uzņemt lielāku trafiku, to var būt grūti sekot.

Ja jums rodas grūtības izlemt, vai jums ir nepieciešams šis pakalpojums, lūdzu, pārskatiet un izmantojiet mūsu plašo pētījumu par WordPress mitināšanas priekšrocībām un trūkumiem, kā arī to, ko sagaidīt no labas WordPress mitinātājas.

Pārvaldītā WordPress hostinga plusi un mīnusi

Lai arī pārvaldīts mitināšana šķiet ideāls darījums, tas tiešām nav visiem. Starp uzņēmumiem tie atšķiras, taču ļoti pamatlīmenī saimniekdatoram ir jānodrošina lietošanas vienkāršība, jauda, ​​pieejamība un veiktspēja. Pārvaldītas mitināšanas galvenā ideja ir tāda, ka vietnes īpašnieks var koncentrēties uz mārketingu un satura izveidi, nevis uz citiem laikietilpīgiem aspektiem. Ir laba ideja iepazīties ar pakešu atšķirībām, ko katrs no šiem saimniekiem piedāvā.

Ieguvumi

Neticami liels ātrums

Vietnes ātrumam ir liela loma panākumos un vietņu klasifikācijā. Ja ātrums ir lēns, ir daudz dažādu lietu, kuras varat darīt, lai palīdzētu uzlabot ātrumu, piemēram, kešatmiņas spraudņa ieviešana vai tāda satura piegādes tīkla kā MaxCDN izmantošana. Pat attēla failu izmēru samazināšana ir reāla iespēja. Bet tiem no jums, kuriem nav laika veikt šīs modifikācijas, pārvaldītie WP resursdatori rūpējas par visu ātruma optimizāciju, kas jums ir īpaši ērts, ja jūs vadāt smagas tēmas, piemēram, nekustamā īpašuma WordPress motīvu vai WP motīvu. fotogrāfiem, kas saglabā daudz fotoattēlu.

Tie nodrošina kešatmiņas saglabāšanu tieši servera līmenī, tāpēc kešatmiņā jums nav jābūt atkarīgam no trešo pušu spraudņiem. Viņu serveri ir arī īpaši konfigurēti WordPress. Tas ļauj jūsu vietnei sekot līdzi funkcionalitātei neatkarīgi no tā, cik trakulīga ir satiksme. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai satiksme nāk no Ņujorkas, Hjūstonas vai Čikāgas, iekraušanas ātrums nebūs problēma.

Drošība

Vietnes pārvaldībā jaunie cilvēki bieži aizmirst, ka viņiem ir jāaizsargā savi aktīvi. Šajā dienā un laikmetā drošība ir viss. Ja jūs apstrādājat savu vietni vienatnē un jums nav nekādas drošības pieredzes, jūsu vietne un jūsu informācija var būt neaizsargāti pret uzbrukumiem. WordPress vietnes bieži tiek mērķētas ar hakeriem un robotprogrammatūrām (sakarā ar to, cik vietnes izmanto platformu). Šīs briesmas var būt jebkura veida, piemēram, ļaunprātīga programmatūra, vīrusi un hakeru mēģinājumi.

Šīs briesmas ietekmē jūs kā īpašnieku, bet ietekmē arī vietnes apmeklētājus. Šie uzbrukumi var izraisīt pilnībā apdraudētu sistēmu vai vietni. Liels ieguvums, strādājot ar WordPress resursdatoru, nozīmē, ka jūs esat aizsargāts no šīm iespējām. Jūs pat esat pasargāts no pakalpojumu atteikšanas vai DDoS uzbrukumiem. Šīs vietnes nodrošina, ka jums ir neticami ierobežots drošības līmenis, kas turpina darboties un ir iesaistīts, katru dienu aktīvi skenējot jūsu vietni modificētiem failiem..

Automātiski atjauninājumi

Mēģinājums sekot mārketingam un pārvaldībai var būt sīksts darbs. Ja neizmantojat pārvaldītu resursdatoru, jūs esat atbildīgs par savas vietnes atjaunināšanu. Atjauninājumi ir ļoti svarīgi, lai uzturētu ātru vietni un saglabātu visu drošu. Pārvaldītie tīmekļa mitinātāji jūs esat iekļāvis, viņi atjaunina visus galvenos spraudņus un pašu WordPress ikreiz, kad tiek izlaista jauna (stabila) versija..

Turklāt WordPress resursdators automātiski atjaunina jūsu pamata failus uz jaunāko versiju. Tas ir neticami izdevīgi, jo tiek noņemts gaidīšanas laiks. Faili tiek atjaunināti precīzi izlaišanas brīdī. Tas palīdz novērst trešo pušu atjauninājumus un ar to saistītās papildu izmaksas.

Nav dīkstāves

Pārvaldītajiem resursdatoriem parasti ir labāka infrastruktūra, ja ASV serveris nokrīt (rezerves kopijas vienkārši pārņem), kas nozīmē, ka viņu reklamēšanas laiks 99,9% ir faktiski tur.

Tehniskā palīdzība

Tas vienatnē ir nogurdinoša pieredze, kad viss notiek nepareizi. Ja jūs pārvaldāt savu vietni viens pats un vietne samazinās, aizņem pārāk ilgu laiku, lai buferizētos, vai arī sāk nepareizi darboties citos veidos, jūs esat vienīgais resurss, kas jums ir. Vismaz jūsu vietne var piedzīvot dīkstāves, zaudēt informāciju vai pat zaudēt rangu problēmu dēļ. Vietnes apmeklētāji navigācijas laikā sagaida noteiktu kvalitātes līmeni. Viņiem ir mazāka iespēja atgriezties, ja viņiem rodas tehniskas grūtības.

Ieguvums no darba ar pārvaldītu WordPress resursdatoru ir iebūvētais tehniskais atbalsts, kas nāk ar lielāko daļu pakešu (ja augstākās klases resursdatori piedāvā ASV bāzētu atbalsta personālu). Viņi bieži strādā visu diennakti, visu diennakti, lai visas problēmas varētu risināt ātri un prasmīgi. Uz visiem jautājumiem par attīstību, uzlabojumiem, ātrumu vai atjauninājumiem var atbildēt tāpat kā uz jautājumiem.

Ikdienas dublējumi

Tāpat kā atjauninājumi, arī dublējumi var būt tikpat laikietilpīgi. Mēģināšana neatpalikt no katra tehniskā aspekta ir sarežģīta spēle, un dublējumkopijas ir ļoti svarīgas, lai izvairītos no pilnīgas vietnes zaudēšanas. Tāpat kā tālruņa dublēšana, dublēšana nodrošina, ka, ja kaut kas notiek, ir pienācīgs sākumpunkts, no kura dublēt.

Izmantojot pārvaldītu WordPress resursdatoru, jums nekad nevajadzēs pacelt pirkstu, lai par to uztrauktos. Katru dienu mitina rezerves vietnes, lai visi dati būtu pilnībā un vienmēr droši. Izmantojot patiešām labus saimniekus, bieži tiek iestatīts, lai jūsu WordPress vietne būtu viegli atjaunota iepriekšējās dienas dublējumā, padarot to par neticami draudzīgu lietotājam..

Izstrādes vai “dev” rīki

Kad esat izveidojis vietni, lielākajai daļai vietņu īpašnieku mērķis ir pēc iespējas augstāka tās kvalitāte un funkcionalitāte. Visvairāk pārdomātas un labi izplānotas vietnes, kas paredzētas lietotājam draudzīgam un virzītam saturam. Izmantojot pareizos izstrādes rīkus, vietni ir viegli sasniegt šajā panākumu līmenī.

Attīstības rīki ir nepieciešami, lai pareizi izveidotu un pilnveidotu vietni. Šie rīki palīdz jums izveidot un atkļūdot vietni. Atkļūdošana ir svarīgs vietnes darbības aspekts, jo, ja jūsu apmeklētāji izjūt kļūmes, viņi, visticamāk, neatgriezīsies vai uzticēsies jūsu vietnei. Izmantojot WordPress resursdatoru, visi rīki ir jūsu rokās, lai atvieglotu piekļuvi tiem.

Pakāpju rīki

Šis rīks, tāpat kā izstrādes rīki, palīdz jums vispirms pārbaudīt savu vietni, pirms augšupielādēt dzīvo saturu. Pakāpju veidošanas rīki palīdz izvairīties no sliktas augšupielādes, jo jūs varat redzēt, kā jaunie notikumi, dizains vai funkcijas spēlē reālajā dzīvē. Jebkurā laikā, kad vēlaties izmēģināt pavisam jaunu spraudni, motīvu vai dizainu, pirms ievietošanas akmenī varat to viegli izmantot..

Pārvietošanas rīki ir noderīgi arī ātru un ērtu izmaiņu veikšanai. Šīs funkcijas nodrošina arī drošu dzēšanu un palīdz izvairīties no nejaušas augšupielādes. Tas viss ir par labu vietnes reitinga un trafika uzlabošanai.

Trūkumi

Cenu noteikšana  

Pārvaldīto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izmaksas noteikti ir ļoti dažādas, sākot ar lētākajām ASV vietnēm SiteGround un beidzot ar Kinsta USD 100 mēnesī

Daži hostinga uzņēmumi patiešām var dauzīt perforatoru apmēram USD 80–120 mēnesī / mēnesī. Tas var būt negatīvs faktors darbam ar saimnieku. Tomēr izvēle vienmēr ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Iespējams, ka tas ir ieguldījuma vērts.

Robežas

Kaut arī tiek uzskatīts, ka WordPress mitinātāji ir neierobežoti, spraudņu lietošanai ir daži ierobežojumi. Lielākā daļa mitinātāju neatļauj spraudņus, kas patērē daudz resursu. Tie ir spraudņi, piemēram, W3 kopējā kešatmiņa vai WP super kešatmiņa. To uzskata par problēmu daudziem lietotājiem, kuri dod priekšroku šiem spraudņiem.

Saskarnes atšķirības

Vēl viena lieta, kurai jāpievērš uzmanība, ir problēmas, kas var rasties, mainot resursdatora tipus.

Dažreiz, pārejot no pārvaldīta mitināšanas uz dalītu mitināšanu vai otrādi, daži lietotāju portāli nedarbojas vienādi. Gan apmeklētājiem, gan vietņu īpašniekiem tas var šķist grūts un nevēlams izaicinājums. 

Funkcijas, kuras jāpārbauda, ​​meklējot vislabāk pārvaldīto WordPress resursdatoru

Tīmekļa mitināšana rada daudz svarīgu lēmumu. Atjaunojot savu vietni vai izveidojot to pirmo reizi, ir jāņem vērā daudz faktoru. Lai to izveidotu un darbotos, ir jāapsver katra tehniskā atbildība un neatstājiet nevienu akmeni. Kad esat pilnībā izdomājis, ko vēlaties iekļaut jūsu vietnē, kā arī tīmekļa mitināšanas metodi, jums ir jāsašaurina pareizais pakalpojumu sniedzējs. Tiem jābūt uzņēmumiem, kuriem varat pilnībā uzticēties savai vietnei un tās labklājībai. Šie ir daži faktori, kas jums varētu būt jāņem vērā pirms galīgā lēmuma pieņemšanas:

Servera atrašanās vieta

Fizisko serveru atrašanās vietas var tieši ietekmēt jūsu vietņu ielādes laiku. Ja serveris atrodas ASV un jūs esat arī apmeklētāji, iespējams, ka viņi varēs ātrāk piekļūt vietnei. Kad serveris ir tālu, apmeklētājiem var rasties grūtības ar iekraušanu, kā rezultātā var samazināties klasifikācija un iesaistīšanās. Pārliecinieties, ka uzņēmumam, kurā pierakstāties, ir saprātīgi izvietoti serveri (piemēram, izvēlieties to, kas vistuvāk jūsu mērķa tirgum), un ideālā gadījumā CDN, kas šo problēmu atrisina, izplatot jūsu vietni globālo mezglu tīklā, no kura vietni var pasniegt.

Uzglabāšanas ierobežojumi

Tīmekļa vietņu mitinātāji dažreiz mēģina jūs apgrūtināt mazāk vietas, nekā tika solīts. Vietne ir piemērota jūsu vietnes mitināšanai, ja nepietiek vietas, vietne netiks mitināta pareizi. Pirms apņematies slēgt līgumus, pārliecinieties, ka vēlreiz pārbaudiet, vai piešķirtā krātuves telpa darbojas jūsu vietnē pēc jūsu izvēlētā plāna.

Atbalsta apjoms

Pat ja jūsu izvēlētais pakalpojumu sniedzējs var lepoties ar viņu tehnisko klientu atbalstu ASV, viņu darba laiks vai prasības var būt ierobežotas. Dažos gadījumos par piekļuvi atbalstam ir nepieciešama papildu maksa. Vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir diennakts atbalsts, lai jūs jebkurā laikā varētu piekļūt palīdzībai. Noteikti uzmanieties no pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir palīdzība visu diennakti.

Ieguldiet pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietnē šodien!

Jūs varat veikt pētījumu pats, izmantojot iepriekš minētos kritērijus, vai arī ietaupīt laiku un izvēlēties kādu no mūsu !

Pārvaldītās WordPress mitināšanas pamats un evolūcija

2000. gadu beigās un 2010. gada sākumā ekonomika atradās pašreizējās ekonomiskās situācijas vidū, WordPress bija uz draudēja kļūt par interneta lielvalsti, un uzņēmumi mēģināja izdomāt, kā paļauties uz klientiem un turpināt ieņēmumu pieaugumu. . Pēc tam, 2009. gadā, uz notikuma vietas sāka parādīties pārvaldītā WordPress mitināšana un radīja viena miljarda dolāru lielu daļu no nozares, kas veidoja 10–15 miljardus dolāru. Lai pielāgotos pūļa iegūtajiem, dažreiz nepieciešamajiem WordPress spraudņiem, mitināšanas uzņēmumi sāka izmantot kodu, lai automatizētu atjauninājumus, nodrošinātu vietņu drošību un pilnveidotu vietņu uzturēšanas fona funkcijas. Neilgi pēc tam daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvāja sava veida WordPress pārvaldības sistēmu ar savām unikālajām funkcijām un cenām.

Jaunajam pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumam tika piešķirta augstāka cena nekā vecajiem standarta dalītā hostinga plāniem. Sākotnēji tika gaidīts, ka visi mitināšanas uzņēmumi piedāvās standarta funkciju kopumu: palielinātu ātrumu vietnēm, diennakts drošību, joslas platuma paplašināšanu vietnēm ar lielāku trafiku, klientu atbalstu un ikdienas atjauninājumus. Tā kā šie pakalpojumi bija ducis, kas bija nepelnīti dīvaini, izveidojās vairāki kopiju ražošanas uzņēmumi, un klientiem bija grūti noteikt, kurš zīmols ir labākais. Hostinga uzņēmumiem bija jāsāk iekļaut funkcijas, pakalpojumus un nišas, kas tos atšķir unikāli.

Daži no lielajiem pārvaldīto WP mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem:

Pagely ir patiess pārvaldītās WordPress mitināšanas iniciators. Viņi uzrakstīja automatizētu kodu, kas automātiski atjauninātu WordPress spraudņus un darbotos WordPress kodolā. Viņi arī izveidoja sistēmu vietņu aizsardzībai pret kiberuzbrukumiem un izstrādāja iestatījumus, lai palielinātu vietņu ātrumu. Šodien Pagely cenšas turpināt uzlabot savu drošību atbilstoši WordPress izaugsmei. Viņi cenšas konsolidēt savus pakalpojumus, palikt saskaņā ar galveno tirgu gaumēm un kalpot augstākās klases uzņēmumiem. Līdz šai dienai Pagelijs ir sadarbojies ar lieliem uzņēmumiem, piemēram, Disney un Facebook. Viņu mērķis ir vienmēr koncentrēties uz klientu.

WP Engine tiek augstu vērtēts kā viens no labākajiem WordPress pārvaldības resursiem, pateicoties lieliskajam klientu apkalpošanas veidam, ātrajam ielādes ātrumam, dublēšanas un kešatmiņas iespējām, kā arī tīmekļa vietnes izstrādātāju draudzīgumam lietotājam. WP Engine pakalpojumi var pārvaldīt lielu datplūsmu uz vietni, un to uzmanības centrā ir sākot no rūpēšanās par personisko vietņu īpašnieku vajadzībām līdz pilnīgai uzņēmējdarbībai. Viņu sākuma cena ir lētāka – USD 29 mēnesī, bet tie piedāvā daudz vairāk nekā dalītas mitināšanas platformu.

Lai gan tā ir populāra iespēja un bieži tiek grupēta kopā ar citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, SiteGround faktiski nav tas pats. Tas ir tehniski pazīstams kā augstākās klases hostinga uzņēmums. Kopš sākuma viņi ir piedāvājuši labu ātrumu un veiktspēju, kešatmiņas dublēšanu, piekļuvi CDN, pilnu cPanel un e-pasta pārvaldību. Viena no problēmām, ko viņi nepiedāvā, ir spēcīga drošība, kad runa ir par jūsu vietni. Tātad, ja jūs riskējat tikt uzlauzts, jums būs jārūpējas par trešo personu, lai patiesi aizsargātu savu vietni. Vietnes Ground cenas sākas ar 3,95 ASV dolāriem mēnesī un nepārsniedz 20 ASV dolārus mēnesī par labu krātuves vietu un spēcīgu atbalstu vietnēm ar lielu trafiku..

Spararats stūra savu tirgus nišu, mērķējot uz tīmekļa dizaineriem un tīmekļa izstrādātājiem ar tālākpārdevēju mitināšanas paketēm. Dažas no funkcijām, kuras tās īpaši paredzētas, ir šādas: vienkārša sadarbība, lai dažādi cilvēki varētu iestatīt savu lietotājvārdu un paroli konkrētiem projektiem, zīmējums, kas ļauj saviem klientiem izveidot vairāk nekā vienu WordPress vietni ar noteiktām tēmām, spraudņiem un iestatījumiem, kā arī klientu pārsūtīšana ļauj spararata izstrādātājiem un dizaineriem izveidot bezmaksas vietnes, ko piedāvāt saviem klientiem. Spararata cenas svārstās no 15 ASV dolāriem mēnesī līdz 250 ASV dolāriem, un lielākais plāns var aptvert līdz 600000 mēnesī apmeklētāju.

Kinsta ir jaunāka WordPress pārvaldības platforma, kas tika dibināta 2013. gadā. Viņu īpašie pakalpojumi rūpējas par uzņēmumiem, un vietņu ātrumam un mērogojamībai viņi paļaujas uz Google Cloud. Viņi piedāvā pārējās standartos pārvaldītās WordPress funkcijas; piemēram, lielisks klientu serviss, drošības garantija un CDN tīkla atbalsts. Kinsta tiek augstu novērtēta, jo tai ir pilna WordPress aizmugures infrastruktūra, ļaujot jums brīvi rīkoties ar savas vietnes dizainu un izskatu. Viņu cenas sākas no 100 USD mēnesī un ar katru plānu palielinās par 100 USD.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir nogājusi garu ceļu, kopš tā sāka darboties 2009. gada nozarē. Katrs uzņēmums ir paveicis savu darbu, lai nodrošinātu, ka viņu pēdas uz mitināšanas ainas ir unikālas. Katra uzņēmuma piedāvātās iespējas ir veidotas, lai rezonētu ar dažādām nozarēm un klientu gaumi. Zinot, no kurienes nāk šie uzņēmumi, kā viņi ir attīstījušies, lai ietilptu WordPress arvien pieaugošajā un mainīgajā ietekmē, un unikālie piedāvājumi, uz kuriem tie specializējas, palīdzēs jums noteikt vislabāko mitināšanas programmu jūsu vajadzībām..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector