Labākais PHP hostings: salīdzinājums un atsauksmes

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Šie ir mūsu labākie PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, patiesas kvalitātes tīmekļa mitināšana, nepārkāpjot banku.


Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesWebsite
siteground29,3 / 103,95 USD (pagaidu 67% atlaide)10 GBSpēcīgs, ātrs, episks atbalsts, + 30 dienu naudas atdošanas garantija! = Uzvarēt!
hostgators8.7 / 102,78 USDNeierobežotsLēta + neierobežota vieta diskā!
A2HostingLogo8,5 / 103,92 USD (mazāk nekā 7,99 USD)NeierobežotsNeierobežota vieta diskā!
kustībā8,3 / 104,19 USD (40% atlaide)NeierobežotsPieredzējis, uzticams, nedaudz dārgāks.
Sapnis8/107,95 USDNeierobežotsLielisks priekšnesums & atbalstu

Labākās PHP hostinga 2020 atsauksmes

1. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips

Vietne: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Diska vieta: 10 GB

Mēs domājam labākais PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir SiteGround. Vietņu mitināšanas vietne SiteGround ir pasaules līdere. Tas piedāvā mākoņa mitināšanu, specializētu mitināšanu, WordPress mitināšanu un koplietojamo mitināšanu (tā populārākais pakalpojums). Tātad, ja jūs meklējat labāko vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, mēs iesakām izpētīt vietni SiteGround un salīdzināt tās funkcijas ar citiem tur esošajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Vietnes vietne sniedz jums trīs iespējas koplietotajiem hostinga plāniem – Startup (viņu pamatplāns), GrowBig (viņu vidējā līmeņa plāns) un GoGeek (viņu vispilnīgākais plāns). Mēs iesakām izvēlēties viņu GrowBig plānu (īpaši, ja jums jebkurā gadījumā ir jaunināšanas plāni), jo tam ir vispraktiskākās iespējas. Kaut arī StartUp plāns dod arī daudz iespēju biznesa paplašināšanai, jūs esat ierobežots tikai vienā vietnē. Bet neuztraucieties – ja izvēlaties izvēlēties viņu pamata plānu, jebkurā gadījumā varat to uzlabot.

Papildus SiteGround elastīgajiem plāniem mums patīk arī viņu klientu atbalsts. Viņiem ir atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, e-pastu un tālruni – jūs zināt, ka vienmēr ir cilvēki, kas jums palīdzēs (jebkurā diennakts laikā)..

Jums patiešām nevajadzētu baidīties pārbaudīt vietni SiteGround, jo viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija tikai gadījumā, ja nolemjat atcelt savu plānu. 30 dienu ir pietiekami, lai sajustu viņu sniegtos pakalpojumus – tātad jums tiešām nav ko zaudēt.

Plusi

 • Elastīgi hostinga plāni
 • Pieejamas cenas
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

2. HostGator

HostGator logotips

Vietne: www.hostgator.com
Cena: 2,75 USD
Diska vieta: Neierobežots

Ja meklējat savām vajadzībām piemērotu dalīta hostinga plānu, iepazīstieties ar HostGator plāniem. Viņu Hatchling plāns pieļauj tikai vienu vietni, taču tam ir neierobežota krātuve un neizmērojams joslas platums. Ja domājat, ka tas jums ir pārāk ierobežojošs, dodieties uz viņu mazuļu plānu (tas patiesībā ir viņu populārākais plāns). Bērnu plāns ļauj jums izveidot neierobežotu vietņu skaitu – tas ir liels pluss. Tomēr mēs ļoti iesakām iegūt viņu biznesa plānu, ja jums jau ir bizness (un tas ir arī labākais e-komercijas plāns)..

Vai plānojat pārsūtīt savu vietni uz HostGator? Ja esat, zināt, ka viņi piedāvā bezmaksas palīdzību migrācijas jomā, taču tā ir paredzēta tikai vienai vietnei. Ja jums ir daudz vietņu, jums būs jāmaksā par to pakalpojumiem (par pārējiem).

Ja jums joprojām ir šaubas par to, vai HostGator ir paredzēts jums, varat izmantot viņu 45 dienu atmaksas politiku. Tas dod jums iespēju atcelt savu plānu, ja vien tas notiek minētajā labvēlības periodā.

Viens no iemesliem, kāpēc HostGator ir populārs lietotājiem, ir tas, ka to ir ļoti viegli izmantot. Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionāls tīmekļa dizainers, jūs noteikti novērtēsit tā lietotājam draudzīgo cPanel.

Plusi

 • Viegli izmantot
 • Laba klientu apkalpošana (tālrunis visu diennakti, tiešraide, e-pasts)
 • Uzticams darbspējas laiks

Mīnusi

 • Jums nav atļauts izvēlēties datu serveru atrašanās vietu
 • Bezmaksas migrācija ir piemērojama tikai vienai vietnei
 • Dažiem cilvēkiem ir grūti orientēties zināšanu bāzē

3. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Diska vieta: Neierobežots

Salīdzinot tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, noteikti pārbaudiet arī A2 hostingu. Tas ir viens no labākajiem, kas tur pieejams, un tas varētu būt jums piemērots hostinga pakalpojumu sniedzējs.

Atšķirībā no citiem tīmekļa mitinātājiem, A2 Hostings saviem lietotājiem piedāvā neierobežotu krātuvi un neierobežotu joslas platumu pat vislētākajā plānā. Tātad, ja viss, kas jums nepieciešams, ir pamata vietne, viņu Lite plāns, iespējams, var jums būt piemērots (tā vienīgais reālais ierobežojums ir tas, ka tas nāk tikai ar vienu vietni).

Tagad, ja vēlaties, lai būtu vairāk nekā viena vietne, viņu vidējā līmeņa plāns faktiski piedāvā neierobežotas vietnes. Ja jūs tomēr braucat pēc ātruma, mēs iesakām iepazīties ar viņu Turbo plānu. Tas ir viņu galvenais dalītā hostinga plāns, un tam ir visas funkcijas, kas atrodamas viņu plānos par lētākām cenām, kā arī vēl daudz vairāk.

Papildus tam, ka viņu plānos ir trīs izvēles iespējas, jums ir arī daudz iespēju maksājuma veidam. Jūs varat maksāt katru mēnesi, 12 mēnešus, 24 mēnešus vai 36 mēnešus iepriekš. Ja jums ir atlaides, mēģiniet doties 36 mēnešus, jo tas ļauj ietaupīt visvairāk.

Ja jūs uztrauc A2 klientu atbalsts, viņu patiesībā ir daudz. Jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni un tiešraidē. Viņiem ir arī biļešu pārdošanas sistēma pa e-pastu.

Plusi

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Daudz drošības elementu

Mīnusi

 • Daži cilvēki sūdzas par sliktu klientu apkalpošanu
 • Plāna atcelšana var būt diezgan sarežģīta (jums ir stingri jāiesniedz atcelšanas pieprasījums 15 dienas pirms atjaunošanas datuma)
 • Ir slēptas maksas, par kurām jums ir jāuzmanās, reģistrējoties

4. InMotion mitināšana

InMotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Diska vieta: Neierobežots

InMotion Hostings šodien ir viens no pienācīgiem hostinga plānu nodrošinātājiem. Viņi faktiski ir vieni no nedaudzajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas saviem klientiem piešķir neierobežotu krātuves vietu un neierobežotu joslas platumu pat vislētākajā plānā.

InMotion palaišanas plāns ir viņu pamata un lētākais plāns, un jums ir atļauts tajā mitināt divas vietnes. Viņu vidēja līmeņa plāns ar nosaukumu Jauda ir jaudīgāks, un, izvēloties šo plānu, jums var būt vairāk nekā divas vietnes (līdz sešām vietnēm). Ja īpaši domājat par atļauto vietņu skaitu un apmeklējat neierobežotu vietņu skaitu, viņiem ir arī plāns, ko sauc par Pro (tas ir arī viņu ātrākais).

Šīs ir dažas citas lietas, ko var gaidīt no InMotion Hosting:

 • Naudas atdošanas garantija – viņu kopīgajiem hostinga plāniem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija. Viņu biznesa, VPS un tālākpārdevēju mitināšanas plāni faktiski nāk ar 90 dienu atmaksas politiku.
 • Google lietotņu vednis – ja plānojat izmantot Google lietotnes, to iebūvētais vednis padarīs uzdevumu tik daudz vienkāršāku un ātrāku.
 • Garantēts darbspējas laiks 99,95% – šī ir pienācīga darbības laika likme.
 • Drošības sistēma – InMotion Hosting izmanto draudu aizsardzības sistēmu (TDS), kas ir ļoti iespaidīgs drošības elements.
 • Klientu atbalsts – viņu zināšanu bāzē ir daudz noderīgu rakstu. Tomēr, ja jums ir jārunā ar kādu personu, varat to darīt arī pa tālruni, e-pastu un tiešraidē.

Plusi

 • Uzticams darbspējas laiks
 • Integrācija ar populārām lietotnēm
 • Bezmaksas vietnes pārsūtīšana

Mīnusi

 • No patērētājiem ir saņemti ziņojumi par ātruma samazināšanos
 • Jūs nesaņemsit neierobežotu vietņu skaitu, pat ja jaunināt uz viņu vidējā līmeņa plānu
 • Jums būs jāmaksā par 24 mēnešiem avansā, ja vēlaties maksimāli ietaupīt.

5. DreamHost

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com
Cena: 2,95 USD
Diska vieta: Neierobežots

Meklējot labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ieteicams apsvērt DreamHost. Šis ir cienījams uzņēmums, kas nodrošina koplietojamo mitināšanu, VPS mitināšanu, mākoņa mitināšanu, speciālu mitināšanu un WordPress mitināšanu..

Runājot par viņu koplietojamo mitināšanu, jums tiek dotas tikai 2 izvēles – varat izvēlēties viņu sākuma plānu (pamata) vai arī izvēlēties viņu neierobežoto plānu (pilnas iespējas). Mēs iesakām rūpīgi izpētīt abus plānus, taču zināt, ka to galvenā atšķirība ir vienā plānā atļauto vietņu skaits. Jūs redzat, ka viņu sākuma plānā ir ierobežota viena vietne, savukārt viņu neierobežotajā plānā ir atļauts neierobežots vietņu skaits.

Mums patīk DreamHost plāni, ka viņiem abiem ir bezmaksas domēns, neierobežots joslas platums un bezmaksas SSL – tās visas ir svarīgas funkcijas, jūs zināt. Un ne visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tos piedāvā (īpaši pēc lētākajiem plāniem).

Vēl viena iespaidīga DreamHost iezīme ir tā, ka viņi saviem klientiem piedāvā ļoti dāsnu atmaksas politiku – 97 dienas. Cik mums zināms, viņi ir vienīgais mitināšanas uzņēmums, kam ir garantēta naudas atmaksa 97 dienu laikā.

Vai klientu atbalsts jums ir svarīgs? Tam vajadzētu, jo jums, protams, būs vajadzīga palīdzība. Jums ir daudz veidu, kā sazināties ar DreamHost atbalsta komandu (pa tālruni un e-pastu), un viņiem ir arī daudz noderīgu rakstu datu bāzē.

Plusi

 • Labs ātrums
 • Uzticams darbspējas laiks
 • Dāsna atmaksas politika

Mīnusi

 • Bezmaksas domēnu iegūstat tikai tad, kad katru gadu maksājat par pirmo kalpošanas gadu
 • Pierakstīšanās process var aizņemt ļoti ilgu laiku
 • Viņu informācijas panelis nav lietotājam draudzīgs

PHP hostings: kā atrast labāko!

Var būt diezgan grūti izvēlēties labu PHP resursdatoru, ja neesat īsti pārliecināts, ko meklēt. Mēs esam šeit, lai pastāstītu jums par visām svarīgajām funkcijām, kuras jums vajadzētu pārbaudīt pirms galīgā lēmuma pieņemšanas. Visbeidzot, jums būs nepieciešams salīdzināt funkcijas, par kurām mēs runājam zemāk, starp visiem jūsu apsvertajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Servera atrašanās vieta

servera atrašanās vietas karteĀtrumam ir svarīga jūsu PHP resursdatora servera atrašanās vieta. Tādēļ jūsu galvenā prioritāte būtu atrast mitināšanas uzņēmumu ar serveriem, kas atrodas jūsu tuvumā. Piemēram, ja jūs dzīvojat Austrālijā, mēģiniet atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju Austrālijā, un, ja jūs dzīvojat Kanādā, meklējiet Kanādas tīmekļa mitinātāju. Ja nē, viņiem vajadzētu būt vismaz integrētam CDN pakalpojumam.

CDN nozīmē satura izplatīšanas tīklu – un tas ir tieši tas, ko tas dara – izplatīt jūsu satura kešatmiņā saglabātas versijas viņu tīklos, lai ātri sasniegtu tiešos lietotājus.

Tur ir daudz CDN, un jūsu izvēlētais PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var izmantot jebkuru no tiem. Mūsdienās viens ļoti populārs CDN tiek saukts par CloudFlare – un tas parasti tiek ievietots hostinga plānos. Tāpēc, pārskatot jūsu apsvērtās PHP mitināšanas uzņēmumu funkcijas, uzmanieties šim pakalpojumam.

Serveris Uptime

Vislabākie ir hostinga uzņēmumi, kas nodrošina 99,9% uptimes. Izmantojot meklēšanu Google, varat viegli salīdzināt dažādu tīmekļa mitinātāja uptime faktiskos skaitļos.

Mēs neiesakām saņemt tādus mitināšanas pakalpojumus, kas nesola (un nenodrošina) uptimes par šādu ātrumu, jo tas var izrādīties problemātisks. Pārāk daudz dīkstāves var ietekmēt jūsu biznesu, it īpaši, ja tā ir e-komercijas vietne.

SSL sertifikāti

Droša vietne ir izdevīga visiem – jums un vietnes apmeklētājiem. Izmantojot SSL sertifikātu (SSL apzīmē Secure Sockets Layer), varat būt pārliecināti, ka datu pārsūtīšana starp jūsu resursdatora serveriem un vietnes apmeklētājiem ir šifrēta. Hakeri nevarēs nozagt informāciju, ja viņi ir šifrēti.

Jūs, iespējams, esat redzējis vietnes ar SSL sertifikātiem, bet vienkārši par to nezināt. Ja vietnes URL sākumā tiek parādīts “s” (piemērs: https: //), tas nozīmē, ka vietne ir saderīga ar SSL sertifikātu. Ja vietnes URL URL ir tikai http, tas nozīmē, ka tai nav SSL sertifikāta un tā nav tik droša.

Mūsdienās drošība ir kļuvusi par būtisku problēmu internetā, un tāpēc arvien vairāk cilvēku uzticas tikai vietnēm, kuru adresēs ir šie “s”. Faktiski pats Google mudina vietnes iegūt SSL sertifikātus un uzskata to par ranga signālu SEO.

Ņemot vērā iepriekš minētos apgalvojumus, mēs iesakām izvēlēties PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā hostinga plānos SSL sertifikātus. Pamata SSL sertifikāti ir iekļauti arī paketēs, kurām ir pakalpojums Let’s Encrypt.

Ja izrādās, ka jūsu pieņemtajā mitināšanas plānā nav bezmaksas SSL sertifikāta, vienkārši pārliecinieties, ka esat to ieguvis (jā, tas ir tik svarīgi). Jūs to varat iegādāties no jebkura hostinga uzņēmuma, samaksājot par pievienoto funkciju (tas maksā apmēram 10 USD gadā).

Ātrums

Parasti par jūsu vietnes ātrumu jau rūpējas, ja sekojat mūsu padomiem par servera atrašanās vietu un / vai CDN. Tomēr jums nav ko zaudēt (un visu, ko gūt), ja jūsu izvēlētā mitināšanas kompānija jums piedāvā vairāk.

Vairāk CPU resursu vienmēr ir laba lieta. Pielāgoti skripti, kas ir īpaši paredzēti PHP, arī palielinās jūsu vietnes ātrumu. Tie visi ir labi, un tie ir jāuzskata par bonusiem, kad jūs tos iegūstat kā papildu funkcijas.

Diska vieta

Ja veidojat e-komercijas biznesu vai dalības vietni, diska vieta ir ļoti svarīga. Šajās situācijās mēs iesakām apmēram 20 līdz 30 GB diska vietas un pat neierobežotu (ja jūsu vietne ir milzīga).

Tomēr cita veida uzņēmumiem (ieskaitot emuārus) mēs varam teikt, ka super lielas diska vietas tiešām nav tik vajadzīgas. Ja nevarat atļauties iegūt plānus ar neierobežotu vietu krātuvēm, zināt, ka parasti 1GB pietiek tipiskiem uzņēmumiem un emuāriem. Mēs tikai iesakām jums šajā gadījumā izmantot atsevišķu e-pastu, lai ierobežotajā diska vietā neradītu lielu slodzi.

Tāpēc ne tikai nekavējoties iegādājieties plānu tikai tā neierobežotās krātuves vietas dēļ. Atcerieties, ka ir arī daudz citu iespēju, kas jāapsver, lai jūsu vietnei būtu vislabākais PHP tīmekļa resursdators.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Joslas platums un datu pārsūtīšana jūsu PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzējā ir ļoti svarīga, it īpaši, ja jūs uz vietas piedāvājat lejupielādēt patiešām lielus failus (piemēram, attēlus, video un PDF failus, lai tikai dažus nosauktu). Šādā gadījumā mēs iesakām iegūt plānu ar neierobežotu joslas platumu un datu pārsūtīšanu, jo šādas darbības tiešām var prasīt no maksas par datiem.

Klientu atbalsts

Tā kā tā ir ļoti nozīmīga (it īpaši problēmu laikā), mēs varam ieteikt tikai tos hostinga pakalpojumu sniedzējus, kuri nodrošina klientu apkalpošanu visu diennakti. Turklāt piešķiriet prioritāti tiešraides tērzēšanas un tālruņa atbalsta iespēju saņemšanai.

PHP: informācija

PHP hostinga izpēte

Vecajos laikos tīmekļa izstrādātāji izveidoja mīlīgas, statiskas vietnes un saturu, jo viņiem nebija piekļuves skriptu valodai, kāda mums ir tagad. Tā kā nebija absolūti nekādas iespējas izveidot dinamisku vietni, tīmekļa lapās bija neapstrādāts HTML saturs, atstājot izstrādātājiem ļoti maz darba. Tas notika tikai 1995. gadā, kad programmētājs Rasmuss Lerdorfs nolēma izstrādāt skriptu valodu, lai uzraudzītu savu tiešsaistes atsākšanu un saistītu personisko informāciju. Viņš nosauca šo skriptu valodu PHP vai Personīgā mājas lapa. Tas kļuva par pirmo PHP un visu tā brīnumu ieskatu.

Kas ir PHP?

PHP logotipsPHP ir programmēšanas valoda, kas ir būtiska dinamisku Web lapu un satura izveidošanai. Sākotnēji tas apzīmēja “Personīgā mājas lapa”, turpretī šodien šis saīsinājums apzīmē “PHP: hiperteksta priekšapstrādātājs”. Nosaukuma maiņas iemesls ir tas, ka šīs skriptu valodas sākotnējais mērķis bija paredzēts Lerfords personīgai lietošanai. Galu galā PHP pārtapa par kaut ko lielāku, nekā Lerfords, iespējams, jebkad ir iedomājies, padarot to par vienu no populārākajām, visbiežāk izmantotajām, programmēšanas valodām pasaulē.

PHP izraisīja pārmaiņas tīmekļa izstrādātāju pasaulē, ļaujot viņiem izveidot dinamiskas vietnes ar pārsteidzošu, animētu saturu. Tas radīja ērti lietojamu ietvaru ar nepieciešamajiem instrumentiem, lai attīstītu dzīvīgas un interesantas vietas. Pirms PHP vadītajām vietnēm tika izmantots HTML kods, padarot vietnes ļoti mīlīgas. PHP šo problēmu novērsa, izmantojot nestatisku skriptu.

Lielisks piemērs tam, kā PHP darbojas attiecībā uz HTML, ir pieteikšanās formāta vietnes, piemēram, Facebook. Lai lietotāji varētu pieteikties savā Facebook lapā, viņiem divās mazās rūtiņās jāievada pieteikšanās informācija, piemēram, lietotājvārds un parole. Kastes, kurās lietotāji ievada savu pieteikšanās informāciju, kalpo kā veidlapas. Pēc tam PHP veic informāciju formā un veic nepieciešamās darbības.

Kādas ir dažas PHP funkcijas??

Nepietiek vietas, lai uzskaitītu visas funkcijas un priekšrocības, kuras piedāvā PHP. Kopš tās dibināšanas ir bijušas daudzas šīs valodas versijas, un programmētāji joprojām cenšas uzlabot un uzlabot šo skriptēto valodu. Sakarā ar šo PHP var būt jebkas, neatkarīgi no tā, vai tas ir veidlapu datu apkopošana, dinamiska lapas satura ģenerēšana vai sīkdatņu nosūtīšana un saņemšana. Šo skriptu valodu var izmantot tīmekļa izstrādē vai iegult HTML. To var izmantot arī kopā ar dažādām tīmekļa veidņu sistēmām, tīmekļa satura pārvaldības sistēmām un tīmekļa ietvariem.

PHP galvenokārt ir pieejams Linux mitināšanas plānos, bet ir arī savietojams ar citām galvenajām operētājsistēmām, ieskaitot Windows, Mac OS X, RISC OS un citām. Sakarā ar tā daudzpusību un ārkārtīgi spēcīgo atbalstu visdažādākajām datu bāzēm, ir viegli atrast vislabāko pieejamo PHP mitināšanas veidu, kas piemērots jūsu vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties PHP??

PHP pārsniedz cerības, jo to ir viegli lietot, izmantojot pārsteidzošas iespējas un drošas tehnoloģijas. Jebkura līmeņa zināšanas var izmantot PHP, padarot vienkāršu dinamiskas satura izveidi vai pievienošanu Web lapai. Tas ir uzticams, aiz tā ir pārsteidzoša programmētāju atbalsta komanda, un tas nāk par brīvu. PHP ir ideāla programmēšanas valoda, kas ir ļoti populāra izstrādātāju un programmētāju vidū.

Izstrādātājiem ir tik daudz ko gūt no šī vieglā resursa, padarot tīmekļa lapas vienkāršas un efektīvas, vienlaikus spējot pievienot saturu no datu bāzes, lai izklaidētu visu veidu mitināšanas kontus. Šī programmēšanas valoda ir konsekventa un labi izstrādāta, padarot interaktīvā satura izveides procesu gludu un vienkāršu. Papildus nebeidzamām PHP funkcijām, tā var mijiedarboties ar daudzām dažādām datu bāzu valodām. PHP turpina piedāvāt jaunas, stilīgas iespējas galdā. Jauna projekta sākšana PHP ir lielisks sākums lieliska koda rakstīšanai, nodrošinot labu veiktspēju, galu galā izveidojot lielisku PHP iestatīšanu / vietni.

Daudzas populāras vietnes, piemēram, Facebook, Etsy vai WordPress, izmanto PHP, jo tā ir labi pārbaudīta un pilnībā funkcionāla. PHP atbalsta gandrīz viss tīmekļa mitināšana, sākot no lētākā līdz dārgākajam. Tas ir izstrādāts ar vieglu ietvaru, kas apgrūtina kļūdu pieļaušanu. Papildus vietnēm varat arī PHP izmantot, lai izstrādātu pdf failus, noteiktas zibatmiņas formas un daudz ko citu.

Ieteicamais resursdators PHP

Lai izvēlētos labāko PHP mitināšanas programmu, ir viegli, jo PHP ir savietojams ar lielāko daļu tīmekļa mitinātāju. Tas ne tikai rada labu pamatu, kas ir lieliski piemērots visu līmeņu zināšanām, bet arī atdzīvina vietnes (pretstatā grūti kodētām HTML vietnēm). Web izstrādātāji ir noskaidrojuši, ka labākais PHP hostings ir vietneGGG. Šis tīmekļa mitinātājs izceļas no konkurences, piedāvājot visnotaļ lieliskās iespējas par ļoti zemām izmaksām.

Bieži uzdotie jautājumi par PHP hostingu

Kas ir dinamiska tīmekļa lietojumprogramma?

Pirms PHP Web lapas lielā mērā paļāvās uz HTML, virzot uz statisku, nemainīgu vietņu izveidi. PHP veido interaktīvas, jautras tīmekļa lapas, atbrīvojot saturu no blāvās un garlaicīgās puses, kādas tās būtu bijušas citādi.

Dinamiska tīmekļa lietojumprogramma skatītājiem piedāvā estētiski patīkamu saturu un funkcijas. Piemēram, Facebook ir vadošā sociālo mediju tīkla vietne lietotāju vidū, un to veido PHP programmēšanas valoda. Daļa no tā, kas padara Facebook tik populāru, ir tā dinamiskais tīmekļa lietojumprogrammu saturs.

Vai PHP ir populāra?

Jā. PHP darbojas kopš 1995. gada, atverot jaunas durvis tīmekļa izstrādātājiem, vienlaikus iepazīstinot ar pirmo skriptētās valodas un tās funkciju ieskatu. Mūsdienās to izmanto daudzi izstrādātāji, jo ir viegli iemācīties, un tiek paredzēts, ka tas pieturēsies daudzus gadus uz priekšu (domājiet, piemēram, WordPress). PHP pārsniedz lietotāju cerības, kas sastāv no liela skaita pārsteidzošu funkciju, kas ļauj vienkārši izveidot vai pievienot dinamisku saturu Web lapai. Tas ir uzticams, aiz tā ir pārsteidzoša programmētāju atbalsta komanda, un tas nāk par brīvu. PHP ir ideāla programmēšanas valoda, kas ir ļoti populāra izstrādātāju un programmētāju vidū.

Kam vajadzētu mācīties PHP?

Izstrādātājiem, programmētājiem vai jebkurai personai, kas interesējas par interaktīvu vietņu un satura izveidi, jāapgūst PHP. To ir viegli iemācīties, tas ir lieliski piemērots visu līmeņu zināšanām un paredzēts, ka tas tirgū paliks vēl daudzus gadus.

Kā PHP skriptā parādīt statisko HTLM?

Pretstatā citām programmēšanas valodām, PHP ir paredzēts darbam līdzās HTML. Izmantojot PHP skriptu, jūs varat strādāt starp diviem, nodrošinot vieglus resursus, lai izveidotu interesantas tīmekļa lietojumprogrammas, salīdzinot ar citām skriptu valodām.

Kāpēc PHP 6 nekad netika izlaists?

PHP 6 nekad netika izlaists, jo projekts neizdevās sasniegt savu galveno mērķi. Tā kā tas nekad netika izpildīts, šajā versijā sasniegtais tika virzīts atpakaļ uz mazāku PHP 5 izlaidumu. Lai izvairītos no neskaidrībām, nākamās paaudzes nosaukums bija PHP 7.

Vai PHP ir drošs?

PHP ir potenciāls nodrošināt drošas un drošas tīmekļa lietojumprogrammas. Nepieredzējušiem izstrādātājiem ir nepieciešams laiks, lai pilnībā izprastu šo valodu, pretējā gadījumā viņi var saskarties ar drošības nepilnībām savās vietnēs vai lietojumprogrammās, ja viņi nav piesardzīgi. Izmantojot publicētās apmācības, kursus un apmācību, lietotāji ātri un efektīvi iegūs izpratni par PHP. Līdztekus tam, kad tiek izlaistas jaunākas PHP versijas, lietotāji tiek mudināti atjaunināt savas vietnes, lai nodrošinātu vēl drošākas tīmekļa lapas vai lietojumprogrammas..

Vai es joprojām varu izmantot iepriekšējās PHP versijas??

Jā, PHP iepriekšējās versijas joprojām ir pieejamas. 4. versijas gadījumā tas vairs netiek oficiāli atbalstīts, un ieteicams vecākām vietnēm pāriet uz jaunāku 5. vai augstāku versiju.

Kas jauns PHP 7??

PHP 7 ir jaunākā attīstība, kas nodrošina vēl lielāku ātrumu nekā iepriekšējā versija, kā arī labāka metode kļūdu apstrādes uzlabošanai, ierobežots Unicode atbalsts un citas funkcijas. Lietotāji tiek mudināti pāriet uz PHP 7, lai izbaudītu jaunās un uzlabotās iespējas, ko tas sniedz.

Kā iegūt PHP?

Instalēšanas instrukcijas nedaudz atšķiras atkarībā no tā, vai PHP tiek instalēts Unix, Mac OS X vai Windows sistēmā. PHP instalēšanu un konfigurēšanu parasti var atrast vietnes vadības paneļa lietojumprogrammā, kuru nodrošina jūsu resursdators, bez papildu izmaksām par jūsu hostinga maksām; izvēloties plānu, ieteicams to apstiprināt ar saimnieku.

PHP vēsture

Mēs visi zinām PHP kā vienu no daudzajām primārajām valodām, kuras mēs izmantojam tīmekļa izstrādei un vispārēja lietojuma programmēšanai. Tā ir viena no kodēšanas valodām, kas dod iespēju iegult kodu HTML vai HTML 5 marķējumā, lai ērti rakstītu dažādas funkcijas, programmas un uzdevumus.

Kā un kad tika izveidots PHP

Izpētīsim kādu PHP vēsturi un kā tā radās. Agrākā PHP valodas attīstība sākās ar Rasmusu Lerdorfu 1995. gadā. Lerdorfs C bija jau uzrakstījis nedaudzas Common Gateway Interface programmas, kuras līdz tam brīdim viņš bija tās vienkārši izmantojis savas tīmekļa vietnes personīgās mājas lapas uzturēšanai. Galu galā viņš nolēma tos paplašināt, lai varētu strādāt un saskarni ar tīmekļa formām, kā arī savienotu ar datu bāzēm. Viņš domāja atsaukties uz šo jauno mašīnu, kas viņam bija kā Personīgā mājas lapa / Veidlapu tulks vai PHP / FI.

PHP sāka būt neticami noderīgs, izstrādājot vienkāršas un dinamiskas tīmekļa lietojumprogrammas, kuras varēja izmantot dažādos scenārijos. Pēc tam Lerdorfs nolēma uzlabot kodu un paātrināt kļūdu paziņošanas procesu, tāpēc viņš Usenet diskusiju grupā paziņoja par PHP / FI kā personīgo mājas lapas rīku versijas 1.0 palaišanu. Viņš dalījās ar to, ka 1995. gada jūnijā. Neticami ir tas, ka 2013. gadā PHP joprojām bija tās pašas galvenās spējas, kas tai tika izstrādātas 1995. gadā..

Vēl interesantāk ir tas, ka Lerdorfs nenozīmēja, ka PHP kļūst par šo masīvo, jauno programmēšanas valodu. Viņš vienkārši ielika Visumā kaut ko tādu, ko viņš tur izmantoja, lai to pārbaudītu un uzlabotu. Pēc tam viņš turpināja spert nākamos loģiskos soļus, lai uzlabotu PHP procesus un funkcionalitāti. Pirms viņš to zināja, ap viņu bija izveidojusies attīstības komanda, un pieticīgs cilvēks, kurš teica, ka viņam nav ne mazākās nojausmas, kā izveidot kodēšanas valodu, strādā pie sava.

Lerdorfs un izstrādes komanda divus īsus gadus vēlāk, 1997. gada novembrī, uzsāka PHP / FI 2. Tas, kas PHP atšķir no daudzām kodēšanas valodām, ir tas, ka sākotnēji tā nebija paredzēta kodēšanas valodai. Tas bija rīks, kas organiski attīstās, daloties ar kaut ko noderīgu, ar kuru varēja viegli strādāt un tikt iegultam HTML.

Diemžēl, tā kā tas tika izstrādāts organiski, izmantojot izdomāšanas principu, funkciju nosaukšanā un šo parametru secībā bija daudz neatbilstību un neatbilstību..

PHP izmaiņas gadu gaitā

1) 3. un 4. versija

1997. gadā Andijs Gutmans un Zeevs Suraski, sadarbojoties ar Zerdorfu, pārrakstīja parsētāju, lai izveidotu tā saucamā PHP 3 bāzi. Pēc darba ar PHP, viņi nolēma 1998. gadā palaist PHP 3. Abi no tiem arī sāka pārrakstīt un pārveidot PHP kodolu, no kura Zend Engine tika izveidots 1999. gadā.

Neilgi 2000. gadā tikko atjaunotā PHP versija un Zend Engine tika sapludināti, lai izveidotu PHP 4, kuru darbina Zend Engine 1.0. Komanda varēja strādāt ar šo PHP versiju no 2000. līdz 2008. gadam, kad viņi sasniedza versiju 4.4.9, pirms viņi nolēma apturēt šīs versijas izstrādi un pārtrauca izlaist arī drošības atjauninājumus tai..

2) 5. versija

Laikā, kad PHP 4 joprojām tika atjaunināti un ieviesti jauni uzlabojumi, PHP 5 tika izlaists 2004. gadā, un toreiz darbināja Zend Engine II. Šī PHP versija tika piegādāta ar vairākiem vērtīgiem atjauninājumiem, kas ietvēra uzlabotu atbalstu programmēšanai, kas bija raksturīga objekta orientācijai. Tas nāca arī ar PHP datu objektu paplašinājumu, kas pazīstams kā ACVN, un citām veiktspējas modifikācijām, kas palīdzēja uzlabot valodas funkcijas. 2008. gads ir tas, kad daudzi PHP izstrādātāji sāka reklamēt pāreju un migrāciju no PHP 4 uz PHP 5.

3) 6. versija

Iepriekš PHP bija daudzu ekspertu pūļu un kritikas mērķis, jo viņiem trūka dzimtā Unicode atbalsta pamatvalodas līmenī. Tā rezultātā 2005. gadā Andreja Zmievski vadībā bija iniciatīva, lai nodrošinātu dzimto Unicode atbalstu visā PHP valodā. Viņš izlēma to izdarīt, vispirms ieguldams ICU bibliotēku, un pēc tam teksta virknes attēloja kā UTF-16 iekšējā līmenī.

Diemžēl komandai trūka izstrādātāju, kas saprastu, kā veikt šīs modifikācijas, un rezultātā tika izstrādāts joprojām neatjauninātais PHP 6, kas nav Unicode.

4) 7. versija

Tad mēs beidzot nonākam pie visjaunākās PHP valodas, ko mēs šodien izmantojam (ko tagad atbalsta vairums hostinga kompāniju – lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu labāko PHP mitināšanas lapu). Versija 7 bija Dmitrija Stogova, Ņikitas Popova un Sjinčena Huija centienu rezultāts. Viņi sāka darboties ar Zend Engine reaktoru, lai varētu izmantot ievērojami kompaktākas datu struktūras, uzlabojot kešatmiņas atrašanās vietu. To darot, viņi arī spēja saglabāt gandrīz pilnīgu valodas saderību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map