Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Singapūrai

Kā digitālā aģentūra mēs diezgan labi zinām tīmekļa mitināšanas nozari (jo mēs uzņemam gan savus klientus, gan personiskos projektus ��). Mēs esam veikuši Singapūras analīzi, tīmekļa mitināšanas pārskatus un salīdzinājumus.


Labākā tīmekļa mitināšana Singapūrai:

 1. Hostinger – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana
 2. SiteGround – otrajā vietā esošā tīmekļa mitināšana
 3. A2 hostings – labākais pārdevēju pārdevējs
 4. Vodien – uzticama vietējā tīmekļa mitinātāja
 5. GreenGeeks – videi draudzīgākais Web resursdators
 6. CloudWays – labākais Singapūras mākoņa mitināšanas līdzeklis
 7. Bluehost – labas vērtības tīmekļa mitinātājs
 8. WP Engine – lieliski pārvaldīts WordPress resursdators

Svarīga ir uzticama tīmekļa mitināšana!

Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem.

Ņemsim ātrumu vietnē  piemēram, vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē lapu skatījumu samazināšanos par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir ļoti svarīgs!

Vietnes mitināšanas pakalpojuma izvēle Singapūras vietnei par laimi ir ļoti vienkārša, jo daudziem lielajiem spēlētājiem ir datu centri Singapūrā. Papildus zemāk redzamajai tabulai mēs sīkāk iedziļināmies arī atsevišķu vietņu mitināšanas pārskatos.

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotips USD 2,89 (Atlaide 74%) 20 GB

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Singapūras serveri
 • Atsaucīgs atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Hostinger pārskats
siteground2 USD 3,95 (atlaide tikai pirmajam rēķinam) 10 GB
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Lielisks priekšnesums
 • Serveri Singapūrā
 • Ātra iestatīšana & ļoti draudzīgs lietotājam
Vietnes zemes pārskats
A2HostingLogo USD 3,92 Neierobežots
 • Lieliski ar WordPress
 • Neierobežota vieta diskā!
A2 mitināšanas pārskats

Labākais Singapūras Web hostings 2020

Šeit ir 8 populārākās tīmekļa mitināšanas atsauksmes Singapūrai, sarindoti pēc diska vietas, izmaksām un atbalsta:

1. Hostinger – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana

Hostingera logotips

Hostinger piedāvā absolūti labāko cenu, ja runa ir par mitināšanu. Iegūto funkciju, atbalsta un veiktspējas daudzums tikai USD 2,89 mēnesī tiešām ir iespaidīgi, tieši tāpēc viņi ir mūsu # 1 sarakstā.

Piezīme: Viņiem ir arī sākuma plāns USD 0,99 mēnesī, kas ļauj izveidot 1 vietni un 10 GB diska vietas.

Hostinger sāka darboties 2004. gadā, un tagad tam ir vairāk nekā 25 miljoni lietotāju, un tam ir labs iemesls, jo viņiem pastāvīgi izdodas nodrošināt kvalitatīvu mitināšanu ar zemākām cenām salīdzinājumā ar konkurenci.

Viņiem ir datu centrs tepat Singapūrā, kas vietņu ātrumu padara neizdevīgu (noteikti, jo tie izmanto SSD un pat ir pielāgota kešatmiņas spraudnis WordPress vietnēm).

Un tikai gadījumā, ja jūsu mērķa tirgus atrodas kaut kur citur, viņiem ir arī serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Lietuvā, Brazīlijā un Indonēzijā.

Attiecībā uz atbalstu viņi piedāvā tiešsaistes tērzēšanu 24/7/365. Viņi ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi.

Tas, kas viņus patiesībā atšķir no konkurences, ir viņu iekāpšanas process. Vietnes iestatīšana ir nevainojama, ar katru soli vienmērīgi pārejot uz nākamo, kas ir fantastiski cilvēkiem, kas nav moderni..

Viņiem ir 3 dalīti hostinga plāni, no kuriem tikai populārākais plāns ir USD 2,89 mēnesī / mēnesī (Atlaide 74%).

Ak, un viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas mūsu grāmatā ir noteikts bez prāta!

Plusi

 • Ļoti viegli uzstādīt
 • Lielisks priekšnesums
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Ātrs serveris Singapūrā + globālais tīkls

Mīnusi

 • Nav

Vietne: www.hostinger.com
Cena: 2,89 USD (USD)
Diska vieta: 20 GB
Atbalsts: Tiešraides Čats
Globālā sasniedzamība:

2. SiteGround – otrajā vietā esošā tīmekļa mitināšana

Vietnes zemes logotips

SiteGround ir vēl viena lieliska vietņu mitinātāja, tās joprojām ir diezgan pieņemamas, tām ir jaudīgi serveri (arī Singapūrā), un pats galvenais, ka atbalsts ir visaugstākais.

Viņiem ir 3 hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma USD 3,95 mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)! 

Kas attiecas uz atbalstu, vietnē SiteGround ir viena no labākajām tīmekļa mitināšanas atbalsta sistēmām, un visas viņu atbalsta iespējas tiek piedāvātas visu diennakti. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar viņu klientu apkalpošanas tālruni, tiešraidē vai pa e-pastu (biļešu pārdošanas sistēma).

Jūs saņemsit tūlītējas atbildes, izmantojot tālruņa un tērzēšanas iespējas, savukārt viņu e-pasta atbildes parasti tiek saņemtas 10 minūšu laikā pēc biļetes iesniegšanas..

Runājot par ātrumu, jo viņiem ir datu centrs Singapūrā (tikai viens no daudzajiem datu centriem), varat būt pārliecināti, ka vietējā auditorija jūsu vietnes ielādes laikus atradīs patiešām ātri, noteikti, jo viņi izmanto SSD.

Vietnēm WordPress tām pat ir pielāgots spraudnis ar nosaukumu SuperCacher, lai vēl vairāk optimizētu jūsu vietnes ielādes ātrumu. Tas ir ļoti iespaidīgi

Jums vienkārši jāatspējo šī opcija vadības panelī – to ir ļoti vienkārši izdarīt (un neaizmirstiet, jūs vienmēr varat lūgt palīdzību viņu atbalsta komandai)..

Tātad, ja jūs meklējat biznesa mitināšanu, vēlaties izveidot personīgo emuāru vai pat e-komercijas veikalu, vietne SiteGround jūs nenodarīs!

Plusi

 • Pieejams
 • Ļoti draudzīgs lietotājam
 • Cieta drošības iestatīšana
 • Lielisks priekšnesums

Mīnusi

 • Nav

Vietne: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

3. A2 hostings – labākais pārdevēju pārdevējs

A2 mitināšanas logotips

A2 hostings ir vienāds ar vietni SiteGround, viņiem ir arī visdažādākie ātri izmantojamie serveri visā pasaulē (protams, ieskaitot Singapūru) +, un viņiem ir liels atbalsts. Lai gan viņiem nav oficiālo WordPress ieteikumu, viņu sniegums WP vietnēs ir pārsteidzošs. + Neierobežota vieta diskā!!

Viņi piedāvā arī 3 hostinga plānus, viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma 3,92 USD / mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD / mēnesī).

A2 Hostinga oficiālajā vietnes zināšanu bāzē ir plašs pašpalīdzības rakstu un mācību materiālu krājums. Tomēr, ja vēlaties runāt ar kādu, viņu klientu atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, lai palīdzētu jums.

Jums ir iespēja iesniegt biļeti par viņu produktu, rēķiniem un daudz ko citu. Varat arī saņemt tūlītēju atbalstu, zvanot viņiem pa tālruni vai atverot tiešo tērzēšanas lodziņu.

Vienkārši zināt, ka vienmēr būs kāds no A2 Hostinga, kurš palīdzēs jums palīdzēt jebko jebkurā diennakts laikā.

Ja serveri atrodas valstī, jūsu vietnes ātrums starp Singapūras lietotājiem tiks nodrošināts. Bet ņemiet vērā, ka viņiem visā pasaulē ir arī datu centri – tas padara jūsu vietni pieejamu (ar lielu ātrumu) visā pasaulē.

A2 mitināšana tiek veidota uz ātruma, izmantojot SSD. Un kā jūs droši vien jau varat pateikt, viņu hostinga plāni (Lite, Swift, Turbo) nāk ar dažādu ātrumu. Tāpēc, ja ātrums jums ir ārkārtīgi svarīgs, varat ķerties pie viņu cenu plāniem, kas ietver to Turbo funkciju, kas dod jums vairāk resursu, un katram serverim ir mazāk lietotāju.

Plusi

 • Serveri visā pasaulē
 • Neierobežota vieta diskā
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav

Vietne: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

4. Vodien – uzticama vietējā tīmekļa mitinātāja

Vodien logotips

Vodien ir Singapūrā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas jau labu laiku, un tas parāda! Lielisks diennakts atbalsts, iknedēļas automatizētas rezerves kopijas, 30 dienu naudas atdošanas garantija … Ja vēlaties doties vietējā mērogā, Vodien ir prāts.

Viņi piedāvā visu, sākot no koplietošanas pamata, līdz mākoņa mitināšanai, veltītiem serveriem un pat pārvaldītai WordPress mitināšanai. Pelnīta 2. vieta mūsu sarakstā.

Viņu lētākais plāns sākas ar USD 10 mēnesī.

Vodien ir īpaša klientu atbalsta komanda, uz kuru varat paļauties visu diennakti. Viņi galvenokārt ir pazīstami ar savu profesionalitāti, risinot jautājumus un sniedzot tūlītējas atbildes.

Ja rodas problēmas ar viņu mitināšanu, varat sazināties ar viņiem pa tālruni (Singapūras fiksētā tālruņa numurs), tērzēt un pa e-pastu. Daudzi cilvēki saka, ka viņu e-pasta pakalpojumu atbildes laiks nav tik labs, taču jūs saņemsit atbildi 24 stundu laikā.

Tagad, ja jūs pats izpētāt un atklājat lietas, jūs priecāsies uzzināt, ka viņu oficiālajā vietnē ir arī zināšanu bāze, kas ir pilna ar rakstiem. Viņu informācija tur ir patiešām noderīga neatkarīgi no tā, vai mēģināt kaut ko uzzināt vai novērst problēmu.

Tā kā Vodien atrodas Singapūrā, jums nebūs problēmu apkalpot Singapūras apmeklētājus. Viņu ielādes laiks un lapas ātrums noteikti ir pienācīgi.

Vodien noteikti ir labs risinājums Singapūras hostinga uzņēmumam.

Plusi

 • Viegli izmantot
 • Labs sniegums
 • Daudzveidīgas mitināšanas iespējas

Mīnusi

 • Mazliet dārgi

Vietne: www.vodien.com
Cena: 10 USD
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

5. GreenGeeks – videi draudzīgākais Web resursdators

GreenGeeks logotips

GreenGeeks ir viens no tiem uzņēmumiem, par kuru jūs tikko zināt, ka tas turpinās augt, un tas, ka viņi 300% enerģijas, ko viņi izmanto, atdod atpakaļ tīklam, ir tikai episks papildinājums. Viņu atbalsts ir arī ļoti iespaidīgs, viņi to piedāvā visu diennakti un piedāvā tālruņa, atbalsta biļetes un tiešraides tērzēšanas iespējas.

Turklāt paši serveri ir aprīkoti ar SSD, PHP7 un PowerCacher, lai jūsu vietnēm nodrošinātu maksimālo ātrumu. Viņi pat piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Viņu lētākais plāns sākas ar USD 2,95 mēnesī.

GreenGeeks darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un viņu klientu apkalpošana ir saglabājusi labu reputāciju līdz pat šai dienai.

Kā mēs jau minējām, viņu telefonam, tiešajai tērzēšanai un e-pasta atbalstam var piekļūt visu diennakti, tātad, kad rodas problēmas ar vietni, jūs nekad nepaliksit viens pats..

Mēs iesakām arī izpētīt viņu rakstu zināšanu bāzi, jo tur atradīsit daudz noderīgu materiālu. Varat doties tur informatīvos nolūkos vai meklēt traucējumus, ja jūtaties kā pats izdomājat lietas.

Protams, nekas neliecina, ka vajadzības gadījumā ir pieejama cilvēku palīdzība (un jūs uz to varat paļauties).

Lai gan GreenGeeks nav serveru Singapūrā, kā mēs atzīmējām GreenGeeks pārskatā, viņu serveri ASV un Eiropā joprojām var piegādāt jūsu saturu vietējiem apmeklētājiem ar lielu ātrumu.

Ja vēlaties, varat arī izvēlēties iespējot viņu iekļauto CDN pakalpojumu (CloudFlare). Tas nodrošinās, ka jūsu vietne vienmēr būs nevainojamā ātrumā ne tikai Singapūrā, bet arī visā pasaulē.

Un tikai gadījumā, ja jums tas ir nepieciešams, viņi var piedāvāt arī domēna reģistrāciju, lai jūs iestatītu pavisam jaunu vietni.

Plusi

 • Neierobežota vieta diskā
 • Super videi draudzīgs
 • Lielisks priekšnesums

Mīnusi

 • Singapūrā nav serveru

Vietne: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

6. Mākoņi

Cloudways logotips

Mākoņu sistēma mākoņu mitināšanu pāriet uz nākamo līmeni!

Ar vairāk nekā 25 datu centriem (arī Singapūrā), uz SSD balstītu mitināšanu, pieturvietu zonu, episko sniegumu caur Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr un KYUP serveriem … šie puiši no jauna nosaka mākoņu mitināšanas nozari.

Viņu lētākais mitināšanas plāns sākas tikai ar USD 7 mēnesī.

Izmantojot CloudWays, jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka jums ir pieejama palīdzība visu diennakti – un to sniedz ekspertu komanda.

Ja vēlaties, varat apmeklēt viņu oficiālo vietni un piekļūt viņu zināšanu bāzei. Tas ir pilns ar rakstiem, ceļvežiem, pamācībām un FAQ, kas noteikti jums palīdzēs, ja kaut ko pētāt. Bieži sastopamās problēmas var atrisināt ar viņu pašpalīdzības rakstiem.

Protams, ir pieejams arī cilvēku atbalsts. Viņiem ir biļešu pārdošanas sistēma, tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni.

Izmantojot CloudWays, jums tiek garantēta ātra vietņu un lapu ielāde, jo tās atrodas mākoņu mitināšanā. Tā kā viņu serveru kopas atrodas galvenajās vietās visā pasaulē, jūsu Singapūras auditorija noteikti varēs ātri piekļūt jūsu vietnei. Protams, tas attiecas arī uz jūsu pasaules auditoriju.

Papildus lielajam ātrumam ņemiet vērā, ka mākoņa mitināšana ir ļoti uzticama arī darbspējas ziņā. Iemesls tam ir tas, ka viņu sistēma vajadzības gadījumā vienmēr var iegūt resursus no pieejamajām serveru kopām.

Plusi

 • Ļoti pielāgojams
 • Ātri zib
 • Datu centri Singapūrā

Mīnusi

 • Mācīšanās līkne ir mazliet grūtāka

Vietne: www.cloudways.com
Cena: 10 USD (USD)
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

7. Bluehost

Bluehost logotips

Bluehost reiz bija saimnieku karalis kopā ar HostGator. Abas no tām ieguva EIG, atbalsts un kvalitāte strauji kritās lejup! Tikai pēdējos 2 gados viņi no tā ir atradušies. Izmantojot labāku atbalstu, pienācīgus mitināšanas pakalpojumus un veiktspēju, mēs tagad tos varam ieteikt vēlreiz. Tie piedāvā dalītu mitināšanu, mākoņa mitināšanu, WP mitināšanu, VPS un speciālu mitināšanu.

Attiecībā uz atbalstu viņiem ir viss, sākot no lielas zināšanu bāzes, atbalsta biļetes, tiešraides tērzēšanas, atbalsta pa tālruni un video pamācības. Viņiem taču Singapūrā nav neviena servera, tāpēc, ja vēlaties pienācīgu ātrumu, jums būs jāiespējo CloudFlare.

Viņu plāni sākas no USD 3,95, kas ir vienāds ar lielāko daļu citu hostinga uzņēmumu.

Bluehost darbojas jau ilgu laiku, un viņiem ir labi apmācīta klientu atbalsta komanda. Jūsu pieredze būs vairāk vai mazāk patīkama, kad meklēsit viņu palīdzību vai palīdzību.

Viņu klientu apkalpošana ir pieejama arī visu diennakti, tātad jūsu prāts jau būs slogs (nekas neliecina, ka, rīkojoties ar mitināšanas jautājumiem, ir pieejama palīdzība un sirdsmiers).

Viņiem ir iespējota tālrunis, tiešraides tērzēšana un biļešu pārdošanas sistēma. Viņu oficiālajā vietnē ir arī palīdzības centrs, kurā ir ļoti daudz palīdzības rakstu.

Visi uzņēmuma Bluehost serveri atrodas ASV. Ja jūs patiešām vēlaties pienācīgu ātrumu, mēs iesakām iespējot viņu iebūvēto CDN funkciju (un izmantot viņu CDN partneri CloudFlare).

Ja būs iespējota CloudFlare, jūsu vietne varēs piekļūt serveru grupai, kas stratēģiski atrodas visā pasaulē. Pēc tam jūsu vietnes apmeklētāji varēs baudīt ātri ielādējamas lapas neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas Singapūrā vai citās pasaules daļās.

Plusi

 • Daudz vietas diskā
 • Daudz atbalsta iespēju

Mīnusi

 • Tikai ASV serveri
 • Jauktas atsauksmes

Vietne: www.bluehost.com
Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

8. WP dzinējs

wpengine logotips

Ja jūs faktiski meklējat īpaši augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu Singapūrai, WP Engine ir tas, kas jums nepieciešams! Viņi ir tirgus līderi, kad runa ir par WordPress vietņu mitināšanu, turklāt ar pamatotu iemeslu (lai gan tie ir pārāk dārgi). Viņiem ir iebūvēta kešatmiņā saglabāta sistēma, kas paredzēta ātrai lapu apkalpošanai (saukta par EverCache), un apvienojumā ar CDN viņi ir visātrākā WordPress mitināšanas kompānija!

Viņu atbalsts visu diennakti acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Turklāt viņi rūpējas arī par visiem WordPress pamata atjauninājumiem, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Un, kad tas ir nozīmīgs atjauninājums, viņi faktiski pirms vietnes atjaunināšanas pārbauda vietni, lai pārliecinātos, ka nekas nesabojājas. Viņiem ir arī tieša reāllaika draudu noteikšana, viņi aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus, un viņi pat bez maksas izlabos jūsu vietni, ja tā tiks uzlauzta …

Viss iepriekš minētais vairāk nekā attaisno cenu zīmi! Interesē sirdsmiers un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas no USD 35 mēnesī.

Tā kā WP Engine ir īpaši paredzēts WordPress vietnēm, varat būt pārliecināti, ka viņu klientu atbalsta komandu veido WordPress eksperti / tehniķi. Tas jums noteikti ir svarīgi, jo par diezgan dārgu mitināšanu jūs negribētu neko mazāku.

Viņu klientu apkalpošana ir visa vērts, lai gan jūs varat sazināties ar viņiem visu diennakti. Jums vispirms ir jāpiesakās savā kontā, lai viņi varētu pārbaudīt jūsu informāciju un sniegt jums nepieciešamo atbalstu.

Jauka lieta par WP Engine klientu apkalpošanu ir tā, ka viņi ātri reaģē, ir profesionāli un uzticami. Izmantojot šādu hostinga pakalpojumu sniedzēja iestatīšanu, jums vienmēr būs mierīgi.

Viņu atbalsta garāžā ir arī plašs noderīgu rakstu krājums. Šajā tīmekļa vietnes sadaļā varat atrast risinājumus izplatītākajām problēmām.

WP Engine ir veidots, lai ar WordPress vietnēm rīkotos ērti – un ātrums ir viena no labākajām to īpašībām.

Papildus viņu EverCache tehnoloģijai, kas to uzņemšanu padara ātru (pat Singapūras lietotājiem), varat iespējot arī CDN funkciju. To darot, jūsu saturs tiks nosūtīts uz mākoņa serveriem, kas atrodas dažādās pasaules daļās, lai jūsu saturs būtu pieejams (ar lielu ātrumu) pasaules lietotājiem..

Ja godīgi, runājot par kvalitatīvu biznesa mitināšanu, ir grūti atrast kādu labāku… ja varat to atļauties.

Plusi

 • Lielisks priekšnesums
 • 24/7 atbalsts
 • Laba apsardze

Mīnusi

 • Dārgi

Vietne: www.wpengine.com
Cena: 35 USD (USD)
Diska vieta: 25k apmeklētāju limits
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes
Globālā sasniedzamība:

Kā atrast labāko Singapūras vietnes mitinātāju

Singapūras tīmekļa mitināšanas dators

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis Singapūras vietnei, un, neskatoties uz to, vai jūs domājat, ka tā piesaistīs lielu auditoriju, jums tomēr būs jāiegūst jebkura tīmekļa vietne, kuru jūs izveidojat, tīmeklī (btw, mēs esam rakstījuši diezgan pienācīgs ceļvedis, kā izveidot vietni, kas jums palīdzētu). Un kad pienāks šis laiks, jums vajadzēs izvēlēties starp dažādajām tīmekļa vietņu mitināšanas iespējām, lai izvēlētos jūsu vajadzībām piemērotu resursdatoru.. Vietnes vislabākā tīmekļa mitināšanas izvēle ir kritiska jūsu vietnes veiksmei un funkcionalitātei. Ja vēlaties, lai jūsu vietne darbotos optimāli un nodrošinātu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi visiem vietnes apmeklētājiem, ieteicams izmantot laiku, lai saprastu atšķirību starp dažādām jums pieejamajām tīmekļa mitināšanas opcijām un veiktu pareizo zvanu..

Vietņu mitināšanas veidi Singapūrai

Dalīts hostings

Kopīgotā mitināšana ir viena no lētākajām mitināšanas metodēm, kas ir piemērota, un tā ir ideāli piemērota maziem projektiem un vietnēm, kuru panākumiem nav nepieciešami daudz resursu vai kuri nodrošina piemērotu lietotāja pieredzi. Mazākām vietnēm nav tendence radīt lielu trafiku vai tām ir nepieciešams daudz joslas platuma vai glabāšanas vietas, tāpēc, lai arī kopīgajai mitināšanai ir savi trūkumi un ierobežojumi, tā nedrīkst būt tāda veida vietņu problēma. Tomēr vietnēm, kuras vēlas piesaistīt lielu lietotāju skaitu, ir prātīgi apsvērt citas šai vietnei piemērotākas tīmekļa mitināšanas iespējas.

dalīta mitināšanas grafika

Neraugoties uz to, hostinga iespēju daudzveidība, ko piedāvā vairums uzņēmumu, ir iespaidīga. Sākot ar tādām iespējām kā PHP mitināšana, Linux vai Windows mitināšana, Java utt., Līdz noderīgiem CMS uzstādītājiem, piemēram, WordPress Joomla, Drupal un citām..

VPS hostings

VPS hostings, kas apzīmē virtuālo privāto serveru mitināšanu, ir lielisks risinājums, ja vēlaties apmesties kaut kur pa vidu starp koplietojamo mitināšanu un īpaša servera mitināšanu. VPS mitināšana ir ļoti līdzīga koplietojamai mitināšanai, jo serveris joprojām tiek koplietots vairākiem lietotājiem, kuriem pakalpojumu sniedzējs to pārdod, taču šajā gadījumā jūsu izmantotā vieta ir pilnībā nodalīta no pārējiem lietotājiem ar nodalījumu, tāpēc jūsu darbība Viņu darbības pilnīgi neietekmē, atmiņas vietu un joslas platuma izmantošanu. Lieliski piemērots mazām un vidējām vietnēm, VPS mitināšana ir pieejama pieeja Web izstrādātājiem, kuri meklē tīmekļa mitināšanas risinājumu Singapūrā.

Dedicated Server Hosting

Dedicated servera mitināšana ir tieši tāda, kā izklausās – tāda veida tīmekļa mitināšana, kurā lietotājam ir visa servera telpa. Tas patiešām ir nepieciešams tikai daudz lielākiem projektiem, piemēram, lielām e-komercijas vietnēm un masveida forumiem. Šādiem projektiem ir nepieciešams augstas veiktspējas tīmekļa mitināšanas risinājums, un speciāla servera mitināšana šajos scenārijos lieliski der rēķinam. Tomēr, ja vien jūs negaida, ka jūsu vietne dienā piesaista simtiem vai pat tūkstošiem lietotāju, palielināta jauda, ​​kas jums pieejama ar speciāla servera mitināšanu, nav nepieciešama.

Mākonis Hostings

Mākoņu mitināšana ir iecienīta tīmekļa mitināšanas opciju dēļ daudzpusības un uzticamības dēļ. Mākoņu mitināšana, no vienas puses, balstās uz vairākām mašīnām, nevis tikai uz vienu, piemēram, uz dalītu mitināšanu, speciālu mitināšanu un VPS mitināšanu. Ja tiek izmantota vairāk nekā viena mašīna, tas nozīmē, ka, ja viena nokrītas, joprojām ir citas, kas var noņemt atslābumu un nodrošināt, ka vietne turpina darboties tā, kā paredzēts, un ka dati tiek droši glabāti..

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ir izplatīts tīmekļa mitināšanas veids, kuru tīmekļa izstrādātāji pērk vairumā, lai pārdotu tos savukārt saviem klientiem, kuriem viņi izstrādā vietnes. Tīmekļa izstrādātājam tas ir daudz vienkāršāk nekā tas, ka klientam pašam jāizvēlas tīmekļa mitināšanas tips un pakalpojumu sniedzējs, jo tas izstrādātājam dod daudz lielāku brīvību, lai varētu strādāt vietnē un nodrošinātu, ka tā darbojas pareizi, lai nodrošinātu ideālu lietotāja pieredzi. Turklāt tā ir daudz labāka metode, kā tīmekļa izstrādātāji var pastiprināti kontrolēt vietnes, kuras tiek parādītas viņu portfeļos. Ja jums ir tīmekļa dizainers, kas pārvalda jūsu vietni, iespējams, viņiem tiks piedāvāta tālākpārdevēja mitināšanas pakete, kas ievērojami atvieglos procesu, jo jūsu tīmekļa izstrādātājs precīzi zinās, kādi resursi jūsu vietnei būs nepieciešami, lai tā darbotos nevainojami..

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Diezgan pašsaprotami, tas mitina, bet koncentrējas uz WordPress ar pilnībā WP optimizētiem serveriem & atbalstu. Mēs sīkāk iedziļināmies mūsu Pārvaldītā WP mitināšanas lapā.

Web vietas Singapūra: izpētes iespējas.

Kad esat izlēmis par piemērotāko tīmekļa mitināšanas veidu, kas jums ir piemērots, jūs atrodaties pusceļā, lai jūsu vietne darbotos tīmeklī. Nākamais solis, lai atvērtu jūsu vietni, ir lēmums par pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju Singapūrā, kas jūsu vietnei nodrošinās vislabākās veiksmes iespējas. Izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuram varat uzticēties savā vietnē, šeit ir dažas īpašības, kuras jums vajadzētu apskatīt (tās ir tās pašas kvalifikācijas, kuras mēs izmantojam arī citiem mūsu labākajiem hostinga sarakstiem, piemēram, Austrālijas mitināšana, Lielbritānijas hostings, Īrijas mitināšana, Kanādas mitināšana) , labākais hostings Indijā, vislabākā vietņu mitināšana (globāli), hebergement vietne web en Francija, labākā vietņu mitināšana Malaizijai & NZ hostings):

Servera atrašanās vieta

Servera atrašanās vieta būtiski ietekmēs ielādes laiku, ko piedzīvo jūsu vietnes apmeklētāji.

servera atrašanās vietas karte

Šī iemesla dēļ svarīga būs jūsu serveru atrašanās vieta, ko piedāvā jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – pārbaudiet arī to, cik jaudīgi ir šie serveri, jo labāk, ja jaudīgs serveris atrodas mazliet tālāk, nevis viens, kas atrodas blakus. Nav piemērots jūsu vajadzībām (gan SiteGround, gan A2 Hostingam ir serveri Singapūrā, taču, lai redzētu, kā tie atšķiras pēc veiktspējas, pārbaudiet mūsu A2 mitināšanas un SiteGround salīdzinājumu).

Uzglabāšana

Tā ir problēma, ar kuru jūs, iespējams, nesaskarsities ar mazāku vietni, taču, ja jūs veidojat vidēju vai lielu vietni, noteikti vēlēsities apskatīt, cik daudz krātuves jums būs ar aplūkojamo pakotni, izmantojot jebkuru Web hostinga Singapūras pakalpojumu sniedzējs. Pēdējā lieta, ko jūs vēlētos, ir reģistrēties pakalpojumam un uzzināt, ka tas nedod jums resursus, kas nepieciešami vietnes veiksmīgai izveidošanai.

Laiks

Nav jēgas vietnei dzīvot tīmeklī, ja tā nekad lietotājiem nav pieejama. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, ar kuru piereģistrējaties, būtu jāpiedāvā maksimālais iespējamais darbības laiks, lai jūsu vietne būtu pieejama visās diennakts stundās. Mēs savā hostinga statusa lapā sākām izsekot gan kopējo darbības laiku, gan reakcijas laikus lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Izlasiet dažas klientu atsauksmes, lai iegūtu priekšstatu par viņu pieredzi, strādājot ar šo pakalpojumu sniedzēju.

Drošība

Pielietojot pienācīgus drošības pasākumus, jūs ietaupīsit daudz nepatikšanas. Pēc noklusējuma jums jāpārbauda, ​​vai tīmekļa mitinātājs piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus (https), jo šajās dienās tas ir diezgan obligāts pienākums, pat vietnēm, kurās nav nekāda veida kredītkaršu apstrādes. Google vēlas arī redzēt vietnes, kurās ir instalēts SSL sertifikāts, un meklēšanas rezultātos tās ierindos augstāk.

SSL sertifikāti

Daži tīmekļa mitinātāji iekasē maksu par SSL sertifikātiem, un ir jēga sarežģītākiem (ir 3 veidi: paplašināta validācija (EV), organizācijas validācija (OV) un domēna validācija (DV) SSL sertifikāti), taču pamata sertifikātiem vajadzētu būt noteikti esi brīvs. Un, ja viņi to nedara, jūs varat saņemt bezmaksas vietni letsencrypt.org.

Atbalsts

Vietnes mitināšana nav vienkārša, un tā var ātri kļūt sarežģīta, ja nezināt, ko darāt. Pat daži pieredzējuši lietotāji laiku pa laikam var sajaukt ar noteiktiem sistēmas aspektiem. Tāpēc ir labi nodrošināt, ka pakalpojumu sniedzējs, kas mitina jūsu vietni, piedāvā atbilstošu atbalstu; tikai pēc iespējas mazāk, viņiem jābūt pieejamiem tiešraidēm un tālruņa atbalstam.

Dublējumi

Traģēdijas gadījumā nevēlaties zaudēt savu vērtīgo informāciju. Pārliecinieties, ka sadarbojaties ar pakalpojumu sniedzēju, kurš regulāri dublē informāciju savā vietnē, tāpēc jums nav jāuztraucas par jebkāda svarīga pazaudēšanu. Ir arī saprātīgi meklēt viņu izguves metodes, ja pazaudējat informāciju savā vietnē. Ikdienas rezerves pakalpojuma saņemšana ir ideāla, taču pat katru nedēļu tam vajadzētu būt ok.

Joslas platums

Joslas platums ir būtisks jūsu vietnes veiktspējas aspekts, un, ja jums nav piekļuves joslas platumam, kas nepieciešams, lai vietne darbotos nevainojami, cietīs lietotāja pieredze jūsu vietnē. Pārbaudiet joslas platumu, kas jums tiks piešķirts jebkuram pakalpojumu sniedzējam, pirms pierakstīsities pie viņiem, lai izvairītos no negatīvas pieredzes.

Atļauto domēnu / vietņu skaits

Vienmēr ir labi atrast pakalpojumu sniedzēju Singapūrā, kas ļaus jums mitināt vairākus domēnus serveru telpā, kuru no tiem iegādājaties. Jūs nekad nezināt, cik daudz vietņu jūs galu galā vēlēsities mitināt, tāpēc pirms reģistrējaties tajās, apsveriet, cik daudz domēnu atļaus jūsu piedāvātais pakalpojumu sniedzējs..

Secinājums

Un tas viss, varētu šķist apbrīnojami, ja pats aptvertu visus jautājumus un izpēti, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Singapūrā, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector