HostMonster pārskats


Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 4,95 mēnesī

HostMonster: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Diemžēl īsumā mēs neiesakām HostMonster dažu iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir drošība un atbalsts. Iepazīsimies ar dažām konstatētajām problēmām.

Drošība: Šajās dienās obligāti ir jābūt SSL sertifikātam (https, drošai vietnei), noteikti Google izvēloties https vietnes un Chrome aktīvi marķējot nedrošas vietnes kā “nav drošas”. Pamata SSL sertifikāti šajās dienās faktiski ir bezmaksas, jo tie “ re tik svarīgi. Lielākā daļa mitinātāju to piedāvā arī bez maksas, jo to ir viegli integrēt. No otras puses, HostMonster neizslēdz to no sava pamata plāna, otrā plāna vai trešā plāna. Lai iegūtu SSL sertifikātu, jums jādodas uz viņu 4. “PRO” plānu. Tas ir vienkārši traki!

Atbalsts: Ir diezgan daudz sūdzību par viņu atbalsta peldošo apkārtni, pārāk daudz, lai tos ignorētu. Viss, sākot ar lielu atbalsta kavēšanos un beidzot ar vienkāršu sliktu atbalstu.

Cenas: Bez SSL sertifikātiem, bez neierobežotas vietas diskā, slikta atbalsta utt… Jūs vismaz gaidījāt pienācīgu lētu likmi, diemžēl ātrums, to sākums ir USD 4,95 mēnesī, kas ir vismaz par 1 USD virs vidējā rādītāja, kas parasti nāk ar SSL un pienācīgu atbalstu.

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… ir daudz tīmekļa mitinātāju, kas ir daudz labāki gandrīz visā! Izvairieties no HostMonster! Tā vietā apskatiet mūsu labāko tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu.

Ja kaut kā joprojām interesē HostMonster, lasiet zemāk.

HostMonster izpēte

HostMonster pārskats

HostMonster sāka darboties 1996. gadā, padarot uzņēmumu par vienu no vecākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. To dibināja Metjū Heatons, tā pati persona, kas uzsāka BlueHost. 2015. gadā tā apvienojās ar Endurance International Group (EIG). EIG ir gigants, kuram pieder daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, piemēram, HostGator, BlueHost un Arvixe.

Viņu galvenā mītne atrodas Provo, Jūtā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis privāti piederošs uzņēmums piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus. Starp tiem ietilpst koplietojamais hostings, VPS tīmekļa mitināšana un īpaši serveri.

Cenu noteikšana

HostMonster saviem tīmekļa mitināšanas risinājumiem nodrošina četras dažādas paketes. Šie plāni ir nosaukti Basic, Plus, Prime un Go Pro. Minētie iepakojumi ir redzami zemāk:

HostMonster cenu noteikšana

Lētākais plāns tiek saukts Basic, un tas maksā USD 4,95 mēnesī, ja izvēlaties līgumu uz 36 mēnešiem. Tādējādi jums sākotnēji ir jāizņem USD 178,20. Ja izvēlaties 12 un 24 mēnešu līgumu, jums attiecīgi jāmaksā USD 6,95 un USD 5,95 mēnesī. Minētās summas ir tikai īpašas ievada cenas. Šī reklāmas cena ir spēkā tikai pirmajā termiņā. Atjaunojot jūsu izmantoto plānu, tiks piemērotas parastās likmes.

Pamata plāns ļauj vienam hostinga kontam izveidot tikai vienu vietni. Ja vēlaties vairākas vietnes, varat izvēlēties Plus paketi, kas ļauj vienam hostinga kontam izveidot ne vairāk kā 10 vietnes. Ja jums ir vairāk nekā 10 vietņu, jums ir jāsaņem Prime pakotne, kas ļauj jums mitināt neierobežotu skaitu vietņu.

Vietnes platība ir ierobežota – 50 GB. Tas nozīmē, ka jūsu mitināšanas kontā var būt ne vairāk kā 50 GB vērts datu, kas parasti ir vairāk nekā pietiekami, lai izveidotu uzņēmuma vietni … patiesībā jūs varat izveidot diezgan daudzus no tiem, izmantojot tik daudz vietas diskā..

Saskaņā ar tīmekļa vietnes datiem pamatplāna (līdz ar Plus un Prime plāniem) izpilde ir standarta. Tātad, ko tas īsti nozīmē? Mēs lūdzām viņu atbalsta komandu uzzināt vairāk par to. Pēc viņu vārdiem, “tā kā tas ir koplietots serveris, mums nav precīzu resursu. Ja jūs sākat ietekmēt citas vietnes tajā pašā serverī, mēs jūs informējam, lai jūs varētu to labot vai jaunināt daudz reižu. Tomēr tas nozīmē, ka jūsu vietne tiek slēgta, līdz problēmas tiek atrisinātas. ” Minēto sarunu var redzēt zemāk:

Čats

Tas nozīmē, ka jūs koplietojat resursus ar citiem tā paša servera kontu īpašniekiem. Tiklīdz jūs sākat ietekmēt servera veiktspēju, jūsu konta darbība tiek apturēta. Tas jānovērš, jauninot kontu uz augstāka līmeņa paketi, lai pielāgotos jūsu vietnes vajadzībām. Kad viņi uzzina, ka jūsu konts apdraud citu kontu darbību, jūsu darbība tiek apturēta, līdz problēma tiek novērsta.

Labi. Turpināsim darbību un ejam uz pastkastēm. Vienā mitināšanas kontā var būt 5 e-pasta konti. To ir diezgan maz, salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri piedāvā neierobežotu e-pasta kontu. Tomēr, ja jūs pats mitināt sākuma vietni, pats par sevi tas ir pietiekami. E-pasta krātuve ir 100 MB vienā kontā. Iesācējam tas atkal var atbilst katras pastkastes prasībām.

Kad jūs reģistrējaties ar HostMonster, jums tiek piešķirta bezmaksas domēna reģistrācija. Tas ir labi, ja jūs mēģināt ietaupīt dažus dolārus citiem papildinājumiem. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jūsu konta sākotnējā iestatīšana ir bezmaksas.

Tie nodrošina izmantojamības garantiju 99,99% apmērā. Tas nozīmē, ka jūsu vietnē reti būs dīkstāves. Turklāt viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tādējādi, ja neesat apmierināts ar viņu produktiem un pakalpojumiem, varat saņemt kompensāciju.

Atbalsta iespējas

HostMonster piedāvā dažādas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst:

  • Tiešsaistes tiešraide
  • Atbalsts pa tālruni
  • Palīdzības centrs / zināšanu bāze
  • Biļešu iesniegšana

Tehniskais atbalsts pa tālruni un tehniskais tiešraides atbalsts ir pieejams visu diennakti. Atbalsts pa tālruni ir pieejams 7 dienas nedēļā no pulksten 6 līdz 21, MST. Viņiem ir arī dažādas tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas un tālruņa atbalsta līnijas norēķiniem, pakalpojumu sniegšanas noteikumu atbilstības departamentam un verifikācijai.

Viņu zināšanu bāze vai palīdzības centrs ir piepildīts ar pamācībām, kā iestatīt un pārvaldīt produktus un pakalpojumus, par kuriem jūs maksājat. Acīmredzot tas ir pieejams viņu vietnē 24/7/365. Tajā ir arī video pamācības, kas varētu palīdzēt jums viegli izdarīt lietas, kas jums vajadzīgas, lai izveidotu kontu un darbinātu to.

Atsauksmes par viņu klientu atbalsta pakalpojumu lielākoties bija negatīvas. Lielākā daļa klientu nebija apmierināti ar saviem pārstāvjiem. Kad vietnes nonāk nepatikšanās, to tehniskie pārstāvji atbildēja tikai ar atvainošanos. Nebija iniciatīvas kaut ko darīt jautājumos, ar kuriem viņi sastopas. Lai arī viņi zina daudz vienkāršu jautājumu, viņi nevar novērst daudz problēmu, ar kurām sastopas kontu īpašnieki.

Plusi

30 dienu naudas atdošanas garantija

Ja jūs tos izmēģinājāt un nolēmāt, ka tie nav piemēroti jūsu vajadzībām, jūs faktiski varat saņemt atmaksu. Lai gan šī atmaksa neattiecas uz domēna vārda reģistrāciju, tomēr ir vērts ietaupīt dažus dolārus.

Bezmaksas domēna reģistrācija

Jā. Jūs faktiski varat ietaupīt dažus dolārus ar viņu bezmaksas primārā domēna reģistrāciju. Ja jums vēl nav domēna vārda, ir pienācis laiks izmantot šo piedāvājumu.

Mīnusi

Reģistrējoties HostMonster, ir vairāki trūkumi.

Ierobežota vieta diskā

Viņi dod jums tikai apmēram 50 GB diska vietas. Nav daudz izmantojams, ja jums ir liela izmēra video un attēli, kas jums jāievieto savā vietnē. Turklāt, ja jums ir papildu lejupielādējami faili, šis plāns jums nav piemērots.

Ja vēlaties neierobežotu vietu diskā, jums jāizvēlas trešais plāns – Prime pakete. Īpašā ievadcena ir USD 6,95 mēnesī, ja izvēlaties 36 mēnešus. Tas nozīmē, ka jums ir jāizņem USD 250.20 iepriekš. Ja vēlaties noslēgt 12 un 24 mēnešu līgumu, jums attiecīgi jānoņem USD 9.45 un USD 8.45 mēnesī..

Ierobežoti e-pasta konti

Pamatplānā jums ir atļauti tikai 5 e-pasta konti. Bet ko darīt, ja par jūsu vietni (vai biznesu) atbild seši cilvēki? Tad acīmredzot tas nav pareizi.

Jūs varat izvēlēties nākamo plānu, Plus paketi, kura maksā USD 6,95 mēnesī, ja izvēlaties 36 mēnešus iepriekš. Šī joprojām ir īpašā ievada cena. Atjaunojot darbu, jums jāmaksā parastās likmes. Ak, BTW, minētais dārgākais plāns ļauj izveidot līdz 100 e-pasta kontiem.

Slikts klientu atbalsts

Nē. Viņi nesniedz izcilu klientu apkalpošanu, ko viņi solīja. Lielākā daļa atsauksmju nebija apmierināti ar saviem pārstāvjiem un viņu tehniskā atbalsta komandu. Lielākajai daļai tehnisko pārstāvju bija jāatvainojas par sliktu servisu (piemēram, serveru darbības samazināšanās, vietņu avārija utt.). Un, lai vēl vairāk pasliktinātu situāciju, viņiem nopietni nācās tikai atvainoties un paziņot, ka viņi neko nevar darīt.

Viena lieta, kas jums jāmeklē hostinga pakalpojumu sniedzējā, lielisks klientu atbalsts. Ja uzņēmumam tāda nav, izvairieties no tiem. Ko darīt, ja jūsu vietne avarēja un svarīgākais klients tajā šobrīd sērfo? Kas??!! Tad jūs pazaudējat vērtīgu klientu. Sliktākais ir tas, ka tad, kad tas notiek, atbalsta komanda nav tur, kas jums palīdzētu. Kāds bummer.

Jūs varētu pamanīt arī manu sarunu (attēlu), kas sniegta iepriekš šajā pārskatā. Klienta pārstāvis paziņoja: “Kas jūs pieved pie Bluehost?” Tas nozīmē, ka gan BlueHost, gan HostMonster ir vienādi klientu apkalpošanas pārstāvji. Tas varētu būt acīmredzams iemesls, kāpēc viņus dibina viena un tā pati persona. Bet tas, ka klientu apkalpošanas pārstāvis nevar atšķirt BlueHost klientu no HostMonster klienta, liecina, ka viņi nevar atšķirt arī abu uzņēmuma produktus un pakalpojumus. Mēs parādīsim jums sarunas kopsavilkumu:

Čats

Mēs nezinām, vai tā faktiski ir iepriekš sagatavota veidne, kuru viņi izveidoja abiem BlueHost un HostMonster. Vai, iespējams, rep faktiski pieļāva kļūdu. Jēziņ…

Secinājums

HostMonster nav uzņēmums, kuru mēs ieteiktu. Nē. Nenotiks. Mīnusi ievērojami pārsniedz plusus, kas rodas, strādājot ar uzņēmumu. Trūkst un acīmredzami lieliska klientu atbalsta, tas ir tikai vēl viens EIG uzņēmums, kas atrodas tur. Arī funkcijas ir ļoti ierobežotas. Jums labāk ir atrasties kopā ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

SummaryReviewer Matthew RogersAtsaukšanās datums 2018-08-27Atsauktais vienums HostMonsterAuthor Rating 21 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēkspelēksProdukta nosaukums HostMonsterPrice
USD 4,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector