Labākais Magento hostings

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Šie ir mūsu labākie Magento hostinga pakalpojumu sniedzēji.


Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesWebsite
siteground29,3 / 103,95 USD (pagaidu 67% atlaide)10 GBSpēcīgs, ātrs, episks atbalsts, + 30 dienu naudas atdošanas garantija! = Uzvarēt!
hostgators8.7 / 102,78 USDNeierobežotsLēta + neierobežota vieta diskā!
A2HostingLogo8,5 / 103,92 USD (mazāk nekā 7,99 USD)NeierobežotsNeierobežota vieta diskā!
kustībā8,3 / 104,19 USD (40% atlaide)NeierobežotsPieredzējis, uzticams, nedaudz dārgāks.
Sapnis8/107,95 USDNeierobežotsLielisks priekšnesums & atbalstu

Labākās Magento hostinga 2020 atsauksmes

1. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips

Vietne: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Diska vieta: 10 GB

Mēs domājam, ka vislabākais Magento hostings ir Siteground dažu iemeslu dēļ. Sāksim ar mitināšanas plāniem, viņiem šobrīd ir 3.

Viņu StartUp plāns ir lielisks iesācējiem un tiem, kuriem ir ierobežots budžets. Tam ir tikai 1 vietne un 10 GB krātuves, bet vienmēr varat jaunināt uz augstāku plānu, kad tas ir nepieciešams.

Izvēlieties GrowBig plānu, ja vēlaties mitināt neierobežotu skaitu vietņu (tas ir arī vietnes vietnes populārākais plāns). Jūs saņemat dubultā krātuves vietu (20 GB) nekā Startup plāns un citas funkcijas.

GoGeek ir vietnes Site galvenais plāns, jo tam ir visvairāk iespēju. Par vienu jūs iegūsit 30 GB krātuves vietas. Un, protams, saņemot šo plānu, jūs varat arī mitināt neierobežotu skaitu vietņu.

Ņemiet vērā, ka visi vietnes SiteGrounds kopīgotie mitināšanas plāni ir aprīkoti ar iebūvētu Git integrāciju, lai viegli kontrolētu Magento versiju un bez maksas instalētu Magento 2..

Vēl viena no vietnesGround labākajām funkcijām ir tā klientu atbalsts. Jums tas ir jāatzīst – jums katru reizi būs nepieciešama palīdzība ar savu vietni. Izmantojot vietni SiteGround, jums tiek garantēts atbalsts visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni un e-pastu. Viņiem ir arī jautājumu un atbilžu datu bāze, kuru varat izpētīt, novēršot problēmas.

Plusi

 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Uzticama garantija 99,99%

2. HostGator

HostGator logotips

Vietne: www.hostgator.com
Cena: 2,75 USD
Diska vieta: Neierobežots

HostGator ir viens no mūsdienu populārākajiem koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņiem ir trīs plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties (kā norādīts zemāk). Ņemiet vērā, ka visiem trim HostGator plāniem ir neierobežota krātuves vieta un joslas platums. To galvenā atšķirība ir vietņu skaits, kurās varat mitināties, un attiecīgā plāna vispārējās iezīmes.

 • Hatchling – tas tiek uzskatīts par HostGator sākuma plānu. Papildus tam, ka tas ir ļoti pieņemams, tam ir arī ļoti ierobežota funkcija – dodoties uz šo plānu, jūs varat mitināt tikai vienu vietni. Tomēr tas joprojām ir labs iesācējiem (un tiem, kas tikai sāk savu biznesu).
 • Baby – HostGator’s Baby plāns, iespējams, ir viņu populārākais plāns. Daudzi cilvēki izmanto šo konkrēto plānu, jo tajā var mitināties neierobežots skaits vietņu. Tātad, ja jūs nolemjat tuvākajā laikā rīkot vairākas vietnes, jūs zināt, ka šis plāns tam ir vairāk nekā piemērots.
 • Uzņēmējdarbība – dodieties uz HostGator biznesa plānu, ja jūs jau zināt, kur atrodaties savā biznesā. Šis ir arī labākais plāns, kā iegūt e-komerciju.

Plusi

 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • Visiem plāniem ir neierobežota krātuve un joslas platums
 • Lietotājam draudzīgs cPanel

Mīnusi

 • Jums būs jāpērk domēna vārds, jo tas nav iekļauts nevienā paketē
 • Viņu lētākajā plānā var ietilpt tikai 1 vietne
 • Reģistrējoties ir daudz iepriekš atlasītu pakalpojumu (noņemiet atzīmi tikai no tiem, kas jums nav nepieciešami)

3. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Diska vieta: Neierobežots

Ja jūs meklējat kopīgotu mitināšanas plānu, apsveriet iespēju apskatīt A2 mitināšanu, jo tie piedāvā trīs iespējas, no kurām izvēlēties:

 • Lite plāns – meklējiet viņu Lite plānu, ja plānojat izveidot tikai 1 vietni. Šajā plānā jau ir neierobežota krātuve un neierobežots joslas platums. Tāpēc jūs varat izveidot patiešām lielu vietni, izmantojot tikai šo plānu.
 • Swift plāns – A2 Hosting Swift plāns ir aprīkots ar visām Lite plāna funkcijām un daudz ko citu. Tāpēc jūs iegūsit arī neierobežotu krātuvi un joslas platumu, kā arī neierobežotu vietņu skaitu. Lieki piebilst, ka tas ir arī daudz ātrāk nekā Lite plāns.
 • Turbo plāns – viņu Turbo plāns ir ātrākais A2 Hosting plāns. Jūs iegūsit arī visas funkcijas, kas iekļautas Swift plānā, kā arī vēl daudz ko citu. Jā, ar šo plānu jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu un saņemt arī neierobežotu krātuvi un joslas platumu.

Ņemiet vērā, ka A2 Hostings saviem klientiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc nav ko baidīties. Varat iegādāties jebkuru viņu hostinga plānu ar mieru: ja jūs neesat apmierināts ar to, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu.

Plusi

 • Elastīgas maksājuma iespējas (1, 12, 24, 36 mēneši)
 • Bezmaksas migrācija
 • Labs klientu atbalsts (tiešsaistes tērzēšana, tālrunis, biļešu pirkšana utt.)

Mīnusi

 • Ja plānojat atcelt savu plānu, jums būs jāiesniedz atcelšanas pieprasījums 15 dienas pirms atjaunošanas datuma (ja nē, no jums joprojām tiks iekasēta maksa un jums nebūs tiesību saņemt atmaksu).
 • Atjaunošanas rādītāji ir ļoti augsti
 • Viņu bezmaksas migrācija nāk par labu tikai vienai vietnei

4. InMotion mitināšana

InMotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Diska vieta: Neierobežots

Izmantojot InMotion Hosting, izvēloties Shared hostinga plānu, jums tiek dotas trīs iespējas:

 • Palaišanas plāns – šis ir InMotion lētākais mitināšanas plāns. Tam ir 1 bezmaksas domēns, 2 vietnes un neierobežota krātuve un joslas platums.
 • Enerģijas patēriņa plāns – augoši uzņēmumi parasti izmanto šo plānu, jo ar to jūs varat mitināt līdz 6 vietnēm. Līdzīgi kā palaišanas plāns, jūs iegūsit arī 1 bezmaksas domēnu, kā arī neierobežotu krātuvi un joslas platumu.
 • Pro plāns – ja plānojat izveidot daudz vietņu (vairāk nekā 6), šī iespēja jums būtu laba, jo ar to jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Protams, jūs iegūsit arī bezmaksas domēnu, neierobežotu krātuvi un neierobežotu joslas platumu.

Ņemiet vērā, ka hostinga plānos, kuru cena ir augstāka, vienmēr ir vairāk funkciju un tie ir ātrāki nekā tie, kas piedāvā zemākas cenas.

Apsverot InMotion hostingu jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ņemiet vērā, ka viņi saviem klientiem sniedz 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas ir gandrīz līdzvērtīgs viņu plānu izmēģināšanai bez maksas (30 dienas).

Visos InMotion mitināšanas plānos ir arī bezmaksas datu dublējumi. Tomēr tam ir ierobežots ierobežojums tikai līdz 10 GB. Kad šis limits tiks pārsniegts, vietnes dublēšana neizdosies – tātad jums būs manuāli jāveido savas vietnes dublējums (viņiem tas ir bezmaksas rīks).

Plusi

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Atklātā pirmkoda lietotņu (piemēram, WordPress, Drupal utt.) Atbalsts
 • Labs klientu atbalsts

Mīnusi

 • Datu dublēšana ir ierobežota līdz 10 GB
 • Dīkstāves risks vietnes migrācijas laikā
 • Ir ziņojumi par masveida e-pasta ziņojumu kļūmēm

5. DreamHost

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com
Cena: 2,95 USD
Diska vieta: Neierobežots

Jūs atradīsit DreamHost Shared hostinga plānus nesarežģītus, jo ir tikai divas iespējas, no kurām izvēlēties (skatīt zemāk):

Sākuma plāns – ja jums nepieciešama tikai viena vietne, DreamHost sākuma plāns, iespējams, var nodrošināt visas jūsu vajadzības. Redzi, tam ir arī neierobežota krātuve un neierobežots joslas platums. Dažas papildu lietas, kuras jūs iegūsit bez maksas, ietver bezmaksas domēnu un bezmaksas SSL sertifikātu.

Neierobežots plāns – ja jūs plānojat izveidot vairākas vietnes, labāks risinājums būtu DreamHost neierobežotais plāns. Papildus tam, ka varat uzņemt neierobežotu skaitu vietņu, tam ir arī neierobežota krātuve un joslas platums. Tāpat kā Starter plāns, tas nāk arī ar papildu priekšrocībām, piemēram, bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL un daudz ko citu. Tas patiešām ir jaudīgāks nekā Starter plāns, maigi izsakoties (tieši tāpēc tas ir arī dārgāks).

Ja jūs uztrauc maksāšanas metodes, zināt, ka DreamHost pieņem kredītkarti, PayPal, čekus un naudas pārvedumus. Viņiem ir arī 97 dienu naudas atdošanas garantija (bet tas neattiecas uz maksājuma čekiem un naudas pārvedumiem).

Plusi

 • Daudz maksāšanas iespēju
 • Dāsna naudas atdošanas garantija (97 dienas)

Mīnusi

 • Pierakstīšanās process ir pārāk garš un mazliet sarežģīts
 • Vietnes pārsūtīšana nav bezmaksas
 • E-pastam ir 2 GB ierobežojums

Magento hostings: kā atrast labāko!

Kāda ir labākā pakete, ko meklēt Magento saimniekdatorā? Lai nodrošinātu, ka jūsu vietne vienmēr darbojas nevainojami un ir viegli pārvaldāma, ir jāmeklē daudz funkciju. Mēs esam šeit, lai pastāstītu jums par to, ko meklēt, un vēl vairāk. Uzzināsiet arī par šajos iestatījumos izmantoto terminoloģiju, lai labāk izprastu visu scenāriju.

Servera atrašanās vieta

servera atrašanās vietas karteServera atrašanās vieta ir svarīga, lai nodrošinātu ātru jūsu tīmekļa lapu ielādi. Vienkārši sakot, mēs iesakām jums meklēt Magento hostinga pakalpojumu, kura serveri atrodas jūsu atrašanās vietā (vai tuvu tai). Tātad, pieņemsim, ka jūs dzīvojat Amerikā – būtu prātīgi izvēlēties mitināšanas uzņēmumu ar serveriem minētajā valstī. Tas pats attiecas uz Kanādu, tādā gadījumā jūs meklētu vietņu mitinātāju Kanādā. Un Austrālijai jūs meklētu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu Austrālijā.

Tā kā lietotāji var atrasties visā pasaulē, ir vēl viena iespēja, ko varat meklēt, un to sauc par CDN (satura izplatīšanas tīkls). Tas pamatā darbojas kā starpniekserveris starp jūsu vietnes apmeklētājiem un jūsu Magento resursdatoru – lai joprojām ļautu ātri ielādēt lapas, pat ja servera atrašanās vietas ir tālu no gala lietotājiem.

Tagad jūs redzat, cik svarīgas ir servera atrašanās vietas, vai ne? Par laimi, daudzos Magento resursdatoros tagad ir iekļauts CDN pakalpojums ar nosaukumu CloudFlare. To ir ļoti viegli iestatīt, un tas parasti ir bez maksas ar mitināšanas pakotnēm. Tātad, piesardzieties, meklējot hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Serveris Uptime

Servera darbības laiks ir vēl viena svarīga iezīme, kurai jāpievērš uzmanība, jo tā iemieso hostinga uzņēmuma uzticamību. Mēs iesakām izvēlēties Magento resursdatoru, kas var nodrošināt aptuveni 99,9% uptime – viss, kas ir zemāks par šo procentuālo daudzumu, nav tik labs, jo dīkstāves (pat tikai dažas minūtes) var radīt zaudējumus.

SSL sertifikāti

Mūsdienās vietnes drošība ir ļoti svarīga – un SSL sertifikāta iegūšana ir labākais veids, kā to iegūt un parādīt vietnes apmeklētājiem, ka viņi var uzticēties jūsu vietnei. SSL (Secure Sockets Layer) ļauj šifrēt datus starp jūsu resursdatora serveri un galalietotājiem (lai aizsargātu viņu personisko informāciju)..

Ja vietnei ir SSL sertifikāts, vietnes vietrādī URL tiks norādīts “s”. Tātad, tā vietā, lai redzētu tikai vietni http://www.website.com, jūs redzēsit arī https://www.website.com. Arvien vairāk lietotāju tagad apzinās, cik svarīgi ir redzēt “s” viņu apmeklētajās vietnēs – tāpēc pārliecinieties, ka arī jums tāds ir.

Izvēloties Magento mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, mēs iesakām jums iegādāties tādu, kam ir šī funkcija. Daudziem uzņēmumiem ir pieejams pakalpojums Let’s Encrypt (bezmaksas SSL sertifikātiem), un jūs to varat vienkārši aktivizēt savā cPanel.

Ātrums

Kā minēts iepriekš, servera atrašanās vieta un CDN ir svarīgi, lai nodrošinātu vietnes ātrumu. Jūs varat arī nodrošināt, ka jūsu vietne vienmēr tiek ielādēta ātri, meklējot papildu funkcijas Magento resursdatorā.

Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piešķir papildu CPU resursus, tas noteikti palielinās jūsu vietnes ātrumu. Jūs pat varat atrast mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas nodrošina pielāgotus skriptus, īpaši Magento vietnēm (tas ir vēl viens ātruma pastiprinātājs).

Diska vieta

Lai arī tas ir svarīgi, jums ir nepieciešams daudz vietas glabāšanai tikai tad, ja darbojas jūsu e-komercijas vietne (tas aizņem daudz vietas). Tomēr standarta emuāri un uzņēmumi faktiski var ļoti labi rīkoties, izmantojot tikai 1 GB diska vietas.

Svarīgi ir tas, ka jūs zināt šīs lietas, jo daži mitināšanas uzņēmumi piedāvā lētus plānus ar neierobežotu vietu tikai tāpēc, lai vilinātu cilvēkus tos iegādāties. Atkal, kaut arī lielas vietas diskā ir labas, tās nav tikai un vienīgi laba hostinga pakalpojuma norāde. Faktiski šādas pazīmes parasti var norādīt uz citiem trūkumiem tīmekļa mitinātājā.

Tāpēc, izvēloties savai vietnei labu Magento mitināšanu, ņemiet vērā visas šajā rakstā uzskaitītās funkcijas (ne tikai diskā).

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Gan joslas platums, gan datu pārsūtīšana ir svarīgas hostinga pakalpojumu sniedzēja funkcijas. Joslas platums atspoguļo datu pārsūtīšanas ātrumu noteiktā tīklā, turpretī datu pārsūtīšanu var uzskatīt par informācijas plūsmu caur jūsu vietni.

Ja plānojat daudz lejupielādēt Magento vietnē (piemēram, mūziku, filmas utt.), Joslas platums un datu pārsūtīšana ir dažas no jūsu vissvarīgākajām vajadzībām. Ja tas tā ir, labākais risinājums ir hostinga uzņēmums, kas piedāvā neierobežotu vai lielu joslas platumu un datu pārsūtīšanu.

Klientu atbalsts

Mēs ļoti iesakām meklēt Magento mitināšanas uzņēmumu, kas piedāvā klientu atbalstu visu diennakti. Ticiet mums, kad mēs jums sakām, ka jums tas agrāk vai vēlāk būs vajadzīgs. Vislabākie ir tie, kuriem ir tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni – jūs vienmēr saņemsit ātrus risinājumus un pēc iespējas samaziniet zaudējumus.

Magento: Sīkāka informācija

Drupal mitināšanas izpēte

Magento ir vēlamā e-komercijas platforma. Sākot no drošu darījumu atbalsta līdz lietotājam draudzīgām saskarnēm, Magento atvieglo e-komercijai pielāgotu vietņu izveidi un dizainu..

Kas ir Magento?

Magento ir atvērtā koda platforma, kas īpaši izstrādāta, ņemot vērā e-komerciju. Tas ir rakstīts PHP. Pašlaik pastāv trīs atšķirīgas Magento platformas: kopienas izdevums, uzņēmums un uzņēmuma mākonis izdevums.

Magento logotipsKopienas izdevums—Šī platforma ir atvērtā koda, kas nozīmē, ka tā ir bez maksas pieejama lejupielādei, lietošanai un kopīgošanai. Jāatzīmē, ka šī ir pilna platforma, nevis bezmaksas, bet ierobežota izmēģinājuma versija. Pamatfailus var modificēt ar spraudņiem. Tālāk ir sīki apskatītas daudzās iespējas, kas ir pieejamas, izmantojot kopienas izdevumu. Kopienas izdevumā nav mitināšanas, tāpēc, lai iegūtu vislabāko Magento mitināšanu, iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem.

Uzņēmums—Šī platforma tika izstrādāta, pamatojoties uz kopienas izdevumu, taču, tā kā tai ir vairāk funkciju un funkcionalitātes, kā arī ikgadējās uzturēšanas maksas, uzņēmums nav bezmaksas. Uzņēmums ir ideāli piemērots lielākiem uzņēmumiem, kuriem papildus profesionālajiem uzstādīšanas, lietošanas un traucējummeklēšanas pakalpojumiem būs nepieciešams pastāvīgs tehniskais atbalsts. Uzņēmumam nav arī mitināšanas risinājumu.

Uzņēmuma mākoņa izdevums (ECE)— 2016. gadā atjaunotajā ECE platformā tiek izmantota mākoņdatošanas tehnoloģija, lai nodrošinātu stabilāku vietņu izstrādes un pārvaldības pieredzi. Sākot no pilnībā pielāgojamām funkcijām līdz mērogojamībai, uzlabotiem drošības elementiem, mitināšanu un pārvaldītu infrastruktūru, ECE platforma ir optimāla globāliem uzņēmumiem un vietnēm ar lielu satura daudzumu un lielu trafika daudzumu. Daži to uzskata par labāko Magento hostingu.

Premium risinājums e-komercijai

Magento piemērotība e-komercijai ir acīmredzama no tā asociācijas ar dažiem lielākajiem mazumtirgotājiem visā pasaulē. Uzņēmums tika izpirkts eBay 2011. gadā, pirms 2015. gadā kļuva par neatkarīgu uzņēmumu. Lielākie mazumtirgotāji un globālie zīmoli, piemēram, Coca-Cola, Nestle, Burger King un BevMo, izmanto platformu savām e-komercijas vajadzībām..

Magento kopienas izdevuma labāko īpašību galvenie elementi

Kā pilna e-komercijas platforma Magento uzņēmumiem sniedz visas nepieciešamās funkcijas, lai gūtu panākumus e-komercijas pasaulē..

Produktu lapas

Produktu vislabākajai tirgošanai un izstādīšanai produktu lapās var iekļaut daudzas funkcijas:

 • Attēlu galerija vairākiem produkta attēliem
 • Attēla tuvināšana
 • Produkta iespējas (piemēram, krāsas, izmēri)
 • Pieejams / pieejams displejs
 • Daudzpakāpju cenu noteikšana
 • Līdzīgi produkti ir sagrupēti
 • Pievienot vēlmju saraksta opcijai
 • Kopīgojiet, izmantojot sociālos medijus, SMS, e-pastu

Pārlūkošanas funkcijas

Kataloga pārlūkošana Magento platformā ir augsta līmeņa organizācija, tāpēc klienti var viegli noteikt kategorijas, kurās viņi vēlas iepirkties, un atrast produktus, kurus viņi meklē, bez liekas problēmas izsijāt nevajadzīgu informāciju..

 • Slāņotas navigācijas kategorijas
 • Filtri par cenu, atbilstību, datumu utt
 • Produktu salīdzinājumi
 • Automātiska ieteikšana kataloga meklēšanai
 • Saistīta navigācijas navigācija (lai klienti varētu atgriezties iepriekš apskatītajās lapās)
 • Dizaini un veidnes, kas pielāgoti konkrētiem izstrādājumiem vai kategorijām

No izrakstīšanās līdz maksājumam līdz nosūtīšanai

Sākot ar lietotājam draudzīgu saskarni ātrai un vienkāršai izrakstīšanai, drošām norēķinu metodēm un reāllaika pasūtījumu izsekošanu, Magento platforma nodrošina vienmērīgu izrakstīšanās pieredzi.

 • Pasūtījuma pārskatīšana un izrakstīšana
 • Saglabātās preces iepirkumu groziņos
 • Izrakstīšanās ar kontu vai turpiniet kā viesis
 • Nosūtiet preces uz vairākām adresēm
 • Ziņas par dāvanām (par visiem pasūtījumiem vai atsevišķiem izstrādājumiem)
 • Aprēķini par nosūtīšanas likmēm un nodokļiem
 • Rēķinu un rēķinu rekvizīti
 • Vienotas likmes vai bezmaksas piegādes iespējas
 • Piegādes maksa, pamatojoties uz izmēru, svaru un daudzumu
 • Maksājumu iespējas ar vairākām vārtejām, ieskaitot PayPal
 • Iespēja pieņemt naudas pārvedumus, čekus vai PO
 • Iespēja “vēlāk izrakstīt rēķinu”
 • Pasūtījuma apstiprinājuma numurs un izsekošana

Klientu konti

Klienti var viegli pārvaldīt savus kontus, pasūtījumus, norēķinu iespējas un daudz ko citu, izmantojot Magento klientu konta funkcijas:

 • Atsauksmes un produktu marķēšanas vēsture
 • Pasūtījuma statusa pārbaude
 • Iepirkumu vēsture
 • Abonēšanas vadība
 • Vēlmju saraksts ar piezīmēm
 • Noklusējuma piegādes un rēķina adrese
 • Neierobežotas adreses nišas sūtījumiem un rēķiniem
 • Iespēja pirkt vēlreiz

Nodrošiniet ārkārtas klientu apkalpošanu

Ar Magento klientu apkalpošanas funkcijām ir viegli nodrošināt un ieviest uzticamu un profesionālu klientu apkalpošanu:

 • Vienkārša kontaktu un komentāru forma
 • Pasūtījumu rediģēšana un izsekošana administratoriem
 • Atiestatiet paroli vai atcerieties lietotājvārdu gan lietotājiem, gan administratoriem
 • Automātiski apstiprināšanas e-pasti

Pasūtījumu pārvaldīšana

Magento platforma ir izstrādāta, lai atvieglotu pasūtījumu pārvaldību administratoriem un klientu apkalpošanas pārstāvjiem. Pasūtījumu pārvaldības iespējas ir šādas:

 • Izveidojiet, rediģējiet un skatiet administratoru pasūtījumus
 • Iepirkšanās palīdzība un zvanu centra pasūtīšana
 • Integrēta nosūtīšana un marķēšana ar galvenajiem nosūtītājiem, ieskaitot FedEx, UPS, USPS un DHL
 • Paziņojumi par pasūtījuma apstiprināšanu un izsekošanu, izmantojot RSS vai e-pastu

Katalogu pārvaldīšana

Izmantojot vislabāko Magento mitināšanas platformu, izstrādātāji un vietņu administratori atklās, ka katalogu organizēšana, parādīšana un pārvaldīšana ir pilnveidota zinātnei:

 • Produktu konfigurēšana pēc grupām un variācijām
 • Lejupielādējami produkti (piemēram, MP3, e-grāmatas)
 • Paraugi vai fragmenti
 • Produktu atribūti (produktu meklēšanai, pārlūkošanai vai saistīšanai)
 • Atsevišķi un mainīgi cenu diapazoni pa grupām (piemēram, kontu īpašnieki pret viesiem, mazumtirdzniecība pret vairumtirdzniecību)
 • Cenu noteikšanas noteikumi ar pakalpojumu un pakalpojumu nosacījumu iestatījumiem
 • Atjauninājumi partijām vai produktu grupām
 • Produktu grupēšana pēc pielāgotiem atribūtiem vai produkti tajā pašā grupā
 • Krājumu pārvaldība, izmantojot tādus rīkus kā RSS brīdinājumi
 • Automātiski izveidots ūdenszīme
 • Automātiska attēla izmēru maiņa (sīktēli, produktu displeja lapas utt.)
 • Meklēšanas ieteikumi un / vai labojumi
 • Lietotāju radītie tagi un atsauksmes

Vietņu un satura pārvaldība

Sākot no pilnībā pielāgojamām tēmām un veidnēm līdz administratīvajām privilēģijām, Magento dod jūsu rokās jaudu vietnes pārvaldībai un lietotāja interfeisam..

 • Pielāgojamas administratora privilēģijas un dažādi administratora kontu konti
 • Viena pieteikšanās, lai izveidotu savienojumu ar vairākām vietnēm
 • Pielāgojiet motīvus un veidnes
 • Patentēta satura vadības sistēma (CMS) plašām dizaina, izkārtojuma un satura prezentācijas iespējām
 • Datu importēšana un eksportēšana partijās (pasūtījumu, kontu, produktu utt. Pārvaldīšanai)
 • Iebūvēta lokalizācija globālā mērogā (ieskaitot vairāku valodu atbalstu, valūtas konvertēšanu)
 • Lokalizēti nodokļu aprēķini dažādiem apgabaliem un klientu veidiem (piemēram, viesim pret konta īpašnieku)
 • Anti-robotu un / vai surogātpastu funkcijas ar CAPTCHA
 • API pakalpojumu lietojumprogrammas trešo personu programmatūras komponentu integrēšanai

Paredzēts meklētājprogrammu optimizēšanai

Magento platformas dizains ir draudzīgs meklētājprogrammu optimizācijai (SEO), tāpēc meklētājprogrammas var viegli pārmeklēt satura vietni un pārliecināties, ka klienti redz jūsu satura lapas.

 • Integrēta vietnes karte XML formātā
 • Nepārprotami URL un pielāgojami URL iestatījumi
 • Metadati HTML saturā, produktos, kategorijās
 • Populārāko un populārāko meklējumu lapa
 • API Google saturam

Analytics un datu pārskati

Papildus tam, ka klientiem ir vieglāk atrast jūsu vietni, izmantojot SEO risinājumus, Magento savietojamība ar Google analytics ļauj vieglāk noskaidrot, kāda veida klienti skatās noteiktas lapas vai produktus, identificēt klientu uzvedības tendences un novērtēt, kas noved pie veiksmīga vidējais klikšķu skaits.

 • Savietojams un viegli integrējams ar Google Analytics
 • Padziļināta ziņošana un datu sadalījums
 • Pārskati par visiem klientu darbības un tīmekļa vietnes darbības aspektiem, ieskaitot atteikšanos no groza, populārākajiem produktiem, bieži apskatītajām precēm, atslēgvārdiem un visvairāk meklētajiem vārdiem, krājumiem, ieņēmumiem, rēķiniem, atmaksu, kuponiem utt..

Akcijas un mārketinga stratēģijas

Kā e-komercijas platforma Magento nāk ar daudzām, daudzpakāpju mārketinga stratēģijām, kas veicina klientu iesaisti un uzlabo vietnes tiešsaistes redzamību no daudziem aspektiem..

 • Līdzīgi priekšmeti tiek parādīti katrā produkta lapā
 • Starpreklāmas ieteikumi priekšmetiem, kurus bieži pērk kopā
 • Pārdodu klientu pirkumi (piemēram, “klienti, kas arī nopirka, arī nopirka…”)
 • Paziņojumi par jauniem priekšmetiem
 • Pielāgojamas atlaides, kuponi un īpaša cena
 • Atlaides lielapjoma pirkumiem
 • Kategoriju galvenās lapas
 • Nesen apskatīto produktu parādīšana
 • Aptaujas un aptaujas (piemēram, klientu apmierinātība)
 • E-pasta abonēšana un biļeteni
 • Vēlmju saraksti un atgādinājumi
 • Kopīgojiet ar draugu funkciju

Enterprise Edition iespējas

Magento Enterprise izdevums piedāvā visas tās pašas funkcijas kā Kopienas izdevums un daudz ko citu. Kaut arī uzņēmumam nav atlikušā pirmkoda platformas, tas nodrošina tehnisko atbalstu un papildu mārketinga funkcijas, kurām trūkst kopienas izdevuma. Enterprise Edition ir vēlama liela mēroga uzņēmumu izvēle, kuriem nepieciešama tehniskā palīdzība, kā arī palīdzība uzstādīšanā un lietošanā. Galvenās iezīmes, kas atšķir uzņēmumu no kopienas izdevuma, ir

 • Mērķtiecīgs mārketings, kas balstīts uz klientu grupām (grupas, kuru pamatā ir demogrāfija, iepirkšanās aktivitātes utt.)
 • Atteikti groza e-pasta atgādinājumi
 • Ierobežota piedāvājuma pārdošana
 • Dāvanām gatavas iespējas (ieskaitot reģistrus, dāvanu iesaiņošanu, pielāgotas piezīmes)
 • Klientu lojalitātes un atlīdzības programmas
 • Veikala kredīts
 • Palieciet pie reģistrētiem sīkfailu iestatījumiem (dzīvotspējīgi vairākās sesijās, lai klientiem nebūtu katru reizi jāpiesakās)

Sistēmas prasības

Tā kā gan Kopienai, gan Uzņēmējdarbības izdevumiem trūkst mitināšanas plānu, vislabāk ir izvēlēties mitināšanas plānu, kas jau ir pierādīts kā saderīgs ar Magento platformām. Magento platformas darbojas uz LAMP skursteņiem, kas ir tīmekļa servera komponentu kopums, kas darbojas kopā. LAMP kaudze sastāv no Linux x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ un PHP 5.4+. Ir arī iespējams izmantot Nginx1.7x tīmekļa serverim.

BUJ

Kādas ir Magento atvērtā koda opcijas iespējas (Kopienas izdevums)?

Kopienas izdevums ir bez maksas lietojams, taču tas nenozīmē, ka tā ir ierobežota izmēģinājuma versija. Kopienas izdevums ir pilnībā izstrādāta platforma.

Kas ir labāk, Kopienas izdevums vai uzņēmums?

Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs sagaidāt no platformas. Kopienas izdevums ir bezmaksas, tāpēc budžeta ziņā tas ir labākais Magento hostings, jo tam ir arī plašas e-komercijas iespējas. Enterprise izdevums ir labāks attiecībā uz tehniskā atbalsta nodrošināšanu un vairāk funkcijām, kas ir paredzētas liela mēroga uzņēmumu atbalstam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map