Vislabākā Java mitināšana

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Šie ir mūsu labākie Java mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Ņemiet vērā, ka Java lētākos plānos netiek plaši atbalstīta, lai iespējotu visas Java funkcijas, jums parasti ir nepieciešams VPS vai Dedicated Server. Mēs ļoti iesakām pārbaudīt mitinātāju palīdzības centrus, lai pārliecinātos, ka esat pareizi izvēlējies plānu!


Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesWebsite
A2HostingLogo 9,2 / 10 5 USD Neierobežots Neierobežota vieta diskā!
hostgators 8.7 / 10 118,99 USD Neierobežots Lēta + neierobežota vieta diskā!
siteground2 8,5 / 10 269 ​​USD 10 GB Spēcīgs, ātrs, episks atbalsts, + 30 dienu naudas atdošanas garantija! = Uzvarēt!
kustībā 8,3 / 10 29,19 USD Neierobežots Pieredzējis, uzticams, nedaudz dārgāks.
Sapnis 8/10 149 USD Neierobežots Lielisks priekšnesums & atbalstu

Labākās Java Hostinga 2020 atsauksmes

1. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com

Mēs domājam labākais Java mitināšanas uzņēmums ir A2 Hostings. A2 mitināšana ir nogājusi garu ceļu kopš 2003. gada – tagad tā ir viena no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Bet, protams, jums tas būs jāsalīdzina ar citiem mitināšanas uzņēmumiem, lai precīzi noteiktu jums piemērotāko (jo lietotājiem ir dažādas vajadzības).

Izmantojot A2 hostingu, izvēloties plānu, jums tiks dotas trīs izvēles iespējas. Tie ir šādi:

 • Lite
 • Ātri
 • Turbo

Ja jūs meklējat lētāko plānu (Lite), zināt, ka tam ir mazāk funkciju nekā dārgākiem. Lai gan tam ir neierobežota krātuve un neierobežots joslas platums, jūs to varat izmantot tikai vienai vietnei. Tas ir arī daudz lēnāks nekā pārējie divi plāni.

Tagad, ja vēlaties, lai būtu neierobežotas vietnes, taču tām ir ierobežots budžets, varat vienkārši iegūt Swift plānu. Tas nāk ar visām Lite plāna funkcijām un ir ātrāks. Bet, protams, ja vēlaties, lai A2 Hosting būtu visizplatītākais hostinga plāns, Turbo plāns ir acīmredzamākā izvēle. Tam atkal ir visas iespējas, kas iekļautas pirmajos divos plānos, kā arī vēl daudz vairāk (tas ir arī ātrākais plāns).

Abonējot kādu no A2 Hostinga plāniem, jūs arī varēsit baudīt viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Šis ir kļuvis par standarta atmaksas periodu lielākajai daļai hostinga uzņēmumu, un mēs iesakām to izmantot labi.

Plusi

 • 24/7 pārraudzīta ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • Daudz pieņemto maksājuma metožu (Paypal, kredītkartes utt.)
 • Mākoņainības integrācija (lai ātri ielādētu lapas)

Mīnusi

 • Atjaunojot plānu, sagaidiet augstu atjaunošanas līmeni
 • Ir ziņojumi par slīdēšanas laiku
 • Pārāk daudz ierobežojumu lētākajam plānam

2. HostGator

HostGator logotips

Vietne: www.hostgator.com

HostGator ir viens no hostinga nozares līderiem galvenokārt to milzīgo klientu bāzes dēļ. Daudzi cilvēki uztic savas vietnes HostGator šādiem iemesliem:

 • Pieejamas cenas – HostGator lētākais plāns patiešām ir ļoti pieņemams. Un, ja jūs patiešām vēlaties ietaupīt vairāk naudas, jūs varat maksāt par 36 mēnešiem, kad pirmo reizi piereģistrējaties.
 • Diennakts klientu atbalsts – jūs varat saņemt atbalstu pa e-pastu, tālruni un tiešraidē. Viņiem ir arī zināšanu bāze par noderīgiem rakstiem.
 • Naudas atdošanas 45 dienu garantija – HostGator ir dāsns atmaksas periods (citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir tikai 30 dienas).

Tomēr, lai Java darbotos viņu sistēmās, jums būs nepieciešams Linux vai Windows serveris … diemžēl to nevar izdarīt pēc viņu lētajiem koplietotajiem plāniem.

Plusi

 • Uzticams klientu atbalsts
 • Dāsns atmaksas periods

Mīnusi

 • Tie piedāvā neierobežotu joslas platumu, taču tam joprojām ir ierobežojumi
 • Nevienā no viņu plāniem jūs nesaņemat bezmaksas domēnu (citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tas ir paredzēts)

3. Vietne

Vietnes zemes logotips

Vietne: www.siteground.com

Cilvēkiem lielākoties ir labas lietas, ko teikt par SiteGround, ņemot vērā tās kopējo veiktspēju un funkcijas. Tomēr Java gadījumā jums būs jāmeklē īpašs serveris ar piekļuvi saknei, citi lētāki plāni to neatbalsta ….

Plusi

 • Viņu 99,99% uptime garantija ir ļoti uzticama
 • Lielisks klientu serviss (tiešraides tērzēšana, e-pasts, tālrunis utt.)

4. InMotion mitināšana

InMotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting ir divi datu centri, kas atrodas Losandželosā un Virdžīnijas pludmalē. Viņiem ir ātrs servera ātrums, kas visu laiku garantē ātru Web lapu ielādi. Viņu vidējais reģistrētais darbspējas laiks ir 99,95%, kas ir patiešām labi.

Ja jums ir interese par viņu cenu plāniem, zināt, ka viņi šobrīd lietotājiem piedāvā trīs plānus, no kuriem izvēlēties – tos sauc par Launch, Power un Pro.

Kā norāda nosaukums, palaišanas plāns ir labs sākumpunkts jūsu pirmās vietnes palaišanai. Tam jau ir bezmaksas domēns, un jums ir atļauts ar to mitināt divas vietnes. Ņemiet vērā, ka šī ir viena no labākajām InMotion funkcijām, jo ​​citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji saviem lētākajiem plāniem atļauj tikai vienu vietni.

Viņu enerģijas plāns patiešām ir jaudīgāks nekā palaišanas plāns. Iesācējiem, iegādājoties šo plānu, jums var būt ne vairāk kā 6 vietnes.

Tomēr, ja esat pēc InMotion ātrākā un pilnvērtīgākā plāna, iegūstiet Pro plānu. Tas ir biznesa vietņu galīgais plāns, un tas ir arī visspēcīgākais no visiem viņu plāniem.

Ņemiet vērā, ka InMotion mitināšanai ir lietotājam draudzīgs cPanel – jūs to viegli pakavēsit, pat ja vietne tiek veidota pirmo reizi. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, viņiem tas arī ir (tiešraides tērzēšana, e-pasts, tālrunis utt.).

Plusi

 • Pilnībā ielādēts sākuma plāns
 • Uzticams darbspējas laiks
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Jauniem klientiem var būt nepieciešams uzrādīt verifikācijas dokumentus (piemēram, I.D.)
 • Daži cilvēki ziņo par dīkstāvēm migrācijas procesa laikā
 • Ir sūdzības par masveida pasta kļūmēm

5. DreamHost

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com

Izlemjot, kuru hostinga pakalpojumu sniedzēju meklēt, pārliecinieties, ka apsverat arī DreamHost. Tas ir viens no mūsdienu cienījamākajiem mitināšanas uzņēmumiem, un tas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Lai arī tas nāk arī ar VPS, Dedicated un Cloud hostingu, tā vispopulārākie plāni ir koplietojama mitināšanas veidā.

Atšķirībā no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, DreamHost ir tikai divi koplietojamo hostinga plāni, no kuriem izvēlēties – Starter un Unlimited. Diemžēl šeit nav vidusceļa – tāpēc jūs varat saņemt viņu pamatplānu vai galīgo plānu. Lieki piebilst, ka viņu sākuma plāns var šķist pārāk ierobežojošs – tas viņu neierobežoto plānu ilgtermiņā padara par labāku izvēli.

DreamHost nāk ar citām priekšrocībām – un mums īpaši patīk viņu 97 dienu garantija par naudas atdošanu. Tā patiešām ir ļoti dāsna atmaksas politika, jo vairums hostinga uzņēmumu piešķir tikai 30 dienas. Vienīgais izņēmums no šīs garantijas ir tas, ka atmaksa nav piemērojama čekiem un naudas pārvedumiem.

Un runājot par norēķinu metodēm, DreamHost ir arī viena no vispieņemamākajām norēķinu metodēm – jūs varat norēķināties, izmantojot kredītkartes, Paypal, naudas pārvedumu un čeku (kā iepriekš minēts).

Plusi

 • Labs klientu atbalsts
 • Reģistrēšanās laikā notiek tikai daži pirkumi
 • Atjaunošanas cenas nav divkāršotas vai trīskāršotas

Mīnusi

 • Ierobežota izvēle plānos
 • Bezmaksas domēnu iegūsit tikai tad, ja saņemsit gada plānu
 • Ilgs reģistrēšanās process

Java mitināšana: kā atrast labāko!

Java vietnes vadīšana nav tik vienkārša – tieši tāpēc jums uz to jākoncentrējas. To var izdarīt efektīvi, ja jums ir uzticama hostinga kompānija, jo būs mazāk problēmu ar hostinga jautājumiem (dīkstāves, serveru problēmas, uzlauztas vietnes utt.). Šajā rakstā mēs parādīsim jums svarīgākās Java resursdatora iespējas, kurām jāpievērš uzmanība. Pārliecinieties, ka jums ir visas šeit uzskaitītās lietas (vai vismaz piešķiriet prioritātes vissvarīgākajām jūsu vajadzībām).

Servera atrašanās vieta

Ja jūs interesē konkrēti Java mitināšanas pakalpojumi, vispirms pārbaudiet, kur atrodas tā serveri. Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai tā serveri atrastos tajā pašā apgabalā, kur jūs (jūsu valsts). Cita starpā tas ietekmē jūsu vietnes ātrumu.

Tomēr, ja jūs domājat par uzņēmumu, kura serveri atrodas citās vietās (vai valstīs), vienkārši pārliecinieties, vai tas izmanto CDN (satura izplatīšanas tīklu). Kā norāda nosaukums, CDN būs atbildīgs par jūsu vietnes satura izplatīšanu visā pasaulē. Tātad nav īsti svarīgi, kur atrodaties vai kur atrodas jūsu apmeklētāji, jo CDN tīkla serveri atrodas visā pasaulē. Tāpēc tas ir tāpat, kā, ja jūsu serveri atrodas tajā pašā vietā, kur jūs un arī jūsu auditorija.

Tagad hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir ierasts izmantot CDN – tāpēc vienkārši meklējiet to produktu aprakstā. Ja redzat kaut ko līdzīgu CloudFlare, tas ir viens CDN tips, un tas ir labs. Tas ir viens no pakalpojumiem, kas Java hostinga pakotnēs parasti tiek piegādāti bez maksas.

Serveris Uptime

Vienmēr meklējiet servera darbspējas laiku 99,9% vai kaut ko tajā pašā procentā. Ja nē, esiet gatavs biežām dīkstāvēm. Varat pārbaudīt vietnē Google, lai redzētu, kuri Java mitināšanas uzņēmumi darbojas šajā virzienā. Pirms izlemjat, kuru izvēlēties, apskatiet faktiskos uptimes skaitļus un salīdziniet tos visus. Tas tiešām ir ļoti svarīgi.

SSL sertifikāti

SSL sertifikātiSSL sertifikāti ir drošības pierādījums internetā. Jūs vēlaties šo funkciju, ja vēlaties projicēt drošu un autoritatīvu Java vietni. SSL sertifikātu iegūšana uzņēmumam Google ir kļuvusi pat tik svarīga, ka tā ir iekļāvusi to vietņu vērtēšanas faktorā (SEO).

SSL, kas apzīmē Secure Sockets Layer, ļauj šifrēt datus starp serveri un lietotāju. Pretējā gadījumā hakeri varētu iegūt cilvēku konfidenciālu informāciju, piekļūstot jūsu vietnei.

Meklējot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, atrodiet tādu, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu. Daži uzņēmumi bez maksas nodrošina pamata SSL sertifikātus, izmantojot savu integrēto rīku Let’s Encrypt. Tomēr, ja viņi nepiedāvā SSL sertifikātus, varat vienkārši iegādāties šo pakalpojumu par aptuveni 10 USD gadā.

Vietnes ar SSL sertifikātiem izskatās apmēram šādi: https://www.yourwebsite.com. Tā kā tie, kuriem nav SSL sertifikātu, izskatās apmēram šādi: http://www.jūsuwebsite.com. Ievērojamie “s” atšķirīgi ietekmē to, kā interneta lietotāji skata jūsu vietni (vai tā ir droša vai nē) un kā Google redz arī jūsu drošības iestatījumus.

Ātrums

Kad iepriekš mēs runājām par servera atrašanās vietu un CDN, šie jau ir domāti jūsu vietnes paātrināšanai. Tomēr ņemiet vērā, ka ir tīmekļa mitinātāji, kas lietotājiem piešķir citas funkcijas, lai maksimāli palielinātu jūsu vietnes ātrumu. Tas ietver papildu CPU resursus un pielāgotu skriptu izveidi, kas ir īpaši izstrādāti Java.

Diska vieta

Diska vieta ir svarīga, taču tā jums var nebūt tik svarīga. Ja jūs vienkārši plānojat izveidot emuāru vai uzņēmuma vietni, jums var pietikt apmēram 1 GB lielas atmiņas vietas (taču jums būs jāizmanto trešo pušu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Gmail, e-pasts, lai samazinātu jūsu piešķirtā pakalpojuma izmantošanu atstarpe).

Neierobežotas vietas diskā patiešām ir vajadzīgas tikai tad, ja jūs ievietojat milzīgas dalības un e-komercijas vietnes. Kā redzat, lielajiem uzņēmumiem un emuāriem patiešām nav nepieciešams pārāk daudz vietas diskā.

Jums patiesībā jāuzmanās no hostinga uzņēmumiem, kas piedāvā neierobežotu visu par ļoti zemām cenām. Parasti viņi sniedz pakalpojumus ar jautājumiem (par citiem mitināšanas aspektiem). Mēs nesakām, ka tie nav labi – mēs vienkārši vēlamies, lai jūs būtu ļoti uzmanīgs, pārbaudot VISAS viņu komplektos iekļautās funkcijas.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Lai pārsūtītu datus tīklā, jums ir nepieciešams daudz joslas platuma. Un jums ir nepieciešams patiešām liels joslas platums, ja plānojat izveidot vietni tādu failu lejupielādēšanai kā PDF un video. Šādi faili ir ļoti lieli, un, lai tos pareizi (un ātri) lejupielādētu, ir nepieciešams daudz datu. Tātad šādam iestatījumam jums būs jāiegūst aptuveni 20 līdz 30 GB joslas platuma (vai neierobežota).

Klientu atbalsts

Varat būt drošs, ka atradīsit daudz rakstu un video pamācības par to, kā rīkoties ar noteiktām problēmām saistībā ar jūsu mitināšanas kontu. Tomēr nekas neatšķiras no tā, ka diennakts 7/365 atbalsts tiek nodrošināts pa tālruni un tiešraidē. Var būt patiesi nomākta saskarties ar vietņu problēmām ar jūsu Java resursdatoriem, jo ​​neviens no jums nepalīdz jums palīdzēt. Tāpēc, izvēloties savu tīmekļa mitinātāju, lūdzu, piešķiriet tam lielu nozīmi.

Kas ir Java?

Java mitināšanas izpēte

Java ir plaši izmantota programmēšanas valoda un skaitļošanas platforma, kas paredzēta programmu izveidošanai datoriem, lietojumprogrammām un vietnēm. Šī augsta līmeņa valoda ir lieliski piemērota reāllaika iegultām lietojumprogrammām un tiek izmantota visu veidu ierīcēs, vienlaikus darbojoties daudzās platformās, piemēram, Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX un pat mobilo tālruņu ierīcēs. Jums ātri un ērti var izvēlēties labāko Java hostingu.

Java logotipsŠī viegli izmantojamā programmēšanas valoda, kuru uzsāka Sun Microsystems 1995. gadā, ir pieejama visiem kompetences līmeņiem. Divās pastāvēšanas desmitgadēs tā ir pierādījusi savu pieejamību, funkcionalitāti un efektivitāti. Mūsdienās Java pieder Oracle Corporation, un tā ir viena no vadošajām programmēšanas valodām tirgū. Tomēr Java saskaras ar zināmu HTML5 konkurenci. Tā kā daudzas tīmekļa vietnes jau izmanto un ir atkarīgas no Java, tīmekļa izstrādātāji un programmētāji projicē Java ļoti ilgu laiku.

Plusi un mīnusi

Izpratne par Java izmantošanas un sadarbības plusiem un mīnusiem palīdzēs jums noteikt, vai tas jums ir piemērots. Tās plašās iespējas ir ideāli piemērotas daudziem lietotājiem, un tās augstu vērtē pēc popularitātes, tomēr pirms izlemt, vai tā ir laba izvēle jums un jūsu vajadzībām, tomēr jāņem vērā visi faktori..

Tāpat kā jebkura cita skriptētā valoda, Java attīstībā ir kritumi.

 • Java ir funkcionāli mitināšanas plāni, kas var maksāt vairāk, salīdzinot ar citu skriptu valodu, piemēram, PHP, mitināšanu.
 • Java ne vienmēr ir pieejama koplietotajiem hostinga plāniem.
 • Java atšķiras no citām skriptu valodām, liekot lietotājiem apgūt pilnīgi jaunu programmēšanas valodu.
 • Ja vēlaties, lai tiktu izpildīti tikai mazi un vienkārši uzdevumi, Java, iespējams, ir pārāk attīstīta. Alternatīva var būt PHP.

Java 1991. gadā izstrādāja neliela augsti apmācītu inženieru komanda, un četrus gadus pēc tam tā tika izlaista. Kopš tā laika ir veikti dažādi uzlabojumi, padarot to par vēl populārāku un jaudīgāku rīku. Dažas no funkcijām, kas padara Java tik lielisku, ir šādas:

 • Java ir izstrādātāju vidū plaši pazīstama un plaši izmantota datoru programmēšanas valoda. Ļoti iespējams, ka lietotāji jau ir saskārušies ar Java, palaižot lietojumprogrammas vai vietnes, jo tā ir vispārpieņemta valoda, popularitāte un spēja darīt gandrīz jebko.
 • Java ir pieejama visu veidu ierīcēm un spēj darboties daudzās platformās, piemēram, Windows, Mac OSX, Linux, iOS un citās..
 • Ir samērā viegli iemācīties Java pamatus un tas ir vērsts uz visiem zināšanu līmeņiem. Lietotājiem un izstrādātājiem, kas vēlas uzlabot savas zināšanas par Java un tās darbību, ir pieejamas daudzas apmācības, grāmatas, tīmekļa semināri un konsultācijas..
 • Joprojām tiek gatavotas jaunas Java versijas, pilnveidojot un pilnveidojot tās funkcijas, padarot to par labāko programmēšanas valodu, kāda tā var būt. Java pievēršas patērētāju vajadzībām, ievērojami uzlabojoties kopš tā pirmās izdošanas.

Ieteicamais resursdators Java

Izvēlēties labāko Java hostingu, lai turpinātu attīstīt savas vajadzības, ir viegli, jo Java piedāvā labu tīmekļa vietni. Java ir ne tikai pietiekami ilga, lai pierādītu sevi kā drošu, ātru un uzticamu, bet arī ir saderīga ar lielāko daļu saimnieku. Labākais Java mitināšanas līdzeklis, ko tīmekļa izstrādātāji ir atraduši, ir vietne SiteGround.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Java?

Java ir vispārējas nozīmes datoru programmēšanas valoda, kas paredzēta, lai izveidotu programmas, kas ir saderīgas ar jebkuru datorsistēmu. Tā ir plaši izmantota programmēšanas valoda un skaitļošanas platforma, kas paredzēta programmu izveidošanai datoriem, lietojumprogrammām un vietnēm. Šī augsta līmeņa valoda ir lieliski piemērota reāllaikā, iegultās lietojumprogrammās un tiek izmantota visu veidu ierīcēm, vienlaikus darbojoties daudzās platformās, piemēram, Windows, Linux, Android, iOS vai Mac OSX.

Vai Java ir tāds pats kā JavaScript?

Nē, Java un JavaScript vienīgais, kas kopīgs, ir nosaukums. Izņemot šo, starp abiem ir ļoti maza saistība.

Kāpēc tiek izmantota Java?

Java galvenokārt tiek izmantota programmatūras lietojumprogrammu un pakalpojumu veidošanai, bet to var izmantot, lai tīmekļa vietnē izstrādātu lietojumprogrammu moduļus vai sīklietotnes. Java Runtime Environment jeb JRE ļauj Java programmēšanas valodā rakstītajām lietojumprogrammām vai vietnēm darboties dažādos pārlūkos, kā arī attīstīt dinamiskas Web lapas un saturu.

Vai Java joprojām tiek plaši izmantota?

Jā. Java darbojas jau kopš 1995. gada, un tā joprojām ir plaši pazīstama un plaši izmantota. Joprojām tiek gatavotas jaunākas Java versijas, nodrošinot jaunas un uzlabotas programmēšanas funkcijas, padarot Java ļoti iespējams, ka tā paliks vēl vairākus gadus.

Vai Java ir atvērtā koda programmatūra?

Java valoda nav pilnībā atvērta koda programmatūra, jo jebkurš lietotājs var izveidot savu kompilatoru Java koda palaišanai. Pastāv iespēja izmantot Java atvērtā koda ieviešanu, piemēram, OpenJDK vai Open Java Development Kit.

Kādas operētājsistēmas darbojas Java?

Java platformas neatkarība ļauj Java programmas darbināt dažādos datoros. Ir arī iespēja instalēt JRE vai Java Runtime Environment, kas ir pieejama personālajiem datoriem, kuros darbojas Windows, Macintosh, Mac OSX, Unix vai Linux datori, un pat mobilajiem tālruņiem. Java ir paredzēta darbam gandrīz visās operētājsistēmās.

Kā darbojas Java?

Lejupielādējot Java programmatūru, ir iekļauta Java Runtime Environment (JRE). JRE sastāv no Java virtuālās mašīnas (JVM). JRE ir Java programmatūras izpildlaika, kas ir viss, kas jums nepieciešams, lai to darbinātu savā tīmekļa pārlūkprogrammā, savukārt JVM ļauj datoram palaist Java programmas. Java kodu ieteicams apkopot JVM baitkodā, nodrošinot saderību ar visām datorsistēmām, kurām ir JVM, kuras ir datorsistēmas.

Vai es varu izmantot Java, lai izveidotu vietni??

Pilnīgi. Java ir dažādi ietvari atkarībā no satura, kuru mēģināt izveidot. Java ir līdzīga PHP, Ruby vai jebkurai citai programmēšanas valodai tādā ziņā, ka to var izmantot dinamisku vietņu un lietojumprogrammu izveidošanai.

Kādas ir Java alternatīvas klienta puses programmēšanai?

Klienta puses Java ir nepieciešams pārlūka spraudnis. Ņemot to vērā, JavaScript var izmantot kā alternatīvu Java, galvenokārt tāpēc, ka JavaScript ir vietne pārlūkiem, un tajās ir jādarbojas ātrāk nekā Java.

Vai ir laiks izmantot Java klienta puses programmēšanai??

Java dažādu platformu rakstura dēļ tā ir viena no labākajām pieejamajām iespējām, ja veidojat klienta lietojumprogrammu, kas ir nodalīta no pārlūka.

Vai ir kādas labas Java alternatīvas servera puses tīmekļa programmēšanai?

Serveru puses tīmekļa programmēšanā vispopulārākās iespējas ir PHP, kam seko Ruby on Rails. Piemēram, PHP ir daudz vienkāršāka lietojumprogrammu saskarne, un daudzos gadījumos tā var būt intuitīvāka nekā Java.

Kā Java salīdzina ar .NET sistēmu?

Microsoft .NET ietvarstruktūra izstrādā un izpilda lietojumprogrammas Windows klienta un servera operētājsistēmās. Microsoft .NET darbojas vislabāk, ja to izmanto starp citiem Microsoft rīkiem un pakalpojumiem, savukārt Java ir plašāk pazīstama un tai ir lielāka kopiena, kas iemieso lielas klases bibliotēku ar atkārtoti lietojamiem kodiem..

Kā Java salīdzina Ruby on Rails?

Java un Ruby on Rails ir droša, efektīva un objektorientēta programmatūra. Galvenā atšķirība ir tā, ka jums nav jāapkopo savs kods rubīnā, jo rubīns ir jāinterpretē. Šī iemesla dēļ Java ir daudz ātrāka nekā Ruby. Tomēr Ruby on Rails ir pārāks par programmu izstrādi. Parasti tie ir daudz ātrāki.

Kā klienta puses Java salīdzina ar Flash?

Java ir nobriedis, stabils, labāk atbalstīts produkts ar spēcīgu un efektīvu sistēmu. No otras puses, Flash ir pārsteidzošas animācijas, taču parasti tā ir populārāka nepieredzējušu vai iesācēju lietotāju vidū. Iespējams, ka kādu dienu abas programmatūras būs nevajadzīgas HTML5 pilnveidošanas un papildināšanas dēļ. Tā kā Java tiek tik bieži izmantota, un daudzas vietnes un lietojumprogrammas jau ir no tā atkarīgas, tiek prognozēts, ka tā pastāvēs vēl divas desmitgades.

Kā klienta puses Java salīdzina ar Silverlight?

Java ir labāks risinājums salīdzinājumā ar Silverlight, jo tā ir pieejama lielākajā daļā sistēmu, turpretī Silverlight nav. Kaut arī Silverlight ir dažas funkcijas, kurām Java nav (piemēram, dziļajai tālummaiņai), tai nepieciešami pārlūka paplašinājumi, ne visi to var palaist, un daudzas reizes ir grūti izveidot viengabalainu pieredzi..

Kas ir JSP?

JSP (Java Server Pages) ir agrīna Java tehnoloģija, kas izstrādāta dinamisku Web lapu ģenerēšanai, izmantojot HTML. Tas ir līdzīgs PHP, izņemot to, ka tas izmanto Java valodu.

Kā JSP salīdzina ar PHP?

PHP ir universāla skriptu valoda, kas paredzēta tīmekļa izstrādei un ir ļoti līdzīga JSP. Tas ir lieliski piemērots visiem kompetences līmeņiem, nodrošinot ērti lietojamas funkcijas. JSP mēdz būt jaudīgāks un iebiedējošs, jo tas izmanto Java, jo tā skriptu valodai ir pieeja Javas bibliotēkām. Lai arī abas tehnoloģijas tiek plaši izmantotas, JSP ir jaudīgāka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector