Pressidium pārskats

Pressidium logotips


Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 21 mēnesī

Pressidium: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, mēs mīlam Pressidium. Faktiski šī pati vietne ir izvietota Pressidium! Viņi piedāvā īpaši uzticamu un drošu WordPress mitināšanu, tiem ir zibens ātruma datu centri visā pasaulē (+ integrēts CDN, kas paredzēts lielākiem ātruma plāniem), un tie ir lētāki nekā WP Engine.

Tālāk ir sniegts īss to labāko funkciju pārskats.

Pieejams sākuma plāns: Salīdzinot ar citiem pārvaldītajiem WP resursdatoriem ar līdzīgām uzlabotajām funkcijām, tie ir vislētākie.

Lielisks atbalsts: Viņi ir šeit, lai jūs varētu atrasties visu diennakti, līdz dienai no 7 dienas, ekspertu WordPress atbalsts!

Globālā sasniedzamība: Viņiem ir datu centri visā pasaulē, un tiem ir degošs, ātri integrēts CDN, kas padara pārvietošanos pasaules mērogā ļoti vieglu.

Drošība: Pārvaldīti automātiskie atjauninājumi, ļaunprātīgas programmatūras uzraudzība un automātiska noņemšana, bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, sliktu robotprogrammatūru filtrēšana, bezmaksas SSL sertifikāti un daudz kas cits … tā ir ļoti iespaidīga iestatīšana!

60 dienu naudas atdošanas garantija: Tikai gadījumā … jauki, ka is

Ja godīgi, viņi mūsu grāmatā nav prātīgi. Viņu lētākais plāns (Mikro plāns) sākas plkst tikai USD 21 mēnesī (WP Dzinēja sākums ir 35 USD par btw).

Pressidium pētījumi

Pressidium mitināšanas pārskats

Ievads Pressidium

Pressidium 2013. gada 28. februārī nodibināja Endrjū Georges, Džons Andriopouloss, Filips Slaviks un Giannis Zahariadis. Viņiem ir četri galvenie datu centru reģioni Ziemeļamerikā, Eiropā, Okeānijā un Āzijas Klusajā okeānā. Turklāt viņiem ir 22 stratēģiskās malas vietas visā pasaulē.

Viņi specializējas pārvaldītajos WordPress mitināšanas pakalpojumos, kas saistīti ar uzņēmuma arhitektūru. Uzņēmums lepojas ar lielu klientu loku, ieskaitot Fortune 500 uzņēmumus. Daži no viņu klientiem ir Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 Yards un Kornellas Universitāte.

Kevins Ohashi, Review Signal dibinātājs, ir pasniedzis Pressidium augstākās pakāpes WordPress mitināšanas veiktspējas balvu. Tas bija 2015. un 2016. gadā.

Cenu noteikšana

Pressidium piedāvā 4 pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu veidus. Tie ir nosaukti par personīgo, profesionālo, uzņēmējdarbību un biznesa plusu:

Otrais lētākais plāns tiek saukts par Personīgo un maksā 42 USD USD mēnesī, ja par to tiek izrakstīts rēķins gadā (lētākais ir Mikro plāns, taču mēs koncentrēsies uz Personīgo plānu, jo tas ietver to CDN iestatīšanu). Ja vēlaties maksāt katru mēnesi, tas jums izmaksās USD 49,90 mēnesī.

Minētā pakete ļauj jums instalēt ne vairāk kā 3 WordPress. Ja vēlaties instalēt vienu papildu WordPress, par to jums jāmaksā USD 14,90 mēnesī. Vairāku vietņu atbalsts komplektā nav iekļauts.

Joslas platums nav ierobežots. Tas nozīmē, ka no jums netiek iekasēta papildu maksa par vairāk nekā parasti trafiku. Tomēr, kā norāda Pressidium, personiskā pakete ir paredzēta 30 000 unikālu apmeklējumu mēnesī. Tādējādi servera resursi ir tikai ierobežoti līdz aptuveni 30 000 unikālu apmeklējumu mēnesī.

Par vienu apmeklējumu bieži tiek atbildēts jautājums. Pressidium atbild: “Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietnē pēkšņi palielinās reālu lietotāju sesijas vai arī tajā notiek uzbrukumi, mēs pārliecināmies, ka tā darbojas labi. Mēs neiekasējam maksu par pārsniegumu automātiski, jo mēs sedzam šīs izmaksas par jums, bet, ja jūs pārsniegsit plāna ierobežojumus, mēs ieteiksim jaunināšanu. ”

Jums tiek izsniegts bezmaksas Let’s Encrypt sertifikāts. Tas nozīmē, ka varat nodrošināt slepenu informāciju, kuru apstrādā jūsu vietne. Tas palīdz uzlabot arī meklētājprogrammu klasifikāciju. FYI, Google dod priekšroku drošām vietnēm (HTTPS), nevis drošām vietnēm (HTTP)..

Ja jūsu vietne tiek mitināta citā tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, jums tiek nodrošināta bezmaksas vietnes migrācija. Pēc reģistrēšanās varat uzreiz plānot migrēšanu. Jums vienkārši jāatver atbalsta biļete. Pēc tam Pressidium komanda darīs visu.

Pressidium nopietni uztver jūsu mitināšanas konta drošību. Jūs saņemat pārvaldītus automātiskos atjauninājumus, ļaunprātīgas programmatūras uzraudzību un ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu. Jums ir pilnībā bloķēta vide, un jums patīk izbaudīt slikto robotiku filtrēšanu.

Dublējumi tiek veikti katru dienu un automātiski. Varat arī izveidot pats savus dublējumus. Tas palīdz jums gadījumos, kad jūsu vietne saskaras ar ļoti sarežģītām problēmām. Ja šīs problēmas nevar novērst, varat vienkārši atjaunot dublējumu (punkts, kad jūsu vietne joprojām darbojās).

Runājot par ātrumu, Pressidium var piedāvāt daudz:

  • CDN – tas ļauj saglabāt vietnes datus kā kešatmiņu vairākās ģeogrāfiskās vietās. Tādējādi pat vietņu apmeklētāji, kas atrodas tālu no jūsu datu centra, izjutīs milzīgu lapu ielādes ātrumu. Tie vienkārši tiek piegādāti ar kešatmiņā saglabātajiem datiem, kas glabājas vietā, kas atrodas netālu no tiem.
  • PHP 7 – tas ir PHP 5.6 jauninājums, padarot to ātrāku nekā minētā versija. Lietojumprogrammas darbojas arī ātrāk ar PHP 7, salīdzinot ar PHP 5.6.
  • HA SSD krātuve – tas nozīmē augstas pieejamības cietvielu diskus. Šāda veida atmiņas diskdziņi ir ātrāki, salīdzinot ar tradicionālajiem mehāniskajiem diskdziņiem. Tādējādi dati tiek piegādāti ātrāk, nodrošinot ātru ielādēšanas ātrumu.
  • Dinamiska slodzes līdzsvarošana – tas attiecas uz darba slodzes sadalīšanu dažādiem skaitļošanas resursiem, lai izvairītos no viena resursa pārslodzes, samazinātu reakcijas laiku un optimizētu resursu izmantošanu. Izmantojot optimālu dinamisko slodzes līdzsvarošanu, lapas ielādes ātrums kļūst ātrāks, jo resursi netiek pārslogoti. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka darba slodze tiek sadalīta uz vairākiem serveriem (vai resursiem).
  • Automātiska attēla optimizācija – attēls tiek automātiski optimizēts, samazinot tā izmēru. Tādējādi attēlu ielādēšanai būs nepieciešams mazāk resursu, kas savukārt palielina ielādēšanas ātrumu.

Jūsu lietotāja informācijas panelim ir arī dažādas funkcijas. Jums var būt manuālas un automātiskas dublējumkopijas, kā arī varat pārbaudīt lietošanas un trafika analīzi. Informācijas panelī tiek parādīta arī rēķinu un norēķinu vēsture. Tas ļauj jums pārvaldīt dažādus spraudņus vienā platformā.

Visbeidzot, jums tiek dota bezriska 60 dienu naudas atdošanas garantija. Tomēr gada plānos tas netiek piedāvāts. Ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat saņemt pilnu naudas atmaksu neatkarīgi no iemesla.

Atbalsta iespējas

Izmantojot Pressidium, jums tiek dotas dažādas atbalsta iespējas. Zemāk ir daži no tiem:

  • Biļete & E-pasta atbalsts
  • Atbalsts pa tālruni
  • Zināšanu pamats
  • Mākoņa statuss
  • Dedicated Account Manager (Bizness / Biznesa Plus plāni)

Biļešu un e-pasta atbalsts ir pieejams 24/7/365, un jūs varat saņemt palīdzību no ekspertiem DevOps. Zināšanu bāzē ir norādījumi, kā pārvaldīt Pressidium produktus un pakalpojumus. Tajā ir arī norādījumi par vienkāršu problēmu novēršanu. Īpašs kontu pārzinis ir pieejams tikai tad, ja izvēlaties Business vai Business Plus plānus.

Mākoņa statusa lapā ir Pressidium platformas un pakalpojumu atjauninājumi. Statusa atjauninājumos ietilpst ugunsmūri, WebApp ugunsmūri, slodzes līdzsvarotāji, daudzslāņu kešatmiņa, WordPress lietotņu serveri, datu bāzu kopas, CDN, SFTP, izkārtojumi. & Momentuzņēmumi, mākoņu dublējumi, portāls un API.

Plusi

Vairāki ātruma optimizācijas līdzekļi

Pressidium piedāvā vairākas funkcijas, lai optimizētu jūsu vietnes ātrumu. Viņi izmanto augstas pieejamības cietvielu diskus (HA SSD), kas ir ātrāki nekā tradicionālie mehāniskie diskdziņi. Viņi arī īsteno dinamisku slodzes līdzsvarošanu, lai izvairītos no resursu pārslodzes un sadalītu slodzi vairākiem resursiem, kas nodrošina optimālu iekraušanas ātrumu.

Citas ātruma optimizācijas funkcijas ietver daudzslāņu adaptīvo kešatmiņu, satura piegādes tīklus (CDN), PHP 7 atbalstu, automātisku attēlu optimizāciju un datu centra atrašanās vietu izvēli.

Lielisks Uptime

Pressidium nodrošina vietnes, kas darbojas izcili – šīs vietnes reti piedzīvo dīkstāves. Vietņu, kuras darbina Pressidium, darbības laiks ir lielāks nekā vidējais. Viņi izpilda solījumu par lielisku apkalpošanu klientiem, nodrošinot vietnes, kas darbojas labi.

Bezmaksas SSL sertifikāts

Jums tiek izsniegti bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāti. Tos izmanto, lai padarītu jūsu vietni drošāku, tādējādi aizsargājot sensitīvo informāciju, kas atrodas jūsu vietnē. Tas palīdz uzlabot jūsu klasifikāciju arī meklētājprogrammās. Google mīl drošas vietnes, nevis nedrošas.

Pieejamās rezerves kopijas

Automātiski ikdienas dublējumi tiek veikti jūsu vietnē. Tas palīdz nodrošināt vietnes drošību gadījumos, kad problēmas nevar novērst. Varat nekavējoties atjaunot vietni, izmantojot dublējumu, līdz noteiktam brīdim, kad jūsu vietne joprojām darbojas.

60 dienu naudas atdošanas garantija

Pressidium netic pārdevēju ieslēgšanai. Abonēšanu varat anulēt jebkurā laikā. Jums tiek dota bezriska 60 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jūs neapmierina viņu produkti un pakalpojumi, vienmēr varat saņemt kompensāciju.

Secinājums

Vienkārši dari to ��

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11. – 24. Pārskatītais vienums PressidiumAuthor vērtējums 51 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums PressidiumPrice
USD 21

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector