Kā pārslēgt tīmekļa mitinātājus uz jūsu WordPress vietni

Kad jūs nolemjat pārslēgties no pašreizējā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma, parasti pēc tam, kad esat izsmelts pacietība un visas pieejamās iespējas, jūsu pašreizējā sistēma darbojas.


Kāpēc?

Tā kā hostinga pakalpojumu sniedzēju maiņa bieži ir satraucoša un pilna kļūdu, pat pēc tam, kad esat pabeidzis mājasdarbu un izvēlējies platformu, kas piemērota jūsu vajadzībām. Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz sagādātajām neērtībām un plašajām iespējamajām kļūmēm.

Lai mazinātu stresu un kļūdas, mēs esam snieguši šo rokasgrāmatu, lai process būtu pēc iespējas nemanāmāks un drošāks.

Let ‘s get ritošā!

Mūsu ieteikums – jautājiet savam mitināšanas uzņēmumam!

Šo ceļvedi motivē padarīt jūsu migrācijas pieredzi vienkāršu un ērtu. Šajā sakarā augstas kvalitātes saimnieks vēl vairāk atvieglos jūsu slogu, apstrādājot visas jūsu migrācijas.

HostPapa, kas, iespējams, ir viens no mūsu labākajiem partneriem, nodrošina pilnīgu migrācijas pakalpojumu, kas nodrošina tiešu piekļuvi, lai jums nebūtu jāraizējas par vietņu migrāciju. Jums tikai jāsniedz viņiem jūsu pieteikšanās informācija. Iepazīstieties ar mūsu HostPapa pārskatu

Salieciet nepieciešamos resursus

Jums jāsaņem visas pīles pēc kārtas. Tāpēc savāciet visu nepieciešamo slēdzim. Tā kā sakot, labāk ir, ja tas nav vajadzīgs, nekā vajag un nevajag.

 • Pārliecinieties, ka jums ir piekļuve gan vecajam, gan jaunajam mitināšanas kontam – Dažām no šīm izmaiņām būs vajadzīgas paaugstinātas privilēģijas, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir ne tikai pareizie pieteikšanās akreditācijas dati, bet arī administratīvā piekļuve.
 • Pārliecinieties, ka jums ir pieeja savai datu bāzei – Zvani un svilpes jaunajā platformā var mainīties, taču jūsu dati ir tikpat svarīgi kā jebkad. Tāpat kā piekļuves kontiem ir nepieciešami pieteikšanās akreditācijas dati, tie ir nepieciešami arī, lai piekļūtu datu bāzei.
 • Izmantojiet FTP klientu. – Lai pārvietotu datus starp serveriem, jums būs nepieciešams FTP klients. Pieejamas lieliskas iespējas, piemēram, Filezilla.
 • Iegādājieties uzticamu teksta redaktoru. – Jums būs nepieciešams labs teksta redaktors, jo jūs veiksit daudz modifikācijas. Notepad ++ ir lielisks piemērs.

Kad esat apkopojis visus nepieciešamos rīkus un resursus, ir pienācis laiks to sākt. Dziļi elpojiet un dodieties uz pirmo procesa soli.

A. Soli pa solim process vietnes manuālai pārvietošanai no viena resursdatora uz otru

Šajā sadaļā parādīts, kā slēdzi veikt manuāli. Ja jūs meklējat procesu, kurā tiek izmantots WordPress spraudnis, ritiniet tālāk līdz šai sadaļai.

1. Vispirms dublējiet failus

Nekas nav drošs, tāpēc pirmā lieta, kas jums jādara pirms migrēšanas, ir visu failu dublēšana. Tāpēc jebkura neveiksmīga kļūda vai kļūda gadījumā jūs varat atjaunot sistēmu no dublētiem datiem.

Šis procesa aspekts, iespējams, prasīs visilgāko laiku, kopš tas pārsūtīs gan sistēmas failus, gan visus jūsu failus. Mēs iesakām izmantot FTP vai SFTP sistēmu. FTP nozīmē failu pārsūtīšanas protokolu, un tas ļauj piekļūt failiem un pārsūtīt tos pa datoru tīklu.

Palaidiet FTP klientu un ievadiet akreditācijas datus, lai piekļūtu FTP serverim. Dodieties uz savas WordPress vietnes saknes direktoriju, it īpaši, ja tā pēc noklusējuma nav konfigurēta kā jūsu galvenā lapa.

Atlasiet visus failus. Sistēmās parasti ir paslēpti faili, lai aizsargātu lietotājus no nejaušas vai pat ar nodomu tos izdzēst un modificēt. Viens no šādiem failiem ir .htaccess fails. Uzdodiet FTP klientam parādīt visus slēptos failus, lai pārliecinātos, ka tos neizlaižat.

Piemēram, ja izmantojat FileZilla, to var izdarīt, izmantojot serveri > Piespiest parādīt slēptos failus.

Pēc atlasīto failu atzīmēšanas nokopējiet tos datorā norādītajā vietā. Atkarībā no vietnes lieluma kopēšanas process var aizņemt kādu laiku.

2. Eksportējiet MySQL datu bāzi

Nākamais migrācijas procesa posms ietver visas jūsu datu bāzes eksportēšanu. Lai arī ir pieejami vairāki rīki, ļoti iesaku šim uzdevumam izmantot phpMyAdmin, jo tas ir vienkāršs, lietotājam draudzīgs un intuitīvs.

phpMyAdmin

Kreisajā panelī ir uzskaitītas pieejamās datu bāzes. Vienkārši atlasiet eksportējamo. Ja nezināt, kurš tieši atrodas, pārbaudiet pašreizējās vietnes wp-config.php failu. Šis fails nodrošina jūsu WordPress vietnes pamatkonfigurācijas informāciju.

Pārbaudiet ierakstu, kurā noteikts datu bāzes nosaukums. Tam vajadzētu izskatīties šādi:

Jāiekļauj norādes vietā “Datubāzes_vārds_šeit” vietturis ir faktiskais datu bāzes nosaukums..

Kad esat pabeidzis, dodieties uz eksporta cilni:

Ir pieejamas divas eksporta metodes. Izvēlieties Pielāgots.

Zemāk ir saraksts ar izvēlnes opcijām sadaļā Pielāgots, izskaidrojot optimālās izvēles iespējas:

 • Formāts – Atstājiet to noklusējuma SQL opcijā.
 • Galdi – Eksportējamā (-ās) tabula (-as) ir jāmarķē.
 • Izeja – Lai lejupielāde būtu ātrāka, iestatiet Saspiešana uz zip vai zip.
 • Formātam specifiskas iespējas – Atstājiet noklusējuma opciju.
 • Objektu izveides iespējas – Atlasiet opciju Pievienot DROP TABLE / SKATĪT / PROCEDŪRA / FUNKCIJA / PASĀKUMS / TRIGGER.
 • Datu izveides iespējas – Atstājiet noklusējuma opciju.

Pēc visu atlases pabeigšanas noklikšķiniet uz pogas Aiziet veidlapas apakšā.

Šai darbībai vajadzētu eksportēt jūsu datus kā lejupielādētu failu. Saglabājiet datorā viegli pieejamā vietā un pārejiet pie nākamās darbības.

3. Savā jaunajā saimniekdatorā izveidojiet datu bāzi

Datubāze jāimportē jaunajā resursdatora platformā. Bet vispirms jums ir jāizveido mājas lapa jaunajā datu bāzes sistēmā. Katra resursdators ir mazliet savdabīgs, taču atrodiet sava resursdatora sadaļu, kurā aplūkotas datu bāzes, un rīkojieties šādi:

 • Izveidojiet jaunu datu bāzi.
 • Izveidojiet datu bāzes lietotāju un piešķiriet lietotājam visas administratora privilēģijas.
 • Nostipriniet un glabājiet lietotāja paroli drošā vietā.

4. Rediģēt sistēmas konfigurācijas failu (wp-config.php)

Mēs atkal izmantosim failu wp-config.php. Tas ir svarīgs fails, kurā ir jūsu vietnes bāzes konfigurācija, datu bāzes savienojuma apstrāde un saziņa.

Izveidojiet šī faila kopiju un glabājiet to kaut kur drošībā. Pēc tam atveriet oriģinālo failu teksta redaktorā un veiciet šādas izmaiņas:

Aizstāt datubāzes_vārds_šeit, lietotājvārds_šeit un parole_šeit ar pašreizējās resursdatora datu bāzes nosaukuma, lietotājvārda un paroles faktisko informāciju, attiecīgi.

Localhost vietā ievadiet MySQL servera vārdu vai atstājiet to kā localhost, ja tas ir jūsu hostinga pakalpojumu sniedzēja atļauts iestatījums..

Kad esat pabeidzis nepieciešamās modifikācijas, saglabājiet tās.

5. Augšupielādējiet savus failus jaunajā resursdatorā

Pēdējo reizi failus lejupielādējāt no vecā mitināšanas pakalpojuma. Bet tagad mēs mainīsim procesu un tā vietā sāksim augšupielādēt šos failus uz jauno resursdatoru. Pabeigšana var aizņemt daudz laika, tāpēc ieteicams sākt procesu, turpinot citus migrācijas aspektus..

Sāciet savu FTP klientu, bet šoreiz izveidojiet savienojumu ar jauno serveri. Šim savienojumam ir vajadzīgas dažas izmaiņas, lai atspoguļotu šo realitāti, FTP klientā ievadot šī jaunā servera IP adresi, nevis bijušo. Parasti šo jauno IP adresi varat atrast savā mitināšanas kontā, taču, ja neesat pārliecināts, sazinieties ar tehnisko atbalstu.

Kad esat izveidojis savienojumu ar jauno resursdatoru, atrodiet failus, kurus lejupielādējāt iepriekš, un attiecīgi augšupielādējiet tos. Pārliecinieties, ka saknes direktorijā ir iekļauts fails wp-config.php. Ja augšupielāde joprojām notiek, pārejiet pie nākamā uzdevuma, jo vienlaikus varat veikt citas darbības.

6. Importējiet savu datu bāzi jaunajā saimniekdatorā

Jūs varat importēt datu bāzi, kamēr notiek failu augšupielāde. Piesakieties, izmantojot datu bāzes administrēšanas rīku, ko nodrošina jūsu jaunais resursdators, un mēs pieņemsim, ka tas ir phpMyAdmin.

Kad esat izvēlējies datu bāzi, kas iepriekš izveidota jaunajā resursdatorā, noklikšķiniet uz cilnes Importēšana.

importa datu bāze

Sadaļā Fails importēšanai atrodiet eksportēto failu, noklikšķinot uz pogas Pārlūkot.

Atstājiet visas pārējās iespējas kā noklusējumu un ritiniet līdz veidlapas apakšai un noklikšķiniet uz pogas Aiziet, lai sāktu importēšanu. Datu bāzes importēšanas pabeigšanas laiks, protams, būs atkarīgs no failu lieluma.

Pēc importēšanas procesa pabeigšanas jūs saņemsit paziņojumu par atgriezenisko saiti.

Papildu opcija: pārslēdzoties & URL mainīšana

Scenārijā, kad jūs pārceļaties uz jaunu resursdatoru, kā arī maināt vietnes URL, ir jāveic vēl viens solis: aizstājiet atsauces uz veco URL datu bāzē ar jauno..

Ja URL atsauces ir izkliedētas vairākos PHP skriptos, nevis tiek centralizētas, tad ērtībai varat izmantot šo Search Replace DB skriptu. Tas darbojas kā datu bāzes meklēšanas un aizvietošanas skripts PHP un ir pieejams bez maksas.

Kad tas izdarīts, noteikti ievērojiet tā brīdinājumu NEKAD neatstāt skriptu serverī.

7. Efektīvas izmaiņas jūsu DNS serverī

Jaunajam serverim ir jānorāda uz jūsu URL, kas nozīmē mainīt jūsu DNS servera iestatījumus. Šis process ir atkarīgs no tā, kur URL domēns sākotnēji tika reģistrēts. Ja domēns tika reģistrēts pie jūsu vecā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, jums viss domēns būs jāpārsūta savam jaunajam pakalpojumu sniedzējam. Klientu apkalpošanas dienestam vajadzētu spēt jums palīdzēt pārsūtīšanā.

Tomēr, ja jūs iegādājāties domēnu no domēna reģistratūras, piemēram, Domain.com, tad jūsu vārda servera iestatījumi būs jāatjaunina. Iegūstiet sava jaunā resursdatora nosaukumservera adresi un savienojiet to ar jauno domēnu. Ja jūs tos nepazīstat, vārda serveru adreses parasti izskatās apmēram šādi: ns1.yourhost.com, ns2.yourhost.com

Savienojiet šo nosaukumservera adresi ar savu domēnu. Process būs atkarīgs no tā, kur iegādājāties domēnu. Zemāk ir norādījumi par parastiem gadījumiem:

 • Domēni, kas reģistrēti GoDaddy
 • DNS serveru mainīšana HostGator
 • Kā nomainīt vietņu serverus vietnē Domain.com

Izmaiņas notiek līdz 48 stundām, pirms tās stājas spēkā. Lai izsekotu, kad process ir pabeigts, izmantojiet tādus rīkus kā Kas ir mans DNS. Tomēr neveiciet nekādas izmaiņas savā vietnē, kamēr nav pabeigts šis process, jo jūs joprojām maināt veco, nevis jauno..

Tiklīdz process ir pabeigts, migrācija jāveic bez jebkādas dīkstāves. Turklāt, tā kā gan vecajai, gan jaunajai vietnei būtībā ir vienāds saturs, lietotāji nepamanīs nekādas atšķirības.

8. Veiciet sakopšanu

Daži DNS uzkopšanas darbi ir kārtībā, tiklīdz jūsu DNS izmaiņas ir beidzot veiktas. Dodieties atpakaļ pie vecā resursdatora, izdzēsiet datu bāzi un visus failus. Ideālā gadījumā pirms tam jāgaida vismaz nedēļa, lai pārliecinātos, ka viss darbojas labi.

Gadījumā, ja jums ir jāatceļ migrācija, saglabājiet tādu būtisku konfigurācijas failu kopijas kā, piemēram, wp-config.php.

B. Tīmekļa mitinātāju maiņa, izmantojot WordPress spraudni

Manuālo procesu, ko līdz šim esam apsprieduši, tāpat var veikt automātiski un daudz vienkāršāk, izmantojot spraudņus. Pastāv vairākas iespējas, taču šajā ilustrācijā mēs koncentrēsimies uz kopētāja spraudni.

1. Kopētāja spraudņa instalēšana

Lai instalētu šo spraudni, jums jāpiesakās savā WordPress vietnē. Informācijas panelī atrodiet izvēlni Spraudņi → Pievienot jaunu un meklējiet kopētāju. Tiklīdz rezultāti atgriezīsies, noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt.

Kad WordPress ir beidzis spraudņa instalēšanu, noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt, lai sāktu to lietot.

2. Pēc tam eksportējiet esošo vietni

Pēc aktivizēšanas instalēto spraudņu darba zonā jums vajadzētu atrast spraudni Kopētājs. Noklikšķiniet uz opcijas Pārvaldīt, lai sāktu nākamo procesu.

Šobrīd jūs vēl neesat izveidojis pakotnes, kuras tā izmantos. Šīs paketes ir jūsu vietnes un datu bāzes saspiestas versijas. Lai mainītu šo formu, noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu formas augšējā labajā stūrī.

Tiek piedāvātas trīs izvēles iespējas:

 • Glabāšana – Konfigurējiet, kur saglabāt savu dublējumu. Ja vien jūs neesat iegādājies kopētāja pro versiju, vienīgā šobrīd pieejamā opcija ir jūsu serveris.
 • Arhīvs – Norādiet izslēgšanas failus un datu bāzes segmentus. Dariet to tikai tad, ja jums ir pamatoti iemesli.
 • Instalētājs – Ļauj aizpildīt jaunā servera vides datu bāzi.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Tālāk. Spraudnis veiks sistēmas pārbaudi, lai pārliecinātos, vai tajā ir viss nepieciešamais. Kad skenēšana ir pabeigta un veiksmīga, jums vajadzētu redzēt šādus rezultātus:

Ja esat apmierināts, sāciet veidošanas procesu, noklikšķinot uz pogas Veidot.

Tiks parādīts operācijas gaita. Kad esat pabeidzis, jums vajadzētu redzēt šo ekrānu:

Lejupielādējiet arhīvu un instalētāju atsevišķi vai visus uzreiz, izmantojot lejupielādes saiti ar vienu klikšķi.

Apsveicam! Jūs esat pabeidzis esošās vietnes eksportēšanu.

3. Augšupielādējiet failus, izmantojot FTP

Pēc tam, izmantojot FTP, augšupielādējiet lejupielādētos failus uz jauno resursdatora serveri, izmantojot domēna vietā tā IP adresi.

Pārliecinieties, vai vietnes saknes direktorijs ir tukšs. Augšupielādējiet saknes direktorijā gan instalētāju, gan arhīvu.

4. Izveidojiet jaunu datu bāzi

Tāpat kā iepriekšējais process, jums joprojām būs jāizveido datu bāze par jauno resursdatoru. Dariet to un pārliecinieties, ka vismaz vienam lietotājam ir visas privilēģijas to administrēt. Ņemiet vērā MySQL servera versiju, kuru nodrošina jūsu resursdators, un drošā vietā nodrošiniet datu bāzes paroli.

5. Izveidojiet savienojumu ar jauno vietni

Ja izmantojat to pašu domēna vārdu kā iepriekšējai vietnei, šajā posmā var rasties dažas problēmas, jo jūsu domēns joprojām norāda uz jūsu veco vietni. Atšķirībā no manuālā procesa, kurā es ieteicu mainīt jūsu DNS servera iestatījumus, šis risinājums zaudētu mērķi ātrāk migrēt, jo spraudņa izmantošana veicina.

Par laimi, izmantojot datora resursdatora failu, tiek panākts risinājums. Domēnu nosaukumus ir iespējams lokāli kartēt uz konkrētām IP adresēm, ļaujot piekļūt failiem uz jauno serveri, izmantojot veco domēnu.

(Ja izmantojat jaunu domēnu, varat šo sadaļu pilnībā izlaist.)

Iegūstiet sava jaunā servera IP adresi no pakalpojumu sniedzēja, ja jums tā nav.

Saimnieka faila atvēršana ir atkarīga no OS platformas, tāpēc šeit ir dažas iespējas:

 • Windows – Uzdevumjoslas izvēlnē meklējiet “notepad”. Tam ir vajadzīgas paaugstinātas privilēģijas, tāpēc ar peles labo pogu noklikšķiniet un izvēlieties “Palaist kā administratoram”. Izmantojiet redaktoru, lai atvērtu c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts. Pārliecinieties, ka meklējat “All Files”, lai atrastu failu.
 • Mac OS – Izmantojiet termināļa lietotni un ievadiet komandu sudo nano / etc / hosts, pēc kuras jums tiks prasīts ievadīt administratora paroli..
 • Linux – Tāda pati metode kā ar Mac OS.

Pēc piekļuves failam ievadiet gan jaunā resursdatora IP adresi, gan vietņu domēna vārdu, lai tas izskatās šādi:

Vietnes vietni yoursite.com nomainiet ar reālo domēnu un 192.165.1.10 ar jaunās resursdatora faktisko IP adresi..

Piezīme: atstarpe, kas atdala IP adresi un domēna vārdu parādītajā piemērā, ir cilne.

Brīdinājums: Kad esat pabeidzis migrācijas procesu, neaizmirstiet pārliecināties, ka nomaināt resursdatora failu atpakaļ uz tā sākotnējo saturu.

6. Sāciet migrācijas procesu

Pielieciet savas muguras, jo ir pienācis laiks nopietni sākt migrāciju. Izmantojot pārlūkprogrammu, dodieties uz vietni http://yoursite.com/installer.php (aizvietojiet savu faktisko domēnu.) Kopumā jums vajadzētu redzēt, kas šajā ekrānā ir redzams:

Kopētājs

Pārliecinieties, ka visas validācijas pārbaudes ir nokārtotas, it īpaši arhivēšanas un validācijas pārbaudes. Noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai sāktu izvietošanas procesu.

Kad faila ieguve būs pabeigta, jūs tiksit novirzīts uz nākamo darbību, pieprasot datu bāzes identifikāciju un piekļuves akreditācijas datus.

Ievadiet nepieciešamo datu bāzes informāciju, noklikšķiniet uz pogas Test Database, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Ja tas ir labi, noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai sāktu datu bāzes importēšanu.

Nākamais solis sniegs iespēju aizstāt bijušo URL ar jauno.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai ļautu spraudnim pabeigt procesu un redzētu kaut ko līdzīgu šim:

Ekrāns ziņo par to, vai viss noritēja labi, un sniedz iespēju pabeigt instalēšanu, nodrošinot saiti, lai pieteiktos savā vietnē.

Izpildiet norādījumus, jo īpaši tos, kas saistīti ar VISU instalācijas failu noņemšanu, kad tas ir izdarīts.

7. Visbeidzot, atjauniniet DNS vārdu serveri

Mēs jau esam detalizēti apsprieduši šo darbību, tāpēc jums vajadzētu atgriezties šajā sadaļā. Vienkārši iegūstiet nosaukumservera adreses no jaunā resursdatora un pēc tam pievienojiet tos savam domēnam. Kā parasti, pirms veikt izmaiņas savā vietnē, pagaidiet, līdz izmaiņas stājas spēkā.

Apsveicam, lai jūs būtu – jūs tikko esat iemācījušies, kā pārslēgt tīmekļa mitinātājus uz jūsu WordPress vietni. Satriecošs!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map