Mazs apelsīns – kāpēc 17. no 30 pārskatiem

Maza oranža mājas lapa


Mazo apelsīnu 2012. gadā iegādājās Endurance International Group (EIG) – tas pats konglomerāts aiz populārākajiem (un tieši nosauktajiem) Bluehost un HostGator..

Tā varētu būt brīdinājuma zīme uzņēmumam, kura birka ir “vietējais hostings”. Tomēr, atšķirībā no šiem diviem ievērojamākajiem zīmoliem, A Small Orange, šķiet, nav zaudējis savu tiešo pieeju.

Mēs izveidojām WordPress pamata vietni viņu lētākajā mitināšanas plānā ar nosaukumu “Tiny Plan” jau 2015. gada jūnijā un esam apkopojuši to darbības laiku & ātruma statistika pēdējos 24 mēnešos.

Kā viņi var salīdzināt ar viņu pazīstamākajiem māsu zīmoliem? Apskatīsim.

Plusi, izmantojot nelielu apelsīnu mitināšanu

Sākotnēji Tims Dorrs, 2003. gadā to uzsāka, mazajam apelsīnam tagad ir divas serveru vietas Dalasā, Teksasā un Dārbornā, Mičiganā. Neliels apelsīns, neraugoties uz mazo statusu un kaprīzo vārdu, kādu laiku darbojas šajā biznesā. Dati pierāda, ka viņi zina, ko dara.

1. Spēcīgs Uptime 99,98%

Ja vietne tiek parādīta lielākajā publikācijā, tas dažu minūšu laikā var atbrīvot no plūsmas plūsmas. Šī iedarbība ir pārsteidzoša … kamēr jūsu vietne nedarbojas!

Diemžēl nav nozīmes tam, cik labi jūsu vietne darbojas, ja to turpina dabūt bezsaistē tīmekļa vietne, kuras veiktspēja ir nepietiekama un kuras darbības statistika ir slikta..

Par laimi, tas nav gadījumā ar mazo apelsīnu.

Mūsu analīze parādīja, ka darbspējas laiks 24 mēnešu laikā bija 99,98%. Tas ir fenomenāli – viņi ievērojami pārspēj lielākus, ievērojamākus nosaukumus nozarē (ieskaitot viņu māsasuzņēmumus).

Šeit ir neapstrādāti dati par pēdējiem 12 mēnešiem:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,94%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,95%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,97%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

Neliels oranžs pēdējo 24 mēnešu statistikaMazs oranžs vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

2. Ātrās ielādes laiks – 645 ms

Mēs esam noskaidrojuši, ka stabila vietne ir kritiska vietnes veiktspējai. Pat stabila vietne, ja tā ir lēna, var ātri kļūt bezvērtīga.

Pētījumi rāda, ka vietnes ielādes laika aizkavēšanās par vienu sekundi var izraisīt 7% reklāmguvumu zudumu. 40% no jūsu vietnes trafika aiziet uz visiem laikiem, ja tas netiek ielādēts tikai 3 sekundēs.

par laimi, Mazs oranžs lapas vidējais ātrums bija 645 ms – daudz ātrāk nekā vidēji nozarē.

Šī neapstrādātā statistika, kas dublē šos apgalvojumus:

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

Mazs oranžs pēdējos 12 mēnešos detalizēta statistikaMaza oranža vidējā statistika 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

3. Atbalsts – draudzīgs un izpalīdzīgs

Pat stabilām, ātrām vietnēm ir nepieciešams liels atbalsts izlases veida jautājumiem, kas negaidīti var parādīties.

Nelielais apelsīnu klientu atbalsts mūs nelutināja, ātri sazinoties ar mums, saņemot gan detalizētas, gan labi informētas atbildes. Mūsu pieredze darbā ar viņiem bija 10/10. Šis ir tērzēšanas piemērs ar viņu komandu:

Neliels oranžais atbalsts

Neliels oranžais aģents bija noderīgs & jautrs

Mums patīk, ka mazais apelsīns nemēģināja vienkārši nosūtīt saites, lai atrisinātu mūsu problēmu. Viņi faktiski prasīja laiku, lai runātu ar mums, atšķirībā no dažiem citiem tīmekļa mitinātājiem, kurus mēs iepriekš esam pārskatījuši.

4. Godīga, caurspīdīga biznesa pieeja

Viņu godīgas pieejas pozitīvs blakusefekts ir tas, ka nav “slēptas” darba kārtības vai valodas, kas jūs maldinātu.

Piemēram, vairums tīmekļa mitinātāju izsaka hiperboliskas pretenzijas, piemēram, “neierobežots mitināšana”. Bet lielākā daļa faktiski nesniedz neierobežotas priekšrocības.

Mazs apelsīns to nedara. Viņi vienkāršā angļu valodā paskaidro, ko jūs iegūsit par savu naudu.

Turklāt katrs plāns viņu vietnē nodrošina visas savas premium funkcijas (izņemot “Tiny Plan”), ieskaitot neierobežotu e-pastu, diennakts atbalstu uz ASV, SSD serverus un neierobežotus domēna vārdus.

5. 90 dienu naudas atdošanas garantija

Standarta nozares prakse var dot jums atmaksu 30 dienu laikā, ja lietas neizdodas, kā plānots. Atkal mazais apelsīns palielina tendenci, nodrošinot 90 dienas, lai atgūtu naudu. Tikai ilgs uzņēmums, kas vēlas stāvēt pie sava servisa, piedāvātu tik ilgu atmaksas periodu, padarot testa braucienu ar salīdzinoši zemu risku.

Starp citu, InMotion Hosting piedāvā arī 90 dienu naudas atdošanas garantiju. Atpūtai vajadzētu būt apmēram 30-45 dienām.

Naudas atdošanas garantijas ir milzīgas, jo jums nav jājūtas nemierīgi, iesaistoties tīmekļa mitinātājā tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka jums nepatīk viņu pakalpojumi un funkcijas.

Izmantojot nelielu apelsīnu, jums nevajadzēs justies apgrūtinātam, maksājot par ienīsto pakalpojumu.

Ņemiet vērā, ka atmaksa neattiecas uz noteiktām maksājuma metodēm.

Saskaņā ar A Small Orange pakalpojumu sniegšanas noteikumiem jūs nevarēsit saņemt atmaksu, ja maksājat ar bankas pārskaitījumu, Western Union maksājumu, čeku vai naudas pārvedumu.

Noteikti maksājiet ar debetkarti, kredītkarti vai PayPal, lai pārliecinātos, ka jūsu konts ir piemērots atmaksai.

Mīnusi, izmantojot nelielu apelsīnu mitināšanu

Mazs apelsīns lielāko daļu mūsu testu izturēja ar lidojošām krāsām. Tomēr ir dažas lietas, kas jums jāzina pirms kredītkartes nodošanas.

1. Riski to limitu pārsniegšanai

Ja pārsniegsiet plāna ierobežojumus, Mazs Apelsīns var nekavējoties apturēt jūsu kontu. Tas ir viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos, kad jūs reģistrējaties, neatstājot citas iespējas, kā vienoties, kad sākat. Lai gan vairums viņu plānu piedāvā pienācīgu joslas platumu, vienkārši jāapzinās, ka tā ir iespēja.

ASmallOrange joslas platuma lietošanas noteikumi

Runājot par resursu izmantošanu, mazais apelsīns apgalvo, ka katram klientam ir jāizmanto pēc iespējas mazāk servera resursu, lai visi klienti uz saviem serveriem pieredzētu labu sniegumu.

Tā kā CPU un atmiņa ir kopīgi resursi, mazs oranžs var apturēt vai pārtraukt jūsu konta izmantošanu, jo ir izmantots pārāk daudz resursu, jo tas ir “ļaunprātīgs”.

Saskaņā ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem koplietoto un tālākpārdevēju pakešu resursu ierobežojumi ir šādi:

 • 50 skriešanas procesi
 • 15 minūšu maksimālais izpildes laiks
 • 100 000 kopējo inodu
 • 10% CPU izmantošana
 • 5% atmiņas izmantošana (vai 512 MB)
 • 500 izejošie e-pasta ziņojumi katras stundas laikā (tie atmetīs visus liekos ziņojumus, tos nenododot)

Tas pats attiecas uz joslas platuma izmantošanu. Viņi piešķir jums ikmēneša joslas platuma pabalstu, kura pamatā ir jūsu iegādātā mitināšanas pakete.

Ja jūsu konts pārsniedz mēnesī piešķirto joslas platuma summu, mazs oranžs jūsu kontu var apturēt līdz:

 • Tiek piešķirts lielāks joslas platums,
 • Par papildu samaksu jūs iegādājaties lielāku joslas platumu,
 • Jūs jaunināt uz paketi, kurai ir lielāks kopējais joslas platums.

Viņi var iekasēt no jums papildu maksu par pārsniegumu neatkarīgi no tā, kā izvēlaties atkārtoti aktivizēt kontu.

2. Nav atbalsta pa tālruni

Mazu apelsīnu klientu apkalpošana ir fantastiska. Tie bija ārkārtīgi ātri un detalizēti mūsu pieredzē ar pieejamību 24/7/365.

Vienīgā problēma? Nav atbalsta pa tālruni. Tā vietā viņi paļaujas uz padziļinātu zināšanu datu bāzi, tiešsaistes tīmekļa tērzēšanu un e-pastu.

Lielākā daļa citu tīmekļa mitinātāju piedāvā atbalstu pa tālruni, tāpēc šī “con” smagums varētu būt atkarīgs no jūsu personīgās izvēles.

3. Sliktas reputācijas vadība

Visā mūsu pārbaudes laikā mazais apelsīns apbrīnojami veica galvenos Web mitinātāja uzdevumus (darbspējas laiks, ātrums un klientu atbalsts). Tiešsaistē atradīsit citas atsauksmes, kuras nav tik kvēlas. Mūsu mērķis vienmēr ir sniegt visaptverošu pārskatu, un tur ir pārskati, kas ir pretrunā ar mūsējiem.

Arī uzņēmumam nav tikai slikta reputācija, runājot par pārskatiem.

Vairāki Twitter lietotāji ir devušies uz sociālo platformu, lai negatīvi runātu par A Small Orange pakalpojumiem.

Viens lietotājs pat apgalvoja, ka mazais apelsīns 2016. gadā nenodos viņu domēnu jaunam tīmekļa mitinātājam.

Neliels oranžs čivināt

2017. gadā izrādījās, ka kopējā saruna par Mazo apelsīnu joprojām ir tikpat negatīva, pat ja mēs tam nepiekrītam.

Šis ir tas, kas Twitter lietotājam @jackson_surfs bija jāsaka par uzņēmumu:

Mazs oranžs čivināt 2

Mazs apelsīns atbildēja uz abiem tvītiem un, šķiet, mēģināja labot problēmas.

Maza oranža cena, hostinga plāni & Īsi fakti

Maza oranža cena un plāni

Mazais plāns: Šis plāns maksā 6,51 USD mēnesī. Tam ir 500 MB krātuves, 5 GB joslas platuma, 24/7 e-pasts + tiešās tērzēšanas atbalsts un maksimāli 1 domēna vārds. Jums ir jāmaksā vismaz par vienu gadu, ja jūs nolemjat izmantot šo plānu. – Šis ir plāns, kuru mēs izmantojām pārbaudei.

Mazais plāns: Šis plāns maksā 94,60 USD (7,88 USD mēnesī) gadā (vai 8,80 USD mēnesī), un tas var būt par lētāku cenu, ja jūs maksājat par gadu vai vairāk uzreiz. Tam ir 5 GB krātuve, 50 GB joslas platums, neierobežoti domēna vārdi, e-pasts visu diennakti un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Vidējs plāns: Šis plāns maksā USD 136.40 (USD 11.37 mēnesī) gadā (vai USD 16.50 mēnesī). Tam ir 15 GB krātuve, 150 GB joslas platums, neierobežoti domēna vārdi, kā arī diennakts e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Jūs varat maksāt mazāk, ja nolemjat maksāt par ilgāku vienu vai vairākiem gadiem.

Liels plāns: Šis plāns maksā USD 250,80 (USD 20,90 mēnesī) katru gadu (vai USD 27,50 mēnesī). Tam ir 30 GB krātuve, 500 GB joslas platums, neierobežoti domēna vārdi, kā arī diennakts e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Tas arī maksā mazāk, ja pasūtāt uz laiku vairāk nekā vienu gadu.

Visi viņu kopīgotie hostinga plāni, izņemot Tiny plānu, tiek atbalstīti ar neierobežotiem domēna vārdiem, neierobežotiem e-pastiem, atbalstu visu diennakti un SSD.

 • Vienkārša reģistrēšanās: Vienas reģistrēšanās lapa. Vienkāršs pierakstīšanās process.
 • Maksājuma iespējas: Kredītkarte, PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Nav slēptu maksu. Visām koplietotajām un tālākpārdevēju pakām tiek piemērots ierobežojums – 10 procenti CPU, 5 procenti atmiņas, 50 darbības procesi, maksimālais izpildes laiks 15 minūtes, kopējais mezglu skaits 100 000 un 500 izejošie e-pasta ziņojumi 60 minūšu laikā..
 • Upsells: Nav pirkumu. Hooray!
 • Konta aktivizēšana: Tūlītēja konta aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: pieejams cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Softaculous ir pieejams instalēšanai ar vienu klikšķi.

Vai mēs iesakām mazu apelsīnu??

Jā un nē.

Stabils darbspējas laiks, ātra lapu ielāde un ātra, draudzīga tērzēšana ar zinošu atbalsta pārstāvi pierādīja, ka mazais apelsīns zina, ko viņi dara.

Bet bija taču. Ja jums vajadzētu pārsniegt viņu robežas, jūsu vietne var pat tikt noņemta, kas mums ir nepieņemami.

Jūs, iespējams, iegūsit vairāk naudas par vienu bolu ar vienu no mūsu labākajiem ieteiktajiem saimniekiem.

Vai esat izmantojis mazo apelsīnu mitināšanu? Ja tā, lūdzu, atstājiet pārskatu zemāk. Labi vai slikti – nav īsti nozīmes, jo mēs cenšamies, lai mūsu pārskati būtu pārskatāmi un godīgi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map