Populārākā CMS pēc tirgus daļas

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vietni profesionālam, mērogojamam biznesam vai radošam, uz dizainu orientētam emuāram, ikvienam ir pieejama CMS. Bet kur jūs sākat tik pārpildītā nozarē??


Šeit ir mūsu ceļvedis desmit populārākajām CMS, pamatojoties uz tirgus daļu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tirgus daļas skaitļi tika iegūti no W3techs un BuiltWith.

Contents

Kas ir satura pārvaldības sistēma (CMS)?

Satura pārvaldības sistēma (CMS) ir programmatūra, kas ļauj pārvaldīt, izveidot un publicēt saturu, ieskaitot kopiju un attēlus, nezinot kodu. Mēs novērtējam CMS, jo, lai gan daži no mums ir dzimuši pēc kodēšanas (domā Bils Geitss un Deniss Ritče), vairums viņu nebija.

Tīmekļa vietņu, kurām nav nepieciešams kods, vienkāršība un pieejamība ir padarījusi tās aicinošākas arī ne-tehniķiem. Tad nav pārsteigums, ka no vairāk nekā 1,7 miljardiem tiešsaistes vietņu gandrīz puse izmanto CMS.

Kas ir tirgus daļa?

Tirgus daļa parāda, cik cilvēku izmanto katru produktu vai pakalpojumu salīdzinājumā ar konkurentiem. Daudzveidīga tirgus daļa ir laba, jo tā nozīmē lielāku konkurenci patērētājiem.

Vai ir dažādas CMS kategorijas??

Katrai CMS ir savas priekšrocības, funkcijas un quirks, taču tos parasti var iedalīt divos veidos: pielāgojama, bezmaksas, atvērtā pirmkoda programmatūra, piemēram, WordPress un Drupal, kā arī pilnveidotas, maksas SaaS iespējas, piemēram, Squarespace un Wix.

Atvērtā koda programmatūra

Atvērtā koda programmatūra lietotājiem nodrošina pilnīgu kontroli pār savu vietni un ļauj modificēt, pielāgot vai paplašināt kodu, kā vēlaties.

Saskaņā ar McKinsey teikto, tā ir brīva lietošana un lejupielāde&Uzņēmums, atvērtā koda uzņēmumus aicina, jo tas veicina vairāk sadarbības, inovatīvu un specializētu risinājumu.

Atklātais avots ļauj uzņēmumiem atvērt savu tīklu cilvēku kopienai, kas strādā kopā, ieskaitot klientus, programmatūras inženierus un piegādātājus.

Atvērtā pirmkoda risinājumi parasti nav piemēroti jaunpienācējiem, jo ​​tie prasa jums iegādāties pielāgotu domēnu, pats mitināt vietni, sekot līdzi pastāvīgajai uzturēšanai un jums nebūs nekāda klientu atbalsta.

Tomēr, ja jūs domājat, ka šī metode būtu vispiemērotākā, vienmēr tiešsaistē ir ceļveži un konsultācijas, kas jums palīdzēs.

Programmatūra kā pakalpojums (SaaS)

Programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) risinājumi nodrošina iepriekš izveidotas vietņu veidnes un velciet un nometiet elementus, lai izveidotu tīmekļa lapas.

Lietotāji maksā ikmēneša abonēšanas maksu, lai piekļūtu savai vietnei jebkurā laikā, vietā un izmantojot jebkuru ierīci, kurai ir internets.

Pēc Makkinsi teiktā&Uzņēmums, vairāk uzņēmumu ātri pieņem SaaS platformas, jo tas viņiem ļauj atbrīvoties no drošības pasākumu veikšanas un trešo personu lietojumprogrammu palaišanas.

SaaS ir arī lētāka iespēja, un tā palīdz uzņēmumiem samazināt darbības izmaksas, nodrošinot ārēju atbalsta komandu, palielinot sadarbību visā pasaulē un nodrošinot ērtu piekļuvi datiem.

10 vispopulārākās CMS no 2020. gada

1. WordPress

 • CMS tirgus daļa: 61,8%
 • Kopējais vietņu skaits: 27 000 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 226 000+
 • Procentuālais vietu skaits augšējā 1 miljonā: 34,7%
 • Populāras vietnes: Volta Disneja kompānija, Sony Music, Oficiālais Zvaigžņu karu emuārs, Tech Crunch, BBC America

Inovācija atšķir vadītāju un sekotāju. Stveids Jobs, Apple līdzdibinātājs

Ja vien jūs vēl neesat iepazinies ar internetu, jūs, iespējams, esat dzirdējis par WordPress.

WordPress ir bezmaksas, atvērtā koda programmatūra, un tā ir līdz šim vispopulārākā CMS lietotāju vidū ar milzīgu 61,8% tirgus daļu.

WordPress komplektā ir jauks standarta funkciju klāsts, un tas ļauj jums iespējot gandrīz jebkuru funkciju, izmantojot tūkstošiem pielāgotu motīvu, logrīku un spraudņu..

Kas uzņēmumiem jālieto WordPress?

WordPress ir lieliska izvēle uzņēmumiem un lielām organizācijām.

Kāpēc man vajadzētu izmantot WordPress??

WordPress dod jums iespēju izveidot pielāgotas lietotāju lomas, kas nodrošina, ka vietne ir ērta visiem, tas ir svarīgs faktors lielām organizācijām, kurām parasti ir daudz dažādu komandu un partneru, kuri piekļūst vietnei. Tas arī nodrošina, ka saturs ir paredzēts plašai un daudzveidīgai auditorijai.

Kad Network Rail bija nepieciešams vietnes jauninājums, viņi meklēja WordPress risinājumu. Viņiem bija nepieciešama viņu vietne, lai pievilinātu plašu klientu bāzi visā AK, kā arī darbiniekus un biznesa partnerus. Tas nozīmēja, ka galvenā uzmanība tika pievērsta lietojamībai.

WordPress risinājums

Network Rail izklāstīja viņu klientu personas un, pamatojoties uz tām, izveidoja pielāgotu veidni. Viņi arī izstrādāja vairākus spraudņus un logrīkus, tostarp:

 • Pielāgots karjeras ielādētāja spraudnis, lai piesaistītu jaunas darba iespējas
 • Plūsmas ielādētāja spraudnis rakstu apkopošanai un publicēšanai no tīkla Rails partneriem
 • Pielāgoti vietnesOrigin logrīki, kas ļauj redaktoriem ziņām viegli pievienot noteiktu stila saturu

Rezultāts

Jaunā Network Rails tēma vietni ir padarījusi ērtāku gan klientiem, gan iekšējām komandām. Tas ir padarījis to reaģējošāku arī visās mobilajās ierīcēs.

Pārskats

WordPress līdz šim ir vispopulārākā CMS, un laba iemesla dēļ. Tas ir bezmaksas, atvērtā koda, un jūs varat izveidot pielāgotas lietotāju lomas, logrīkus un spraudņus, lai vietne būtu ērti izmantojama gan darbiniekiem, gan vietnes apmeklētājiem..

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs runājam par WordPress.org, nevis WordPress.com, lai gan abi ir lieliski piemēroti vietnēm ar lielu trafiku..

2. Joomla!

 • CMS tirgus daļa: 4,7%
 • Tiešsaistes vietņu kopskaits: 1 600 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 17 000+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 1,71%
 • Vietnes, kurās izmanto Joomla: Peugeot, Ikea, Lipton Tea

Joomla ir 4,7% tirgus daļas, padarot to par otro populārāko starp CMS lietotājiem. Tas ir bezmaksas atvērtā pirmkoda risinājums ar zīmoliem, kas iekļauti Ebay un Peugeot

Kādiem uzņēmumiem vajadzētu izmantot Joomla?

Joomla ir piemērots jebkuram biznesa veidam

Kāpēc man vajadzētu izmantot Joomla??

Mēs redzam Joomla iespējas, kad viņi Frosasko siera fabrikā ar nosaukumu Caseificio Pezzana atjaunina savu veco un nogurušo vietni atbilstoši savam zīmolam.

Viņi vēlējās, lai viņu vietne apmeklētājiem sniegtu labāku klientu pieredzi un atspoguļotu jaunā uzņēmuma zīmolu; Viņi vēlējās vietni, kas būtu tikpat vizuāli garšīga kā viņu ēdiens.

Joomla atjaunināja CMS sistēmu, uzlaboja viņu SEO stratēģiju, lietojamību un atsaucību.

Turklāt aģentūra izveidoja animācijas un grafiku un optimizēja vietni, lai iegūtu labākos rezultātus. Tie ietvēra:

 • Vairāku valodu iespējas (itāļu, angļu, vācu).
 • Atsaucīgs dizains
 • Jauna pielāgota veidne

Tas viss bija paredzēts, lai nodrošinātu konsekventāku un konkurētspējīgāku vizuālo zīmolu vairākās platformās.

Rezultāts

Caseificio Pezzana vietne palielināja savu dabisko tīmekļa rangu un uzlaboja drošības aspektus. Tagad tas arī atspoguļo un uzlabo Caseificio Pezzana zīmolu un var agresīvāk konkurēt ar konkurentiem.

Prasmju līmenis: Tas nav vienkārši

Joomla ir nedaudz izaicinošāks nekā CMS vadītājs WordPress, un, tā kā tas ir atvērtā koda avots, nav klientu atbalsta. Tomēr Joomla komanda laipni izveidoja detalizētu Joomla dokumentāciju lietotājiem. Alternatīvi, ja vēlaties sazināties ar cilvēkiem, varat apmeklēt Joomla! Lietotāju forums.

Ātrs pārskats

Joomla! ir atsaucīga, mērogojama CMS, kuru ir viegli atjaunināt. Tas ir paredzēts lielākajai daļai uzņēmējdarbības veidu, taču iesācējiem vajadzētu būt skaidriem, ja vien jūs nemeklējat izaicinājumu.

3. Shopify (1 miljons tiešsaistes vietņu)

 • Tirgus daļa: 3,2%
 • Kopējais aktīvo vietņu skaits: 1 053 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 25 000+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 2,94%
 • Vietnes, kurās izmanto Shopify: Budweiser, Bulletproof, Penguin Books

Ja vēlaties sākt savu e-komercijas vietņu biznesu, tad Shopify ir vispopulārākā uz e-komerciju vērsta platforma ar 3,2% no kopējās.

Kanādā dzimis uzņēmums Shopify ir SaaS abonēšanas modelis, kurā lietotāji var viegli izveidot vietni un pievienot, piegādāt un pārvaldīt produktus.

Kas uzņēmumiem būtu jāizmanto Shopify?

Shopify ir paredzēts tikai e-komercijas veikaliem.

Kāpēc man vajadzētu lietot Shopify?

Shopify palīdz zīmoliem palielināt mērogu, pārvaldīt krājumus un piedāvā labu atbalsta komandu.

Karolīna Foksa, sešu figūru sieviešu apģērbu zīmola Military Hippie veidotāja, sāka savu uzņēmumu izpildīt savus pasūtījumus mājās, līdz viņa vairs nespēja sekot pieprasījumam. Lai palīdzētu viņai apmierināt pieprasījumu, palielinātu un pārvaldītu krājumus, Karolīna izveidoja Shopify Plus kontu

Shopify ļauj Karolyn komandai izsekot tam, kā līdzīgi produkti ir pārdoti pagātnē, prognozēt iespējamo pieprasījumu nākotnē un pirms mārketinga bloķēšanas veikt ievērojamu daudzumu krājumu.

Uzņēmums arī izmanto daudzkanālu krājumu un noliktavu pārvaldības sistēmu SKULabs, lai optimizētu jauno 4000 kvadrātpēdu noliktavu.

Karolīna gūst labumu arī no tā, ka tiek izmantots Shopify modes pircējs, kurš pasaules mērogā aplūko preces, kuras var ātri pārbaudīt Instagram un piedāvāt pārdošanai..

Rezultāti

Gan spējai ātri pielāgot savu zīmolu, gan arī Shopify Plus rīkiem un komandai Karolīna piešķir šādus rezultātus:

 • Konversijas likme palielinājās par 32% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu
 • Klientu atgriešanās likme pieauga par 99% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 21,7%
 • Vidējā pasūtījuma vērtība (AOV) palielinājās par 3%, sasniedzot 79 USD
 • Ieņēmumi 2018. gadā palielinājās par 97% un ir uz pareizā ceļa, sasniedzot 10 miljonus USD

Prasmju līmenis: C-C-komercijas gabals

Shopify koncentrējas uz to, ka tā ir ērti lietojama vietne, taču, ja jums ir vaicājums, viņiem ir atbalsta komanda visu diennakti.

Pārskats

Shopify ir ērti lietojama e-komercijas platforma ar daudzām uz tirdzniecību vērstām funkcijām un labu atbalsta tīklu tā lietotājiem.

4. Drupal

 • CMS tirgus daļa: 3,0%
 • Kopējais tiešsaistes vietņu skaits: 555 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 14 000+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 2,83%
 • Vietnes, kurās izmanto Drupal: Tesla, Entertainment Weekly, Hārvarda universitāte

Drupal ir vēl viena bezmaksas, atvērtā pirmkoda programmatūra, taču atšķirībā no WordPress un Joomla Drupal koncentrējas uz sarežģītu sociālo izdevēju kopienu vietņu darbināšanu, kas ir apjomīgas un kurās ir lielas datu bāzes.

Kas uzņēmumiem jālieto Drupal?

Drupal ir laba izvēle visiem uzņēmējdarbības veidiem, taču paturiet prātā, ka daži uzņēmumi var pieprasīt papildu Drupal platformas un paplašinājumus. Īpaši e-komercijas vietnēs var izmantot Drupal Commerce vai Ubercart.

Kāpēc man vajadzētu lietot Drupal??

Drupal spēlēja galveno lomu The Economist pārejā no iknedēļas drukājamā žurnāla uz ikdienas izdošanas platformu.

Komandai bija nepieciešams tiešsaistes rīks, kurai viņi varēja piekļūt jebkurā vietā un laikā, lai katru rītu Amerikā, Eiropā un Āzijā publicētu piecus jaunumus..

Drupal ļāva redakcijai izveidot satura izveides un publicēšanas darbplūsmu. Satura rakstīšanas saskarne tika pielāgota, lai novērstu kļūdas formatēšanā un ļautu autoriem koncentrēties uz saturu.

Tika izveidots arī informācijas panelis, lai redaktori varētu katru dienu radīt un publicēt problēmas; tas nodrošina apstiprinājuma statusa vizuālus indikatorus, atpakaļskaitīšanas taimerus katrā reģionā un saites labojumu veikšanai.

Prasmju līmenis: Tas nav vienkārši

Drupal nav paredzēts iesācējiem. Šajā gadījumā var būt grūti veikt dizaina izmaiņas un pat atjaunināt paplašinājumus.

Pārskats

Drupal ir bezmaksas, atvērtā koda programmatūra sarežģītām sociālās kopienas vietnēm.

Drupal nodrošina lietojamību, pielāgošanu, mērogojamību, satura autorēšanu un drošības funkcijas, taču navigācijai var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība.

5. Kvadrāts

 • Tirgus daļa: 2,7%
 • Tiešsaistes vietņu kopskaits: 1 900 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 66 000+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 1,09%
 • Vietnes, kurās izmanto laukumu Squarespace: Lumio, Olu veikals, Big Human

Squarespace ir SaaS, all-in-one vietņu veidošanas platforma. Tie ir uz dizainu orientēti zīmoli ar mērķi dot iespēju cilvēkiem dalīties ar savu stāstu.

Kādam uzņēmējdarbības veidam jāizmanto kvadrāts?

Squarespace var izmantot jebkurš biznesa veids. taču tā koncentrēšanās uz dizainu padara to piemērotāku radošajiem zīmoliem, piemēram, fotogrāfiem.

Kāpēc man vajadzētu izmantot laukumu Squarespace? ?

Idris Elba ir dedzīgs Squarespace popularizētājs un pat šogad ar viņiem sadarbojās kampaņā. Jautāts, kāpēc viņš izvēlējās sadarboties ar Squarespace, viņš sacīja, ka viņam patīk izmantot rīkus, lai izvērstu savas domas, radošumu un biznesu..

Uzņēmumam Elba tas viss ir saistīts ar lietotāju pieredzi. Viņš vēlējās, lai cilvēki apmeklētu viņa vietni un redzētu tieši to, ko viņš piedāvā, un viņiem ir ļoti vienkāršs veids, kā to iegūt.

Viņš vēlas, lai viņa vietne būtu gan informatīva, gan viegli uztverama. Elba turpina: “Es izvēlējos Squarespace, jo es vēlos, lai cilvēki apmeklētu 2hrset.com un pateiktu draugiem:“ Viņi šķiet patiešām profesionāli. Jums vajadzētu tos pārbaudīt. ”

Prasmju līmenis: jums tas izdevās

Kvadrāts ir salīdzinoši vienkārša platforma, pie kuras var pierast, taču, ja neesat pārliecināts, varat apskatīt dažus video materiālus, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Salīdzinājumā ar WordPress tas tomēr nepiedāvā lielu elastību vai pielāgošanu, tāpēc jums būs jāalgo izstrādātājs, ja vēlaties veikt izmaiņas ārpus motīvu veidnes.

Pārskats

Squarespace ir uz dizainu vērsts zīmols, kas pazīstams ar tīrajām, modernajām veidnēm. To mērķis ir radīt ietekmīgu, stilīgu un viegli pārvaldāmu klātbūtni tiešsaistē, un tie ir īpaši piemēroti radošajām industrijām.

6. Wix

 • CMS tirgus daļa: 2,3%
 • Tiešsaistes vietnes (globālā mērogā): 3 800 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 705
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 0,75%
 • Vietnes, kurās izmanto Wix: Conqr, sveces no vara līča, tējas stāsts

Wix ir vēl viena dizaina virzīta SaaS platforma, kas piedāvā gan bezmaksas, gan premium līmeņa abonementus.

Wix uzskata, ka ikvienam vajadzētu būt spējīgam izveidot skaistu vietni un pēdējos gados tas ir ļoti pieaudzis, lepojoties ar slavenību vārdiem, ieskaitot Adam Grant un Karlie Kloss.

Kādam biznesa veidam vajadzētu izmantot Wix?

Balstoties uz mūsu pašu veiktajām pārbaudēm un pārskatīšanu, Wix ir lielisks sākums maziem uzņēmumiem.

Kāpēc man vajadzētu izmantot Wix??

Cilvēki dodas uz Wix tās viegluma dēļ. Jans Avellana, rakstnieks un Wix lietotājs, raksturo Wix kā jautru un viegli lietojamu, jo tas viss ir saistīts ar dizainu un bez koda. Viņa nemanāmi vada savu zīmolu visā vietnē, emuārā un citos nodrošinājumos, koncentrējoties uz veidiem, kā radīt darbu, kurš tiek pamanīts.

Wix lietotāji to bauda, ​​jo viņi var koncentrēties uz saziņu, neuztraucoties par lietu tehnisko pusi.

Prasmju līmenis: tas ir domāts ikvienam

Wix ir lietotājam draudzīgs, ērti lietojams, un tam ir funkcija, kas automātiski apkopo jums pirmo melnrakstu, ja esat jauns dizaina pasaulē..

Pārskats

Wix ir uz dizainu vērsta, iesācējiem draudzīga platforma ar vairāk nekā 500 dizaineru veidnēm, vietnes vilkšanas un nomešanas redaktoru, optimizētu mobilo skatu un plašu SEO funkciju klāstu, kuras ir viegli lietojamas.

7. Emuārs

 • Tirgus daļa: 1,5%
 • Kopējais tiešraides vietņu skaits: 388 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 2300+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 1,06%
 • Vietnes, kurās tiek izmantots Blogger: Māmiņu virtuve, Vadības emuārs

Blogger ir Google emuāru veidošanas platforma. Tā ir bezmaksas, atvērta pirmkoda programmatūra, kas koncentrējas uz piekļuvi un ērtu lietošanu jauniem vai ikdienišķiem rakstniekiem.

Emuāru autors ir saņēmis sliktu rep. gadu gaitā, jo tai trūkst izaugsmes un pielāgošanās. Interesanti, ka Twitter izveidoja Evans Viljamss pēc tam, kad viņš kļuva neapmierināts ar Blogger.

Tomēr tam ir savas priekšrocības, un tā vienkāršība ir saistoša.

Kas uzņēmumiem jāizmanto Blogger?

Blogger nav paredzēts uzņēmumiem – tas ir paredzēts gadījuma rakstura rakstniekiem, kuri vēlas potenciāli sākt maksāt par savu darbu.

Kāpēc man vajadzētu izmantot Blogger??

Labi, būsim īsti šeit. Emuārs ir pamata definīcija. Bet es domāju, ka tā vienkāršība ir atsvaidzinoša, un daudzi rakstnieki atgriežas savās Blogger saknēs, jo tā ir satraucoša un minimālistiska..

Kad jums ir Google konts, jums nav jāpierakstās uz neko, jūs vienkārši ejat uz Blogger un pierakstāties, izmantojot to.

Emuārs ļauj minimālistiskā saskarnē palaist vienu emuāru vai daudz emuāru. Tas ir arī SEO draudzīgs, un faktiski tas darbojas diezgan nevainojami.

Prasmju līmenis: Mam draudzīgi

Šajā sarakstā Blogger ir visvieglāk izmantot CMS. Tātad, ja tas ir kaut kas vienkāršs un gadījuma rakstura, kāds jūs esat pēc tam, izmēģiniet to.

Pārskats

Emuārs ir jauks savā vienkāršībā, un tas joprojām ir pieejams un bezmaksas, taču tas nav piemērots uzņēmumiem.

8. Magento

 • Tirgus daļa: 1,5%
 • Tiešsaistes vietnes (globālā mērogā): 265 000+
 • Tiešsaistes vietnes (ASV): 84 000+
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 1,32%
 • Vietnes, kurās tiek izmantots Magento: Signature Hardware, Vizio, Smart Home

Magento ir bezmaksas un elastīga, atvērtā koda e-komercijas platforma, taču tie arī piedāvā citus risinājumus atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma, ieskaitot SaaS.

Kas uzņēmumiem jāizmanto Magento?

Magento ir koncentrējies tikai uz e-komerciju un var rīkoties ar lielākiem un uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem.

Kāpēc man vajadzētu lietot Magento??

Magento ir populārs ar savu dizainu un izmantojamību.

Lladró, pasaules mēroga porcelāna uzņēmums, kas specializējas rokām darinātām figūriņām, vērsās pie Magento, kad viņi vēlējās paplašināt savu biznesu visā pasaulē un spēt ātrāk nosūtīt savus izstrādājumus.

Lladró bija nepieciešama platforma, kas koncentrējas uz ārkārtas, tiešsaistes un mobilo klientu pieredzes sniegšanu.

Viņu jaunajai vietnei tagad ir daudz jaunu iespēju, tostarp uzlabota galerija un produktu lapas un labāka norēķinu plūsma, kas ir uzlabojuši klientu pieredzi.

Lladró mārketinga komanda tagad pavada mazāk laika vietnes pārvaldīšanai, un viņu ikdienas darbs tagad ir automatizēts un aizņem mazāk laika.

lladro

Prasmju līmenis: Nekodētāji nav jāpiemēro

Tā nav raķešu zinātne, bet Magento nav viena klikšķa instalēšanas iespēju, tāpēc to iestatīšana tiešsaistē var būt sarežģīta.

Pārskats

Magento pārdod sevi patiešām labi un ir pievilcīgi ikvienam, kurš vēlas uzsākt e-komercijas biznesu. Tās ir stabila platforma ar tādām funkcijām kā pasūtījumu pārvaldība un biznesa inteliģence. Šī ir sarežģīta platformas iestatīšanas iespēja tiešsaistē, taču, kad esat to izdarījis, ir pieejama laba atbalsta komanda.

9. Bitrix (Bitrix24)

 • Tirgus daļa: 1,4%
 • Kopējais aktīvo vietņu (globālais) skaits: 210 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 77
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 0,95%
 • Vietnes, kurās izmanto Bitrix: Promt, Goodhouse.ru, New.far.ru

Labi, ka mēs esam gandrīz apakšā, bet tas ir aizraujoši, tāpēc sekojiet līdzi. Bitrix24 ir pilna mēroga SaaS sadarbības rīks, kas jūsu uzņēmumam piedāvā pilnu sadarbības, saziņas un pārvaldības rīku paketi..

Bitrix24 apgalvo, ka “tas gandrīz visu izdara, bet vada jūsu uzņēmumu jūsu labā”, un man jāatzīst, ka tas nav tālu.

Kas Uzņēmumiem vajadzētu izmantot Bitrix24?

Bitrix24 ir paredzēts vairāk uzņēmējdarbībai no maziem uzņēmumiem līdz uzņēmuma līmenim.

Kāpēc man vajadzētu izmantot Bitrix24??

Bitrix24 ir palīdzējis rūpniecībām, kurām trūkst tehnoloģiju, piemēram, būvniecībai, kurām ir sarežģīti un gari projekti, kļūt automatizētākām un caurspīdīgākām.

Uzņēmums RNR pieņēma Bitrix24, jo tas ļāva viņa komandai ieprogrammēt visus uzdevumus, kas bija jāpabeidz. Tur bija 1800. Izpildītājam un atbildīgajam tika uzticēts katrs uzdevums, pēc tam tos apvienojot algoritmā.

Tagad katram uzdevumam ir noteikti termiņi ar filtriem, lai izsekotu visus nokavētos, un procesu tagad var tieši kontrolēt sistēmā. Ir vienkāršots arī maksāšanas process.

Prasmju līmenis: atstājiet to tehniķiem

Bitrix24 ir ļoti visaptveroša sadarbības programmatūra ar strauju mācīšanās līkni.

Ātrs pārskats

Bitrix24 ir ideāli piemērots, lai jau izveidots bizness kļūtu automatizētāks un pārredzamāks.

10. Prestashop

 • Tirgus daļa: 1,2%
 • Kopējais tiešraides vietņu skaits: 239 000+
 • Tiešsaistes vietnes (Kanāda): 950
 • To vietņu procentuālā daļa, kas ir augšpusē 1 miljons: 0,24%
 • Vietnes, kurās izmanto Prestashop: Cooltra, Charuca, Nos Courses Bio

Ja jūs to esat paveicis tik tālu, jūs jau esat gandrīz tur. 10. populārākais CMS ir Prestashop. Līdzīgi kā Magento, Prestashop ir uzticams, bezmaksas, atvērtā koda e-komercijas risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Kādam biznesa veidam jāizmanto Prestashop?

Prestashop ir vislabāk piemērots maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem

Kāpēc lietot Prestashop?

Prestashop iespējas ir nedaudz ierobežotas, salīdzinot ar Magento. Uzņēmējdarbība var veikt pamatus, tostarp ļaujot uzņēmumiem ātri un viegli izveidot lapu.

Tās var arī palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus vienai personai, ļaujot jums izveidot produktu pakas. Varat arī pielāgot pasūtījumu, ļaujot klientiem augšupielādēt sava vēlamā stila produkta attēlus.

Raugoties no konfigurācijas viedokļa, uzņēmumi var piedāvāt klientiem vairākas norēķinu metodes, iepirkšanās metodes un vadīt ģeogrāfiskās piegādes zonas un piemērot pārvadājumu pārvadātājus.

Prestashop Ready ir mitināta, lietošanai gatava versija, kurā varat izveidot emuāru, pielāgot un automatizēt biļetenus par cenu EUR 24,00 p / m.

Prasmju līmenis: Jūs to varētu izdarīt, bet jauks būtu lielāks atbalsts

Prestashop ir lietotājam draudzīgāks nekā Magento, taču tiek sniegts ierobežots atbalsts. Ja jums ir nepieciešams kāds, kuram būtu mugura, labāks risinājums ir Magento.

Pārskats

Prestashop ir ierobežotas iespējas, un tam trūkst atbalsta, taču to darbība ir lētāka nekā Magento.

Secinājums

WordPress joprojām ir CMS platformu kopējais čempions. Tas ir lieliski piemērots lieliem un uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem, jo ​​tas ļauj jums izveidot darbiniekiem pielāgotas lietotāju lomas un cita starpā izvēlēties no tā tūkstošiem spraudņu un logrīku.

Ja esat iesācējs un vēlaties kaut ko darīt ar minimālām grūtībām, tad gan Wix, gan Squarespace ir labas iespējas.

Kanādas īpašumā esošais Shopify ir pašreizējais CMS e-komercijas karalis ar daudzām uz tirdzniecību vērstām funkcijām. Prestashop ir tuvu sekundei.

Un visbeidzot, mans personīgais favorīts: Bitrix24; universāls sadarbības, saziņas un pārvaldības rīks, kas lieliski piemērots biznesam, kam ir vajadzīga vēl kāda darba automatizācija un caurspīdīgums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector