TSOHost pārskats: mīnusi un plusi pēc 12 mēnešu ilgas uzraudzības.

TsoHost pārskatsTsoHost mājas lapa


Tsohost 2003. gadā dibināja interneta grupa Paragon.

Mūsdienās viņi no savas Lielbritānijas bāzes uztur vairāk nekā 500 000 vietņu.

Atšķirībā no dažiem uzņēmumiem, kas ir sasnieguši tādu pašu mērogu un ir izpārdoti, Tsohost lielākoties vada tā pati dibinātāju komanda, kas to ir vadījusi kopš darbības sākuma gandrīz 14 gadus.

Tsohost, iespējams, nav viens no lielākajiem vai pazīstamākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Bet šī vienmērīgā izaugsme un stabilā vadība norāda uz uzņēmumu, kas zina, ko tas dara.

Šis pārskats, kuru lasāt, ir veikts gandrīz gadu.

2018. gada novembrī mēs parakstījāmies uz viņu mākoņu mitināšanas plānu un kopš tā laika esam cieši uzraudzījuši tādu veiktspējas statistiku kā darbības laiks un lapu ielādes ātrums..

Mūsu mērķis ir apkopot taisnīgu, objektīvu pārskatu un ļaut Tsohost datiem runāt pašiem par sevi, pamatojoties uz mūsu tiešās testa vietnes veiktspēju.

Apskatīsim, kā Tsohost ir veicies pēdējos mēnešos.

Plusi, izmantojot TsoHost Hostings

Tsohost (uzņēmums) ir nepārtraukti audzis un saglabājis savu dibinātāju komandu neskartu. Tas norāda uz labi vadītu organizāciju, kurai vajadzētu (būtu) nodrošināt svarīgākos aspektus, piemēram, darbības laiku un ātrumu.

1. Jaukas “Bonusa” plāna iespējas

TsoHost cenu plāna salīdzinājumsTsoHost cenu plāna salīdzinājums

Tsohost, tāpat kā daudzi no galvenajiem tīmekļa mitinātājiem, piedāvā vienkāršu iecienītāko programmu, piemēram, WordPress, Drupal un ZenCart, instalēšanu ar vienu klikšķi. Tas nozīmē, ka dažu minūšu laikā varat izveidot jaunu vietni, un, iespējams, dienas beigās to varēsit pārdot.

Katram dalītā mitināšanas plānam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. (Un atšķirībā no daudziem citiem viesiem, šī naudas atdošanas garantija patiešām ir izdevīgs darījums, bez slēptām maksām vai citiem trikiem, par kuriem jāuztraucas.)

Viņu plāni – pat vislētākie un pamata – nāk ar daudzām papildu funkcijām, kas nav īpaši raksturīgas citiem saimniekiem. Piemēram, visi viņu plāni piedāvā bezmaksas domēna vārdu un vietņu migrāciju.

2. Pārredzamas cenas

Daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji pēdējās minūtes izrakstīšanās laikā veic daudz pārdošanas. Kad jūs izvēlaties viņu izvēlētos plānus, tas bieži notiek ar 2 vai 3 gadu saistībām ar augstākām atjaunošanas cenām.

Mums patika Tsohost cenu plāni, jo jūs atradīsit visas cenu plānos parādītās funkcijas un tās parādīs arī atšķirīgās cenu saistību cenas.

Rādījumu cenas ir paredzētas 12 mēnešiem (apmēram 4 USD / mēnesī sākuma plānam), un ikmēneša maksājumam jums vajadzētu apskatīt cenu pieaugumu par 1 USD – aptuveni 5 USD / mēnesī.

3. ātrs, atsaucīgs atbalsts

Tsohost piedāvā klientu apkalpošanu visos galvenajos kanālos. Tāpat kā daudzi uzņēmumi šodien, viņiem ir dažādas atsauksmes.

Tomēr mēs novērtējam to ātro reakcijas laiku un caurspīdīgu saziņu lielākajos sociālajos tīklos, piemēram, Twitter.

TsoHost sociālo mediju atbalstsTsoHost čivināt atbalsts

Mūs pārsteidza arī viņu tiešraides tērzēšanas iespējas. Viņi nekavējoties izveidoja savienojumu, bija atsaucīgi un profesionāli, kā arī izrādīja patiesu interesi par mūsu vajadzībām. Mēs arī pieslēdzāmies sestdien, kas bija patīkama priekšrocība, ko sniedz Tsohost.

Tsohost arī nesen pagarināja tālruņa atbalsta stundas dažus mēnešus atpakaļ, no plkst. 7:00 līdz pusnaktij pēc GMT. Tas ir gan labi, gan slikti, kā mēs to redzēsim pēc sekundes …

TsoHost mitināšanas lietošanas mīnusi

Kopumā Tsohost ir daudz lietu, kas patīk.

Viņu uptime un ātrums ir stabils. Viņu plānos, pat vislētākajos, ir dažas jaukas iespējas, piemēram, ikdienas dublējumi un viena klikšķa instalēšana.

Lai arī klientu atbalsts nav ideāls, tas vismaz ātri reaģē, lai mēģinātu pievērsties visiem neatrisinātajiem jautājumiem.

Tomēr viņu apkalpošanai ir daži trūkumi, kas jums jāzina.

1. 99,45% Uptime – sliktāk nekā vidēji nozarē

Uptime, bez šaubām, ir vissvarīgākie kritēriji, par kuriem atbild hostinga uzņēmums.

Iemesls ir tāds, ka pat vismazākā dīkstāve – piemēram, 99% – var pievienot jūsu vietnei bezsaistē gandrīz pilnu dienu katru mēnesi.

Tsohost ir ievietojis vājus uptime numurus periodā, kad mēs tos esam uzraudzījuši.

Pēdējie 12 uzraudzības mēneši: darbspējas laiks

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,85%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 99,83%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 99,63%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,69%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 98,33%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,61%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,45%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,94%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,91%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,60%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 98,28%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 99,28%

TsoHost pēdējo 12 mēnešu statistikaTsoHost vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

Viņu vidējais darbspējas laiks ir zemāks par vidējo nozares rādītāju.

Vienkārši ir pārāk daudz pārtraukumu un daudz dīkstāves nozīmē zaudētu satiksmi un, iespējams, daudz zaudētu ienākumu.

Jums būtu daudz labāk kopā ar dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem (ieskaitot mūsu izvēli Nr. 1, HostGator pārvaldīto WordPress plānu).

2. Lapas ielāde ir lēnāka nekā konkurence

Otrais nozīmīgais lēmumu pieņemšanas kritērijs, kas jums jāizmanto, novērtējot jaunu hostinga uzņēmumu, ir ātrums.

Iemesls? Trīs ceturtdaļas no jūsu vietnes trafika aiziet, ja lapu ielādēšana prasa vairāk nekā piecas sekundes.

Pēdējie 12 uzraudzības mēneši: IELOŠANAS LAIKS

TsoHost detalizēta statistika par pēdējiem 12 mēnešiemTsoHost vidējais ātrums | Skatīt statistiku

Mēs esam ļoti noraizējušies par pirmajiem mēnešiem, kad sākām tos uzraudzīt. Ja iekraušanas laiks ir 2 sekundes, tas nozīmē, ka gandrīz puse no jūsu trafika pamet vietni un apmeklēs kādu citu, kuram ir daudz labāks ielādes laiks, vismaz mazāk nekā 1 sek..

Tomēr pēdējos mēnešos viņiem ir uzlabojies iekraušanas laiks, tāpēc ir cerība, ka viņi turpinās uzlabot ātrumu.

Pagaidām viņi nav pietiekami labi ar vidējiem 813 km, lai no mums atceltu īkšķus.

3. Lielbritānijā bāzēti serveri

Tā nebūt nav slikta lieta. Tomēr, ja jūsu vietne galvenokārt paredzēta ASV tirgum un klientu lokam, jums labāk būtu palīdzēt ar serveriem, kas atrodas ASV, nevis aizjūras.

Aizjūras serveri bieži palēnina jūsu vietnes darbību, jo datu pārsūtīšana prasa ilgāku laiku.

4. Stingri apmaksas nosacījumi

Visi līķi ir aprakti garajos un drausmīgi garlaicīgajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos.

Un Tsohost termini nebija izņēmums.

Pirmkārt, ir stingri noteikumi par to, kā un kad tiek apmaksāti pagarinājumi.

Šeit ir problēma: cik bieži visa gada laikā saņemat jaunu kredītkarti vai debetkarti, lai vecā joprojām būtu saistīta ar daudziem tiešsaistes kontiem (piemēram, mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem)?

Ja dažu dienu laikā netiks novērsti rēķini par nokavētajiem rēķiniem, Tsohost automātiski apturēs jūsu konta darbību (tas nozīmē, ka vietne tiek pārtraukta). Tāpēc uzmanīgi novērojiet šos atgādinājumu e-pastus!

Kad beidzas citu, izmantojot domēnu, iegādātu produktu, piemēram, domēna vārda (atkal, diemžēl, tas ir bieži, kad viņi mēģina palaist karti ar vecu numuru un maksājums netiek veikts – kaut arī jūs vienkārši domājat, ka tas notiek), šis produkts tūlīt beigsies nākamajā dienā.

Pēc tam, kad būsit pareizi veicis maksājumu, jums joprojām būs jāpaziņo viņiem pa e-pastu, lai nākamo 24 stundu laikā jūsu domēns vai vietne atkal nonāktu tiešsaistē. Tātad jūs varētu netīši meklēt ilgu dīkstāves periodu, ja notiek kaut kas kopīgs, piemēram, mainās jūsu kartes informācija, un maksājums neiziet cauri.

Vēl viens potenciālais negatīvais ir tas, ka visiem saņemtajiem maksājumiem jābūt Lielbritānijas sterliņu mārciņās. Tas nozīmē, ka jūs esat uz āķa, lai veiktu jebkādas iespējamās valūtas maiņas maksas.

Visbeidzot, viņi patur tiesības mainīt vai pielāgot cenu noteikšanu jebkurā brīdī. Tas nozīmē, ka, pat ja jūsu nākamais atjaunošanas periods jums tagad nemaksās vairāk, tas nenozīmē, ka tas notiks tuvākajā nākotnē.

5. Ierobežots atbalsts pa tālruni

Neliela gala kritika.

Jā, ir lieliski, ka Tsohost tālruņa atbalsts ir pagarināts līdz plkst. 7:00 līdz pusnakts GMT.

Tomēr, ja atrodaties ASV (vai jebkur citur, izņemot Apvienoto Karalisti un Rietumeiropu), tas varētu radīt dažas problēmas.

Piemēram, kas notiks, ja plkst. 17.30 sēdēsit Kalifornijā un jūsu vietnei ir problēmas? Pārāk slikti, jo pusnakts GMT ir plkst. 17.00 pēc PST laika, kas nozīmē, ka jūs vairs nevarēsit sazināties ar tālruni vēl sešas vai septiņas stundas.

Tas apvienojumā ar faktu, ka jūs atrodaties uz valūtas maiņas kursa, var padarīt ļoti sarežģītu rīkoties ārpusē, ja jūs dzīvojat ārpus Lielbritānijas.

TsoHost cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

TsoHost piedāvā četrus dažādus dalīta hostinga plānus. Visas uzrādītās cenas ir saistītas ar 12 mēnešiem. Ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Šis ir iekļauts katrā:

 • Ekonomika: Šis plāns mēnesī maksā 3,99 sterliņu mārciņas, un tas dod jums 100 GB vietas krātuvē ar neierobežotu joslas platumu un 100 x 200 MB pastkastes, šifrēsim SSL atbalstu + bezmaksas domēna vārds.
 • Deluxe: Šis plāns maksā 5,99 GBP mēnesī, neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, 500 x 1 GB pastkastes, šifrētu SSL atbalsts, bezmaksas standarta SSL + bezmaksas domēna nosaukums
 • Galīgais: Šis plāns maksā £ 8,99 mēnesī, piegādājot neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu x 10 GB pastkastes, šifrēsim SSL atbalstu, bezmaksas standarta SSL, 2 e-komercijas migrācijas + bezmaksas domēna vārdu.
 • Maksimums: Šis plāns maksā £ 14,99 mēnesī, piegādājot neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, šifrēsim SSL atbalstu + bezmaksas domēna vārdu, 3 e-komercijas migrācijas.

TsoHost cenu plānsTsoHost cenas un plāni

 • Vienkārša reģistrēšanās: Reģistrēšanās process ir samērā ātrs un nesāpīgs
 • Maksāšanas metodes: Jūs varat norēķināties ar kredītkarti vai PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Dažos plānos nav domēna vārdu. Esiet piesardzīgs attiecībā uz atjaunošanu.
 • Upsells: Pa ceļam ir daži pārdevumi.
 • Konta aktivizēšana: Parasti dažos gadījumos tūlītējs process var aizņemt pat dienu.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ārkārtīgi vienkāršs pieejamo lietotņu instalēšanas process ar vienu klikšķi.

Vai mēs iesakām Tsohost?

Diemžēl nē.

Mums patīk viņu salīdzinoši lētie plāni, kas piedāvā lieliskas iespējas. Mēs arī novērtējam to, ka viņu cenu noteikšana, kaut arī tajā ir stingri noteikumi, savā vietnē ir pārskatāma un godīga. Tomēr cenas tiek norādītas bez PVN, kuru norēķinu informācija nosaka jūsu valsts.

Mūs nepārsteidz viņu uptime un pārāk vidējais ātrums.

Mēs esam priecīgi par viņu atbalstu. Tomēr, ja citas svarīgas funkcijas ir tik sliktas, jums patiešām vajadzētu pierakstīties pie kāda cita.

Jums būtu labāk sadarboties ar dažiem no mūsu labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Vai jums ir kāda pieredze ar TsoHost? Ja tā, mēs labprāt dzirdētu pārskatāmu un godīgu pārskatu zemāk – pozitīvu vai negatīvu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map