Kā droši dublēt un atjaunot WordPress ��️

Bezmaksas, vieglu un drošu WordPress rezerves kopiju ceļvedis.


Neatkarīgi no tā, vai jūsu WordPress vietne ir uzņēmējdarbība, tiešsaistes veikals vai emuārs, tā ir viena no funkcijām, kas tai vienmēr būs nepieciešama: nepieciešamība dublēt!

Laikmetā, kad hakeru, ļaunprātīgas programmatūras un serveru darbības traucējumi ir arvien lielāks risks, vietņu dublējumi ir kļuvuši par nepieciešamību, nevis tikai par iespēju. Ja nav izveidots drošs rezerves spraudnis, viss smagais darbs, ko jūs ievietojāt savā WordPress, ir nepārtraukti zaudēts.

Jebkurai vietnei, kas ir tās sāls vērta, tas vienkārši nav risks, kuru vērts uzņemties. Bet par laimi jums ir daudz efektīvu, vienkāršu un bezmaksas WordPress spraudņu, kas dublēs jūsu vietni un sniegs jums nepieciešamo aizsardzību.

Tikai pēdējo 2 gadu laikā satriecošs 91% serveru piedzīvoja neplānotus izslēgšanas gadījumus, noslaukot tūkstošiem vietņu bez dublējuma. Īpaši smagi cieta biznesa vietnes, zaudējot (vidēji) desmitiem tūkstošu dolāru ieņēmumus. Kad šāda veida zaudējumu risinājums ir bezmaksas, jūs tiešām nevarat atļauties neveidot dublējumu! Par laimi, mēs esam šeit, lai parādītu jums, kā panākt, lai šie spraudņi darbotos jūsu un jūsu vietnes labā.

Rezerves sargs: tieša aizsardzība

migrēt

Ja vēlaties, lai dublējumi tiktu veikti pēc iespējas ātrāk un pēc iespējas vienkāršāk, nemeklējiet neko citu kā bezmaksas spraudni Backup Guard..

Rezerves sargs: pārskats

Kā viens no visplašāk izmantotajiem un visaugstāk novērtētajiem WordPress spraudņiem ir skaidrs, ka šī vienkāršā rezerves sistēma darbojas. Reti ir tas, ka kodolīgā un bezmaksas paketē var atrast gan dublēšanas, gan atjaunošanas iespējas. Dažas no tā galvenajām funkcijām ir:

 • Manuālas dublējumkopijas bez vāciņa
 • Pielāgota dublējuma iespēja: faili, datu bāze vai abi
 • Ar Dropbox saderīgi dublējuma faili
 • Ātra, ērta atjaunošana
 • Iespēja atcelt dublēšanas procesu
 • Vairāku WordPress vietņu atbalsts

Ja šī izklausās pēc jums piemērotākās sistēmas, tad šeit ir aprakstīts, kā to iegūt un kā to izmantot.

1. Rezerves sargs: uzstādīšana

Backup guard var viegli instalēt no WordPress informācijas paneļa. Atrodiet to cilnē Spraudņi, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet. Kad lejupielāde un instalēšana ir pabeigta, pārliecinieties, vai tā ir ieslēgta (izmantojot pogu Aktivizēt) un vai esat gatavs sākt darbu.

rezerves aizsarga spraudņa specifikācijas

2. Rezerves sargs: dublējumi

Pirmais dublēšanas solis ir dublējuma dublējuma spraudņa dublēšana un noklikšķināšana uz pogas Dublēt, ko jūs uzminējāt. Šeit jums būs jānosauc rezerves kopija un jāizvēlas pilns vai pielāgotais tips.

rezerves sargu dublējumi

Pielāgotā opcija ļauj jums izvēlēties starp failu vai datu bāzes dublēšanu, tāpēc izvēlieties to, kurš no jums ir piemērots. Abi tie ir mūsu ieteikumi, taču, ja problēma ir glabāšanas telpa, var būt jēga mēģināt samazināt datu apjomu.

Dublējumus var arī augšupielādēt mākonī, izmantojot saiti Dropbox. Lai to iestatītu, vienkārši dodieties uz rezerves kopiju > Mākonis un noklikšķiniet uz pogas Ieslēgt.

Tas automātiski novirzīs jūs uz vietni Dropbox, kur jums tiks lūgts autorizēt spraudni. Noklikšķiniet uz Atļaut, un jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz WordPress ar savienojuma apstiprinājumu.

rezerves sarga pieeja

Piemēra lappusēs mēs esam izvēlējušies pilnu dublējumu un nodēvējuši to par pārbaudes dublējumu, taču mūsu padoms būtu rezerves kopiju nosaukumiem izmantot atbilstošo mēnesi un gadu, ļaujot jums viegli izsekot datiem.

Kad tas viss ir iestatīts pēc vajadzīgajām opcijām, noklikšķiniet uz pogas Dublēt. Kad dublējums ir izdarīts, vienkārši lejupielādējiet un saglabājiet to vēlamajā vietā.

3. Rezerves sargs: plānotās rezerves kopijas

Kaut arī šī rezerves kopija nodrošina pietiekami vienkāršu manuālu dublēšanu, spraudņa plānošanas funkcijas izmantošana nodrošina visu drošību, ar daudz mazāk pūļu.

Lai ieplānotu šos dublējumus, nokļuvu Backup Guard > Ieplānojiet, pēc tam pārslēdziet ieslēgšanas slēdzi un nosauciet savu grafiku. Tālāk jums būs jāizvēlas dublēšanas biežums – pastāv iespējas starp stundu, dienu, nedēļu vai mēnesi, tāpēc izvēlieties to, kurš, jūsuprāt, vislabāk atbilst jūsu vietņu vajadzībām. Vislabākais ir mēģināt pielāgot dublēšanas biežumu satura izlikšanas biežumam, taču šajā piemērā mūsu iestatījums ir iknedēļas.

Rezerves sardzes plānotās rezerves kopijas

Pēdējais solis ir izvēlēties pilnu vai pielāgotu dublējumu, kas ir tāds pats kā manuālās dublēšanas sadaļā. Kad esat to izdarījis un esat apmierināts ar rezerves grafiku, noklikšķiniet uz Saglabāt, un tas ir izdarīts!

4. Rezerves sargs: atjaunošana

Par to nav jāraizējas, ja kāda iemesla dēļ jums tas ir jāatjauno, process ir vienkāršs un saprotams. Cilnē Rezerves aizsargs dodieties uz sadaļu Dublējumi. Tas parādīs visu saglabāto dublējumu pilnu sarakstu, vienkārši atlasiet to, kuru vēlaties atjaunot, un noklikšķiniet uz zaļās atjaunošanas ikonas.

Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai viss ir pilnībā atjaunots, un vietne tiks dublēta un gatava.

Dublējumi ar-Backup-Guard

Rezerves sargs… Pro

Rezerves aizsargam ir arī premium versija: Backup Guard Pro. Ir dalības plāni sudraba, zelta un platīna jomā. Pielikumi šajos plānos ietver:

 • Rezerves faila atlase ar iespēju izslēgt noteiktus failus
 • E-pasta izsekošana plānotajā dublēšanā
 • Vairāku vietņu pārklājums (līdz 10)
 • Migrējams vietnes / domēna pakalpojums
 • Vairāki uzglabāšanas pakalpojumu pārklājumi
 • Vairāki plānotie dublējumi
 • Un daudz vairāk

Apmaksāti plāni sākas no USD 12,50 un satur pilnu atbalsta un atjauninājumu gadu. Platinum plāna cena nesen ir samazinājusies uz pusi, un tas noteikti ir vērts izpētīt ikvienu, kurš vēlas maksimālu rezerves aizsardzību savai WordPress vietnei.

UpdraftPlus: labākais tirgū

Rezerves sardzes stiprā puse ir tās vienkāršībā un tiešumā, taču kādam, kam nepieciešama lielāka rīcības brīvība un spēja pielāgot, brīvais plāns var justies mazliet ierobežojošs. Šeit nonāk UpdraftPlus un tā lielāka elastība.
updraftplus

UpdraftPlus: pārskats

Ar vairāk nekā 2 miljoniem aktīvu instalāciju un ar 5 zvaigžņu novērtējumu Updraft plus, iespējams, ir vispopulārākā pieejamā bezmaksas WordPress dublējumkopija, un tā regulāri parādās visaugstākajos pārskatos. Tāpat kā rezerves aizsargs, tas piedāvā gan dublēšanu, gan atjaunošanu, taču ar dažām galvenajām funkcijām, kas tai piešķir priekšrocības:

 • Viegli automatizēti rezerves kopēšanas grafiki
 • Vairākas glabāšanas iespējas, piemēram, Dropbox, Cloud utt.
 • Vietņu funkcijas var dublēt kā atsevišķas krātuves entītijas
 • Automatizētāka plānošanas sistēma, neveiksmīgi dublējumi tiek pārplānoti
 • Rezerves atlase konkrētiem vietnes elementiem
 • Spēja kontrolēt, kur tiek glabāti atsevišķi rezerves elementi
 • Ātra un vienkārša atjaunošana, zemas prasības serverim

1. UpdraftPlus: instalēšana

UpdraftPlus var atrast WordPress informācijas panelī, vienkārši dodieties uz spraudņiem > Pievienojiet jaunu un meklējiet UpdraftPlus, pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt. Kad tas ir instalēts, noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt, pēc tam spraudnis sniedz īsu ieskatu tā iestatījumos un opcijās.

meklēt updraftplus spraudni

2. UpdraftPlus: dublēšana

UpdraftPlus iestatījumu sadaļā atradīsit izvēlni ar nosaukumu UpdraftPlus dublēšana / atjaunošana. Ir zila dublēšanas poga, nospiediet to, lai sāktu manuālo dublēšanu.

UpdraftPlus dublējuma atjaunošana

Jums tiks dota iespēja atjaunot failus, datu bāzi vai abus; atlasiet opciju un pēc tam noklikšķiniet uz Dublēt tūlīt. Šajā piemērā mēs esam izvēlējušies abus.

Tādējādi jūsu vietne tiks dublēta attālajā serverī, tai kā nosaukums tiks piešķirts tās izveidošanas datums, tāpēc vēlāk to būs viegli atrast.

3. Dublējumu plānošana

Tāpat kā Backup Guard, arī UpdraftPlus ļauj palaist plānotos dublējumus. Iespēju to izdarīt varat atrast UpdraftPlus cilnē Iestatīšana, taču jums būs pievienota opcija palaist atsevišķus failu un datu bāzu dublēšanas grafikus..

Šī opcija ļauj pielāgot dublēšanas pakalpojumu jūsu vietnes vajadzībām, un tas, kas jums ir vislabākais, ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā postfrekvence un atjauninājumu biežums..

WordPress vietnes dublēšana ar UpdraftPlus

Kad grafiks ir iestatīts, jums būs jāizvēlas glabāšanas vieta. Atlasiet atrašanās vietu, iekļaujamos failus un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Parādīsies uznirstošie logi, kas ļaus autorizēt savienojumu, un, kad tas būs izdarīts, plānošana sāks stāties spēkā..

4. UpdraftPlus: atjaunošana.

Atjaunošana, izmantojot UpdraftPlus, piedāvā vairāk iespēju un izvēles, kā atjaunot. Tomēr kopējā struktūra nav ļoti sarežģīta, tāpēc jums nevajadzēs justies biedētam par visu pieejamo izvēli!

Lai sāktu atjaunot dublējumu, dodieties atpakaļ uz cilni Dublēšana / atjaunošana, kurā ir visu iepriekšējo dublējumu saraksts. Pēc tam atlasiet dublējumus, kurus vēlaties atjaunot.

Noklikšķiniet uz pogas atjaunot, un jums tiks dota iespēja izvēlēties, ko tieši atjaunot; Elastīgā sistēma ļauj atjaunot WordPress vietnes specifiskos aspektus, piemēram, motīvus, spraudņus vai failus utt.

Kad esat izvēlējies, ko atjaunot, noklikšķiniet uz atjaunošanas pogas un ļaujiet procesam darboties. Kad atjaunošana būs pabeigta, varēsit lejupielādēt arī žurnāla failus. Tas ir saprātīgi to darīt, un, ja rodas problēmas, šie faili UpdraftPlus atbalsta komandai palīdzēs daudz vieglāk..

Restaurācija-Successul-UpdraftPlus

UpdraftPlus… Premium

UpdraftPlus piedāvā arī vēl visaptverošāku premium versiju, lielākai vietnei ar lielāku apjomu un daudzveidīgāku saturu, ar ko nodarboties, tas varētu būt piemērotāk. Pie papildu funkcijām pieder:

 • Norādītas satura rezerves kopijas
 • Vienkāršota vietņu migrācija
 • Savietojamība vairākās vietnēs
 • Dublējumos ir ietverts saturs, kas nav WordPress
 • Bezmaksas tehniķu atbalsts
 • 1 GB krātuve vietnē UpdraftVault
 • Plašāka uzglabāšanas platformu lietojamības dažādība, piemēram, Amazon S3, Rackspace, OneDrive un daudzas citas
 • Paplašinātas datu bāzes iespējas
 • Un vēl

70 USD vērtībā prēmijas plāns ir par straujāku cenu nekā Backup guard Pro, tomēr spraudnis UpdraftPlus jūsu vietnei piedāvā daudz vairāk lietderības. Un daudzām vietnēm papildu funkcijas noteikti būs papildu izmaksu vērts.

Kurš spraudnis ir labāks, lai dublētu WordPress: Backup Guard vai UpdraftPlus?

Abas iespējas nodrošina mieru, drošību un lietderību, kas nepieciešama no rezerves spraudņa. Lai arī katrs savu darbu veic labi, ir svarīgas atšķirības, kas ietekmēs to, kas jums ir vislabākais.

Vienkāršam un saprotamam produktam, kura darbībai labi nepieciešama maza ievade, rezerves spraudnis ir rezerves kopija. Tas ir ideāli piemērots mazākām vietnēm ar lēnāku satura tempu, vienkārša iestatīšana un nesarežģīti procesi jums noderēs.

No otras puses, ja jūsu vietne ir satura ziņā sarežģītāka, sarežģītāka un tai nepieciešama precīzāka uzturēšana, UpdraftPlus tā ir ideāla izvēle jums. Spraudņu spēja piedāvāt diferencētu rezerves plānošanu dažādām vietnes funkcijām un bez maksas padara to par būtisku resursu aktīvākām vietnēm.

Manuālās dublējumi: spraudņi nav nepieciešami.

Dažādu iemeslu dēļ var šķist, ka spraudnis nav paredzēts jums vai jūsu vietnei, vai varbūt spraudnis jums nav pieejams. Ja tas tā ir, tad joprojām nav iemesla dublēt. Ja zināt, kā manuāli izveidot dublējumu, jūs joprojām varēsit nodrošināt savu vietni, nepieprasot spraudņus, tāpēc šeit ir aprakstīts, kā to izdarīt..

Manuāli dublējot, process ir divējāds, un jums būs jāveido dublējums gan datu bāzes, gan vietnes failos. Lai sāktu, iestatiet darbvirsmas mapi rezerves kopijas glabāšanai ar attiecīgi divām datu bāzes un vietņu failu apakškopām. Atkal ieteicams iesaukt mapei dublējuma datumu, lai ietaupītu laiku, meklējot to vēlāk. Twitter

Šajā apmācībā piemēri ir no cPanel servera. Tomēr lielākajai daļai serveru sistēmu ir līdzīgi formāti, un, ja jūs izmantojat citu serveri, tad, iespējams, nav daudz atšķirību. Meklējiet līdzīgus formulējumus un veidus, un jums nevajadzētu būt grūtībām atrast datus un failus, kas nepieciešami dublējumam.

CPanel serverī atradīsit sadaļu Datu bāze phpMyAdmin, un faili atradīsies failu pārvaldnieka konsolē.

Manuāla dublēšana: datu bāzes eksportēšana

Vispirms jums jāpiesakās cPanel (vai cita servera, kuru izmantojat) administratora saskarnē. Tomēr, visticamāk, jūs izmantosit cPanel MySQL datu bāzes sistēmu, jo tas ir WordPress vietņu standarts.

Dodieties MySQL sistēmā un atradīsit vietņu datu bāzi, ar peles labo pogu noklikšķiniet un nospiediet opciju phpMyAdmin (atkal tas ir WordPress standarts). Jūs tiksit novirzīts uz jaunu cilni phpMyAdmin, kreisajā pusē būs saraksts ar visām vietnēm, kuras esat saistījis ar šo serveri.

Atlasiet vietni, kuru vēlaties dublēt, un jums tiks parādīta nolaižamā tabula, atlasiet “eksportēt”..

eksporta datu bāze

Tādējādi jūs nonāksit eksporta konsolē ar dažām iespējām, kā turpināt, atlasiet eksporta metodi: ātras un formāta opcijas: SQL. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz Aiziet un lejupielāde tiks turpināta, pārliecinieties, vai pārvietojāt to uz rezerves datu mapes apakšmapi Datu bāze, lai jūs varētu sekot tam..

Dažos gadījumos lejupielāde nebūs automātiska, un tā vietā visi komponenti tiks parādīti tiešsaistes konsolē. Ja tas notiek, vienkārši nokopējiet to un ielīmējiet IDE mapē un pārejiet uz mapi Dublēt.

Kad datu bāze ir dublēta, nākamais solis ir vietnes faili.

Manuāla dublēšana: vietņu failu eksportēšana

Vietņu failu eksportēšanai ir divas galvenās metodes, kuras biežāk izmanto caur cPanel, taču dažām vietnēm varētu būt pareizāk izmantot FTP.

Mēs aprakstīsim abas metodes, un jūs varat izlemt, kas jums vislabāk der.

Vietnes failu eksportēšana: cPanel metode

Lai sāktu ar cPanel metodi, dodieties uz servera informācijas paneli un meklējiet failu pārvaldnieka opciju.

No šejienes atrodiet mapi public.html un noklikšķiniet uz tās, jums vajadzētu dot iespēju saspiest.

Tiks atvērta cilne par to, kā vēlaties saspiest failu, izvēlieties .zip arhīva opciju. Pēc tam apstipriniet saspiešanu, nospiežot saspiest failu.

Kad process būs pabeigts, jūs redzēsit mapi ar nosaukumu public_html.zip, lejupielādējiet to un pārvietojiet to uz iepriekš izveidoto vietņu failu mapi, un visi faili tiks dublēti.!

Pēc tam neaizmirstiet izdzēst .zip failu, kas palicis serverī, pretējā gadījumā jūs tērēsit vērtīgu servera vietu!

Ja kāda iemesla dēļ šī metode jums nedarbojas, jūsu nākamais līdzeklis būs FTP.

Vietnes failu eksportēšana: FTP metode

FTP metode, īsi saukta par failu pārsūtīšanas protokolu, ir nedaudz sarežģītāka, taču tai nav jāpieņem pārāk daudz. Lai izmantotu šo metodi, jums būs nepieciešams klientu serviss, laba brīva izvēle ir FileZilla vai Cyberduck, vai arī tos var viegli instalēt tieši no viņu vietnēm.

Tas, ko šie klientu pakalpojumi ļauj jums darīt, ir tieša saskarne starp vietnes aktīvajiem failiem un datoru, kas ir FTP metodes pamatā..

Šai demonstrācijai mēs esam lejupielādējuši FileZilla, un jūsu pirmais solis būs iegūt kādu no klientiem.

FTP: savienojuma izveide ar vietnes serveri

Pirmais solis, ja atrodat savu FTP pieteikšanās informāciju, jums tas būs nepieciešams, lai atvērtu FileZilla savienojumu ar serveri.

Sīkāku informāciju var atrast cPanel failos. Vienkārši meklējiet sadaļu FTP konti, un tiem vajadzētu būt pieejamiem, ja tas tā nav, jums jāsazinās ar servera resursdatoru..

Kad jums ir šī informācija, atveriet FileZilla. Jums tiks parādīts divu paneļu formāts, kreisajā pusē būs redzams jūsu dators, bet labajā pusē serveris, ar kuru esat savienojis / ar kuru izveidojat savienojumu.

Lai savienojums darbotos, saņēmām failu > vietnes pārvaldnieks. Tiks parādīta jauna cilne, noklikšķiniet uz jauna vietne, un jums tiks lūgts norādīt vietnes servera vārdu, ar kuru izveidojat savienojumu..

Lai izveidotu savienojumu, vispirms atlasiet parasto pieteikšanās veidu un pēc tam aizpildiet servera informāciju, piemēram, resursdatoru (domēnu), lietotājvārdu un paroli. Kad esat to izdarījis un izveidojis savienojumu, informācija tiks saglabāta, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par tā ievietošanu katru reizi, kad vēlaties piekļūt serverim, izmantojot FileZilla.

Kad esat izveidojis savienojumu, meklējiet attālo vietņu paneli, kurā ir visi vietņu faili un mapes. Ir nolaižamā izvēlne, kurā atradīsit failu ar nosaukumu public¬_html. Šis fails ir pilns visu vietnes failu kolekcija un tas, ko eksportēsit kā dublējumu.

FTP: WordPress failu eksportēšana

Izmantojot kreisās puses saskarni (tā, kas savienota ar jūsu vietējo datoru failiem), atrodiet vietnes faila dublējuma mapi, kuru izveidojāt iepriekš.

No šejienes tas ir tik vienkārši, kā public_html mapes vilkšana un nomešana no labās puses interfeisa vietnes failos kreisajā pusē. Ar to sāksies lejupielādes process, kas laika gaitā mainās atkarībā no savienojuma ātruma.

Manuāla dublēšana noteikti ir atšķirīgs process nekā spraudņa izmantošana, un, lai arī tā var justies sarežģītāka, tā ir vērtīga prasme. Ja kāda iemesla dēļ jūsu izmantotais spraudnis pēkšņi netiek atbalstīts, varat ērti atpūsties, zinot, ka tas ir rezerves kopiju risinājums jūsu dublējumiem.!

Secinājums

WordPress vietnes dublēšana ir neliela un vienkārša izmaiņa, taču pašreizējā tiešsaistes vidē tā ir kļuvusi par nepieciešamību. Saskaņā ar jaunākajiem statistikas datiem gandrīz 90% WordPress vietņu ir pamanāmas ievainojamības hakeru jomā; un rezerves spraudnis ir viens no vienīgajiem veidiem, kā nodrošināties pret to.

Rezerves kopija sniegs jums mieru, drošību un iespēju ātri atgūties zaudējuma gadījumā. Theres nekad nav bijis vairāk iemesls, lai izveidotu rezerves kopiju jūsu vietnē, un tas nekad nav bijis mazāk šķērslis, lai to izdarītu.

Tāpēc negaidiet, kamēr jums nav jāsaka: “Es vēlos, lai mani dublē!”, Lejupielādējiet kādu no šeit minētajiem spraudņiem (vai arī dariet to manuāli!) Un izveidojiet rezerves kopiju WordPress..

Turklāt, ja jums rodas jautājums, kā mainīt WordPress vietnes tīmekļa mitinātājus, skatiet mūsu ceļvedi par to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map