Labākie e-pasta mārketinga pakalpojumi 2020. gadā: top 10 salīdzinājums un atsauksmes

e-pasta mārketinga pakalpojumi


Nav tik grūti atrast jūsu vajadzībām un prasībām atbilstošu e-pasta mārketinga pakalpojumu.

E-pasta mārketinga pakalpojumi lielākoties ir vienādi – gan funkcijas, gan cenas ziņā. Tas ietver bezmaksas izmēģinājumus, plašu e-pasta veidņu klāstu, sociālo mediju integrāciju un e-pasta plānošanu.

Izmantojot e-pasta mārketinga programmatūru, jūs varēsit automatizēt mārketinga darbplūsmas, izsekot statistikai, sūtīt vairāk un labākus e-pastus un veidot dziļākas attiecības ar apmeklētājiem..

Bet, izvēloties labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu, sakot, ka jums ir daudz iespēju, būtu par zemu. Faktiski, kad mēs pēdējo reizi veicām pētījumu, mēs atklājām, ka ir pieejami vairāk nekā 30 e-pasta mārketinga pakalpojumi (gan bezmaksas, gan maksas).

Šeit ir saraksts ar 10 labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem, kuriem vajadzētu daudz vieglāk pieņemt lēmumu.

1. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir labākais e-pasta mārketinga pakalpojums maziem uzņēmumiem. Viņu e-pasta automatizācijas programmatūra nāk ar 60 dienu bezmaksas izmēģinājumu un piedāvā lietotājiem vairākas pielāgošanas un integrācijas iespējas, vienlaikus saglabājot to vienkāršu un lietotājam draudzīgu..

pastāvīga kontaktu pārskatīšana

Uzņēmums Constant Contact, kas dibināts 1995. gadā, ir kļuvis par vienu no lielākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem pasaulē. Viņi turpina uzlabot savus piedāvājumus un pāraug jaunās telpās, kuras citi pakalpojumu sniedzēji neaptver.

Piemēram, jūs iegūsit piekļuvi notikumu pārvaldības rīkam un novatoriskam sociālo mediju rīkam, kas ļauj jums izveidot kuponus un lejupielādes, lai koplietotu tos sociālajos saziņas līdzekļos. Jūs atradīsit arī simtiem dažādu integrāciju, lai jūs varētu integrēt visas citas lietotnes un pakalpojumus, kurus pašlaik izmantojat.

Papildus iepriekš minētajām unikālajām funkcijām jūs iegūsit arī plašu izmantojamo nišu veidņu klāstu un informācijas paneli, kurā parādīta jūsu vissvarīgākā e-pasta metrika..

Viņi piedāvā ļoti daudz noderīgu ceļvežu un pakalpojumu, ļoti noderīgi tiem, kam nav nekādas e-pasta mārketinga pieredzes. Turklāt jūs varēsit piekļūt tiešajai tērzēšanai, e-pastam un tālrunim.

Tomēr joprojām ir viens acīmredzams trūkums. Automātisko rīku īsti nav, un par cenu, kuru jūs maksājat, tam vajadzētu būt tur.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

Pastāvīgais kontakts ir lieliska izvēle mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuriem nepieciešams rīks, kas paveic vairāk nekā tikai e-pasta mārketings.

Cik tas maksā?

Ir divi plāni, no kuriem izvēlēties. Katrs no šiem plāniem tiek sadalīts cenu līmeņos, pamatojoties uz vairākiem kontaktiem.

E-pasta plāns:

 • 0-500 abonenti: USD 20 mēnesī
 • 501–2 500 abonenti: 45 USD mēnesī
 • 2 501-5 000 abonentu: 65 USD mēnesī
 • 5 001-10 000 abonenti: USD 95 mēnesī

E-pasta plus plāns:

 • 0-500 abonenti: 45 USD mēnesī
 • 501–2 500 abonenti: 70 USD mēnesī
 • 2 501-5 000 abonentu: 95 USD mēnesī

Abu veidu plāniem jūs saņemsiet 10% atlaidi, ja priekšapmaksu veiksit 6 mēnešus, vai 15%, ja priekšapmaksāsit 12 mēnešus..

Pastāv arī 60 dienu bezriska izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkartes informācija), lai jūs varētu pārbaudīt šo rīku līdz 100 kontaktpersonām. Jūs atradīsit arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Jūs saņemat 100% atmaksu, ja vien pakalpojumā esat augšupielādējis kontaktpersonas un nosūtījis vismaz vienu e-pastu.

Sāciet ar pastāvīgo kontaktu šeit (60 dienu bezmaksas izmēģinājums)

2. SendInBlue

SendInBlue ir spēcīgs e-pasta mārketinga risinājums tiem, kam ir mazs budžets, jo tam ir bezmaksas plāns (kas diemžēl ir nedaudz ierobežots).

SendInBlue pārskats

SendInBlue ir vēl viena jauna e-pasta mārketinga platforma. Sākotnēji tie tika izveidoti ar e-pastu saistītu e-pastu nosūtīšanai, taču tagad gan e-pasta, gan SMS kampaņu iespējas ir apvienotas vienā unikālā platformā..

Kopumā to ir ļoti viegli izmantot, un tam ir dāsns bezmaksas plāns, jo plāni ir balstīti uz nosūtīto e-pastu skaitu, nevis uz kontaktu skaitu. Iekļautas tādas tipiskas funkcijas kā saraksta pārvaldība, kampaņu pārskati un e-pasta izkārtojuma optimizācija.

Jūs atradīsit arī dažādas trešo personu integrācijas.

Tomēr, ja vēlaties piekļūt vismodernākajām funkcijām, jums būs jājaunina uz vienu no vismodernākajiem plāniem.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

SendInBlue ir lieliski piemērots uzņēmumiem vai privātpersonām, kas sūta daudz e-pasta ziņojumu. Tā kā cenu noteikšana balstās tikai uz e-pasta ziņojumu daudzumu, nevis uz kontaktu saraksta lielumu.

Cik tas maksā?

SendInBlue ir unikāls cenu veidošanas modelis, kura pamatā ir e-pasta skaļums.

Tas darbojas šādi:

Ierobežots bezmaksas plāns:

 • Sūtiet līdz 300 e-pastus dienā
 • Mēneša ierobežojums 9000 e-pastu mēnesī
 • Neierobežots kontaktu skaits

Likmes plāns: USD 25 mēnesī

 • Sūtiet līdz 40 000 e-pastu mēnesī
 • Dienas e-pastu skaitam nav ierobežojumu
 • Neierobežots kontaktu skaits

Būtiskais plāns: 39 USD mēnesī

 • Sūtiet līdz 60 000 e-pastu mēnesī
 • Nav ikdienas e-pasta sūtīšanas ierobežojumu
 • E-pastos nav logotipa
 • Neierobežots kontaktu skaits

Piemaksu plāns: USD 66 mēnesī

 • Sūtiet līdz 120 000 mēnesī
 • Nav ikdienas e-pasta sūtīšanas ierobežojumu
 • Piekļuve uzlabotajām automatizācijas funkcijām
 • Neierobežots kontaktu skaits

Kopumā plāni ir diezgan elastīgi. Nav naudas atdošanas garantijas, taču mūžīgi bezmaksas plānā jums vajadzētu pateikt, lai jūs varētu turpināt darbu ar pakalpojumu. Ir arī priekšapmaksas kredīti, tāpēc jūs varat iegādāties noteikta apjoma e-pastus, lai tos nosūtītu bez ikmēneša saistībām.

Sāciet darbu ar SendInBlue šeit

3. GetResponse

GetResponse ir vairāk nekā tiešsaistes mārketinga platforma e-pasta mārketingam. Tas nāk ar papildinājumiem, piemēram, galvenās lapas veidotāju un tīmekļa semināra risinājumu.

GetResponse pārskats

GetResponse lietotāju bāze pārsniedz 350 000, un tā darbojas kā “viss vienā” mārketinga platforma.

Tas ir aprīkots ar dažām unikālām funkcijām, piemēram, spēju izveidot galvenās lapas un tīmekļa seminārus. Atsevišķi tas nav īpaši noderīgi, taču to apvienošana ar e-pasta mārketingu var palīdzēt jums palielināt savu e-pastu sarakstu kā traks.

Lai izveidotu savus e-pastus, jūs izmantosit intuitīvu vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Tam ir arī visas uzlabotās funkcijas, no kurām jūs gaidījāt, piemēram, saraksta segmentēšana, A / B pārbaude, automātiskie atbildētāji un programmatūras integrācija. Ir pat lieliska funkcija ar nosaukumu Perfect Timing, kas palīdzēs paredzēt piemērotāko diennakts laiku, lai nosūtītu e-pastus, lai palielinātu atvērtās cenas.

Ja jums rodas problēmas ar šī pakalpojuma izmantošanu, ir padziļinātu rokasgrāmatu bibliotēka, kuru varat izmantot. Varat arī sazināties ar atbalstu pa e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

Šis pakalpojums ir lieliski piemērots vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas piekļūt daudzām mārketinga iespējām. Nepieciešamas esošās prasmes, jo tas ir ļoti intuitīvs, pat ieviešot uzlabotas funkcijas.

Cik tas maksā?

Pamatplāns:

 • Līdz 1000 abonentiem: 15 USD mēnesī
 • Līdz 2500 abonentu: 25 USD mēnesī
 • Līdz 5000 abonentu: 45 USD mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: 65 USD mēnesī

Plus plāns:

 • Līdz 1000 abonentiem: 49 USD mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: 75 USD mēnesī

Profesionālais plāns:

 • Līdz 10 000 abonentu: USD 165 mēnesī
 • Līdz 25 000 abonentu: USD 255 mēnesī

Uzņēmējdarbības plāns:

 • Līdz 100 000 abonentu: 1199 USD mēnesī

Ja vēlaties izmēģināt pakalpojumu, jums ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kurā varēsit piekļūt visām funkcijām. Naudas atmaksa netiek veikta, jo tā ir samaksa, kas jums iet.

Ja vēlaties ietaupīt naudu, tad maksājiet par gadu vienlaicīgi un saņemiet 18% atlaidi, vai arī maksājiet divus gadus un saņemiet 30% atlaidi.

Sāciet ar GetResponse šeit

4. HubSpot (bezmaksas plāns)

HubSpot ir e-pasta mārketinga un CRM rīku nodrošinātājs, kas nāk ar komplektācijā iekļautu bezmaksas komplektu ar īpašiem elementiem, kā arī dažus premium apmaksātus plānus.

Hubspot pārskats

HubSpot piedāvā uzticamu pakalpojumu vairāk nekā 70 000 lietotājiem, liekot uzsvaru uz augošu uzņēmējdarbību. Iestatīšana ir diezgan vienkārša, un HubSpot CRM viegli savienojas ar Gmail, G Suite un vairākām Outlook versijām..

Iekšpusē jūs iegūsit vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju, lai pielāgotu izkārtojumus, pievienotu CTA, attēlus un uzlabotu jūsu saturu. Varat arī izmantot personalizētu saturu, lai jūs tuvinātu auditorijai.

Jūs atradīsit uzlabotas e-pasta mārketinga funkcijas, piemēram, e-pasta automatizācijas rīkus, saraksta segmentēšanu, lietošanai gatavas veidnes, e-pasta izsekošanu un plašu analītiku; viss iekļauts bezmaksas versijā.

Būtisks mīnuss ir A / B testēšanas trūkums ar bezmaksas un lētākajiem plāniem. Arī zemāka līmeņa plānos ir tikai uz forumu balstīta atbalsta funkcija. Bet viņiem ir daudz resursu, kurus varat pārlūkot un atrast nepieciešamās atbildes.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

HubSpot ir lieliski piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri sāk darbu vai vēlas palielināt savu e-pasta mārketingu. HubSpot piedāvā arī elastīgas jaunināšanas iespējas, ja vajadzības laika gaitā pieaug.

Cik tas maksā?

HubSpot ir gan bezmaksas, gan maksas abonēšanas plāni. Visos plānos ir iekļauts plašs CRM papildu iespēju klāsts, kas tiek pielāgots augstāka līmeņa plāniem.

Bezmaksas plāns: bez maksas mūžīgi

 • Bezmaksas e-pasta rīki un CRM
 • Mēnesī tiek nosūtīti 2000 e-pasta ziņojumi

Mārketinga centra sākuma plāns: sākot no USD 50 mēnesī

 • 5X kontakta līmeņa e-pasta ziņojumu nosūtīšanas limits. (piemēram, 1000 kontaktu = 5000 e-pastu mēnesī)
 • Ietver 1000 kontaktpersonu
 • +50 USD / mēnesī par 1000 papildu kontaktiem

Mārketinga centra profesionālais plāns: sākot no USD 800 mēnesī

 • 10x kontakta līmeņa e-pasta nosūtīšanas ierobežojums (piemēram, 1000 kontaktu = 10 000 e-pastu mēnesī)
 • Ietver 1000 kontaktpersonu
 • +USD 50 mēnesī par papildu 1000 kontaktiem

Izmantojiet HubSpot cenu kalkulatoru, lai iegūtu precīzu cenu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Ja domājat iegūt HubSpot sākuma plānu, jums būs iespēja maksāt katru gadu un ietaupīt -20% no abonementa.

Sāciet darbu ar HubSpot šeit (bezmaksas plāns)

5. ConvertKit

covertkit pārskats

„ConvertKit” 2013. gadā nodibināja Natans Barijs. Viņi ir vērsti uz tādu tirgus daļu, kuru mīlīgi sauc par “veidotājiem”. Tātad cilvēkiem patīk vlogeri, emuāru autori, autori, Instagram zvaigznes, kursu veidotāji un daudz kas cits.

Viens no lielākajiem pārdošanas punktiem ir tas, cik viegli ir izveidot e-pasta automatizācijas darbplūsmas. Tas ir atkarīgs no vizuālā veidotāja, tāpēc jūs faktiski varat redzēt, kā tiks atskaņotas jūsu e-pasta sekvences.

Ir arī iebūvēts galvenās lapas redaktors, kas ir ļoti noderīgs, jūs varat sākt e-pasta mārketingu, un jums pat nav nepieciešama vietne. Tikai trafika avots (piemēram, jūsu YouTube kanāls vai sociālā multivides konts).

Jūs atradīsit padziļinātu abonentu pārvaldību, marķēšanu un uzlabotas e-pasta segmentēšanas funkcijas.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru:

Šis rīks ir vispiemērotākais tiem, kas nedomā tērēt nedaudz vairāk naudas (privātpersonas vai nelielas komandas) un vēlas nosūtīt vienkārša teksta e-pastus.

Cik tas maksā?

 • 0-1K abonenti: USD 29 mēnesī
 • 1K-3K abonenti: USD 49 mēnesī
 • 3–5k abonenti: USD 79 mēnesī
 • 5 tūkstoši abonentu: cenu noteikšana pēc pasūtījuma

Neatkarīgi no tā, kurus plānus izvēlaties, jums būs piekļuve tām pašām precīzām funkcijām. Ja vēlaties izmēģināt pirms pirkšanas, ir pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājums, kurā ietvertas visas funkcijas.

Ja jums nepatīk pakalpojums, pastāv 30 dienu atmaksas politika. Parasti naudas atgriešana jūsu kontā prasīs 3–5 dienas.

6. MailChimp

MailChimp ir vienkārši lietojams e-pasta mārketinga rīks emuāru autoriem un mazākām vietnēm, jo ​​tas nāk ar bezmaksas plānu.

mailchimp pārskats

MailChimp ir ne tikai jauks uzņēmuma talismans, bet viņi ir arī viens no vadošajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, un dienā, izmantojot savu pakalpojumu, tiek nosūtīts vairāk nekā 1 miljards e-pastu..

MailChimp pastāvīgi attīstās. Jūs vienmēr atradīsit jaunas funkcijas. Ir arī sociālo mediju integrācija. Veidņu izvēle ir piemērota izmēra, un tās ir ļoti viegli pielāgot.

Jūs atradīsit arī uzlabotas e-pasta mārketinga funkcijas, piemēram, kontaktu segmentēšanu, automātiskos atbildētājus, pakalpojumu un lietotņu integrāciju, nosūtīšanu uz laika joslu, A / B testēšanu un daudz ko citu..

Viņu atbalsta komanda arī ļoti atsaucīgi izmanto tiešraidi vai e-pastu. Turklāt ir pieejami dažādi izglītības resursi.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru:

Daudzi cilvēki izmanto MailChimp tikai bezmaksas piedāvājumam vien. Papildus tiem, kuriem ir budžets, MailChimp ir lieliski piemērots emuāru autoriem un uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas ērti lietojamu rīku, kas ir papildināts ar uzlabotām funkcijām.

Cik tas maksā?

Bezmaksas plāns ļauj jums iegūt līdz 2000 abonentiem un mēnesī nosūtīt līdz 10 000 e-pastu. Kad esat pārsniedzis šos skaitļus, jūs vēlēsities jaunināt uz Essentials, Standard vai Premium plānu.

Bezmaksas plāns: tas ir bez maksas mūžīgi

 • Sūtiet līdz 10 000 e-pastu mēnesī
 • Palieliniet savu sarakstu līdz 2000 abonentiem
 • E-pasta atbalsts ir iekļauts 30 dienas

Essentials plāns: plāni sākas ar USD 9,99 mēnesī

 • Līdz 5000 abonentu: USD 49,99 mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 74,99 mēnesī
 • Līdz 25 000 abonentu: 189 USD mēnesī
 • Līdz 50 000 abonentu: 259 USD mēnesī

Standarta plāns: plānu sākums ir USD 14,99 mēnesī

 • Līdz 5000 abonentu: USD 74,99 mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 99 mēnesī

Piemaksu plāns: plānu sākums ir USD 299 mēnesī

 • Līdz 20 000 abonentu: 399 USD mēnesī
 • Līdz 50 000 abonentu: USD 599 mēnesī

Lai noteiktu mēneša likmi un apskatītu prēmiju plānu iespējas, izmantojiet cenu kalkulatoru cenu lapas apakšā.

Tā kā bezmaksas plāns ir tik plašs, jūs neatradīsit nekādas atmaksas vai naudas atdošanas garantijas. Vienīgais veids, kā saņemt atmaksu, ir tehniskas kļūdas dēļ MailChimp vai jūsu konts tika pārtraukts bez iemesla.

7. Piliens

Piliens ir salīdzinoši jauns e-pasta mārketinga sniedzējs. Viņu galvenie demogrāfiskie dati ir emuāru autori, tirgotāji un e-komercijas vietņu īpašnieki.

pilienu apskats

Šis rīks ir ne tikai ļoti draudzīgs iesācējiem, bet arī viedie mārketinga automatizācijas rīki patiesībā pārspēj to, kas vēl ir pieejams tirgū.

Ja esat e-komercijas veikala īpašnieks vai pārdodat vairākus dažādus digitālus produktus, Drip ir pareiza izvēle. Jūs varēsit iegūt dziļu izpratni par klientu nodomiem un pirkšanas izturēšanos, izmantojot iespēju izsekot tādām metrikām kā:

Piemēram, ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, jūs varēsit izveidot ziņojumus, kuru pamatā ir tāda metrika kā:

 • Apmeklētāju atgriešanās salīdzinājumā ar jaunajiem apmeklētājiem
 • Apmeklētāji, kuri atteicās no groza
 • Cilvēki, kuri noklikšķināja uz e-pasta saites, un tie, kuri to nedarīja

Tomēr tas nebeidzas ar to, ka atradīsit arī WordPress, WooCommerce integrācijas un iespēju sūtīt papildu teksta ziņojumus, Facebook reklāmu integrāciju un daudz ko citu.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru:

Būtībā, ja jūs pārdodat daudz produktu (digitālu vai fizisku) un vēlaties izveidot sarežģītas mārketinga secības, neizvelkot matus, tad šis rīks varētu būt paredzēts jums.

Cik tas maksā?

Sākuma plāns: bez maksas mūžīgi

 • Līdz 100 abonentiem
 • Neierobežots e-pasta sūtījumu skaits

Pamatplāns: 49 USD mēnesī

 • Līdz 2500 abonentiem
 • Neierobežots e-pasta sūtījumu skaits

Pro plāns: USD 122 mēnesī

 • Līdz 5000 abonentu
 • Neierobežots e-pasta sūtījumu skaits

Uzņēmējdarbības plāns: saņemiet pielāgotu cenu

 • Viss, kas pārsniedz 5000 abonentu

Drip piedāvā ļoti mazu mūžīgi bezmaksas plānu, kā arī divu nedēļu bezmaksas izmēģinājumu pamata un Pro līmeņa dalībniekiem. Ja izvēlaties turpināt pakalpojumu pēc šīm divām nedēļām, tad no jūsu kartes tiks iekasēta maksa. Pēc pakalpojuma uzsākšanas ir pieejams 30 dienu atmaksas logs, taču Drip var izlemt, vai jūs saņemsit pilnu atmaksu.

8. AWeber

Aweber ir neticami populārs rīks, kas darbojas jau 18 gadus un, iespējams, pat ir izgudrojis pašu e-pasta automātisko atbildētāju.

AWeber pārskats

Funkcijas ir diezgan daudz tādas, ko jūs varētu gaidīt no augstas kvalitātes e-pasta mārketinga pakalpojuma. Jūs saņemsiet piekļuvi e-pasta veidotāju vilkšanai, milzīgam iepriekš izstrādātu veidņu klāstam, kā arī virknei integrāciju, lai pievienotu pārējo mārketinga paketi..

Varat izveidot automatizētas e-pasta secības, kuru pamatā ir aktivizētāji, un izveidot e-pasta sekošanas sekvences. Izmantojot visu iepriekš minēto, jums būs pieeja atvērta tarifa datiem, piegādes apjomiem un iespēja veikt A / B pārbaudi, izmantojot e-pasta ziņojumus..

Turklāt jūs varat viegli un ātri izveidot e-pasta pieteikšanās veidlapas, lai iegultu savā vietnē.

Neuztraucieties, ja jūs mulsina mārketinga žargons. Šeit ir diezgan noderīga resursu bibliotēka, kas jums palīdzēs ik uz soļa. Pastāv arī tiešraides tērzēšanas un e-pasta atbalsts, kā arī atbalsts pa tālruni, kas pieejams no plkst. 8:00 līdz 20:00 EST un nedēļas nogalēs plkst. 9–5..

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

Aweber nodrošina stabilu pakalpojumu caur un caur, tas ir labākais mazajām komandām, kuras vēlas pilnveidot savus e-pasta mārketinga pasākumus.

Cik tas maksā?

 • 0-500 abonenti: USD 19 mēnesī
 • 501–2 500 abonenti: USD 29 mēnesī
 • 2 501-5 000 abonentu: 49 USD mēnesī
 • 5 001-10 000 abonenti: USD 69 mēnesī
 • 10 001-25 000 abonenti: USD 149 mēnesī
 • Vairāk nekā 25 001 abonents: saņemiet pielāgotu cenu

Ja vēlaties izmēģināt pirms pirkšanas, piedāvājam 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas ļauj piekļūt katrai funkcijai. Papildus ikmēneša maksājuma iespējām jūs varat arī maksāt katru ceturksni, lai ietaupītu 14%, vai maksāt katru gadu, lai ietaupītu 14,9%. Nav atmaksas politikas, taču, ņemot vērā ilgstošo bezmaksas izmēģinājumu, jums jāzina, vai šis rīks jums ir piemērots.

9. Keap

Keap (iepriekš Infusionsoft) ir ļoti spēcīgs e-pasta mārketinga sniedzējs. Šis viss vienā mārketinga rīks apvieno CRM, e-pasta mārketingu un daudz ko citu. Jūs varēsit izveidot pilnīgus klientu profilus, kas palīdzēs jums izveidot mērķtiecīgākas mārketinga kampaņas.

Keap pārskats

Izmantojot šo rīku, e-pasta mārketings ir tikai daļa no kopējā funkciju komplekta. Piemēram, informācijas panelī tiks parādīti dati, kuru pamatā ir jūsu e-pasta kampaņas, pārdošanas informācija un klientu finanšu vēsture.

InfusionSoft (Keap) bija viens no pirmajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, kurš izveidoja automatizācijas vilkšanas un nomešanas rīku. Vienkārši iestatiet mērķi, kuru vēlaties sasniegt, un pēc tam izveidojiet automatizācijas secību, kas sasniegs šo mērķi.

Turklāt ir arī uzlaboti segmentēšanas un abonentu marķēšanas rīki.

Lai gan šis rīks apvieno CRM un e-pasta mārketingu, joprojām pastāv viena funkcija, kurai tā nav. Sadalīta pārbaude. Bez šīs funkcijas ir ļoti grūti pārbaudīt dažādas kampaņas, lai uzlabotu atvērtās likmes un kopējo pārdošanas apjomu.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

Vidējie uzņēmumi, kuri vēlas izmantot vienu rīku CRM un e-pasta mārketingā, un, protams, ir lielāks budžets, ko tērēt.

Cik tas maksā?

Keap piedāvā trīs plānus:

 • Keap Grow no USD 49 mēnesī: piemērots maziem uzņēmumiem, ietver 500 kontaktpersonas, 1 lietotāju un nāk ar bezmaksas izmēģinājumu
 • Keap Pro no USD 99 mēnesī: piemērots augošiem uzņēmumiem, ietver 500 kontaktpersonas, 1 lietotāju un nāk ar bezmaksas izmēģinājumu
 • Infusionsoft no 199 USD mēnesī: piemērots uzņēmējdarbībai, tajā ietilpa 2500 kontaktu un 1 lietotājs

Ņemiet vērā: ja vēlaties pievienot kontaktpersonas, tas maksās papildus. Piemēram, 1000 papildu kontakti jums maksās 30 USD mēnesī un 5000 papildu kontakti mēnesī 130 USD.

Ja vēlaties izmēģināt programmatūru, ir pieejams 14 dienu bezriska izmēģinājums, kurā nav nepieciešama kredītkartes informācija. Tomēr par atkārtotiem abonementiem nav pieejama atmaksa, un visas atcelšanas ir jāveic 10 dienu laikā pēc nākamā norēķinu cikla..

10. ActiveCampaign

ActiveCampaign izraksta rēķinu par visu vienā mārketinga platformā. Tas ir visaptverošs mērķis – palīdzēt jums nosūtīt mazāk e-pastus, bet sasniegt labākus rezultātus.

aktīvās kampaņas pārskats

Ja vēlaties izveidot uz loģiku balstītas piltuves, jums būs grūti noskaidrot, kā atrast labāku rīku. Lielākā jūsu automatizācijas daļa tiks izveidota, izmantojot loģiku if / then, kas atbilst abonenta rīcībai. Šeit ir daži dažādi veidi, kā ar šī rīka palīdzību varat pilnveidot mārketinga pasākumus:

 • Lietotāju segmentēšana, pamatojoties uz darbībām, uzvedību, atrašanās vietu un sociālajiem datiem
 • Sūtiet īsziņas saviem kontaktiem
 • Sasniedziet lietotājus ceļā ar SMS integrāciju
 • Svina un kontaktu punktu skaits, lai jūs zināt, kam noteikt prioritāti.

Tā kā aktīvā kampaņa vairāk darbojas kā visaptveroša mārketinga platforma, ir pieejams daudz rīku un funkciju, un to apgūt varētu būt mazliet par milzīgu. Par laimi ir sīki izstrādāti norādījumi, kas parādīs, kā vislabāk izmantot pakalpojumu. Varat arī sazināties ar atbalstu pa e-pastu vai tiešraidē.

E-pasta kampaņu izveidošana ir diezgan vienkārša, izmantojot veidņu redaktoru. Jūs pat varat izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgas pierakstīšanās formas, lai iegultu savā vietnē.

Kam vajadzētu izmantot šo e-pasta mārketinga programmatūru?

Šis risinājums ir vislabākais lietotājiem, kuri pieprasa un prasa sarežģītus automatizācijas rīkus, kā arī uzlabotas CRM funkcijas.

Cik tas maksā?

Lite plāns:

 • Līdz 500 abonentiem: 15 USD mēnesī
 • Līdz 1000 abonentiem: 29 USD mēnesī
 • Līdz 2500 abonentu: 49 USD mēnesī
 • Līdz 5000 abonentu: 89 USD mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 139 mēnesī

Plus plāns:

 • Līdz 1000 abonentiem: 70 USD mēnesī
 • Līdz 2500 abonentu: USD 125 mēnesī
 • Līdz 5000 abonentu: USD 169 mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 249 mēnesī
 • Līdz 25 000 abonentu: 399 USD mēnesī
 • Vairāk nekā 50 000 abonentu: saņemiet pielāgotu cenu

Profesionālais plāns:

 • Līdz 2500 abonentu: USD 159 mēnesī
 • Līdz 5000 abonentu: USD 239 mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 349 mēnesī

Uzņēmējdarbības plāns:

 • Līdz 2500 abonentu: USD 279 mēnesī
 • Līdz 5000 abonentu: USD 449 mēnesī
 • Līdz 10 000 abonentu: USD 499 mēnesī

Ja jūs maksājat katru gadu, jūs saņemsit plašas atlaides. Ir arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ļauj pārbaudīt pakalpojumu līdz 100 kontaktpersonām un 100 nosūtītajiem e-pasta ziņojumiem. Tomēr tie ir saudzīgi pret laika grafiku, un jūs, iespējams, varēsit saņemt pagarinājumu. Tā kā naudas atmaksa netiek veikta, noteikti pirms pirkšanas noteikti vēlaties izmēģināt programmatūru.

Nobeiguma vārdi

Lielākā daļa e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā līdzīgus pakalpojumus. Kad pienāks laiks izvēlēties savam uzņēmumam labāko e-pasta mārketinga programmatūru, jūs vēlēsities ņemt vērā savu budžetu un mārketinga vajadzības.

Ja vēlaties kaut ko mērogojamu un viegli sasniedzamu, reģistrējieties Constant Contact bezmaksas izmēģinājuma versijā.

Ļaujiet iepriekš minētajam sarakstam palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu par jūsu biznesu. Un atcerieties, ka jūs nekad neesat ieslēdzies e-pasta mārketinga pakalpojumā. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju ļauj jums eksportēt un importēt potenciālos pirkumus un vajadzības gadījumā pāriet pie cita pakalpojumu sniedzēja.

Svarīgi ir izvēlēties pakalpojumu sniedzēju un sākt darbu! Jo ilgāk jūs gaidāt, jo vairāk naudas jūs atstājat uz galda.

Tagad jums! Kāds ir jūsu iecienītākais e-pasta mārketinga pakalpojums?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map