Dinamiska mitināšanas pārskats


Kopējais reitings

Pārvaldīts WP mitināšanas plāns
16,95 USD / mēn

Lētākais hostinga plāns
3,95 USD / mēn

Dinamiska mitināšana: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, ja jūs meklējat pārvaldītu WordPress mitināšanu, reģistrējieties! Viņi ir videi draudzīgi, tiem ir liela drošība, automātiski WP atjauninājumi, labs atbalsts, neierobežota vieta diskā … gandrīz viss nepieciešamais par tiešām pieņemamām cenām, salīdzinot ar citiem pārvaldītajiem WP tīmekļa mitinātājiem..

Tomēr, ja jūs meklējat ikdienas lētu tīmekļa mitināšanu (emuārus, uzņēmējdarbību utt.), Mūsu ieteikums būtu pārbaudīt GreenGeeks, viņi arī ir ļoti zaļi (liekot atpakaļ 300% no tā, ko viņi izmanto režģis) un piedāvā neierobežotu vietu diskā pat visvienkāršākajos plānos (kas Dynamic Hosting to nedara, tie piedāvā 5 GB). Apskatiet mūsu GreenGeeks pārskatu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par dinamisko mitināšanu, lasiet zemāk!

Cirrus hostinga izpēte

Dinamiska mitināšanas pārskats

Ja vēlaties piederēt vietnei, jo īpaši biznesa vajadzībām, jums jāpārliecinās, ka tā darbojas 100% laika. Visam vajadzētu darboties nevainojami. Ja jūsu vietne piedzīvo dīkstāves slikta mitināšanas pakalpojuma dēļ, tā var būt dārga. Potenciālie klienti var būt neapmierināti, un jūs varat zaudēt pārdošanas apjomus vai potenciālos klientus.

Tādas aģentūras kā mēs pārvalda vairākas vietnes dažādiem klientiem. Acīmredzot mums ir jāpārliecinās, ka viņu vietnes nenotiek avārijās. Tāpēc mēs vienmēr meklējam labāko Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Ievads dinamiskajā mitināšanā

Uzņēmumu 1999. gadā dibināja uzņēmēji, kas dzīvo Maritimesā, Kanādā. Viņi lepojas ar to, ka Kanādā atrodas datu centri un mākoņa datu dublējumi. Turklāt viņi ir apņēmušies sniegt vismodernākos klientu atbalsta pakalpojumus.

Dynamic Hosting ir sadarbojies ar vairākiem klientiem un ir kļuvis par tiešo uzņēmumu Kanādā visam, kas saistīts ar “Dev Ops”. Viņiem ir spēcīga kultūra, kurā viņi vispirms izvirza klientu vajadzības, it īpaši attiecībā uz IT infrastruktūru un pakalpojumiem.

Uzņēmums ir sadarbojies ar vairākiem klientiem, piemēram, Kanādas Divers sertifikācijas padomi, Halifaksas Tirdzniecības palātu, Heart & Insulta fonds un PharmaChoice. Viņi ir ieguvuši vairākas balvas, piemēram, WebHostRanking.com top Kanādas Zaļā saimniece. Dinamisko mitināšanu arī 100Best-Web-Hosting atzīst par vienu no labākajiem zaļā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Kanādā.

Cenu noteikšana

Uzņēmums, cita starpā, piedāvā dažādus produktus, piemēram, koplietojamo hostingu, VPS mitināšanu, virtuālo mašīnu (VM) mitināšanu un mākoņa infrastruktūru kā pakalpojumu (IaaS). Koplietošanas plāni tiek nosaukti šādi; “Saglabājiet to vienkāršā plānā”, “Galīgais 3 gadu plāns” un “Pārvaldītais WordPress”. Minētie plāni ir redzami zemāk:

Dinamiski hostinga koplietoti hostinga plāni

Viņu lētākā pakete ar nosaukumu “Keep It Simple Plan” maksā USD 3,95 mēnesī, ja jūs maksājat kopumā 36 mēnešus. Minētais plāns uz 12 mēnešu termiņu maksās USD 5,00 mēnesī. Tomēr, ja vēlaties par to maksāt mēnesi mēnesī, tas jums izmaksās 6,95 CAD. Turpināšanas plāna norēķinu cikls ir redzams zemāk:

Saglabājiet to vienkāršā norēķinu ciklā

Plāns Keep It Simple ļauj jums vienā hostinga kontā būt vienam domēnam. Tas nozīmē, ka jūsu serverī var mitināt tikai 1 vietni. Viņi arī nodrošina jums 5 GB vērtīgu krātuvi.

No spilgtākās puses tie nodrošina jums bezmaksas SSL sertifikātu, kuru varat izmantot bezgalīgu laika periodu. Varat arī izvēlēties vietnes WordPress balstītu vietni mitināšanas kontā. Apmeklējot viņu vietni, viņi nodrošina jums reklāmas kodu “Free Move”, kas piedāvā bezmaksas vietņu migrācijas funkciju.

Runājot par dublēšanu, tie nodrošina automātisku datu dublēšanu, kas tiek veikta katru vakaru. Dublējumi ir paredzēti vairāk nekā 90 dienām. Katastrofu atkopšanas datu dublējumi tiek veikti katru nedēļu ārpus uzņēmuma. Dublējumi ir laba lieta, ja jūsu vietnē notiek kaut kas nepareizs. Izmantojot minētos dublējumus, to var atjaunot noteiktā laika posmā, pirms ir notikusi nepareiza darbība.

Ja jūs uztrauc drošība, viņi jums nodrošina ugunsmūri, kas aktīvi bloķē ļaunprātīgus draudus. Viņu lētākajā plānā ir arī tādas funkcijas kā IP aizliegšana un progresīvu draudu noteikšana.

Plānā Keep It Simple ir iekļautas arī vietnes, kuru pamatā ir WordPress. Viņi automatizē WordPress vietnes izveidošanu, izmantojot divu klikšķu instalēšanas vedni. Iekļauti arī WordPress galvenās versijas, motīvu un spraudņu automātiskie atjauninājumi. Jūsu WordPress vietnes atjauninājumi ir labi, jo tie palīdz izvairīties no nepareizas darbības un bloķēt iespējamos draudus. Tā kā tas tiek darīts automātiski, tas ietaupa laiku, kas jums jāpavada, veicot minēto uzdevumu. Visbeidzot, viņi nopietni saglabā WordPress vietnes drošību, izmantojot administratora lietotājus, paroles, drošības atslēgas un tamlīdzīgi.

Atbalsta iespējas

Dinamiskā mitināšana nodrošina dažādas iespējas sazināties ar viņiem, ja jums nepieciešama palīdzība:

 • Tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas atbalsts,
 • Pašpalīdzības zināšanu bāze,
 • Klientu atbalsta biļetes un
 • 24 × 7 bezmaksas zvanu centrs

Viņu pašpalīdzības zināšanu bāze tiek regulāri atjaunināta, un saskaņā ar Dynamic Hosting tas var atrisināt 80% no lielākajām klientu sastopamajām problēmām. Iesniedzot atbalsta biļeti, jūs varat saņemt papildu informāciju stundas laikā vai mazāk.

Turklāt viņu 24 × 7 zvanu centram nav gaidīšanas periodu, kas jūsu zvanu aiztur minūtes vai pat stundas. Viņu 24×7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts dod jums piekļuvi viņu klientu atbalsta dienestam, ja jums nav iespējas veikt pārējās trīs viņu piedāvātās iespējas.

Uzņēmums lepojas ar izcilu klientu atbalsta pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. Un atsauksmes ir pierādījušas savu izcilo atbalsta sistēmu. Lielākajā daļā pārskatu teikts, ka tiem ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība, un tie sniedz nepieciešamo palīdzību gadījumā, ja kaut kas noiet greizi. Atbalsts vienmēr tika piegādāts ātri, un tas sniedz detalizētu palīdzību atbilstoši lielākajai daļai lietotāju pieredzes.

Plusi

Dinamiskā hostinga pakalpojumu izvēlei ir savas priekšrocības un trūkumi. Sāksim ar plusiem. Tos var redzēt zemāk:

Bezmaksas mūža SSL sertifikāts

SSL sertifikāts ir svarīgs, ja jūsu vietne nodarbojas ar sensitīvu informāciju, piemēram, kredītkaršu numuriem un personas datiem. Pats labākais par dinamisko mitināšanu ir tas, ka tie jūsu vietnei nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu par mūžu.

Turklāt SSL sertifikāts palīdzēs uzlabot jūsu klasifikāciju meklētājprogrammās. Spēcīgs HTTPS šifrēšana Google uzskata par vienu no ranžēšanas faktoriem, un spēcīga vietņu šifrēšana ir laba biznesa / vietnes pazīme. Izmantojot Dynamic Hosting bezmaksas SSL sertifikātu, jūs vienlaikus varat aizsargāt sensitīvu lietotāja informāciju un paaugstināt savu klasifikāciju..

WordPress funkcijas

Ja vēlaties izmantot WordPress kā savas vietnes platformu, Dynamic Hosting pakete ir paredzēta jums. Izmantojot dažādas WordPress funkcijas, piemēram, viena klikšķa instalēšanu un automātiskus atjauninājumus, lietu pārvaldība tiek rūpējusies par jums. WordPress drošība ir padarīta stingra, izmantojot paroles, drošības atslēgas, administratora lietotājus un vedņa pārbaudes, cita starpā.

30 dienu 100% naudas atdošanas garantija

Jā! Viņi nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu produktiem un / vai pakalpojumiem. Tā ir laba lieta pirmreizējiem, kas tos tikai izmēģina. Ja jūs neesat apmierināts ar to, ko viņi piedāvā, jūs varat atgūt naudu bez jautājumiem.

Dublēšana un drošības līdzekļi

Tā ir nopietna katastrofa, ja jūsu vietne pēkšņi nereaģē vai pēkšņi darbojas nepareizi. Kad jūs vienkārši nevarat novērst problēmu, jums ir jāveic dublējumi, lai atjaunotu vietni tajā brīdī, kad tā joprojām darbojās..

Dinamiskais hostings nodrošina dublējumus 90 un vairāk dienas katru vakaru. Turklāt viņi katru nedēļu nodrošina arī rezerves kopijas ārkārtas situāciju atjaunošanai. Tas dod jums mieru, zinot, ka jums nav jāsāk no nulles, ja notiek sliktas lietas.

Bezmaksas vietņu migrācija

Ja izmantojat viņu reklāmas kodu “FreeMove”, varat migrēt vai pārsūtīt savu vietni bez maksas. Jums nav jāiegūst vairāk naudas tikai tāpēc, lai savu vietni migrētu no viltīga mitināšanas pakalpojumu sniedzēja uz labu.

Lieliska klientu atbalsta sistēma

Uzņēmumam ir dinamiski ātras atbalsta biļešu sistēmas, kas sniedz detalizētu palīdzību saistībā ar jūsu problēmu. Turklāt tie piedāvā trīs citas atbalsta iespējas; zvanīšana, izmantojot bezmaksas numurus, tiešraides tērzēšana un pašpalīdzības zināšanu bāze.

Kudos uz dinamisko hostingu, jo lielākajā daļā pārskatu ir teikts, ka tie faktiski nodrošina ātra atbalsta sistēmu, kurā sīki aprakstīts, kas jums nepieciešams, lai novērstu problēmu. Lielākā daļa klientu bija gandarīti par sniegumu, un viņi patiešām ievēro solījumus par izcilu klientu atbalstu.

Mīnusi

Mēs esam paveikuši plusus. Tagad pāriesim pie mīnusiem. Dinamiskā mitināšana nav bez trūkumiem. Zemāk ir daži no tiem:

Ierobežots domēnu skaits

Izmantojot viņu lētāko plānu, katram mitināšanas kontam var būt tikai viens domēns. Tas ir tālu no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem, un daži no tiem piedāvā neierobežotu domēnu skaitu vienā kontā.

Ja jums ir vajadzīgas vairākas vietnes, tad Keep It Simple plāns nav jums. Jūs varētu izvēlēties nākamo plānu ar nosaukumu Ultimate 3 Year Plan. Minētais plāns maksā 12,95 CAD mēnesī, ja izvēlaties ikmēneša maksājuma noteikumus. Tā lētākā likme ir USD 7,49 mēnesī, ja vēlaties maksāt 36 mēnešus iepriekš.

Secinājums

Tātad, kā minēts mūsu kopsavilkumā, viņi kā pārvaldīti WordPress resursdatori ir satriecoši… kā kopīgota tīmekļa mitinātāja ir labākas iespējas. Mēs ļoti iesakām aplūkot GreenGeeks, apskatiet mūsu GreenGeeks pārskatu.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersaPārskata datums 2019. gada 11. – 22. Pārskatītais vienums Dynamic HostingAuthor Rating 41 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēksProdukta nosaukums Dynamic HostingPrice
USD 3,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map