Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Malaizijai

Kā tīmekļa aģentūrai ar daudz Tīmekļa mitināšanas kontu (daļēji mūsu klientu mitināšanai un daļēji tāpēc, ka mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt ��), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku vietnes mitinātāju.


Mēs pārbaudījām visus savus kontus, analizējām, kuri tīmekļa mitinātāji labi darbojas Malaizijā (izmantojot tiešo izsekošanu), bet kuri ne (un kāpēc). Tad mēs nolēmām izveidot šo plašo salīdzināšanas lapu, lai dalītos ar to, ko atradām, un izbaudītu to!

Lai iegūtu ātru uzziņu, atrodiet mūsu top 3 zemāk!

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēn.Serveri visā pasaulēFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotipsRM2.99 (milzīga izpārdošana)
 • Ļoti lēts
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Atsaucīgs atbalsts
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Singapūras serveri + globālais tīkls
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Hostinger pārskats
siteground2USD 3,95 (67% atlaide tikai 1. rēķinam)
 • Singapūras serveri + globālais tīkls
 • Pieejams
 • Lielisks priekšnesums
Vietnes zemes pārskats
GreengeeksLogoUSD 2,95
 • Zaļā hostings
 • Neierobežota vieta diskā
GreenGeeks apskats

Par mūsu mitināšanas pārskatiem

Rakstot mūsu tīmekļa mitināšanas pārskatus par Malaiziju, mēs ņēmām vērā daudz faktoru.

Tajos ietilpst darbības laiks, atbalsta iespējas un reakcijas laiks, ātrums, servera atrašanās vietas, lietošanas ērtums, izmaksas un vērtība, diska vieta utt..

2 vissvarīgākie faktori, uz kuriem mēs koncentrējamies, ir atbalsts �� un ātrums ⚡.

Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne hostinga pakalpojumu sniedzējs ir vitāli svarīgs!

Kā redzat, jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem!

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Labākā tīmekļa mitināšanas Malaizija – atsauksmes par 2020. gadu

Šeit ir 10 labākās tīmekļa mitināšanas atsauksmes par Malaiziju, detalizēti aprakstot to izmaksas, atbalsta iespējas un vietu diskā:

1. Hostinger Malaizija – labākais kopējais tīmekļa mitināšana

www.hostinger.my

Hostingera logotips

Cena: RM2.99
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides Čats

Hostinger ir labākais Malaizijai pieejamais tīmekļa mitināšanas pakalpojums… nopietni, tie piedāvā neprātīgu cenu par īpaši pieņemamām izmaksām, to iestatīšanas process ir ļoti vienmērīgs un bez traucējumiem, un viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Viņiem ir jaudīgs datu centrs Singapūrā, kas maksimālajai veiktspējai izmanto cietvielu disku krātuvi. Tā kā šis datu centrs atrodas netālu no Malaizijas, ātrums kļūst par problēmu.

Hostingera tehnoloģija

Runājot par mitināšanas veidiem, viņiem ir dalīta mitināšana (kas ir tas, kas vajadzīgs lielākajai daļai cilvēku), mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana un VPS mitināšana, ja jums ir nepieciešams daudz enerģijas. Viņi var arī rūpēties par jūsu domēna vārdu, ja vēl neesat to reģistrējis.

Hostinger piedāvā arī 99,9% garantiju (un tie piegādā). Dīkstāves gadījumā varat paļauties uz Hostinger atsaucīgo un lokālo klientu atbalstu, kas ir pieejams 24/7 tiešraidē, un atbalsta biļetes..

Aplūkojot vērtību, kuru jūs saņemat tikai RM2,99 / mēnesī, un kvalitāti, ko tie piegādā … tas ir godīgi bez prāta!

Plusi

 • Ātri vietņu ielādes ātrumi
 • Lielisks atbalsts
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Globālais serveru tīkls
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Pieeja 24 stundas diennaktī profesionālam klientu atbalstam

Mīnusi

 • Nav

2. SiteGround – otrajā vietā esošā tīmekļa mitināšana

www.siteground.com

Vietnes zemes logotips

Cena: USD 3,95
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

SiteGround ir cienījams mitināšanas pakalpojums ar datu centriem visā pasaulē. Tā rezultātā jūs varat nodrošināt savu mērķauditoriju ar ātru tīmekļa lapu ielādēšanas laiku neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas.

Šis resursdators piedāvā trīs hostinga plānus: StartUp, GrowBig un GoGeek. Visi šie plāni ir salīdzinoši lēti, un visi tie nodrošina augstas vērtības funkcijas. Resursos un funkcijās, kuras saņemat kopā ar visām trim programmām, ietilpst neapmēram datplūsma, bezmaksas WordPress instalēšana un automātiskie atjauninājumi, bezmaksas SSL sertifikāts, ikdienas dublējumi un neierobežotas datu bāzes.

Visos trīs plānos ir arī bezmaksas CloudFare CDN funkcija, kuru varat iespējot, lai vēl vairāk palielinātu vietņu ātrumu. Izmantojot sākuma plānu, jūs varat reģistrēt tikai vienu vietni, bet ar augstākā līmeņa programmām jūs varat reģistrēt neierobežotas vietnes.

VietneiGround ir ļoti atsaucīga atbalsta komanda, kas ir pieejama visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Pēdējais atbildi parasti saņem desmit minūšu laikā.

Plusi

 • Ātra vietņu ielāde
 • Piemērots mērķauditorijas atlasei visā pasaulē
 • Pieejami un vērtīgi hostinga plāni
 • Plašs drošības līdzekļu klāsts
 • Viegli pieejama atsaucīga atbalsta komanda

Mīnusi

 • Augstas izmaksas, pat augstākas atjaunošanas izmaksas

3. Greengeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa mitināšanas vietne

www.greengeeks.com

GreenGeeks logotips

Cena: 2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks ir vēl viena reāla hostinga iespēja Malaizijā. Viena no viņu atšķirīgajām īpašībām ir tā, ka viņi pērk atjaunojamās enerģijas sertifikātus 300% apmērā no viņu enerģijas patēriņa. Pēc tam uzņēmums eksportē šo enerģiju uz tīklu, lai kompensētu tā izmantošanu.

Vietnes veiktspējas ziņā GreenGeek piedāvājums ir līdzīgs nozares līderu piedāvātajam. Uzņēmumam ir vairāki datu centri, uz SSD balstīti RAID-10 glabāšanas bloki un bezmaksas CDN integrācija. Līdz ar to jūs varat nodrošināt mērķauditorijas ar ātru iekraušanas ātrumu un izcilu lietotāja pieredzi visā pasaulē.

Citas bezmaksas, bet ļoti vērtīgas funkcijas, ko saņemat, izmantojot GreenGeeks Hostings, ietver vietnes nomainītāju vilkšanu, vietņu migrāciju uz jaunu domēnu un e-pasta kontus. Jūs iegūstat arī neierobežotu SSD tīmekļa vietu, datu pārsūtīšanu, MySQL datu bāzes un domēnus.

Atbalsts, ko piedāvā GreenGeeks, ietver tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī un atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pasta biļetes. Iepriekš minētais un ārpus tā esošais atbalsts ir ideāli piemērots klientiem, kuriem ir nepieciešama personīga tehniska uzmanība viņu problēmām.

Plusi

 • Drošs un uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojums
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • 300% kompensē atjaunojamā enerģija
 • Liels vietnes ielādes ātrums
 • Plašs neierobežotu resursu klāsts, ieskaitot diska vietu

Mīnusi

 • Singapūrā nav datu centra

4. A2 hostings – labākais pārdevēju hostings

www.a2hosting.com

A2 mitināšanas logotips

Cena: 3,92 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 Hostings ir pieejams hostinga pakalpojums, kas piedāvā plašu priekšrocību un funkciju klāstu. Pakalpojumi, ko sniedz šī saimniece, ietver koplietoto mitināšanu, tālākpārdevēja plāna opcijas un VPS opcijas.

Šis pakalpojums ir lieliski piemērots Malaizijas vietņu īpašniekiem, kuru mērķauditorija ir Dienvidaustrumu Āzijā, pateicoties resursdatora spēcīgajiem datu centriem Singapūrā. Šis resursdators un tā SSD krātuves un CloudFare CDN izmantošana ļauj sasniegt ātru ielādes ātrumu, kas ievērojami veicina meklētājprogrammu rezultātu lapu klasifikāciju un lietotāju pieredzi..

Citas funkcijas, kuras piedāvā A2 Hosting plāni, ietver bezmaksas vietņu migrāciju, garantijas par naudas atdošanu jebkurā laikā un intuitīvu klienta pieteikšanās lietotāja saskarni. Turklāt A2 Hostings nodrošina arī 99,9% uptime garantiju, kas ir daudz augstāka nekā vidēji. Šis augstais darbspējas laiks ir arī šī pakalpojuma uzticamības pamats.

A2 Hostingam ir pieejama atbalsta komanda, kurai jūs varat piekļūt visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai tālruni. Varat arī iesniegt biļeti, ja rodas problēmas ar pakalpojumu. Tomēr, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju, ir jāgaida, kas var būt satraucoši.

Plusi

 • Ātra vietņu ielāde
 • Augsts uptime procents
 • Intuitīva klienta pieteikšanās saskarne
 • SSD glabāšana ar CloudFare CDN funkciju
 • Plašs neierobežotu resursu klāsts

Mīnusi

 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalstu var uzlabot

5. Šindžiru – vietējā tīmekļa mitināšana

shinjiru.com.my

Šinjiru logotips

Cena: RM192.36 / g
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Shinjiru ir Malaizijā izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas vietņu īpašniekiem, kas orientēti uz vietējām auditorijām, piedāvā plašu pieejamu risinājumu un funkciju klāstu. Šinjiru piedāvātie mitināšanas pakalpojumi ietver dalītu mitināšanu, VPS un īpašus mitināšanas risinājumus lietotājiem, kuri nopietni domā par vietnes drošību.

Šinjiru ir arī sertificēts domēnu reģistrators. Viņi nodrošina e-pasta mitināšanu un piedāvā bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumus. Uzņēmumam ir spēcīgs serviss Malaizijā, un tas nodrošina 99,9% darbības laiku garantiju par pievienoto mieru. Šindžiru iekraušanas ātrums ir vienāds ar ievērojamākiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, padarot to par pieejamu iespēju vietējām vietnēm.

Šis resursdators piedāvā arī plašu drošības funkciju klāstu, ieskaitot visaptverošu anti-DDoS uzbrukumu aizsardzības tīklu un 27/7 uzraudzību. Uzņēmuma serveros ir arī integrēti kļūmjpārlēces un augstākās klases drošības sistēmas.

Ja rodas problēmas ar vietnes mitināšanu, varat sazināties ar Šinjiru profesionālo atbalsta komandu, kas ir pieejama visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu vai tālruni..

Plusi

 • Lieliski drošības līdzekļi, ieskaitot anti-DDoS uzbrukumu aizsardzību
 • Garantija par 99,9%
 • Pieejama cena ar augstas vērtības piedāvājumiem
 • Bezmaksas vietņu migrācija un domēnu reģistrēšana

Mīnusi

 • Var nebūt piemērots, lai sasniegtu starptautisku auditoriju

6. Kinsta – vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

kinsta.com

kinsta logo

Cena: 30 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraide, biļetes

Kinsta ir pārvaldīta WordPress tīmekļa mitinātāja, kas piedāvā plašu WordPress pārvaldības rīku klāstu un intuitīvu, tiešu saskarni. Google Cloud premium tīkls nodrošina visus Kinsta mitināšanas risinājumus, padarot to par ideālu iespēju WordPress vietņu īpašniekiem.

Vissvarīgākais šī pakalpojuma ieguvums ir ātrs ielādes laiks, pateicoties serveru atrašanās vietām, kurās ietilpst arī Singapūra. Varat arī iespējot CDN vai kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģijas, lai vēl vairāk samazinātu vietnes ielādes laiku.

Kinsta piedāvā arī 99,9% darbības laika garantiju, lai jūs būtu pārliecināts par minimālu dīkstāvi. Tomēr uzņēmumam Kinsta kopš 2018. gada decembra ir bijis 100% darbspējas laiks, kas ir tās mākoņa mitināšanas infrastruktūras rezultāts.

Turklāt, veicot regulāras darbības laika pārbaudes un nepārtrauktu uzraudzību, Kinsta komanda var nekavējoties reaģēt uz kļūdu atbildes kodiem. Ja Kinsta problēmu neatrisinās trīsdesmit minūšu laikā, viņi kreditēs jūsu kontu.

Jūs varat sazināties ar Kinsta atbalsta komandu, izmantojot viņu domofonu logrīku, tiešraides tērzēšanu un atbalsta biļetes. Viņu klientu atbalsts ir ļoti atsaucīgs, un jūs varat sagaidīt atbildi piecu minūšu laikā pēc sazināšanās ar viņiem.

Plusi

 • Viens no labākajiem WordPress tīmekļa mitinātājiem
 • Ātra tīmekļa lapu ielāde
 • 100% darbspējas laiks kopš 2018. gada
 • Noderīgs un atsaucīgs atbalsts
 • Kinsta izmanto Google Cloud premium tīklu

Mīnusi

 • Dārgs

7. HostPapa

www.hostpapa.com

HostPapa logotips

Cena: USD 3,95
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostPapa piedāvā būtiskus mitināšanas pakalpojumus, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējīgai biznesa praksei un videi draudzīgai mitināšanai. Šim resursdatoram ir pieejami trīs plāni, no kuriem izvēlēties: uz cPanel balstītu Starter kontu, Business kontu un Business Pro kontu.

Sākuma plāns piedāvā daudzas funkcijas, tostarp neizmērojamu joslas platumu, bezmaksas domēnu un bezmaksas vietņu migrāciju. Jūs arī saņemat piekļuvi WordPress instalēšanai ar vienu klikšķi un vietnes Encrypt SSL – pamata vietņu veidotājam ar trīs lapu ierobežojumu..

Biznesa plāns piedāvā plašu neierobežotu resursu klāstu, kas ietver tīmekļa vietu, joslas platumu, domēnus un e-pastus. Jūs saņemat SSL sertifikātu un automātiskus atjauninājumus tikai tad, ja jaunināt uz Business Pro kontu.

HostPapa klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Atbalsts pa tālruni ir pieejams 17 valstīs, ieskaitot Malaiziju. Tomēr tiešraides tērzēšanas funkcija nedarbojas labi, un, noklikšķinot uz tās, tiek atvērta jauna cilne, kurā jums atkal jāpiesakās savā HostPapa kontā..

Plusi

 • Pienācīgs vietņu ielādes ātrums
 • Augsts darbspējas laiks – 99,9%
 • Pieejams plašs mitināšanas risinājumu klāsts
 • Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress instalēšanas iespējas
 • Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti

Mīnusi

 • Plāni ir salīdzinoši dārgi
 • Tiešsaistes tērzēšanas funkciju var uzlabot

8. BlueHost – labs Web resurss iesācējiem

www.bluehost.com

Bluehost logotips

Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost ir viens no redzamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē un ir uzņēmums, kuru WordPress iesaka viņu satura pārvaldības sistēmai. Šis uzņēmums piedāvā pieņemamu cenu, bez slēptām maksām un bezmaksas domēnu pirmo gadu pēc reģistrēšanās.

Bluehost ir datu centri Singapūrā un Japānā, kas nozīmē, ka jūs varat nodrošināt lietotājiem no šīs pasaules daļas ātru ielādes laiku un optimālu lietotāja pieredzi. Varat izmantot šo resursdatoru plaša spektra mitināšanas risinājumiem, ieskaitot dalītu mitināšanu, mākoņu mitināšanu, virtuālo privāto serveri, WooCommerce mitināšanu un WordPress mitināšanu..

Ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties: Basic, Plus un Prime. Pamatplānā ir paredzēta tikai vienas vietnes, viena domēna un 25 apakšdomēnu mitināšana. Izmantojot augstākā līmeņa plānus, jūs mitināt neierobežotu skaitu vietņu ar neierobežotu joslas platumu un tīmekļa vietu.

Varat arī reģistrēt neierobežotu skaitu e-pasta kontu. Šajos plānos nav iekļauta bezmaksas vietņu migrācija, kas ir funkcija, kas varētu būt nepieciešama esošajiem vietņu īpašniekiem.

Plusi

 • Ātri vietņu ielādes laiki
 • Plašs neierobežotu resursu klāsts
 • Atsaucīgs un izpalīdzīgs atbalsts
 • Ieteica WordPress
 • Pieejams plašs hostinga pakalpojumu klāsts

Mīnusi

 • Atjaunošanas cenu pieaugums
 • Netiek veikta bezmaksas vietņu migrācija

9. Sapņa gars

www.dreamhost.com

Dreamhost logo

Cena: 7,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

DreamHost ir viens no vecākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šajā nozarē un reāla iespēja mazu vietņu īpašniekiem ar ierobežotu budžetu. Šim resursdatoram ir vairāki serveri vairākās vietās, kas ļauj veikt ātru ielādes ātrumu.

DreamHost vidējais darbspējas laiks ir 99,4%. Šis procents nav slikts, salīdzinot ar zemāka līmeņa pakalpojumu sniedzējiem tirgū, taču ir tīmekļa mitinātāji, kuri pastāvīgi uztur 100% uptime procentus.

Viena no DreamHost pakotņu priekšrocībām ir tā, ka tajās ir neierobežots joslas platums un diska vieta. Varat arī izmantot šo mitināšanas pakalpojumu kopā ar DreamHost vietnes veidotāju, kā arī tādus produktus kā Wix un Weebly.

Citas funkcijas, ko saņemat, izmantojot šo pakalpojumu, ietver viena klikšķa instalētāju, bezmaksas domēnu, bezmaksas privātuma aizsardzību, bezmaksas SSL drošību, WordPress iestatīšanu un automātiskas dublējumkopijas. DreamHost plāni ir salīdzinoši lēti, un viņi nepalielina atjaunošanas maksu tāpat kā vairums citu mitinātāju.

Plusi

 • Pieejams plašs augstas vērtības funkciju klāsts
 • Maksa par atjaunošanu netiek piemērota
 • Plāni ir salīdzinoši lēti
 • Neierobežots joslas platums un diska vieta
 • Labi sadarbojas ar vairākiem vietņu veidotājiem

Mīnusi

 • Nepiemīt cPanel
 • Jums ir jāmaksā par vietņu migrāciju
 • Uptime vidējais procentuālais daudzums ir pārāk zems

10. Sempoi – vietējā tīmekļa mitināšana

sempoihosting.com

Sempoi logotips

Cena: RM500.00 / gadā par pienācīgu plānu
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Sempoi Hosting ir Malaizijas hostinga uzņēmums, kas nodrošina plašu uzticamu hostinga risinājumu klāstu un neierobežotus resursus. Nesen Sempoi Hosting modernizēja savus datu centrus, iekļaujot LiteSpeed ​​Web serverus un SSD un MariaDB datu bāzu izmantošanu. Rezultāts ir ātrs vietnes ielādes laiks un optimāla lietotāja pieredze auditorijai Malaizijā.

Sempoi Hosting piedāvā trīs mitināšanas risinājumus: Flexible, eXtra un SupereXtra. Elastīgā plāna iespējas ir nedaudz ierobežotas – mēnesī ir tikai 150 MB diska vietas un 10 GB joslas platuma. SupereXtra plāns ietver 10 GB diska vietas un 100 GB ikmēneša joslas platuma.

Drošības funkcijas, kuras saņemat, izmantojot Sempoi Hosting, ir ierobežotas, un tajās nav iekļauti SSL sertifikāti vai SiteLock risinājumi. Tomēr jūs saņemat piekļuvi neierobežotiem resursiem, kas ietver e-pasta kontus, MySQL, papilddomēnus, domēnu novietošanu un FTP kontus.

Sempoi hostings var šķist reāla iespēja, jo tam ir zemas cenas, taču mitināšanas pakalpojums piedāvā tikai vienu ikgadēju norēķinu ciklu. Turklāt atbalsts nav pieejams visu diennakti, un jūs nevarat sazināties ar atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu.

Plusi

 • Vairāki neierobežoti resursi
 • Plašs hostinga risinājumu klāsts
 • Salīdzinoši ātra vietnes ielāde

Mīnusi

 • Ierobežotas iespējas
 • Zems joslas platums un diska vieta
 • Ierobežotas drošības funkcijas

Kā atrast labāko Malaizijas tīmekļa mitinātāju

Izvēloties labāko vietni jūsu vietnei Malaizijā, jums ir jāsaprot savas vietnes mērķi. Piemēram, ja vēlaties savu vietni izmantot darījumiem un sensitīvas informācijas apmaiņai, jums ir nepieciešama resursdators, kas piedāvā plašus drošības risinājumus.

Turklāt jūs arī vēlaties, lai jūsu tīmekļa lapas tiktu ielādētas ātri, un jūsu vietnei vajadzētu viegli tikt galā ar lielu trafika daudzumu.

Lai nodrošinātu, ka jūsu vietne atbilst šīm prasībām, jums jāpatur prātā vairāki faktori. Zemāk mēs apskatīsim dažus vissvarīgākos apsvērumus, izvēloties labāko tīmekļa mitināšanu.

Servera atrašanās vieta

Hostinga pakalpojuma servera atrašanās vieta ir viens no faktoriem, kas nosaka vietnes ātrumu. Ideālā gadījumā jūsu izvēlētajam resursdatoram vajadzētu būt serverim, kas ir tuvu jūsu mērķauditorijai.

servera atrašanās vietas kartePiemēram, ja jūsu mērķauditorija ir Malaizija, resursdatoram vajadzētu būt serverim Singapūrā vai Malaizijā. Globālai auditorijai atlasiet resursdatoru ar pasaules datu centriem.

Laiks

Laiks Uptime attiecas uz laiku, kurā darbojas jūsu mitināšanas pakalpojuma datu centri, un tam ir procentuāla vērtība. Jo lielāks šis procents, jo uzticamāks ir mitināšanas pakalpojums.

Uptime 99,94% procents var šķist augsts, bet tas ir pārāk mazs, ja jūsu vietnē ir liels trafika apjoms. Pieturieties pie mitināšanas pakalpojumiem, kuru uptime procenti ir vismaz 99,8%. Šeit varat pārbaudīt mūsu tiešsaistes izsekošanas informācijas paneli kopā ar visiem saimniekiem, kurus mēs šobrīd izsekojam.

Diska vieta

Diska vieta norāda, cik daudz datu savā vietnē varat saglabāt teksta, attēlu un video veidā. Ja jums ir vietne ar bagātīgu saturu, meklējiet mitināšanas plānus, kas piedāvā neierobežotu vietu krātuvei. Turklāt atlasiet mitināšanas platformu, kas izmanto cietvielu diskus (SSD), jo tie arī veicina vietnes ātrumu.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Joslas platums ir vēl viens faktors, kas ietekmē jūsu vietnes ielādes ātrumu un lietotāju pieredzi. Ja jums ir ierobežots joslas platums, iespējams, jūsu vietne nedarbosies nevainojami. Jūs varat arī zaudēt savu Google rangu, un lēnais ielādes laiks var satraukt apmeklētājus. Plāni, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu, ir labākais risinājums lielām vietnēm.

Ātrums

Serveru atrašanās vietas, joslas platums un atmiņas telpa ir visi mitināšanas faktori, kas ietekmē jūsu vietnes ātrumu. Google vēlas parādīt lietotājiem labākos viņu vaicājumu rezultātus, un, ja jūsu vietne darbojas lēni, meklētājprogramma vietni pārvietos uz leju, lai nodrošinātu optimālu lietotāja pieredzi.

Servera ātrums

Lēnas vietnes var ietekmēt arī jūsu zīmola uzticamību.

Atbalsts

Ja kaut kas noiet greizi ar jūsu vietnes mitināšanu, jums ir nepieciešama tūlītēja piekļuve spējīgam saimnieka komandas loceklim. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedz piekļuvi savām atbalsta komandām, izmantojot tiešraidi, tālruni, e-pastu vai izmantojot atbalsta biļetes. Ja trūkst saimnieka atbalsta pakalpojumu, nepierakstieties uz viņu pakalpojumiem.

Drošība

Visas vietnes ir pakļautas drošības problēmām un datu pārkāpumiem, īpaši no kiberzagļiem, kuri vēlas piekļūt slepenai informācijai. Ja kāds no jūsu klientiem ir kļuvis par datu pārkāpuma upuri, tas var kaitēt jūsu klientu lojalitātei un rentabilitātei. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā drošības funkcijas, kas ietver ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un automātiskus atjauninājumus, lai novērstu drošības problēmas.

SSL sertifikāti

Droša ligzdas slāņa (SSL) sertifikāts nodrošina jūsu vietnes autentifikāciju un ļauj izveidot šifrētu savienojumu. Meklētājprogrammas, piemēram, Google, klasificē vietnes ar SSL sertifikātiem augstāk, cenšoties maksimizēt to sniegto vērtību.

SSL sertifikāti

Lielākajā daļā bezmaksas plānu ir iekļauts SSL sertifikāts, kas ir ideāli piemērots, ja jums ir ierobežots budžets. Let’s Encrypt ir galvenais uzņēmums, kas izsniedz pamata SSL sertifikātus un sadarbojas ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map