Pārskatīts labākais Lielbritānijas WordPress hostings!

Kā digitālai aģentūrai ar daudz WordPress mitināšanas kontiem (mums ir daudz blakusprojektu ��), mums ir diezgan pienācīgs priekšstats par to, kuri ir vislabākie WordPress mitināšanas pakalpojumi Lielbritānijā.


Lai gan mums ir pieejama ērta mitināšanas salīdzināšanas tabula, kas atrodas zemāk, un mēs pat uzrakstījām atsevišķus WordPress mitināšanas pārskatus tālāk lapā, mēs apzināmies, ka ne visiem ir laiks to visu izlasīt … Tāpēc pievērsīsimies tieši vietai.

12 labākie Lielbritānijas WordPress mitināšanas pakalpojumi ir:

 1. Hostinger – labākā vispārējā WordPress mitināšana
 2. Kinsta – vislabāk pārvaldītā WordPress saimniece
 3. SiteGround – lieliska WordPress mitināšana
 4. A2 hostings – labākais WordPress hostings tālākpārdevējiem
 5. WP Engine – otrajā vietā pārvaldītais WordPress resursdators
 6. GreenGeeks – labākais zaļais hostings
 7. eUKhost
 8. Sirds internets
 9. HostGator
 10. InMotion hostings
 11. Bluehost
 12. Sapnis

Contents

Kāpēc Solid WordPress hostings ir svarīgs!

Jūsu WP mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem.

Ņemsim ātrumu vietnē piemēram, vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga WordPress resursdatora darbība ir būtiska!

Daži zīmoli, kas saista ar mūsu saturu:

Tiek rādīts vietnēs

Zemāk redzamā tabula sniedz ātru pārskatu par mūsu personīgajiem top 3 WordPress mitinātājiem Lielbritānijā.

Lapas turpinājumā mēs sīkāk iedziļināmies kopā ar 12 WordPress mitināšanas pārskatiem. Mēs iesakām labāko cenu iegūt tikai ar vienu no trim labākajiem!

Hostinga uzņēmums WordPressKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotips£ 0,80 (Liela pārdošana uz 4 gadu plānu)10 GB
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Atsaucīgs atbalsts
 • Lielbritānijas serveri + globālais tīkls = uzvarētājs!

Hostinger pārskats
Kinsta30 USD10 GB
 • Augsta veiktspēja
 • Londonas serveris
 • izmanto Google Cloud Platform
 • CDN iekļauts
Kinsta pārskats
siteground22,95 sterliņu mārciņas (mazāk par 8,95 latiem, tikai pirmajā rēķinā)10 GB
 • Ļoti draudzīgs lietotājam
 • Datu centrs Londonā
 • Zibens ātri
 • Lielisks atbalsts
Vietnes zemes pārskats

Mūsu top 12 WordPress mitināšanas pārskati par 2020. gadu

1. Hostinger – labākā vispārējā WordPress mitināšana

Hostingera logotips

Vietne: www.hostinger.co.uk
Cena:
£ 0,80
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides Čats

Hostinger ir mūsu absolūtā mīļākā WordPress saimniece šobrīd, vērtība, kuru jūs saņemat tikai £ 0.80, ir ļoti iespaidīga!

Viņi pašlaik pieaug kā traki (vairāk nekā 29 miljoni lietotāju), un tam ir labs iemesls! Viņu WordPress mitināšanas plāni piedāvā visas funkcijas, ko piedāvā vairums konkurentu, taču Hostinger to izdara par nelielu daļu no izmaksām … neapdraudot kvalitāti.

Bet lieta, kas Hostinger atšķir no pārējiem, ir viņu WordPress vietņu iesākšanas process. Lietotāju reģistrēšanās, domēna nosaukuma pievienošanas, WordPress instalēšanas pieredze… tā ir nevainojama.

Tas ir ātri, tas ir ļoti vienkārši, un tas vienkārši darbojas. Iespaidīgi sīkumi!

Runājot par WordPress mitināšanas funkcijām, viņiem ir visi zvani un svilpes, piemēram, jaunākais PHP, pēc pasūtījuma izveidots kešatmiņas spraudnis, lai uzlabotu veiktspēju, ļoti stabili drošības elementi, sadarbojoties ar BitNinja, garantēti 99,9% uptime, 24/7 WordPress klientam atbalsts… un viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Un tikai gadījumā, ja jums tas ir vajadzīgs, visi plāni tiek veikti ar Github integrāciju (vairāk modernu izstrādātāju / dizaineru).

Kas attiecas uz datu centru atrašanās vietām, tad to ir ne tikai Apvienotajā Karalistē, bet arī ASV, Nīderlandē, Lietuvā, Singapūrā, Brazīlijā un Indonēzijā. Tātad, ja jūsu mērķa tirgus atrodas citā valstī vai aizjūras zemēs, viņi jums ir nodrošināti.

Viņu lētākais WordPress plāns ir tikai £ 0.80 (milzīga izpārdošana) un ļauj izveidot 1 vietni, kas lieliski piemērota darba sākšanai.

Ar Hostinger īsti nevar noiet greizi!

Plusi

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Serveri Lielbritānijā
 • Ekspertu WordPress atbalsts
 • Lieliska lietotāja pieredze

Mīnusi

 • Nav

2. Kinsta – vislabāk pārvaldītā WordPress saimniece

Kinsta WordPress mitināšanas logotips

Vietne: kinsta.com
Cena:
30 USD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraide, biļetes

Kinsta ietilpst pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju kategorijā. Tas nozīmē, ka jums ir cilvēku komanda un pielāgotas lietotnes, kas pastāvīgi pārrauga un pielāgo iestatījumus, kur tas nepieciešams, lai palielinātu jūsu WordPress vietnes veiktspēju.

Lai mitinātu savas vietnes, viņi izmanto Google Cloud Platform, un visā pasaulē ir vairāk nekā 15 datu centru atrašanās vietas, lai jūs varētu izvēlēties. Tas ir ļoti atšķirīgs no parastajām dalītās mitināšanas sistēmām, Kinsta piešķir katrai vietnei savus privātā servera resursus, tāpēc jūs esat pilnībā aizsargāts no citām potenciāli problemātiskām vietnēm…, jo jūsu vietne ir vienīgā “mājā”..

Papildus tam jums ir servera līmeņa kešatmiņa, integrēts CDN, bezmaksas SSL, atjaunošana ar vienu klikšķi, atjaunināšanas vide un daudz kas cits.

Visi iepriekš minētie ir arī papildu izmaksu iemesls … Mēs iesakām Kinsta lielākām vietnēm, kas prasa daudz resursu, un kuras ir paredzētas globālai auditorijai, tad papildu izmaksas ir pilnīgi pamatotas. Ja vēlaties mitināt savu mazā un vidējā biznesa vietni vai emuāru, vai ko citu, kas nav apjomīgs e-komercijas veikals, vispārēja īpaši intensīvas trafika vietne vai forums, vietne SiteGround piešķirs jums vislabāko vērtību..

Viņu plāni sākas ar USD 30 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: Ierobežojumi, kuru pamatā ir php darbinieki, 30 dienu naudas atdošanas garantija, bezmaksas SSL, bezmaksas CDN, episkā drošība, veiktspējas analītika, uptime uzraudzība, DDOS atklāšana utt..

Plusi

 • Google mākoņa platforma
 • Īpaši augsta drošība
 • Ļoti pieredzējis
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Super mērogojams

Mīnusi

 • Nedaudz dārgāk

3. SiteGround – lieliska WordPress mitināšana

siteground2

Vietne: www.siteground.com
Cena:
2,95 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

SiteGround ir vēl viena lieliska WordPress saimniece. Viņu WordPress specializētie plāni ir labi optimizēti, un tie satur WP specifiskas funkcijas. Viņiem ir ātri datu centri visā pasaulē, ieskaitot Londonu, un pats galvenais, ka atbalsts ir visaugstākais.

Ēdināšanas un pielāgošanās WordPress jomā viņi ir paveikuši fenomenālu darbu ar pielāgotu kešatmiņas sistēmu (sauktu SuperCacher), pielāgotu spraudni, kas padara SSL pievienošanu un kešatmiņas saglabāšanu ar vienu klikšķi, automātiskus atjauninājumus un daudz ko citu..

Turklāt viņi pat piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju…, kas padara viņus par absolūtu bez prāta!

Viņiem ir 3 WordPress mitināšanas plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma 2 sterliņu mārciņas.95 mēnesī / mēnesī (69% no parastās cenas)!

WordPress mitināšanas iespējas: Bezmaksas SSL, bezmaksas CDN, specializēts WP atbalsts, ko iesaka WordPress, pielāgots spraudnis kešatmiņas saglabāšanai un SSL opcijas, automātiskie atjauninājumi, automatizēta WP migrācija un daudz kas cits.

Plusi

 • Bezmaksas SSL + CDN
 • Serveri Londonā
 • Ekspertu WordPress atbalsts
 • Lietotāju draudzīgs

Mīnusi

 • Atjaunošanas izmaksas ir nedaudz augstas

4. A2 hostings – labākais WordPress mitināšanas līdzeklis tālākpārdevējiem

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com
Cena:
3,92 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 hostingam ir gan dalīta mitināšana, kas atbalsta WordPress, gan pārvaldītie WP mitināšanas plāni, kas nodrošina papildu sirdsmieru. Viņu serveri ir ļoti labi optimizēti dažāda veida CMS, ieskaitot WP, tāpēc pārvaldītais plāns jums nav vajadzīgs, ja vien nevēlaties, lai būtu īpašas WordPress īpašās funkcijas (kuras varat atrast zemāk). Viņiem ir arī vairāki datu centri visā pasaulē (Amsterdama Apvienotajā Karalistē), un viņiem ir fantastisks atbalsts.

Visiem viņu koplietotajiem hostinga plāniem ir neierobežota vieta diskā, bezmaksas SSL, naudas atdošanas garantija jebkurā laikā (kas ir diezgan veikls) un bezmaksas migrācija..

Viņi piedāvā 3 hostinga paketes, un viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma 3,92 USD / mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD / mēnesī). Pārvaldītā WordPress mitināšana sākas ar USD 12,97.

WordPress mitināšanas iespējas: Bezmaksas SSL, CDN, SSH, vietņu iestatīšana, vienkāršas WP dublējumkopijas, LiteSpeed ​​kešatmiņa.

Plusi

 • Lielisks priekšnesums
 • Labi tālākpārdevējiem
 • Ļoti pieņemamām cenām

Mīnusi

 • Nav oficiālu WordPress ieteikumu (tas ir iemesls, kāpēc SiteGround ir augstāks mūsu sarakstā)

5. WP Engine – otrajā vietā pārvaldītais WordPress resursdators

wp motora logotips

Vietne: wpengine.com
Cena:
 35 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WP Engine ir pārvaldīts WP resursdators caur un caur, faktiski, tas ir vienīgais, ko viņi dara, un viņi to arī dara! Tāpat kā daži citi resursi, kurus mēs pārskatījām, viņi arī izveidoja pielāgotu kešatmiņas spraudni ar nosaukumu EverCache UN tiem bija CDN, lai samazinātu ielādes laiku. Viņi ir vieni no ātrākajiem WordPress saimniekiem apkārt.

Viņu cenu pamatā ir mēneša apmeklētāju skaits, nevis diska vieta. Sākuma plāns liek jums apiet 25k robežu, pēc tam tas palielinās no turienes.

Viņu atbalsts visu diennakti acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Viņiem ir arī ļoti iespaidīgs atjaunināšanas process, kurā viņi vispirms pārbauda jebkuru galveno WP atjauninājumu, pirms tas tiek aktivizēts tiešsaistē. Viņi piedāvā arī izstrādes, inscenēšanas un ražošanas vidi, kā arī freeSSL.

Viņu lētākais plāns sākas no USD 35 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: DDOS aizsardzība, draudu noteikšana, izstrādes / iestudēšanas / producēšanas vide, globālais CDN, pielāgota kešatmiņa.

Plusi

 • Lielisks atbalsts
 • Ļoti uzticama un pieredzējusi
 • WP hostinga tirgus līderis

Mīnusi

 • Nedaudz dārgāk

6. GreenGeeks – labākais zaļais hostings

GreenGeeks logotips

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks ir viens no tiem uzņēmumiem, kas vienkārši zina, ka tas kļūs liels. Lai gan viņu galvenais āķis ir tas, cik videi draudzīgi viņi ir (kādi viņi patiesībā ir, viņu enerģijas patēriņu 3 reizes atjaunojot tīklā). Viņu WordPress mitināšanas veiktspēja ir diezgan iespaidīga.

Viņi piedāvā neierobežotu vietu diskā katrā plānā, tiem ir vairāki datu centri Kanādā un ASV, bezmaksas SSL, bezmaksas migrācija un vēl daudz vairāk. Viņiem ir arī diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Viņu lētākais plāns sākas ar USD 2,95 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: Uzlabota WordPress drošība, WP migrācija, CDN integrācija, automātiski WP atjauninājumi.

Plusi

 • Pieejams
 • Super zaļš
 • Laba apsardze

Mīnusi

 • Konkurencei ir spēcīgākas WP funkcijas (taču tās ir arī augstākas cenas)

7. eUKhost

eUKhost logo

Vietne: www.eukhost.com
Cena:
£ 3,99
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

eUKhost ir vēl viena lieliska vietējā WordPress saimniece ar 4 datu centriem Lielbritānijā. Visiem viņu plāniem ir bezmaksas domēns, diennakts atbalsts, automatizētas dublējumkopijas un fiksētas cenas, ja tās nākotnē palielina izmaksas..

Viņi arī piedāvā WordPress optimizētu mitināšanu, sākot no 5 GB diska vietas un līdz 5 vietnēm pamatplānā. WP plānos ir automatizēta ļaunprātīgas programmatūras skenēšana, kas skenē jūsu failus ļaunprātīgai programmatūrai, skriptu injekcijām, vietņu skriptu (XSS) uzbrukumiem un daudz ko citu. Viņiem ir arī DDOS aizsardzība, ekspertu atbalsts, lielisks ugunsmūris un tas, ko viņi sauc par WordPress Toolkit. Rīkkopa ietver inscenējumu, klonu & sinhronizācija, 1 klikšķa sacietēšana, WP vienkārša migrācija, 1 klikšķa WP pieteikšanās un daudz kas cits.

Viņu plāni sākas no £ 3,99.

WordPress mitināšanas iespējas: WordPress rīkkopa, specializēts atbalsts, W3 kopējā kešatmiņa, WordPress versiju pārvaldība, spraudņu pārvaldība, DDOS aizsardzība, WP ugunsmūris.

Plusi

 • Pieejams
 • Vietējais Lielbritānijas uzņēmējs
 • Laba apsardze

Mīnusi

 • 5 GB nav tik daudz vietas diskā

8. Sirds internets

Sirds interneta logotips

Vietne: www.heartinternet.uk
Cena:
9,49 sterliņu mārciņas
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Sirds internets ir pazīstams ar atdevi sabiedrībai, jo viņi sponsorē dažādus pasākumus un konferences. Kā WordPress mitināšanas rīki tie ir arī diezgan stabili. Ar iebūvētu specializētu WP atbalstu, neierobežotu joslas platumu un diska vietu, bezmaksas migrāciju un īpaši ātru iestatīšanu tās ir laba izvēle.

Jāņem vērā, ka cena ir nedaudz augstāka nekā konkurence, un ņemiet vērā, ka viņiem nav datu centru ārpus Apvienotās Karalistes … tāpēc, lai sasniegtu, piemēram, ASV auditoriju, jums ir nepieciešams CDN.

Viņu plāni sākas no £ 9.49 mēnesī

WordPress mitināšanas iespējas: Specializēts atbalsts, WP migrācija, neierobežota vieta diskā.

Plusi

 • Vietējais hostinga pakalpojums
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Dārgi

9. HostGator

Hostgator logotips

Vietne: www.hostgator.com
Cena:
 5,95 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Kaut arī HostGator ir mitināšanas nozares veterāns, viņu WordPress plāni patiesībā ir diezgan jauni un darbojas daudz labāk, salīdzinot ar viņu super lētajiem koplietotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Viņu WP mitināšana izmanto mākoņu arhitektūru, kas ļauj ar viena klikšķa mērogošanas iespējām. Viņi arī piedāvā automātiskas dublējumkopijas un atjaunošanu ar vienu klikšķi, bezmaksas migrēšanu un uzlabotas drošības atkal WP specifiskus uzbrukumus.

Viņiem Apvienotajā Karalistē tomēr nav neviena servera, tāpēc jums atkal būs nepieciešams CDN, lai citās valstīs iegūtu pienācīgus ielādes laikus.

Viņu WordPress mitināšanas plāni sākas ar USD 5,95 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: Bezmaksas SSL, mākoņa mitināšana, ekspertu atbalsts, domēna privātums, automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana.

Plusi

 • WP ekspertu atbalsts
 • Mērogojams
 • Pieejams

Mīnusi

 • Nav bezmaksas CDN

10. InMotion hostings

InMotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena:
7,26 USD
Diska vieta: 40 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

InMotion Hostings ir pazīstams ar biznesa risinājumiem un ļoti augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Bet tas, ko vairums cilvēku nezina, ir tas, ka viņi piedāvā arī WordPress risinājumus. Tie ir nedaudz dārgāki, taču piedāvā lielisku sniegumu!

Sāksim ar drošību, jo tā ir diezgan svarīga tēma. InMotion piedāvā DDOS aizsardzību, aizsardzību pret hakeriem un pielāgotu ugunsmūri, kas ir pietiekams pat visagresīvākajiem uzbrukumiem. Attiecībā uz citām funkcijām visiem plāniem ir 90 dienu naudas atdošanas garantija, inscenēšanas vide, velciet-n-drop lapu veidotājs un vēl daudz vairāk.

Viņiem ir arī lieliska atbalsta komanda, ja jūs izjaucat savu vietni un jums nepieciešama palīdzība. Viņiem Apvienotajā Karalistē nav neviena servera, kas ir mazliet satraucoši.

Viņu plāni sākas ar USD 7,26 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: Pārvaldīti atjauninājumi, uzlabota drošība, pieturvietu vide, iepriekš instalēta WordPress, bezmaksas domēns, velciet un nometiet lapu veidotāju.

Plusi

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Uzticami
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • Laba apsardze

Mīnusi

 • ASV serveri varētu palēnināt veiktspēju

11. Bluehost

Bluehost logotips

Vietne: www.bluehost.com
Cena:
19,99 USD
Diska vieta: 30 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost lielākoties ir pazīstams ar savu lēto dalīto hostinga paketi 3,95 USD vērtībā, taču viņi arī piedāvā WordPress hostingu savos VPS serveros. Cena ir nedaudz augstāka, bet veiktspējas pieaugums ir manāms. Viņu WP plānos ietilpst bezmaksas SSL, SiteLock Security, Advanced CDN un SiteLock WAF.

Viņu pamatplāns ir labs līdz 100 miljoniem apmeklējumu mēnesī, kas ir absurdi daudz (ja jūs zināt, kā izveidot tādu vietni, piemeklējiet mūs).

Apvienotajai Karalistei tā, iespējams, nav lieliska izvēle, jo tām valstī nav neviena servera. Arī viņu reputācija pēdējos gados ir bijusi mazliet nepatīkama, kad viņus iegādājās EIG, un atbalsts / vispārējā kvalitāte gāja lejup … viņi tagad atjaunojas, taču paies kāds laiks, pirms viņi varēs atgriezties savā bijušajā krāšņumā..

Viņu hostinga plāni sākas ar USD 19,99 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: CDN, WAF ugunsmūris, ko izveidojusi SiteLock, uzlabota drošība, augsts apmeklējumu skaits mēnesī.

Plusi

 • Pienācīga drošība
 • CDN iekļauts

Mīnusi

 • Akmeņaina reputācija

12. Sapnis

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

DreamHost ir pazīstams ar saviem augstas kvalitātes mitināšanas risinājumiem. Viņu WordPress mitināšanas plāni neatšķiras, tos iesaka arī WordPress (tāpat kā SiteGround), kas pats par sevi ir ļoti iespaidīgs.

Viņu pamatplāns nāk ar pārsteidzošu 97 dienu naudas atdošanas garantiju, bezmaksas SSL, bezmaksas whois privātumu un WordPress ekspertu atbalstu visu diennakti. Viņiem faktiski ir divu veidu WordPress mitināšanas plāni, viens no tiem ir uz dalītu mitināšanu, citi – uz mākoņa serveriem (sauktiem par DreamPress), kas ievērojami palielina veiktspēju. Tie noteikti ir solis uz priekšu no pamatplāna un piedāvā virkni papildu WP funkciju, piemēram, servera līmeņa kešatmiņu un tūlītēju jaunināšanu.

Lai arī Lielbritānijā nav serveru …

Viņu plāni sākas no USD 7,95 mēnesī.

WordPress mitināšanas iespējas: Automātiski atjauninājumi, WAF, WP iepriekš konfigurēti, bezmaksas SSL, domēna privātums.

Plusi

 • Bezmaksas SSL
 • 97 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav Lielbritānijas serveru

Lielbritānijas WordPress mitināšana: kā izvēlēties labāko?

Gan privātpersonas, gan uzņēmumi ir atklājuši WordPress izmantošanas vienkāršību un skaistumu savās vietnēs un emuāros. Tās daudzpusība un kvalitāte ir padarījusi to par ideālu, neatkarīgi no tā, vai tas ir domāts cilvēkiem, kuri vienkārši vēlas uzturēt savu emuāru un uzlabot savu personīgo zīmolu, vai pat vidēja lieluma uzņēmumiem, kas nodarbojas ar e-komerciju.

Ja jūs esat indivīds vai uzņēmums, kas vēlas izveidot savu vietni, jūs, iespējams, šobrīd satriec visas šīs iespējas un, iespējams, nesaprotat atšķirību starp tīmekļa dizaina rīku (vai CMS) un vietnes mitinātāju. Ir diezgan svarīgi ne tikai izprast atšķirības, bet arī zināt, ko meklēt no laba resursdatora, jo slikta tīmekļa mitināšana var padarīt nederīgāko no vietnēm..

Šeit mēs pārskatīsim pašu WordPress un WordPress mitināšanu, galu galā ar mērķi palīdzēt jums atrast labāko Web mitināšanu WP. Mēs esam veikuši šos WP salīdzinājumus arī citām valstīm, piemēram, WordPress, kas mitina Austrāliju, un WordPress, kas mitina Kanādu.

darbs ar WordPress

Kas ir WordPress?

WordPress logotipsPirmkārt, ja jūs patiešām esat jauns satura vadības sistēmu jaunums, būtu lietderīgi paskaidrot, kas ir WordPress.

WordPress ir atvērtā koda (bezmaksas) satura pārvaldības sistēmas (CMS) programmatūra, kuru varat izmantot vietņu izveidošanai. Vienkārši izsakoties – tas ir rīks, kas palīdz jums izveidot savu vietni vai emuāru.

Neatkarīgi no tā, vai tehnoloģija ir laba, vai ne, tā ir viena no labākajām CMS, kuru jūs varētu izvēlēties izmantot savas vietnes izveidošanai. Ir zināms, ka to ir visvieglāk izmantot, padarot to lieliski piemērotu iesācējiem, taču tam ir arī spēks un elastība, lai apkalpotu tīmekļa vietni kādam, kurš ir prasmīgāks tehnoloģiju jomā un / vai kuram ir sarežģītāks bizness..

Ja jūs vēlaties izveidot vietni vai emuāru, jūs patiešām nevarat noiet greizi, izvēloties izmantot WordPress. Tiek ziņots, ka tur visvairāk izmantotā CMS ir vairāk nekā 60 000 miljoni vietņu. Tā ir arī izvēle, kuru vairāk nekā 25% no desmit miljoniem vietņu šobrīd piedāvā tīmeklī.

Bet, kā jau minēts iepriekš, nepietiek tikai ar CMS izvēli un pievilcīgas un efektīvas vietnes izveidošanu. Jums arī jāizvēlas, kā vēlaties mitināt savu vietni. Šis lēmums ir jāizglīto, jo slikta mitināšanas izvēle var patiešām padarīt jūsu skaisto vietni sliktu un sliktu.

Tātad uz šīs piezīmes …

Kas ir WordPress mitināšana?

Pirmkārt, tas, ko mēs nenozīmējam ar WordPress mitināšanu: WordPress.com lietotājiem piedāvā bezmaksas mitināšanu ārkārtīgi vienkāršotās WordPress vietnēs. Tas nav ieteicams, jo tas nesniedz nepieciešamās funkcijas vai zināšanas, lai jums būtu profesionāla vietne, kas nodrošina izcilu servisu un spēcīgu klātbūtni tīmeklī. Tātad, ja vien jūs ne tikai blogojat spērienus un ķiķināšanas, neizmantojiet WordPress.com mitināšanai.

Tas, ko mēs domājam ar WordPress mitināšanu, ir diezgan vienkāršs: tas nozīmē atrast savu mitināšanas pakalpojumu un likt viņiem mitināt jūsu WordPress vietni jums. Tiešām, visi mitināšanas pakalpojumi var mitināt WordPress vietni, tāpēc jūs noteikti neatradīsit mitināšanas pakalpojumus, sakot, ka tie mitina tikai WordPress, vai pakalpojumus, kas saka, ka viņiem nav WordPress iespēju.

Lai gan visi pakalpojumi diezgan lielā mērā var uzturēt WordPress vietni, daži noteikti tajā darbojas labāk nekā citi. Meklējot mitināšanas pakalpojumu, noteikti ir vērts savu laiku un pūles, lai atrastu kādu no šiem, jo ​​viņiem būs pieejama WordPress īpaša palīdzība, kas patiesi var kaut ko mainīt. Viņi var piedāvāt jebko, sākot no īpaši vieglas instalēšanas līdz WordPress specifiskajam tehniskajam atbalstam, rīkiem utt., Bet par to vēlāk.

Noslēguma piezīme par to, kas ir WordPress mitināšana: kamēr jūs varat saņemt WordPress mitināšanu uz koplietošanas, īpašiem un / vai VPS serveriem (neaizmirstiet arī par dārgāku pārvaldīto WordPress mitināšanu), mūsu pašreizējiem mērķiem mēs pieturēsimies pie apspriežot labu WordPress koplietojamo mitināšanas pakalpojumu trūkumus.

Koplietojamais hostings ir visizplatītākais cilvēkiem, kuri izmanto WordPress, un kaut kas tik sarežģīts un dārgs kā veltīts serveris vai pat VPS serveri ir visbūtiskākie tiem, kam ir lielas korporācijas. Dalīts hostings nozīmē tikai to, ka jūs koplietojat serveri ar citām vietnēm, tādējādi samazinot izmaksas.

Labs mitināšanas pakalpojums zinās, kā ierobežot vietņu skaitu vienā serverī, lai jums nevajadzētu piedzīvot negatīvas sekas, izmantojot koplietotu serveri.

Kāpēc jums nepieciešama WordPress mitināšana?

Tad kāpēc, ja tiešām visi mitināšanas pakalpojumi ir spējīgi uzņemt WordPress, vai ir svarīgi atrast pakalpojumu, kas specializējas WordPress, vai ir vairāk WordPress “draudzīgs”? Daži no iemesliem, kādēļ jau tika pieminēti iepriekš, bet mēs tos sīkāk izskaidrosim.

Neizlaižot pārāk daudz priekšu un neapspriežot galvenās meklējamās funkcijas, vispārīgi runājot, WordPress mitināšana nozīmē resursdatoru, kurš padarīs WordPress instalēšanu ārkārtīgi vieglu vai kurš to darīs jūsu vietā, iegādājoties viņu pakalpojumus. Viņi arī daudz vieglāk pārsūta jūsu WordPress vietni no vienas saimniekdatora uz otru ar patīkamāku un vienmērīgāku pāreju.

Turklāt iegūtajā vadības panelī, visticamāk, būs iekļauti rīki un metodes savas WordPress vietnes ātruma un funkcionalitātes uzlabošanai, ja resursdators pats sevi uzskatīs par WordPress resursdatoru. Visbeidzot, daudz lielāka iespēja būs arī tehniskajam atbalstam, kas ir labi pieredzējuši eksperti, kas īpaši rīkojas ar WordPress platformu, un mēs garantējam, ka jums būsit pateicīgi par pirmo reizi, kad jums viņiem piezvanīsit (un tas notiks).

Tātad, kāpēc atrast WordPress mitināšanas pakalpojumu? Lai padarītu šo pieredzi daudz vieglāku, patīkamāku un mazāk mulsinošu. Tas, protams, nozīmēs arī to, ka jūsu vietne tiek izveidota ātrāk un darbojas labāk nekā citādi, kas, protams, jūsu biznesam būs tikai laba.

Plusi & Kopīgās WordPress mitināšanas mīnusi

Nosverot savas iespējas hostinga veidam, jūs, protams, vēlaties zināt, kādi ir plusi un mīnusi. Kā minēts iepriekš, mēs esam nolēmuši šeit koncentrēties uz dalītu WordPress mitināšanu, taču noteikti ir arī dažādi citi veidi.

Tātad, kādi ir kopīgās WordPress mitināšanas plusi un mīnusi?

Plusi                                                                            

 • Ļoti lēti / lēti
 • Lieliski piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem
 • Lieliski piemērots tiem, kas vēl ir izveidojuši un pārvaldījuši vietni
 • Koplietots resursdators nav ierobežots tikai ar WordPress
 • Neierobežoti spraudņi
 • Īpaši ērta uzstādīšana un pielāgošana, izmantojot cPanel

Mīnusi

 • Koplietots serveris nozīmē resursu koplietošanu ar citām šī servera vietnēm
 • Ja citas vietnes uz servera satur visus resursus, tas var padarīt jūsu vietni lēnu
 • Jums, iespējams, ir mazāk specializēts tehniskais atbalsts (tomēr, kā minēts iepriekš, ja meklējat pareizi, tam nevajadzētu būt problēmai)

Tomēr, ja jūs zināt, kā meklēt un identificēt kvalitatīvu resursdatoru, tad pat dalītajā mitināšanas plānā var būt daži no iepriekš uzskaitītajiem mīnusiem..

WP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izpēte

Tātad, kā noteikt labāko WordPress mitināšanas Lielbritānijā? Nu…

Lai pārskatītu WordPress mitināšanas iespējas

Ja jūs uzstāt uz gaidīšanu, lai atrastu mitināšanas pakalpojumu ar šādām galvenajām funkcijām, tad jums vajadzētu būt labam ceļam uz ļoti apmierinošu pieredzi ar WordPress dalīta mitināšanas pakalpojumu..

Lai gan jāatceras, ka jūs iegūsit to, par ko maksājat, mēs vēlamies arī jūs iedrošināt, ka jūs joprojām varat atrast kvalitatīvu mitināšanu ar šīm funkcijām, nesalaužot banku. Šajā piezīmē ir norādītas funkcijas, kuras jums noteikti jāpēta, lai atrastu pareizo resursdatoru:

Vienreiz noklikšķiniet vai WordPress iepriekš instalējiet

Vislabākajos WordPress mitināšanas pakalpojumos absolūti būs vai nu viena klikšķa WordPress instalēšana, kas pieejama caur cPanel, vai arī tiks piedāvāta WordPress iepriekšēja instalēšana, kad iegādājaties viņu pakalpojumus, dažiem pat ir esoša biznesa WordPress biznesa tēmu bibliotēka, nekustamā īpašuma WP motīvi, WordPress motīvi fotogrāfiem un daudz kas cits.

Ir pārāk daudz lielisku hostinga pakalpojumu, kas piedāvā šo iespēju, tāpēc jums noteikti nevajadzētu samierināties ar neko citu kā instalēšanu ar vienu klikšķi. Tas jums padarīs procesu daudz vieglāku, un tas nozīmē, ka jūs esat diezgan gatavs sākt gatavot savu vietni tūlīt pēc pakalpojuma iegādes.

Klientu atbalsts

atbalsta iespējasBieži vien to ir pārāk viegli nepamanīt, taču ļoti svarīgs ir klientu atbalsts. Īpaši, ja vietne tiek veidota pirmo reizi, jums būs nepieciešams atbalsts. Pat ja tā nav jūsu pirmā reize, jo kļūdas un dīkstāve var nozīmēt, ka klienti (un tādējādi arī ieņēmumi) tiek zaudēti, jūs nevēlaties, lai jūs paliktu pie sevis izdomāšanas.

Labi hostinga pakalpojumi piedāvās atbalstu visu diennakti, bieži izmantojot vairākas iespējas, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu, kā arī atbalstu pa tālruni. Nesamierinieties ar kaut ko mazāk. Jūs, protams, vēlēsities atrast arī mitināšanas pakalpojumu, kurā minēts, ka tas piedāvā WordPress īpašas zināšanas. Iepazīstieties ar pārskatiem par pakalpojumiem, kurus jūs apsverat, lai pārliecinātos, ka viņu klienti var apliecināt klientu atbalsta kvalitāti.

Servera atrašanās vieta

Jūsu vietnes ātrumam un kvalitātei ir svarīgi, lai mitināšanas serveris atrastos kaut kur netālu no jūsu atrašanās vietas. Mēs nedomājam obligāti tajā pašā pilsētā vai pat Lielbritānijā, bet tam noteikti jāatrodas šajā pasaules malā, un, jo tuvāk, jo labāk darbosies jūsu WordPress vietne. Tāpēc izvairieties no mitināšanas pakalpojumiem, kas atrodas pāri okeānam, piemēram, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm.

Tomēr viens brīdinājums ir tas, ka jūs varētu atrast mitināšanas pakalpojumu, kam ir vairāki datu centri visā valstī un / vai pasaulē. Ja tas tā ir, pārbaudiet, vai varat izvēlēties sev vistuvāko datu centru.

Ātrums

Servera ātrumsĀtrumam (vai tā trūkumam) būs liela nozīme jūsu lietotāju apmierinātībā ar vietni, un tas var ietekmēt vietnes veiktspēju un tādējādi jūsu gūtos ienākumus. Tātad ātrums ir acīmredzami svarīgs. Daudzi mitināšanas pakalpojumi piedāvā tādas lietas kā SSD (cietvielu diski) un / vai CDN (satura piegādes tīkls), kas bez maksas var ievērojami uzlabot ielādes ātrumu. Ir vērts meklēt pakalpojumu, kas tos piedāvā.

Serveris Uptime

Nav pamata samierināties ar hostinga pakalpojumu, kura servera darbspējas laiks ir mazāks par 99,9%. Visi labākie to var piedāvāt, vienlaikus būdami neticami ekonomiski. Labākais veids, kā reāli pārbaudīt viņu ierakstus, ir caur Google, lai meklētu uzņēmumu statistiku; neņemiet vērā tikai viņu vārdu.

Joslas platums & Datu pārsūtīšana

Daudzi mitināšanas pakalpojumi apgalvos, ka tie piedāvā neierobežotu joslas platumu vai krātuvi. Lai gan tas ir pievilcīgi, tas varētu nozīmēt, ka viņi pārslogo savus serverus, tāpēc kvalitāte un ātrums var būt slikts. Tiešām, 2Gb vajadzētu būt pietiekamam lielākajai daļai, un vairums serveru spēs nodrošināt vairāk, nekā jūs varētu vēlēties. Arī šajā gadījumā būtu vērts pievērsties, lasot klientu atsauksmes. Turklāt, ja jūs plānojat veikt daudz vietņu lejupielādes vietnes apmeklētājiem (mp3, pdfs utt.), Jums ir svarīgi sekot līdzi arī datu pārsūtīšanas ierobežojumiem..

Bezmaksas domēnu reģistrācija + papildinājumu domēni

Visi labie hostinga pakalpojumi nodrošinās jums domēnu bez maksas kā daļu no jūsu paketes, tāpēc noteikti nesamierinieties ar mazāk. Turklāt, kaut arī jums, iespējams, tas nebūs vajadzīgs, uzsākot tiešsaistes biznesu vai vietni, nākotnē, iespējams, vēlēsities vairākus domēnus un vietnes. Ir labi pārbaudīt, vai katram kontam ir atļauts izmantot vairākas WordPress vietnes. Daudzi piedāvā vairākus un pat neierobežotus domēnus.

Dublējumi

Dublējumi ir ārkārtīgi svarīgi, un tie jums ietaupīs daudz sāpju (neviens nevēlas zaudēt stundu pūļu vēlamo). Pārbaudiet, vai pakalpojums piedāvā automātiskas dublējumkopijas un cik bieži (katru dienu, nedēļu, mēnesi utt.).

Drošība

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, vai emuāri tiek veidoti vai darbojas tiešsaistes veikals, jūs vēlaties drošu WordPress vietni. Lai to nodrošinātu, meklējiet pakalpojumus, kas sola biežus programmatūras atjauninājumus un kuri pat var piedāvāt drošības uzraudzību visu diennakti. Dažos saimniekdatoros ietilpst intensīvs drošības līmenis, savukārt citi ļauj jums izvēlēties dažādus līmeņus.

VAI

BUJ

Kurš hostings ir vislabākais WordPress, Linux vai Windows?

Mēs iesakām Linux mitināšanu palaist WordPress lielākajā daļā gadījumu. Lai gan WordPress var palaist Windows mitināšanā, Windows hostings parasti ir dārgāks.

Vai es varu izmantot WordPress bez mitināšanas?

Faktiski nē, WordPress ir kaut kur mitināms, taču, ja nevēlaties iestatīt pats savu mitināšanu vai reģistrēties pie mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, varat apmeklēt vietni wordpress.com un sākt darbu ar bezmaksas kontu. Tādā veidā jūs varat izmantot WordPress bez maksas, neuztraucoties par tā mitināšanu, viņi visu dara jūsu vietā.

Vai WordPress ir bezmaksas mitināšana?

Jā, WordPress ir bezmaksas mitināšana, ja izmantojat WordPress.com (nejauciet to ar WordPress.org versiju, kurai jums jāatrod savs resursdators un tas jāinstalē). Ja reģistrējaties bezmaksas kontam vietnē wordpress.com, apakšdomēnā varat izmantot ierobežotu WordPress versiju.

Kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org?

Galvenā atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org ir tā, kas mitina vietni. Ja izmantojat wordpress.org, jums jāielādē un jāinstalē WordPress uz jūsu izvēlētā WordPress resursdatora. Ja jūs izmantojat wordpress.com, viņi instalē instalēšanu jūsu vietā, un jūs pat varat to visu izdarīt bez maksas, lai gan WP versija, ar kuru strādājat, ir ierobežota attiecībā uz dizainu un funkcijām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map