Kā iegādāties domēna vārdu – vienkāršs ceļvedis (2020)

Apsveicam ar jaunā tiešsaistes biznesa izveidi! ������


Jauna biznesa uzsākšana var būt aizraujoša (un biedējoša), taču ir dažas lietas, kuras jums ir jārisina jau pašā sākumā, pirms sākas izpriecas …

Pirmkārt un galvenokārt, jūsu jaunajam tiešsaistes biznesam būs nepieciešama prece domēna vārds.

Ir grūti pārspīlēt domēna vārda nozīmi … tas burtiski var padarīt jūsu biznesu sagrautu (jo viens uz Toronto dibināts jaunuzņēmums uzzināja grūto ceļu).

Jūsu vietnes domēna vārds ir svarīgs gan auditorijai, gan meklētājprogrammām. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties domēna vārdu, kas atspoguļo jūsu zīmolu, ir atmiņā paliekošs un saglabājas spēkā aptuveni gadus pēc šī brīža.

Ja jums rodas jautājums, kā ātri un lēti iegādāties domēna vārdu, esat pareizajā vietā. Tas ir vienkāršs, nesāpīgs un saprotams process, ja jūs zināt labākos domēnu reģistrētājus, no kuriem izvēlēties, un kā tos izmantot.

Vai esat gatavs iegūt jauno domēna vārdu? Satriecoši, tad sāksim darbu.

�� SKATĪT: pirms domēna pirkšanas…

1. Veiciet pats savu pētījumu (DYOR)

Pirms sākat meklēt domēna vārdu, vienmēr iepriekš veiciet nelielu mājasdarbu.

Ar “mājasdarbu” mēs domājam, ka jums ir jābūt pamatīgam priekšstatam par to, ko patiesībā vēlas jūsu lasītāji un / vai klienti. Jums arī vajadzētu izpētiet savu nišu lai saprastu populārākos atslēgvārdus un meklēšanas vienumus, kurus izmanto jūsu mērķauditorija.

Aplūkojiet līdzīgu uzņēmumu vietnes un pārbaudiet konkurentu domēna vārdus. Pārlūkojiet, lai uzzinātu, kad konkrētais domēna vārds pēdējo reizi tika pārdots, un kas ir vai bija tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Labākie Kanādas tīmekļa mitinātāji un reģistratūras labi izturas pret saviem klientiem (un viņu domēniem) un izvairās no “ēnas” prakses, kas dažās valstīs ir izplatīta zemas kvalitātes, budžeta tīmekļa mitinātājos..

2. Viegli rakstīt un atcerēties domēnus

Saglabājiet to vienkārši un ērti. Vienmēr atcerieties izvēlēties domēna vārdu, kuru auditorija var viegli uzrakstīt. Nesekojiet mūsdienu iedomas un tendencēm un izvēlieties viegli uztveramu domēna vārdu.

Vislabāk ir izvairīties no nepāra pareizrakstības un citām rakstzīmēm. Pareizrakstība, kas mulsina auditoriju, var viņu novirzīt nepareizajās lapās, un jūs pat varat zaudēt klientus. Īsais vārds, kas runā par jūsu biznesu un ir viegli izplatāms mutiski, patiešām ir vispiemērotākais.

3. Iet ar .com

Vai Tu zini milzīgam 48% domēna vārdu ir .com paplašinājums?

Jā, tas joprojām ir labākais paplašinājums, kāds jūsu domēna vārdam var būt 2020. gadā un vēlāk. Ne tikai to ir visvieglāk atcerēties, bet arī visi to zina.

Ja tiek izmantots .com paplašinājums, varat doties kopā ar citiem populāriem TLD, piemēram, “.net”, “.org” utt. Brainstorm dažus paplašinājumus pats. (Bet mēs iesakām izvairīties no dīvainiem paplašinājumiem, piemēram, .pizza.)

4. Sargieties no slēptajām maksām

Cenai ir milzīga loma, pieņemot lēmumu iegādāties domēna vārdu. Tirgus ir pilns ar domēnu reģistratūrām, kuras mēģinās jūs pamudināt pirkt no viņiem. Bet galvenais ir būt modriem un nemaldināties par tāda pirkšanu, kas šķiet lēts, bet kuram ir daudz slēptu maksu un dārgu pirkumu (skatoties uz jums, GoDaddy).

Daži reģistratūras var piedāvāt jums domēna vārdu par lētu cenu reklāmas piedāvājumu vārdā. Tomēr izmaksām būs daudz papildu piemaksu par atjaunošanas maksām, līguma maksām, dārgiem atkārtotiem maksājumiem un daudz ko citu. Tāpēc, pirms pieņemat lēmumu, veiciet labu pētījumu.

5. Meklējiet caurspīdīgumu

Vienmēr atcerieties doties kopā ar reģistratūrām, kas savā biznesā uztur optimālu pārredzamības līmeni. Jums jau iepriekš jāzina visas cenas, pakalpojumi un cita svarīga informācija.

Piemēram, jums jāzina par atjaunošanas maksu, pārskaitījuma maksu un atcelšanas summu. Ja kāds reģistratūra atsakās dalīties ar šādiem svarīgiem aspektiem, kaut kas ar viņu nav kārtībā. Vislabāk ar viņu neslēgt nekādas vienošanās.

6. Izvēlieties firmas vārdu

Zīmolrade ir viens no vissvarīgākajiem jebkura biznesa riska panākumu parametriem. Ja jūsu uzņēmumam ir firmas firmas domēna vārds, tas piešķir unikālu identifikāciju. Kas tas ir? Un kāpēc tas ir vajadzīgs??

Preču zīmei domēna vārdam nav noteiktas nozīmes. Tas ir unikāls, un to var viegli izrunāt un iegaumēt. Piemēram, Google nav vārds, un tam nav nozīmes, tomēr tas ir tik slavens un viegli iegaumējams. Ja neesat pārliecināts, kā izvēlēties firmas zīmola domēna vārdu, pārbaudiet kādu no šiem domēna vārdu ģeneratoriem – viņi lieliski palīdz izvēlēties vietnes nosaukumu (un diezgan jautri to izmantot arī).

7. Pārliecinieties, vai nosaukumam nav preču zīmes un tiek izmantots

Neviens no mums nevēlas nonākt juridiskā tiesā pašā biznesa sākumā. Izvēloties domēna vārdu, pārliecinieties, vai tas nav ar preču zīmi. Jums jāpārbauda arī sociālo mediju vietnes, lai redzētu, vai jūsu izvēlētais vārds jau tiek izmantots.

Tā paša nosaukuma izmantošana savā domēnā un sociālajos tīklos ir ideāla lieta. Tas palīdzēs auditorijai iepazīties ar vārdu un atrast jūs tīmeklī.

8. Aizsargājiet savu privātumu

Privātums ir vislielākās bažas, kad runa ir par domēna vārda iegādi. Pērkot domēna vārdu, meklējiet reģistrētājus, kuri piedāvā bezmaksas aizsardzību vai par minimālu cenu. Tā kā domēna vārdi ir publisks ieraksts WHOIS un RDAP direktorijās, vislabāk ir saglabāt savu personisko informāciju privātu.

Jums pašam ir jāizvēlas privātā īpašumtiesības un kontaktinformācija. Esiet modrs un neļaujieties slazdā reģistratūrām, kas iekasē prēmijas par jūsu privātuma aizsardzību. Lai aizsargātu privātumu, nemeklējiet vairāk kā Namecheap; pēc noklusējuma viņi piedāvā bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzību. Paldies Namecheap par to, ka viņi ir reģistratūru nozares “paraugpilsoni”, kad jāaizsargā viņu klientu informācija.

9. Domā ilgtermiņā

Visam lēmumam, kas pieņemts jūsu biznesam, neatkarīgi no tā, vai tas ir mazs vai liels, jābūt no ilgtermiņa perspektīvas. Tāpat jūsu domēna vārds ir jūsu ieguldījums, un tam vajadzētu būt ilgtermiņa lietai.

Neiet kopā ar vārdu, kas tuvākajā laikā būs jāmaina vai jāizlauž. Tā vietā izvēlieties vārdu, kas var pārstāvēt jūsu biznesu un zīmolu nākamajiem gadiem. Ņemiet vērā savu nišu un izvēlieties vārdu, kas definēs jūsu biznesa pakalpojumus, pat ja jūs nolemjat paplašināt tuvākajā nākotnē.

Domēna vārda nozīme:

 • Izveido jūsu zīmolu – Domēna vārdi palīdz palielināt izpratni par jūsu biznesu un zīmolu. Ideāls domēna vārds auditorijai atvieglo jūsu pakalpojumu iepazīšanu. Mutvārdu spēks palīdzēs izplatīt masu informētību par savu zīmolu.
 • Domēna vārds palielina jūsu uzņēmuma uzticamību – Domēna vārds auditorijai atstāj labu iespaidu. Domēna vārds pamudinās jūsu mērķauditoriju uzticēties jūsu biznesam un pakalpojumiem. Jūsu bizness parādīsies profesionālāk un uzticamāk. Ja jūs nevēlaties tērēt šo papildu santīmu domēna vārda reģistrēšanai, kāpēc auditorija uzticētos jūsu produktiem un pakalpojumiem?
 • Piesaista ieejas biznesu – Domēna vārda atlasīšana, kas atbilst jūsu biznesa veidam, var piesaistīt daudz pastaigu biznesa tiešsaistē. Piemēram, ja jums ir darīšana ar skaistumkopšanas produktiem, tāds domēna vārds kā lookbeautiful.com uzreiz pievērsīs uzmanību tiem, kas meklē skaistumkopšanas produktus.
 • Izveidojiet savu uzņēmējdarbību kā lietpratējs – Digitālās revolūcijas laikmetā domēna vārda iegūšana ļaus jūsu biznesam kļūt tālredzīgam. Tas veidos jūsu reputāciju kā moderns zīmols. Cilvēki uzticas uzņēmumiem, kuriem ir tiešsaistes klātbūtne, vairāk nekā tiem, kuriem nav tiešsaistes klātbūtnes.
 • Meklētājprogrammu vērtējums – Labi attīstīta vietne ar kvalitatīvu saturu un labu domēna vārdu palielinās meklētājprogrammu rangu. Jūsu domēna vārds būs labāk atpazīstams tādās meklētājprogrammās kā Google. Tas, savukārt, palielinās jūsu klientu bāzi un ienesīs vairāk biznesa.

Kā iegādāties domēna vārdu (precīzi soļi)

Tagad, kad jūs zināt, kā izvēlēties domēna vārdu, ļaujiet mums veikt darbības, kas saistītas ar domēna vārda iegādi.

Kad esat izvēlējies domēna vārdu, jums tas tagad jāpērk savam biznesam. To var izdarīt šādi:

1. Izvēlieties domēna vārdu

Izvēlieties vārdu, kuru vēlaties iegūt savam biznesam. Tam būtu pareizi jādefinē jūsu pakalpojumi, un, ja iespējams, tas būtu neaizmirstams un mazliet āķīgs.

nameboy domēna vārdu ģenerators

Izmantojiet tādu domēna vārdu ģeneratoru kā Nameboy, lai palīdzētu jums izdomāt labu domēna vārdu.

2. Atrodiet domēna reģistratūru

Pirmais solis ir atrast reģistratūru, lai reģistrētu jūsu domēna vārdu. Kā minēts, es iesaku Namecheap.

namecheap meklēšana

3. Domēna pieejamība

Kad esat izvēlējies vārdu, jums jāpārbauda, ​​vai tas ir pieejams. Mērķis ir plaši pazīstams un uzticams TLD paplašinājums, piemēram, .com, .net vai .org.

pārbaudīt pieejamību

Ņemiet vērā, ka domēns ar vēlamo paplašinājumu var nebūt pieejams.

Ja tas tā ir, mērķējiet uz “nākamo labāko” pieejamo paplašinājumu. Kad esat to atradis, vienkārši samaksājiet par domēnu un pabeidziet darījumu.

4. Domēna reģistrācija

Kad būsit veicis maksājumu, jums būs jāpabeidz reģistrācija.

domēna reģistrācija

Aizpildiet visu nepieciešamo kontaktinformāciju, kā to pieprasa reģistrators. Atcerieties, ka, ja jums ir WHOIS privātums, jūsu personīgā informācija paliks privāta. .

5. Pārbaude

Pēdējais un pēdējais domēna vārda pirkšanas solis ir verificēt jūsu sniegto īpašumtiesību informāciju. Kad esat verificējis, jūs esat gatavs.

Apsveicam!!

Jūsu tiešsaistes biznesam tagad ir jauns, spīdošs domēna nosaukums.

Gatavs iegādāties jūsu domēnu?

Lai apkopotu lietas, domēna vārdiem ir izšķiroša loma jūsu uzņēmuma attēlošanā, izveidē un reklamēšanā internetā.

Domēna vārds dod identitāte jūsu biznesam un palīdz to novest tālu.

Papildus zīmolam labam domēna vārdam vajadzētu palīdzēt jūsu uzņēmumam radīt trafiku uz jūsu vietni un piesaistīt klientus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums izvēlēties un iegādāties vispiemērotāko domēna vārdu jūsu biznesam.

Ja jums rodas neskaidrības par sava uzņēmuma domēna vārda izvēli vai jums ir jautājumi par dažādiem reģistratūrām, vienkārši ierakstiet mums ziņojumu mūsu kontaktinformācijas lapā, un mēs soli pa solim aprakstīsim procesu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map