MDDHosting pārskats

mddhosting logotips


Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 5,99 mēnesī

MDDHosting: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Īsumā, mums tie patīk dažu iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir darbības laiks un atbalsts.

Laiks: Viņi izmanto ar StorPool darbināmu uzglabāšanas platformu (īpaši ātru, pašdziedinošu utt.), Kas viņiem ļauj piedāvāt 1000% Uptime garantiju, kuru atbalsta viņu pakalpojumu līmeņa līgums.

Atbalsts: Vienmēr ērts 24x7x365 tehniskais atbalsts, kas patiesībā rūpējas!

Drošība: Izmantojot bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas vietnesLock lite (kas jūsu vietnē pārbauda jebkādu ļaunprātīgu programmatūru) un ikdienas rezerves kopiju izveidi, jums nav jāuztraucas par datu zaudēšanu, tas ir diezgan iespaidīgi, tiešām.

Pagaidām tik labi… bet… lieta, ko mēs skatāmies, ir servera resursi, tas nav daudz pamatplāns, nepietiekams, lai atļautu viņu neierobežotos domēnus un joslas platuma funkcijas. Kādā brīdī konts tiks aizvērts. Lai gan tas ir normāli un jūs nevarat gaidīt vairāk par naudu, būtu jauki, ja tas būtu pateikts skaidrāk.

Tomēr kopumā iespaidīgas lietas! Ja vēlaties izmitināt viņus, noteikti reģistrējieties, jūs to nenožēlosit!

Alternatīvi, apskatiet mūsu labāko tīmekļa mitināšanas sarakstu, lai uzzinātu vairāk iespēju.

MDDMētisko pētījumu veikšana

MDDHosting pārskats

Ievads MDDHosting

MDDHosting 2007. gadā dibināja Maikls Denijs. Viņš ir arī minētā uzņēmuma izpilddirektors. Tās galvenā mītne atrodas Indiānā, ASV. Datu centri atrodas Denverā, Kolorādo.

MDDHosting piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus. Tie ietver pārvaldīto kopīgo mākoņu mitināšanu, virtuālos privātos serverus (VPS) un tālākpārdevēju mitināšanu. Tie nodrošina arī SpamExperts surogātpasta filtrēšanu, vietņu aizsardzības pret ļaunprātīgu programmatūru aizsardzību, SSL sertifikātus, domēna reģistrāciju un domēna pārsūtīšanu..

Cenu noteikšana

Uzņēmums nodrošina deviņu veidu pārvaldīto koplietoto mākoņu hostinga plānus. Tie ir nosaukti par CloudStarter, Cloud1, Cloud2, Cloud4, Cloud6, Cloud8, Cloud10, Cloud12 un Cloud14. Kū! Tas ir daudz. Minētie plāni ir redzami zemāk:

Lētākais plāns tiek saukts par CloudStarter, un tas maksā USD 5,99, ja maksājat katru mēnesi. Ja izvēlēsities līgumu uz 36 gadiem, tas jums izmaksās USD 4,00 mēnesī. Izmantojot šo plānu, katram mitināšanas kontam var būt neierobežoti domēni. Tas nozīmē, ka uzņēmums neierobežo pievienošanas domēnu un aizstājvārdu skaitu jūsu mitināšanas kontā.

Jums tiek dots arī 10 GB vērts diska vietas. Salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tas ir par maz, jo citi piedāvā neierobežotu krātuvi. Joslas platums nav ierobežots. Tas nozīmē, ka datu pārsūtīšana no servera uz ierīci, kas pieprasa, ir neierobežota. Jūs varat izmitināt katru vietnes skatītāju, kas tur maksā, bez papildu maksas.

Papildus neierobežotiem domēniem jums tiek piešķirtas arī citas neierobežotas iespējas. Tajos ietilpst neierobežotas MySQL datu bāzes un e-pasta konti. Tādējādi katrai personai, kura pārvalda jūsu vietni, jūs varat nodrošināt savus e-pasta kontus, nemaksājot par papildu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Runājot par veiktspēju, jums tiek dots 0,5 CPU kodols un 0,5 GB RAM (atmiņa). Jo augstāka ir šo divu statistika, jo ātrāka būs jūsu vietne. Jūs varat izvēlēties no daudzām PHP versijām, no kurām dažas ir PHP 7.0, 7.1 un 7.2. Minētās PHP versijas ir ātrākas, salīdzinot ar vecākām versijām. Tas atkal nozīmē ātrāku vietnes ielādēšanas ātrumu jums.

Varat iespējot un piekļūt CloudFlare tieši MDDHosting cPanel, jo tie ir Cloudflare optimizētie partneri. Viņi arī atbalsta CloudFlare Railgun un nodrošina to uz savas paketes bez maksas. Tas nodrošina, ka savienojums starp jūsu sākotnējo serveri un Cloudflare tīklu ir tik ātrs, cik vien iespējams. Railgun tiek izmantots, lai saspiestu iepriekš nepieejamus tīmekļa objektus līdz 99,6%. Rezultātā vidējais veiktspējas pieaugums ir par 200%.

CloudStarter pakotne izmanto LiteSpeed ​​Web Server. Tas ir 100% saderīgs ar Apache. Saskaņā ar MDDHosting, tas ir arī “vismaz” par 174% ātrāk nekā Apache un “vismaz” par 76% ātrāk nekā NGINX.

MDDHosting plāns atbalsta arī LiteSpeed ​​Cache. Šī ir viena no ātrākajām lapu kešatmiņas sistēmām Magento, WordPress, PrestaShop, Joomla!, Drupal, MediaWiki un XenForo. Tas arī dod jums iespēju rīkoties ar milzīgu apmeklētāju skaitu, nesalaužot sviedru. Viņiem ir arī LiteSpeed ​​kešatmiņa WordPress (LSCW). To izmanto, lai dramatiski samazinātu lapu ielādēšanas laiku. Tas rada augstu PageSpeed ​​rezultātu un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Iekļauts arī Softaculous Application Installer, kas ļauj jums ar dažiem klikšķiem instalēt simtiem lietotņu. Šajās lietotnēs cita starpā ietilpst WordPress, Joomla! Un Drupal. Komplektācijā ir iekļauts vietnes izveides vietņu izveidotājs SitePad. Tas ir ērti lietojams interfeiss, kas satur vairāk nekā 50 motīvu un vairāk nekā 40 logrīkus, piemēram, attēlu galerijas, attēlu slīdņus, attēlu galerijas un video slīdņus.

Viņi ievieš automatizētas ikdienas rezerves kopijas, kas vismaz 7 dienas tiek glabātas izbraukuma vietā. Viņu rezerves sistēmu darbina JetBackup. Jūs varat arī pats atjaunot dublējumus, izmantojot cPanel.

Viņiem ir 1000% uptime garantija, ko atbalsta pakalpojuma līmeņa līgums (SLA). Saskaņā ar MDDHosting, ja jūsu servera fiziskā dīkstāve pārsniedz 1 stundu, varat pieprasīt 10 reizes (1000%) faktisko dīkstāves daudzumu. Tādējādi, ja rodas 1 stundas dīkstāve, jūs saņemsiet 10 kredīta stundas. Tomēr uz to attiecas daži noteikumi un nosacījumi.

Visbeidzot, viņi dod jums 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Atmaksu var saņemt tikai par pirmo kontu. Ļoti noderīgi, ja jūs tikai pirmo reizi izmēģināt viņu pakalpojumus.

Atbalsta iespējas

MDDHosting piedāvā dažādas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst:

  • Atbalsts pa tālruni
  • Biļešu iesniegšana
  • E-pasta atbalsts
  • Kopienas forumi
  • Zināšanu pamats
  • Servera statuss

Biļešu iesniegšana un e-pasta atbalsts ir pieejams 24/7/365. Atbalsts pa tālruni tiek izmantots pārdošanai un norēķiniem, un tas ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8 līdz 16 pēc Austrumu laika. Servera statuss rāda reāllaika pārskatu par viņu serveriem. Varat to izmantot, lai pārbaudītu, vai ar viņu darbībām nav problēmu.

Viņu zināšanu bāze satur konsultācijas par to, kā iestatīt un pārvaldīt savus produktus un pakalpojumus. Kopienas forumi, no otras puses, ir Q&Platforma, kas ļauj uzdot jautājumus un atbildēt arī uz citiem jautājumiem.

Atsauksmes par viņu klientu atbalsta dienestu galvenokārt bija pozitīvas. Klienti bija apmierināti ar saviem pārstāvjiem un paziņoja, ka viņi ātri reaģē. Pārskatos arī tika teikts, ka lielāko daļu problēmu, neatkarīgi no tā, vai tās ir vieglas vai sarežģītas, risina MDDHosting klientu atbalsta komanda.

Plusi

Darbam ar MDDHosting ir vairākas priekšrocības. Zemāk ir daži no tiem:

Vairāki ātruma optimizācijas līdzekļi

Viņi izmanto cietvielu diskus, kas ir ātrāki nekā tradicionālie mehāniskie diskdziņi. Viņiem ir arī atbalsts LiteSpeed ​​un Cloudflare. Šīs atkal ir funkcijas, kas palielina jūsu vietnes ātrumu. Viņu tīmekļa serveri ir arī LiteSpeed. Tas ir 100% saderīgs ar Apache, kā arī attiecīgi ar 174% un 75% ātrāk nekā Apache un NGINX.

Neierobežots domēns

Vienam mitināšanas kontam var būt neierobežoti domēni, pat ņemot vērā lētāko plānu. Tas nozīmē, ka jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Kāds kārums!

Neierobežots e-pasta konts

Izmantojot CloudStarter mitināšanas plānu, varat baudīt neierobežotu e-pasta kontu skaitu. Ja jums ir vairāk nekā viena persona, kas atbild par jūsu vietni vai biznesu, jūs varat viņiem piešķirt katru pastkasti. Jums nav jāiegūst papildu nauda atsevišķai e-pasta mitināšanas pakotnei.

Neierobežots joslas platums

Jums nav jāuztraucas par sezonas sezonām vai periodiem, kad vietni apmeklē neparasti liels apmeklētāju skaits. Izmantojot neierobežotu joslas platumu, jums var būt neierobežots trafika daudzums, un jums nav jāmaksā papildus.

Softaculous + vietņu veidotājs

Softaculous var izmantot, lai instalētu simtiem lietojumprogrammu tikai ar dažiem klikšķiem. Turklāt MDDHosting dod jums vietņu veidotājam iespēju viegli izveidot vietnes pat bez kodēšanas pieredzes. Jums vienkārši tiek dota vilkšanas un nomešanas saskarne, kurā cita starpā varat izmantot vairāk nekā 50 motīvus un vairāk nekā 40 logrīkus, piemēram, attēlu galerijas, bagātinātu tekstu un attēlu slīdņus..

Mīnusi

0,5 centrālā procesora kodols

Jā, jums tiek piešķirts neierobežots joslas platums. Bet jums tiek dota tikai ½ no visa CPU kodola. Turklāt jums pat tiek piešķirti neierobežoti domēni vienā mitināšanas kontā. 0.5 CPU Core, iespējams, nevarēs uzņemt visas nepieciešamās vietnes. Turklāt neierobežota datplūsma + puse CPU kodola īsti neatbilst.

Saskaņā ar MDDHosting, ja jūs pārsniegsit CPU limitu, jūsu hostinga kontu mērķa dēļ ierobežos viņu sistēma, un tas noved pie tā palēnināšanās, lai nodrošinātu, ka tas ir ierobežotā skaitā. Tādējādi, ja vēlaties pārvaldīt neierobežotu trafiku un neierobežotus domēnus, jums vajadzētu jaunināt uz dārgāku plānu.

0,5 GB RAM (atmiņa)

Skatīt iepriekš, tas pats pamatojums attiecas arī uz šeit.

Secinājums

MDDHosting piedāvā daudz funkciju, kā arī pienācīgu ātruma optimizāciju. Tomēr ierobežotie resursi diezgan ātri aizkavēs jūsu vietņu portfeli (atkarībā no tā, cik vietnes vēlaties izveidot), lai gan tas ir lieliski, un cilvēkiem no sākuma plāniem nevajadzētu gaidīt vairāk … būtu jauki, ja tas būtu skaidri izskaidrots vietne.

Noslēgumā jāsaka, ka tie ir labi … bet ir arī labākas alternatīvas. Pārbaudiet mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu, lai uzzinātu citas iespējas.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersaPārskata datums 2018-08-29Atsauktais vienums MDDHostingAuthor Rating 41 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēksProdukta nosaukums MDDHostingPrice
USD 5,99

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector