Digitālais okeāns – vai tas ir labs mitināšanas un servera nodrošinātājs? (2020. gada pārskats)

DigitalOcean pārskatsDigitalOcean mājas lapa


Kopš 2018. gada sākuma mēs uzraugām mūsu DigitalOcean mitināšanas testa vietni.

Visu šo laiku esam bijis DigitalOcean maksājošs klients, uzmanīgi uzraugot sistēmas svarīgo rādītāju. Konkrēti ielādes laiki, klientu apkalpošanas atsaucība un, pats galvenais, darbspējas un dīkstāves.

Pagaidām rezultāti ir daudzsološi, šeit ir mūsu padziļināts pārskats par to, kā viņi mēra ar citiem, kas tur atrodas.

Uzsākot savu pirmo serveri 2011. gadā, DigitalOcean ir amerikāņu mākoņu mitināšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz palīdzību izstrādātājiem ātrāk un vienkāršāk palaist vairāk lietotņu.

Tas, kas sākās kā neliels jaunizveidots uzņēmums, kas atrodas ārpus Ņujorkas, ir strauji pieaudzis, sasniedzot klientu bāzi, kurā kopumā ir vairāk nekā pusmiljons izstrādātāju.

DigitalOcean galvenais mērķis ir izmantot cietvielu disku jeb SSD, lai izveidotu lietotājam draudzīgu platformu, kas ļaus viņu bagātīgajiem klientiem pārcelt projektus uz un no mākoņa, paātrinot ražošanu ar ātrumu un efektivitāti..

Vai tas ir pietiekami, lai kādu dienu tiktu klasificēts kā viens no mūsu 10 labākajiem hostinga pakalpojumiem?

Noskaidrosim!

Plusi, izmantojot DigitalOcean Hostings

1. Fantastisks “vidējais” darba laiks 99,99%

Mākoņu mitināšanas pakalpojuma vidējais darbības laiks nozarē ir 99,94%.

DigitalOcean izplauc to no ūdens (paredzēts pun) un pēriens ir 99,99%.

Tas nozīmē, ka no 2018. gada aprīļa līdz 2019. gada martam DigitalOcean bija tikai astoņi pārtraukumi, kas visi kopā bija tikai 43 minūtes.

Tas saista Bluehost kā mūsu visuzticamāko mitināšanas laiku. Mēs nevaram pārspēt, cik tas ir pārsteidzoši. Lielākā daļa no mūsu desmit labākajiem pakalpojumiem ir no 99,96% līdz 99,98% no uptime.

DigitalOcean pēdējā 12 mēnešu statistikaDigitalOcean vidējais darbības laiks 2018.-2019 | Skatīt statistiku

Vidējais darbspējas laiks pēdējos 12 mēnešos:

 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada janvāra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2018. gada decembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2018. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,94%
 • 2018. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada maija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2018. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%

Kā redzat, vasarā ir neliels kritums, un zemākais reģistrētais Uptime procentuālais rādītājs jūlijā ir 99,94%. Bet sistēma atgūstas augustā, bez pārtraukumiem visā septembrī, oktobrī, novembrī vai decembrī.

Tas ir uzlabojums pareizajā virzienā. Bultiņa nemitīgi virzās uz augšu, tas parāda, ka DigitalOcean ir virs savām problēmām.

2. Zibens-ātri ielādes laiki

Laiks Uptime ir statistikas numurs numur viens, kas jāuzmanās, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

Galu galā – katrs zvans un svilpe uz planētas neņem vērā pupiņu kalnu, ja jūsu vietne ilgu laiku pavada bezsaistē.

Ienākot tuvu sekundei, ir ātrums.

Vietnes, kas atpaliek, visiem nolūkiem un mērķiem varētu būt “nederīgas”. Lēnās vietnes praktiski nav izmantojamas. Jūsu satiksme nevilcināsies. Burtiski. Dažu sekunžu starpība var maksāt gandrīz trīs ceturtdaļas no jūsu potenciālās vietnes trafika.

Izklausās traki? Diemžēl tā nav.

Tirgus pētījumā teikts, ka vietnes, kuras nevar ielādēt piecu sekunžu laikā, var zaudēt vairāk nekā 74% no mobilo vietņu trafika.

Un pretēji – ir pierādīts, ka samazināts ielādes laiks palielina trafiku un pārdošanas reklāmguvumus par vairāk nekā 74%. Mēs to saucam par 74% redzēju. Kad tas noliecas vienā virzienā, jūs gūstat labumu, bet otrā – zaudējat.

Tātad, ko tas nozīmē mūsu draugam DigitalOcean?

Labas lietas. Tiešām labas lietas.

DigitalOcean nav tikai ātrs… tas ir ātrākais produkts, ko mēs jebkad esam pārskatījuši. Ja nopietni, tas atstāj putekļos citas populārākās mitināšanas programmas.

Nozares vidējais ielādes ātrums ir 890 ms.

Visātrākajā laikā DigitalOcean pārvietojās ar neticamu ātrumu – 218 ms. Vislēnākais bija 496 ms. Pat ja tas bija zemākais, tas joprojām bija gandrīz par 50% ātrāks nekā vidēji nozarē.

Aplūkosim mēnesi pēc mēneša, lai redzētu, kā veicās DigitalOcean:

DigitalOcean detalizēta statistika par pēdējiem 12 mēnešiemDigitalOcean vidējais ātrums 2018.-2019 | Skatīt statistiku

Tā ir ātra mitināšana ar kopējo vidējo ātrumu 357 ms.

Pēdējie mēneši ir salīdzinoši daži no ātrākajiem, kādus mēs jebkad esam redzējuši, kas padara DigitalOcean par konkurentu pirmajam vietnei kopējā vietnes ātrumā. Pašlaik ātrākais ātrums pieder uzņēmumam A2 Hosting.

3. Izstrādātājiem draudzīgu produktu ekosistēma

DigitalOcean nav tikai viena trika ponijs.

Faktiski viņu produktu komplekts piedāvā ļoti daudz potenciāla izstrādātājiem.

Kādas ir dažādās iespējas, ko piedāvā DigitalOcean? Prieks, ka jautājāt!

✅ Pilieni

Pilieni ir mērogojama skaitļošanas platforma, kuru var pielāgot, lai tā atbilstu visām uzņēmuma lietojumprogrammu vajadzībām. Tas ietver arī papildinājumu glabāšanu, uzraudzību un uzlabotu drošību.

DigitalOcean pilieni

Jūs varat izvēlēties starp standarta vai optimizētām pilieniņām un pēc tam pielāgot to savam sirds saturam. Pilieni ļauj ierīcēm izlaist laikietilpīgu instalēšanu un konfigurēšanu, lai virzītos pa labi uz koda izvietošanu.

✅ Atstarpes

Kamēr pilieni ir paredzēti lietotņu izvietošanai, Spaces ir vienkārša objektu glabāšana.

Mēs runājam par drošības sistēmu, kas ļauj uzglabāt un piegādāt datus lietojumprogrammām un galalietotājiem. Vietas darbojas vienkāršā procesā, izveidojot uzticamu krātuvi ar vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarni vai API.

DigitalOcean telpas

Atstarpes var izmantot, lai saglabātu dublējuma failus, tīmekļa žurnālus, datu analīzi un daudz ko citu.

Pakalpojums ir arī pielāgojams, tāpēc jūsu Spaces var augt kopā ar jūsu uzņēmumu. Kas ir vairāk – atstarpes var kombinēt ar citām DigitalOcean funkcijām vai arī tās var izmantot vienu pašu.

✅ Kubernetes

Kubernetes ir gaidāmais produkts, kuru DigitalOcean uzsāks 2018. gada beigās.

Par to nav daudz informācijas, bet uzņēmums savā oficiālajā tīmekļa vietnē paziņo, ka Kubernetes ir paredzēts “izstrādātājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas vienkāršu veidu, kā izvietot un pārvaldīt konteineru darba slodzi mākonī”.

Viņi pašlaik piedāvā agrīnu piekļuvi produktam, kurai līdz 2018. gada septembrim ir pieejams bezmaksas Kubernetes klasteris.

4. Pielāgojama cenu noteikšana

Kaut arī mums tas ir arī mūsu mīnusos, mēs domājam, ka ir diezgan satriecoši, ka jūs faktiski varat pielāgot visu, par ko maksājat – vietnes krātuvi, CPU izmantošanu, joslas platumu, datu bāzi, atmiņu utt. Tā patiešām ir liela priekšrocība, ja esat pieredzējis lietotājs un jau pārzina tieši to, kas jums nepieciešams, kādi ir jūsu mērķi, kas jums nav vajadzīgs utt.

5. Ikdienas dublējumi

DigitalOcean veic dublējumus katru dienu, un jūs vienmēr varat atjaunot visus datus līdz 7 dienām pirms tam. Kaut arī DigitalOcean ir augstāks par uptime, vienmēr ir labāk būt drošam nekā žēl!

6. Laba drošība

Jūsu dati un trafiks vienmēr ir aizsargāti. Tas ir tas, ko daudzi citi saimnieki daudz neuzsver vai pat nenodrošina. DigitalOcean nodrošina, ka jūsu dati tiek aizsargāti no vienas puses uz otru. Liela priekšrocība ir neļaut šiem ļaunprātīgajiem savienojumiem un vīrusiem atrasties ārpus jūsu vietnes sistēmas.

Pēc noklusējuma DigitalOcean saviem apjomiem ir pievienojusi šifrēšanu. Ja vēlaties pievienot papildu drošības līmeni, tāpat kā lielākajai daļai to funkciju, jums būs jāiziet apmācība, jāveic darbības un jāpārzina daži kodēšanas veidi, lai gūtu panākumus.

Mīnusi, izmantojot DigitalOcean mitināšanu

1. Pieredzējušiem lietotājiem (žargons + komplekss)

Patiesi lieliska produkta zīme ir tā spēja apkopot savus pakalpojumus nespeciālistu ziņā.

It īpaši tas ir kaut kas tehnoloģiju uzņēmumiem, kuriem ir grūti aptīt savas kolektīvās galvas.

Tādējādi lielākajā daļā tehnoloģiju vietņu un platformu ir pilns žargons. Tāpat kā iepriekš, “īpašie vārdi vai izteicieni, kurus lieto konkrēta profesija vai grupa un kurus citiem ir grūti saprast”.

Apskatot tādus tehnoloģiju produktus kā DigitalOcean, kļūst skaidrs kārdinājums ķerties pie žargona balstītas valodas. Jums ir darīšana ar daudziem tehniskiem datiem – jomas ekspertam vajadzētu rakstīt to tā, kā viņi to zina, nevis kā vidusmēra cilvēks to saprot..

DigitalOcean mērogošanas iespējas

Tas nav liels darījums pieredzējušiem, enerģijas lietotājiem. Viņi to dabūs. Tam visam ir jēga.

Bet iesācējiem? Nav iespējas.

Šī ir joma, kurā DigitalOcean dramatiski izgāžas. Vietnes kopija ir piepildīta ar tehniskiem noteikumiem un akronīmiem bez skaidrojuma. Viņi skaidri reklamē savu produktu izstrādātājiem.

Tāpēc citiem būs grūti izdomāt, kā vietni pārvietot, palaist, uzturēt vai pat paplašināt savu vietni.

Salīdzinājumam, HostGator veic pārsteidzošu darbu, vienkāršojot savas tīmekļa vietnes valodu, kuru vidusmēra Džeina vai Džo saprot vispusīgi. Tas ir lietotājam draudzīgs produkts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Tas nav gadījumā ar DigitalOcean.

2. Trūkst citu patērētāju saimnieku nodrošinātajām pamatfunkcijām

Lielākajā daļā tīmekļa mitinātāju, kurus esam pārskatījuši, tiks izmantotas tās pašas “ekstras”, piemēram, dublējumi, iespējams, labs CDN un pat SSL sertifikāts..

Atšķirībā no citiem, ņemot vērā to, ka DigitalOcean piesaista progresīvāku pūli, viņi neiemet pamatakmens, ko daudzi citi saimnieki nodrošinās vai parūpēsies par jums pēc reģistrēšanās.

Šādi sīkumi:

 • ❌ Bezmaksas domēna vārds ar mitināšanu
 • ❌ Iespēja pat iegādāties domēna vārdu
 • ❌ Bezmaksas vietņu migrācija

Es domāju – viņi var jums palīdzēt ar dažiem no šiem jautājumiem. Bet, reģistrējoties, jums nevajadzētu gaidīt daudz roku apkalpošanas pakalpojumu.

Kas patiesībā ved mūs pie nākamā punkta:

3. Ierobežots klientu atbalsts

Lielākā daļa hostinga kompāniju piedāvā dažas 24/7 atbalsta iespējas.

Tas ne vienmēr var būt ļoti labi, bet vismaz tas ir kaut kas.

Diemžēl DigitalOcean nav nekā tāda. Ja jūsu vietne nokrīt nakts vidū (kas varētu būt postoša, ja darāt darījumus ar aizjūras tirgiem), nav neviena, ar kuru jūs sarunātos. Jums jāapmeklē viņu vietne un jāatver atbalsta biļete, izmantojot viņu tiešsaistes veidlapu.

DigitalOcean klientu atbalsts

Ja mums rodas problēma, mēs gribam uzticēties uzņēmumam, kura rīcībā būs tērzēšanas robots, lai mēs varētu sarunāties (vai vismaz atbalstīt atbalsta līniju)..

Pat ja tas nav 24 stundas, spēja sarunāties ar īstu dzīvo cilvēku reāllaikā darba laikā ir labāka nekā kontakta forma ar neskaidriem solījumiem “Mēs drīz ar jums sazināsimies”.

Turklāt viņu kontakta forma pat nedarbojās!

Mēs centāmies to aizpildīt ar jautājumu par viņu produktu Kubernetes, jo vietne šķita nedaudz neskaidra par to, ko tā varētu darīt.

Mūs sagaidīja kļūdas ziņojums.

DigitalOcean klientu atbalsts neatbild

Līdz ar to mums viņiem bija jānosūta pa e-pastu tieši, nosūtot to pašu precīzo jautājumu, un mums vēl nav jāsaņem atbilde dienu vēlāk.

Jums ne tikai jābūt enerģijas lietotājam, lai izdomātu viņu produktu, bet, acīmredzot, jums jābūt arī vienam, lai arī pats atrisinātu savas problēmas..

4. Sarežģīts cPanel

Kā jau tika minēts, DigitalOcean noteikti nav paredzēts iesācējiem. Būtībā cPanel ir tas, kas jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu vietni mūsdienās (ja vien jūs labi runājat par programmēšanas valodām).

DigitalOcean cPanel

Lai sāktu darbu ar DigitalOcean, jums būs jāiestata jūsu izvēlēta pilīte (DigitalOcean serveri). Pēc tam jums būs jāinstalē cPanel, ievērojot rūpīgu rokasgrāmatu, kas ietver vairāku kodu komandu ievietošanu (jā, jums jāzina daži kodējumi), sava konta reģistrēšanu, izpildes faila instalēšanu utt..

Papildus visiem pārējiem materiāliem jums būs jāiegādājas tiesības no trešās puses, lai izmantotu cPanel. Tas ir ikmēneša maksājums USD 20 vai USD 15 apmērā, ja zināt, kur meklēt.

Ja jums nav pieredzes ar kodēšanu un kā pašam būt izstrādātājam, mēs iesakām vai nu nolīgt izstrādātāju (labu), vai arī izvairīties no DigitalOcean un atrast risinājumus, kas vairāk atbilst jūsu vajadzībām un prasmēm.

CPanel lietojamība ir samērā intuitīva, taču atkal – ir mācīšanās līkne, un tā noteikti nav iesācējiem..

5. Cenas ir dārgas (salīdzinoši)

Ir sens teiciens, ka jūs saņemat to, par ko maksājat. Šis teiciens parasti tiek izmantots, lai apspriestu lētas preces, kuras patiesībā nedarbojas. Šeit notiek gluži pretēji.

DigitalOcean ir ļoti funkcionāls produkts, kas maksā diezgan grašus.

Vispirms apskatīsim pilienus:

DigitalOcean cenu noteikšana

Kā redzat, mums standarta pilienu cena ir USD 5 mēnesī. Tagad tam ir tikai 1 GB atmiņa. Cenas palielinās no turienes, arvien augstāk, līdz jūs maksājat 80 USD mēnesī par augstākas klases pakalpojumiem.

Kad jūs skatāties uz CPU optimizētajiem pilieniem, tie sākas ar 20 USD un sasniedz visu līdz USD 920 mēnesī..

Raugoties uz uzglabāšanas cenām, tas nav daudz labāks.

DigitalOcean uzglabāšanas cenu noteikšana

Vietas, kas sākas ar 250 GB lielu krātuvi, sākas ar USD 5 mēnesī, kas – kopā ar pirmo standarta pilienu līmeni – būtu USD 10 mēnesī.

Viņiem ir tonnu citu papildu pakalpojumu. Katrs no tiem maksās jums diezgan santīmu.

Šīs ir dažas straujas cenas, it īpaši, ja ņem vērā, ka daudzi no mūsu visaugstāk novērtētajiem pakalpojumiem maksā USD 3 mēnesī vai mazāk.

Neskatoties uz to, ir svarīgi atcerēties, ka ar DigitalOcean jūs iegūstat nepārspējamu ātrumu un veiktspēju par augstāku cenu. Tas noteikti ir kaut kas jāņem vērā.

Šeit jūs ne tikai maksājat par pamata mitināšanu vai joslas platumu. Ja jums tas ir vajadzīgs, iespējams, ka tā ir pārāk liela problēma.

Tikai tad, ja jums ir vietne ar lielu trafiku (vai dažas no tām), tas būtu kaut kas, ko vēlaties. Un vajag.

6. Arī cenu noteikšana ir sarežģīta

Kad esat iedziļinājies cenu noteikšanas plānos, jums reibst galva par visām iespējām un iespējām, kuras varat izmantot un uzlabot. Pastāv dažādas joslas platuma, vietas, serveru (dažādi ātrumi), centrālā procesora, drošības iespēju utt. Kategorijas.

Vienkārši sakot – izmantojot DigitalOcean, ir daudz veidu, kā padarīt jūsu ikmēneša maksu tiešām ļoti dārgu. Lielākā daļa citu pakalpojumu sniedzēju piedāvā 2–5 dažādus plānus, kas sniedz labu pārskatu par to, ko jūs iegūstat. Ar DigitalOcean jūs visu varat pielāgot pats. Tā var būt laba lieta, taču, ja neesat pieredzējis lietotājs (kā minēts iepriekš), tas ir diezgan sarežģīti un laikietilpīgi. Plus, kā teikts iepriekšējā sadaļā, cenas ir diezgan stāvas, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Vai mēs iesakām DigitalOcean??

Jā…

… Kamēr esat izstrādātājs.

Ja jūs vienkārši esat vidusmēra cilvēks, kurš vēlas uzsākt klātbūtni tīmeklī, tur ir daudz lietotājiem draudzīgāku produktu, kas jums maksās daudz mazāk.

Kādam, kurš zina savu ceļu apkārt tehnoloģiju pasaulei, šķiet, ka nav ātrāka vai efektīvāka produkta kā DigitalOcean.

Klientu atbalsta problēmu un cenu nav viegli uztvert.

Ja darbspējas laiks un ātrums jums ir vissvarīgākie faktori, DigitalOcean ir viena no labākajām izvēlēm tirgū.

Vai jums ir pozitīva vai negatīva pieredze ar DigitalOcean mitināšanu? Ja jūs to darāt, lūdzu, atstājiet pārskatāmu un godīgu pārskatu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector