Pusfāzes pārskats

Pusfāzes logotips


Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 2,78 mēnesī

Starpfāze: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, mēs patiešām neiesakām Midphase (ja vien jums nav pārāk mazs budžets) dažu iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir drošība un ielādes ātrums. Tie ir lēti, kas ir labi, bet, ja vēlaties vadīt likumīgu biznesu, kam nepieciešama ātra vietne, tur ir daudz labākas alternatīvas.

Drošība: Šajās dienās obligāti ir jābūt SSL sertifikātam (https, drošai vietnei), noteikti Google izvēloties https vietnes un Chrome aktīvi marķējot nedrošas vietnes kā “nav drošas”. Pamata SSL sertifikāti šajās dienās faktiski ir bezmaksas, jo tie “ re tik svarīgi. Lielākā daļa mitinātāju to piedāvā arī bez maksas, jo to ir viegli integrēt. Tomēr, izmantojot Midphase, jums būs jāreģistrējas “biznesa” plānam, lai saņemtu bezmaksas SSL sertifikātu …

Iekraušanas ātrums: Noteikti šeit nav optimāls, lai gan vairumam lietotāju pārskatu šķiet neitrāla / pozitīva puse … kas izceļas ar uzsvaru uz lēnām vietnēm … bet tas nāk ar īpaši lētu mitināšanu, tāpēc jūs nevarat gaidīt daudz.

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… ir daudz tīmekļa mitinātāju, kas ir labāki gandrīz visā (sākot no drošības, līdz atbalstam un veiktspējai). Mēs iesakām pārbaudīt mūsu labāko mitināšanas salīdzinājumu.

Ja jūs joprojām interesē Midphase, lasiet zemāk.

Pusfāzu pētījumi

MidPhase hostinga pārskats

Ievads vidējā posmā

MidPhase tālajā 1998. gadā dibināja Daniels L. Ušmans, Zakarijs D. un Zaks Boka. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Soltleiksitijā, Jūtā. Viņiem ir komandas vairākās vietās visā pasaulē, piemēram, ASV, Lielbritānijā, Ukrainā un Indijā.

2007. gadā MidPhase iegādājās UK2 Group. Pēdējais ir uzņēmums, kas sniedz interneta pakalpojumus, un tas atrodas Apvienotajā Karalistē, un tam pieder arī citi mitināšanas uzņēmumi, piemēram, WestHost un VI.net. MidPhase tika nominēts HostReview Readers Choice balvai 2010. gadā.

Cenu noteikšana

MidPhase piedāvā trīs dažādu veidu tīmekļa mitināšanas paketes. Tie ir nosaukti par personīgajiem, profesionālajiem un biznesa uzņēmumiem. Minētie plāni ir redzami zemāk:

Lētākais plāns tiek saukts par Pamata un maksā USD 3,48 mēnesī, ja izvēlaties līgumu uz 1, 2 vai 3 gadiem. Lai gan minētā cena ir tikai reklāmas cena. Plāns jums izmaksās USD 7,95 un USD 6,95 mēnesī, ja attiecīgi saņemat mēneša un 3 mēnešu līgumus.

Viens domēns ir iespējams tikai ar pamatplānu. Katrā mitināšanas kontā apakšdomēni ir ierobežoti tikai ar vienu. Lai gan ar šo plānu jums var būt neierobežota tīmekļa telpa. Tas ir īpaši noderīgi, ja savā vietnē jāievieto augstas izšķirtspējas attēli un video. Jūs neesat ierobežots ar vietas daudzumu, tāpēc varat savā hostinga kontā brīvi ievietot jebkuru vēlamo failu.

Jums tiek dots arī neierobežots joslas platums. Tas attiecas uz neierobežotu datu pārsūtīšanu starp serveri un ierīci, kas pieprasa vietnes saturu. Tas nozīmē, ka jums var būt neierobežots trafika daudzums, un jums nav jāmaksā papildus, ja pārsniedzat parasto trafika daudzumu, kuru piedzīvojat.

Ja izvēlaties gada plānu, varat iegūt bezmaksas domēnu. Tas attieksies tikai uz primāro domēnu. Domēna reģistrācija ir ierobežota arī ar .com, .org, .net, .us, .biz un .org paplašinājumiem. Jums tiek nodrošināts universāls vadības panelis, kas cita starpā ļauj jums pārvaldīt mitināšanas kontus, e-pasta adreses un norēķinu informāciju.

Jūsu konta iestatīšana ir bezmaksas. Tas var ietaupīt apmēram USD 10,00. Nav slikti, vai ne? Komplektā ietilpst lietojumprogrammu instalētājs Softaculous, kas ļauj instalēt simtiem lietojumprogrammu tikai ar dažiem klikšķiem.

E-pasta konti ir neierobežoti. Tas nozīmē, ka katrai personai, kas atbildīga par atšķirīgu jūsu vietnes daļu, var būt savs konts. Ietaupīsit dažus dolārus, maksājot par citu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tam ir tādas funkcijas kā e-pasta aizstājvārds, e-pasta ekspeditori un automātiskie atbildētāji. Tam ir arī aizsardzība pret surogātpastu un pretvīrusu aizsardzību aizsardzībai pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Izmantojot tiešsaistes statistikas funkcijas, varat uzkrāt vairāk informācijas par savu vietni. Tīmekļa žurnālu analīzes programmatūra Webalizer ir pieejama ar lētāko paketi. Šis rīks ziņo par tādu statistiku kā trāpījumi, apmeklējumi, novirzītāji un apmeklētāja izcelsmes valsts. Iekļauts arī cits tīmekļa analīzes pārskatu rīks – AWStats.

Minētais plāns atbalsta PHP 7, Python, Perl-CGI un Ruby On Rails. Tiek atbalstīts arī ImageMagick 5+. Viņiem ir 99,99% uptime garantija. Tas nozīmē, ka jūsu vietne lielāko daļu laika ir izveidota, un dīkstāves notiek “reti”.

Visbeidzot, viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tomēr tas izslēdz domēna vārdus un ir piemērojams tikai tad, ja atcelšana notiek 30 dienu laikā no pārdošanas dienas. Ja jūs vienkārši izmēģināt viņu produktus un pakalpojumus, jūs varat saņemt pilnu atmaksu, ja vien jūs atbilstat minētās garantijas noteikumiem un nosacījumiem..

Atbalsta iespējas

Ir dažādas iespējas, kuras varat izmantot, lai iegūtu nepieciešamo palīdzību. Zemāk ir iekļautas šīs iespējas:

  • Pakalpojuma statusa lapa
  • Zināšanu pamats
  • Biļešu iesniegšana
  • Tiešsaistes tiešraide
  • Atbalsts pa tālruni

Pakalpojuma statusa lapa sniedz jums reāllaika informāciju par viņu pakalpojumu statusu. Tajos ietilpst informācija par galvenajām sistēmām, vadības paneļiem un mitināšanas serveriem. Šeit iekļauti arī iepriekšējie starpgadījumi. Gaidāmā plānotā tehniskā apkope tiks publicēta arī šeit.

Zināšanu bāzē ir dažādas tēmas, kuras varat pārbaudīt, lai iestatītu un pārvaldītu produktus un pakalpojumus, kurus izmantojāt, izmantojot MidPhase. Ja domājat, ka jūsu problēma ir vienkārša, varat vienkārši uzzināt informāciju zināšanu bāzē. Lai gan, ja jūsu problēmu nevar atrisināt zināšanu bāze, jums jāizvēlas viņu tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un biļešu iesniegšanas funkcijas.

Viņu tehniskā atbalsta komanda ir pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Jūs varat arī iesniegt biļeti, kas ir pieejama arī visu diennakti. Viņu tiešraides tērzēšanas funkcija galvenokārt tiek izmantota pārdošanai, un tā ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst.

Plusi

Darbam ar MidPhase ir dažas priekšrocības. Tie ir iekļauti zemāk:

Neierobežota vieta diskā

Jums tiek piešķirts neierobežots daudzums tīmekļa vietas. Tas var būt ļoti noderīgi, ja jūsu vietnē ir jāievieto lieli faili. Attēlus un video var izvietot bez vilcināšanās. Jums nav jāiegūst dārgāks plāns tikai tāpēc, lai iegūtu papildu tīmekļa vietu. Ir pieejama katra nepieciešamā telpa.

Bezmaksas domēns

Ja izvēlaties gada plānu, jūs saņemat bezmaksas domēnu. Tas ietaupīs jūsu maku dažus dolārus. Diezgan ērti, ja jūs tikko sākat darbu un jums vēl nav domēna vārda. Domēna paplašinājumi ir ierobežoti ar .com, .org, .net, .us, .biz un .org. Ja domājat par citu paplašinājumu, varat to vienkārši iegūt no cita pakalpojumu sniedzēja.

Mīnusi

Lēna iekraušanas ātrums

Vietnes ielādes ātrums salīdzinājumā ar vidējo ir vidējs. Tas patiesībā ir acīmredzams. Viņi nereklamē SSD vai kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģijas. Viņi nereklamē, izmantojot LiteSpeed ​​serverus. Viņu vietnē nevar redzēt jebko, kas saistīts ar ātruma palielināšanu.

Vietņu slikts ielādes ātrums noved pie sliktas lietotāju pieredzes. Tas, savukārt, noved pie zemāka reklāmguvumu skaita. Lēns iekraušanas ātrums nozīmē arī zemāku klasifikāciju meklētājprogrammās. Google dod priekšroku vietnēm, kuras ielādē ātrāk, nekā tām, kas ielādē lēnāk.

Nav bezmaksas SSL sertifikāta

Jums netiek izsniegts bezmaksas SSL sertifikāts ar vislētāko plānu. SSL sertifikāts ir svarīgs, lai aizsargātu slepenu informāciju (piemēram, kredītkartes informāciju), kuru satur jūsu vietne. Turklāt tas ir bonuss, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju, jo Google dod priekšroku vietnēm HTTPS, nevis vietnēm HTTP.

Bezmaksas SSL sertifikāts ir pieejams tikai tad, ja izvēlaties gada biznesa plāna paketi. Tas jums izmaksās USD 4,38 mēnesī. Noslēdzot viena gada līgumu, jums ir iepriekš jānoņem USD 52,56. Minētās cenas ir tikai pašreizējās reklāmas cenas. Pārliecinieties, ka esat izlasījis viņu noteikumus un nosacījumus, lai zinātu, par ko jūs nokļūstat.

Secinājums

Kā minēts ievadā, ja jums ir budžets un jums vienkārši ir jāuzsāk emuārs, Midphase noteikti var darboties jūsu labā … bet, ja jums ir nepieciešams kaut kas vairāk, kā piemēram, https, ātrs ielādes ātrums utt., Mēs ļoti iesakām meklēt alternatīvie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersaPārskata datums 2018-08-31Atsauktais vienums MidphaseAuthor Rating 31 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēksProdukta nosaukums MidphasePrice
USD 2,78

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector