Labākie CDN (satura piegādes tīkla) nodrošinātāji Kanādā

Gads bija 1883. gads, savvaļas rietumi. Divi dudes, kas stāv 50 pēdu attālumā viens no otra, pulksteņa torņa priekšā.


Lapas ātrums ir ļoti svarīgs, jo tas tieši ietekmē lietotāju pieredzi. E-komercijā jūs esat vai nu jūs ātri… Vai miris. ��

Ātrums ir svarīgāks par modes funkcionalitāti vai jebkuru estētisku dizainu, kuru jūs varētu iekļaut savā vietnē. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem jūs redzat, ka 47% tīmekļa lietotāju tikpat kā neiederēsies jūsu vietnē, ja tā netiks ielādēta tajā divas sekundes vai mazāk.

Daži pētījumi arī parādīja, ka 78% no tiešsaistes pircējiem, kuri saskaras ar vietņu jautājumiem, ir mazāk ticams, ka iegādāsies no tās pašas vietnes atkal, un 44% no viņiem pastāstīs draugiem par viņu slikta pieredze!

vietnes ātruma vektorsIt kā tas nav pietiekami slikti, Google to konsekventi uzsver lapas ātrums ir ranga faktors.

Tas nozīmē, ka ātra vietnes ielāde ir ātrs solis, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju, labāku klasifikāciju un uzlabotu lietotāju pieredzi. Tagad mēs visi zinām, ka Google algoritmi lielākoties ir slepenībā, neskatoties uz šo informācijas trūkumu, mēs zinām, ka meklētājprogrammu gigants skaidri norāda, ka vietnes ātrums ir būtisks jebkuras vietnes panākumu elements.

Kur sākt?

Instalēšana Satura piegādes tīkls ir lieliska vieta, kur sākt optimizēt ātrumu. Tā kā Kanādā ir tik daudz satura piegādes tīkla pakalpojumu sniedzēju, sašaurināšana līdz labākajam satura piegādes tīkla (CDN) nodrošinātājam var būt ārkārtējs uzdevums.

Jums par laimi, mēs esam paveikuši visu smago celšanu lai palīdzētu jums izārstēt crap un atrast jūsu vajadzībām atbilstošu CDN pakalpojumu. Šodien mēs dalīsimies ar jums tikai labāko no labākajiem. Tātad, ja jums vajadzēs vairāk hostinga labestības, labāk vēlāk apskatiet mūsu labāko hostinga lapu Kanādā.

Pirms darba sākšanas, sapratīsim, kas ir CDN un kā tas ir solis pareizajā virzienā.

Tiksim pie tā.

Kas ir satura piegādes tīkls?

Satura piegādes tīkls, kas pazīstams arī kā CDN, ir: globāli izplatīts tīmekļa serveru tīkls ka jūsu vietnes kešatmiņā esošais statiskais saturs tiek saglabāts dažādās vietās, lai to tuvinātu globālajiem lietotājiem.

Lūk, kā tas darbojas. Parasti jūsu vietne tiek pasniegta no vienas vietas. Tātad visi jūsu apmeklētāji piekļūst vienam un tam pašam serverim. Tas nozīmē, ka, ja ir intensīva satiksme, jūsu vietne automātiski palēninās. Un dažreiz sastrēgumstundās, jūsu vietne var pat avarēt serveri.

kāpēc jāizmanto CDN?

CDN funkcija šajā gadījumā ir kešatmiņā saglabāt visus jūsu vietnes statiskos resursus, lai tie tiktu piegādāti caur CDN serveriem. Šis samazina jūsu hostinga servera slodzi un padara to ātrāku un efektīvāku. Turklāt katru vietnes lietotāja pieprasījumu apstrādā vistuvākais serveris, kas padara to pamanāmāku.

Kādas ir CDN lietošanas priekšrocības?

Ir daži ieguvumi, par kuriem es varētu domāt – saraksta augšgalā ir tas, ka tas ietaupa jūsu naudu. Patiesība ir CDN pakalpojuma un mitināšanas pakalpojumu sniedzēja noma ietaupa uz izmaksām kas jums būtu radušies, ja jūs ieguldītu infrastruktūrā un atsevišķos pakalpojumu sniedzējos visā pasaulē.

cdn lietošanas priekšrocības

Bet tas vēl nav viss.

 • CDN samazina arī tīkla latentumu un pakešu zudumu, kas nozīmē, ka tiešajiem lietotājiem ir mazāk nervozēšanas un uzlabota straumes kvalitāte. Rezultātā lietotāji var piegādāt augstas izšķirtspējas saturu.
 • CDN ļauj vieglāk segmentēt auditoriju un piegādāt dažādu saturu dažādiem lietotājiem atkarībā no tā, kādu ierīci lietotājs izmanto.
 • CDN arhitektūras iestatīšanas dēļ tiek izveidoti atlaišanas gadījumi, lai nodrošinātu uzticamību un patīkamu tīmekļa pieredzi.
 • Tas nodrošina papildu drošību, lai palīdzētu mazināt DDoS uzbrukumus un tīmekļa draudus.
 • CDN var nemanāmi izvietot gandrīz uz jebkuras platformas.
 • CDNS var arī ievērojami uzlabot jūsu vietnes ātrumu.

Ko meklēt CDN

CDN sniedzēji nav vieni un tie paši. Daži acīmredzami daudzējādā ziņā ir labāki par citiem. Šeit ir jāņem vērā dažas lietas, lai pārliecinātos, ka jūs izvēlaties pareizo CDN sniedzēju.

CDN lappuses ielādes laika diagrammaĀtrums

Vietnes ātrumam ir liela nozīme. Ņemot vērā to, ka vidusmēra cilvēks tikai divas līdz trīs sekundes gaida vietnes ielādi, izvēlētā CDN ielādes laiks vajadzētu būt diezgan darn labs. Nav jēgas tērēt lielu naudu CDN, ja tas nenotiks ātri.

Uzticamība

Palabosim to pareizi. Uzticamība nenozīmē, ka CDN 100% laika piedāvās uzticamību žokļa nomest. Protams, viņi var tam dot labāko rezultātu un pietuvoties, taču tāpat kā visiem citiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, arī viņiem ir savi trūkumi. Bet, kā parasti īkšķa likums, labai CDN vismaz vajadzētu būt ievietotai veselīga uzticamība no 99,999%.

SSL-ikonaDrošība

Vēl viens faktors, kuru vēlaties ņemt vērā, ir tas, cik drošs ir CDN, kuru meklējat.

Jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir vislabākais drošās ligzdas slānis (SSL) vai transporta slāņa drošums (TLS), lai netiktu sūtīti dati vienkāršā tekstā, kad viss būtu ideāli šifrēts..

Cena

Pirms ieguldāt jebkurā CDN, jūs vēlaties uzzināt, cik tas maksās. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju iekasē GB. Tāpēc ir noderīgi zināt, cik daudz joslas platuma jūs izmantojat, lai jūs varētu aprēķināt, cik maksās jums, izmantojot CDN.

Atruna: Lai gan varētu būt vilinoši uzņemties lētāko darījumu uz galda, kad runa ir par satura piegādes tīkliem, jūs noteikti nevēlaties kompromitēt kvalitāti. Jo tad tas nozīmē, ka jūs šķērsosit savu auditoriju, un tas nav kaut kas, ko vēlaties darīt. Jūs saņemat to, par ko maksājat.

globālā tīkla servera atrašanās vietas vektorsTīkla atrašanās vietu skaits

CDN sniedzēju pasaulē, jo vairāk atrašanās vietu ir CDN, jo lielāka elastība jums būs. Šī iemesla dēļ CDN, kuru apmeklējat, vajadzētu būt pēc iespējas vairāk tīkla vietu, kas aptvertu visus lielākos kontinentus.

Diennakts klientu atbalsts

Būsim godīgi. Izredzes saskarties ar žagariem nav gluži neeksistējošas. Un, ja jūs saņemat daudz trafiku, šie koeficienti palielinās eksponenciāli. Pirms pieņemat lēmumu par to, kuru CDN pakalpojumu sniedzēju jūs meklējat, pārliecinieties, ka tas sniedzējs piedāvā atbalstu visu diennakti kad kaut kas noiet greizi.

Attēla optimizācija

Viens no iemesliem, kāpēc vietnes palēninās, ir augstas izšķirtspējas attēli. Labam CDN vajadzētu piedāvāt attēlu optimizāciju, kas ļauj jūsu attēliem un vietnēm ielādēt ātrāk. Tagad, kad zināt, ko meklēt, ķersimies pie sulīgās daļas.

Labākie Kanādas CDN pakalpojumu sniedzēji

1. Inkapsula

imperva incapsula logoIncapsula ir viegli viens no maniem iecienītākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Un iemesli ir diezgan vienkārši. Izmantojot citus CDN, nav tik viegli atrast tik modernu drošības aizsardzību. Papildus slodzes līdzsvarošanas funkcijām un PCI sertificētam ugunsmūrim Incapsula ir arī viedā DDoS aizsardzība, lai nodrošinātu jūs ar žokļa pārrāvuma drošība.

Man patīk arī tas, ka tas piedāvā dažus no ātrākajiem ātrumiem, ar kuriem jūs sastapsities. Pateicoties plašajai datu centru ietilpībai visā pasaulē, Incapsula nodrošina īpaši ātru pakalpojumu dažāda veida vajadzībām, ieskaitot SaaS uzņēmumus, tiešsaistes veikalus un video straumēšanu pēc pieprasījuma..

Pats labākais, ka papildus lieliskajam ātrumam Incapsula ir arī optimizēts, lai apstrādātu trafiku starp serveriem. Nemaz nerunājot par to, ka to ir arī ļoti viegli uzstādīt.

2. Mākoņa aizdegšanās

mākoņu aizdegšanās logotipsAr lielu datu centru tīklu, kas ir izplatīts visā pasaulē, un īpaši elastīgu tīklu, Cloudflare piedāvā jums ļoti uzticamus un efektīvus pakalpojumus..

Turklāt Cloudflare ir iebūvētas kļūmjpārlēces un slodzes līdzsvarošanas funkcijas, kas palīdz uzturēt pakalpojumu piegādi. Un ar tās reāllaika analītikas palīdzību jūs varat viegli uzraudzīt un bloķēt aizdomīgus robotus, draudus un ļaunprātīgus robotprogrammatūras.

Papildus uzticamībai un efektivitātei, Cloudflare ir jāapgūst vēl daudz vairāk. Visievērojamākais ir fakts, ka viņi piedāvā bezmaksas plānu ar dažām ierobežotām funkcijām mazām vietnēm, kuras nevar iegūt savu premium CDN.

3. Amazon CloudFront

Amazon CloudFront logotipsCloudfront ir ciets CDN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā ātrus, globālus un strauji augošus serverus.

Īpaši izvēlējos CloudFront, jo tie piedāvā drošu vidi gandrīz jebkuram vietnes saturam, un jūs faktiski varat ierobežot CDN valsti un mitināt tiešraidi straumē..

Tomēr atšķirībā no Incapsula un Cloudflare, Cloudfront pakalpojums iesācējiem šķiet nedaudz sarežģītāks, kas nozīmē, ka, lai apmainītos ar tā lietošanu, jums ir nepieciešama neliela apmācība..

4. Stackpath

Stackpath logotipsMans četrinieks ir Stackpath. Tā ir mana ceturtā izvēle, jo tas ir viens no populārākajiem satura piegādes tīkliem pasaulē. Tas ir ātrs, drošs un viegli uzstādāms, un tam ir serveri, kas stratēģiski izvietoti 90 valstīs.

Turklāt SSD ielādētie serveri ir optimizēti, lai nodrošinātu lapas ielādes ātrumu un lielisku attēla paātrinājumu – nemaz nerunājot par to, ka tam ir iebūvēta SSL funkcija, kas aizsargā jūsu vietni reālā laikā, un divpakāpju autentifikācijas drošības līdzeklis, kas palīdz bloķēt jūsu saturu un aizsargā savu kontu.

5. Akamai

Akamai logoNākamais ir Akamai. Šis satura piegādes tīkls man īpaši patīk tāpēc, ka tam ir reāllaika vizualizācija, kas sniedz vērtīgu ieskatu globālajos reģionos, kuri ir pakļauti tīmekļa uzbrukumiem..

Turklāt tas palīdz noteikt pilsētas ar vislielāko satiksmes blīvumu un vislēnākajiem savienojumiem. Papildus viedajai platformai Akamai ir pazīstama arī ar spēju paātrināt savienojumus un ar piemērotu infrastruktūru, kas nepieciešama savienojumu paātrināšanai..

Tomēr atšķirībā no vairuma citu manu pieminēto satura piegādes tīklu, Akamai ir tendence būt nedaudz lēnākam, galvenokārt tāpēc, ka tas izmanto uz DNS balstītus uzmeklējumus.

6. Cachefly

Cachefly logotipsJa jūs meklējat alternatīvu Incapsula, tad šī ir viena no labākajām pieejamajām iespējām.

Cachefly ir līdzīgs pazīstamākiem nosaukumiem, piemēram, Cloudflare un CloudFront, jo tas ir viens no ātrākajiem CDN, kas pieejams tirgū. Turklāt uzņēmums piedāvā CDN visos kontinentos, kas ir diezgan liels lēciens, ja padomājat par to, īpaši tāpēc, ka vairums citu CDN CDN piedāvā tikai ierobežotā skaitā kontinentu..

Papildus visiem šiem labumiem uzņēmumam ir darījumi ar dažiem lielākajiem zīmoliem, kurus jūs zināt, kas ir uzticības un pārliecības signāls. Negatīvie tomēr Cachefly var būt diezgan dārgi. Turklāt ir diezgan grūti atrast plānu ar dažiem gigabaitiem. Lai arī tie ir dārgi, tomēr tie joprojām ir viens no labākajiem tur par savu naudu.

Apkopojot to

Tas ir viss, ļaudis! Seši no labākajiem 2020. gada satura piegādes tīkla nodrošinātājiem. Kā vienmēr, pārliecinieties, ka veicat pats savus pētījumus un pienācīgu rūpību, lai noteiktu, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs
 • Labākā emuāru veidošanas platforma

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Vietne EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • Vietne ColocationAmerica.com
 • HackerNoon.com
 • Vietne GlobalDots.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector