Vidusposma pārskats: satriecošs Uptime (99,99%), bet mazliet lēns …

MidPhase mājas lapa


MidPhase ir lēts.

Piemēram, četri dolāri mēnesī ir lēti.

Ja dzīve mums kaut ko ir iemācījusi, tas ir tas, ka kaut kas lēts bieži nav labs.

Mēs domājam, ka MidPhase ir jābūt briesmīgiem uptime vai spotty klientu pakalpojumiem, piemēram, Web Hosting Pad vai HostMetro. Pa labi?

Četri dolāri mūsdienās nesedz pat tasi kafijas. Kā uz Zemes tas sedz neprātīgi augstās izmaksas par hostinga serveru iegādi un palaišanu. Nemaz nerunājot par īri un darbiniekiem par viņu štābu skaistajā Soltleiksitijā, Jūtā.

Bet MidPhase nav lidošana pa nakti. Viņi darbojas jau kopš 1998. gada, viņiem ir komandas Lielbritānijā, Ukrainā un Indijā. Kopš tā laika viņi ir apvienojušies ar UK2 grupu ’07 (kurai arī pieder WestHost).

Punkts ir šāds: šis nav viņu pirmais rodeo.

2015. gada jūnijā vidusposma “Personīgā tīmekļa mitināšanas plāns” ietvaros mēs izveidojām WordPress pamata vietni, lai analizētu to veiktspēju un noskaidrotu, vai lētas paketes patiešām var sniegt lielas lietas.

Varat pārbaudīt veiktspējas statistiku, piemēram, par darbības laiku & ātrāk, noklikšķinot uz “Vēsture”, lai iedziļinātos.

Plusi, izmantojot MidPhase hostingu

Pirmā lieta, kas ienāk prātā par 4 ASV dolāru mitināšanu, ir trīs stundas sēdēt pie tālruņa ar personu, kas nerunā jūsu valodā, kamēr jūs mēģināt noteikt, kāpēc jūsu vietne vairs nav pieejama. Par laimi, tas pat nav precīzi.

Tālāk ir norādīts, kā MidPhase veicās mūsu 24 mēnešu pārskata laikā.

1. 99,99% Uptime vairāk nekā 24 mēnešus (tas ir tiešām labi)

Neskatoties uz visām iespējamībām, MidPhase piegādāja 99,99% uptime 24 mēnešu laikā. Tas ir ne tikai labi, bet arī fenomenāli (viens no labākais mēs esam redzējuši pēc tam, kad līdz šim ir pārskatījuši vairāk nekā trīsdesmit tīmekļa mitinātājus). Tikai Bluehost un SiteGround šobrīd ir vienā līmenī.

Paskaties:

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

Vidējā posma pēdējo 24 mēnešu statistikaVidējā fāzes darbības laiks | Skatīt statistiku

2. Atbildes uz ātrā atbalsta biļetēm

Labi, uptime ir lieliski. Tas nozīmē, ka klientu apkalpošana ir ārpakalpojumu murgs. Kā gan citādi jūs varat rentabli strādāt ar USD 4 mēnesī?

Mēs pārbaudījām viņu atbalsta biļešu pārdošanas sistēmu un 40 minūšu laikā pēc klientu atbalsta saņēmām detalizētu atbildi no Britton (atbalsta tehniķis). Saruna izskatījās šādi:

Vidusposma atbalsts

Klientu atbalsta aģents vietnē MidPhase

Atšķirībā no dažiem citiem saimniekiem, viņi sniedz atbalstu pa tālruni, izmantojot gan bezmaksas, gan starptautiskos numurus.

Tik tālu, labi!

3. ĻOTI lēti

Vai mēs pieminējām, ka MidPhase ir lēts?

Iznāk ilgtermiņa plāns ar vislētāko hostinga iespēju Mēnesī 3,95 USD.

Nozveja? Tā ir vismaz viena gada saistības (kas diemžēl ir parasts nozares triks).

Viņi patiešām piedāvā īstu mēneša plānu, kura cena sākas ar USD 7,95 mēnesī (ir vērts atzīmēt, ka dažiem citiem saimniekiem ir nepieciešama vismaz 12 mēnešu reģistrēšanās, tāpēc šī ir pienācīga īstermiņa iespēja).

Vidējā posma cenu noteikšana

4. Bezmaksas migrācija & Pārskaitījumi

MidPhase atbalsta vispārēju nozares tendenci, nodrošinot bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumus visiem cPanel kontiem.

Godīgi sakot, tas izklausījās pārāk labi, lai būtu patiesība. Daudzi mitinātāji varētu nodrošināt pārskaitījumu uz vienu vietni par nulli dolāru. Bet tad viņi no jums iekasēs dārgi par vairāk.

Citi no jums iekasēs summu līdz USD 150, lai vispār kaut ko pārvietotu.

Tomēr ne MidPhase. Ir patīkami redzēt, ka, neraugoties uz lēto pieeju, viņi nav niķelējoši klienti, kuri to kompensētu.

Mēs sekojām līdzi viņu klientu apkalpošanas pārstāvjiem, lai visu apstiprinātu. Un mēs ar prieku paziņojam, ka viņi par papildu vietnēm vairs neprasīs maksu, ja vien konti nodrošina piekļuvi cPanel.

5. 99,9% Uptime garantija

Mūsu MidPhase tests parādīja lielisku darbspējas laiku pēdējos gados.

Tas nav pārsteigums, ņemot vērā viņu saistības ar uptime.

Viņu vietnē ir statusa lapa, kas nodrošina atjauninājumus reāllaikā, kā arī visus iepriekšējos ziņojumus vai starpgadījumus.

Bet tā nav labākā daļa.

Viņiem ir arī “99,9% uptime garantija” viņu hostinga pakotnēm.

Nogriezieties zem šī sliekšņa un jūs varat lūgt konta kredītu.

Tomēr, ņemot vērā mūsu līdzšinējo pieredzi, par laimi nevajadzēs viņiem par to pārāk bieži vaicāt.

Zemākais mēneša uptime rādītājs, ko mēs esam redzējuši, ir 99,98%. Tas ir krietni virs 99,9% minimuma, ko viņi patur.

Mīnusi, izmantojot MidPhase hostingu

Četru dolāru mitināšana nevar būt ideāla. Ir daži trūkumi, kas jāņem vērā, ja jūs vērtējat citas mitināšanas funkcijas, turklāt netaupot visvairāk.

1. Lēns vidējais ātrums

MidPhase darbspējas laiks ir lielisks. Viņu klientu atbalsts ir uzmanīgs.

Diemžēl to pašu nevar teikt par lapas ielādes laiku un ātrumu. Mūsu pēdējā 24 mēnešu analīze parādīja vidējais ātrums 1,135 ms.

Nav arī briesmīgi, nav arī lieliski.

Bet lēti! Un gandrīz visātrākais šajā cenu diapazonā.

Ja ātrums ir galvenā prioritāte (kādai tai vajadzētu būt komerciālām vietnēm, jo ​​tā ietekmē lietojamību, reklāmguvumus un meklēšanas klasifikāciju), jūs varētu vēlēties šajā brīdī nosvērt izmaksas un ieguvumus.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks

Vidējā posma pēdējo 12 mēnešu detalizētā statistikaMidPhase vidējais ātrums 2019.-2020 | Skatīt statistiku

Noslēgumā: Šāda veida ielādes laiki nebūt nav slikti. Piemēram, arvien populārākiem un dārgākiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nav izdevies vietni ielādēt ātrāk par 1 sekundi.

2. Neskaidra naudas atdošanas garantija

Daudzi tīmekļa mitinātāji piedāvās standarta 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Daži pat tik tālu, ka pagarina šo periodu līdz 90 (vai 97!) Dienām, lai pārliecinātos, ka esat laimīgi apmierināts ar viņu kalpošanu, pirms jūs piesavināties.

Mēs DID atradām pieminētas 30 dienu naudas atdošanas garantijas viņu WordPress un dalīta hostinga plāna iespējām. Ņemiet vērā, ka daudziem citiem viņu pakalpojumiem mēs neatradām vienādas garantijas.

Ir arī ļoti daudz palīdzības dienesta atbilžu (piemēram, šī), kas apstiprina, ka pastāv kaut kāda 30 dienu kompensācija.

Viņi iesaka izlasīt viņu noteikumus, lai iegūtu sīkāku informāciju, taču tā ir problēmas daļa: arī tur nav visai daudz informācijas.

Tāpēc mēs domājam, ka jums vajadzētu būt labi 30 dienu laikā.

Kaut kas jāapsver un, iespējams, jājautā par to, vai jūs mēģināt izmantot šo zemo, ilgtermiņa likmi.

3. Drošība? Kāds, kāds? Bulers?

Daudzi tīmekļa mitinātāji nodrošinās garu pieejamo drošības lietotņu sarakstu ar dažiem vienkāršiem klikšķiem, lai bloķētu jūsu vietni un pasargātu lietas no mānīgiem mēģinājumiem. Daži pat nonāks virs un tālāk, veicot profilaktiskas apkopes pakalpojumus, lai pārliecinātos, ka jums viss kārtībā.

Mēs nevarējām atrast tās pašas atbalsta iespējas ar MidPhase. Vēl viena iespēja apsvērt vai interesēties par reģistrēšanos.

4.Augstas atjaunošanas cenas (visiem produktiem)

MidPhase uzlīmes cena USD 3,95 mēnesī par viņu Web Hosting Personal paketi izskatās diezgan laba uz virsmas.

Tomēr, ja jūs esat spēlējis tik ilgi, cik mēs esam, jūs zināt, ka reklamētajai cenu noteikšanai parasti ir daži “gotchas”, kas var atgriezties jūs vajājot, ja neesat piesardzīgs.

Diemžēl šajā gadījumā MidPhase neatšķiras.

Vislielākā nozveja šajā gadījumā ir augstās atjaunošanas izmaksas, kad beidzas jūsu pirmā plāna termiņš. Jūsu cena principā dubultosies neatkarīgi no tā, kurus plānus izvēlēsities.

Piemēram, tīmekļa mitināšanas personālajam tīklam ir USD 3,95 mēnesī līdz USD 6,95 mēnesī. Profesionālais plāns palielinās no USD 4,95 mēnesī līdz USD 8,95 mēnesī, savukārt biznesa plāns palielinās arī no USD 5,95 mēnesī līdz USD 10,95 mēnesī..

Vidējā posma atjaunošanas cenas strauji palielinās.

Bummer, pareizi?

Izņemot šo lietu:

Tas nav pat vissliktākais cenu pieaugums, ko mēs atradām.

Nē, šī greznība ir paredzēta tikai domēnu reģistrācijai. Pirmais gads jums izmaksās 15,99 USD. Lielajā lietu shēmā tas ir nedaudz augsts, bet ne pārāk slikts.

Problēma parādās, kad ir laiks atjaunot domēna cenu. Augstāka nekā parasti atjaunošanas cena ir diezgan izplatīta mitināšanas telpā. Bet tas nav domēnos. Jūs maksājat gada maksu, un tā gandrīz nekad nemainās neatkarīgi no tā, cik ilgi jums tā ir.

Savukārt MidPhase jūsu domēna cena palielināsies no USD 15,99 gadā līdz USD 45,99 gadā! Tas ir absurdi, ja mēs esam godīgi.

Viņi galvenokārt maksā klientiem, pilnībā zinādami, ka varbūtība, ka vēlaties pārvietot savu domēnu vai mitināt pēc pirmā gada, ir maza. Tāpēc viņi izmanto “maiņas izmaksas”, lai noteiktu cenu.

Sauciet mūs par trakiem, bet mēs neesam lieli uzņēmējdarbības prakses cienītāji, kas ir īpaši paredzēti, lai sodītu labus, lojālus klientus.

Vidēja posma cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

Šeit ir īss pārskats par MidPhase mitināšanas plāniem, lai palīdzētu noteikt, vai tie jums ir piemēroti:

Vidējā posma cenas un plāni

Dalīti hostinga plāni:

 • “Personīgā tīmekļa mitināšana” plāns sākas no USD 3,95 mēnesī (par viena gada saistībām). Tas ļauj 1 vietni, 1 apakšdomēnu, 1 datu bāzi un neierobežotu e-pastu.
 • Viņu “profesionālā hostinga” plāns sākas no USD 4,95 mēnesī (vienas un tās pašas saistības uz trim gadiem). Tas ļauj izveidot ne vairāk kā 3 vietnes un 3 datu bāzes un maksimāli 5 apakšdomēnus. Tam ir arī neierobežots e-pasts, un par papildu samaksu jums var būt pievienojumprogrammas, piemēram, īpaša IP adrese, SSL sertifikāts un tīmekļa analīze..
 • Viņu “Biznesa hostinga” plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī (viena līdz trīs gadu saistības). Tas nāk ar neierobežotām vietnēm, neierobežotām datu bāzēm, neierobežotiem apakšdomēniem un neierobežotu e-pastu. Tam ir arī bezmaksas īpaša IP adrese, bezmaksas SSL sertifikāts un bezmaksas tīmekļa analīze.

Visiem viņu kopīgajiem hostinga plāniem ir neierobežota tīmekļa telpa, neierobežots joslas platums un bezmaksas domēna vārds.

 • Bezmaksas domēns: Jā.
 • Vienkārša reģistrēšanās: Draudzīgs un ērti lietojams trīs soļu reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Visiem dalītā hostinga kontiem ir ierobežots 200 000 failu un 10 GB kumulatīvs datu bāzes lielums. Pārsniedzot šo limitu, jūsu konts var tikt pārtraukts.
 • Upsells: Daudz pārdošanas. Nav smieklīgi.
 • Konta aktivizēšana: Ātra konta aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra un ērta populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām MidPhase??

Pirms pierakstīšanās MidPhase ir nopietni jautājumi, kas jāapsver. Galvenokārt – ātrums. Bet arī naudas atdošanas garantija un drošības elementi.

Neskatoties uz to, ja jūs meklējat ātru, lētu opciju ar labu darbības laiku un atbalstu, MidPhase varētu būt vērts kauliņu ripošanai. Šajā gadījumā, mēs kinda iesakām viņiem.

P.S. Ja vēlaties redzēt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru rangs ir virs MidPhase, pārbaudiet šeit mūsu labākos resursus.

Vai esat izmantojis MidPhase? Lūdzu, atstājiet savu MidPhase pārskatu, pamatojoties uz jūsu pozitīvo vai negatīvo pieredzi, lai palīdzētu mums sniegt godīgas un pārredzamas atsauksmes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector