MDDHosting Review: ātrs (358 ms) ar vidējo darbības laiku tikai 99,90%

MDDHosting pārskats


MDDHosting ir maza, privāta mitināšanas kompānija, kas dibināta diezgan nesen, 2007. gadā.

Viņu pretenzijas uz slavu?

Ātrums un serviss. Tīmekļa mitināšanas “gaļa un kartupeļi”. Viņu tiešā pieeja šķiet atsvaidzinoši godīga nozarē, kurā var būt – labi – mazāk.

Tas atspoguļo arī viņu tiešās un vidējās rietumu saknes (sākums un galvenā mītne atrodas Indiānā, ar datu centriem Denverā, Kolorādo).

Mēs vienmēr meklējam neapstrādātu dimantu; jauni mitināšanas uzņēmumi, kas piedāvā atšķirīgu vai labāku pieeju nekā vecie nozares faktori.

MDDHosting izskatās kā ideāls kandidāts.

Mēs iegādājāmies MDDHosting “Pamatplānu” 2015. gada jūnijā un izveidojām WordPress pamata vietni, lai sāktu pārbaudes iespējamā objektīvā pārskatā, kuru jūs tagad lasāt. Lai uzzinātu visu mūsu detalizēto veiktspējas statistiku, piemēram, darbības laiku un ātrumu, varat atrast, noklikšķinot uz “Vēsture”.

Plusi, izmantojot MDDHosting

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu pārdod to pašu pakalpojumu (vairāk vai mazāk). Daži iemet pāris ekstras, bet lielie trīs no uptime, ātrums, un servisa atbalsts galvenokārt esat tas, ko pērkat.

Ja tīmekļa mitināšanas uzņēmums neatbilst nevienai no šīm jomām, pastāv problēma. Divi vai vairāk – skrien!

Par laimi, MDDHosting iztur trīs no trim ar lidojošām krāsām.

1. Ļoti ātrs lapas ielādes laiks (358 ms)

Pirmais ātrums. Šajā vietā MDDHosting pēdējos 24 mēnešus ir bijusi diezgan laba.

Pārbaudes mēnešos viņi ievietoja neticamu lapu ielādes laiku 358 ms, kas viņus padara par mūsu 3. ātrāko saimnieku.

Ātrā iepriekšējās darbības pārbaude ar citiem avotiem apstiprināja, ka ātrums ir viens no lielākajiem iemesliem tik daudziem laimīgiem MDDHosting klientiem.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

MDDIzvietojot detalizētu statistiku par pēdējiem 12 mēnešiemMDDIzmantojot vidējo ātrumu 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

Mēs arī pamanījām, ka viņi izmanto LiteSpeed ​​serverus, kas, šķiet, ir viņu darīšana:

MDDHosting LiteSpeed

2. ātrs, efektīvs atbalsts

MDDHosting nodrošina standarta 24/7/365 klientu atbalstu, izmantojot tālruni, e-pastu un biļešu sistēmu. Pagaidām nav tiešraides tērzēšanas.

Pārskatīšanas laikā viņi atbildēja uz mūsu biļetēm mazāk kā trīs minūšu laikā (kas ir pietiekami ātrs, lai to uzskatītu par lēnu tiešsaistes tērzēšanu).

Viņi atkal labi darbojas vienā no “lielajiem trīs”, nodrošinot ātru, efektīvu atbalstu, kas ir pietiekami labs vismaz 8/10.

MDDHosting atbalsts

Ātra tērzēšana ar MDDHosting atbalsta aģentu

3. Taisnīga mitināšana

WYSIWYG.

Tas bija slikts tehniskais joks, kas apzīmē to, ko redzat, ko jūs saņemat, izmantojot MDDHosting.

Nav slēptu maksu. Nekādu cenu noteikšanas triku, kur jums jāparaksta nākamie 35 dzīves gadi par zemo reklamēto tīmekļa vietnes cenu. Un neviena spēle ar standarta funkciju ierobežošanu, lai piespiestu jūs pieņemt dārgākus plānus.

Protams, maziem plāniem ir zināms vietas un krātuves ierobežojums. Pretējā gadījumā jūs iegūstat visas tās pašas funkcijas, kuras piedāvā dārgākās.

Piemēram, pat ar viņu pamatplānu jūs saņemat neierobežots:

 • Domēni
 • Apakšdomēni
 • Datu bāzes
 • E-pasti
 • FTP konti

Vai vēlaties maksāt tikai par vienu mēnesi, nevis pilnu gadu (vai vairāk)? Protams, jūs varat iet uz priekšu un darīt. Gada atlaide arī nav tik liela; tāpēc jūs daudz nepalaidīsit garām.

4. 30 dienu naudas atdošanas garantija

MDDHosting piedāvā beznosacījumu bez problēmām 30 dienu naudas atdošanas garantiju lielākajā daļā savu plānu. Nekas īpašs, piemēram, 90 vai pat 97 dienas, bet nav arī slikts.

mddhosting naudu atpakaļ

5. Bezmaksas migrācija uz cPanel vietnēm

Daži tīmekļa mitinātāji, kurus esam pārskatījuši, iekasēs maksu par katru vietņu migrāciju. Tas ir pareizi: viņi būtībā iekasē jums papildu maksu par sava biznesa nodošanu viņiem.

Citi piedāvās bez maksas pārvietot vienu vietni uz saviem serveriem. Bet ja vēlaties atnest kādus citus? Tas ir pareizi: viņi jums iekasēs papildu samaksu.

Mēs ar prieku ziņojam, ka MDDHosting to nedara. Saskaņā ar viņu noteikumiem viņi palīdzēs bez maksas pārvietot jebkuru no jūsu vietnēm uz viņu datu centriem. Nav arī nekādu ierobežojumu, tāpēc jūs varat pārvietoties divi, pieci vai desmit, un par jums netiks iekasēta papildu maksa.

Ir tikai divi brīdinājumi.

Pirmais ir tas, ka jums jāprasa pirmo 60 dienu laikā. Tas tomēr šķiet diezgan acīmredzami, tāpēc nav nekāds lielais darījums. Pēc tam tā maksās 10 USD par vietni.

Otra iespējamā problēma ir tā, ka šīs bezmaksas vietņu migrācijas ir pieejamas tikai kontiem, kas atrodas cPanel. Ja jūs mēģināt pārvietot vietnes bez piekļuves cPanel, tad pēc tam vietne vai konts maksās 25 USD.

Sudraba oderējums ir tāds, ka šī politika ir diezgan izplatīta. Lielākā daļa cPanel draudzīgo resursdatoru var šos failus pārvietot ātrāk un vienkāršāk nekā citas pielāgotās konfigurācijas, kas neatbilst viņu pašu servera iestatījumiem.

6. Nav cenu paaugstināšanas

MDDHosting ir vēl viens parasts nozares cenu triks, kas klientiem sagādā pārsteigumu.

Daudzi saimnieki savā vietnē reklamēs šokējoši zemu cenu.

Protams, cilvēki tiek piesaistīti tam, kas izskatās kā pārsteidzoša vērtība. Un, ja jūs reģistrējaties vismaz uz trim gadiem, lai piefiksētu šo zemo likmi.

Tomēr otra izplatīta problēma ir tā, ka tad, kad beidzas šī ievada plāns, jums bieži tiek atstāta “atjaunošanas likme”, kas var būt no 2-3 reizes augstāka par jūsu samaksāto sākotnējo cenu..

Par laimi MDDHosting to nedara. Tātad, neatkarīgi no tā, ko maksājat, pārejot uz viņiem, ir cena, kuru maksāsit, beidzoties sākotnējā plāna termiņam. Divu līdz trīs gadu laikā cenu pieaugums nav pārsteidzošs.

7. Uptime garantija “1000%”

MDDHosting noteikumos ir iekļauta “1000% Uptime garantija”.

Ko tieši tas nozīmē??

Tas nozīmē par katru dīkstāves stundu “jūs varat pieprasīt 10 reizes (1000%) faktisko dīkstāves daudzumu”.

Citiem vārdiem sakot, viena stunda dīkstāves ļauj jums iegūt kredīta desmit stundas.
uptime garantija mddhosting
Piezīme ir tā, ka septiņu dienu laikā pēc dīkstāves jums jānosūta pa e-pastu viņu norēķinu nodaļai ([aizsargāts ar e-pastu]).

Līdzīgi kā citas darbspējas garantijas, tas attiecas tikai uz faktisko dīkstāvi iekšēju problēmu vai kļūdu gadījumā.

Nav iekļauti ārkārtas apstākļi vai regulāras apkopes dīkstāves.

Šī garantija attiecas tikai uz viņu koplietotajiem un tālākpārdevēju mitināšanas kontiem.

Mīnusi MDDHosting lietošanai

Viss labais maksā par cenu. Izmantojot MDDhosting, viens no viņu mīnusiem ir tieši tas.

1. Zem nozares standarta Uptime

24 mēnešu laikā mēs izsekojām MDDHosting mūsu vietnes darbības laikam, lai pārliecinātos, ka viss rit pareizi (un ka nav nekādu žagaru)..

Nozares standarta darbības laiks ir aptuveni 99,93%, un MDDHosting 24 mēneši kopumā diemžēl bija zemāks par 99,90%..

Bija daži patiešām spēcīgi mēneši ar 100% uptime, taču diemžēl ar to nebija pietiekami, lai paaugstinātu viņu vidējo rādītāju.

Kopumā tas nav nekas briesmīgs, bet arī nav lieliski. It īpaši, kad redzat, cik viņi maksā …

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 99,99%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,81%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,95%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,89%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

MDDHosting 24 mēnešu vidējais darbspējas laiks un ātrumsMDDIzmantojot vidējo darbības laiku | Skatīt statistiku

2. Papildu izmaksas par papildu pakalpojumiem

MDDHosting pamatplāni ir diezgan laba vērtība. Tomēr viss, kas ir “virs un ārpus” parastajiem mitināšanas plāna līdzekļiem, jums nedaudz maksās.

Piemēram, MDDHosting pirmo gadu neievada bezmaksas domēna vārdu. Tā vietā jums būs jāmaksā USD 14,95 gadā, ja jums nepieciešams jauns.

Ir arī niecīgs cenu pieaugums, ja pierakstāties arī uz īsāku viena vai divu gadu darījumu. Tātad, priekšapmaksa par papildu gadu vai diviem bieži var ietaupīt dažus dolārus mēnesī (kas varētu papildināt simts dolāru no kopējās plāna cenas).

MDD hostinga cenas palielinās

Kaut arī MDDHosting piedāvā daudz noderīgu papildu drošības elementu, arī tie jums maksās papildus. Tas ietver visu, sākot ar viņu SpamExperts e-pasta drošību un beidzot ar vietnes SiteLock drošību.

Arī šīs izmaksas nav lētas. Jūs meklējat jebkur no 62,99 USD par trim gadiem, kad vietnē SiteLock ir zemāks līmeņu meklēšanas pakalpojums līdz 799,99 USD trīs gadu laikā, sākot no viņu pilnībā piedāvātā Defend piedāvājuma..

Pēc šīs likmes jūs maksāsit tikpat daudz (vai vairāk) par šīm papildu funkcijām, nekā jūs par pamata hostinga plāna sākšanu.

Tātad, lai arī ir patīkami, ka viņi tos piedāvā, kad jūs sākat visu apkopot, dolāra vērtība neizskatās tik lieliska. Un jūs, iespējams, labāk būtu maksāt katru mēnesi nedaudz vairāk par kaut ko, kas ietver visas šīs funkcijas no “get-go”.

MDDIzmaksas, hostinga plāni & Īsi fakti

Šeit ir īss pārskats par dažādiem hostinga plāniem, ko piedāvā MDDHosting:

Dalīts hostings: Tie piedāvā divus galvenos dalītā hostinga plānus:

 • Mākoņu sākuma plāns: Šis plāns maksā USD 4,00 mēnesī. Tam ir 10 GB diska vietas, neierobežoti domēni, neierobežots joslas platums, neierobežotas datu bāzes un e-pasta konti.
 • Cloud1 plāns: Ar 7,00 USD mēnesī jūs iegūstat neierobežotu vietu diskā, domēnus, datu pārsūtīšanu, datu bāzes un daudz ko citu.
 • Cloud2 plāns: 14,00 USD mēnesī. Tas nāk ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu domēnu, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu datu bāzu un e-pasta kontiem.

MDDNomātās cenas un plāni

 • Vienkārša reģistrēšanās: Ļoti ilgs pierakstīšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, Paypal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Reģistrējoties jūs piekrītat, ka viņiem ir tiesības jebkurā laikā mainīt ikmēneša maksājuma summu un citas izmaksas. Jūs nedrīkstat izmantot vairāk kā 25 procentus sistēmas resursu ilgāk par 120 sekundēm, vai arī jūs riskējat pārtraukt konta darbību (tas parasti ir nozares standarts). Ļaunprātīga darbinieku izmantošana jebkādos nesējos vai formātos tiks pārtraukta jūsu konta darbība bez naudas atmaksas (kas arī ir diezgan respektabls).
 • Upsells: Daži pirkumi.
 • Konta aktivizēšana: Ātra aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra un ērta populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām MDDHosting?

MDDHosting ir salīdzinoši jauna hostinga spēle. Līdz šim viņi ir iesnieguši apšaubāmus uptime numurus, ātru lapu ielādes laiku un lielisku klientu atbalstu.

Viņu pieeja bez BS ir arī svaiga gaisa elpa.

Jā, mēs tos ļoti iesakām (bet ir labākas iespējas).

Pat ja viņi ir pazeminājuši cenu, joprojām pastāv daudz lētāku iespēju, ja meklējat tikai vienkāršu hobiju vai personīgu vietni..

Pretējā gadījumā, neskatoties uz to, ka tā ir viena no dārgākajām pieejamajām koplietošanas mitināšanas iespējām, jūs, iespējams, iegūsit savas naudas vērts, ja izmantosit visas “neierobežotās” iespējas, kuras pat pilnībā, ierobežots plāns nodrošina ar pilnu slodzi..

P.S. Ja vēlaties redzēt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru rangs pārsniedz MDDHosting, pārbaudiet mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu šeit.

Vai esat izmantojis MDDHosting? Mēs labprāt uzzinātu par jūsu pieredzi – labu vai sliktu -, ja tā ir godīga un caurspīdīga. Jūs varat atstāt savu MDDHosting pārskatu zemāk:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map