Labākais WordPress hostings Kanādā

Kā digitālai aģentūrai ar daudz Aktīvu mitināšanas kontu (mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt ar dažādiem saimniekiem), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas nosaka labu WordPress resursdatoru. Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt liela ietekme uz jūsu potenciālajiem panākumiem.


Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne uzņēmēja ir ļoti svarīga!

Šie ir mūsu labākie WordPress mitināšanas uzņēmumi Kanādā, patiesas kvalitātes WP hostings, kas jūs par pasauli neuzlādē.

Piezīme: Mūsu numur 1 ir īslaicīga atlaide, darbojas, kamēr tā darbojas!

Daži no zīmoliem / vietnēm, kas novirza uz mūsu saturu:

Tiek rādīts vietnēs

Mēs zinām mūsu lietas, nelielu paraugu no mūsu daudzajām atsauksmēm:

Toms ir kaislīgs un ātri saprot klientu vajadzības. Esmu patiesi novērtējis viņa vēlmi dalīties zināšanās un prasmēs, kā izmantot savu jauno vietni. Paldies Tom!

Sally Mac
Satura tabulas

MangoMatter ļāva tik vienkārši noformēt mūsu pašreizējo vietni. Toms bija personīgi iesaistīts no pirmās konsultācijas līdz pilnīgai pabeigšanai, un viņš joprojām ir viegli pieejams jebkuriem pielāgojumiem, kas varētu būt nepieciešami!

Demitrios Lecatsas
Svaigi mati

Mēs izvēlējāmies Tomu, lai izstrādātu mūsu vietni, jo mums patika citu viņa izstrādāto vietņu stils. Viss process bija bez stresa. Toms bija tik izpalīdzīgs, un nevienam no mūsu vairākkārtējiem pieprasījumiem nebija pārāk daudz nepatikšanas. Tomam ir prieks strādāt. Mums patīk vietne, kuru viņš mums ir izveidojis, to ir tik viegli izmantot un tā izskatās fantastiski.

Karls Olīvs
Pavasaris!

Mūsu pieredze ar Mango Matter bija fantastiska! Toms ir ļoti viegli strādāt, ir pozitīvs, efektīvs un acīmredzami izcils tajā, ko viņš dara. Augsti ieteicams.

Lūsija Rīve
Līdzekļi

Mēs iesaistījām Tomu mūsu jaunā uzņēmuma vietnes izveidē un bijām priecīgi par iznākumu. Viņš spēja ne tikai sniegt īsu ziņojumu, bet arī sniegt lieliskas idejas, par kurām mēs nekad nebūtu domājuši. Pats labākais, ka Toms ir dāsns ar savu laiku un turpina būt pieejams, lai sniegtu padomus un atbalstu.

Neils Makkenzijs
Enventive

Cik viegla un vienmērīga pieredze ir bijusi sadarbībā ar MangoMatter! Toms precīzi saprata, kas mēs esam pēc tam, un mēs esam ārkārtīgi pārsteigti par galaproduktu. Es nevilcināšos nākotnē atkal izvēlēties MangoMatter.

Tisons Kings
Direktors / Plumbrite Solutions

Toms no MangoMatter ir bijis ārkārtīgi izpalīdzīgs, profesionāls un liels atbalsts manas vietnes izveidošanā, viņš ir daudz zināšanu un ļoti efektīvs. Es nekautrējos ieteikt MangoMatter, un es to jau esmu izdarījis.

Mišela Vatsone
iFix

“Mēs uzskatām, ka pieņemamas WordPress resursdatora atrašana var būt nedaudz sarežģīta, jo ar visām dažādajām funkcijām, mitināšanas veidiem un (dažreiz neskaidrajām) cenu struktūrām mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var jūs pamudināt..

Tāpēc, lai atvieglotu meklēšanu un ietaupītu laiku, mēs esam analizējuši un novērtējuši tos saimniekus, ar kuriem mēs strādājam (vai esam strādājuši), kā rezultātā tika iegūti 10 labākie WordPress mitinātāji. Mēs cenšamies to atjaunināt, mainoties mitināšanas funkcijām un cenām. Ja atrodat kļūdu, nevilcinieties sazināties ar mums. ”

Metjū RodžerssMetjū Rodžerss
Hostinga redaktors

Labākais WordPress hostings Kanādā – pārskati 2020. gada maijā

1. WHC.ca

Vietne: whc.ca
Cena:
3,89 USD (CAD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Tā kā datu centri atrodas gan austrumu, gan rietumu piekrastē, tie ir vietējās WordPress mitināšanas vietne. WHC darbojas jau kopš 2003. gada un ir neticami uzticami.

Papildus mitināšanai un domēniem WHC piedāvā SEO un e-pasta mārketinga plānus, kurus varat izmēģināt, izmantojot bezmaksas izmēģinājumus.

Viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī (bilingvāli) pa e-pastu, tālruni un tērzēšanu & iekļaujiet neierobežotu vietu diskā. + Viņi faktiski maksā CAD, yay!

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 3,89 mēnesī (mazāk nekā USD 5,99).

Plusi:

 • HQ + serveri Kanādā
 • Neierobežota vieta diskā
 • Lieli ātrumi!
 • Bilingvālā atbalsts 24 stundas diennaktī

2. Vietnes zeme

Vietne: www.siteground.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Vietnes zemes logotips

SiteGround ir mamuts globālajā WordPress arēnā, viņi ir vieni no nedaudzajiem resursdatoriem, kurus WordPress oficiāli iesaka WordPress. Kamēr viņu serveri ir visaugstākā līmeņa (un globāli), Kanādā to diemžēl nav (lai gan, lai apietu šo problēmu, jūs vienkārši varētu izmantot tādu CDN kā CloudFlare). Kas viņiem patiešām patīk, ir viņu individuāli izgatavotas sistēmas, kas nodrošina ātrumu un drošību. Ātruma labad viņiem pat ir pielāgots WordPress spraudnis ar nosaukumu SuperCacher, lai palielinātu veiktspēju.

Viņu fonu ir diezgan viegli izmantot, un viņiem ir daudz atbalsta iespēju, ja jums visur nepieciešama palīdzība (piemēram, zināšanu bāze, konsultācijas, tiešraides tērzēšana, tālrunis un biļešu atbalsts)..

Tie ir arī WordPress ieteikti WordPress (tas ir diezgan reti! Viņi, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs tiem uzmetat).

VietneiGround ir 3 mitināšanas plāni, to vispieejamākais plāns sākas plkst USD 3,95 mēnesī / mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)!

Plusi:

 • Bezmaksas SSL
 • Ieteica WordPress
 • Augstas veiktspējas serveri
 • Viegli pielāgojams

3. GreenGeeks

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks logotips

GreenGeeks ir vēl viens uzvarētājs mūsu grāmatās. Viņu veiktspēja Kanādā ir ne tikai laba, jo viņiem šeit ir datu centrs. Viņi ir arī īpaši videi draudzīgi, jo ar vēja enerģijas palīdzību enerģijas patēriņš 3 reizes tiek atjaunots tīklā!

Viņi arī piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, neierobežotu vietu diskā, un viņiem pat ir WordPress īpaši hostinga plāni. Mums ļoti patīk arī visi bezmaksas pakotnes, kas nāk ar katru komplektu, piemēram, bezmaksas domēna vārds, vietņu migrācija, SSL sertifikāti un daudz kas cits.

Runājot par ātrumu, papildus globālajiem datu centriem, viņi arī izmanto SSD kombinācijā ar LiteSpeed ​​un pielāgoto tehnoloģiju ar nosaukumu PowerCacher, lai palielinātu veiktspēju. Tas ir diezgan iespaidīgi.

Pievienojiet tam 30 dienu naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts.

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 2,95 mēnesī (mazāk nekā USD 9,95).

Plusi:

 • Super zaļš!
 • Neierobežota vieta diskā
 • 24/7 atbalsts

4. HostUpon

Vietne: hostupon.ca
Cena:
2,96 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostUpon logotips

HostUpon ir tikpat kanādietis, kā jūs varat saņemt, ar labi optimizētu datu centru Toronto, vietējo pārdošanu + atbalstu, viņu saistības ar klientu apmierinātību ir iespaidīgas.

Viņiem ir arī WordPress īpaši hostinga plāni ar neierobežotu vietu diskā, bezmaksas WordPress pārsūtīšanu no vecajiem resursdatoriem, bezmaksas domēna vārdu un 24/7 WP atbalstu. Tikai gadījumā, ja jūsu mērķa tirgus atrodas ASV, viņiem tur ir arī 3 serveri.

Viņi piedāvā 3 hostinga paketes, un viņu lētākais plāns sākas tikai ar USD 2,96 mēnesī / mēnesī (bija 7,95 USD mēnesī).

Plusi:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Kanādā balstīta atbalsta un pārdošanas komanda
 • Bezmaksas domēna vārds

5. WP dzinējs

Vietne: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WP Engine logotips

WP Engine ir tirgus līderis pārvaldītajā WordPress mitināšanā (nejauciet to ar dalītu mitināšanu, kas atbalsta WordPress, par ko mēs līdz šim runājām). Pārvaldītie mitinātāji parasti ir dārgāki, jo, kā norāda nosaukums, pārvaldīt ir daudz vairāk nekā tikai vietnes mitināšana. Viss viņu servera kaudze ir optimizēts tikai WordPress un tikai WordPress.

Viņu atbalsts visu diennakti acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Turklāt viņi rūpējas arī par visiem WordPress pamata atjauninājumiem, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Un, kad tas ir nozīmīgs atjauninājums, viņi faktiski pirms vietnes atjaunināšanas pārbauda vietni, lai pārliecinātos, ka nekas nesabojājas, visaugstākā līmeņa pakalpojums. Viņiem ir arī tieša reāllaika draudu noteikšana, viņi aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus, un viņi pat bez maksas izlabos jūsu vietni, ja tā tiks uzlauzta …

Viss iepriekš minētais vairāk nekā attaisno cenu zīmi! Interesē mierīgi un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas plkst USD 35 mēnesī / mēnesī.

Plusi:

 • Augstas veiktspējas serveri
 • Ļoti specializēts atbalsts
 • Augsta veiktspēja

Mīnusi:

 • Dārgi

6. HostGator

Vietne: www.hostgator.com
Cena:
5,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostGator logotips

HostGator ir ļoti vecs, mitināšanas telpā ir veterāns, viņi faktiski pieder uzņēmumam ar nosaukumu EIG, kuram pieder arī daudz citu hostinga zīmolu, piemēram, BlueHost. Viņiem ir labi, ja dzīvojat ASV, iespējams, nav īpaši piemērots, ja dzīvojat Kanādā, bet, ja vēlaties, varat paveikt darbu (varbūt izmantojot kaut ko tādu CDN kā CloudFlare).

Viņiem ir WP īpaši hostinga plāni, kas ļauj 100 000 apmeklētāju pēc viņu lētākā plāna. Šīs paketes ir pilnībā optimizētas WordPress, un tas tomēr rada pārmaiņas. Viens no HostGator pozitīvajiem elementiem ir to atbalsta iespēju dažādība, viņiem ir viss, sākot no parastajām tiešajām tērzēšanu, pa tālruni un atbalsta biļetēm, beidzot ar video pamācībām un zināšanu bāzi.

Plusi:

 • Lēts
 • Laba izmaksu / vērtības bilance

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru
 • Kopumā zemākas kvalitātes pakalpojumi

7. InMotion mitināšana

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena:
7,26 USD (USD)
Diska vieta: 40 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

InMotion hostinga logotips

InMotion Hostings ir pazīstams ar biznesa mitināšanas risinājumiem. Atbalsta un kvalitātes ziņā tie ir soli augstāk par parasto tīmekļa mitinātāju. Viņiem ir arī WordPress īpaši hostinga plāni, kas ir nedaudz dārgāki, bet piedāvā 40 GB un līdz 20 000 ikmēneša apmeklētāju.

Tomēr viņiem tāpat kā HostGator Kanādā nav neviena servera, tāpēc, ja vēlaties izmantot viņu plānus, noteikti iesakām iespējot CDN, lai palielinātu ātrumu no Kanādas. Mums tāpat kā parastajām atbalsta iespējām ir arī kopienu foruma veida sadaļa, kurā dalībnieki var atbildēt uz citu jautājumiem. Atbalsts vienmēr ir bijis viens no viņu spēcīgajiem uzvalkiem, tāpēc jums tas, iespējams, nebūs vajadzīgs.

Plusi:

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Lielisks atbalsts

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru

8. Mākoņi

Vietne: www.cloudways.com
Cena:
10 USD (USD)
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Cloudways logotips

Cloudways, kā norāda nosaukums, ir saistīts ar mākoņu mitināšanu. Viņi izmanto citu pakalpojumu sniedzēju datu centrus un ļauj jums izvietot un pārvaldīt tajos esošās lietotnes. Viņu partneri ir Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch un Google Cloud Platform.

Kaut arī CloudWays nav specifisks WordPress, tas piedāvā dažas ekskluzīvas WP funkcijas, piemēram, pielāgotu kešatmiņas spraudni un ļoti labi optimizētus serveru kaudzītes. Vienam no viņu partneriem ir arī serveris Kanādā, tāpēc ātrums nebūs problēma.

Pārsteidzošā lieta par Cloudways ir to mērogojamība, tā ir ļoti nevainojama. Viņi dara lietas nedaudz savādāk nekā jūsu parastais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc tur ir maza mācīšanās līkne… bet tas ir tā vērts. Viņu atbalsts ir ļoti zems un ļoti atsaucīgs.

Plusi:

 • Super mērogojams
 • Vairāki pakalpojumu sniedzēji

Mīnusi:

 • Tad tad dārgāk

9. Sapņa gars

Vietne: www.dreamhost.com
Cena:
2,59 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

DreamHost logotips

DreamHost būtu vēl viena lieliska iespēja, ja jūs dzīvotu ASV (taču atkal jūs varat iespējot CDN un joprojām izmantot tos, ja vēlaties). Viņi ir bijuši zināmi visu vecumu un tiem ir lieliska reputācija gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan atbalstu (ko viņi neizmanto ārpakalpojumos).

Viņiem ir vairāki WordPress īpaši plāni, sākot no dalīta hostinga plāniem līdz pārvaldītiem WP plāniem, kurus viņi sauc par DreamPress. Abi veidi darbojas, bet DreamPress uzņem kūku ar dažām papildu WP funkcijām. Viņu pamata WordPress plānā ir neierobežota vieta diskā, SSD mitināšana un pat 97 dienu naudas atdošanas garantija.

Plusi:

 • Kvalitatīvi pakalpojumi
 • Iekšējais atbalsts

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru

10. Bluehost

Vietne: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost logotips

Lai gan BlueHost nav bijis īpaši veiksmīgs, kopš EIG tos nopirka, viņi lēnām ir izmantojuši labāku atbalstu un pienācīgus WordPress koncentrētus plānus, kas piedāvā uzlabotu veiktspēju.

Viņu WP plānos ietilpst automātiski WordPress atjauninājumi, ērta pieturvietu vide un tūlītēja WordPress instalēšana, kad pierakstāties uz kādu no viņu plāniem. Viņi tur arī piedāvā atbalstu visu diennakti, izmantojot dažādas iespējas. Viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem

Plusi:

 • Konkurētspējīgas cenas
 • Pienācīgs WordPress vietnēm

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru

Kā atrast labu WordPress resursdatoru

Kanādas tīmekļa mitināšanas tālrunis

Kad jūs tikko sākat darbu un varbūt vēlaties izveidot vietni no nulles, daudzi cilvēki meklē Kanādas tīmekļa mitinātāju, kas ir lēts un nodrošina darbu, taču tas nav pārāk sarežģīts, lai viņi varētu to pārvaldīt bez papildu palīdzība. Ja jūs neplānojat sākt izveidot ļoti pielāgotu un sarežģītu tīmekļa lietotni vai platformu, bet gan savu parasto biznesa vietni, emuāru, e-komercijas veikalu utt. Ciktāl tas attiecas uz CMS, WordPress ir veids, kā iet.

Iedarbināšana ir vienkārša un to var brīvi izmantot, lai gan daudzi cilvēki, iespējams, nezina, vai vietne, kuru viņi mēģina izveidot, garantē pārvaldītā WordPress mitināšanas (dārgā veida) izmantošanu vai vispārīgāku dalītu mitināšanu, kas atbalsta WordPress (ko mēs parasti iesakām). Tātad šajā rakstā mūsu mērķis ir izskaidrot WordPress un WordPress mitināšanu un parādīt, kas jāmeklē labākajos WordPress mitinātājos Kanādā. Tomēr, ja atrodaties citā valstī, mums ir arī šādi labākie WP mitināšanas salīdzinājumi. labākie WordPress mitinātāji ir Austrālija un labākie AK WordPress mitinātāji.

WordPress paskaidrots

WordPress ir CMS (šobrīd tā nodrošina vairāk nekā 25% no visa interneta), kuru varat instalēt lielākajā daļā tīmekļa mitinātāju. Lielākā daļa WordPress saimnieku piedāvā programmatūras instalēšanu ar vienu klikšķi. Un tāpat kā lielākajai daļai atvērtā pirmkoda programmatūras, WordPress ir bezmaksas visiem iedzīvotājiem. Parasti tā ir vietņu veidošanas platforma maziem un vidējiem uzņēmumiem paredzētām vietnēm, emuāriem, e-komercijas veikaliem un pat forumiem, jo ​​to ir tik viegli lietot un veidot / noformēt vietnes ar.

Kas ir WordPress mitināšana?

WordPress mitināšana ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu jebkuru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta WordPress. Dažādi tīmekļa mitinātāji, protams, var piedāvāt dažādus hostinga veidus, sākot no dalīta, līdz vps, speciālai mitināšanai un mākoņa mitināšanai. Tas viss ir atkarīgs no kompetences līmeņa un īpašajām vajadzībām, kādas personai ir attiecībā uz vietnes izveidošanu.

Izvēloties WordPress resursdatoru, visbiežāk tiek izmantots dalīts hostings (vai lēts WordPress hostings :)). Šis mitināšanas veids ļauj dažādām vietnēm koplietot vienu serveri, kas ievērojami samazina izmaksas. Lai arī šim hostinga veidam ir daži trūkumi, joprojām tas notiek vairākumā, runājot par to, kā WordPress lietotāji glabā savas vietnes informāciju.

Lēta WordPress mitināšana – plusi un mīnusi

Plusi:

 • Viegli uzstādāms un lietotājam draudzīgs
 • Lēti
 • Daudzi mitinātāji piedāvā neierobežotus domēnus, e-pastus, vietņu trafiku un krātuvi
 • Vairāk pielāgojams

Mīnusi:

 • Iespējams, neierobežotajām WordPress mitināšanas funkcijām būs griesti
 • Resursi tiek koplietoti ar citām vietnēm
 • Citas servera vietnes var palēnināt jūsu vietnes darbību

Funkcijas, kuras jāmeklē Kanādas WordPress resursdatoros

vietņu izveidošanaTagad, kad mēs saprotam, kas ir WordPress un kā tas darbojas, mēs varam redzēt tikai to, kas dažus WordPress resursus izceļ no citiem.

Tīmeklī ir pieejams pārpilnība WordPress mitināšanas uzņēmumu. Daudzi no tiem piedāvā funkcijas, kuras jums var būt vajadzīgas un kādas, dažas, kas jums nav vajadzīgas, un dažas, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt jūsu vietni un to, kā jūs to varat izveidot..

Ir svarīgi sašaurināt sarakstu ar dažām svarīgām funkcijām, lai būtu viegli pamanīt, kuri saimnieki ir labi un kuri nav jūsu laika vērts. Tātad, šeit ir dažas funkcijas, kuras vēlaties meklēt labākajos WordPress saimniekdatoros:

Domēna mitināšana

Parasti, izvēloties WordPress resursdatoru, jūs vēlaties atrast tādu, kas var reģistrēt arī domēna vārdus. Tādā veidā jūsu hostings + domēns atrodas vienā un tajā pašā uzņēmumā, padarot atbalstu daudz vieglāku.

Emuāru mitināšana

Daudzi cilvēki, kas ieskatās WordPress mitinātājos, pieprasa to emuāru funkcijām, tāpēc saprotams, ka labākajiem WordPress mitinātājiem būs funkcijas, kas emuāru autoriem ļauj ērti lejupielādēt un sākt izmantot WordPress.

Tātad tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tiešām vajadzētu būt iespējai instalēt WordPress vienu klikšķi.

E-pasta konti

Izmantojot pielāgotu domēnu, rodas nepieciešamība pēc personīga e-pasta. Galvenie WordPress e-pasta mitinātāji atļaus neierobežotu skaitu e-pasta kontu, lai jūs un visa jūsu komanda varētu iesaistīties saziņā, izmantojot pielāgotus domēna vārdus.

Šos e-pasta kontus varat iestatīt, izmantojot datora vadības paneli, un varēsit tos saistīt ar biznesa lietotnēm.

Joslas platums un vieta diskā

Vēl viena funkcija, kas jāmeklē WordPress resursdatorā, ir neierobežotas iespējas, piemēram, e-pasts, krātuve, domēni, joslas platums un tā tālāk. Lai arī daži mitinātāji lepojas ar šīm neierobežotajām funkcijām, patiesībā šīm funkcijām var būt griesti, kas varētu ietekmēt jūsu vietnes darbību.

Tātad, visuzticamākie saimnieki brīdinās jūs, kad esat sasniedzis savas robežas, un atvērs dialogu par mērogošanas iespējām. Tas jo īpaši attiecas uz jūsu vietnes glabāšanas noteikumiem un joslas platumu, ko diezgan viegli var izmantot, ja vien nesaprotat savas iespējas un ierobežojumus.

WordPress mitināšanas drošība

SSL sertifikātiKad veidojat vietni, vēlaties, lai tā būtu droša, tāpēc jūs vēlaties mitinātāju, kas var dot jums mieru, uz kādu jūs cerat, atverot vietni, lai jūs zināt, ka neviens nevar mainīt jūsu saturu vai ietekmēt jūsu vietni jebkādā veidā bez jūsu atļaujas.

Tātad, jūs vēlēsities resursdatoru, kas citu drošības pamata taktiku starpā piedāvā dažus vispārīgus vērtspapīrus, piemēram, programmatūras atjauninājumus, uzraudzību, bezmaksas SSL sertifikātus, DDoS aizsardzību. Bet vismaz resursdatoram jāspēj atjaunināt jūsu WordPress programmatūru.

Hostinga ātrums

Ātrākie WordPress mitināšanas uzņēmumi izmanto CDN (piemēram, tos, kas piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu), kas ļauj jūsu vietnes saturu piegādāt vietnes apmeklētāju datoram no tuvākā servera viņu atrašanās vietai..

Tas rada īsāku ielādes laiku un padara apmeklētāju par labāku vispārējo pieredzi. Tā ir ārkārtīgi svarīga funkcija, it īpaši, ja jūs izmantojat e-komercijas vietni.

Tas satrauks jūsu potenciālos klientus neapmierinātībā un var pat palielināt ieņēmumus.

Servera atrašanās vieta

Lai gan servera atrašanās vieta ir svarīga, tā nav tik svarīga kā agrāk. Ja izmantojat tādu kompaktdisku kā CloudFlare, datu centra atrašanās vietai nav jābūt lielam faktoram. Tomēr joprojām ir ideāli, ja Kanādā ir datu centrs, ja tur atrodas jūsu mērķa tirgus.

Serveris Uptime

Ir reizes, kad serveris iet laiku. Tas ir tikai tehnoloģijas raksturs. Tomēr no tā, ko vēlaties izvairīties, ir resursdators, kura serveru darbības laiks ir mazs, jo vietnes apmeklētājiem var būt grūti mijiedarboties ar jūsu vietni, kad tās tur nav.

Tātad tas, ko vēlaties meklēt WordPress resursdatorā, ir ar 99.9% uptime, lai jebkuram vietnes apmeklētājam būtu maz iespēju atrast jūsu vietni.

Klientu atbalsts

atbalsta iespējasIzvēloties saimniekdatoru, tas nav viens no galvenajiem punktiem, taču tas varētu nozīmēt visu atšķirību, ja neesat prasmīgs vietņu veidošanā un pēkšņi rodas problēmas ar jūsu vietni.

Iespēja sazināties ar kādu par to varētu palīdzēt jums saprast, kas notiek ar serveri, uz kura balstās jūsu vietne, vai arī palīdzēt jums atrisināt problēmu, kas parādās jūsu galā.

Sistēmas dublējumi

Tā kā serveri var izraisīt avārijas un var notikt negadījumi, ir svarīgi zināt, vai jūsu resursdators var dublēt jūsu e-pastu, datu bāzi un vietni. Tā kā, ja traģēdija tomēr streiko, jūs varēsit ātrāk atjaunot savu vietni un darboties, ja notiks vissliktākais.

Tātad, jūs vēlaties pārbaudīt, vai jūsu resursdatoram ir automātiskas ikmēneša, nedēļas vai ikdienas rezerves kopijas.

bieži uzdotie jautājumi

Kurš hostings ir vislabākais WordPress Linux vai Windows?

Lai gan WordPress ir tehniski iespējams palaist operētājsistēmas Windows mitināšanā, mēs to neieteiktu. Vislabākā WordPress palaišanas vide noteikti ir Linux, un lielākā daļa WordPress instalāciju darbojas ar Linux mitināšanu (un tā ir daudz lētāka nekā Windows mitināšana).

Vai es varu izveidot WordPress vietni bez mitināšanas?

Jā, jūs varat izmantot WordPress.com, lai izveidotu savu vietni. Viņi rūpējas par mitināšanu jūsu vietā. Un jūs pat varat to izdarīt bez maksas, lai gan tam ir ierobežojumi attiecībā uz dizainu un zīmolu (piemēram, ja nav profesionāla URL, jums būtu apakšdomēna URL, piemēram, yoursite.wordpress.com). Tomēr viņu apmaksātie plāni piedāvā lielāku elastību. Vēl viens veids, kā izveidot WordPress vietni bez mitināšanas, ir faktiski mitināt to uz sava datora, izmantojot WAMP, taču tas prasa padziļinātu ceļvedi..

Vai es varu izmantot WordPress bez maksas??

Lai gan pati WordPress faktiski ir bezmaksas, jums joprojām būs jāmaksā par domēna vārdu un mitināšanu. Ja vēlaties izveidot WordPress vietni bez maksas, jums būs jāizmanto WordPress.com (nejauciet to ar WordPress.org, kas ir pilna WP versija, ko izmantot ar trešo pušu mitināšanas pakalpojumiem), kurai ir bezmaksas plāns.

Kāda ir ātrākā WordPress mitināšana?

Mūsuprāt, ātrākie WordPress mitināšanas pakalpojumi parasti tiek pārvaldīti WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējos, piemēram, Kinsta vai Pressidium. Viņi ir īpaši ātri un koncentrējas tikai uz WordPress vietņu mitināšanu, taču to izmaksas ir lielākas.

Cik maksā WordPress vietnes uzturēšana?

Cik maksās jūsu mitināšana par WordPress vietnes mitināšanu, būs atkarīgs no jūsu vajadzībām vai precīzāk – no jūsu vietņu vajadzībām. Ja vēlaties mitināt neliela biznesa vietni vai emuāru, varat izmantot dalītu mitināšanu, kas vidēji maksā apmēram USD 5 USD / mēnesī. Ja jums ir nepieciešams mitināt e-komercijas vietni vai forumu, jums, iespējams, vajadzēs meklēt pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kura cena ir aptuveni USD 30 mēnesī / mēnesī.

Vai WordPress ir ērti lietojams iesācējiem?

WordPress ir ļoti viegli izmantot kā iesācēju. Vairāk nekā 30% interneta nodrošina WordPress, un tam ir labs iemesls. Tas ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidošanas rīkiem, un tajā ir plaša kopiena, kas jums palīdzēs, ja iestrēdzat. Tiešsaistē ir pieejams arī ļoti daudz mācību materiālu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map