Labākais e-komercijas hostings Lielbritānijā

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakus projekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt liela ietekme uz iespējamiem jūsu tiešsaistes veikala panākumiem.


Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne uzņēmēja ir vitāli svarīga!

Šie ir mūsu labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Lielbritānijā, patiesas kvalitātes hostings, nepārkāpjot banku.

Piezīme: Mūsu numur 1 ir īslaicīga 69% atlaide! Grab to, kamēr tas ilgst!

Daži no pazīstamākajiem zīmoliem / vietnēm, kurās ir saites uz mūsu saturu:

Mēs zinām mūsu lietas, nelielu paraugu no mūsu daudzajām atsauksmēm:

Toms ir kaislīgs un ātri saprot klientu vajadzības. Esmu patiesi novērtējis viņa vēlmi dalīties zināšanās un prasmēs, kā izmantot savu jauno vietni. Paldies Tom!

Sally Mac
Satura tabulas

MangoMatter ļāva tik vienkārši noformēt mūsu pašreizējo vietni. Toms bija personīgi iesaistīts no pirmās konsultācijas līdz pilnīgai pabeigšanai, un viņš joprojām ir viegli pieejams jebkuriem pielāgojumiem, kas varētu būt nepieciešami!

Demitrios Lecatsas
Svaigi mati

Mēs izvēlējāmies Tomu, lai izstrādātu mūsu vietni, jo mums patika citu viņa izstrādāto vietņu stils. Viss process bija bez stresa. Toms bija tik izpalīdzīgs, un neviens no mūsu vairākkārtējiem pieprasījumiem neradīja pārāk lielas nepatikšanas. Tomam ir prieks strādāt. Mums patīk vietne, kuru viņš mums ir izveidojis, to ir tik viegli izmantot un tā izskatās fantastiski.

Karls Olīvs
Pavasaris!

Mūsu pieredze ar Mango Matter bija fantastiska! Toms ir ļoti viegli strādāt, ir pozitīvs, efektīvs un acīmredzami izcils tajā, ko viņš dara. Augsti ieteicams.

Lūsija Rīve
Līdzekļi

Mēs iesaistījām Tomu mūsu jaunā uzņēmuma vietnes izveidē un bijām priecīgi par iznākumu. Viņš spēja ne tikai sniegt īsu ziņojumu, bet arī sniegt lieliskas idejas, par kurām mēs nekad nebūtu domājuši. Pats labākais, ka Toms ir dāsns ar savu laiku un turpina būt pieejams, lai sniegtu padomus un atbalstu.

Neils Makkenzijs
Enventive

Cik viegla un vienmērīga pieredze ir bijusi sadarbībā ar MangoMatter! Toms precīzi saprata, kas mēs esam pēc tam, un mēs esam ārkārtīgi pārsteigti par galaproduktu. Es nevilcināšos nākotnē atkal izvēlēties MangoMatter.

Tisons Kings
Direktors / Plumbrite Solutions

Toms no MangoMatter ir bijis ārkārtīgi izpalīdzīgs, profesionāls un liels atbalsts manas vietnes izveidošanā, viņš ir daudz zināšanu un ļoti efektīvs. Es nekautrējos ieteikt MangoMatter, un es to jau esmu izdarījis.

Mišela Vatsone
iFix

Mēs esam veikuši analīzi, tīmekļa mitināšanas pārskatus & salīdzinājumi, kas jums nav jāveic, kā rezultātā tiek izveidots labāko AK e-komercijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu saraksts. Zemāk esošā tabula sniedz jums augsta līmeņa pārskatu par – mūsuprāt – pieciem labākajiem e-komercijas mitinātājiem, sakārtotus pēc reitinga, detalizēti norādot izmaksas mēnesī, & cik daudz vietas diskā viņi piedāvā. Mēs izvēlējāmies arī top 3 un pārskatījām tos atsevišķi tieši zem tabulas.

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēn.Serveri visā pasaulēFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
siteground22,95 sterliņu mārciņas (Pagaidu 67% atlaide, sākot no £ 8.95)
 • Lielbritānijā bāzēti serveri + globāls tīkls
 • Zibens ātri
 • Pieejams (maksa GBP)
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!
 • Ātrs ekspertu atbalsts
 • Oficiāli ieteicis WordPress = uzvarētājs!
Vietnes zemes pārskats
GreengeeksLogoUSD 2,95
 • Zaļā hostings
 • serveri Eiropā
 • Neierobežota vieta diskā
GreenGeeks apskats
A2HostingLogoUSD 3,92
 • Lēts
 • Neierobežota vieta diskā!
A2 mitināšanas pārskats
eukhost logo£ 3,33
 • Augsta veiktspēja
 • Lielbritānijā
TSOhost pārskats
kinstaUSD 30 USD
 • WordPress mitināšana ir pilnveidota
 • Lielisks sniegums
 • Izmanto Google Cloud Platform
 • Augstāka cenu zīme
Kinsta pārskats

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Labākais e-komercijas hostings Lielbritānijā 2020 – pārskati

1. Vietnes zeme

Šī ir mūsu visu laiku iecienītākā e-komercijas vietņu mitināšanas kompānija. Tie ir par pieņemamu cenu, Londonā ir zibens ātruma serveri, un pats galvenais, ka atbalsts ir ļoti atsaucīgs (vidējais reakcijas laiks ir apmēram 10 minūtes).

Vietne Ground nāk arī ļoti ieteikta ar WordPress (To var apgalvot ļoti nedaudzi hostinga uzņēmumi! Viņi, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs tiem uzmetat), tas ir absolūti bez prāta! Ak, + viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

SiteGrounds plānos ir arī virkne lielisku iespēju, piemēram, neticami efektīva drošības sistēma, automatizētas dublējumkopijas un bezmaksas SSL (ļoti svarīgi e-komercijas vietnēm).

Viņiem ir 3 hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma 2 sterliņu mārciņas.75 mēnesī / mēnesī (69% no parastās cenas)! 

siteground2

  Uzvarētājs

Lietošanas ērtums

97%

Atbalsts

95%

Veiktspēja / jauda

95%

2. GreenGeeks

Cena: 2,95 USD
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks ir viens no uzņēmumiem, kuru jūs vienkārši zināt, ka viss notiek pareizi, kopš 2008. gada, kad viņi sāka darbību, viņi ir pieredzējuši ievērojamu izaugsmi. Viņu panākumu iemesli ir diezgan skaidri, kad jūs sākat strādāt ar tiem, tā ir globālā mēroga (vairāku datu centriem visā pasaulē), satriecoša veiktspēja, lielisks un diezgan ātrs atbalsts, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, viņi ar vēja enerģijas palīdzību trīs reizes atgriežas tīklā, kas ir diezgan pārsteidzošs!

Ciktāl tas attiecas uz īpašām funkcijām, tie piedāvā neierobežotu vietu diskā pat visvienkāršākajā plānā, tiem ir diennakts atbalsts un tāpat kā SiteGround – 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts! Stingrs # 2 mūsu sarakstā!

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 2,95 mēnesī / mēnesī (ekskluzīva MangoMatter atlaide – zemāka par USD 9,95)

GreenGeeks logotips

Lietošanas ērtums

94%

Atbalsts

95%

Veiktspēja / jauda

90%

3. A2 mitināšana

A2 hostings ir ļoti līdzīgs SiteGround gan veiktspējas, gan funkciju ziņā (tikai nedaudz dārgāks), turklāt tiem ir dažādi diezgan darn ātri serveri visā pasaulē (ieskaitot Londonu). E-komercijai mums tie patīk, jo tie piedāvā serverus ar turbokompresoru ar lielāku ātrumu un ir diezgan elastīgi ar saviem servera resursiem, ļaujot pienācīga lieluma veikaliem darboties zīdaini un gludi..

Viņi piedāvā arī 3 hostinga paketes, viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 3,92 USD / mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD / mēnesī).

Lietošanas ērtums

87%

Atbalsts

94%

Veiktspēja / jauda

93%

e-komercijas pētījumi Lielbritānijā

Lielbritānijas e-komercijas mitināšana: kā atrast pareizo

E-komercijas mitināšana ir tīmekļa mitināšanas veids, kas ir īpaši paredzēts e-komercijas vietņu mitināšanai uzņēmējiem vai uzņēmējiem. Tas ir, tīmekļa vietnes, kas darbojas kā tiešsaistes veikali, kas aprīkotas, lai atvieglotu preču un pakalpojumu tiešsaistes darījumus. Mēs izveidojām arī mitināšanas salīdzinājumus e-komercijas mitināšanai Austrālijā un e-komercijas mitināšanai Kanādā.

Tā kā ar šiem darījumiem kopīgoto datu jutīgais raksturs ir saistīts ar vairākām funkcijām un funkcijām, kas saistītas ar šāda veida Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas platformu, kas to atšķir no citiem tīmekļa mitināšanas veidiem..

Kas padara e-komercijas hostingu atšķirīgu no parastā tīmekļa mitināšanas Lielbritānijā

Salīdzinot ar hostinga plāna veidu, kas nepieciešams vispārīgai vietnei vai emuāram, e-komercijas mitināšana atšķiras no “parastā” tīmekļa mitināšanas vairākos veidos.

Iespējas

Pirmkārt, e-komercijas mitināšana ietver dažādas funkcijas un rīkus, kas nepieciešami uzņēmumiem, lai atvieglotu tiešsaistes darījumus.

Kaut arī e-komercijas mitināšana joprojām ņem vērā vietņu veidošanas vispārējos aspektus, piemēram, tīmekļa dizaina pamatiezīmes, šai hostinga platformai raksturīgās funkcijas ietver:

● Tiešsaistes katalogi

● krājumu vadība

● Maksājumu apstrādes iespējas

● Iepirkumu groza funkcijas

● un Secure Sockets Layer (SSL) sertifikātu

E-komercijas mitināšanas plānos piedāvātās iespējas vietņu īpašniekiem ļauj pienācīgi izveidot savu e-komercijas vietni un pēc tam vadīt un vadīt biznesa darījumu procesu..

Lai arī vispārējām vietnēm nav vajadzīgas tādas funkcijas kā maksājumu apstrāde, tās ir neaizstājamas uzņēmumiem un uzņēmējiem, kas plāno rīkot tiešsaistes veikalu.

Izmaksas

E-komercijas mitināšanas izmaksas var atšķirties atkarībā no konkrētā pakalpojumu sniedzēja, kuru izvēlaties savam mitināšanas plānam, kā arī no piedāvātajām funkcijām.

Parasti labas kvalitātes e-komercijas mitināšanas plāns darbosies no USD 20 līdz USD 250 mēnesī. Pielāgotas e-komercijas sistēmas mitināšana tomēr var maksāt pat augstāk, sākot no USD 300 ar iespēju uzkāpt.

No otras puses, tīmekļa mitināšanas plānus bez e-komercijas iespējām var iegādāties tikai par USD 4 mēnesī un no turienes doties uz augšu, pamatojoties uz tīmekļa mitināšanas platformas tipu (piemēram, VPS, dalīta, speciāla utt.). Lai gan ir arī dažas bezmaksas tīmekļa mitināšanas iespējas, uzņēmumiem tas parasti nav ieteicams.

Ko meklēt, meklējot e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ir vairāki faktori, kas jums jāņem vērā, meklējot e-komercijas tīmekļa mitinātāju. Vissvarīgākajiem apsvērumiem jāattiecas uz jūsu biznesa īpašajām vajadzībām, jo ​​dažas funkcijas, kuras piedāvā pakalpojumu sniedzēji, iespējams, ir vai nav vajadzīgas jūsu mērķa sasniegšanai.

Tālāk ir sniegti īsi dažādu tīmekļa mitināšanas veidu skaidrojumi, kā arī galvenās lietas, kas jāmeklē, pārlūkojot e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējus..

Hostinga veidi

Dalīts hostings

Koplietojamais mitināšana ir tīmekļa mitināšanas veids, kas ir populārs starp uzņēmumiem, jo ​​īpaši tiem, kuriem ir budžets, jo šie plāni mēdz būt budžeta ziņā draudzīgāki..

Izmantojot dalīta mitināšanas plānu, jūsu vietne tiek mitināta serverī, kas tiek koplietots ar citām vietnēm. Faktiskais vietņu skaits, ar kurām koplietojat savu serveri, kā arī tas, ko jūs varat sagaidīt, ciktāl vietne darbojas, ir atkarīgs no pakalpojumu sniedzēja. Vietnes, kas tiek mitinātas koplietotā serverī, var būt atvērtas drošības draudiem, un tīmekļa veiktspēja var būt atkarīga arī no tā, cik daudz resursu pieprasa vai izmanto citas vietnes tajā pašā serverī.

Mākonis Hostings

Mākoņu mitināšana ietver servera koplietošanu ar citām vietnēm, līdzīgi kā VPS mitināšana, un darbojas vairākos savstarpēji savienotos tīmekļa serveros. Pastāv trīs galvenās mākoņu mitināšanas kategorijas: programmatūra pakalpojumam kā pakalpojumam (SaaS), infrastruktūrai kā pakalpojumam (IaaS) un platformai kā pakalpojumam (Paas)..

Mākoņu mitināšanas priekšrocības ir spēja izmantot vai nu Linux, vai Windows operētājsistēmu (OS), kā arī elastība, kas tiek nodrošināta, izmantojot mākoņa mitināšanas mērogojamību. Tas ir, mākoņa risinājumiem tiek noteikta cena, pamatojoties uz izmantošanu, uzņēmumiem tikai pieprasot samaksāt par resursiem, kurus viņi faktiski izmanto.

VPS hostings

Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana ir līdzīga gan speciālajai, gan dalītajai mitināšanai, jo tā piedāvā daļu no vadības un resursiem, kas tiek piedāvāti speciālajos hostinga plānos, bet dalīta mitināšanas vidē. Tas ir, VPS mitināšana darbojas caur vairākām dažādām virtuālām operētājsistēmām vienā fiziskajā serverī.

Izmantojot VPS mitināšanas plānu, jūs joprojām koplietojat dažus resursus ar citām vietnēm, taču jums ir priekšrocības, ja jums ir operētājsistēma (OS). Pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt divus dažādus VPS plānu veidus: pašpārvaldīts VPS un pārvaldīts VPS. Pirmais nodrošina vietnes īpašnieku ar kontroli pār serveri, kā arī atbildību par visu tehnisko aspektu apstrādi. Ar pārvaldītu VPS plānu mitināšanas uzņēmums apstrādā tehniskos aspektus.

Dedicated hostings

Dedicated hostings ir viens no dārgākajiem hostinga veidiem. Izmantojot speciālu mitināšanu, tīmekļa mitinātāji nomā un pilnībā kontrolē savu serveri. Specializētiem mitināšanas plāniem ir augsta vietnes veiktspēja, pielāgošanas kontrole un praktiski 100% darbības laiks.

WordPress mitināšana

WordPress mitināšana ir tīmekļa mitināšanas veids, kas optimizēts īpaši vietņu atbalstam, kas darbojas caur pielāgoto pārvaldības sistēmu (CMS), WordPress.

Servera atrašanās vieta un ātrums

Servera atrašanās vieta ir svarīga, jo īpaši e-komercijas vietnēs. Ņemiet vērā, ka jo tālāk jūs vai jūsu mērķa tirgus atrodaties no servera ģeogrāfiskās atrašanās vietas, jo lēnāk darbosies jūsu vietne. Runājot par e-komerciju, iekraušanas laika aizkavēšanās var būt ļoti kaitīga, izraisot jūsu uzņēmumam zaudējumus no pārdošanas.

Lai jūsu vietnei būtu atbilstošs ielādes laiks un samazinātu kavēšanos, vislabāk ir turēt serverus ģeogrāfiski tuvu paredzētajai mērķauditorijai..

Atbalsts

Ideāli ir izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā ērtu piekļuvi atbalsta komandai. Ja jūsu vietne avarē vai kāda cita funkcija, šķiet, nedarbojas, ir svarīgi, lai gaidīšanas režīmā būtu uzmanīga atbalsta komanda, lai varētu ātri novērst un novērst problēmu.

Diska vieta

Atbilstīga diska vietas piešķiršana ir vēl viens svarīgs apsvērums, izvēloties mitināšanas plānu.

Lai arī tas var atšķirties dažādos uzņēmumos, jūsu e-komercijas vietnei būs nepieciešama pietiekama diska vieta atsevišķām produktu lapām. Produktu lapas, kurās ir īpaši augstas kvalitātes grafika, aizņem vairāk vietas nekā vietnes, piemēram, emuāri, kas parasti ir vairāk teksta un mazāk vietas nepieciešams grafikai un citiem multivides materiāliem.

Piešķirot diska vietu, ko saņemat, izmantojot mitināšanas plānu, tiek ņemti vērā arī video un audio faili, datu bāzes, e-pasta konts un visi instalētie skripti un programmas.

Daži plāni piedāvā neierobežotu vietu diskā, kas varētu būt labākais risinājums lielākām vietnēm. Uzņēmumiem, kas plāno darboties mazākās e-komercijas vietnēs, kurās ir mazāk tīmekļa lapu un satura, tomēr, iespējams, nav obligāti jāpiepūlas dolāri par neierobežotu paketi.

SSL

Secure Sockets Layer (SSL) ir tehnoloģija, kas nodrošina drošu, šifrētu interneta savienojumu starp serveri un interneta pārlūkprogrammām – t.i., jūsu klientiem. Tas ļauj privāti pārsūtīt sensitīvus datus, piemēram, informāciju par maksājumu apstrādi.

Vietnēs, kuras aizsargā SSL, būs zaļa adreses josla vai bloķēšanas simbols, kas atrodas adreses joslas kreisajā pusē. URL sāksies arī ar https: //, nevis parasto http: //

Datu aizsardzība ir būtiska e-komercijas vietnes panākumiem un reputācijai, kas padara SSL mūsdienās plaši uzskatītu par nepieciešamu funkciju, nevis par izvēles iespēju. Šifrētās tehnoloģijas sarežģītības dēļ SSL sertifikāta iegūšana ļauj jūsu vietnei radīt uzticēšanos klientiem..

Laiks

Pēdējais ir apsvērums par hostinga plāna izvēli, kas nodrošina optimālu darba laiku. Gandrīz katrs tīmekļa mitinātājs piedāvā 99-100% uptime saviem klientiem; tomēr pat tas, ka 1% var būt izšķirošs.

Ja vien jūsu vietnei netiek veikta plānota apkope, jums jāmeklē plāns, kas ļaus jūsu vietnei piekļūt praktiski 100% laika.

Un tas viss, varētu šķist milzīgi, ja aptvertu visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Lielbritānijā, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map