Namecheap apskats – vai tas tiešām ir tik labi?

Mēs jau vairākus mēnešus pārbaudām Namecheap un uzskatām, ka varam sniegt godīgu un detalizētu pārskatu par pakalpojumu un to, kā tā rīki tiek salīdzināti ar citām līdzīgām iespējām, kas pastāv.


Kas ir Namecheap un kas tie par??

Pirmkārt, mazliet par to, kas ir Namecheap un ko tas dara.

Namecheap sākās 2000. gadā un divās darbības desmitgadēs ir uzkrājis miljoniem klientu. Namecheap ir tīmekļa mitināšanas un domēnu reģistratūru uzņēmums, un tā kontrolē ir vairāk nekā septiņi miljoni domēna vārdu un lietotāju.

Lūk, kur Namecheap, šķiet, atšķiras no dažiem citiem uzņēmumiem. Ir daudz hostinga uzņēmumu, kas ir pazīstami ar tādu un tādu darbību, un tie izmanto šo plaši pazīstamo zīmolu un finanšu spēkus papildu pakalpojuma veikšanai..

Tomēr izrādās, ka viņi nav labi ar šo jauno pakalpojumu un, iespējams, pat nav lieliski, piedāvājot oriģinālos pakalpojumus – viņiem vienkārši ir labi pazīstams vārds nozarē.

Kā Namecheap atšķiras??

Ideālā gadījumā Namecheap spētu gūt panākumus, ko viņi guva ar domēnu vārdiem, un pārnest tos uz citām jomām, piemēram, domēna mitināšanai un reģistrēšanai, būtu brīze. Mēs mēģinājām noskaidrot.

Reģistrējot domēna vārdu, mēs iegādājāmies viņu lētāko mitināšanas plānu un izveidojām testa vietni, lai redzētu, kā tā darbojas.

Mūsu rādītāji tika balstīti uz darbspējas laiku un ātrumu. Mēs aprakstīsim padziļināti uzzināto, bet sāksim ar to, kas, mūsuprāt, ir vislabākais par Namecheap mitināšanas iespējām.

Namecheap hostinga plusi

Namecheap piedāvā dažādas iespējas, tostarp:

Bezmaksas domēns un migrācija

Tas ir viņu maizes un sviesta piedāvājums. Namecheap dara visu iespējamo, kad runa ir par domēna vārdiem.

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jūs to saņemat bez maksas, reģistrējoties mitināšanai. Un, ja jūs jau esat izveidojis vietni citur, Namecheap palīdzēs bez maksas migrēt šo esošo vietni.

Nemaz nerunājot, ka visiem Namecheap domēniem tiek nodrošināta bezmaksas privātuma aizsardzība, padarot to par vienu no maniem iecienītākajiem domēnu reģistrētājiem.

Naudas atdošanas garantija

30 dienu naudas atdošanas garantijas vektorsNamecheap piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Šī garantija nav joks, un jūs izmantojat visu mēnesi, lai izmantotu pakalpojumu un noteiktu, vai tas ir labākais risinājums jums vai jūsu uzņēmumam. Tas nozīmē, ka jums ir daudz laika, lai to izmēģinātu, un izkļūtu no situācijas, ja nolemjat, ka vēlaties doties citā virzienā.

Šīs ir labas ziņas un nozīmē, ka jums tas jāizmēģina pats, neatkarīgi no tā, kas kādam citam par to ir bijis jāsaka. Galu galā, kamēr jūs pieņemat lēmumu 30 dienu laikā, jums nav ko zaudēt.

Pilnvērtīgas vērtības plāns

Mums ir liela pieredze tīmekļa mitinātāju plānu izmēģināšanā un pārskatīšanā. Mēs zinām, kas tur atrodas, un zinām, kādas ir viņu piedāvātās iespējas.

Vairumā gadījumu mēs esam parakstījušies uz visvienkāršāko plānu un izmantojuši testa vietni, kā mēs šeit darījām ar Namecheap. Mēs to darām tāpēc, ka vairums plānu būtībā piedāvā vienu un to pašu, un mēs vēlamies būt pārliecināti, ka analīzes pamatā ir līdzīgi apstākļi. Būtībā mēs darām visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka mēs salīdzinām ābolus tikai ar āboliem.

Neskatoties uz to, ka mēs izmantojām tipiskos Namecheap vērtēšanas kritērijus, mēs bijām pārsteigti par to, ko uzzinājām par uzņēmumu. Iesācējiem viņi piedāvāja neizmērojamu joslas platumu savā vislētākajā plānā.

Tie arī nodrošina piekļuvi standarta funkcijām, tai skaitā cPanel piekļuvei un lietotnei WordPress un citām. Izmantojot vislētāko plānu, jūs arī iegūstat bezmaksas SSL sertifikātu visam pirmajam gadam. Pēc tam jūs samaksāsit, bet tas joprojām ir gads, kuru saņemat par brīvu.

cpanel namecheap

Plānā ir arī dublējumi, kas notiek divas reizes nedēļā, un tas aizsargā jūsu vietni, ja atjaunināšana neiet kā plānots.

Visbeidzot, un tas, kas, mūsuprāt, ir ļoti pievilcīgs pamatplāna piedāvājumā, jūs saņemat 50 MySQL datu bāzes. Lielākā daļa hostinga kompāniju piedāvā jums neko pat tuvu tam, kas norādīts viņu pamatplānā.

Izmantojot pamata opciju, varat arī iestatīt trīs vietnes. Lielākā daļa vērtību plānu piedāvā jums iespēju mitināt tikai vienu vietni. Ja jums ir vairāk nekā viena vietne, teiksim, personiskā un biznesa vietne vai vairākas uzņēmējdarbības vietnes, šī iespēja ir nepārspējama. Ir vēl vairāk.

Tiklīdz reģistrējaties, jūs saņemat pat 50 e-pasta adreses. Tas dod jums iespēju vadīt uzņēmumu, izmantojot visaptverošu vietni, un nodrošināt darbiniekus ar savām e-pasta adresēm, kas saistītas ar uzņēmuma vietni.

Tas ir milzīgs izmaksu ietaupījums, ko jūs neatradīsit lielākajā daļā hostinga uzņēmumu.

Trešo personu atsauksmes ir izcili

Mēs neesam vienīgie, kas pamanījuši, ka Namecheap veic lielisku darbu.

Daļa no mūsu vērtēšanas procesa ir noskaidrot, kas citiem ir sakāms par hostinga uzņēmumiem, kurus mēs vērtējam. Un Namecheap gadījumā lielākoties viss, ko viņi saka, ir patiešām labs. Tik ļoti, dažas pozitīvas atsauksmes mūs pārsteidza.

namecheap pārskatu vērtējums

Vietnē Namecheap vietnē Shopper Review ir 4,6 zvaigžņu vērtējums, kas, domājams, ir balstīts uz gandrīz vienu miljonu atsauksmju. Savienojiet šo spēcīgo vērtējumu ar to, ko mēs jau zinājām par viņu pamatplānu, un sajūsminājāmies par Namecheap. Tikai tad, kad mēs izveidojām savu testa vietni, mēs sākām saskatīt dažus Namecheap trūkumus.

Namecheap hostinga mīnusi

Novērtējot tīmekļa mitinātāju, tiek ņemtas vērā trīs lietas. Mēs savu vispārējo novērtējumu balstām galvenokārt uz šīm trim lietām, ņemot vērā dažus citus apsvērumus, kas dažādos uzņēmumos atšķiras.

Trīs galvenās kategorijas ir:

 • Laiks: Vai mana vietne lielāko daļu laika dzīvo?
 • Ātrums: Vai viņi vietnes apmeklētājiem piedāvā pozitīvu pieredzi, tāpēc viņi noteikti vēlas atgriezties?
 • Atbalsts: Vai viņi man palīdz, ja kaut kas noiet greizi?

Namecheap netika piegādāts nevienā no šīm trim jomām.

Mēs sniegsim jums dažus piemērus:

Laiks bija slikts

Sākotnēji pirmajā izmēģinājuma mēnesī mēs pieredzējām 100% izmantojamību (atcerieties 30 dienu naudas atdošanas garantiju?). Mūsu cerības bija lielas, taču dažu nākamo mēnešu laikā darbspējas laiks pat nesasniedza vidējo rādītāju nozarē. Galu galā mūsu darbspējas laiks bija tikai aptuveni 99,876%, kas ir vairāk nekā 60 minūtes, kad jūsu vietne katru mēnesi tiek pārtraukta.

Namecheap uptime tests

Pat ja jūs domājat, ka mēnesī varat tikt galā ar dīkstāves stundu, nav iespējams paredzēt, kad tā notiks. Ko darīt, ja tas ir jūsu gada noslogotākajā laikā? Kas notiks, kad notiks jūsu vissvarīgākā izpārdošana? Šo neparedzamo dīkstāvi nevar ieplānot, tāpēc jums vienmēr ir jācieš no tā, kad tā notiek. Tas nav labi, un tas nozīmē, ka jūsu uzņēmumam tiek zaudēti ieņēmumi.

Šeit ir konkrēts mūsu mēneša sadalījums pa mēnešiem 10 mēnešu laikā. Jūs varat redzēt tiešraide šeit. Lasiet vairāk par mūsu Četru soļu pētniecības process šeit.

 • 2017. gada decembra vid. uptime: 99.83%
 • 2018. gada janvāra vid. uptime: 99.85%
 • 2018. gada februāra vid. uptime: 99,78%
 • 2018. gada marta vid. darbspējas laiks: 99,94%
 • 2018. gada aprīļa vid. darbspējas laiks: 99,94%
 • 2018. gada maija vid. darbspējas laiks: 99,94%
 • 2018. gada jūnija vid. uptime: 99.89%
 • 2018. gada jūlija vid. uptime: 99.84%
 • 2018. gada augusta vid. darbspējas laiks: 99,80%
 • 2018. gada septembra vid. darbspējas laiks: 99,95%

Kravas laiks bija lēns

Neviens nevēlas gaidīt, kamēr vietne tiek ielādēta, un šis paziņojums ar katru gadu kļūst patiesāks un patiesāks. Cilvēki ir nepacietīgi, un katra hostinga uzņēmuma galvenajam mērķim vajadzētu būt, lai kravas nodošanas laiks tiktu veikts pēc iespējas ātrāk. Slodzes laiks tiek uzskatīts par otro vissvarīgāko aspektu, novērtējot hostinga uzņēmumu, aiz darbspējas laika.

namecheap ielādes laiks

Vietņu īpašnieki vēlas padarīt apmeklētājus laimīgus un, ja vien viņi ātri nesaņem vajadzīgo informāciju, viņi nebūs priecīgi. Daži Google statistikas dati, kas parāda ielādes laika nozīmi un to, cik ātri ielādes laiki rada laimīgus klientus:

 • Vietņu, kuru ielāde prasa trīs sekundes vai mazāk, vidējais atlēcienu līmenis ir 32%.
 • Kad ielādes laiks palielinās līdz piecām sekundēm, atlēcienu līmenis palielinās līdz 90%.
 • Līdz sešām sekundēm atlēcienu līmenis palielinās līdz 106%.
 • Un, ja apmeklētāji 10 sekundes gaida vietnes ielādi, atlēcienu līmenis ir 123%.

Grunts līnija? Ja vietne tiek ielādēta lēni, jūs dzen prom cilvēkus. Paskatieties uz to šādā veidā: ja jūsu vietnes ielāde ir pārāk lēna, tā varētu arī būt slikta, jo tik daudz cilvēku pārcelsies citur.

Saskaņā ar datiem Namecheap pēdējos 10 mēnešos ātruma pulksteņi ir vidēji 942 milisekundes. Tas ir divreiz lēnāk nekā HostGator Cloud un A2 Hostings.

Vēl viena lieta, ko mēs pamanījām: tas nebija viens slikts mēnesis, kas pazemināja vidējo rādītāju. Namecheap mums bija lēns jau no dažām pirmajām dienām, kad mēs to izmantojām, un tikai nesen sāka mazliet paātrināties.

Šeit ir mūsu testa vietnes numuri 10 mēnešu periodā:

 • 2017. gada decembra vid. ātrums: 905 milisekundes
 • 2018. gada janvāra vid. ātrums: 1 127 milisekundes
 • 2018. gada februāra vid. ātrums: 1297 milisekundes
 • 2018. gada marta vid. ātrums: 1299 milisekundes
 • 2018. gada aprīļa vid. ātrums: 1 303 milisekundes
 • 2018. gada maija vid. ātrums: 1177 milisekundes
 • 2018. gada jūnija vid. ātrums: 590 milisekundes
 • 2018. gada jūlija vid. ātrums: 559 milisekundes
 • 2018. gada augusta vid. ātrums: 662 milisekundes
 • 2018. gada septembra vid. ātrums: 559 milisekundes

Mazāk nekā Zvaigžņu klientu atbalsts

Klientu apkalpošana ir pēdējā joma, kurā mēs novērtējām Namecheap. Mēs atklājām, ka, neraugoties uz viņu spēcīgo FAQ platformu, kas faktiski bija diezgan noderīga kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, atbalsta komandas veidā tur nebija daudz citu..

Piešķirts, ka lielāko daļu problēmu, kuras varētu rasties, var atrisināt, izmantojot bieži uzdotajos jautājumos sniegto informāciju. Bet mums arī patīk zināt, ka tiešraides tērzēšana un cits atbalsts ir pieejams, ja nepieciešams.

Tiešraides tērzēšana ir iespēja ar Namecheap. Tas ātri izveidojās, un atbalsta pārstāvis bija draudzīgs. Viņa tomēr nespēja mums palīdzēt un nācās mūs nogādāt uz durvju sardzi – šķiet pietiekami izpalīdzīga un draudzīga. Tas nebija.

namecheap tērzēšanas atbalsts2

Būtībā Namecheap konsjeržs tikai izgrieza un ielīmē tērzēšanas lodziņā pamatinformācijas rakstu, kas nepavisam nepalīdzēja. Mums nevajadzēja kādu, kurš izskaidrotu procesu, bet mums tas bija vajadzīgs, lai veiktu pakalpojumu – kaut ko vidusmēra mitināšanas uzņēmums ir gatavs darīt pat sava pamatplāna ietvaros. Būtībā mums tika dota zināma papildu informācija, un mums lika to darīt pašiem.

Turklāt, tiklīdz mūs atņēma no sākotnējā pārstāvja, process palēninājās. Daudz. Pagāja vairākas minūtes, un mēs devāmies prom no informācijas, kuru mēs būtu varējuši atrast paši, ja mēs būtu apskatījuši, kas pat nepiedāvāja izšķirtspēju.

Šīs ir sliktas ziņas. Ja jūsu vietne nedarbojas un jums ir nepieciešama palīdzība, tā ir nepieciešama ātri, un jums jāprot uzticēt klientu apkalpošanas komandai, kas novērsīs problēmu.

Namecheap cenu noteikšana, mitināšanas plāni un fakti

Pirms apkopojam pārskatu, apskatīsim mūsu rīcībā esošo informāciju par uzgriežņiem un skrūvēm par Namecheap mitināšanu.

Hostinga plānos ietilpst:

 • Zvaigžņu zona: nemērīts joslas platums līdz trim vietnēm mēnesī par USD 2,88 mēnesī.
 • Zvaigžņu Plus: palielināta diska vieta līdz Unmetered, par USD 4,88 mēnesī pirmajā gadā.
 • Biznesa SSD: SSD diska vieta 50 GB, kas ir pietiekami desmit vietnēm un tam visam, kas mēnesī nāk tikai ar 8,88 USD.

Pirmo gadu jūs saņemat bezmaksas domēnu, un reģistrēšanās ir vienkārša. Viņi pieņem kredītkaršu maksājumus, kā arī PayPal, Bitcoin un Dwolla.

Runājot par slēptajām maksām, oficiāli tādas nav, taču jums jāpatur prātā, ka piedāvājumi ir pieejami tikai jauna hostinga pirkumiem. Cena ir laba 12 mēnešus, kad jūs maksājat katru gadu, un likme tiks atjaunota pēc parastās likmes. Jebkura jaunināšana vai pazemināšana tiek veikta par pilnu atjaunošanas cenu.

namecheap cenu plāni

Jūs pieredzēsit tādu pārdošanu, kas nav milzīga vai kaitinoša. Konta aktivizēšana notiek ātri, un jūs varēsit piekļūt vadības panelim un informācijas panelim, kas ir cPanel.

Visbeidzot, jūs varat instalēt lietotnes un CMS, ieskaitot WordPress un Joomla, kā arī citas ar savu viena klikšķa instalēšanas rīku, kuru ir viegli instalēt..

Grunts līnija

Apakšējā līnija? Mēs domājam, ka mūsu pieredze ar Namecheap sākotnēji bija pozitīva, taču ilgtermiņā nebijām priecīgi.

Tur ir daudz laimīgu klientu, un nevar noliegt visu, kas ietilpst viņu pamatplānā.

Diemžēl šī lielā vērtība pazūd pēc pirmā gada, un jūsu atjaunošanas līmenis pieaugs par vairāk nekā 300%. Nav šaubu, ka Namecheap ir a fantastiski vieta, kur iegādāties jaunu domēna vārdu, bet tas nav tik lieliski, ja jūs vēlaties reāli mitināt savu vietni.

Tas ir atkarīgs no darbspējas laika, lēna maza ātruma un klientu atbalsta trūkuma, un tas vienkārši nav tā vērts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map